Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaExpert o letadlové lodi USA u Jižní Koreje: v případě útoku to bude katastrofa

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Expert o letadlové lodi USA u Jižní Koreje: v případě útoku to bude katastrofa

USA nečekaně rozmístily u břehů Jižní Koreje útočnou skupinu vedenou letadlovou lodí Carl Vinson, uvedla média. Vojenský expert Vasilij Kašin v přenosu rádia Sputnik vyjádřil obavy, že se to může obrátit v nepředvídatelné následky.

USA nečekaně umístily k břehům Jižní Koreje skupinu vedenou atomovou letadlovou lodí Carl Vinson, uvedla informační agentura Jonhap.

Podle agentury se útočná skupina amerických lodí ke Korejskému poloostrovu blíží ze Singapuru, podle původních plánů se měla zastavit v Austrálii.

Kromě letadlové lodi Carl Vinson do skupiny patří dva torpédoborce a jeden křižník se řízenými raketami na palubě, které jsou schopné zneškodnit balistické rakety.

Agentura podotýká, že přesun lodí není obvyklý, protože tato letadlová loď USA byla u Jižní Koreje už před měsícem.

Jonhap uvádí slova zástupce ministerstva obrany Jižní Koreje Moon San Kyunga o tom, že to odráží „vážný zájem (pozn. USA) k situaci na Korejském poloostrově". Zástupce ministerstva předpokládá, že akce USA jsou namířeny na posílení ochrany pro případ jaderného testování nebo vypuštění balistických raket KLDR.

Média dříve uváděla, že Rada pro národní bezpečnost USA předala prezidentovi země Donaldu Trumpovi zprávu o možných reakcích na jadernou hrozbu ze strany Pchjongjangu, které zahrnují možnosti rozmístění jaderných zbraní v Jižní Koreji, a také odstranění severokorejského lídra Kim Čong-una. Jak tvrdí televizní stanice NBC, USA mohou sáhnout k jedné z těchto variant, pouze jestli nedokáží spolupracovat s Čínou v zadržování KLDR.

Před návštěvou USA, která se konala minulý týden, prezidenta Číny Si Ťin-pchinga prezident USA Donald Trump v rozhovoru pro noviny Financial Times řekl: „Jestli se Čína nevypořádá se Severní Koreou, tak to uděláme my."

Ředitel a vědecký pracovník Institutu Dálného východu Ruské akademie věd, vojenský expert Vasilij Kašin v přenosu rádia Sputnik připomněl, že vedení KLDR několikrát oznamovalo připravenost odpovědět na jakékoliv akce namířené proti Severní Koreji.

„Severní Korea je ve stavu, kdy je v případě nekontrolovaného vývoje konfliktu schopná způsobit škodu nejdůležitějším americkým spojencům, hlavně Jižní Koreji a v menším stupni Japonsku. Severní Korea má samostatné možnosti pro reakci na jakýkoliv útok a veškerou svojí politikou demonstruje, že žádný útok nezůstane nepotrestaným," řekl Vasilij Kašin v přenosu rádia Sputnik.

Podle něj nejúčinnější páky vlivu na KLDR má Čína, ale i ona však prakticky vyčerpala všechny možné způsoby. Proto chtějí USA vše vzít do svých rukou, myslí si expert. Ale následky mohou být smutné.

„Páky vlivu na KLDR má Čína. Ale Čína došla do nějaké hranice ve svém tlaku na Severní Koreu. Dále ho mohou zesilovat opatřeními, která mohou vyvolat nepředvídatelnou reakci. Proto by chtěli odejít od předmětné diskuze dalších akcí vůči KLDR. Diskuzi Američané udělali hlavním tématem během summitu, ale Číňané se ho pokoušeli rozmazat. Soudě Americkým prohlášením, žádné sliby od čínské strany o zvýšení tlaku nezískali. Podle toho vidíme, že se k břehům Koreje blíží útočná skupina s letadlovou lodí. Ale následky jakéhokoliv útoku mohou být obrovské. V případě útoku to bude něco nevídaného od dob 2. světové války. Bude to katastrofa, která zasáhne desítky milionů lidí," předpokládá Vasilij Kašin.

Zdroj: snews.com

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+173 # Dost3 2017-04-11 14:35
Oni ty svoje militantní rypáky nacpou všude.
Pro změnu by mohly Čínské a Ruské lodě operovat okolo břehů Kuby.
To by se jim asi ty rypáky protáhly jak rozžvýkané Pedro a prskaly by jak Vesuv.
Jakékoliv násilné změny a narušení přirozeného vývoje ve stávajících režimech suverénních států dříve nebo později skončí kolapsem.
Podobnost můžeme najít v přírodě.
Člověk zreguloval řeky, zmelioroval pole, rozoral remízky výsledky se ukazují.

Americká bagančata,
jak zubatá táhnou světem,
mnohá hlava bude sťata,
dospělým i dětem.

Americká bagančata,
nosí s sebou zbraně,
horší jsou než sarančata,
dejte pozor na ně.

Tomahawků "libý" hlas,
utrpení zbaví Vás,
a ti zbylí budou spolu
jíst hamburgery a pít colu.
+106 # Historik 2017-04-11 14:57
Tak 1 letadlová s doprovodem, je taková demonstrační akce. Něco jako- vy si hrajete v Japonském moři s raketami, my si tam budeme hrát s letadlovkou. Vy provokujete, my budeme taky, ale u vašich břehů. Jen připomínám, že KLDR má milionovou armádu, tisíce tanků a několik atomovek. To není bezbranné Srbsko, které lze beztrestně bombardovat. Hlavní bude samozřejmě postoj Číny. Těžko odhadnout, jakou má se Severní Koreou strategii, nebo za co je ochotná je hodit přes palubu.
technet.idnes.cz/.../...
+83 # Bujón 2017-04-11 15:19
Jojo, řeči se mluví a voda teče...
Emerické necky se sunou je Korejskému poloostrovu. Jenže ruská lodička už tam dokonce zakotvila cz.sputniknews.com/.../...
Na severokorejské hranici prý stojí 150 000 čínských vojáků. Proč? Aby dělali na mladýho Kima bububu? Nebo aby mu pomohli jako před 66 lety jeho dědkovi?
+69 # smrťák 2017-04-11 15:28
.
+49 # Lubinen 2017-04-11 15:51
No a není to krásný v tom dnešním světě nahoty hulvátsví a sprostoty?
+17 # .lak 2017-04-12 08:31
Nejdydelnatější dydlační dydloforie dydlaté dydlavé dydelnatosti dydloforie dodydlačních dydlatostí dydlostní dydlace.
www.youtube.com/.../
+16 # smrťák 2017-04-12 09:04
.
+15 # .lak 2017-04-12 09:22
Za volantem s dvouma promylema si mě nemusel.
+42 # Historik 2017-04-11 15:56
AC je třetí? Bývalo druhé, hned za Aeronetem. Kdo ho předehnal? PL ?
A Pavlína Filipovská by si ji holit nemohla, opadala by jí omítka. Jako básnivý smrtonoš by jsi měl vědět, koho máš na seznamu...
+28 # Lubinen 2017-04-11 17:09
Poněvač perou málo do těch našich idiotů a Chovancův útvar pravdy sehrál taky svoji roli. A článek na podporu
domobrany jsem taky neviděl.
+39 # Historik 2017-04-11 17:23
Odchovancův útvar pravdy se asi nějak fláka, už dlouho jsem o nich nic neslyšel. A zrovna v těchto dnech je tak "potřebný". Proč nám neřeknou, kdo v Sýrii vypustil pšouk a z čeho se skládal. Od čeho je platíme...
+22 # Lubinen 2017-04-11 18:54
Historiku abychom se nedivili ale já na ně seru.
+20 # Dědouch1 2017-04-11 19:01
OdChovancův kyberberkut nezajímá jedovatý pšouk v Sýrii, ale my...
+30 # Historik 2017-04-11 19:56
To máš pravdu. Já totiž pořád čekám, kdy už se to veřejně provalí, že má stejnou funkci, jako jeho obdoba v Německu. Totiž vyhledávat na internetu závadové komentáře a předávat je orgánům činným v trestním řízení.
Myslím, že mají ale zatím příkaz nedráždit a jen mapovat situaci. Je před volbami a tlak ve společnosti je vysoký.
+19 # Lubinen 2017-04-11 20:40
To budou ty správný úvahy ,neboť Bohemia je jenom další spolkovou zemí dle Hermelína a spol.
+18 # marieza 2017-04-12 07:06
Smrtáku dosti
praskaj mi kosti
pod smíchu návalem
hubu mám kol kolem
zuby mi vypadly do kafe v hrníčku
to když jsem přečetla tu tvoji básničku
aj kolega Dost nebyl vtipu prost
přidejte se přátelé
budem štastne ,vesele ....:-)))..pa.p a.
+15 # smrťák 2017-04-12 08:49
.
+9 # marieza 2017-04-12 14:13
....to mě těši Smvtáku....ušet řiš a slivovicu sa setneš iba o svátkach ...na ty přežbllepty mám copyvajt...:-)) ...zdvavím:-)
+3 # Jarin G. 2017-04-12 21:46
Hele vy dva! Na vojně nám mazáci, když jsme měli veselo a dobrou náladu, spílali: "Srandičky?... Smích?...
Přejde, nebojte, přejde"! A pak nás honili jak nadmuté kozy. A stejně jsme se jim, byť jen v duchu, posmívali!
+18 # Jarin G. 2017-04-11 23:04
Historik: "Tak 1 letadlová s doprovodem, je taková demonstrační akce"
Já bych to jako demonstrační akci (nic nebezpečného?) neviděl, Historiku. A rozhodně bych to nepodceňoval! A nezapomeň, že v Jižní Korei má uSSa také své základny a určitě dobře vyzbrojené!!!

Cituji: flotila lodí USS Carl Vinson v doprovodu dvou raketových torpédoborců USS Wayne E. Meyer a USS Michael Murphy a raketového křižníku USS Lake Champlain vyplula jen den po americkém úderu na Sýrii. Jde také o mimořádně velkou sílu, na palubě mateřské lodě je 60 letadel včetně 40 stíhacích bombardérů F/A-18 Hornet a Super Hornet a letadel EA-18-G Growler pro radioelektronic ký boj, které umožňují rušit radary. Doprovodné lodě mají na 300 odpalovacích zařízení, které slouží jak pro antirakety protiraketového systému Aegis, tak pro střely s plochou dráhou letu BGM-109 Tomahawk použité proti Sýrii.
A je jedno, že zdroj jsou Hovinky, tohle jsou technická fakta
novinky.cz/.../...
+7 # Historik 2017-04-12 15:10
Tak základny mají SSa i v Japonsku. Ale počty vojáků v celé oblasti jsou v řádu desetitisíc. Pár desítek letadel a stovky raket nemohou porazit KLDR.
Kdyby chtěli provést invazi na Sever, museli by nasadit stovky letadel a statisíce vojáků. Jak by pak asi reagovala Čína? Přátelsky určitě ne.
Jedinou alternativou je americká klasika- letecký a raketový útok. Vybombardují jim strategické objekty, ale to severokorejský nezlomí. Otázka je, jak je na tom v reálu PVO KLDR.
Ale myslím, že takhle daleko to nezajde. Trump má jiné starosti a není jich málo. Jeho priorita je IS.
+4 # Sirea 2017-04-12 19:55
Naozaj IS? Začínam pochybovať...
+2 # Jarin G. 2017-04-12 21:51
S tím, že by přišel hlavně "preventivní" zbabělý úder jsem už tu zmiňoval. A že Korejce neporazí také. V tom se shodneme.
Jinak podceňovat sílu uSSA bych nedoporučoval:
USA vyslali ku Kórejskému polostrovu ponorku s 154 raketami Tomahawk. (To je slušné na jeden útok, např. proti vojenské letecké základně.)
www.hlavnespravy.sk/.../966990

S tou prioritou Trumpa vůči IS ale nevím, jak to myslíš. Posílit nebo proti nim bojovat? Teď to vypadá spíš na to posilování.
+5 # Walla 2017-04-12 18:31
Čína bude v klidu, dokud do sev. Koreje nevpustí nějakou atomku. Pak to pochopitelně bude mít vliv i na Čínu (radioaktivní spad, zamoření a t.d. ne-li ještě něco víc. A pak pochopitelně přijde čínská odezva. Což bude začátek APOIKALYPSY.
-76 # Petko Kotov 2017-04-11 14:58
vypadas nahnevane.
Mozna to bude tim ze rusky okupant se podelal strachem a vi ze na Americany nemuze pouzivat chemicke zbrane jako na bezbranne civiloisty .
Tolik nadeji jste tady meli ze Rus zmasakruje vsechny v Syrii kdo nechteji krvaveho reznika Asada....a po slabem Obamovi prisel Trump ktery ukazuje ubohym Rusum kde je jejich misto, kde maji poslusne a potupene klecet
+63 # smrťák 2017-04-11 16:15
.
+28 # Elen 2017-04-11 19:28
Moje kamarádka říkávala,
"víš, v té dutině jsou jen dvě buňky
a ty o sebe křísnou jen výjimečně:" (že by na tom něco bylo? asi je snutné s tím existovat)
"Úsměv je taková malá báseň."
www.youtube.com/.../
Pěkný podvečer

Ps.: V pondělí jsem byla na chalupě. Kolem poledne přijel na náves voják na koni (ve staré krásně udržované uniformě, s šavlí a trubkou. Vyjel z boční ulice, zastavil a zatroubil na trubku (chraplavě, na takvou jako zahnutý trychtýř). Vklusal daprostřed návsi a znovu zatroubil. Pak se postavil čelem k pomníku z 1. světový, postál v minutě ticha, zasalutoval šavlí, znovu zatroubil a odklusal.
Na otázky, "co to bylo"? jsem musela odpovídat 2x, "to byl voják, přijel uctít památku mrtvých." (vypadalo to jako propad v čase)
-51 # kukuk 2017-04-11 14:59
Tie militantné rypáky spravili s južnej korei 8. najvýkonnejšiu ekonomiku sveta z nuly. Daj si otázku kam to dotiahla kuba s tvojimi boľševikmi.
+64 # Dost3 2017-04-11 15:09
Stačí kam to dotáhli v Iráku, Lybii a v dalších 28 zemích, které od II. WW napadli a bombardovali.
+45 # Piovarči 2017-04-11 16:29
Pokrok nie je dôležitý ten speje len k debilizácii vidieť to veľmi dobre na tebe a celej našej civilizácii kde nás doviedla prosperita o bohatstvo najmocnejších - na pokraj katastrofy.
Na Kube majú aspoň kľudný život ty ho nikdy nebudeš mať lebo sa budeš do konca života naháňať za posratými prachmi a splácať donekonečna dlžoby na zbytočnosti
Kukuk hypotéku už máš?
Ja ju na rozdiel od teba nepotrebujem. Byt mám za bagateľ ešte od Komanča-)
-15 # kukuk 2017-04-11 20:34
Pokrok nie je dôležitý? Hmmm, tvoj Putin by mal z teba radooosť. Vieš čo môj milý bolševik, chyť ten tvoj comp a vyhod ho oknom. Aj tak je v nom polovic súčiastok z korei druhá z ameriky kde ten pokrok dôležitý je a ty ho de facto podporuješ. Nemyslíš?
Nič nie je zadarmo ani ten tvoj bolševický byt preto to tvoje milované zriadenie skončilo na smetisku dejín.
+16 # Dědouch1 2017-04-11 20:57
Blbe.
+21 # Piovarči 2017-04-11 21:33
Pokrok za cenu sebezničenia bez morálneho statusu zodpovednosti za to čo konáme je nám fakt nanič. Hnať sa za niečim len preto aby sme tým zničili tých druhých je žiaľ obrazom dneška.
Ten môj bolševicky byt mal práve takú cenu akú mal mať.
Dnešné astronomické ceny za byty bez adekvátneho platového ohodnotenia je niečo na spôsob zotročovania ľudí na východe.
Za komanča mala moja výplata omnoho väčšiu hodnotu ako ju má dnes.
Asi niečo nebude v poriadku
+12 # olinka215 2017-04-11 21:54
Rusko,Írán a Sýrie vydaly společné prohlášení
.../rusko-iran-a-syrie-uz-nedo volime-usa-prekrocit-cervenou- caru

Ivanka ovlivnila rozhodnutí o bombardování Sýrie
.../syn-trumpa-potvrdil-ze-iva nka-ovlivnila-rozhodnuti-o-rak etovem-utoku
+15 # Jarin G. 2017-04-11 22:53
Zdravím. Přidám též výživné odkazy:

OSN odmítla hodnotit raketový úder USA na Sýrii z právního hlediska
novarepublika.cz/.../...

"Nový Čurkin" v OSN krotí USA a jejich poslušně štěkající voříšky
novarepublika.cz/.../...

Putin o obvineniach na adresu Damasku: “Nuda, dievčatká, nuda”
www.hlavnespravy.sk/.../965576
+7 # Dědouch1 2017-04-11 22:58
Ta první zpráva je dobrá. :)
Ta druhá, je šílenost a já si asi budu muset vysypat popelnici na hlavu, směrem k Jarinovi. :(
Díky Olčo :)
+17 # olinka215 2017-04-11 23:22
Chlapi,to jsou zprávy...to je prostě děs:-(
Takže OSN se " nechce nořit do otázky oprávněnosti agresivního působení USA vůči suverénnímu státu."
Tak to je k nevíře...
Mě úplně děsí ten obrat,který Trump provedl,říkala jsem si,že ho donutila vnitrostátní situace,ale s ohledem na věci,které pomalu začaly vyplouvat na povrch, o tom začínám pochybovat.
I když ho nechci ještě zatím úplně odepsat,protože naděje ,do něj vložená ,byla příliš velká na to,abych dokázala udělat čelem vzad, tak víra v něj, byla radikálně otřesena.
Jarine,Vaše slova,která nás vracela do reality, mi pořád znějí v uších.
A s Vámi, Dědouchu,tak nějak rezonuje můj postoj, jsem prostě nepoučitelný optimista, zřejmě i ve chvílích,kdy optimismus není moc na místě...ale už jsem prostě taková
+7 # chromolibden 2017-04-12 14:21
kukuk

Rád bych tě poopravil.Nebuď najivní a věz,že součástky z jeho počítače s pravděpodopnost í 99% nepocházi z USA a ani nebyly vyrobeny ani v Jižní Koreji.Všechny tamní vyrobené komponenty zůstavají buď na jejich vlastním trhu nebo putují do zemí vyspělejšího světa,ale rozhodně ne do ČR.

Možná bys mohl přestat být tak líný a zkusit odkrytovat svůj telefon,kde rozhodně není napsáno MADE IN USA ani Korea.

A pak si pogratuluj za podporu čínských "bolševiků" a zvráceného čínského režimu.+33 # EvaK 2017-04-11 15:52
Cituji kukuk:
Tie militantné rypáky spravili s južnej korei 8. najvýkonnejšiu ekonomiku sveta z nuly. Daj si otázku kam to dotiahla kuba s tvojimi boľševikmi.

To je pravda, když to samé udělali s Čínou, tak to americkou ekonomiku skoro položilo....
Ono to bude asi v tom, že Korejčíku je okolo 40 milionů, kdežto Číňanů 1 miliarda.
Se ti ty militantní rypáky těžce přepočítaly....
+30 # Lubinen 2017-04-11 15:18
Ty jejich předpotopní kocápky vyflusli pár desítek tomahavků na Sýrii a to jich doletělo pár.To rachejtle od Vietnamce na silvestra jsou spolehlivější a nesrovnatelně levnější a teď budou dělat zlý bubáky na severokorejce celá ta předražená plechová kavalérie si chce hrát na vojáky vždyť je to k smíchu .Trapný kačer se zřejmě díval na pepka námořníka a spolknul plechovku špenátu a narostli mu svaly a nebo už ani viagra nezabírá.Teď perla na závěr pokud by přiletěl do Prahy tak ho budou vítat sluníčáři v čele s Džandou [...]ovem a milovníky jaderných úderů Dlouhosádelnou a Štětináčem ruku v ruce s transparenty ať žije Kačer Trapný a americký impirialismus v sionistickým obalu.Nejlepší na tom je že to budou vnímat jako jediný správný přístup k otázce stavu dnešního světa.
+4 # smidCore 2017-04-11 18:05
:D ty si hustej.. bych moch delat kulturni stranku v HALO novinach :D

nepremejslis nikdy o sebevrazde? myslim ze v tvem pripade je to nejlepsi napad
-47 # Petko Kotov 2017-04-11 14:42
zdejsim soudruhum se konci sen o posledni zemi socialismu. Smirte se s tim ze tyranie silence Kima konci a dalsi zeme bude diky pomoci USA prosperovat
+64 # josh (xy) 2017-04-11 14:57

Prosím, nepodporujte tohoto [...]a, ani mínuskováním. Uznejte sami, že takový idot se normáně nemůže pohybovat mezi lidmi.....Je to jen nula, která se tu přiživuje...Jen kus HOVNA, co zapadlo do diskuze !
+39 # Dost3 2017-04-11 15:13
Nereagovat ano, ale ať se tu pohybuje ,vždyť by jsme se někdy ani nezasmáli.
Za jiný názor by neměl být nikdo zatracován.
V jednom filmu říká Hlinomaz : " Jen si pindej na to my jsme zvyklí"
Tak asi .
-26 # Petko Kotov 2017-04-11 15:39
mistni bolsevici jsou zvykli za jiny nazor veset nebo strilet do zad. S tvym nazorem proto souhlasit nebudou
+32 # smrťák 2017-04-11 16:42
.
+7 # chromolibden 2017-04-12 11:50
"Smirte se s tim ze tyranie silence Kima konci a dalsi zeme bude diky pomoci USA prosperovat"

Proč myslíš?
+7 # Dědouch1 2017-04-12 13:10
Nemyslí.
+26 # Lubinen 2017-04-11 15:57
Joshi podle toho co [...]ov píše tak jeho skutečná podoba je nepublikovateln á a tímto obrázkem ho vlastně potěšíš protože takhle by mohl vypadat kdyby byl aspoň trochu normální.
+18 # Dědouch1 2017-04-11 16:45
Jenže to pěti[...] skutečně je.
Zdejší stálí, kteří sem už nějaký čas chodí, jistě pamatuji, že jsem se snažil o to, aby ho všichni ignorovali, protože tady byla metrová vlákna, samý [...]. Kecy o ničem.
Ne každý to ale dokáže a pochopí, že tomu exotovi nelze napsat nic, co už by mu někdo x-krát nenapsal a svojí reakcí ho podněcuje k dalším choromyslným blábolům.
Zdá se, že tady bude zase za[...]íno...
Co taky s takovým ksichtem a průvanem v palici dělat, že? Snad s tou Hedvou, by to mohl dát do kupy, pokud skousne ten ksicht. Obsah hlavy bude podobný...
+21 # Lubinen 2017-04-11 17:20
Tenkrát se [...]ov sesypal, když mu stáhli Šapita do ty sionistický žumpy ussa .
+19 # Lubinen 2017-04-11 17:29
Dědouchu , když vezmeš ten samej ksicht [...]ova
a dáš je vedle sebe s akorát o10 cm delším harém , tak máš Hedvu jako když vyšiješ , jsou to podle všeho jednovaječný dvojčata .Stačí jen trochu představivosti.
+9 # Petkо Kоtоv 2017-04-11 16:36
joshi (xy) minusovani portrebuju, podle toho mi plati Trump, korunu za jeden mynus. Kdyz my nebudete davat mynusy, budu muset psat jeste vice blbosti.
+39 # Vítězslav Crha 2017-04-11 16:14
Petko Kotov to máš naprostou pravdu v tom,jak jak díky USA všechny země prosperujou. Podívej se na naši zem. Jsme bohatí díky USA o nezapomenutelné chvíle vzpomínek, na dobu,kdy jsme měli 260 milionů na sociálním systému,nenávra tné půjčky,včasné důchody-mimocho dem v kolika půjdeš do důchodu v 70. nebo 75????, Jak nám frčelo ZDRAVÉ zemědělství. Dnes pěstujeme podivné černé panely a jsou jich plná pole. Ach ten [...]enej socialismus, kterej chránila statisícová armáda. Dnes nás chrání sám jediný herec s neznalostí vojenské taktiky a už vůbec nezná voj. techniku. Viz. stíhačka se neotočí nad ČR. Opravdu pod záštitou USA je prosperita a nebo prostě riťa. Jo to bude asi správně.
-7 # Petkо Kоtоv 2017-04-11 16:44
Jasne Vítězslave Crho, diky USA v cele jsme dosly do blahobytu. Jen se podivej na duchodce, maji bez prace 5000 az 10 000 korun, o tom nemnohou treba Skopcaci ani snit, tam maji jen neco pres 1300! A nase zdravotnictvy patri mezy nejlepsi ve svete! Jestli tim hercem mislis Jakuba Jandu, tak ten je muj kamos, s pozitkem se pomilujeme do konecniku.
To nam urcite zavydis Vítězslave!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
+27 # Historik 2017-04-11 17:38
Je vidět, že jsi hlava otevřená. Nenech se nikým prudit..
To jsou přesně ty argumenty, které Bohoušovy pomohou vyhrát volby. Jasně.
U nás je průměrný plat 27 000 a v Německu jen 4000. Máme se jako prasata v žitě. A je to jen a jen Bohoušova zásluha. Jdi za ním a řekni mu, aby to pořád omílal dokola a vyhraje. Já taky vůbec nechápu, proč naši důchodci pořád brečí, když mají 7krát víc, než v Německu.
Tím hercem myslel Strupnického, jeho synáček už v Řecku a Německu verbuje talenty pro osídlení a tatínkovy do armády.
+9 # chromolibden 2017-04-12 12:03
Petkо Kоtоv

"...diky USA v cele jsme dosly do blahobytu." I když si blahobyt představuji jinak,tak tam kam jsme došli jako společnost,teda ,že máme co jíst a kde bydlet-vetšina, to rozhodně není jejich práce,ale práce našich lidí,vlastně levné pracovní síly pro zahraniční potažmo americké firmy.

Spíš USA došly tam kde jsou díky totálnímu vykořisťování světa.

Nebo mi snad chceš tvrdit,že například v americké automobilce Chrysler tedy její pobočce v Číně,pobírá číňan větší plat než 2 dolary denně?Nebo,že amík bere 12 tisíc měsíčně na výplatu jako naši dělníci?

Podle mě blahobyt nevypadá tak,že abych měl kde bydlet,vezmu si hypotéku se splátkami ve výši poloviny mojí mzdy na 20 - 30 let,abych se strachoval,že přijdu o práci a následně nebudu mít kde bydlet.K tomu si vezmu na leasing auto (což je dnes nutnost k fungování) s úmyslně omezenou životností na leasing,aby mi ho následně mohli sebrat pro neschopnost platit.

A důchodce bez práce?Ty vole,ti lidé pracovali desítky let.Je automatické,že se musí o takovéto lidi společnost postarat.Chtěl by tě vidět jak bys vyšel s tím to důchodem,který ještě z velké části shoří v lékarně za léky,které pojištovny neplatí.A kde si byl na té výšce duchodu v Německu ? Mají 1300 ale Euro a to je sakra rozdíl a to je ještě málo.Jezdí si na stáří po Jižní americe na dovolenou.

Tady s těma kecama jdi fakt do P..dele
+5 # Dědouch1 2017-04-12 13:17
Chrome, objeví-li se pěti[...], následuje ho obvykle druhý, se stejným nickem, který toho originála (tedy fakt originál :D) paroduje, zesměšňuje a dělá z něho ještě většího blba, než je... Obvykle do textu naseká úmyslně hrubky.
Reaguješ na toho pěti[...]ova nasírače. ;)
+4 # chromolibden 2017-04-12 14:05
Pod stejným nickem nejde registrovat dvakrát.Spíš je to rozdvojená osobnost.
0 # Dědouch1 2017-04-12 19:17
Tak to dál sleduj. Zřejmě to nějak jde.
+32 # Piovarči 2017-04-11 16:39
Tak to sa mýliš Peťo Kim tu bude ešte dlho strašiť priposraté Americké zelené gumy. A zástupná armáda hrdlorezov USA v Sýrii stále dostáva na frak v severnej Hame už nadobro prišli o ďalšie mestečko a o ďalšie dve sa práve bojuje.
+17 # scipio 2017-04-11 16:43
Návrat politiky dělových člunů. Pravda, tentokrát se jedná o celých 100 000 tun diplomacie USA.
-24 # Hedvika 2017-04-11 17:39
Co jsem viděla Vítejde v KLDR, tak jsou na tom hrozně. Spojení s demokratickou jižní KLDR by jim pomohlo, byl by přístup západního zboží, kultury, lepší svoboda občanů i možnost cestovat. Určitě máte v paměti kdy v r. 1990 vyhladovělí Češi s vyvalenými očima koukali na rakouské a německé televize, jídlo a výrobky a kulturu o jaké se jiom ani nesnilo. Chce to ale něco pro to udělat, já taky musela po výstřelu vystartovat, abych měla diplom v běhu.
+39 # Historik 2017-04-11 17:52
No Hedviko, já měl oči vypoulené až tak v roce 1993, když začala privatizace. To jsem fakt jen zíral.
Vyhladovělé Čechy jsem tehdy neznal, ani ty bez domova, ani ty bez práce a ani ty bez dětí a bez budoucnosti.
+29 # Vítězslav Crha 2017-04-11 18:36
Přesně tak Historiku. Kdo nezná svou minulost,nemůže budovat budoucnost. Stát bez budoucí vize je totálně v řiti. Dnes zrovna v TV říkali,že už před ČR je Estonsko a Lotyšsko. Jdeme do kytek,pokud to nevezmeme do těch správných rukou a nezačneme kopat za svoji vlast. Muti-kulti je smrtonosná past,založená na sociálních dávkách,zloději ně,podvodu a uměle vytvořené nechuti poctivě pracovat. Za těch 26 let se podařilo proti práci zmanipulovat většinu mladých lidí a indoktrinovat jim myšlenku vysokého platu za nic. Ale z ničeho nic neuděláš. Toto z lidí vytvořilo podivně se vyvíjící školství a potažmo sociální systém,který rozdává těm,co nikdy pracovat nebudou.
+16 # contumacia 2017-04-11 19:03
Hedvika

KTEROU ČÁSTÍ TĚLA PŘEMÝŠLÍŠ...??? ...!!!
+15 # Vladimír57 2017-04-11 21:47
Hedviko, dnes je to vyloženě slabota, ani zmínka o osvoboditeli Hejvlovi, prostě nic, co táhne. Dnes to máš s odřenýma ušima za čtyři mínus.
+10 # Dědouch1 2017-04-11 23:00
+18 # XYZ 2017-04-11 18:10
zpravy.aktualne.cz/.../...

zkrátká nás ojebávaj dnes a deně za bílého dne přímo na veřejnosti , v práci , doma , na [...]u , bdělé, spící či klidně i mrtvé když úřednickej šiml zaperlí ..
-10 # Čuk a Gek 2017-04-11 20:28
Upřímně, pokud články zde nesou v názvu slovo expert, vždy se zaručeně pobavím.
USA přesunují jednu letadlovou loď a následky mohou být smutné - nějak mi zde chybí podstata, fakta.
Naproti tomu fakt, že Kim otevřeně vyhrožuje atomovým útokem je zde zcela opomíjen.
Nemám nic proti tomu pokud si přečtu informace na proruském webu, ale musí to mít smysl, tady ho postrádám.
+14 # Dědouch1 2017-04-11 21:02
A nevyhrožuje náhodou Kim, právě proto, že mu strká SSa čumák za vrata?
+7 # chromolibden 2017-04-12 14:12
Kim dělá bububu stejně jako USA.Provokace KLDR většinou přijdou,jakmile na ně uvalí usáci sankce.Tak tomu bývalo i za Kimova otce.Jenže teď se potkali dva magoři Trump a Kim,no a nikdo neví co těmto dvěma individuím hrkne v kuli.
+16 # Lucif 2017-04-11 20:40
Čo konkrétne má akože tá lietadlová loď dokazovať? Veď to nie je nič čo by neporiešil jeden Bastion a jedna jednotka S-400. To sa ukazuje ten krásny nepomer efektivity ruských VS amerických ozbrojených síl. Amíci si postavia "coolovú" bárku za miliardu USD, ktorú sú schopní Rusi dať dole raketou za milión USD. Efektivita 1000:1.
+14 # vjědec123 2017-04-11 21:01
Uvidíme, jak bude Carl Vinson pelášit.
+7 # Jarin G. 2017-04-12 00:50
Lucife, ale KLDR žádný systém S-400 nemá. A Rusové by tam do války za KLDR nešli! Proč by to dělali? Oni tam zaháčkovaní nejsou. To je oblast zájmu Číny, když tak. A že by Čína začala válku s uSSa?
A taková sranda to s tou lodí to až tak není. Ještě jednou to tu připnu:
Cituji: flotila lodí USS Carl Vinson v doprovodu dvou raketových torpédoborců USS Wayne E. Meyer a USS Michael Murphy a raketového křižníku USS Lake Champlain vyplula jen den po americkém úderu na Sýrii. Jde také o mimořádně velkou sílu, na palubě mateřské lodě je 60 letadel včetně 40 stíhacích bombardérů F/A-18 Hornet a Super Hornet a letadel EA-18-G Growler pro radioelektronic ký boj, které umožňují rušit radary. Doprovodné lodě mají na 300 odpalovacích zařízení, které slouží jak pro antirakety protiraketového systému Aegis, tak pro střely s plochou dráhou letu BGM-109 Tomahawk použité proti Sýrii.
+13 # Lucif 2017-04-12 09:05
Citace:
A Rusové by tam do války za KLDR nešli! Proč by to dělali? Oni tam zaháčkovaní nejsou.
V tomto sa pravdepodobne mýliš. KĽDR priamo s Ruskom susedí a je dosť vysoko na poradovníku v obkľúčovacej kampani Ruska a Číny. Na krk už Rusku dýchajú na Ukrajine, za chrbát si "ich" určite nepustí. Preto každá vojenská akcia proti KĽDR by znamenala zapojenie aj Ruska aj Číny - toť môj názor.

A Aegis proti Bastionu si asi neštrkne. Veď si pripomeňme presne pred 3 rokmi - akú mimoriadnu 180 stupnovú otočku vystrojil Donald Kuchár v Čiernom mori keď mu sat. int. nahlásil Bastiony na pobreží. A potom ich ešte Rusi zaklincovali Chibinami, až bola hnedá paluba a utekali do Rumunska kde 27 námorníkov dalo výpoveď. Ale budiž, pridajme k tomu Bastionu ešte Chibiny a celá americká battle groupa je len hromada plechu. Lietadlá a Tomahawky vôbec nepočítam, tie sú kvôli S-400 úplne irelevantné.
+10 # Jarin G. 2017-04-12 09:46
Ahoj Lucife, dáme tomu čas a uvidíme. Já pořád doufám, že je to ze strany uSSa jen to bububu. A pokud dojde k napadení KLDR, tak to amíci také slušně odskáčou i bez Rusů. KLDR se jen tak nenechají. To by byl další Vietnam.
Přidám k tomu dnešní odkaz: Vojenský odborník: KĽDR môže odpovedať USA. A odpovedať dosť účinne
www.hlavnespravy.sk/.../966164

A pokud by Rusové s Čínou vojensky vystoupili proti napadení KLDR odvetnou akcí, třeba potopením té letadlové lodě, tak už by bylo asi celkem jedno, kdo má o něco lepší zbraně ve 3. světové válce!!! Opět připomínám. uSSa má v Jižní Korei dobře vybavené základny a Japonsko není taky až tak daleko a tam je základen...!
Odsrali bychom to všichni do jednoho. Jen ti bohatí v krytech by to přežilo o něco málo déle.
+5 # Lucif 2017-04-12 12:49
Asi tak. Preto si myslím že je to všetko len hra.
+6 # .lak 2017-04-12 12:02

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás