AC24.cz

AC24.czZe světaSeverní Korea je připravena odpovědět jaderným úderem na provokace USA. Podívejte se na záznam z vojenské přehlídky

Sociální sítě

Reklama

/* VRTZ JS 300 x 250 pagead DO NOT MODIFY */ document.write('');

Severní Korea je připravena odpovědět jaderným úderem na provokace USA. Podívejte se na záznam z vojenské přehlídky

Severní Korea odpoví jaderným úderem na jadernou válku vyprovokovanou USA. Prohlásil to vicemaršál Korejské lidové armády a člen Národní obranné rady Choe Ryong-hae v projevu k účastníkům vojenské přehlídky věnované 105. výročí narození zakladatele KLDR Kim Ir-sena.

Podle slov vicemaršála „spravedlivá jaderná zbraň rozdrtí tu americkou", oznámila agentura Kyodo.

V sobotu se koná v Pchjongjangu vojenská přehlídka věnovaná 105. výročí narození Kim Ir-sena — zakladatele státu a dědečka nynějšího předáka Kim Čong-una. Tento den se v Severní Koreji označuje za Den slunce a pokládá se za hlavní státní svátek. Severní Korea pozvala 200 zahraničních novinářů, aby o něm informovali. Tento den se obyčejně připomíná v KLDR demonstrací rostoucí vojenské moci.

Před rokem byl 15. dubna uskutečněn první start balistické rakety středního doletu Musudan, a o rok dříve byla v tento den vykonána pátá jaderná zkouška. Pozorovatelé nevylučují, že se v sobotu uskuteční šestá jaderná zkouška.

Ozbrojené síly Jižní Koreje mají dojem, že KLDR ukázala v průběhu vojenské přehlídky v Pchjongjangu mezikontinentální balistické rakety (ICBM), oznámila agentura Reuters.

Dříve bylo oznámeno, že na přehlídce v Pchjongjangu poprvé ukázala Severní Korea balistické rakety odpalované z ponorek (SLBM).

Loading...

Komentáře   

+73 # El Pravdos 2017-04-15 10:40
Škoda, že Spojené státy nevede Putin a spol. Ne, nejsem "Rusomil", avšak Rusové na rozdíl od Američanů nezasévají "mír" za pomocí zinscenovaných útoků, aby následně mohli protáhnou ty své raketky atd. atd. apod. apod. A dráždit KLDR? Nic ve zlém, ale Kimounek Prasounek je určitě schopný v případě nutnosti klidne vyplácat celý jaderný arzenál... Nebo že by někdo zase zatoužil po 3. světové? Každopádně Trump zklamal, byť se to dalo čekat, prezident je jen "otrok" těch tam "nahoře"...

PS: goo.gl/vmMhjs
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Adolf Hitler 2017-04-15 12:21
Ano,....po americkém útoku by za 2 hod.dostal Trump doručenku-krabi ci s korejskýma trampkama a za 5 min. by měli v USA 33.září s předstihem v dubnu,s tím rozdílem,že by bylo po celé Americe a Ňů Jork by spadl sám.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Piovarči 2017-04-15 13:53
VEĽKÉ NIE AKÉJKOĽVEK VOJNE NA KÓREJSKOM POLOSTROVE!!!
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # John Maxwell 2017-04-15 15:13
Přesně tak , kdo hlásá válku nikdy v ní neúčinkuje v první linii...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Piovarči 2017-04-15 16:28
Pozeral som tú prehliadku tí sú tak presvedčení že ich nemožno len tak poraziť. Maximálna disciplína a bojová odhodlanosť a oddanosť systému. Je to tam totálne. Dva rozporuplne svety Juh a Sever obe strany sfanatizované pre svoju vec... Sever nie je možné poraziť vojenskou silou a vymazať ich z mapy by znamenalo zničiť aj celé priľahlé okolie a to by bolo šialenstvo pri ktorom by prišli o životy milióny a milióny ľudí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # John Maxwell 2017-04-15 16:37
Přesně tak Pio , je to samé jako by vyhrožovali RF národ se semkne a bude se bránit ....

K tématu...
Proč je Trump tak posedlý Severní Koreou? Není to jen jaderný program
eurasia24.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Piovarči 2017-04-15 18:54
Tak že takto v Severnej Kórei sa to zlepšuje a ľudia sa majú postupne lepšie a to nemôže plutokracia prehltnúť. Hlavne Severokórejci neotročia na plutokratov a mohli by byť za nejaký čas celkom dobrým protikladom a príkladom

Lukasz strávil v Severní Koreji více než měsíc, a to už potřetí, takže srovnává. Mezi roky 2000 a 2015 se podle něj země velmi změnila. „Znám KLDR velmi dobře. Cestoval jsem na sever, jih, východ i západ KLDR a měl jsem možnost projít si Pchjongjang bez doprovodu. Strávil jsem v KLDR víc než měsíc. Reálný život v Severní Koreji je opravdu jiný, než jak je prezentován v západní Evropě nebo ve Spojených státech v televizních dokumentech a v novinách.

Samozřejmě, každodenní život není jednoduchý, není perfektní. Ale cestoval jsem po KLDR několikrát a musím říct, že se situace zlepšuje,“ uvádí Lukasz, který stejně jako KLDR procestoval řadu zemí světa.
Ilustrativní je i rychle rostoucí počet aut v KLDR. „V Severní Koreji je více a více aut a více a více soukromně vlastněných aut,“ dodává Lukasz.


A ešte som sa zasmial keď som narazil na tento obrázok nedá sa nakopírovať ale je to tu tá veslári v EU:
.../agim-sulaj-albania.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Kim Kong fck US 2017-04-16 17:10
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-04-18 01:32
Pio navrhuji, abychom se nezabývali mírou šancí, které mají při útoku na KLDR Amíci a naopak mírou možných protiakcí ze strany severokorejců. Navrhuji, abychom jasně deklarovali, že jakýkoliv útok na KLDR (pokud oni nezačnu první) je útokem proti celému světu. Amíci neměli žádné právo útočit Tomahawky na Sýrii a stejně tak nemají ani nejmenší právo vyhrožovat Severní Koreji útokem. Tam již od roku 1954 panuje křehký mír (vlastně oficiálně jen příměří) a je zločinem jej zničit. Pozn. pro Johna - víš proč také jsou USA posedlí Sev. Koreou? Protože je to asi jedna z posledních zemí na celé Zeměkouli, v které je hospodářským uspořádáním socialismus. A Amíci když vidí někde socialismus tak vidí červeně. A navíc - Severní Korea nemá svou měnu podřízenou FEDu. Stejně na tom byli kdysi Libye, Irák a Sýrie. Mám pocit, že rovněž Írán je zatím také nezávislý (svou měnou). Libye a Irák zničeny - a zcela pod americkou kontrolou (měna) a Sýrie je rozvrácena. Takže zbývají dva státy Severní Korea a Írán. Ale to přijde, pokud někdo USA nezastaví. Bude to KLDR?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-35 # Ing. Miloslav Dědek 2017-04-15 11:15
Skutečnosti uváděné v článku potvrzují fakt, že vývoj materiálně-tech nické základny lidstva je ve velkém předstihu před jeho současným stavem vývoje politického uspořádání. Současné politické uspořádání lidstva je zastaralé a značně nespravedlivé, a to především z následujících důvodů: 1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. Velká většina těchto lidí nemá ani představu o tom, že to není spravedlivé, že kvalita jejich života by se měla zvýšit. "Naše planeta patří se vším všudy všem lidem rovným dílem". To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. Bylo by samozřejmě nutné zakomponovat do toho principy zásluhovosti, pomoc potřebným, mechanizmy přerozdělování atd. Názor, že kvalitu státu určuje míra zdraví a vzdělání jeho občanů a všechny další ukazatele jeho kvality jsou druhotné, by měl mít platnost pro celý svět. .......Pokračov ání je v článku: PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA - miloslav7.blogspot.cz/.../...
K dané problematice se dále vztahuje článek: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM - miloslav7.blogspot.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # John Maxwell 2017-04-15 13:57
Dokud Cituji Ing. Miloslav Dědek:
vývoj materiálně-technické základny lidstva je ve velkém předstihu před jeho současným stavem vývoje politického uspořádání.

Je to o morálních hodnotách jednotlivců , když normou je lež a pravda potlačována výsledek je chaos ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Piovarči 2017-04-15 20:23
Tie morálne hodnoty treba pevne ukotviť aj v zákonoch aj v ústavách štátov
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Petko Kоtоv 2017-04-15 14:19
Pane Ing. Miloslave Dědku Vy jste jediny inteligenti uzivatel na AC24. Politicke usporadani je zastarale a je treba, aby USA vsechny lidi sjednotila a kdo nebude poslouchat, pujde na elektricke kreslo. USA jsou jedinym zastupcem dobra a demokracie a miru na zemi. Kdo s USA jako s globalni vladou nesouhlasi jako Rusko nebo Korea, tak ty je treba humanitarne kompletne vybombrdovat.

Jen USA muze a je schopna zakomponovat do toho principy zásluhovosti, pomoc potřebným (humanitarnim rozbombardovani m) a mechanizmy přerozdělování (od neschopnych lidi plebsu do rukou schopne oligarchie), za ucelem, aby byl mir na zemi.
Proto je treba vypestovat za pomoci islamu noveho mirumilovneho evropskeho cloveka, ktery nebude stale rebelovat stavkami a bude spokojen se svou praci pro USA.

Mate pravdu ze v ve statech sveta je mira kvaliity obcanu podtradna, jsou to jen druhotné aspekty a nejdulezitejsi je, aby staty a jejich obcani poslouchali a delaly to, co pzaduje demokraticka USA.

Hura na ruske bolseviky a dalsi komouse,
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Petko Koto 2017-04-15 14:36
Jen doplnim, že Ing. Miloslav Dědek neni jediny inteligentni, na AC24 jsou dva inteligentni. Tim druhym jsem ja. Rozumi se to samo sebou, pochopitelne, ale pro nechapave trubky jsem to musel zduraznit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Petko Kоtоv 2017-04-15 19:00
Bracho Petko Koto, co kecas ze jsi inteligentni, vzdyt jsme bratri a nedodelaly jsme pomocnou skolu a kdyz nebudes mit klavesnici, tak se sotva podepises.

Pan Ing. Miloslav Dědek to je jiny vzdelanec, ma titul vysoke skoly! A ohromny politicky prehled! Az spolu s USA udelaja globalni vladu ktera rozbombarduje humanisticky (jak rikal nejvetsi president Vaclav Havel Vochlasta) bolsevicke Rusko a reznika Asada co vrazdi nemluvnata plynem, bude na svete konecne klid a mir.

Ale mas pravdu bracho, furt nam davaj minusi, protze to jsou jen blbci a nicemu nerozumi, proste bolsevicke bahno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Lubinen 2017-04-15 11:50
Duševní stav vládnoucí skupiny psychopatických úchylů je zárukou jenom jednoho , nebude to vůbec hezký to co nás čeká .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # vlk samotář 2017-04-15 12:21
Ty poslední záběry stály za to!..:-)))

Asi z Kima mají opravdu velké bobky, když s ním hovořící generál si musí dávat před hubu kapesník, aby na něj neprskal a neskončil po přehlídce před kanonem.... :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Jiri Novak 2017-04-15 17:04
!!!Důležité!!!
AP: Poradci odradili Trumpa od vojenského řešení severokorejskéh o problému.
15.04.17, 07:51
Informační agentura Associated Press informovala o tom, že administrativa USA fakticky udělala krok nazpět, když oznámila, že „otázka denuklearizace Severní Koreje se nebude řešit vojenskou cestou“.
V materiálu se píše, že prezident USA provedl externí poradu s odborníky na otázky národní bezpečnosti a experty na jaderné zbraně. V průběhu porady byly řešeny otázky ohledně zastavení jaderného programu Pchjongjangu.

Jestli lze AP věřit, pak tedy administrativa Trumpa přijala řešení o ukončení vojenského vměšování. V průběhu porady bylo jedním z poradců vyzdviženo řešení problému skrze včlenění Severní Koreje do klubu jaderných mocností s podmínkou každoroční kontroly nad všemi jadernými programy v zemi.
Tento návrh byl v současné etapě vyloučen. Administrativa se shodla na tom, že na KLDR budou uvrženy ekonomické a politické sankce. Počítá se s tím, že budou vedeny snahy přimět Čínu, aby zavedla vůči KLDR tvrdé ekonomické sankce, protože je největším obchodním partnerem KLDR. Na Ćínu připadá 81 % veškerého importu, na Rusko např. jen 1 %.

Podle mínění poradců Trumpa, jestliže Čína pohrozí KLDR tím, že zruší všechny obchodní a ekonomické projekty :D :D (to nikdy neudělá) výměnou za zřeknutí se vývoje jaderného programu ze strany KLDR, pak prý Pchjongjang donutí k ústupkům. Základní myšlenka je taková: „národ bude vyjadřovat nespokojenost v souvislosti s prudkým poklesem už beztak nízké životní úrovně a to povede k masovým nepokojům a k výměně vlády.“ (:D mě vomejou, ti amíci jsou fakt hňupi)

Jak je vidět, Washington se pokouší přejít ke své obvyklé taktice ekonomických válek, když poznal, že reálný vojenský střet s jadernou mocností může vést k nepředvídatelný m důsledkům negativního charakteru pro celý Asijsko-Tichooc eánský region.

zdroj:topwar.ru/.../
Tady je článek a video, které dne bylo umístěno na Trump News odpoledne. Je to v podstatě prohlášení, že Kimovi dávají ještě šanci a budou to řešit diplomatickou cestou, aby to nevypadalo tak blbě, že zdrhli jako malí jardi před Kimem, Číňany a ruským křižníkem.
článek: conservativefighters.com/news/mattis-just-made-5-words-announcement-kim-jong-un-thatll-rock-world/
video: www.youtube.com/.../
A máme tu další vlaštovku, tentokrát v češtině. Opatrně svůj útěk zahrávají do autu...
eurodenik.cz/zpravy/severokorejsky-dezerter-kim-congun-pouzije-jaderne-zbrane-pokud-jeho-vlada-bude-ohrozena
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Piovarči 2017-04-15 18:43
Tak paráda konflikt by mohol byť zažehnaný. Ale s nimi nepohnú ani inak. Severokórejci sú sromní a postupne budú na tom stále lepšie
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jiri Novak 2017-04-15 22:54
Ano. Možná se někdy budou mít lépe, kdo ví. Ale Kim valí všechno do armády. S nimi nepohne nic, to je pravda. A navíc amíci, hehe. SSa svými sankcemi způsobilo v sev. Koreji takový hladomor, že stačí říct na prázdném poli amík a hned je dotyčný po smrti. Tak moc je nenávidí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Piovarči 2017-04-17 00:05
A nech valí ,ak by nevalil tak už ich Amíci dávno dali dole takto na nich nemôžu a to je len dobré že kapitalista nemá všetko čo by na svete chcel a ešte sa má koho báť. Z nás už strach nemá sme len masa spotrebných otrokov
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-04-18 01:43
Pio - slušelo by se říci - zatím jsme jen masa spotřebitelskýc h otroků. Zatím z nás nemusí mít strach. Ale já se domnívám, že z nás mají strach. My jsme si již vyzkoušeli jaké to je žít v socialismu a nebýt těch gerontů co nám vládli a jejich megastavby, které spolykaly velmi mnoho miliard korun, které bylo možné využít efektivněji, tak bychom byli naprosto v pohodě. A samozřejmě - volný pohyb pro naše občany (byť na základě víz, kde by nás jen na pas nepustili) - myslím, že bychom brzy prokoukli jaké to je na Západě a ani bychom v obecnosti po něm netoužili. Volnost pohybu a neplýtvání prostředky a byli bychom vzorem pro všechny státy světa.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Walla 2017-04-15 18:20
Přetechnizovaní chudáci si myslí, že maj všechno v hrsti. Omyl. V té příští válce opět zvítězí lidé a tech má nejvíc Čína a Indie. Na 1 amíka je jich 10. A to už i teorie pravděpodobnost i hovoří jasně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-04-18 01:45
Bojím bojím, že na počtech záležet nebude. Ale na odhodlání a vlastenectví, kteréžto slovo je na Západě "FUUUJ".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Lucif 2017-04-15 18:52
Ľúbi sa mi severokórejský štýl pochodovania :).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.