AC24.cz

AC24.czZe světaTrumpova administrativa obviňuje Putina ze „zinscenování“ útoku chemickými zbraněmi

Sociální sítě

Reklama

/* VRTZ JS 300 x 250 pagead DO NOT MODIFY */ document.write('');

Trumpova administrativa obviňuje Putina ze „zinscenování“ útoku chemickými zbraněmi

Podle zpráv obviňuje Trumpova administrativa ruského prezidenta Vladimira Putina ze „zinscenování“ úterního chemického útoku v Sýrii. Zpráva vydaná v pátek Associated Press potvrzuje, že Pentagon „vyšetřuje“ možnou ruskou účast na útoku plynným sarinem, po němž zůstaly tucty mrtvých.

Trumpova obvinění založená na důkazech, které jsou veškeré žádné, zvyšuje riziko všeobecné války mezi Spojenými státy a Ruskem.

Ruský ministerský předseda Dimitrij Medveděv v pátek Trumpa varoval, že tato země je po tomto raketovém útoku plně připravena na vojenský konflikt.

Breitbart.com hlásí:

Uvedení činitelé rovněž podpořili chmurné podezření, že blízké nemocnice byly bombardovány kvůli zakrytí důkazů o nasazení zbraní hromadného ničení:

Tito činitelé říkají, že Rusko neuhlídalo syrskou vládu, aby nepoužívala chemických zbraní.

Říkají, že poblíž místa úterního chemického útoku po jeho provedení byl spatřen vznášející se dron patřící buď Rusku, nebo Sýrii. Dron se později toho dne vrátil, když občané odcházeli do blízké nemocnice nechat se ošetřit. Krátce nato, říkají tito činitelé, byla bombardována ta nemocnice.

Tito činitelé tvrdí, že věří, že útok na nemocnici, byl asi ve snaze o zakrytí důkazů o útoku.

Tito činitelé nebyli oprávněni o této záležitosti promlouvat veřejně a žádali o anonymitu. Říkají, že pořád ještě zkoumají důkazy.

Podle CNN Pentagon zvláště zajímá, zda ruské válečné letouny opravdu provedly nálet na nemocnici v Khan Shikhoun, kde se obětem dostávalo ošetření pár hodin po útoku „s cílem zničit důkazy.“

Takovéto vyšetřování samozřejmě Rusko nemůže brát dobře, když to v současnosti žádá Radu bezpečnosti OSN o vyšetřování americké agrese.

Přichází rozporuplné zprávy o tom, zda na letišti Sharyat byl ruský personál nebo letadla, zvláště vrtulníky. Na internetu lze nalézt videa údajně ukazující ruské vrtulníky na tomto letišti v únoru, ale Fox News cituje pentagonské mluvčí tvrdící, že „na letišti Sharyat nebyl během úderu raket žádný ruský letoun.“

Avšak zpráva Fox New rovněž cituje americké činitele, kteří říkají, že na tomto letišti bylo „mezi 12 až 100 ruských vojáků“ bydlících na základně ve svých vlastních kasárnách, kdy USA „podstoupily to utrpení“, že je ušetřili rozbombardování. Pokud by útok chemickými zbraněmi v provincii Idlib byl opravdu veden z tohoto letiště, tak by pro Rusy bylo velice těžké tvrdit, že nevěděli, že jim páchají válečný zločin přímo pod nosem.

Loading...

Komentáře   

+31 # Monika lkema 2017-04-10 09:49
Ale to už tu bylo pred 70 lety se říkalo : za válku můžou židi (a dodávalo se ) a cyklisté !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Jarin G. 2017-04-10 10:00
Zdravím Moniko, když válka je velký kšeft, tam se točí peněz! A ti jmenování se tak rádi klaní ke "Zlatému teleti". Nějaký lidi, zvláště když jsou to gojové? Těch je dost, "zlata" ale pro židy není nikdy dost! A hlavně, oni sami sebe považují za národ nad jiné vyvolený, takže mají vlastně nárok na vše, po čem zatouží!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # josh (xy) 2017-04-10 10:42
....Zpráva vydaná v pátek Associated Press potvrzuje, že Pentagon ...je banda psychopatů a primitivů toužící zatáhnout svět do války, neuvědomujíc si následky i vlastního exodu.
Pokud by útok chemickými zbraněmi v provincii Idlib byl opravdu veden z tohoto letiště,...je nesmysl. Pokud by tomu tak bylo, při bombardování letiště, by tyto zákonitě musely explodovat...
Doufejme, že Asad za podpory Ruska, pravdy a zdravého rozumu to vše ustojí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # Dost3 2017-04-10 11:03
Není zájem o klid na SV.

Na životy Syrských dětí, sahá strýček SAM,
Do Sýrie „Jestřáb“ letí, že si hnízdo zřídí tam.
Zlé vejce tam v poušti snese,
ach běda, přeběda,
už plánuje, jak se snese,
na „ruského medvěda“.
Ale pozor, hnusný ptáku,
kdo si slepě věří,
ten dostane do zobáku,
„Medvěd“ načechrá ti peří.

Něco už se státi musí,
mír USA jako záškrt dusí.
Éterem zní volání,
co Jim hrůzu nahání:
„Chceme mír na světě,
Domů USA táhněte!“
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Piovarči 2017-04-10 13:06
Domú USA táhněte!

Dost3 pekne prebásnené mohol by si to kludne vydať ako zbierku básni k súčasným svetovým problémom. To by šlo na dračku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Piovarči 2017-04-11 12:15
Čo odkázal Trumpovi tento tento Americký mariňak - Klobúk dolu pred tým chlapom. Ešte že Američania nestratili zdravý rozum a majú svedomie keď toto chýba ich politickým špičkám:

Angelo John Gage bojoval 2x v Iraku a svojsky a emocionálne okomentoval čin amerického prezidenta Donalda Trumpa

“Ty naozaj veríš, že Asad útočil plynom na svoj národ?,” položil Angelo John Gage rečnícku otázku prezidentovi USA vo svojom videu, ktoré vytvoril niekoľko hodín po útoku amerických Tomahawkov na sýrsku vojenskú základňu v al-Shayrat.
“Bašára Asada podporuje celý jeho národ a ty tvrdíš, že on na svoj národ útočí bojovými otravnými látkami. Aký by to malo pre neho význam?”, pýta sa príslušník americkej námornej pechoty.
“Ak budeš aj ďalej pokračovať v podobných útokoch, staneš sa posledným a najúbohejším prezidentom v histórii USA”. Veterán je presvedčený, že chemický útok vykonali teroristi ISIS, ktorých masívne sponzorovala predchádzajúca Obamova administratíva. Na svojom twitterovom účte si kladie otázku: Kedy predtým Asad použil chemické zbrane? V roku 2013 to nebol on. ISIS použil chemické zbrane dovedna až 52 krát!
Používajte logiku, kto môžete.
www.youtube.com/.../


Trumpov gól do vlastnej bránky.
Posral to chlapec:

V Evropě a Latinské Americe nevěří, že svět bude bezpečnější v období prezidentování Donalda Trumpa.

Většina obyvatel Německa (72%), Francie (64%), Brazílie (60%), Velké Británie (55%) a Turecka (52%) se domnívá, že po zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA se svět stane méně bezpečný. Stejný názor zastává 49% obyvatel Itálie a 45% obyvatel USА.

Naopak 28% Američanů je přesvědčeno, že současný prezident dokáže udělat svět bezpečnějším. V Evropě tento názor zastává pouze 6% Francouzů a 8% Němců. Italové a Turci jsou naladěni vstřícněji — v bezpečnost od Trumpa věří 11% dotázaných. V Brazílii je procento optimismu ještě vyšší — 13%.
S odpovědí váhalo 7-10% dotázaných.
Průzkum byl prováděn v rámci projektu Sputnik.Názory. společností
cz.sputniknews.com/.../...
Trochu krásy do tej dnešnej svetovej nepohody
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-04-11 20:14
Ahoj Pio, dík za info! A když se nad tím zamyslíš, tak to samé, co říká ten mariňák, tu říkáme celou dobu! Asi nebudeme úplně hloupí ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Bohumil999 2017-04-10 13:19
kdo chce psa být, hůl si vždy najde. to je známé pořekadlo.Ale tato obvinění, která jsou již na první pohled absurdní, jsou hodně za čarou. 100x opakovaná lež se stává pravdou, platí to ještě víc, když se toho nesmyslu chytí mainstreamová media, jež jsou ve vlastnictví ž.i.dovské lobby. Pokud chemický blonďák napadne Severní Koreu, přestane být Čína zdrženlivá a půjde ekonomicky po USA, také se semknou více s Ruskem.
PS: zas tolik státú útok raketemi nepodporuje. Není mi jasné, pročje Austrálie takto servilní?? Nechápu. Zná někdo vysvětlení????
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Piovarči 2017-04-10 14:08
Sú to angláni to je všetko
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # John Maxwell 2017-04-10 18:06
Zdravim Pio ... asi tak neni od věci ohlédnout se do historie kdy se dobývali kolonie, ale nikomu se nikdo nezodpovídal a to platí dodnes co se týče západu , stačí hodit "mediální kachnu" popřípadě "tajné dokumenty" a to onálepkovat "jedinečnou" pravdou a tvrdit, že přesto vlak nejede .... lidi, ale nejsou hlupáci a kór když ten humbuk jede v režii OSN která vesměs drží pysk co se opravdového mezinárodního práva týče, ale když pípne "velký bratr" to stíhaj potkávat i sami sebe aby se zavděčili ...
Aktivisté z „Bílých přileb“ byli usvědčeni z vytváření falešných zpráv o práci v Sýrii
cz.sputniknews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Jarin G. 2017-04-10 09:51
Bylo jen otázkou času, kdy bude obviněn Putin. Je to démon, který stojí za čímkoliv a kdekoliv na světě ;) Já se bojím na záchod, aby mi tam, náhodou, neseděl. Vždyť on je loutkovodičem i toho Trumpa a zařídil mu vítězství ve volbách.

Oni ty rakety vlastně létaly z maskovaných ruských křižníků a Trump je ochránce Sýrie a nepřítel teroristů (chachacha), kterému to Syřaní, Rusové a Íránci kazí. Takže to shrnu. Putin osobně rozházel v Sýrii plynové bombičky a pak sám sebe a Assada vybombardoval, kluk jeden ušatá.
(pozn.: IRONIE)
P.S.: u nás krásně svítí sluníčko, ale nemá to vydržet, tak jdu nabírat vitamín D, a trochu se i hýbat (pracovat, ale jen tak lehce :)). Večer ahoj.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Astronut 2017-04-10 10:34
akosi mi chýba zmienka o Icíkovej cene mieru (kedysi Nobelovej, ale to tuším iba prvý rok. Alebo bol Nobel chazar?), asi 15 zabitých je ešte na to málo. Ozaj, koľko ľudí treba zavraždiť, aby trumpeta mohol na tú cenu pomýšľať?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-04-10 20:06
Ahoj, já bych to typoval: + 100 000 kousků! ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Piovarči 2017-04-10 14:09
Jarine choď kým sa ešte dá chytať brondz, lebo za nejaký ten čas sa bude chytať už len olovo a iné vojnové sajrajty....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-04-10 20:05
Ty jsi dnes ale pesimistický. Vždyť jsem si kolikrát všiml, že tomu světu ještě dáváš určitou naději :)
Hlavu vzhůru, chlapáku! Musíme věřit do poslední chvilky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-04-11 01:01
Keď tak na to pozerám a sledujem ako sa to všetko hýbe tak to nevypadá vôbec dobre. A všetko kvôli tomuto skurvenému chamtivému kapitalizmu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Piovarči 2017-04-11 01:12
Jarin pozri čo ten cocot povedal:
Trump prohlásil: „Jestliže se KLR nevypořádá se Severní Koreou, uděláme to my". Je třeba konečně ukázat Rusku a Číně, „kdo světem vládne".
Tieto reči pochovali poslednú nádej Trumpeta je šialenec
cz.sputniknews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Lubinen 2017-04-11 07:36
Pio je tomu tak a tak ale jejich filosofii není skácím strom zásadním nový a udělám všechno proto aby mu vyrostl následovník , to by se totiž zvedli náklady a nestačlil bych těm co jenom kácí a o takové to zrůdnosti je kapitalismus a takový to lidé nám vládnou a stejně jako se chovají ke strmům a všemu živému se budou chovat k nám lidem a z toho vyplívá jen jedno a ty to výš již dávno, dokud se to nezmění nemůže za současné situace na této planetě býti dobře.Tak že tak.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Ignác 2017-04-10 10:02
Výsledek frustrované hamižnosti. "V tom by byl čert, abychom k surovinám Ruska nedostali! O to nám přese 'guys' jde, ne?".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # cocoa darriba 2017-04-10 10:40
Problém s některými agresívními "lidmi" je v jejich mentální retardaci . Typicky ve škole, slaboduchý idiot šikanuje jiné děti dokud nedostane řádně přes držku, teprve pak s tím skončí. U "dospělých" to často nestačí, a idiot nedá pokoj, dokud je naživu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-22 # Ing. Miloslav Dědek 2017-04-10 11:24
Skutečnosti popisované v článku a uvedené v diskusi potvrzují fakt, že vývoj materiální základny světa je ve velkém předstihu před současným stavem vývoje politického uspořádání světa. Současné politické uspořádání světa je velmi zastaralé a značně nespravedlivé, a to především z následujících důvodů: 1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. Velká většina těchto lidí nemá ani představu o tom, že to není spravedlivé, že kvalita jejich života by se měla zvýšit.
"Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem". To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. Bylo by samozřejmě nutné zakomponovat do toho principy zásluhovosti, pomoc potřebným, mechanizmy přerozdělování atd. Názor, že kvalitu státu určuje míra zdraví a vzdělání jeho občanů a všechny další ukazatele jeho kvality jsou druhotné, by měl mít platnost pro celý svět. .......Pokračov ání je v článku: PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA - miloslav7.blogspot.cz/.../...
K dané problematice se dále vztahuje článek: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM - miloslav7.blogspot.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Piovarči 2017-04-10 14:04
Syrský prezident Bašár Asad poslal amerického prezidenta Donalda Trumpa do háje a obnovil lety ze základny, na kterou zaútočily USA, míní americký senátor Lindsey Graham.

Zpravodaj RIA Novosti v sobotu informoval, že syrská letecká základna Šajrat, která byla v pátek vystavena raketovému útoku ze strany USA, obnovila činnost a syrské bitevní letouny z ní klidně vzlétají a přistávají.

„Myslím, že Asad chce těmito lety říct Trumpovi: „ F you." Myslím, že se (Asad — red.) dopouští vážné chyby, poněvadž jsi-li odpůrcem USA a neznepokojuje tě, co může učinit v kteroukoli chvíli Trump, pak jsi šílenec," prohlásil Graham v interview pro televizi NBC.
cz.sputniknews.com/.../...
Bude ešte horúco. To Americké šialenstvo už začína vrieť.
Uráža ich že si Sýria z toho zbombardovaného letiska ďalej lieta do bojových operácii. Tak že môžeme čakať opakované bombardovanie
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Dědouch1 2017-04-10 16:23
Vždyť přece "bylo v plánu zničit jen 1/5 toho letiště"...
:DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # cepop 2017-04-10 18:31
USA vedia,ze su v takom postaveni,ze s nimi nik nemoze urobit poriadok,len trochu ich znepokojuje Rusko a preto na nich siju budu,za budou !Predsa svet nebude fungovat tak,ze suverenny stat bude mat obavy,co na USA !Dnes som cital v The Sun rozhorcenie B.Jonsona,ktory cital twiter velvyslanectva RF,ze ak G7,da Rusku ultimatum ohladom Syrie,bude z toho konvencna vojna...RF nemoze stale ustupovat,aj tak ju napadnu,skor,ci neskor.Taky bol plan a ten sa nezmenil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-04-11 01:17
Terorista Trump prohlásil: „Jestliže se KLR nevypořádá se Severní Koreou, uděláme to my". Je třeba konečně ukázat Rusku a Číně, „kdo světem vládne".

Toto úplne stačí aby nám bolo jasné o akú sviňu ide
cz.sputniknews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch1 2017-04-11 17:45
Jestli to opravdu řekl, tak tu "hůl lámu".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # marieza 2017-04-12 13:43
Dědouchu ,najlepší lámání hole sa dějě přes prdel....:-)... .a to na západě neznaj...potym z nich nemože nic dobreho vyrust:-)..a my to mame napravovat :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Martin 2017-04-10 11:41
Začíná se to řítit do seriozních sraček, nikdo tu nukleární válku nevyhraje zbude jen hrstka co se bude mlátit klackama a kamenama
aeronet.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # juro 2017-04-10 12:19
A ja vam rikam ze za uplne vsechno muze Putin. A tady je dukaz.
1-Jdu do prace a ujel me autobus co myslite jel driv proc asi? Protoze mu to naridil Putin
2-Prijel jsem pozde co nechci potkat sefa. Sef - vous vzor islam bryle po babe proste opaleny beloch do IQ 90. A co myslite ? Ptal se zda mam praci uz hotovou ze couram po chodbach. Odpovidam uz to bude jen to musim dodelat. Ale on rekl vyborne ukaz me ten zacatelk A kdo myslite ze mu rekl ze jsem to jeste nevidel Putin. Ten na vsechno kouka a vsechno vidi.
3-Jdu na toaletu ta se ucpe a misa malem pretece. Co myslite zase Putin Ten chlap je vsude.
4-konecne jedu domu stiham na posledni chvilku autobus az tak ze musi pockat az dobehnu. A vite kdo byl tak hodnej? hrabis a jeste me nabidl koblihu.

:-D :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # .lak 2017-04-10 14:11
Divný mi je co je to za chemické zbraně když s kufříkem vzorkovnice co jsem měl na vojně jako polochemik, jen o poplachu, bych exnul kontinent.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.