AC24.cz

AC24.czZe světaTakto Putin odpověděl Tillersonovi, v čem vidí příčiny úpadku vztahů s USA

Sociální sítě

Reklama

/* VRTZ JS 300 x 250 pagead DO NOT MODIFY */ document.write('');

Takto Putin odpověděl Tillersonovi, v čem vidí příčiny úpadku vztahů s USA

V průběhu schůzky s ministrem zahraničí USA Rexem Tillrsonem mu ruský prezident Vladimir Putin vysvětli, jaké jsou podle něj příčiny současného žalostného stavu vztahů mezi Ruskem a USA, řekl novinářům prezidentův tiskový mluvčí Dmitrij Peskov.

„Prezident přijal včera v Kremlu ministra zahraničí USA Rexe Tillrsona a ministra zahraničních věcí RF Sergeje Lavrova, a ti informovali prezidenta o jednáních, která mezi nimi proběhla.

Uskutečnil se poměrně konstruktivní rozhovor prezidenta Putina s ministrem zahraničí Tillersonem.

Prezident velice podrobně vysvětlil americkému diplomatovi, jaké jsou podle něj příčiny, kvůli nimž se naše dvoustranné vztahy dostaly do tak žalostného stavu, ve kterém se nyní nacházejí," řekl Peskov.

„Tak říkajíc prezident situaci analyzoval a řekl, co podle něj předcházelo té krizi, kterou nyní můžeme pozorovat ve dvoustranných vztazích," řekl Peskov.

„Doufáme, že o tom bude informován prezident USA, a přinejmenším mu tím bude dáno na srozuměnou, co nás z našeho hlediska zavedlo v přecházejícím období, během několika předcházejících let do takové dvoustranné slepé uličky," dodal Peskov.

„Velice důkladně byla projednána Sýrie, prezident vysvětlil, co si myslí o současné situaci a o perspektivách jejího dalšího vývoje. Za konstruktivní se dá označit ta skutečnost, že můžeme konstatovat porozumění ohledně toho, že je třeba pokračovat v dialogu v zájmu hledání řešení otázky," řekl prezidentův mluvčí.

Když odpovídal na otázku, jestli Rusko přišlo během schůzky s nějakými iniciativami nebo prostě podrobilo vztahy rozboru, Peskov řekl, že to byl rozbor.

A upřesnil, že žádný mediální doprovod schůzka Putina s Tillersonem neměla. „Fotografie ani videa zveřejněna nebudou, schůzka proběhla bez mediálního doprovodu," řekl na závěr Peskov.

Reakce Trumpa

Prezident USA Donald Trump prohlásil, že ministr zahraničí Rex Tillerson odvedl „obrovský kus práce“ na jednáních v Itálii a v Rusku. Tillerson měl v posledních dnech jednání v italské Lucce s kolegy z G7 a setkal se v Moskvě s prezidentem RF Vladimirem Putinem a ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem.

„Chci vyzdvihnout skvělou práci ministra zahraničí Rexe Tillersona za účelem posílení jednoty NATO a také jeho návštěvu Moskvy za účelem prosazení zájmů bezpečnosti USA a našich spojenců. Odvedl obrovský kus práce, právě jsem viděl její část, je to kolosální!" prohlásil Trump na tiskové konferenci k závěrům jednání s generálním tajemníkem NATO Jensem Stoltenbergem.

Zdroj: snews.com

Loading...

Komentáře   

+33 # jirik 2017-04-13 13:36
Sýrsky prezident Bašár Asad môže v budúcnosti čeliť obvineniam z vojnových zločinov
Uviedol to v stredu americký minister zahraničných vecí Rex Tillerson na spoločnej tlačovej konferencii so svojím ruským náprotivkom Sergejom Lavrovom po rokovaniach v Moskve, informovala dnes agentúra Reuters.

Tillerson ďalej zdôraznil, že takýto krok je zatiaľ iba hudbou budúcnosti, avšak administratíva prezidenta USA Donalda Trumpa sa o to aktívne usiluje. Jeho komentár prichádza v čase oslabených bilaterálnych vzťahov medzi Moskvou a Washingtonom, ako to označujú obaja títo vrcholní diplomati.
www.hlavnespravy.sk/.../967870
---
„Na místě útoku se vytvořil bílý oblak, potom žlutý, což hovoří o tom, že se tam nalézá velké množství otravných látek. Požár na místě trval do 22.30," stojí v komuniké, které dostala RIA Novosti.
Podle dokumentu v důsledku otravy chemickými látkami, i od udušení, zemřely stovky ozbrojenců a civilistů.

„Událost potvrzuje, že teroristé IS a Fronty an-Nusra mají chemické zbraně a to, že je mohou použít, získat a transportovat," stojí v dokumentu.
sptnkne.ws/edSP
Velení syrské armády zase promluvilo o tom, že vládní vojska chemické zbraně nemají.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+121 # Jarin G. 2017-04-13 13:40
No, kdyby si ve světě byly státy alespoň trochu rovné, tak teď by byl především obviněn z válečných zločinů Trump, před ním Obama, Clinton........
Jo, já málem zapomněl, oni mohou, jim to tady všechno patří! Vše je v jejich sférách zájmu (uSSa nemá přátele, ale jen své zájmy, kdopak že to řekl?) a to kolem dokola celé planety! A kdo by s tím nesouhlasil, tak toho napadnou a vybombardují ze zálohy, tak nějak hezky zákeřně po americku. Asi tak!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+66 # vjědec123 2017-04-13 15:34
.... Ta Ivanka coby hybatelka amerického raketového útoku, to mě opravdu pobavilo. A vlastně to svým způsobem jen korunuje celý uplynulý týden, který se nesl ve znamení jakési těžké duševní poruchy politiků a médií západní části světa. Na chemický útok, který byl podle všeho „false flag“ operací Al-Káidy a tureckých tajných služeb, USA pohotově – až moc pohotově, tedy předpřipraveně – reagovaly útokem proti Sýrii, o němž dopředu informovaly Rusy (a tím i Sýrii a možná i Írán), hlavně aby nezpůsobily větší škody a nevyvolaly skutečný konflikt. Jeden podfuk byl přebit druhým a západní politici nad tím coby poslušní pudlíci jásají. A americkým médiím, která až doteď nenechávala na „ruském agentovi“ Trumpovi nitku suchou, to stačí, aby oslavovala „zrod skutečného prezidenta“, který to „Rusům natřel“. To zůstává opravdu rozum stát. .....
Osobně si myslím, že v uplynulém týdnu jsme byli v mezinárodních vztazích svědkem obřího píárového cvičení, které ve skutečnosti nic moc nezměnilo. Jen USA předvedly několikrát obrat o 180 stupňů, každý tamní činitel – ať už jde o Trumpa, Tillersona, velvyslankyni při OSN Haleyovou nebo šéfa Pentagonu Mattise – říká něco jiného, a aby se v tom ve finále čert vyznal. Jestli jim to vydrží ještě měsíc dva, tak už všichni přestanou brát USA vážně – nečitelná velmoc ale bude mít kliku, že ji většina evropských „spojenců“ (slouhů) bude věrně následovat ve veletočích den za dnem. A pro srandu králíkům začne být i Evropa. Tedy, ona už pro srandu králíkům nějakou dobu je, ale ještě se to zhorší.
Převzato: Trereza Spencerová
parlamentnilisty.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Ignác 2017-04-13 16:31
Zdá se mně, že Trump vede USA jako firmu. Stejně jak to hodlá dělat Babiš. Tedy král je ten, kdo "platí", i když má čerta v zádech.
Názornější výsledky této zvrácené filosofie už nelze získat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Piovarči 2017-04-13 19:44
To Terezka Spencerová napísala veľmi pekne.++++++
Útok koalice v čele s USA poblíž syrského města Tabka, ke kterému došlo v úterý, měl za následek smrt 18 příslušníků Syrských demokratických sil (SDF), informoval ve čtvrtek štáb koalice.

USA pořádají spolu se spojenci od roku 2014 v Sýrii a Iráku operaci proti bojovníkům organizace Islámský stát a poskytují pomoc v tomto boji ozbrojeným útvarům syrské opozice.
„K útoku došlo na žádost sil partnerů (koalice), které ukázaly místa úderů jako cíle IS. Ve skutečnosti se ale ukázalo, že tyto cíle byly předsunutými pozicemi Syrských demokratických sil," praví se ve zprávě štábu koalice.
Zdůrazňuje se, že USA a jejich spojenci „udržují i přes tento tragický incident nadále těsné kontakty se SDF".
„Koalice zjišťuje příčinu incidentu a učiní nezbytná bezpečnostní opatření, aby zabránila podobným incidentům v budoucnu," stojí ve zprávě.
cz.sputniknews.com/.../...
USA koaličné sily sú ako vždy veľmi presné. Zarvalo 18 Kurdov

USA poprvé použily nejsilnější nejadernou bombu v bojových podmínkách, cílem se stali bojovníci skupiny Islámský stát v Afghánistánu, oznámil tiskový úřad Pentagonu RIA Novosti.
„Útok proběhl ve čtvrtek v oblasti Ačin provincie Nangarhár. Cílem byli bojovníci IS, jejich systémy tunelů, které používali pro přemisťování. Byla použita (bomba) GBU-43," řekl zástupce tiskového úřadu.
Potvrdil, že bomba se stala nejsilnější nejadernou municí, kterou USA použily.
Podle něj byla shozena z letadla MS-130.
Podle otevřených zdrojů je váha takové bomby 9,5 tuny.

16 rokov po tom ako tam vpadli tam musia zhadzovať tie najväčšie bomby aké história pozná. To už musia byť poriadne zúfalí v tom Augane.
cz.sputniknews.com/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jarin G. 2017-04-13 22:14
Ahoj Pio, Terezu jsem si taky dneska přečetl, mám rád její rozbory. Zaujalo mě tam, mimo jiné, co by se stalo, kdyby se "dohodlo" odstoupená B. Asada a vše okolo. Dobré postřehy.
Přidám link i pro ostatní, kdyby si chtěli přečíst celé:
parlamentnilisty.cz/.../...
A při použití té největší neatomové bomby, jsem si vzpomněl na tebe, jeskyňáře, nebo alespoň obdivovatele jeskyní a všeho, co s tím souvisí. To ti i muselo být líto těch nevratně zlikvidovaných přírodních skvostů. No, válka!
Zajímalo by mě, kolik těch "pastevců" v sandálech skutečně zlikvidovali za cenu, tuším, cca 0,5 miliardy Kč. Odhadl bych ta tak na 75 mega za jednoho!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-04-14 02:49
Ahoj Jarin. Na pastierov kôz zhadzovať matku všetkých bômb tak to svedčí o poriadnej bezmocnosti. Už nehovoriac o tom ako tým likvidujú prírodu živočíšstvo, prírodný reliéf krajiny a o krasovom podzemí ani nehovorím.
To už je hotová ohavnosť. Spravili si s Auganistanu strelnicu. Napriek tomuto zúfalému činu sa v Auganistane stále bojuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Mariet 2017-04-13 22:04
Podivejte se na youtube. Presidentovi agenti tam cpou titulky, ze Tilerson a Putin meli spolecnou tiskovou konferenci, pritom tam davaji tu jedinou, co byla, a sice s Lavrovem, kde ho Lavrov pekne rozcepoval. A ani na upozorneni, aby to zmenili, to od vcerejska neudelali, takze je to zamer. Chteji zmast lidi, ze Putin se natolik snizil, ze s Tilersonem mluvil. Ovsem to uz tam nereknou, ze za Putinem prisel Lavrov s nim. Pan tvrde vydiral, v duchu to, co uz bylo avizovano drive, a sice, ze se Rusko musi rozhodnout, na ci strane se da! Dnes jsem videla tiskovku z Bile chatrce, kde se mluvilo o vojenske akci v Afganistanu! Mluvci velice vyhybave odpovidat a ve skutecnosti odkazoval novinare, aby se obratili na ministerstvo obrany, takze ani ohledne penez nedal jedinou odpoved. Dokonce tam padla otazka ohledne postizeni kongresmanu, kteri nebudou souhlasit s rezoluci, a to nejen na platu, ale i vezenim! Odpoved zadna. Dale doslo uz i na Iran, ktery dostal prikaz k propusteni veznu, takze Trumpeta jede jak namydleny blesk. Je to vazne, vazeni!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Mariet 2017-04-13 22:10
Tady je link:
www.youtube.com/.../

a tady je ta dnesni tiskovka:

www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Vladimír 2017-04-14 13:49
Trump je bez rozumu :-)
www.vlasteneckenoviny.cz/.../

Merklice za přistěhovalce jednou zaplatí ...
www.vlasteneckenoviny.cz/.../
...jinak to prostě nemůže být,pravdu nezakryješ navěky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # eli 2017-04-13 14:30
„Doufáme, že o tom bude informován prezident USA, a přinejmenším mu tím bude dáno na srozuměnou, co nás z našeho hlediska zavedlo v přecházejícím období, během několika předcházejících let do takové dvoustranné slepé uličky,"dodal Peskov.
Vlny informacii a dezinformacii, sa prevaluju cez hlavu novozvoleneho americkeho prezidenta v takych kratkych intervaloch, ze nezbyva cas na orientaciu, ako sa z tej slepej ulicky dostat. Trump bol povereny urcitym dolezitym poslanim jednych, ktore sa to ti druhi, snazia prekazit. Kti su ti a kto su tamti? V podstate ti isti, lenze s inymi predstavami o mocenskom riadeni sveta.
Nechcem vyprovokovat zvysenie davok psychotropnych liekov u hrstky lokalnych psychopatov, ale povazujem za potrebne upriamit pohlad na tento politicky humbuk vo vztahoch Rusko-Amerika, aj z ineho uhlu, pretoze influencia neoconov na Trumpovu vladu, moze priviest aj samotneho Trumpa k rozhodnutiam s katastrofalnymi nasledkami, pre cely svet.
Nekoordinovane zmatky a politicky sebevrazedny chaos, ktory Trump v takom kratkom case vo svojom urade vytvoril, svedci o tom, ze nielen on samotny, ale aj cela ta tajna moc, ktora ho do uradu vmanevrovala vskutku nevie, ktorym smerom sa uberat. Tak, ako kazdy americky prezident modernej doby, aj on bol zvoleny na baze syndromu "Boobus Americanus,"co v podstate referuje
o intelektualnej urovni americkeho volica, formovanou mediami tzv. hlavneho prudu. Do akej miery je tato tajna moc, vskutocnosti tajnou? V ramci pojmu Noveho svetoveho poriadku, niektori politicki analytici, ako napriklad dobre znamny pan Pjakin, rozdeluju pozadie svetovej moci na Globalneho prediktora, ktory koordinuje svetovy vyvoj so svojimi cielmi svetovlady biblickeho konceptu s centrom
v Jeruzaleme a Globalizatora, inak casto stotoznovaneho s Neoconzervativc om, ktory tiez usiluje o svetovu nadvladu, ale s centrom moci v Amerike. Rivalita medzi tymito kandidatmi na post svetovej moci, vytvorila politicky cyklon v epicentre ktoreho sa zmieta cela Trumpova vlada. Menia sa zamery, rozhodnutia a prehlasenia, takmer nepretrzite. Rusko, taketo problemy nemalo.
Smer dalsieho vyvoja Ruska po 1991, bol urceny jednoznacne. Po smrti Jeltcina, zidovska oligarchia u moci v Rusku, hladala vhodneho kandidata do prezidentskeho uradu, ktory by sa vyznal v navigaci vo svetovych politickych oceanoch v zakulisiach svetovych mocenskych scen, ako aj v ich tajnych manipulacnych procesoch. Byvaly ambiciozny clen tajnej sluzby, sa javil, ako najschopnejsi kandidat, na tuto funkciu. Existujuca struktura zidovskej moci sa skladala len z clenov byvaleho hospodarskeho a financneho podsvetia sovietskej ery, ako vekslak, paserak, financny podvodnik, ..., ktora na zastavanie takejto dolezitej funkcie, nemala predpoklady. Akym smerom sa ubera vlada Kremlu? Situacia v Syrii po napadnuti ISISom, ktory je dietatom Izraela, sa dramaticky zmenila v neprospech Tel Avivu, hned po vstupe Iranu, do tejto skazonosnej hry. Obama, ako predstavitel moci neokonov, odmietol ucast Americkej kontroly nad Iranom v syrskom konflikte, preto bol Izrael nuteny poverit touto ulohou Putina. Samozrejme, ze tu nemohlo dojst k otvorenemu vojenskemu odporu Ruska, proti Iranu, taky zasah by okamzite odhalil skutocne poslanie ruskej vlady v nastoleni globalnej vlady. Ten bolo mozne kontrolovat len predstieranym spojenectvom. Americky neokonzervatizm us sa nemieni vzdat svojej moci v prospech Globalneho prediktora za Izraelom, zrejme aj preto naviedol Trumpa, do zaminovaneho pola, za nastrazenym chemickym utokom v Syrii, aby postavili ich verneho spojenca Putina, proti nemu samotnemu. Samozrejme, ze tato teza zostava len nepotvrdenym dohadom, ale po nedavnej navsteve Rexa Tillersona v Moskve, sa tento dohad stava ovela pravdepodobnejs im. Tillerson nahle ustupuje od myslienky otvorenej vojenskej konfrontacie s Ruskom a prehlasuje, ze dve najvacsie nuklearne velmoci, nemozu viest proti sebe politiku konfrontacie. Este v novembri minuleho roka, Rabin Hillel Weiss vyhlasil, ze zvolenie Trumpa, ktory slubil uznat Jeruzalem, ako kapital Izraela, spolu so spojenectvom Putina, ktory zasa prejavil tuzbu prestavat zidovsky chram, mozu posobit ako novodoba obdoba perskeho krala Cyrusa II ( 539—530 BC), ktory umoznil navrat zidov do Jeruzalema, po 70 rokoch v zajati.
breakingisraelnews.com/.../...
Teda o zamere Globalneho prediktora s Putinom a Trumpom, nemozno pochybovat, ako daleko v tomto poslani obaja zajdu, ukaze blizka buducnost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Janinna 2017-04-13 22:46
Hmm, kdopak Vám to napsal? Že by z Centra boje s propagandou?
Analýza alá Pjakin, no musím říct, že hodně nepovedená.
Větší snůšku bludů jsem si už dlouho nepřečetla.
Zasívání červíka pochybnosti o tom, že Putin je žid.
Psychologická manipulace?
Takže podle Vás je Putin slouha Izraele.
O uznání Jeruzaléma, přestavbě chrámu, službě sionistům, o to podle Vás jde.
V tom případě Vás musím upozornit, že jste vedle jak ta jedle (ale to nejspíš velice dobře víte), protože Putin, respektive MZ RF už dávno oficiálně přiznal západní Jeruzalém hlavním městem Izraele.
www.mid.ru/.../2717182

Takže ještě jednou přiznal západní Jeruzalém Izraeli a východní bude asi čí????? Ano Palestinců,
Takže si to pro příště alespoň na těchto stránkách odpusťte a nemanipulujte.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # eli 2017-04-14 04:48
Janinka, niekto mudry raz povedal, ze ludia nekritizuju inych pre ich chyby, ale preto, ze ich chyby sa lisia od ich vlastnych chyb. Ste si ista, ze ste absolutne bezchybna? Dovolim si trosku blizsie rozobrat to o com pisete vy. Prve, co vzbudilo moju pozornost, je samozrejme hrubo vytlacena cast:
"MZ RF už dávno oficiálně přiznal západní Jeruzalém hlavním městem Izraele,"
nie preto, ze mi silne pripomina specificky sposob vyjadrovania RICHARDA(vcetne tych ?????), ale preto, ze je absolutne chybna. Rusko nikdy neuznalo zapadny Jeruzalem hlavnym mestom Izraela, stale povazuje za jeho hlavne mesto Tel Aviv. Obsah toho clanku, ste spatne pochopila. V tom clanku sa hovori len o podpore Ruska v zasadach rezolucie OSN o navrhovanom usporiadani medzi Izraelom a buducim Palestinskym statom. Potom, je tu to Vase podozrenie, ze mi niekto pomaha priamo z centra boja s propagandou? Jednym dychom ma obvinujete zo sirenia propagandy a hned tym druhym, ze som vlastne agentom boja proti propagande. Co ktomu dodat? Snad len doporucit, aby ste citali viacej bludov, mozno raz im zacnete aj rozumiet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Dědouch1 2017-04-14 12:24
"...pecificky sposob vyjadrovania RICHARDA.)

RICHARDE, NEDĚLEJ "KŮŽIČKY" A VRAŤ SE!

Věřím, že nejsem sám, kdo tě tady postrádá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Janinna 2017-04-14 17:29
Ahojte Dědouchu (nevím proč Vás za tuto výzvu někdo mínusuje) - víte, že na provokace skoro nikdy nereaguji, ale u eli jsem prostě musela.
Ono tohle její (jeho, jejich) trollení je v úplně jiné rovině než ty bezduché výkřiky jejich ostatních kumpánů.
Diktátor Putin neprochází, srovnání Putina s Hitlerem také ne, tak se budou snažit zasívat červíka pochybnosti o Putinově původu. A to je parketa eli.
Hrozně mi tyto "skryté" praktiky podsouvání vadí, protože nejsou viditelné na první pohled.
Nemyslím, že bych se v rozboru výše až tak sekla, na kritiku příspěvku, eli okamžitě sklouzává do osobní roviny a reaguje přesně tak, jak jsem očekávala.
Ony ty psychologické koučinky jsou univerzální:)
Jistěže se mohu mýlit, když napíšu to co si myslím nebo vím, tak by mě ani ve snu nenapadlo, že to nikdo nesmí rozporovat.
Naopak vždy si ráda přečtu kvalitní polemiku nebo kritiku nebo jiný názor.
Proboha copak jsem někdy tvrdila, že jsem absolutně bezchybná, jak mě osočuje???
Ježiš nesmím psát víc otazníků, jinak jsem Richard.

Dala jsem odkaz na oficiální stránky MZ RF, je vidět, že i to je málo.
Tak jenom přidám pro zájemce, k vytvoření obrázku toho podsouvaného obrázku slouhovství:
Z Ruska vyhostili rabína Soči Arje Edelkopfa, celá ruská židovská obec je tímto rozhodnutím pobouřena:
lechaim.ru/.../...
P.S.
Přidávám se k Vám Dědouchu k výzvě k Richardovi. Už by mohl konečně zase psát.
Richarde vždyť i eli tě vlastně postrádá:)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch1 2017-04-14 18:31
+, -, to mě nebere, Janino. Dostávám mínus už za nick, nejméně od dvou zdejších exotů. :) Je mi to putýnka.
Jinak díky za Vaše příspěvky. Ještě jsem neměl tu čest Vám oponovat, protože zpravidla potvrzujete moje názory a odkazujete na zajímavé články. :)
Díky a hezký den.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # eli 2017-04-16 02:24
Dostávám mínus už za nick?
Welkome To the Club, Dědouch1!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # eli 2017-04-15 04:20
Janinka, vy ste nic nepochopila a zrejme nie ste toho ani schopna. O akej osobnej rovine vlastne pisete? Ja som predsa reagoval len na korektnost toho, co ste napisala a bol som v posudzovani toho vasho prispevku aj ovela neznejsi, ako Vy, pri posudzovani toho mojho. Pisete, ze som reagoval presne tak, ako ste ocakavala, ake reakcie vlastne ocakavate v debatach takehoto druhu? Rozobera sa to, co kto napise! Zda sa, ze ste emocionalne velmi nevyvazena, co Vam brani
v racionalnom pohlade na svet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Peťo 2017-04-13 13:43 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Peťo 2017-04-13 13:45
kurvy likvidujú stopy
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # jirik 2017-04-13 14:13
Musí se doufat, že Assad a Rusko nálety proamerické koalice nějakým způsobem zaznamenávají a v pravý čas s tím vyjdou ven.....

ps: když to čtu je mi z toho blujno
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # jirik 2017-04-13 16:03
John Dorrian, zástupce štábu koalice pro boj s teroristickou skupinou Islámský stát, která je vedená USA, oznámil, že koalice neútočila na sklad chemických zbraní ozbrojenců v Sýrii.
sptnkne.ws/edXX
ps: kdo bombardoval za usa koalici v sýrii???
—-
„Ruské ministerstvo obrany nemá žádné informace, které by potvrdily zprávy o smrti lidí a charakteru škod v důsledku bombardování, které uskutečnila letadla mezinárodní koalice v okolí města Dajr az-Zaur. Za účelem monitoringu a sledování situace byly do uvedené oblasti vyslány bezpilotní prostředky objektivní kontroly,“ řekl Konašenkov.
sptnkne.ws/edXZ
——
Americký prezident Donald Trump počítá s tím, že mezinárodnímu společenství se podaří vyřešit velké konflikty a evropské země se nebudou muset bát Ruska.

Na středeční tiskové konferenci po skončení jednání s generálním tajemníkem NATO Jensem Stoltenbergem se Trumpa zeptali, jaké hrozby by se měly bát evropské země ze strany Ruska.

„Doufám, že konec konců se nebudou mít čeho bát. Teď je tu strach a existují určité problémy, avšak doufám, že konec konců strach zmizí a zmizí i problémy, svět bude žít družně — to by byla ideální situace,“ řekl Trump.

„To, co se teď děje, je šílenství. Ať už na Blízkém východě nebo na Ukrajině, ať se podíváte kamkoli…Doufám ale, že se konec konců těchto problémů zbavíme a nebude tu nikdo, koho bychom se museli bát,“ dodal americký prezident.
sptnkne.ws/edYR

ps: trumpík chce kamarádit s rusama…..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-61 # Petko Kotov 2017-04-13 14:27
Jedina pricina upadku vztahu Ruska a USA :
Rusove jsou zaostali barbari, kryji reznika z Damasku pri pouzivani sarinu proti civilistum a brani demokracii.
S takovyma zoufalcema USA tezko budou mit dobre vztahy. Az Rusove svrhnou Putina, muzou se o to opetovne pokusit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Piovarči 2017-04-13 19:54
:-DDDDDD
Až Rusi zvrhnú Putina no to si počkáš:-)
Ale to je dojemné ako si Trumpátko sťažuje:
Vraj „To, co se teď děje, je šílenství. Ať už na Blízkém východě nebo na Ukrajině, ať se podíváte kamkoli…Doufám ale, že se konec konců těchto problémů zbavíme a nebude tu nikdo, koho bychom se museli bát,“ dodal pán americký prezident:-)

Bordel na strednom východne špeciálne zorganizovali USA a teraz sa nevedia vynačudovať:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Jiri Novak 2017-04-13 14:30
13.04.17. 13:15
Nový úder USA v Sýrii: byly zabity stovky lidí.
Mezinárodní (americká) koalice znovu nanesla úder na sklad IS v Dayr az Zawr. Zemřely stovky lidí..
Oznámili to z generálního štábu syrské armády. Na místě úderu se vytvořil bílý oblak, který potom zežloutnul, což vypovídá o přítomnosti velkého množství otravných látek. Požár na místě trval několik hodin. V souladu s informacemi vojáků, proběhnuvší údálost potvrzuje přítomnost velkého množství chemických zbraní u teroristů IS a Džebhat an-Nusra a možnost jejich použití, získávání a přepravy. Velení syrské armády už několikrát informovalo o tom, že nemá žádné chemické zbraně.
video:vesti.ru/.../...
Zdroje:
ria.ru/.../...
rusdialog.ru/.../...
www.vesti.ru/.../
topwar.ru/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-57 # Petko Kotov 2017-04-13 14:35
to jen potvrzuje ze Asad nesplnil s ruskym barbarem to k cemu se zavazali ve strachu pred americkym utokem a nezlikvidovali vsechny chemicke zbrane podle dohody.
Proto ted musi nastoupit zapadni invaze, porazka Asadovych hrdlorezu, prevzeti Syrie pod kontrolu NATO a pak dusledna likvidace vsech chemickych zbrani.
Potvrdilo se ze ruske sliby jsou jen kecy ktere Rus nikdy nedodrzi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Jiri Novak 2017-04-13 14:50
Idiote.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # kopa 2017-04-13 14:57
NEREAGOVAŤ NA PETKO KOTOV
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # marieza 2017-04-13 14:57
Suhlas Jiří.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # cepop 2017-04-13 17:40
Ze je Syrie bez chem.zbrani garantovali zapadni experti,ne RF!!Picusi!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2017-04-13 19:59
Peťko Kotov je to len na tebe to prevzatie Sýrie pod kontrolu NATO.
Ber sapík granáty a utekááááj ale rýchlo kým nie je neskoro...-)
Kto dodáva ISILU chemické zbrane? V Irackom Mosule sa ISILÁCI bránia chlórom, kto im to tam len dodal Peťko....
Assad tam nedosiahne majú to pod palcom Saudi alebo Amíci....
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Mariet 2017-04-13 22:17
PetKOKOT ov - chemicke zbrane ze Syrie odvezly lode USA a Velke Britanie, pod dozorem mnoha organizaci i z jinych zemi, jestli nevis, jak se postupuje, tak si to nastuduj. Byly uzavreny doknce i tovarny, ktere by chemicke zbrane mohly vyrabet, je o tom cely zaznam, ktery ma k dispozici OSN v NY a bylo mozne si ho kdykoliv prostudovat. Provokatere, brzy ti spadne hrebinek, protoze kdyz pises na diskuzni fora, tak jsi chudacek a nepatris k tem bohacum, co maji kryty v podzemi.

Dnesni valecny akt v Afganistanu je nejlepsim dukazem, ze po vcerejsim ruskem setrvani na svem ( a spravedlivem ) postoji, Trumpeta dostal zachvat a rozjel se! Hlavne ze detem na Floride nakoupil 18 tisic vajicek na oslavu, hnus fialovej. To je konec, vazeni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-30 # Ing. Miloslav Dědek 2017-04-13 14:41
Vyvolávání napětí, strachu, nenávisti a polarizace světa je v zájmu výrobců a obchodníků se zbraněmi. Z hlediska výrobců zbraní je každý důvod k válce dobrý důvod. USA jsou největším světovým obchodníkem se zbraněmi. Podle některých odhadů vyrábějí tři čtvrtiny světové produkce zbraní. Spotřeba zbraní ve válkách je bytostním zájmem vojenskoprůmysl ových komplexů. Výrobci zbraní jsou skutečnými vítězi každé války. Zisky vojenskoprůmysl ových komplexů jsou podmíněny mařením lidských životů a ničením vytvořených hodnot ve válkách. Je čas tuto uvedenou skutečnost změnit. Jedna možná cesta realizace potřebné změny je uvedena v článku: NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD – miloslav7.blogspot.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-04-13 20:05
Miloslave píše sa - je to v záujme Obchodníkov zo smrťou predovšetkým.
No niečo ako Nový svetový poriadok sú už všetci ľudia alergickí s tým tu nepochodíš musíš zmeniť rétoriku. Pokús sa to inplementovať najprv v regióne alebo v Čechách. Ako model sa to možno potom chytí ak to bude funkčné....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Ing. Miloslav Dědek 2017-04-14 09:17
Piovarči, děkuji za návrh strategie. Promyslím to.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Ing. Miloslav Dědek 2017-04-14 13:02
Piovarči, uvažoval jsem o tom a došel jsem k závěru, že by bylo ideální spojit se.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # cepop 2017-04-13 17:38
To je jasny dukaz,ze zapadn ikoalice pouziva chem.zbrane,je to svinska zapadni koalice a je potrebny na ni uderit jadrem,jinak oni uderi na nas !Smrt usa a nato!A KOKOTOVI!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # contumacia 2017-04-13 18:56
Tillersinovi bych dal pěstí, že by se zasral...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-20 # Uncle Sam 2017-04-13 20:00
Odpověděl stejně jako Gérard Depardieu.
Pod rudou hvězdou spusty lásky jest....

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # jirik 2017-04-13 20:05
USA poprvé použily nejsilnější nejadernou bombu v bojových podmínkách, cílem se stali bojovníci skupiny Islámský stát v Afghánistánu, oznámil tiskový úřad Pentagonu RIA Novosti.

„Útok proběhl ve čtvrtek v oblasti Ačin provincie Nangarhár. Cílem byli bojovníci IS, jejich systémy tunelů, které používali pro přemisťování. Byla použita (bomba) GBU-43,“ řekl zástupce tiskového úřadu.

Potvrdil, že bomba se stala nejsilnější nejadernou municí, kterou USA použily.

Podle něj byla shozena z letadla MS-130.

Podle otevřených zdrojů je váha takové bomby 9,5 tuny. sptnkne.ws/eee7
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # njustrit 2017-04-14 04:20
hm..zhrnute a podciarknute... nedohodli sa na nicom,a america si ide po svojom... asi tak... a Trumpova administrativa ?... bola... uz neni.. jeho..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.