AC24.cz

AC24.czZe světaSeverní Korea je připravena odpovědět jaderným úderem na provokace USA. Podívejte se na záznam z vojenské přehlídky

Sociální sítě

Reklama

Severní Korea je připravena odpovědět jaderným úderem na provokace USA. Podívejte se na záznam z vojenské přehlídky

Severní Korea odpoví jaderným úderem na jadernou válku vyprovokovanou USA. Prohlásil to vicemaršál Korejské lidové armády a člen Národní obranné rady Choe Ryong-hae v projevu k účastníkům vojenské přehlídky věnované 105. výročí narození zakladatele KLDR Kim Ir-sena.

Podle slov vicemaršála „spravedlivá jaderná zbraň rozdrtí tu americkou", oznámila agentura Kyodo.

V sobotu se koná v Pchjongjangu vojenská přehlídka věnovaná 105. výročí narození Kim Ir-sena — zakladatele státu a dědečka nynějšího předáka Kim Čong-una. Tento den se v Severní Koreji označuje za Den slunce a pokládá se za hlavní státní svátek. Severní Korea pozvala 200 zahraničních novinářů, aby o něm informovali. Tento den se obyčejně připomíná v KLDR demonstrací rostoucí vojenské moci.

Před rokem byl 15. dubna uskutečněn první start balistické rakety středního doletu Musudan, a o rok dříve byla v tento den vykonána pátá jaderná zkouška. Pozorovatelé nevylučují, že se v sobotu uskuteční šestá jaderná zkouška.

Ozbrojené síly Jižní Koreje mají dojem, že KLDR ukázala v průběhu vojenské přehlídky v Pchjongjangu mezikontinentální balistické rakety (ICBM), oznámila agentura Reuters.

Dříve bylo oznámeno, že na přehlídce v Pchjongjangu poprvé ukázala Severní Korea balistické rakety odpalované z ponorek (SLBM).

Loading...

Komentáře   

-35 # Ing. Miloslav Dědek 2017-04-15 11:15
Skutečnosti uváděné v článku potvrzují fakt, že vývoj materiálně-tech nické základny lidstva je ve velkém předstihu před jeho současným stavem vývoje politického uspořádání. Současné politické uspořádání lidstva je zastaralé a značně nespravedlivé, a to především z následujících důvodů: 1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. Velká většina těchto lidí nemá ani představu o tom, že to není spravedlivé, že kvalita jejich života by se měla zvýšit. "Naše planeta patří se vším všudy všem lidem rovným dílem". To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. Bylo by samozřejmě nutné zakomponovat do toho principy zásluhovosti, pomoc potřebným, mechanizmy přerozdělování atd. Názor, že kvalitu státu určuje míra zdraví a vzdělání jeho občanů a všechny další ukazatele jeho kvality jsou druhotné, by měl mít platnost pro celý svět. .......Pokračov ání je v článku: PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA - miloslav7.blogspot.cz/.../...
K dané problematice se dále vztahuje článek: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM - miloslav7.blogspot.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # John Maxwell 2017-04-15 13:57
Dokud Cituji Ing. Miloslav Dědek:
vývoj materiálně-technické základny lidstva je ve velkém předstihu před jeho současným stavem vývoje politického uspořádání.

Je to o morálních hodnotách jednotlivců , když normou je lež a pravda potlačována výsledek je chaos ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Piovarči 2017-04-15 20:23
Tie morálne hodnoty treba pevne ukotviť aj v zákonoch aj v ústavách štátov
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Petko Kоtоv 2017-04-15 14:19
Pane Ing. Miloslave Dědku Vy jste jediny inteligenti uzivatel na AC24. Politicke usporadani je zastarale a je treba, aby USA vsechny lidi sjednotila a kdo nebude poslouchat, pujde na elektricke kreslo. USA jsou jedinym zastupcem dobra a demokracie a miru na zemi. Kdo s USA jako s globalni vladou nesouhlasi jako Rusko nebo Korea, tak ty je treba humanitarne kompletne vybombrdovat.

Jen USA muze a je schopna zakomponovat do toho principy zásluhovosti, pomoc potřebným (humanitarnim rozbombardovani m) a mechanizmy přerozdělování (od neschopnych lidi plebsu do rukou schopne oligarchie), za ucelem, aby byl mir na zemi.
Proto je treba vypestovat za pomoci islamu noveho mirumilovneho evropskeho cloveka, ktery nebude stale rebelovat stavkami a bude spokojen se svou praci pro USA.

Mate pravdu ze v ve statech sveta je mira kvaliity obcanu podtradna, jsou to jen druhotné aspekty a nejdulezitejsi je, aby staty a jejich obcani poslouchali a delaly to, co pzaduje demokraticka USA.

Hura na ruske bolseviky a dalsi komouse,
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Petko Koto 2017-04-15 14:36
Jen doplnim, že Ing. Miloslav Dědek neni jediny inteligentni, na AC24 jsou dva inteligentni. Tim druhym jsem ja. Rozumi se to samo sebou, pochopitelne, ale pro nechapave trubky jsem to musel zduraznit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Petko Kоtоv 2017-04-15 19:00
Bracho Petko Koto, co kecas ze jsi inteligentni, vzdyt jsme bratri a nedodelaly jsme pomocnou skolu a kdyz nebudes mit klavesnici, tak se sotva podepises.

Pan Ing. Miloslav Dědek to je jiny vzdelanec, ma titul vysoke skoly! A ohromny politicky prehled! Az spolu s USA udelaja globalni vladu ktera rozbombarduje humanisticky (jak rikal nejvetsi president Vaclav Havel Vochlasta) bolsevicke Rusko a reznika Asada co vrazdi nemluvnata plynem, bude na svete konecne klid a mir.

Ale mas pravdu bracho, furt nam davaj minusi, protze to jsou jen blbci a nicemu nerozumi, proste bolsevicke bahno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Lubinen 2017-04-15 11:50
Duševní stav vládnoucí skupiny psychopatických úchylů je zárukou jenom jednoho , nebude to vůbec hezký to co nás čeká .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # vlk samotář 2017-04-15 12:21
Ty poslední záběry stály za to!..:-)))

Asi z Kima mají opravdu velké bobky, když s ním hovořící generál si musí dávat před hubu kapesník, aby na něj neprskal a neskončil po přehlídce před kanonem.... :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Walla 2017-04-15 18:20
Přetechnizovaní chudáci si myslí, že maj všechno v hrsti. Omyl. V té příští válce opět zvítězí lidé a tech má nejvíc Čína a Indie. Na 1 amíka je jich 10. A to už i teorie pravděpodobnost i hovoří jasně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Pavel Blaheta 2017-04-18 01:45
Bojím bojím, že na počtech záležet nebude. Ale na odhodlání a vlastenectví, kteréžto slovo je na Západě "FUUUJ".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Lucif 2017-04-15 18:52
Ľúbi sa mi severokórejský štýl pochodovania :).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.