AC24.cz

AC24.czZe světaCo je vhodné připomenout? Syrské „rebely“ k používání chemických zbraní cvičil Pentagon

Sociální sítě

Reklama

/* VRTZ JS 300 x 250 pagead DO NOT MODIFY */ document.write('');

Co je vhodné připomenout? Syrské „rebely“ k používání chemických zbraní cvičil Pentagon

Byl to Pentagon, kdo cvičil „rebely“ syrské Al Kaidy ve využití chemických zbraní.

Média Západního mainstreamu nejenže potvrdila, že Pentagon cvičil teroristy ve využití chemických zbraní, nýbrž dokonce přiznala existenci USA podporovaného plánu na provedení útoku chemickými zbraněmi v Sýrii, aby se z toho obvinil syrský prezident Asad.

V roce 2013 vydaly britské noviny Daily článek, kdy jeho internetová verze má nadpis:

USA podpořily plán na provedení útoku chemickými zbraněmi v Sýrii, aby z toho obvinili Asadův režim…. Tento článek byl o pár dnů později stažen.

Cachovou verzi tohoto článku lze nalézt ZDE.

Global Research hlásí:

Londýnský Daily Mail v roce 2013 potvrdily existenci anglo-amerického projektu schváleného Bílým domem (za pomoci Kataru) k vedení útoku chemickými zbraněmi v Sýrii s následným obviněním Bašára Asada.

Následující článek byl publikován na Mail Online a následně smazán. Všimněte si toho rozporuplného diskurzu: „Obama vyslal varování syrskému prezidentovi Bašáru Asadadovi,“ a „Bílý dům dal zelenou pro útok chemickými zbraněmi.“

Pentagon cvičí „rebely“ (čili teroristy Al Kaidy) k využití chemických zbraní

CNN obviňuje Bašára Asada ze zabíjení svých vlastních lidí, přičemž rovněž uznává, že „rebelové“ nejenže vlastní chemické zbraně, nýbrž že tyto „umírněné teroristy“ přidružené k Al Nusra cvičí v užití chemických zbraní specialisté najatí Pentagonem.

Loading...

Komentáře   

+43 # Neznalek 2017-04-08 13:42
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # eli 2017-04-08 14:32
Amerika, bola v syrskom konflikte od jeho zaciatku, ale oficialny statut, jej Obama nepriznal, co robilo velke starosti Izraelu, preto poziadal Putina, aby prevzal kontrolu on v tejto oblasti. V opacnom pripade, by sa kontroly nad Syriou zarucene zmocnil Iran. Izrael Obamovi neveril. V clanku dole, sa pise o jeho nastupcovi, ktory ide na vec priamo a bez obav z kongresu, Ruska, Ciny, Iranu a vobec celeho sveta, preco? Pretoze Rusko, musi byt na jeho strane, teda musi byt aj na strane Rothschildovcov.
Mimochodom Trump, nie je len jednou z politickych figurin zapadneho sveta, uplne ovladanou zidovskym pozadim Noveho svetoveho usporiadania, jeho osobnost, je tiez velmi uzko spajana aj s prichodom zidmi dlho ocakavaneho mesiasa. Samozrejme, ze tu nikto z nich neocakava skutocneho posla z nebies, chcu len vyuzit tuto biblicku tezu, ktora je neustale a systematicky vstepovana do povedomia ludskej populacie, aby bola v prihodnej dobe viacej akceptovana. Zaujimava dokumentacia na tuto temu, sa objavila aj na youTube.

www.youtube.com/.../
www.youtube.com/.../

Skutocne, chysta sa tu nieco velke a zrejme aj za plnej asistencie Ruska. Po pade sovietov, zidovska chobotnica pevne zviera Rusko, vo svojich chapadlach, to co sa nepodarilo v 1917, zopakovali v 1991. Putin, redukuje politicku opoziciu, cisti armadu od influencie ruskeho nacionalizmu, vyhadzuje rusku generalitu, posilnuje svoju moc v kazdom smere, navazuje kontakty z novou americkou diktaturou
a velmi uzko spolupracuje aj s Izraelom. Velmi znepokojuce spravy o tejto skutocnosti, prichadzaju aj v spojitosti so syrskym konfliktom, ktore poukazuju na tuto spolupracu velmi otvorene. Rusko, vraj predalo tajne kody syrskej protivzdusnej obrany, Amerike. Ak je to pravda, potom sa svet moze zrieknut vsekej nadeje, na dalsi vyvoj v slobode a prosperite. Sme na ceste k uplnemu zotroceniu.

veteranstoday.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Lubinen 2017-04-08 15:27
Za vším hledej snahu mocných utajit všechny ty svinstva ,které jim pomohli k moci a ,,bohatství''
Kdybychom se dozvěděli jenom polovinu pravdy tak bychom je museli umlátit čepicema.Proto se rači upsali ďáblu a vymysleli NWO kde se upevní jejich postavení v systému pán a otrok.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # .lak 2017-04-08 18:47
Pánové to není nic jiného to NWO než korporát. Výběroví pádiví workolici smrtelně nemocných budulínků řvoucích i podnikajících akce proti hladu, hlavně po moci a prostředcích fobie naprosté totality pochroumaných či dutých hlav co nevědí co je život a tedy druhým ani neumožní bez vedení ani prd natož pohodu šmejdi. Satanisti. A hlavy pomazané si vodí jak kašpary za přístup ke korýtku či jenom za ometání drobků z panských hodovacích stolů. Podlokajníky kdy politické scény již mají vyjímečně nějakého Farage. A někdy urvou ohlupované sluníčkáře vyrostlé v blahobytu kdy si otrokárnu nedovedou ani představit třeba na koblihu. www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Lubinen 2017-04-08 22:32
Jsa
zachycen v síti poblozněnců nepochopen a žárliv k světu jenž zanechal stopy nemalé a v důvěře v ducha silné vůle stále klopýtajíc k branám světa dobrých duchů otevřených v myslích lidí ducha živého a důvěry k nim víry nestrativ ,domáhajíc se lásky lidské a nebýt hříčkou bohů falešných bylo skromným přáním v duši mé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # .lak 2017-04-08 23:08
Mnozí mají berličky. Není to lepší svědomím.

Zvláštní je to co je zcela zřejmé nikdo nevyslovuje.
Bruselon je podneziskovka ziskovek na blízkém východě a v africe islamistů. A nikdo ze slouhů si radši nevšimne. A co nepoví podlokajníci jako když okolí nevidí, neregistruje, nechce snad pochopit že jsou už v pr.... pokud neřeknou takhle tedy zaměstnanci voličů ne. Dvojití agenti s kdovíjakými prebendami a možná nadějí na absolutistické vládce minimálně nad polovinou, ženami s multikultem. Otevírá se mi kudla v kapse. To už jsou všichni vytelpaní?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Dědouch1 2017-04-09 00:13
Možná nejsou, ale hodí se předstírat, že jsou, protože se jim to stále vyplácí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch1 2017-04-09 00:32
.laku, omluva, že pod tebe.
Chci z kraje komentářů podotknout, že to smrduté hovno (neslušné, ale přesné), pětikokot byl zase propuštěn z blázince.
Zatím bez jakéhokoliv hodnocení, nebo reakce a bylo by skvělé, kdyby to tak zůstalo.
Jinak to tady bude zase zakokotěný jím a celou tou "jeho famílií"...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # Věra Štimová 2017-04-08 17:16
Neviděla bych to tak černě:
Až za zvuku polnic sestoupí na svět Nový Jeruzalém, světla vyplní oblohu a všechno zmlkne před hlaholem andělů, jejichž zpěv před posledním okamžikem dosáhne ke každé duši. To bude poslední hodina, kdy přijdu soudit živé i mrtvé.
varovani.org/html2/819.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # Věra Štimová 2017-04-08 18:38
Mám poselství pro všechny děti, které sledují mé nejsvětější Boží Slovo na této webové stránce. V moderním světě musím takovým způsobem komunikovat. Tento a jiné komunikační kanály budou použity, aby zajistily, že mé Slovo je slyšeno a cítěno všemi věřícími, nevěřícími a těmi, kdo Mě vůbec neznají.
varovani.org/html2/147.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Piovarči 2017-04-08 23:49
Amerika je skurvený satanistický štát

Inak sa to vypovedať jednoducho nedá
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch1 2017-04-09 00:15
Trochu bych to upravil:
"SSa, mají zkurvené satanistické vládce."

Je to sice národ vypatlanců, ale drtivá většina je těmi svými vládci za století takto "vytuněna". V hlavě jen tolik, aby byli schopni pracovat a cpát si do té hlavy hamburgery, plus obrovské ego výjimečného "národa"...
Jsou to oběti zrůd s ambicí na světovládu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jaris 2017-04-09 05:04
Dedouchu, ja bych je nelitovala. Maji pristup k internetu jako my.Jje tam pouze par vyjimek, jinak je to lidsky plevel. Tam vzdy vitezi silnejsi misto chytrejsiho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2017-04-09 05:23
To je pávě výsledek, toho mnohaletého tuningu, Jaris.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # John Maxwell 2017-04-08 18:40
To se dejou ale věci ... EU podporuje vstup Ukrajiny do NATO takže fašistyckej Kyjev bude nakonec jak v EU tak v NATO viz
Stoltenberg o vstupu Ukrajiny do NATO: Aliance nechala otevřené dveře
NATO nechala otevřené dveře pro členství Ukrajiny, avšak Kyjev má sám schválit rozhodnutí, přeje-li si členství v alianci, řekla náměstkyně generálního tajemníka této organizace Rose Gottemoellerová

cz.sputniknews.com/.../...

Paradoxně za Ukrajinu bojujou Islamisti no co čekat když je podoruje UssA
Ozbrojené síly Ukrajiny vyslaly na Donbas islámský batalion, uvedla DLR
Ukrajinští vojáci přemístili k linii střetu na Donbasu další minomety, oznámil novinářům zástupce velitele operačního velení DLR Eduard Basurin.
cz.sputniknews.com/.../...

To neni nic dobrého a smrdí to válkou NATO sousedící s RF podporujíc jak fašisty tak Islámisty ...

Ale ani v jejich domovině se to lidem nezamlouvá né každý baží po válce ...

V New Yorku a dalších amerických městech vyšly stovky Američanů na protestní akce proti leteckému útoku na Sýrii, oznámil The Daily News New York.
cz.sputniknews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-04-08 23:57
Chytro potrebujú Ukrajinu do NATO aby odtial mohli zaútočiť na Rusko
Tak že už je to upečené
Čo na to Putin
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jaris 2017-04-09 04:57
Pio, dobry nazor. Ja jsem presvedcena, ze to vi sam Putin. Opravdova mela zacne, jestli americka bota vstoupi na ruskou pudu. Rusove budou bojovat do posledniho muze, zeny i ditete. Tak tomu vzdycky bylo. Myslim, ze Rusove jsou pripraveni.
Pravdivy obrazek. Zajimave je, ze dole v rohu se krci tri zidi - Kerry, Brzezinski a Obama.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jaris 2017-04-09 05:35
Eli, dovolim si nesouhlasit. Veterans Today je americka site a tem se neda verit ani slusny pozdrav. Putin naopak se zbavuje potencionalnich zradcu a uz vubec si nemyslim, ze by spolupracoval na Novem svetovem radu. Naopak propaguje narodni sebevedomi a citeni. Ma ve svem tymu excelentni lidi jako Lavrov nebo Zacharova. Ikdyz ne se vsim s nim souhlasim, preci jen je to protipol dekadentniho zapadniho mysleni a zapadniho sveta.Pravdou je, ze je obklopen zidaky a s nimi musi byt velmi opatrny. Proto jim "dovolil" ponechat si bohatstvi s tim, ze se mu nebudou plest do politiky. Vztah s Izraelem neni v zadnem pripade vrely. Putin si je vedom, co jsou zidaci za smrtelne hadi seme. V dnesni dobe je jasne, ze ten, kdo nepodporuje spinavy Izrael a zidy vubec, si v politice nevrzne ani jako vynasec odpadku a pokud se mezi ne dostane a nejede podle jejich not, zavrazdi ho jako Kennedyovy. Zidi nikdy nemeli smysl pro fair play. Co se tyce vztahu Putina s novym prezidentem Trumpem, ten je od zacatku velmi opatrny. Cekal, jestli udela Amerika prvni vstricny krok, cehoz se, bohuzel, nedockal a jede se dal ve starych kolejich. Myslim si, ze jsou to jen dalsi lzive zpravy, aby media opet ocernily Rusko.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # eli 2017-04-09 07:22
Jaris, Anglicania maju jedno unikatne ludove porekadlo, ktore velmi vystizne zapada do kazdej doby.
"Do As I Say And Not As I Do"!(Rob tak, ako ti kazem, nie tak, ako to robim ja!)
Je velky rozdiel v tom, co nam hovoria a co skutocne robia. To plati vsade, tak
u nas, v Amerike, Rusku, atd. Svet bol vzdy dezinformovany, klamany, zavadzany
a podvadzany. Comu mame verit a comu nie, nikdy nemozno jednoznacne urcit. Myslim, ze v tychto veciach, je najlepsie drzat sa radami mudrych ludi. Dovolim si citovat francuzskeho spisovatela André Gide, ktory nam radi:

1.“Be faithful to that which exists nowhere but in yourself- and thus make yourself indispensable.” (By verny tomu, co existuje v tebe samom- stanes sa nepostradatelnym)
2. “Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it.”(Doveruj tym, ktori pravdu hladaju, nie tym, ktori tvrdia, ze ju uz nasli)

Kazdy z nas cita, pocuva a samozrejme vidi. Utvara si svoj vlastny usodok. Netvrdim, ze ja mam pravdu a ty sa mylis, kazdy z nas pise o tom, comu veri. Co sa tyka Putina, moj nazor nanho, je zalozeny na tom co robi, nie co kaze.
Inak o tych kodoch, pise aj The Jerusalem Post, nedavno sa podarilo zostrelit syrskej protivzdusnej obrane izraelske vojenske lietadlo, len preto, ze Iran zmenil cod, ktory Rusi predali Amerike a Izraelu, inak by sa do Syrie neodvazili. Podrobnejsie tu
jpost.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jaris 2017-04-09 11:03
Tomu, co pises. Eli, neverim a tem predanym kodum uz vubec ne. Co by to pro Rusy melo za ucel? Cim by si pomohli? Od zacatku bojuji na strane Syrie, aby si tam udrzeli sve postaveni a zajmy a proto jsou na strane Assada,ktery je pozadal o pomoc. Se Syrii ma Rusko pratelske dlouholete vztahy a neverim, ze by je zradilo.
Pokud vim, tak izraelska letadla sem a tam do Syrie "omylem zabloudi" a udajne byla pritomna i pri poslednim Trumpove utoku na Syrii.
Souhlasim, ze se k nam dostanou pouze casti informaci, a ty je jeste treba tridit a podle toho si utvorit nazor.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # eli 2017-04-10 01:33
Ako som uz spomenul Jaris, kazdy z nas pise o tom, comu veri. Rozvijat debatu na tuto temu, je absolutne bezpredmetne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Vítězslav Crha 2017-04-08 19:16
Nejničivější zbraní hromadného ničení je existence USA. A přes to nejede vlak. Vše ostatní je pouze podružné a lze s tím něco dělat. Je nejvyšší čas aby všechny státy světa daly jasně najevo,co si o USA myslí a ukončili všechny aktivity,které USA něco přináší. Prostě vrah se musí izolovat. Jinak bude vraždit a vraždit jako duchem šílený. A tuto disciplínu USA plní na 1000 %. Z toho všeho co se děje jasně vyplývá,že US dolar je totálně v řiti. Vojensko-průmys lový moloch by musel propouštět a proto je nutné vyvolávat další a další války a to i bez smyslu a bez jakéhokoliv důvodu. Trump na to co má pod sebou evidentně nestačí a kdoví jestli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # Lubinen 2017-04-08 13:47
Tu sviní která všechno iniciuje na vrcholku pyramidy v podobě oka luciferova je potřeba spacifikovat co nejdřív , jinak bude zle.Dolar mu slouží viz obligátní pyramida s okem na dolarovce ,ale to vlastně všichni víte.Vše co činí dnešní banky je služba tomuto zlořádu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # vjědec123 2017-04-08 13:53
vlkovobloguje.wordpress.com/.. ./...
USA, EU a jejich "spojenci" používají teroristy k prosazování svých cílů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-04-09 00:04
No ak niekto niečo môže urobiť je to už len Rusko
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # jirik 2017-04-08 14:11
V New Yorku a dalších amerických městech vyšly stovky Američanů na protestní akce proti leteckému útoku na Sýrii, oznámil The Daily News New York.
sptnkne.ws/ebt7
----
Minimálně 10 civilistů zemřelo při leteckém útoku mezinárodní koalice vedenou USA západně od syrské Rakky, uvedla státní syrská agentura SANA s odvoláním na místní obyvatele.
sptnkne.ws/ebtu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Piovarči 2017-04-09 00:14
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jaris 2017-04-09 05:00
Pio, a v Australii na americkou zakladnu ma vstup zakazan i samotny Prime Minister.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # jirik 2017-04-08 14:29
Associated Press napsal, že Pentagon vyšetřuje možnou spoluúčast Ruska v chemických útocích syrské armády.
Tvrdí, že po útoku byl na místě útoku pozorován ruský nebo syrský dron, který se později, když lidé odcházeli do blízké nemocnice pro ošetření, vrátil.
Krátce nato byla nemocnice bombardovaná.
Podle CNN Pentagon zvláště zajímá, zda-li ruské vojenské letadlo bombardovalo nemocnici několik hodin po útoku se záměrem zničit důkazy.
Rusko v současnosti požaduje, aby RB OSN vyšetřovala americkou agresi.
Američtí úředníci tvrdí, že Rusové byli na syrské základně přítomní. Pokud byl chemický útok opravdu veden z této základny, bylo by divné, kdyby o něm Rusové nevěděli.
zvedavec.org/vezkratce/14168/
zdroj – breitbart.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # josh (xy) 2017-04-08 14:40
Hlavně by bylo divné, tak jak presentovala čt zničení základny. Při takovém útoku a držení chemikálií, by tyto rozhodně expodovaly,...T ak kde vlastně jsou? ;)


Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # vjědec123 2017-04-08 16:53
Jsou jen na papíře CIA v Langley a u jejich poskoků v Pentagonu. Klasika americké politiky uplynulých let.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # John Maxwell 2017-04-08 18:50
Jsou tam kde vždycky když émeričan hledá důkaz o ZHN a to na měsíci ...a jelikož tam nikdo nikdy ještě nebyl tak to nelze dokázat ale kdo ví ... hejliwood s bilejma kýblama to určitě zvládnou skušeností maj dost ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petkо Kоtоv 2017-04-08 23:28
Trump se pomstil za Asadovy vrazdy deti a miminek chemickymi latkami, jak dnes na prvni strane ukazaly nemecke noviny "Bild Zeitung".

A Nemci a Merklova to musi vedet dobre, ta proto s Merklovou taky 100-procentne souhlasim.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # vlk samotář 2017-04-09 12:28
Chlapi! To byl tak rychlý útok, že ty chemikálie ani nestačily explodovat!!!...:-))))))

Něco ve smyslu - "Chlapi! To jsou ty naše klacky!".... jak byli překvapení...:- )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Věra Štimová 2017-04-08 17:22
Ti, mteří se stydí za svoje činy, tak tu svou špínu házejí na někoho jiného, budou muset dokazovat, že jsou čistí, protože si odsouhlasili změnu presumpce neviny. Tak do toho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # vjědec123 2017-04-08 17:44
Chemické zbraně byly vždy USA po ruce, když potřebovaly válku.

Potom měly o MH17 jasno ještě než dopadlo.

A nakonec opět "umírněná" islamisticá chemie.

svobodnenoviny.eu/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # vjědec123 2017-04-08 17:59
Mluvčí ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov na briefingu v Moskvě prohlásil, že místo dopadu 36 raket není známo, a upozornil na nízkou efektivitu amerického raketového útoku. Za efektivitu ručit nemohu. Ať si nad ní lámou hlavu američtí producenti raket spolu s daňovými poplatníky. Trápí mě spíš něco jiného: kam se podělo zbylých 36 raket? Říká se, že spadly do moře.
cz.sputniknews.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # romikv 2017-04-08 22:20
Ono S400 může současně ostřelovat 36 cílů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2017-04-08 18:35
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # xmarek 2017-04-08 23:34
Citace:
„Vím, v co věřím. A budu pokračovat ve vyslovování toho, v co věřím a v co věřím – věřím v to, že v co věřím je správné.“ George Bush
Citace:
„Co světu povíme, to se stane.“ George Bush
Citace:
„Vidím, že při mé práci musíte věci opakovat znovu a znovu, dokud pravda nezakoření, dokud se nestane propagandou.“ George Bush
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.