Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSeverní Korea je připravena odpovědět jaderným úderem na provokace USA. Podívejte se na záznam z vojenské přehlídky

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Severní Korea je připravena odpovědět jaderným úderem na provokace USA. Podívejte se na záznam z vojenské přehlídky

Severní Korea odpoví jaderným úderem na jadernou válku vyprovokovanou USA. Prohlásil to vicemaršál Korejské lidové armády a člen Národní obranné rady Choe Ryong-hae v projevu k účastníkům vojenské přehlídky věnované 105. výročí narození zakladatele KLDR Kim Ir-sena.

Podle slov vicemaršála „spravedlivá jaderná zbraň rozdrtí tu americkou", oznámila agentura Kyodo.

V sobotu se koná v Pchjongjangu vojenská přehlídka věnovaná 105. výročí narození Kim Ir-sena — zakladatele státu a dědečka nynějšího předáka Kim Čong-una. Tento den se v Severní Koreji označuje za Den slunce a pokládá se za hlavní státní svátek. Severní Korea pozvala 200 zahraničních novinářů, aby o něm informovali. Tento den se obyčejně připomíná v KLDR demonstrací rostoucí vojenské moci.

Před rokem byl 15. dubna uskutečněn první start balistické rakety středního doletu Musudan, a o rok dříve byla v tento den vykonána pátá jaderná zkouška. Pozorovatelé nevylučují, že se v sobotu uskuteční šestá jaderná zkouška.

Ozbrojené síly Jižní Koreje mají dojem, že KLDR ukázala v průběhu vojenské přehlídky v Pchjongjangu mezikontinentální balistické rakety (ICBM), oznámila agentura Reuters.

Dříve bylo oznámeno, že na přehlídce v Pchjongjangu poprvé ukázala Severní Korea balistické rakety odpalované z ponorek (SLBM).

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+39 # Lubinen 2017-04-15 11:50
Duševní stav vládnoucí skupiny psychopatických úchylů je zárukou jenom jednoho , nebude to vůbec hezký to co nás čeká .
+19 # vlk samotář 2017-04-15 12:21
Ty poslední záběry stály za to!..:-)))

Asi z Kima mají opravdu velké bobky, když s ním hovořící generál si musí dávat před hubu kapesník, aby na něj neprskal a neskončil po přehlídce před kanonem.... :-)
+20 # Walla 2017-04-15 18:20
Přetechnizovaní chudáci si myslí, že maj všechno v hrsti. Omyl. V té příští válce opět zvítězí lidé a tech má nejvíc Čína a Indie. Na 1 amíka je jich 10. A to už i teorie pravděpodobnost i hovoří jasně.
+3 # Pavel Blaheta 2017-04-18 01:45
Bojím bojím, že na počtech záležet nebude. Ale na odhodlání a vlastenectví, kteréžto slovo je na Západě "FUUUJ".
+12 # Lucif 2017-04-15 18:52
Ľúbi sa mi severokórejský štýl pochodovania :).

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás