AC24.cz

AC24.czZe světaUSA nečekaně otočily útočný oddíl s letadlovou loď Carl Vinson k jihokorejskému pobřeží

Sociální sítě

Reklama

/* VRTZ JS 300 x 250 pagead DO NOT MODIFY */ document.write('');

USA nečekaně otočily útočný oddíl s letadlovou loď Carl Vinson k jihokorejskému pobřeží

USA nečekaně otočily směrem k pobřeží Jižní Koreje útočný oddíl v čele s letadlovou lodí Carl Vinson, informuje agentura Renhap. Útočný oddíl amerických lodí směřuje ke Korejskému poloostrovu ze Singapuru, původní plán plavby k Austrálii byl změněn, píše Sputnik.

Kromě letadlové lodi Carl Vinson tvoří tento oddíl dva torpédoborce a jeden křižník s řízenými střelami schopnými zachytit balistické rakety.

Agentura píše, že přesun lodí je dost neobvyklou věcí, poněvadž tato letadlová loď již zavítala do Jižní Koreje méně než před měsícem.

Renhap uvádí slova mluvčího jihokorejského ministerstva obrany Mun San Giuna, že to je projevem „vážného vztahu (USA) k situaci na Korejském poloostrově." Mluvčí se domnívá, že akce USA sleduje cíl posílení obrany pro případ jaderné zkoušky nebo vypuštění balistických raket KLDR.

V odpovědi na otázku o možnosti války na Korejském poloostrově Mun San Giun zdůraznil, že jihokorejská armáda je připravena odrazit „provokace Severu" v případě, že k nim dojde u příležitosti 105. výročí narození bývalého severokorejského vůdce Kim Ir-sena, jež připadá na 15. dubna. V Soulu rovněž nevylučují možnost jaderné nebo raketové zkoušky u příležitosti 85. výročí Korejské lidové armády 25. dubna.

Loading...

Komentáře   

+52 # josh (xy) 2017-04-10 10:46
Něco smradlavého je ve vzduchu.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # Dost3 2017-04-10 10:59
Logika napovídá, že svět a jeho obyvatele je třeba držet neustále v napětí a odvádět jejich pozornost od věcí, které se bezprostředně týkají jejich existence.
Neustálý výplach a lži je způsob, jak si udržet mocenské pozice.
A je naprosto nezbytné nenechat obyvatele svobodně přemýšlet a logicky uvažovat, aby nepřišli na to, že "Na jabloni švestky nerostou"!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # josh (xy) 2017-04-10 11:09
podle Fox News, píší, že Severní Korea bude i přes globální hrozby nadále pokračovat v testování raket, aby byla připravena proti případnému útoku, který v pátek provedl Trump.
Severní Korea nazvala úder za „naprosto neomluvitelný,“ a jsou oprávněné chránit zemi proti Washingtonu.
Trump prohlásil, že pokud Čína nebude vyvíjet větší tlak na Severní Koreu, budou Spojené státy jednat samostatně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Popo 2017-04-10 11:24
Všetky lietadlové lode na celom svete bez rozdielu na to komu patria sa vždy plavia s nie malým doprovodom, celá tá šaškárna okolo nich vždy vyzerá dosť hrôzostrašne. Rozuzlenie toho celého je v celku jednoduché, chlapcom sa na lietadlovej lodi Carl Vinsonpokazil pokazil katapult a amíci len spojili mediálné Bu-Bu-Bu... so servisom poškodeného katapultu cez ich velkú leteckú základnu v Osane...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-04-10 21:33
A co na to Čína? To se asi bude Trumpeta přehazovačkou divit, že se z něj nikdo nepodělal?
cz.sputniknews.com/.../...

Takže si myslím, že pojedou do svých doků v jižní Korei (viz. Popo nade mnou), tam ten rez trochu nalakují a opraví a poplují, podle plánu, do té Austrálie. Ono totiž v tomto regionu má i Čína své zájmy a nemůže se nechat zatlačit do kouta. A na to už si celosvětoví teroristi z uSSa netroufnou! Zřejmě si mysleli, že po těch hovorech Trumpa s prezidentem Si mohou. Mohou ale jen Houno!!!
Určitě jste zaznamenali i další skvělou zprávu, společné komuniké RF a Íránu. Takže ušákům, zřejmě vypadává i ten útok na Írán. Nečekali určitě tohle jednoznačné spojenectví.
Moc se mi dnes líbí, co se děje ve světě :) :)
Írán s Ruskem, za zády Čína, to se mi ale líbí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-04-11 12:20
Čo odkázal Trumpovi tento tento Americký mariňak - Klobúk dolu pred tým chlapom. Ešte že Američania nestratili zdravý rozum a majú svedomie keď toto chýba ich politickým špičkám:

Angelo John Gage bojoval 2x v Iraku a svojsky a emocionálne okomentoval čin amerického prezidenta Donalda Trumpa

“Ty naozaj veríš, že Asad útočil plynom na svoj národ?,” položil Angelo John Gage rečnícku otázku prezidentovi USA vo svojom videu, ktoré vytvoril niekoľko hodín po útoku amerických Tomahawkov na sýrsku vojenskú základňu v al-Shayrat.
“Bašára Asada podporuje celý jeho národ a ty tvrdíš, že on na svoj národ útočí bojovými otravnými látkami. Aký by to malo pre neho význam?”, pýta sa príslušník americkej námornej pechoty.
“Ak budeš aj ďalej pokračovať v podobných útokoch, staneš sa posledným a najúbohejším prezidentom v histórii USA”. Veterán je presvedčený, že chemický útok vykonali teroristi ISIS, ktorých masívne sponzorovala predchádzajúca Obamova administratíva. Na svojom twitterovom účte si kladie otázku: Kedy predtým Asad použil chemické zbrane? V roku 2013 to nebol on. ISIS použil chemické zbrane dovedna až 52 krát!
Používajte logiku, kto môžete.
www.youtube.com/.../


Trumpov gól do vlastnej bránky.
Posral to chlapec:

V Evropě a Latinské Americe nevěří, že svět bude bezpečnější v období prezidentování Donalda Trumpa.

Většina obyvatel Německa (72%), Francie (64%), Brazílie (60%), Velké Británie (55%) a Turecka (52%) se domnívá, že po zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA se svět stane méně bezpečný. Stejný názor zastává 49% obyvatel Itálie a 45% obyvatel USА.

Naopak 28% Američanů je přesvědčeno, že současný prezident dokáže udělat svět bezpečnějším. V Evropě tento názor zastává pouze 6% Francouzů a 8% Němců. Italové a Turci jsou naladěni vstřícněji — v bezpečnost od Trumpa věří 11% dotázaných. V Brazílii je procento optimismu ještě vyšší — 13%.
S odpovědí váhalo 7-10% dotázaných.
Průzkum byl prováděn v rámci projektu Sputnik.Názory. společností
cz.sputniknews.com/.../...
Trochu krásy do tej dnešnej svetovej nepohody
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-04-11 20:18
zopakuji: Ahoj Pio, dík za info! A když se nad tím zamyslíš, tak to samé, co říká ten mariňák, tu říkáme celou dobu! Asi nebudeme úplně hloupí ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # .lak 2017-04-10 14:04
Hned mne napadla fukušima ve vodě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Monika lkema 2017-04-10 13:27
USA sarančata Korejská armáda umláti čepicí je jich více nežli milion ! Sarančata nestačí zdrhat do moře ! Zase se jim za chtělo vysávat dalši zemi a potřebuji urychleně válku aby mohli umazat dluh ! Na Okinawě se nedá ani spát jak zde pořád řvou motory letadel celé noci ! Přeji jsi aby jim konečně někdo dal do tlamy a byl od nich pokoj !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # chromolibden 2017-04-10 21:31
Jestli žiješ v Japonsku,tak bych se zrovna dvakrát neradoval.Japon ci jsou velcí kamarádi USA a jako druzí na mušce KLDR po Jižní Koreji.Kimove rakety jsou schopny vzdálenost mezi Japonskem a KLDR bezproblémů překonat.Což už koneckonců i demonstrovali.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-04-10 23:01
Podle mě, Čína nenechá KLDR padnout, ale ani jim nedovolí jít do jaderného konfliktu. Tož tak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # chromolibden 2017-04-11 12:23
Za vlády Kimova fotra,bych věžil tomu,že byl natolik soudný a Čínu poslechl.Kim je úplnej blázen,myslím,ž e fotrovi se rzohodně nevyrovná a jeho rozhodování hodně zavisí na jeho náladách.Nicmén ě jedna americká raketa na KLDR a útok okamžitě opětuje.Tomu věř.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-04-11 20:22
Ano, souhlas. Jestli amíci zaútočí, pak se budou dít hrozné věci! A to i směrem k jihu a uSSa základnám. To by nebylo jako v Sýrii, nálet téměř bez škod a reakce žádná.
Já ale pořád doufám, že i díky Číně, k žádnému útoku nedojde a to ani z jedné strany.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # chromolibden 2017-04-12 11:15
Nedojde,je to jen bu,bu,bu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # marieza 2017-04-12 13:52
Amici nezautoči ,bo jim to Putin dnes vysvětli,jak to vysvětlila Zacharovova tym kokotom z americkych redakci ,kdy ji volali o pul pate rano a chtěli po ni vědět ,co znamena ten utok USA na SYRIU a ona jim řekla at sa opytaju DT.....malem napsala DDT....:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jarin G. 2017-04-12 21:17
Klobouček smekám, madam;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Audit 2017-04-10 13:31
Zase se bude opakovat stav z období 1950 - 53?

North Korea lost thirty percent of its population as a result of US led bombings in the 1950s. US military sources confirm that 20 percent of North Korea’s population was killed off over a three period of intensive bombings:

“After destroying North Korea’s 78 cities and thousands of her villages, and killing countless numbers of her civilians, [General] LeMay remarked, “Over a period of three years or so we killed off – what – twenty percent of the population.”1 It is now believed that the population north of the imposed 38th Parallel lost nearly a third its population of 8 – 9 million people during the 37-month long “hot” war, 1950 – 1953, perhaps an unprecedented percentage of mortality suffered by one nation due to the belligerance of another.”

globalresearch.ca/.../19357
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # lubajs 2017-04-10 13:55
Dnešní KLDR není jako ta v 50 letech. Severokorejci (nejen) s vojenskými technologiemi od té doby značně pokročili. Také jejich armáda je obrovská a velmi disciplinovaná. Přímá pozemní invaze je v KLDR předem vyloučena, protože americké vojáky by prostě nasraní Severokorejci při tom jejich množství utloukli čepicemi. Ani letecké operace by mnoho Američanům nepřinesly, spíš obrovské ztráty. Můžou tak akorát ostřelovat KLDR raketami z velké dálky, ale ani to tak tvrdý a odhodlaný národ nepokoří. Pro USA válka s KLDR může skončit mnohem hůř než ta s Vietnamem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # John Maxwell 2017-04-10 18:22
Tak tak , chcípající ekonomika UssA dělá vše pro to aby vyvolala kdekolli a jakýkoli konflikt , zbrojní korporace by si mnuli krvavé pracky ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dalibor 2017-04-10 18:51
Přátelé, chápu vaše očekávání. Věichni normální lidé na celém světě očekávají, že někdo těm magorům američanům nakope pořádně pr*el. Rusové, nebo Korejci.

Ale nenechte se zmýlit. Ve vojenství, ať se bavíme o době -2500 před n.l, nebo 300 před n.l. nebo dnes, nikdy nehráli roli počty vojáků!!!!!

Věřte mi, že počet vojáků není, ani náhodou, rozhodující parametr!

V tomto případě, bohužel, je přání otcem myšlenky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-04-10 20:14
A kdo tvrdí, že ano?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-04-11 02:00
Však nech to USA terorista skúsi
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # r.m. 2017-04-10 23:35
Klídek. Kapitán si v Koreji jen zapoměl svý oblíbený kecky na tenis.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.