Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVyšetřování zjišťuje, že Geoge Soros financuje organizace pašeráků lidí a teroristů

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Vyšetřování zjišťuje, že Geoge Soros financuje organizace pašeráků lidí a teroristů

Italští vyšetřovatelé našli důkazy o vazbách miliardáře George Sorose na pašování lidí a na teroristickou skupinu.

Podle vyšetřování z 5. března našly úřady tyto vazby na Sorosem financované neziskovky, které jsou zapojené jak do pašování lidí, tak i do napomáhání militantům ISIS, aby infiltrovali na Evropský kontinent.

Thedailyeconomist.com hlásí:

Pod pláštíkem ‚pomoci‘ syrským uprchlíků, aby se dostali do evropských zemí, tyto nevládní organizace ve skutečnosti dováží nikoliv uprchlíky ze Severní Afriky, čímž se zapojují jako součást ISIS vedené pašerácké operace.

Vyšetřování italských úřadů i dalších zjistilo, že neziskovky financované mj. Georgem Sorosem aktivně financují soukromé lodi, aby přes Jižní Itálii pašovaly desetitisíce ilegálních severoafrických uprchlíků do EU. Toto pašování lidí je údajně napojeno na pašerácké sítě ISIS. Pokud to úřady potvrdí, tak by to potenciálně mohlo vést k trestním obviněním proti těmto neziskovkám.

Šéf-prokurátor sicilské Catanie Carmelo Zuccaro vypovídal v březnu před komisí italského parlamentu, že oficiální vyšetřování financování flotily moderních uprchlických člunů ve Středomoří neziskovkami je už zahájeno. Uváděl důkazy, že pašeráci lidí v Libyi a v dalších státech severoafrického pobřeží jsou často údajně napojeni na ISIS či na jiné zločinné bandy, které koordinují pašování desetitisíců ilegálních uprchlíků do Itálie. Zuccaro uváděl důkazy, že pašeráci lidí buď ze země, nebo z menších migračních člunů volají velká neziskovkami financovaná záchranná plavidla, aby ta pak přímo zařídila převoz těchto uprchlíků. To ukazuje na velice úzkou koordinaci mezi bandami pašeráků lidí a neziskovkami financujícími flotilu těchto lodí.

Zuccaro oznámil, že jeho kancelář vyšetřuje to, co nazval „abnormální“ částky peněz, které umožňují i malým agenturám, aby si najaly lodi. Italské úřady zatím odhalily nejméně deset soukromých neziskových organizací do tohoto zapojených, mezi nimi několik neziskovek financovaných spekulantem amerických spekulativních fondů Georgem Sorosem přes jeho nadaci Open Society Foundations. – William Engdahl.

Samotná definice terorismu je použití násilných prostředků k vytvoření politických výsledků a Sorosem financované organizace jako jeho Open Society po celém světě financovala revoluce a násilné teroristické činy od Ukrajiny po Evropu a dokonce i v USA prostřednictvím organizací jako Na černých životech záleží.

V boji proti globálnímu terorismu je však nešťastná ta obojakost politiků, kteří jsou jak ochotni skupinám jako ISIS a Al Kaida pomáhat a financovat je, tak zároveň posílat mladé Američany, aby umírali v nesčetných ideologických válkách. A čím dál víc a víc to vypadá, že v centru všeho toho geopolitického chaosu je vždy jeden muž, a je nejvyšší čas, aby za své nesčetné zločiny proti lidskosti, které jak financoval, tak i vykonával, byl už konečně uvězněn.

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+52 # lios 2017-04-09 06:04
kdy ten kolaborant konečně dostane co zasluhuje!
+3 # jan lavicka 2017-04-10 07:38
Neboj, on má určitě nešťastný život, i kdyby měl všechnu moc světa. V hloubi své duše svou nemocnou myslí opovrhuje, bude vždy nespokojen, nešťasten, jako všichni psychopati :)
Jen by mě zajímalo, jestli je taky pedofil, osobně vraždí děti jako jeho "elity" pro své psychicky nemocné choutky atd. Vsadil bych se, že ano.
+8 # .lak 2017-04-09 07:38
+17 # Ignác 2017-04-09 09:05
>>> byl už konečně uvězněn
Uvězněn!!?
+10 # Martin 2017-04-09 12:43
to on vlastní věznice :D
tak jak ho tam chceš dostat?
+22 # julius 2017-04-09 09:44
To co vedela i stara baba uz pred rokem ted nam bylo asi po 101 potvrzeno. Hm neslo by to rychleji? Nuz to ze choroch financuje celou tuto globalizaci je jedna vec druha, ze jsou taci, co ty penize berou a prevadeji ve skutek. A tech je treba se bat vic nez samotneho choroche. Protoze kde neni potavka neni nabidka. Tak kdo je to skutecne zlo??? Nebranim zde choroche je to fylozoficka otazka. Kteoru si je tez nutno polozit. Nelze tedy trestat jen jednu stranu. Ac to slysime opravdu neradi a sam mam tez problem si to poskladat dohromady. Je nutne na veci koukat z vice stran nez soudit rychle jen jednoho. Verim, ze jsou lide co nevedi co delaji ale ti co vedi ze imigranty pasuji do evropy tak tam uz jim tezko verit ze alespon netusi co pachaji a oni jsou uz zarazeni mezi vlastizradce.
+12 # Vladimír 2017-04-09 16:22
julius - přesně tak,vše je v lidech samotných.... Všechno zlo co narůstá na Zemi je "podporováno" právě těmito "nenažranými " lidmi.... za úspěch,peníze a moc je mnoho takových ochotno zradit vlastní rodinu,co pak chcete od takových zrůd.
Je to stejné jako když nemůžete vidět týrání zvířat,ale koupite si norkový kožich,nebo parfem, který je testován na zvířatech,nebo bojujete proti násilí a nezasáhnete,kdy ž násilí vidíte....
Každý musí začít u sebe,jinak se nic nezmění....jen upozorňovat je málo.
+14 # Pokémon 2017-04-09 13:09
Nechápu, proč je ještě na svobodě, nebo už nevisí na lampě?
+9 # Dědouch1 2017-04-09 14:35
Asi proto, že běžný, nasraný Američan, nebo kdokoliv, ho těžko může potkat.
+16 # Pokémon 2017-04-09 13:41
seznam.cz/.../...

To zelené prase, co má otce na ministerstvu války proti vlastnímu lidu potvrzuje těmi svými výblitky kam patří. Jsou to oba Sorosovi zmetci, kteří dělají vše pro to, aby se globalisté dostali ke svému cíli, co nejrychleji. Za zmínku též stojí, jaký symbol po celý čas tohoto videa tvoří jeho držení rukou. Je to jisté znamení těchto psychopatů, která je u těchto zrůd již charakteristick á a tímto se jednoznačně prozrazují.
+11 # Lubinen 2017-04-09 17:27
Jablko daleko nepadá od stromu a tyhle jsou plný sarinu a somanu-otec a syn.Chazarský otrávený plod.
+8 # Lubinen 2017-04-09 17:35
Byla by to pro ně docela hezká přezdívka .Ministr války Soman Stropnický a jeho syn $orošuv zelený aktivista Sarin Stropnický schválili jaderný útok na dům vítačky obohacovačů džihádistů Veroniky Žilkové z důvodu utajované korespondence přímo z Kremlu.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás