Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa„Dívej se mi do očí a už se neopovažuj urážet Rusko!“ Nový ruský zástupce udeřil na britského velvyslance při OSN

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

„Dívej se mi do očí a už se neopovažuj urážet Rusko!“ Nový ruský zástupce udeřil na britského velvyslance při OSN

Letos v únoru zemřel stálý představitel RF v OSN Vitalij Čurkin. I jeho protivníci uznávali jeho mimořádné diplomatické schopnosti a lidské kvality. Nahradil ho Vladimir Safronkov (Владимир Сафронков). Zdá se, že V. Čurkin vychoval zdatného nástupce.

Zástupce ruského stálého velvyslance při OSN Vladimir Safronkov se opřel do zástupce Velké Británie Matthew Rycrofta: „Už se neopovažuj urážet Rusko!“ Matthew Rycroft řekl na zasedání Rady bezpečnosti OSN, že Rusko "soustavně zneužívá práva veto a hájí režim (vlády Sýrie — pozn.red.) a používání chemických zbraní".


Zástupce Bolívie připomíná, jak C. Powell "dokazoval" chemické zbraně Iráku...

C. Powell (2003) a Nikki Haley (2017): podobnost čistě náhodná...

Nikki Haley (USA - OSN) 2017

Podle Safronkova Rycroft „pouze přemýšlí o tom, jak by bránil úsilí" zvláštního zmocněnce OSN pro Sýrii Staffana de Mistury, rozvoji politického procesu a přinesl do OSN konfrontaci a nepřátelství.

„Vystrašili jste se až do nespavosti, že můžeme spolupracovat se Spojenými státy. Vy se toho bojíte. Děláte všechno proto, aby tato spolupráce zkolabovala… Podívej se na mě, dívej se mi do očí, nesklápěj zrak!" obrátil se Safronkov k Rycroftovi.

Podle něj Rycroft klade urážlivé požadavky garantům příměří v Sýrii, zatímco Londýn u sebe vítá nezákonné skupiny. Safronkov prohlásil, že Londýn „obsluhuje zájmy ozbrojených skupin, z nichž mnohé vraždí křesťany a další menšiny na Blízkém východě."

„Úplně jste se zamotali ve vašich protirežimních myšlenkách," dodal Safronkov. Podle něj změna režimu v Sýrii má pro Velkou Británii větší význam než postoj většiny členů OSN.

„Ty jsi dnes, pane Rycrofte, nemluvil v souladu s programem zasedání, urážel Sýrii, Írán, Turecko a další státy. Pane předsedo, prosím, abyste hlídal pořádek zasedání, pokud někdo nezodpovědně, urážlivě a vulgárně zachází se svým místem v Radě bezpečnosti OSN. Už se neopovažuj urážet Rusko!" řekl Safronkov.

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+145 # edurard 2017-04-13 06:28
Doufam ze nastupce bude stejne dobry jako Curkin. Inu drzim palce. jen me fascinuji co se to naucily politici nosit do snemovny obrazky uctenky a ukazovat to vsem pripada me to jako v prvni tride. :-D

trosku me mrzi ze vcera probehlo bohuzel ale uspesne hlasovani Chovance o zbrojnim zakonu a nikde nevidim ani zminku. Zakon prosel rychle potichu a bez problemu. Nektere casti maji platit od listopadu dalsi od noveho roku.

A PROTO SE VAS VSECH chci optat.

Domnivate se ze zakon ktery obcany odzbrojuje a je doslova na palici je zakon ktery lze vubec respektovat?

Ja se totiz domnivam ze dle historie vsechny zakony omezujici obyvateůlstvo nad ramec etiky, obrany, sebeposkozovani se stava nejen neucinnym ale nedodrzovanym a nastava takzvany zakon dzungle. Kde plati jasne pravidlo a jedine PREZIT.

NEBO se pletu????
+48 # cocoa darriba 2017-04-13 07:58
chci se vás osobně zeptat : jste si jistý, že se vás tento stát resp. EU nechystá v dohledné době zavraždit libovolným způsobem ?
Co děláte, když se vás někdo chystá zabít ?
+42 # Popo 2017-04-13 09:19
Cituji edurard:
jen me fascinuji co se to naucily politici nosit do snemovny obrazky uctenky a ukazovat to vsem pripada me to jako v prvni tride. :-D
Medzi slušnými luďmi jaksi prirodzene platí "Slovo robí chlapa!". Zrejme sa medzi dnešnými politikmi slušný ludia pohybujú už len minimálne...
-43 # Uncle Sam 2017-04-13 12:23
Cituji Popo:
Cituji edurard:
jen me fascinuji co se to naucily politici nosit do snemovny obrazky uctenky a ukazovat to vsem pripada me to jako v prvni tride. :-D
Medzi slušnými luďmi jaksi prirodzene platí "Slovo robí chlapa!". Zrejme sa medzi dnešnými politikmi slušný ludia pohybujú už len minimálne...Slovak robí chlapa? Čo to tu povedaš? Naozaj dost homofobné ... Ty [...]...
+21 # Popo 2017-04-13 12:41
Priatelu to že aj ty rovnako jak tí politici potrebuješ k dôveryhodnosti svojích slov pred publikom aj niečo ukázovať je len tvoj problém - rieš si ho...
+13 # Patholog 2017-04-13 16:33
ANO JSI :D To my už víme
+45 # .lak 2017-04-13 08:50
...jen me fascinuji co se to naucily politici nosit do snemovny obrazky uctenky a ukazovat to vsem pripada me to jako v prvni tride.
To je opravdu jako kdyby dostali noty zpěváčci slonovinový věže od absolventů blázince z horoucích pekel aby se nemohli vymlouvat že řešili podstatné věci.
Opravdu to nevypadá na komploty řízené na zotročení z centra NWO?
Vždyť si vezměte že německo po brexitu převezme dominantní roli v evropě. Ovšem tam ta tendence je s tím že mají populaci do 18. let v menší míře domorodců a tedy s automatickou islamizací. Navíc ještě neproběhlo slučování rodin kdy mohou příjít násobky "uprchlíků.
Koho chtějí opít rohlíkem? Všichni to vidí co se děje ve společnostech osazených multikulturanty . Pokud se nechcete stát kafíry či konvertity=otro ky je načase tomuto učinit ráznou přítrž už jenom ze sebezáchovného pudu a to odzbrojování obyvatelstva tedy míří na zbavení se možnosti ochrany kdy státy na západě zcela selhali s no gou zónami a evidentně nejenom nečiní opatření proti zvůlím ale prakticky vydávají své zaměstnance voliče napospas pouze svým vzletným žvástům bez eliminací skutečných hrozeb genocídou kalergiády.
www.youtube.com/.../
Mapka isil

www.google.com/.../
+9 # Che 2017-04-13 10:11
Citace:
# .lak 2017-04-13 06:50
...jen me fascinuji co se to naucily politici nosit
.Iaku, Edurard to asi mysli tak, ze politici jsou jen loutky a potom je "y" spravne.
+17 # .lak 2017-04-13 10:25
Tak měl napsat něčí loutky zástupného maňasového šou, viť.
+13 # Jarin G. 2017-04-13 11:59
.laku, kamaráde, no tak se mu tam chyba gramatická vloudila. Dovolím se tě jmenovat "Hlavním gramatickým korektorem na AC24"! :) :) :-D
Já bych si toho ani "nevšiml".
Ale co bude pak s dydlací apod. To už pak ani nebude sranda? Budeme si hlídat i x y, mě x mně....? ;D
+16 # .lak 2017-04-13 12:28
Ale to byl jen žert že si i všimnu jak gramatikovat. Gdyž pánbu dá i motika spustý, nuže dydlace klofáci ofrňovací.
www.youtube.com/.../
+12 # Jarin G. 2017-04-13 12:33
No proto! já už se lekl!!! To jsem to zežral y s navyjákem ;)
+19 # Vladimír57 2017-04-13 12:36
Ahoj Jarouši, ahoj všichni normální.
Co bude s dydlací, toho se neboj. Více než dostatečně nám ji předvedli mopslící před vystoupením Pána Vladimíra Safronkova, který je excelentně utřel.
+18 # Jarin G. 2017-04-13 13:48
Ahoj Vláďo. Je to borec a docela i ostrej! Hezkej vstup do OSN!!! A docela vypadá, že bych ránu po hubě od něj držet nechtěl! ;)
-19 # Uncle Sam 2017-04-13 12:26
Cituji .lak:
...jen me fascinuji co se to naucily politici nosit do snemovny obrazky uctenky a ukazovat to vsem pripada me to jako v prvni tride.
To je opravdu jako kdyby dostali noty zpěváčci slonovinový věže od absolventů blázince z horoucích pekel aby se nemohli vymlouvat že řešili podstatné věci.
Opravdu to nevypadá na komploty řízené na zotročení z centra NWO?
Vždyť si vezměte že německo po brexitu převezme dominantní roli v evropě. Ovšem tam ta tendence je s tím že mají populaci do 18. let v menší míře domorodců a tedy s automatickou islamizací. Navíc ještě neproběhlo slučování rodin kdy mohou příjít násobky "uprchlíků.
Koho chtějí opít rohlíkem? Všichni to vidí co se děje ve společnostech osazených multikulturanty. Pokud se nechcete stát kafíry či konvertity=otroky je načase tomuto učinit ráznou přítrž už jenom ze sebezáchovného pudu a to odzbrojování obyvatelstva tedy míří na zbavení se možnosti ochrany kdy státy na západě zcela selhali s no gou zónami a evidentně nejenom nečiní opatření proti zvůlím ale prakticky vydávají své zaměstnance voliče napospas pouze svým vzletným žvástům bez eliminací skutečných hrozeb genocídou kalergiády.
www.youtube.com/.../
Mapka isil

www.google.com/.../Ještě jsi k tomu zapomněl přidat hudbu !!

Tak zde : www.youtube.com/.../
+15 # .lak 2017-04-13 12:49
www.youtube.com/.../
S kafíry se nemažou vůbec.
+11 # Vladimír 2017-04-13 09:34
+21 # Elen 2017-04-13 10:07
Asi nejsem ten, kdo je tázán, - "Vás se nebudu ptát, protože nejste standardní vzorek" mi bylo vysvětleno. (bude to nejspíš tím, že při nepochopení, hledám u všeho schéma, kostru, na které věci, děje fungují - bez toho nechápu)
Máme tu chuchvalce zákonů, "ve kterých se ani prase nevyzná"
Ty slouží k vyvolávání nejistoty, chaosu, bezpráví, zmatkům, ...
- vytvořily se úmyslně problémy
- za účelem "příchodu mesijáše", který by měl "pomoci lidem" stanovením "nového pořádku"
- lidé musí být dostatečně zdecimovaní, znechucení, otrávení, unavení, ... tak, aby brali "nové pořádky" s patřičnou vděčností.
- jako obětina poslouží dosavadní tvůrci chaosu (vyhlašovatelé chaotických zákonů - ti nejvíce zviditelnění)
- na základě toho, by měl lid s věčností přijnout primitivní jednoduché zákony (i krvavé) a bude mu to připadat jako úleva ...

Zvolení zákonodárci jsou správci, kteří mají povinnosti k spravovanému (čemukoliv) - nejsou vlastníky, kteří mohou volně nakládat s tím co vlastní (a ani vlastníci nemohou až tak volně nakládat s tím co vlastní).
Jestliže správce působí škody, je za ně zodpovědný a musí škodu nahradit.
Podvodník nemá vlastnické právo k držení věcí získaných podvodem, v to spadá i správcovství podvodem získané.
...
Takovéto morální zásady jsou jasné a mají je v sobě zakódované téměř všichni, otázka svědomí, přehlušená obžerstvím, perverznostmi, drogou všeho druhu na tom nic nemění.

Výše uvedené těžkotonážní monstum dojíždí setrvačností
a záleží na lidech, nakolik si uvědomí sami sebe, své vědomí morálních zákonů (mravní zákon ve mě)
a jak s tím vším naloží.
Protože "většina (kolektivní vědomí) utváří svět"
a ten bude (a je) vždy výsledkem myšlení - či obrazotvorby většiny.

Proto všechna ta masáž, nalévárny, vymývání mozků = směrování tvorby našeho světa, pro potřeby manipulátora.

Závěr
Záleží na každém jednom, jak se nechá zmanipulovat, nebo si (sám v sobě) "pojede podle mravního zákona ve mně" - to je totiž síla, které se bojí, kterou se neustále snaží potlačovat, likvidovat.

Ten kdo žádá dodržování zákonů, by měl o nich mít přesný přehled (na požádání nám je, bez papíru, řekne (vyjmenuje a popíše celou hrubou kostru - na které zákony stojí).
Jestliže to neví, tak co po nás chce?
Něco chce, něco tvrdí a neví co?
A totéž (co u vymahačů zákonů) platí i pro jejich vyhlašovatele, v opačném případě nemají co vyhlašovat.

V současném stavu (bordelu - to je nejvýstižnější výraz), je s podivem, že lidé v tomto fungují tak, jak fungují - osobně to přičítám jejich "mravnímu zákonu ve mně", i ve spojitsti s tím, že zákulisní vraždy a zrady jsou pro ně tak odporné, že se zdráhají jim uvěřit (to přece není možné) - čímž vzniká prostor pro jejich rejdy ...

Dobré je, že se lidé zajímají (ve větší, či menší míře)
a to je svítání.
Pěkný den

Ps.: Co si myslet a co dělat je na rozhodnutí každého jednoho z nás. Nazývá se to svéprávnost. Starý svět je ovce a bača - nový svět je svět svéprávných, kterým je jasné, že "vyhlášená ptákovina je ptákovina a chyba, která je na straně vyhlašovatele, který musí být opraven, aby dobře fungoval a nevyráběl zmetky".

Dodatek: Ten pán co mluví za RF MÁ MRAVNÍ ZÁKON V SOBĚ.
+14 # .lak 2017-04-13 10:30
+20 # Elen 2017-04-13 11:24
Tahle součástka je vadná, zastaralá, poškozená a nefunkční - vyměnit!
Svět jim uniká velkou rychlostí a oni řeší své lokajství za účelem korupčních dotací - malá domů
a říkají tomu "zachování výhod pro občany ČR" (jedině snad, že těmi občany myslí pouze sebe - ANO, bude líp ... a kvoká a kvoká a kvoká, že prej, taková zlatá slípka je dobrý zvyk - působí jako malý ušmudlaný šmudla s přehledem jen o svém hnojišti).
Smutné kino, působí to jako naprosté idiotství, asi nese velikou tíhu své ubohé existence - zacyklené otroctví.
Pane .lak, takové odkazy mi nedávejte, nejenže jdou přečíst jen silou vůle, ale ještě z toho má člověk pocit že je upatlaný (znečištěný) a musí se nutně umýt. Většinou tyhle upatlance nečtu, protože patlají stále to stejné, před 20ti lety, před 10ti lety, dnes
zde je "mravní zákon ve mně" přehlušen "zlatým teletem", proto dotyčný nemá sílu (kterou poskytuje onen postoj podkovaný mravním zákonem) a působí uboze ve své ubohosti. Nemá totiž nic, co by "přesahovalo malou existenci jednotlivce" tj. larva ve svém vlastním bahně - nemá hvězdné nebe nad hlavou, v jeho močálu je stále mlha.
I Vám pěkný den

Na odlehčení tu máme "flašinet": www.youtube.com/.../
+17 # .lak 2017-04-13 11:54
Můžu jen souhlasit ale přecházení témat se nevymstí nejen pštrosům, taky pěkný den všem.
+16 # Elen 2017-04-13 12:27
K tomu tu máme:
Neboj se nepřátel, v nejhorším tě mohou zabít.
Neboj se přátel, v nejhorším tě mohou zradit.
Ale boj se lidí lhostejných,
neboť jejich mlčenlivý souhlas se často o vraždy a zrady přičiní.
(autora si nepamatují)
-21 # Uncle Sam 2017-04-13 12:16
Parlamentní listy mají stejnou důvěryhodnost jako tento web, takže 0 %...
+12 # Patholog 2017-04-13 16:37
Cituji Uncle Sam:
Parlamentní listy mají stejnou důvěryhodnost jako tento web, takže 0 %...

Nikdo se tě na tvůj názor neptal tak stichni stihni podpindosniku. Tvá řit už asi zkusila klacíků co :)
-26 # Uncle Sam 2017-04-13 12:49
Home video pana Putina
+21 # kojak 2017-04-13 13:25
Na kolik si tak přijdeš mesíčně touhle činností? Je to aspoň prům plat?
+13 # radimov 2017-04-13 17:07
Za veškerým bordelem světa hledej sionistu/sionis tku, holt v genech mají dělat bordel v celém světě!!!!!!!
+14 # Piovarči 2017-04-13 18:22
Putin si už môže tancivať v Sýrii to vyhráva

Útok koalice na sklad IS v Sýrii dokazuje, že ozbrojenci mají chemické zbraně – armáda SAR
13. dubna 2017, 12:45Sputnik

Následky útoku koalice na sklad zbraní teroristické skupiny Islámský stát v provincii Dajr az Zaur potvrzují to, že teroristé mají chemické zbraně, které mohou být použité jako zbraně hromadného ničení, stojí ve zprávě velení syrské armády.
Letouny takzvané koalice zaútočily v oblasti 17.30-17.50 na sklady IS, kde se nachází velké množství zahraničních žoldnéřů.

„Na místě útoku se vytvořil bílý oblak, potom žlutý, což hovoří o tom, že se tam nalézá velké množství otravných látek. Požár na místě trval do 22.30,“ stojí v komuniké, které dostala RIA Novosti.

Podle dokumentu v důsledku otravy chemickými látkami, i od udušení, zemřely stovky ozbrojenců a civilistů.

„Událost potvrzuje, že teroristé IS a Fronty an-Nusra mají chemické zbraně a to, že je mohou použít, získat a transportovat,“ stojí v dokumentu.

Velení syrské armády zase promluvilo o tom, že vládní vojska chemické zbraně nemají.
cz.sputniknews.com/.../...
+74 # John Maxwell 2017-04-13 08:18
Safronkov to má za jen tak dál
+34 # Jarin G. 2017-04-13 10:55
Sakra, Johne, že ale mají v tom Rusku fakt dobrou farmu na kvalitní politiky, kterým to pálí! Nebo, že by líheň? Inkubátor jako na kuřata? Když to srovnáš s těmi z uSSa. O EU ani nemluvě! To je pako vedla paka.
+14 # John Maxwell 2017-04-13 13:40
No Jarine , mě to přijde že jsou na tom stejně jako ten ing taky odtrženi od reality ....
+11 # Jarin G. 2017-04-13 13:50
Pravdu díš, kamaráde!!! Tak nějak to vidím taky.
+13 # Dědouch1 2017-04-13 17:21
To nebude odtržením od reality, ale obavou před odtržením od nezasloužených vysokých příjmů...
-27 # Uncle Sam 2017-04-13 12:14
Víš jaký je mezi nimi rozdíl? Že Nikki Haley je fakt šukézní ale se Safronkovem bych si ani prdel neutřel jaký je to hovno....
+19 # acidjoe 2017-04-13 12:39
jůůůůů, ty si ale idiot :D :D :D :D :D
-23 # Uncle Sam 2017-04-13 13:10
Cituji acidjoe:
jůůůůů, ty si ale idiot :D :D :D :D :D
:-D :-D
+8 # vlk samotář 2017-04-14 12:24
Klasický americký idiot..!...:-))

To se máš čím chlubit!
-9 # Uncle Sam 2017-04-14 12:38
Aspoň nejsem Vlk samohonič a [...] po mě letěj ! Pač jsem pilot z topgunu !
+7 # vlk samotář 2017-04-14 12:27
To se na ní hned pozná, že je "šukézní", ... protože jí asi někdo pořádně vymrdal mozek z hlavy, když dokáže tvrdit takové [...]iny a ani se u toho lhaní nezačervená, protože tomu snad i věří!


A se Safronkovem by sis asi opravdu prdel nevytřel, protože bys měl týden problém si vytáhnout jeho polobotku z vlastní prdele, kdyby tě potkal...

A druhou z huby..!..:-)
+11 # olinka215 2017-04-13 21:26
Tak to byl nářez. Pěkně zostra a na plnou pusu,bez kudrlinek,lží,m anipulací a vyložených mystifikací, které používají "západní diplomaté"
Skoro bych řekla,že Safronkov bude ostřejší,než býval Čurkin.
Čurkin byl stará diplomatická škola, a snad konečně dozrál čas na to, aby si Rusko přestalo nechat kálet na hlavu.
Safronkov se svým přístupem bude tím,kdo si zjedná respekt,
-52 # Hedvika 2017-04-13 10:15
Takové chování v OSN ničemu neprospěje. Rusko mělo vystupovat kulturně jako ostatní slušné státy. V tom si velmi vážím nejlepšího ministra zahraničí, jakého jsme měli, J. Zielence. Ten vždy mluvil kulturne a mel respekt. Diplomacie není anarchie.
-26 # Uncle Sam 2017-04-13 12:01
Chtěl jsem ti Hedviko dát palec nahoru ale když jsem na to kliknu tak automaticky naskočil palec dolů. Lojzíkovi jsem chtěl dát palec dolů ale automaticky naskočil palec nahoru. Tak si tak říkám, že asi o tom kolik lajků kdo dostane nerozhoduje čtenář ale správce webu...
+28 # cocoa darriba 2017-04-13 12:22
Já si říkám, že jste úplný kretén, když ani netušíte , co je to obnovení stavu počítadla , které proběhne po tom, co kliknete na zónu počítadla. V těch sračkách na vašem krku těžko chtít pochopení, že klikají i jiní uživatelé resp. čtenáři tohoto textu. Tipuji vás na New York University of Prague.
-27 # Uncle Sam 2017-04-13 12:37
Né asi ty kaštánku ...
+10 # Jarin G. 2017-04-13 21:54
cocoa, debilům se zásadně NEVYKÁ!!!
+5 # contumacia 2017-04-13 19:23
Hedvika

Kolik Ti, hádám tak sedm let...???...!!!
+20 # Milan 2017-04-13 11:43
Dobre mu poveda,veď oči sú zrkadlom duše,a tí čo sa boja pozrieť a čo i len mrknúť pohľadom,nemajú čistvô svwdomie.
-27 # Uncle Sam 2017-04-13 12:03
Milanovi jsem chtěl dát taky palec dolů a naskočil mi palec nahoru, zajímavé ....
+10 # lpg 2017-04-13 17:06
Na tom není nic zajímavého. Pokud nechápeš čím to je, tak máš IQ menší než místní blbka Hedvika.
-7 # Milan 2017-04-13 11:49
Opravujem,čisté svedomie,za to nemôžem keď píšem názor,tak mi straší samá reklama a nemám rozhľad,"ach kde sú tie časi keď sme písali dopisy.
-29 # Uncle Sam 2017-04-13 12:31
+13 # cepop 2017-04-13 17:45
nejvecsi spiny sveta je Britanie,ne ten bussinesovy posuk Trumpeta!Zapome li jak horelo Coventry a London,ale hlavnim cilem by mel byt dum posuka Alexandra Borise Johnsona!

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás