Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaSeverní Korea říká, že to, jak „velkohubý“ Trump „svévolně“ bombarduje Sýrii, ukazuje nutnost jejich jaderného programu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Severní Korea říká, že to, jak „velkohubý“ Trump „svévolně“ bombarduje Sýrii, ukazuje nutnost jejich jaderného programu

Jestli bylo sekundárním cílem nedávného bombardování syrského letiště Trumpovou administrativou vyslat silné poselství Severní Koreji, že se jejich provokace se střílením raket nebudou tolerovat, tak nefunguje.

Podle Associated Press činitel severokorejského ministerstva zahraničí nedávno promluvil ve státem vedené korejské Centrální tiskové agentuře a americké nálety v Sýrii popsal jako „absolutně neomluvitelné“ a řekl, že je to prostě důkaz, že jejich jaderný program je důvodný k obraně země proti washingtonským „čím dál svévolnějším krokům směřujícím k válce.“

„Některé síly velkohubě vykřikují, že nedávný americký útok na Sýrii je pro nás varovnou akcí, my se tím ale zastrašit nedáme,“ uvedla zpráva s dodatkem, že „nesmírné vojenské síly Severu s jadernými silami jako jejich základem“ zmaří jakoukoliv agresi USA.

„Budeme všem způsoby posilovat své kapacity sebeobrany, abychom si poradili s čím dále svévolnějšími kroky USA směřujícími k válce a ubránili se svými vlastními silami,“ řekl.

My jsme za svou stranu minulý týden uvedli, že Severní Korea vyzkoušela odpálení balistické střely těsně před schůzkou Trump-Xi a ozývají se fámy, že se připravuje na možnou jadernou zkoušku. Tato poslední provokace následovaná drsnou reakci ministra zahraničí Rexe Tillersona poukazuje, že příštím krokem Trumpovy administrativy bude spíše použití vojenské síly než diplomacie.

Ministerstvo zahraniční USA: „Severní Korea odpálila zase další balistickou raketu středního dosahu. Spojené státy už o Severní Koreji mluvili dost. Už nemáme žádný další komentář.“

Napětí v posledních několika týdnech je ještě vyšší, protože každoroční válečné hry ozbrojených sil USA a Severní Koreje právě probíhají. Letošní cvičení je zatím největší a patří do něj výcvik kradmých bitevníků a další manévry, na něž je Severní Korea zvláště citlivá.

Mezitím bývalý šéf MI6 sir John Sawer v interview v BBC varoval, že vojenský konflikt v Severní Koreji přinese mezinárodní krizi ještě s daleko větší pravděpodobností, než konflikt v Sýrii.

„Trump není někým, kdo by mě naplňoval důvěrou. Nemá průpravu a zkušenost a instinkt, aby byl efektivním americkým prezidentem, v našem zájmu je ale americká administrativa, která udrží mezinárodní systém, která podporuje své spojence a podporuje mezinárodní normy.“

„Vidíme, jak uvnitř administrativy začínají narůstat u pák moci spíše ti rozumní a ty spíše ideologické figury kolem Trumpa samotného jsou vytlačovány na okraj, a to je třeba uvítat.“

„Pokud hledáte světovou krizi, která by mohla vyvolat ještě větší nebezpečí srážky mezi velmocemi, tak Severní Korea budí ještě větší obavy než Sýrie.“

„Myslím, že Číňané začínají chápat, že jestli to nepůjde vyřešit mírově vyjednáváním nebo nátlakem, tak je tu vážné riziko, že USA zůstane už jediná možnost, a tou je vojenská možnost.“

A ač většina světa není zas až tak natěšená na rozběh III. světové války, tak John McCain pokračuje se svými pokusy provokovat rvačku s Kim Jong Unem, tj. s tím „potrhlým tlustým kloučkem, co řídí Severní Koreu.“

Zdroj: zerohedge.com

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+67 # Monika lkema 2017-04-12 13:57
Já pouze doufám že jsi USA sarančata dokonale vylámaji zuby na chlapci vychovaným ve Švýcarsku !
+38 # Historik 2017-04-12 16:07
Já si zase myslím, že se jedná jen o harašení a cenění zubů. KLDR není žádná bezbranná chudinka.
To by mohl být hodně drahý útok. Ale hlavně...není tam ropa, ani plyn, tak nechávali Kimy 60 let v klidu.
To o co jde, je Čína a KLDR je jen záminka.
+80 # Janinna 2017-04-12 14:01
Podle mě je Severní Korea obdivuhodná země.
Když si odpustíme, že mají diktátory, tak zůstaneme u toho, že víme o životě Severokorejců - nula, nula, nic.
A zprávy z médií a politických představitelů?? ?
Když si dovolí lhát o Ukrajině, kterou máme skoro za humny, tak co od nich čekat o Severní Korei?
Tolik let žije pod sankcemi, i poté co ji hodil Sovětský Svaz po perestrojce přes palubu, je stále naživu.
Jistě, je závislá na pomoci Číny, ale ani ta není bůhví jaká.
Díky systému hospodaření, jaký tam mají, se Severokorejcům daří zvládat i nejvyšší technologie.
Mohou si dovolit utratit na obranu pouze 1 mld, takové porovnání s Japonskem-60, Jižní Korea-30, nemluvě o Spojených Státech a spolku NATO.
A přitom jaké má výsledky?
Mají z ní strach a snaží se, tuto izolovanou zemi od světa, všemi prostředky zničit.
Již čtvrt století tuto republiku doslova dusí, zakazují ji export i import.
Lidé si tam nemohou vyskakovat ani v potravinách nejsou soběstační a jsou závislí na Číně.
Je to tím, že je tam velice chudá půda a hnojiva jim kupovat zakazují.
Sev. Korea nikoho nenapadla a přesto je nebezpečím pro USA, ohrožuje jejich národní bezpečnost.
Je to bezprecedentní útok na tvrdě pracující lidi, kteří chtějí jít svou cestou.
-45 # limopivo. 2017-04-12 14:04
Koukněte na film V paprscích Slunce. Nebo si tam jeďte na zájezd a zkuste chtít svobodně po KLDR cestovat. Uvidíte, jak je to super země...
+39 # chromolibden 2017-04-12 14:37
Janinna

Nebo tohle:

www.youtube.com/.../

Věřte,že žít by ste tam nechtěla.Ale to nic nemění na tom,že mají právo si o svém režimu a životech rozhodovat sami.A žádné USA jim nemá co diktovat i co se týká jaderných pokusů,protože je provádějí pod zemí,stejně jako to dělali američané X let.Ti je koneckonců realizovali i na zemi nebo na moři.
+9 # Jarin G. 2017-04-12 23:03
Ahoj chromo. A co teprve Izrael. Ta se někoho dovolovala? A dnes je z ní atomová mocnost. Nějak si nepamatuji, že by uSSa chtěla kvůli jadernému programu Izrael vybombardovat?! A že už si skoro pamatuji i praotce Čecha.
+4 # chromolibden 2017-04-13 15:20
Čus,to jsou spojenci amerických bohů.Ti můžou..
+40 # olinka215 2017-04-12 15:17
Všechny země,které se neohnuly pod americkým diktátem, se se zlou potázaly.
Tím,jak se země,jedna po druhé klaněly a bez odporu přijímaly diktovaná pravidla,tím víc rostlo Americe sebevědomí a chuť.
Tam,kde se objevilo sebemenší semínko pochybností a protestů,tam,kd e lidé chtěli jít vlastní cestou,tam byly zasety protivládní protesty,které měly za úkol jediné-svrhnou nepoddajnou vládu.
To v tom lepším případě,v horším nastoupila přímá agrese a rozhořela se válka.
Je to staletími prověřená taktika,od které,zdá se, se Amerika nikdy neoprostí...
+34 # Historik 2017-04-12 16:24
Ta otázka je jednoduchá. Jak by na tom byla KLDR, kdyby nebyly USA. Určitě mnohem lépe, určitě by nemuseli vydávat tolik na obranu, mít tak velkou armádu, vyvíjet rakety i atomovky. Mohli by v klidu nakupovat potřebné léky v zahraničí, obchodovat.
Ale proč tam nebyl převrat, invaze....
V KLDR není ropa, ani amer.ambasáda.
+30 # olinka215 2017-04-12 16:49
To jste zase trefil hřebíček na hlavičku.
Každý,kdo má odvahu se postavit hrůze,kterou SSA šíří po světě, je označen za teroristu,který porušuje vše- od lidských práv, práv sexuálních a náboženských menšin až po třídění odpadu-))
A k tomu co tam ještě neni ,patří i Rothschildova banka-)))
+25 # Historik 2017-04-12 17:05
Tak určitě... Kim málo třídí odpad, nefinancuje neziskovky, centrální banka nepodléhá těm správným bankám. Taky jsem nic neslyšel o Pchjongjang pride- to celé je jasná absence lidských práv a demokracie..
A zrovna mě napadlo... nebude ta severokorejská společnost odporně homogenní... s tím je třeba něco dělat. Určitě by se jim tam hodilo pár Pakistánců, Eskymáků a lidojedů.
+11 # olinka215 2017-04-12 20:13
Krásně jste tu moji nadsázku rozvedl,obzvláš ť Pchjongjang pride je luxusní=)))
Jen jsem nepochopila,pro č chcete Koreu ušetřit muslimů. Měla jsem totiž pocit,že ti jsou extrémně ceněni a žádáni, já bych neváhala a podělila se=)))
-32 # limopivo. 2017-04-12 14:02
Koukněte se na ruský film V paprscích Slunce. Je tam krásně ukázáno, jak jsou lidi v KLDR zblblí propagandou a jak se tam skvěle žije.

Rozhodně nejsem pro válku s KLDR, ale Kim je dostatečně šílený, aby udělal nějakou blbost. Proto se nedivím, že ho ostatní chtějí ohlídat.
+45 # Piovarči 2017-04-12 14:27
Obdobne ste zblblí propagandov aj vy tak že im nemáte čo závidieť. žeriete Amíkom tie lži ako na bežiacom páse:-)
+36 # chromolibden 2017-04-12 14:46
Víš co je nejvíc do očí bijící u všech těch amerikanofilů?

Nejsou schopni si jednoduše položit otázku "Proč ma USA s ČR stále vízový styk (ČR samozřejmě vízum po amerických občanech nopažaduje) a proč pokud chci této svobodné země cestovat,musím prokazovat výši částky na svém účtu?"

Když jsme přece takový bratři,že nám sem dokonce posílají i konvoje své udatné armády,měli bychom si věřit nebo ne?

Místo aby uvažovali, chodí je vítat a mávat jim jako osvoboditelům


+11 # josh (xy) 2017-04-12 14:55
Tak s tím nemohu souhlasit, protože si mi to nestalo..Vlastn ě ano, v 89, kolik mám peněz, jinak nic. Ale to možná, že to byla Californie...Bý valo tam zvykem, že při kdysi se bránili, těm co mají prázné kapsy, ale to je cca 200 let? A tak se tam snažili lidi dostsávat pod vagny a na střechách vagonů, jak to šlo....
+22 # chromolibden 2017-04-12 15:05
V devadesátých letech bylo naprosto běžné a nutné prokázat výši finanční hotovosti.To už byli naši spojenci,nebo snad ne?Pokud tam jedete pracovně, tak to neni požadováno.

Tady jsou všeobecné požadavky,co všechno musíte splňovat:

chcidoameriky.cz/.../

Dokumenty potřebné k předložení žádosti o vízum do USA

K vízovému pohovoru si s sebou musíte povinně vzít tyto dokumenty:

Cestovní pas
Potvrzující stránku („confirmation page“) vyplněného formuláře DS 160
Doklad stvrzující zaplacení poplatku na USTravelDocs.com
Fotografii pasového formátu (51 mm × 51 mm, nebo 5×5 cm) a s bílým pozadím
Spolu s tím doporučuji přinést následující dokumenty, které mohou zvýšit pravděpodobnost udělení víza:

Bankovní výpisy za poslední 3 měsíce
Pracovní smlouvu z vašeho stávajícího zaměstnání
Zvací dopis od soukromé osoby nebo obchodního partnera, kterého jedete navštívit
Studenti nechť přinesou potvrzení o studiu a studijní index
Podnikatelé ať přinesou výpis ze živnostenského nebo obchodního rejstříku
Manželské páry nechť přinesou oddací list a v případě žádosti o dětské vízum také rodný list potomka
U některých typů pracovních víz přineste pracovní petici

Kolik peněz musím mít na účtě, abych dostal vízum do USA?

Žádná částka není pevně stanovena, nicméně měla by být tak vysoká, abyste s ní pokryli veškeré náklady na dobu pobytu.

Věříme si,že?Rozhodují cí je princip.
-11 # limopivo. 2017-04-12 14:59
Trošku jste zaspal dobu. Je třeba získat ESTA - což je vyplnění dotazníku na netu a zaplacení poplatku.
+12 # chromolibden 2017-04-12 15:24
Ne vždy,ale i tak Paráda,tak už jsme pokročili.Na konec budeme ještě kamarádi :D.Takže nejsme takový chudáci,abychom se všichni hrnuli do vysněné země?To je super.

IM LOVE YOU AMERICA!

www.youtube.com/.../
+13 # contumacia 2017-04-12 18:22
V Severní Korei není žádná SSA banka, ještě je asi pět zemí, kde nejsou emerický banky...
+7 # Jarin G. 2017-04-12 23:13
A navíc si myslím, že KLDR nebude mít nakoupený dostatečný počet bezcenných dolarových státních dluhopisů (lze za ně zaplatit zlatem, např.) apod. a vlastně tím nepodporuje dolar, jako světovou měnu! A to se také trestá. Muammar Kaddáfí by mohl vyprávět, kdyby nebyl mrtvý! K čemu pak ty rotačky ty papíry chrlí? Snad pro srandu králíkům, nebo na WC?
+18 # lad 2017-04-12 18:39
Před pár lety byl v ČT student , který v rámci kulturní smlouvy s KLDR 2 roky studoval v Sev.Koreji ! Redaktor se z něj pořád snažil dostat ,jak je to tam hrozné , ale student mluvil úplně jinak a redaktor byl hodně nešťastný !!
+5 # contumacia 2017-04-12 18:47
lad

1 ***
+5 # Zvoník 2017-04-12 23:14
Přátelé,
stále zapomínáme, že druh živočicha - člověk, dokonalým ztělesněním Ďábla, Satana a devastéra celé planety Země. Je dokonalým zhmotněním veškerého zla, které vede ke zničení veškerého života na Zemi. Ano. To je člověk, který si sám říká, že ho stvořil Bůh k obrazu svému. Ten obraz Boží je i u všech věřících v Boha, J. Krista a Ducha svatého méně reálný, než obraz Ďábla a ničitele světa. Lidé na světě v zásadě chtějí zničující válku, aby pozabíjeli rozmnožující se jiné populace na planetě, ikdyž veřejně navenek tvrdí, že ji nechtějí. USA - údajně křesťanská a katolická země, jsou toho důkazem a jen oni mají v rukou rozpoutat 3. světovou válku napadením KLDR! Tedy zrovna těch, kteří na agresi odpoví odplatou přímo agresorovi. USA morálně rozbombardovali celý svět a teď to potřebují udělat i fyzicky. Třetí světová válka nás nemine, pokud se budeme chtít bránit proti Americké zvůli. Syřané to že strachu neudělali. KLDR jsou toho schopni a já jim fandím i přes jejich nepřijatelný režim! Je otázkou, co udělá Čína a Rusko. Já bych byl za to, aby se všichni proti USA spojili, i za cenu nesmírných obětí jaderného napadení a zničení, protože jen rychlé zničení rozpínavé americké civilizace je v nové válce rozpoutané Američany prioritní pro přežití homo sapiens. A musí se to udělat velice důsledně! Kdo z vás toto nepochopí, nechť zemře i se svou rodinou v té 3. vysněné světové jaderné válce do úplného vykořenění lidí, aby byli vyhlazeni stejně jako byli vyhlazeni dinosauři.
Mimo jiné, také proto, že tu válku proti Rusku, Číně a KLDR chce příliš mnoho lidí v Evropě, neřku-li dokonce v Čechách!!! A stojí za těmi satanistickými Američany.
+2 # zrg 2017-04-13 12:28
Vesmír je veliký. Opravdu veliký. Nevěřili byste, jak hrozně obrovitánsky veliký je.
—Stopařův průvodce o vesmíru

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás