Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPutin odsoudil spojence USA za podporu raketového útoku na Sýrii

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Putin odsoudil spojence USA za podporu raketového útoku na Sýrii

Ruský prezident Vladimir Putin, kdy komentoval raketový útok USA na syrskou leteckou základnu, prohlásil, že spojenci v NATO kývají hlavami, jako maňásci, aniž by rozebírali to, co se děje.

Prezident zdůraznil, že důkazy použití chemických zbraní syrskými vojsky nejsou, a porušení mezinárodního práva je.

...

„Jak zareagovali spojenci v NATO? Všichni přikyvují, jako maňásci, aniž by rozebírali, to co se děje. Kde jsou důkazy použití chemických zbraní syrskými vojsky? Nejsou. A porušení mezinárodního práva je. To je očividné", řekl Putin v interview pro televizní stanici Mir 24.

Ruský předák podotkl, že bez sankce Rady bezpečnosti OSN se provádí útok na svrchovanou zemi, avšak nehledě na toto zjevné porušení mezinárodního práva „všichni souhlasí, všichni to přijímají, přikyvují hlavami a podporují". Podle jeho slov tak tomu bylo v roce 2003, kdy bylo využito zcela umělé záminky ke vpádu do Iráku.

„Země je zničena, a mimochodem právě po tom začal bouřlivý růst všelijakých teroristických organizací a hnutí, vznikl ISIL a další organizace. Všichni to vědí, všichni to chápou, ale zase našlapují na ty samé hrábě", řekl v závěru Putin.

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+41 # .lak 2017-04-12 12:29
Obrázek je za tisíc slov vítači a sluníčkáři / kafíři. isil

zírejte + bruselon podneziskovky ziskovek islamistů na blízkém východě a v africe
+35 # Jarin G. 2017-04-12 12:31
Já přidám aktuální příspěvečky o hlavních aktérech.

Trumpetce přehazovačkové neustále hrabe, neustále kvoká, neustále kvoká:
Trump nazval Asada “zvieraťom”, ktorého podporilo Rusko
www.hlavnespravy.sk/.../966360
Možná, že mu Ivanka zase poradila. Inu tupá blondýna, celý taťka!

A co nového okolo Sýrie a co Putin?
Proti Sýrii sa údajne pripravuje nová provokácia s chemickými zbraňami
www.hlavnespravy.sk/.../966044
Bezpečnostné zdroje Ruska a Sýrie: “Teroristi v Sýrii chystajú útok na konvoj OSN, aby USA zaútočili na Sýriu”
www.hlavnespravy.sk/.../96607

ale to se dalo celkem předpokládat, že jen tak pokoj nedají, takže nic nového, bohužel ;(
+36 # Piovarči 2017-04-12 13:41
Presne tak ako to robili s in diánmi.. Prepadli kolonistou a zvalili to na indiánov. Odvtedy túto fintu použávajú vo svete neprestajne. Asi nebude iné riešenie ako hlavných aktérov týchto špinavostí eliminivať. Treba proti nám najať 7 statočných tak ako to urobila chudobná čínska dedina aby sa zbavila banditov. Potrebujeme 7 presných strelcov aby ochránili svet

+44 # Jarin G. 2017-04-12 13:48
Ale z 2. strany musíme uznat, že se drží svých národních tradic! Vraždili, vraždí a vraždit budou. Kradli, kradou a krást budou. Lhali, lžou a lhát budou. Vměšovali se, vměšují a i nadále se vměšovat budou a tak bych mohl pokračovat dlouho!
Spousta jiných národů své tradice nectí a radši jim leze do zadku a ještě olizují páníčkovi ruku, která je bije!!! Bohužel.
+33 # olinka215 2017-04-12 15:26
Putin už léta opakuje to samé,naléhá,aby mu bylo dopřáno sluchu,ale bohužel, bezvýsledně.
On není příznivcem rozmáchlých gest a prázdných slov. Jeho řeč je jasná,přímá,jdo ucí k podstatě věci a především, a to je nejdůležitější, je pravdivá.
Nebojí se věci nazývat pravými jmény a na to si, opravdu, "demokratický západ" nepotrpí.
Tam je a bude na prvním místě lež, klam, podvod a politická korektnost
+14 # Piovarči 2017-04-12 16:51
Nemožno predsa okázalú špinu na vrcholku ľudskej pyramídy nazývať špinov to nie je slušné a policky korektné
Rovnako ako nazývať vraha vrahom pokiaľ sedí v Bielom dome
+8 # olinka215 2017-04-12 17:14
To mi teda, politicky korektně, vysvětlete,co je na pravdě neslušného:-)))))

Tenhle článek mě také pobavil,očekáva la bych ho spíš na Apríla=)
svetkolemnas.info/.../...
+4 # Jarin G. 2017-04-12 22:40
Olinko, na tom všem je nejhorší to, že je PRAVDA vůbec, ale vůbec nezajímá a to mě pobuřuje, rozčiluje. Vždyť hledání pravdy, by měl být základ samotné lidské existence!!! Morálka, právo, čest, dodržení slova a smlouvy apod., jsou pro ně jen prázdné pojmy. Kruci, sám z toho popisu stavu "západní" společnosti dostávám depku malinkou ;). Tak radši zabrzdím.
+4 # olinka215 2017-04-12 23:12
Já Vám rozumím, nás vždycky učili,že lhát se nesmí, že lež má krátké nohy, nebo kdo lže,ten i krade.
Člověk,který je přistižen při lži,je už nadále nedůvěryhodným, pohlíží se na něj jako lháře.
Dílem mě fascinuje, dílem pobuřuje sledovat,jak se, v poměrně krátkém časovém úseku, vše radikálně změnilo.
Lháři své lži vydávají za čistou pravdu a ti,které by lhát ani nenapadlo jsou vystavováni posměchu,kritic e a jsou brutálně umlčováni, nikým jiným,než těmi,kdysi opovrhovanými lháři
+39 # Jaris 2017-04-12 12:43
Tak se nam ten svet pedofilskym Allahem nejak zaplevelil. Vetsinou tam, kam vtrhne loupeznicka Amerika, je nastolen tvrdy nekompromisni islam. Vypada tocim dal vice na III.svetovou valku.
+10 # Vladimír57 2017-04-12 17:19
Situace není dobrá a "nejdemokratičt ější" země světa ukazuje "svaly" ale ty ukazovala vždy a na Rusko si nikdy netroufla, dokonce ani v devádesátých létech, kdy na tom Rusko nebylo dobře. V té době Rusku stačily na zastrašení mezikontinentál ní střely a několik ponorek. Dnes je na tom Rusko nesrovnatelně lépe a to, co přichází z us je předsmrtná křeč. Nejsem rozářený optimista, ale už vůbec ne pesimista.
A tady něco z dřívější doby, co "demokraty" vždy zchladilo a odradilo.
www.youtube.com/.../
+7 # .lak 2017-04-12 20:19
Rusko rozhodně není naše zřízení které za 30. let neopravilo socialistickou dálnici. www.youtube.com/.../
+10 # .lak 2017-04-12 20:14
Lidé si tu žijí své nekonečné seriály a ordinují růžové zahrady. Jsou úplně urvaní od realit a v dluhovém otroctví nejpodloudnější ch spolčenců politických firem, stran na vlastní zisk které s pofidérním eu které jde od deseti k pěti bulíkují budoucnost nadnárodní i když se kontinent hrozivě islamizuje s fackováním civilizace a morálky a zcela vzdaluje bulíkováním ke všem čertům žel rádobyohlupovan ým a věřícím tlučhubům nejhorších výsledků utahovačů opasků na blahobyt nyní světově oceněné rozvojové země za mrzké mzdy. Lidé jsou opravdu neteční dokud jim samým neteče do bot ale to už jsou potom na cestě ke dnu což je vlastně nepřetržitá akce od 89. celkově s nadějemi pořád ke slibotechnám které se k mému údívu stále opakovaně chytají na neutuchajících naivech. Podle mne by se snad s vyjímkou komančů ze stávajících parlamenťáků nikdo do sněmovny neměl dostat právě za ten titul rozvojovky a dát tam kohokoliv jen né z této 100% profláknuté bakule "doživotních povalečů.
www.youtube.com/.../ time 7.55
www.youtube.com/.../
+21 # Peťo 2017-04-12 15:07
Tí grázli to ženú k vojne za každú cenu a budú vymýšľať ďalšie svinstvá a sáčkovať sa tam.Rusi to odďalujú skvelou diplomaciou a i tak schôdzky Lvrova s kerrym boli stratou času, za chrbátom vymýšlali svinstvá a sankcie. Aj skurvený zločinec ohava mal dosť rozumu nezačať otvorenú vojnu. trump je skurvený kovboj a a z predvolebného drístača sa stala lútka. usa sa otvorene vyhrážajú a Rusko musí vydržať toto kvičanie a presunúť s Iránom ďalším kontingent do Sýrie a posilniť to tam. K dispozícii sú zájladne v Iráne.Snažia sa vraziť medzi Rusko a Irán klín, pretože si na nich netrúfajú. Kde s avyčerpá diplomacia, ktorú američania nechcú lebo ich tlačí čas, príde vojna. Rusko nemôže ustupovať.
+16 # Peťo 2017-04-12 15:08
čakám ďalší vymyslený chemický útok, čo Putin už avizoval že sa chystá. Rusko s Asadom a Iránom tam tú verbež musia zabíjať aj s bielymi prilbami a skurvenými aktivistami. Nie je sa čoho báť.
+14 # Piovarči 2017-04-12 17:04
No ale práve preto by mali posilniť front o niekoľko divíziií živej sily z Iránu a Ruska. Len zrýchlený postup vojsk na fronte s ISIL môže byť razantnou odpoveďou na vojnové besnenie USA a Rodschilôdovcov
+9 # cacas 2017-04-12 17:09
Zabíjení vždycky všechno vyřeší, co? Prozabíjíme se až k ráji na Zemi, zabíjením aktivistů za světový mír ... váš přístup se nápadně podobá tomu americkému, co převzali od římských katolíků. Já bych se přimlouval, aby už nikdo nikoho nezabíjel. A ti co mají tu potřebu, tak izolovat, a můžou se dle libosti zabíjet mezi sebou ... holýma rukama, klackama, kamením ... jak libo.
+1 # Peťo 2017-04-13 12:47
Treba tu pakáž pozabíjať .Chcete mi tvrdiť že oni berú ohľady ? zinscenovaný chemický útok hovorí za všetko. neštítia sa ničoho, treba zlikvidovať isil a tzv rebelov, ktorý sú v skutočnosti isil tiež, al nusra a kdejaká verbež.
Rusko musí jednať, lebo si amíci budú robiť čo budú chcieť. Zájdu kam im im Rusko dovolí. I tak sa s nimi vytrtkávali príliš dlho a bezletová zóna tam už dávno mala byť.
+15 # erika 2017-04-12 15:13
Máš pravdu, Jani, ale čo sme urobili my, aby sa niečo zmenilo u nás? To nie je také jednoduché. Sama vidíš, že naše vlády podnikajú kroky, ktoré národ neschvaľuje, podporujú vojny, ktoré naše národy nepodporujú a čo sme s tým urobili?
Nie je jednoduché pohnúť cca 320 mil masu ľudí a hlavne ju zjednotiť. Nás je 5 mil a keď pozerám zasadnutie parlamentu, chce sa mi vracať.
Je fakt, že Amerika si zvykla žiť nad pomery. Plytvajú všetkým, míňajú zdroje ako žiaden iný národ na svete. No čas zúčtovania sa blíži a už im vystavujú účet. Keď skončí parazitovanie na celom svete cez dolár ako rezervnú menu, pravda vyjde
najavo, všetci uvidia že kráľ je nahý a jeho svaly sú len nafúknuté umelými podpornými prostriedkami.
+12 # Peťo 2017-04-12 15:21
Poslali trápnych 150 [...]kov do pobalita, ktorý pravdepodobne splácajú hypotéky a ich staré trtkajú s inými. Nie je mi ani ľúto doho lietadla čo spadlo pred košicami, boli to skurvený žodlnieri.
+16 # Peťo 2017-04-12 15:22
Nikto proti Rusku z ľudí nepôjde a tie kurvy to vedia.
+18 # erika 2017-04-12 16:26
Pravda je, Peťo, že "tie kurvy" nepôjdu celkom iste do žiadnej vojny, lebo majú prezieravo modré knižky...
Čo sa týka armády, nie som si istá, čo by sa stalo, keby vojaci odmietli, pravdepodobne by ich zastrelili... ale je to jediná možná cesta k mieru.
O d m i e t n u ť p o s l u š n o s ť "kariérnym psychopatom" vo vedení.
+13 # Piovarči 2017-04-12 17:07
Prípadne prevrat v armádnom velení
+1 # Peťo 2017-04-13 12:50
Už to tu bolo, - viď kpt Ján Nápeka a jeho zbor. k Rusku sa postupne pridajú všetci a hlavne Rusi na ukraine a v pobaltí. Tak ďaleko by to aj tak nedošlo, Rusko má všetko zamerané. a tých 150 sráčov vyradí hocikto. nato je k ničomu a nemá na zbrojenie prachy.
+1 # Peťo 2017-04-13 12:52
No a smozrejme Srbi, bratský národ, ktorých Rusi už podporujú

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás