Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaCNN propadá panice z francouzských voleb a přiznává, že Le Pen by mohla zvítězit

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

CNN propadá panice z francouzských voleb a přiznává, že Le Pen by mohla zvítězit

CNN prohlásila, že podobnost mezi francouzskými prezidentskými volbami a americkými prezidentskými volbami je „děsivá“, jelikož jejich predikce volebních čísel pro Marine Le Pen by mohla být daleko vyšší, než ukazují průzkumy.

Americké prezidentské volby 2016 zažily více než dost různých překrucování a obratů, které nakonec vedly k vítězství prezidenta Donalda Trumpa u sboru volitelů.

CNN tvrdí, že francouzské volby vypadají v mnoha ohledech stejně, jelikož kandidáti establishmentu jako Republikán Francois Fillon a Socialista Benoit Hamon ze soutěže vypadávají. Článek napsaný Davidem A. Andelmanem tvrdí, že francouzská média se chovají dost podobě tomu, jak to dělala před volbami ta americká média, když „v podstatě dávají posvěcení jednomu ze dvou vůdčích kandidátů už předtím, než byl odevzdán první hlas.“

Francouzské noviny Le Monde se čtenářů ptaly: „Jak budou vypadat první měsíce prezidentování Emmanuela Macrona?“ což Andelmanovi, jak říká, připomíná americká média, která tvrdila, že Hillary Clinton přeci prohrát nemůže. Některé kanály jako Huffington Post jí dávaly ve volební den 98,2 procentní šanci na vítězství.

Andelman tvrdí, že oba favorité voleb, nejen Marine Le Pen, ale i Emmanuel Macron, jsou „děsiví“. Le Pen, protože chce Francii vyvést z Evropské unie a z eura, a navíc chce bojovat i s islamizací, a Macron, protože „za sebou nemá žádnou stranickou mašinérii, která by jej podporovala při jakékoliv bitvě v Národním shromáždění.“

Většina průzkumů poukazuje, že Macron a Le Pen se drží v prvním kole těsně vedle sebe. Ale CNN říká, že ty průzkumy jsou zmetky a předpovídá, že Le Pen bude mít daleko vyšší výsledek, když tvrdí, že mnozí z příznivců Le Pen s médii nemluví a netráví čas u internetových stránek, kde probíhá většina francouzských průzkumů.

Francie, průzkum od Ifop:

- Le Pen (FN-ENF): 25%

- Macron (EM-*): 24% ↓

- Fillon (LR-EPP): 19% ↑

- Melénchon (FI-LEFT): 17% ↑...

Důležitou roli hrají také skandály, třeba u kandidátů jako Fillon, který zabředl do obvinění z finanční korupce. Le Pen je ale, jak říká

Andelman, „vůči všem skandálům hrozně imunní,“ a porovnával ji s prezidentem Trumpem tvrzením, že „je spíš jako někdo jiný, o kom už nejednou vyhlašovali, že je ze hry.“

Nakonec se Andelman pustil i do povídačky o „falešných zprávách“ a o zapojení Ruska, o kterém spousta amerických médií tvrdila, že má prsty v porážce Hillary Clinton. Se zmínkami o nedávné schůzce mezi Le Pen a ruským prezidentem Vladimirem Putinem v Moskvě, říká, že Le Pen je Kremlem „upřednostňovaným kandidátem“ a že „ruští hackeři“ šíří v její prospěch „falešné zprávy“.

První kolo francouzských prezidentských voleb proběhne 23. dubna a 7. května bude následovat druhé kolo mezi kandidáty na prvním a druhém místě.

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+76 # josh (xy) 2017-04-14 20:39
Pokud nevyhraje, je další naděje v ,...... Tak že, já doufám.
+16 # Jan Kadlec 2017-04-14 20:52
Radši nedoufej a podívej se, co na tohle téma říká Valerij Viktorovič... youtu.be/Yu7UWbIhy80?t=37m11s

Podle něj nemá za současné politické situace žádnou šanci a tenhle člověk správně predikoval už různé politické události...
+59 # olinka215 2017-04-14 21:15
Neberte nám naději, víte přeci,že umírá až poslední=)))
+17 # vlk samotář 2017-04-14 22:48
Myslím, že realita bude nakonec trochu jiná..:-)
-6 # Petko Kоtоv 2017-04-14 22:52
Vlku, mozna mas pravdu a z Le Pen se vyklube novy Trump nebo Juncker.
+2 # Pavel Blaheta 2017-04-18 01:57
I pan Pjakin se může mýlit a to že fest. Já si myslím, že i ti arabáči z Maroka a Alžíru, kteří žijí ve Francii legálně zvednou prdel a dají hlas Le Pen. Již proto, že nejsou blbci a "vědí", že pokud Francie nezastaví ten proud migrantů z Afriky, že dojde k občanské válce a v konečném důsledku pak k jejich vyhnání z Francie a to si oni určitě nepřejí. To je aspekt, který Pjakin nebere v potaz. Ale co už - dočkejme času, jako husa klasu. Nikdo neví co bude - proto je budoucnost zajímavá a napínavá - tedy ten vývoj, který k budoucí realitě vede.
+42 # .lak 2017-04-14 21:55
Fantastické na té dnešní industrializaci světa je to že neoliberálové s tiskárnami a otroky bankstery si vodí zástupce lidí - politiky jak mlsné psy na buřta na klacku. A mají dost prostředků aby si získali potřebné bulíky (platí i o vlně kalegrizace) a teď nechci být dřístavý, ale ovšemže je faktem že náš oligarcha ze slovenska utáhl mlaskoně na koblihu. No můj ty tondo.
Jen tak mimochodem jsem jednou narazil na polemiku že usa mají republiku a tam by patrně s demokradtůrníky pohnojili. No a přitom vývozy demokradcie neziskovek na paloučku a v kuchyni jsou denní starost zřízených lokálních polovládních podlokajníků zde pod bruselony neziskovky islamistů ziskovek na blízkém východě a v africe o kterých se říká že doma u vytlučených indiánů je nemají protože tam nemají ambrasády.
No a tohle je tedy hra s gojími?
www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../
Z PL
parlamentnilisty.cz/.../... time 23:03:01
+24 # John Pitralon 2017-04-15 08:32
Ono ani bandy těch chazary dovezených muslimáků a černochů z Afriky by to tu nedokázaly vybydlet a zruinovat tak, jako chátra, která se dostala k moci po velké sametové šaškárně zvané tragikomicky revoluce. Koblihář s tím neudělá nic, protože je tu systematicky vykrádán společenský fond vytvořený za komunistů, což si magoři z centra běžící za fatamorgánou zatím pořádně ani neuvědomují. Párkař Babišinský, ten si jen přišel sednout na větev, která je už skoro odříznutá a snaží se to spravit izolačkou.

pravdaovode.cz/
-6 # Petko. Kotov. 2017-04-14 23:08
Děkuji všem kdo na mě reagují, za každou reakci dostávám 1,2 Kč, takže dnes mám vyděláno a jdu si za své tvrdě vydělané peníze koupit něco k jídlu.
Díky Vám!
+16 # mann 2017-04-14 23:30
Petko [...]
Myslíš, že na IP 50........je bezpečno?
Jak se tady píše...Jseš, jenom zoufalec, trapák, zklamanej. Jseš jen nula, co nikam neptří. Amerika ti nic nedala, amarečani jsou studený a tobě nezbývá, než, že tu z nudy onanovat a vylévat si svoji hořkost života, ze svého posraného života krypala bez přátel.
již brzy,....
+16 # vlk samotář 2017-04-15 00:01
Ty vidíš jeho IP?
Zajímavé..?!

Tak to vidíš i IP adresu pravého [...]a, že?
+14 # mann 2017-04-15 09:55
+4 # vlk samotář 2017-04-15 12:53
Hmm.... Kolega...:-)
+3 # r.m. 2017-04-15 20:19
co znamená IP se začátkem 50...?
zajímá to asi nejen mě
+7 # forbes 2017-04-15 22:13
Řekl bych, že nebude sdílný a odpověď je v příspěvku odpovědi ve 23:30 hod....nic složitého Odpovědí pro vlka, je "víc než jen...Vlku Samotáři."
Možná se pletu.
+4 # vlk samotář 2017-04-16 12:33
Tak to jsem rád!...:-)
+15 # Jiri Novak 2017-04-15 02:45
14.04.1 7. Oficiální svodky od MO DNR (E. Basurin a A. Zacharčenko) a NM LNR (A. Maročko)

Basurin: VSU jsou v nejbližší době připraveny k ofenzívě na linii dotyku. O tom dnes informoval v rámci on-line konference A. Zacharčenko, když odpovídal na jeden z dotazů. „Očekáváme v nejbližší době opět zostření situace. Pojmenuji to jemně. Naše rozvědka dokládá, že protivník je připraven přejít k plnohodnotným bojovým akcím“. Zacharčenko zdůraznil, že jsou už zformovány úderné „pěsti“ na všech klíčových směrech. „No a my čekáme“, uzavřel.
Ukrajinská armáda od začátku válečného konfliktu na Donbase ztratila už kolem 30 000 lidí. O tom informoval taktéž Zacharčenko. „Podle našich informací, které nemůžeme potvrdit přímo dnes, ale později je potvrdíme, po našem vítězství ukrajinská strana ztratila po dobu konfliktu kolem 30 000 lidí. Je to společně i se ztracenými beze jména“. Také dodal, že DNR disponuje důkazy o tom, že během bojů ukrajinští vojáci zcela bez kontroly zakopávali své mrtvé do bezejmenných společných hrobů, které pak srovnávali se zemí.
VSU za týden 380 krát narušily režim příměří, po DNR bylo vypuštěno 2 672 munice a min. Celkem 27 domů v DNR bylo zničeno za týden v důsledku ostřelování ukry. To oznámil Basurin. „Palebnému působení ze strany VSU bylo vystaveno 28 obydlených míst DNR. Nejintenzivnějš í palba byla vedena na okraje Doněcka, Jasinovaté a její předměstí, Dokučajevsk a obce na jihu republiky. Dnes velení republiky informovalo o 58 silných ostřelech ze strany VSU během 24 hodin.

Osm lidí bylo zabito a šest bylo zraněno za minulý týden v důsledku ostřelování ze strany VSU. Z tohoto počtu byli tři civilisté zraněni, osm vojáků DNR zabito a tři zraněni.
Ukrajinští agresoři se za minulý týden pokusili dvakrát neúspěšně prorazit pozice armád DNR v oblasti Avdějevky a Kominternova. Ukrop přitom utržil tři zabité a čtyři zraněné vojáky."

A. Zacharčenko navštěvuje přední pozice obrany DNR několikrát týdně. Řekl, že je velmi důležité vědět, co si vojáci myslí a pomáhat jim v tom, co potřebují, jinak zůstane generálem bez armády.

Úřad zplnomocněnce za lidská práva v DNR minulý týden získal informaci o zadržení tří stoupenců republiky ukrajinskými specslužbami. O tomto informovala tisková služba úřadu ombudsmana. Byl to muž *1984, kterého zatkli ve vlaku spolupracovníci pohraniční stráže letos v dubnu a předali ho bezpečnostním službám Ukrajiny, dále v lednu 2017 byl na základě obvinění z terorismu zatčen ve svém domě muž *1981 a také muž *1985 zmizel neznámo kam, jeho příbuzní s ním nemají žádný kontakt od listopadu 2014. Podle posledních údajů, podle stavu ke 14. dubnu 2017 Ukrajina zadržuje 771 lidí, z toho místo pobytu na Ukrajině 473 lidí je potvrzeno, ale u 295 lidí není známo, kde se nacházejí nebo se informace o nich upřesňuje ukrajinskou stranou, dále osm lidí, o kterých byl dotaz ukrajinské straně podán poprvé (na základě informací, které pocházejí od dobrovolníků v období od prosince 2016 do února 2017). Kromě toho seznam nezvěstných obsahuje 450 osob podle posledních údajů.

A. Maročko LNR: Kyjevští agresoři za minulý týden narušili příměří 25 krát a vystřelili na území LNR 464 kusů munice.(miny, granáty) Palba byla vedena ze všech druhů zbraní včetně těch, které jsou zakázané Minskem. (120mm a 82mm minomety)
Byly ostřelovány osady a města - Kalinovka, Logvinovo, Lozovoje, Nižné Lozovoje, Lomovatka, Kalinovo, Kalinovo-Boršče vatoje, Frunze, Želobok, Almaznoje, Doněckij, Smeloje, Krasnyj jar a také areál památníku knížeti Igorovi.
V důsledku ostřelování byl zraněn jeden civilista, značné škody utrpěly tři obytné domy.

VSU stále ignoruje data pozorovatelské mise OBSE o nedostatcích v umístění ukrajinské techniky ve skladech. Řeč je o 63 tancích, 21 protitankových řízených střelách a 32 granátometech. Tyto nedostatky existují už velmi dlouhou dobu a reakce ukrajinských úřadů žádná. Z těchto zbraní VSU zcela regulérně ostřelují obydlená místa LNR.
Rozvědka národních milicí zaznamenala přemisťování techniky a zbraní pro posílení ukrajinských vojenských útvarů. V Arťomovsku byl zaznamenán příjezd další vojenské techniky pro VSU a to jedné 152 mm SAU gaubice (houfnice) Akácie a 30 tanků. V Orechově byla zaznamenána palebná pozice jedné 122 mm SAU Gvozdika, v Popasnoj přibyla jedna 152 mm SAU Akácie. V Troickém byly na pozicích rozmístěny dvě 122 mm dělostřelecké gaubice D-30, v Iževce se nacházejí tři raketomety RS30 Grad, ve Valujském přibyly tři tanky.

Na ukrop straně za minulou neděli přibylo osm zabitých a sedm zraněných v důsledku nehod způsobených alkoholem a porušováním bezpečnostních opatření. Jeden ukrajinský voják byl zraněn v důsledku konfliktu, který se odehrál ve skladu s municí u Arťomovska. Ukrajinští vojáci také často dezertují od svých útvarů a nechtějí bojovat.
zdroj: vk.com/.../
video Basurin DNR www.youtube.com/.../
video Maročko LNR www.youtube.com/.../
+17 # .lak 2017-04-15 07:56
Ukrajinští vojáci také často dezertují od svých útvarů a nechtějí bojovat. Hrome, ...že během bojů ukrajinští vojáci zcela bez kontroly zakopávali své mrtvé do bezejmenných společných hrobů, které pak srovnávali se zemí.

Že by nepříliš veřejnosti známý styl s kanonefutry co nechtěli do laufu? Armáda není kojná a nesplnění rozkazu by se trestalo ve vyjímečných opatřeních republiky i tady zastřelením na místě, ovšem díky "okupaci hypoteticky. Vlastně nás svaz sovětů chránil i před těmito hejbly ať už se to tlučhubům líbí nebo ne.
+14 # Jiri Novak 2017-04-15 14:08
Je mnoho videí se svědectvími místních a z odkrývání těch hrobů. Oni je pohřbívali hromadně. Přijela kolona s technikou, někdy i vrtulník, vyhrabali jámu, naházeli mrtvé, pak to pěkně udusali a mnohokrát i maskovali zasazením křáků a podobně. Je toho na youtube spousta. Podobně pohřbívali vojáky, které použili jako dárce orgánů i když měli jen život neohrožující zranění jako "chirurgický odpad" do části hřbitova tuším u Oděsy, kam se dávají uříznuté nohy atd. Tohle se začalo dít už ve válce v bývalé Jugoslávii.
+11 # Jiri Novak 2017-04-15 03:19
14:04.1 7. 11:20 msk
Extrémní video od vojenské korespondentky E. Katiny.
VSU použily těžký raketomet RS30 Uragán na jihu DNR.

V oblasti osady Dzeržinskoje z pozic 36. Zvláštní brigády VSU proběhl ostřel z Uragánu. Raketa vybuchla na poli, které se nachází jen desítky metrů od obydlených míst vesnice. Na přilehlé ulici žijí tři lidé.
Zpráva od opolčení
Od rána pod Doněckem probíhají boje. Průmyslová zóna je neklidná, pracují silně střelné, minomety. K večeru se předpovídá značné zostření, protože ukrop už od noci dopravuje kolony s technikou a municí ze strany Kramatorsku směr Doněck.
zdroj:vk.com/.../
video z místa zásahu:www.youtube.com/.../
Video s fešnou zrzečkou Katinou zde: www.youtube.com/.../
Uragán RS30 v činnosti video:www.youtube.com/.../
+9 # Jiri Novak 2017-04-15 04:12
15.04.2017 01:48 msk
USA vyzkoušely termojadernou bombu

Vzdušné síly USA provedly zkoušku nenabité termojaderné bomby B61-12. Byla shozena na polygonu v Nevadě stihačkou. Základním úkolem zkoušky byla demonstrace schopnosti letadla dopravit bombu a také prověrka fungování nejaderných komponentů munice.
Doposud byla bomba testována jen se stihačkou F-16, ale do budoucna bude kompatibilní i s druhými letadly: F-35, PA-200, B-2A, B-21, F-15-E, F-16C/D a F-16MLU.
B61-12 je nejnovější, dvanáctá modifikace bomby. Její testy začaly v roce 2015. Zvláštností bomby je ocasní okřídlení. Díky němu je bomba řiditelná, takže je zvýšena její přesnost. Takovou munici je možné shazovat z velké výšky. Předpokládá se, že sériová výroba těchto bomb bude zahájena v roce 2020. Není vyloučeno, že právě B61-12 bude nahrazena munice, která se v současné době nachází na evropských vojenských základnách USA.
zdroj:www.vesti.ru/.../
video polygon Nevada v roce 2015 www.youtube.com/.../

+17 # Jaris 2017-04-15 08:59
Vite lidi, jak by bylo na svete krasne,kdyby kazdy delal jen to co ma ,kdyby staty nechaly jine staty napokoji, kdyby mezi sebou obchodovaly fair play. Kdyby se spojily ve spolupraci a pomohly poustnim statum zavest umele zavlazovani, aby tam opet mohly rust stromy a ruzne rostliny. Kdyby vsichni prilozili ruku k dilu ve spolecnych vyzkumech, vede a vyvoji zdrave a nesobecke spolecnosti. Kdyby svet byl bez valek,.. a bez zbomysich sporu. Bylo by na svete tak krasne a bezpecne!
+10 # Lubinen 2017-04-15 10:21
To by ovšem nemohl vzniknout tento neskutečně paranoidní příběh lidstva.Zlo může být odstraněno až když se projeví naplno.Nikomu ,,normálnímu''t o milé rozhodně nebude ale realita je právě taková jaká je.
+6 # r.m. 2017-04-15 20:30


o protestech v Bělehradu u nás ani tjuk
-
"Protest protiv diktature" ušao je u svoj sedmi dan. O tome šta se dešava na beogradskim ulicama, prvo ćete, kao i uvek, saznati na sajtu "Blica".
www.blic.rs/.../vvrvj6b
+14 # marieza 2017-04-15 21:41
Sláva SERBIA.
+4 # medvide0 2017-04-16 11:12
Pral bych ji to, ale pochybuji, ze to svetove elity pripusti. Pocitam pred volbami na nejaky podraz nebo vykonstruovany skandalek.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás