Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaJe Donald Trump loutka Nového světového řádu nachystaná k plnění agendy Rothschildů?

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Je Donald Trump loutka Nového světového řádu nachystaná k plnění agendy Rothschildů?

Je Donald Trump loutka Nového světového řádu nachystaná k plnění agendy Rothschildů?

Donald Trump má vazby na některé z nejbohatších a nejelitnějších rodin světa včetně rodin běžně označovaných za „ilumináty“, které obviňují z pokusů nastolit nový světový řád prostřednictvím jejich kontroly nad světovými financemi, politikou a médii.

...

Rodina Rothschildů má uvnitř Republikánů hluboký vliv s úzkými vazbami na neokonzervativce, sionisty z Izraele, Goldmana Sachse a Výbor pro zahraniční vztahy (CFR).

Freedom-articles.toolsforfreedom.com hlásí:

U všech těchto skupin, národů nebo společností jsou v pozadí vazby na Rothschildy. Bývalý kandidát John McCain dostával peníze na kampaň od jednoho z anglických klanů Rothschildů!

Marco Rubio má blízko k vlivnému, v Izraeli narozenému intelektuálovi Yuval Levinovi. Také Bobby Jindal se se vším obracel na Levina, kromě toho dostal i Rhodesovo stipendium (stipendium určené k rekrutování osvícených a ambiciózních mladíků k prosazování snah Rothschidů a Cecila Rhodese o anglo-americký Nový světový řád). Ted Cruz, jehož otec byl sionistický křesťanský kazatel, a který je ženatý s manželkou z rodu Goldman Sachs, jako svou národně bezpečnostní poradkyni zverboval Victorii C. Garnder Coates, pomocnici bývalého ministra obrany Rumsfelda (který stál za érou válek George W. Bushe). Dokonce i libertariánský odpůrce válečných jestřábů Rand Paul má blízko penzionovanému diplomatovi a členu CFR Richardu R. Burtovi a miliardáři Peter Thielovi, předsedovi amerického řídícího výboru pro Rothschildy financovaná shromáždění Bilderbergů.

Je Trump mimo vnitřní kruhy?

Tump není ohledně vazeb na Rothschildy žádná výjimka. Víme, že příslušník vnitřních kruhů Trump se desítky let kamarádil s bohatou Manhattanskou elitou a uzavíral s ní obchody. Byl to Trump z těchto vnitřních kruhů, kdo ve prospěch a k potěšení sionistického režimu Izraele protlačoval tvrdou linii islamofobie v Americe s rozdmýchávání plamenů nenávisti ke všem muslimům.

Říká se o něm, že se dobře znal i Clintony. Mnozí teoretizovali, že Trump ve skutečnosti kandidoval hlavně proto, aby rozdělil republikánské voličstvo a vítězství pak spadlo do klína kariérnímu zločinci Hillary Clinton. Luke Rudkowski (My jsme změna) nedávno odhalil, jak se Trump obrací o radu ve vojenských a zahraničně politických záležitostech na CFR. Je tu i možná, ač zatím neprokázaná vazba mezi Trumpem a pedofilií, neboť byl zapsán v Epsteinově malé černé knize.

Přesto všechno, proti němu republikánský establishment spustil kampaň, aby ho zastavili, když se ukázalo, že jeho nominace by ohrozila volbu Demokratky Hillary.

Nic není jen černobílé, ale vzhledem k hojným vazbám Trumpa na lidi provázané s NWO a jeho agendou by bylo přehnané jej označovat za člověka mimo vnitřní kruhy, i když v těch vnitřních kruzích nemusel být naplno. Od Newta Gingriche nedávno do mainstreamových médií uniklo, že Trump doopravdy ve vnitřních kruzích nebyl, protože nebyl členem klubu a „neprošel zasvěcovacími rituály“ – čímž tedy jasně přiznal, že tu politickou show vedou tajné společnosti jako Svobodní zednáři, Lebka a hnáty, Bohemian klub atd.

Trump z vnitřních kruhů a jeho Resort International, tedy mafie, CIA, Mossad, Rockefellerové a Rothschildové

Trump je s nevyšší jistotou provázaný s nejmocnějšími skupinami světa svými obchodními vztahy. V jiném článku, Kdo se tyčí v Trumpově pozadí? Piper odhaluje, jak Trump v roce 1987 získal 93% akcií s hlasovacím právem v herní společnosti Resorts International.

Resorts International byla zřízena a kontrolována jako nastrčená zástupná společnost pro rodiny Rockefellerů a Rothschildů a pro jejich „zařizovatele“ v řadách Ústřední zpravodajské služby (CIA) a v řadách její spojenecké zpravodajské agentury, izraelského Mossadu. Co způsobilo takovou explozivnost této zprávy, bylo to, že tyto noviny poukázaly na skutečnost, že tato ilegálně zmanipulovaná kasina byla provozována v tajném spolčení s „váženými“ politiky, činiteli orgánů zákona, finančníky z Wall Streetu, kteří opatřili půjčky k financování těchto hráčských doupat a se samotnými provozovateli těchto heren.

… Mnoho z těchto kasin bylo vedeno gangy prostřednictvím různých nastrčených lidí, kteří byli zapojeni do faktického partnerství s gangstery za scénou, kterým pomáhaly CIA a Mossad při ohromném vypírání peněz ze zisků získaných z drog a her, přičemž část se odlévala na skryté operace těchto spřátelených zpravodajských agentur. CIA a Mossad na oplátku využívaly svého vlivu, aby poskytly „ochranu“ pro ilegálně fixlované hráčské operace, když bránily orgánům prosazování zákona, aby tuto korupci rozbily.“

Je to už stará hra. Abyste získali kontrolu nad vládou, zřiďte kontrolu nad tajnými ozbrojenými agenturami, které fungují v podstatě mimo rámec zákona, aby se ty staly vašimi soukromými ranaři, pak dostaňte pod kontrolu ilegální průmysly jako hráčství, drogy, zbraně a prostituci. Kdokoliv, kdo blíže studoval původ a operace CIA ví, že tato agentura těžko kdy představovala zájmy Amerického lidu, a že v roce 1953 (pod kontrolou zosnovatele zavraždění Kennedyho Allena Dullese) rychle přerostla na soukromou bandu ranařů k ochraně zájmů a investic boháčů.

Tak jaká je v tomto všem Trumpova role? Resort International bývala nastrčená společnost CIA a tu Trump převzal. Piper čerpal z článku v magazínu The Spotlight, který zkoumal investory za ní:

Meyer Lansky, uznávaný „předseda správní rady“ a hlavní finančník herního syndikátu podsvětí, který si udržoval své vlastní dlouhodobé vazby nejen na Izrael a Mossad, ale i na CIA a americkou zpravodajskou komunitu (a který byl i další postavou v zavraždění Kennedyho);

David Rockefeller, šéf finančního impéria Rockefellerů, který poskytoval krytí svou rodinou a vazbami na CIA globální bankovnictví, aby s tímto provozem pomohl;

Investors Overseas Service (IOS) v té době největší konglomerát pro přeshraniční odliv kapitálu kontrolující aktiva za 2,5 miliardy $.

Tibor Rosenbaum, který nejenže byl šéf-finančník Mossadu sídlící ve Švýcarsku, který stál za tajnými obchody se zbraněmi, ale také byl šéfem Banque De Credit Internationale v Ženevě, což byla hlavní evropská pračka na peníze Lanskyho syndikátu; a

Baron Edmond de Rothschild z evropské bankovní rodiny a osobní business partner Rosenbauma v Rosenbaumu, což je s Mossadem spojený podnik rozvětvený daleko, široko a už dávno;

William Mellon Hitchcock, jeden z dědiců jmění rodiny Mellonů (jedno z největších rodinných jmění v Americe, který také dlouhá léta udržoval těsné vztahy se CIA).

V roce 1987 po smrti dlouhodobě nastrčeného muže od CIA Jamese Crosbyho, nominální šéfa Resorts International, do hry vstoupil stoupající mladý newyorský realitní magnát Donald Trump a Crosbyho podíl v tomto hráčském impériu koupil.

Pozor na politiky, co prohlašují, že nejsou z „vnitřních kruhů“

Kariérní politici se živí tím, že se pokouší být co nejvolitelnější a nejlépe se zalíbit voličům. Jejich ambice, kariéra a příjem závisí jen na tomto. Líčit se jako agent změny nebo někdo mimo vnitřní kruhy je velice zavedená taktika politiků, kteří chtějí být zvoleni. Bezpochyby i někteří praví politici, kteří takto přinesou skutečnou změnu k lepšímu, se občas vyskytují. Avšak v této fázi hry je obecná veřejnost celého světa tak mohutně šálena a klamána po tak dlouhou dobu, že je moudré být ke všem politikům, co se staví jako „mimo vnitřní kruhy“, extrémně skeptičtí. Je důležité, aby si voličská veřejnost udělala domácí úkol a zkontrolovala si a prošetřila historii a vazby každého nastávajícího vůdce, zvláště Trumpa mimo vnitřních kruhů, nebo Trumpa z vnitřních kruhů – podle toho, jak na něj nahlížíte.

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+79 # Lubinen 2017-04-08 07:31
Ussa je jednoznačně jednou z těch hlav satanovy hydry,
která má kosit lidstvo.Víme a je to potvrzeno, že svět ovládají tajné společnost, které mají za úkol nastolit konečný řád NWO a připravit trůn pro falešného mesiáše .Tak že tak
-25 # Popo 2017-04-08 08:46
Cituji Lubinen:
Víme a je to potvrzeno, že svět ovládají tajné společnost
Nezmysel. Uvedomelý si v pohode žijú svojím životom, ovládaný sú len tí ludkovia ktorý namiesto svojho života žijú život niekoho ineho...
+27 # Lucif 2017-04-08 08:57
Tentokrát musím súhlasiť. Nikdy nemôžeme prehlásiť "zlé USA", tak ako neobviňujeme celé Česko kvôli zopár zradcom vo vláde a na úradoch..
+15 # kojak 2017-04-08 09:18
No, tak pokud nejsou výsledky voleb manipulované, tak bysme i mohli ....
+30 # Lubinen 2017-04-08 09:27
Lucif ryba smrdí od hlavy stejně v USA jako v ČR případně SR.Třeba že jsou lidé jak před louží tak za louží stále podváděni a nebo se nechají podvést , tak výsledek je vždy stejnej stojí to čím dál víc za víš co.Když se necháme vláčet mocnými a teď to vypadá do záhuby je vlastně vina i na každým z nás. Tak že tak.
+19 # Lucif 2017-04-08 09:51
Veď presne to som mal na mysli. Obe krajiny sú viac menej v rovnakej situácii čo sa týka vzťahu obyvateľstva voči elitám. Čiže jedna krajina druhej nemá čo vyčítať. Skutoční nepriatelia/zlo sú tie elity.
+9 # Lubinen 2017-04-08 11:40
Tak sme se pochopili a votom to je.Tak že tak.
+14 # josh (xy) 2017-04-08 09:59
Lubi, já postrádám pro tyto chvíle i vůdčí osobnosti ve spojitosti s lidmi, aby jsme vyjádřili i my své NE potlesku naší křivé vlády, nad tímto aktem us. Aby jsme se znovu nemuseli stydět za kroky Havla při "humanitárním" zničení jednoho státu. Kde jsou najdnou ti "intelektuálové " komedianti. Kde jsou ti nedomrlý studenti - jedná se o jejich budoucnost . Kde jsou zastrčeni, jaké jsou jejich názory.....? Je potřeba říci ne a to člověk od ponku nemůže. Je potřeba se vyjádřit a neztotožňovat se s těmito loutkami.
Je smutné, že se ani nepočkalo na nějaké vyšetřování tohoto chmického "útoku". Nepočkalo se na Rusa, ale jen se objevily zbrklé tahy,...
+29 # Lubinen 2017-04-08 11:54
Soros si koupil 90% intelektuální mládeže tj.studentů.
A navíc tato konzumně a morálně pokleslá kultura je nejen nevychovná ale hlavně zničující k výchově přirozených autorit a tak potřebných opravdových vlasteneckých elit národa .Chazaři si libují v tom jak je jednoduché rozložit něco o co bojovali naši předci po staletí .Tento satanský plán jim musíme překazit i kdyby to nemělo vyjít, tak tentokrát bez boje to nesmí být, to už tady bylo.Tak že tak.
+14 # josh (xy) 2017-04-08 12:13
Asi tak, chybí tu precedent krve, samet a dobrá mysl se neosvědčily.
+16 # Lubinen 2017-04-08 12:30
Ano nechali sme se opít rohlíkem jménem havel.
+8 # .lak 2017-04-08 19:11
+19 # John Maxwell 2017-04-08 11:37
Sice hezká myšlenka , ale v případě UssA to jaksi nelze uplatnit ...
Jediný stát který, a v kterém se prohlašuje veřejně při jakékoli příležitosti výjimečnost jak osobní tak státní a to neni nic jiného než čistokrevný fašizmus a je to jasně vidět, že demokracie v UssA je až to poslední na čem se staví společnost a to nejen tam .....
O své nadřazenosti jasně vypovídá i toto ....
Američtí senátoři navrhli „hybridní tribunál“ pro Sýrii
Američtí senátoři předložili návrh zákona o vytvoření „hybridního tribunálu“ pro Sýrii, jak vyplývá ze zveřejněného dokumentu.
cz.sputniknews.com/.../...
-------------------------------------------------
Rogozin řekl o „paranoii výlučnosti“ u amerických senátorů
Paranoia výlučnosti je maniakální přání všechny poučovat, soudit a trestat – takto okomentoval vicepremiér RF Dmitrij Rogozin návrh zákona amerických senátorů
cz.sputniknews.com/.../...
+7 # vjědec123 2017-04-08 11:37
Pokud nežiješ životem neosobním, tzn. dokud máš JÁ a jemu sloužíš, potud jsi ovládaný, ať se ti to líbí, nebo ne.
+6 # vjědec123 2017-04-08 11:46
Pokud se někdo snaží žít životem vědomým, potom v první řadě narazí na své nepoddajné JÁ, které ho strhává k činům nad nimiž nemá moc. Teprve potom následuje práce na změně osobnosti od nevědomé a ovládané k vědoucí a mocné, přičemž dochází k zničení starého JÁ, smrti osobnosti.
+8 # Lubinen 2017-04-08 12:34
Není co dodat
+26 # vjědec123 2017-04-08 10:44
Joudové připravují nový světový řád.

Převzato od Brouk Pytlík
vlkovobloguje.wordpress.com/.. ./...
+13 # vlk samotář 2017-04-08 12:42
.
+9 # ender1 2017-04-08 10:57
Ja sa neprestávam diviť, že tí zlí, zlí ilumináti nenastolili ten NWO tak pred 120 rpkmi, keď na zemi žila len miliarda ľudí ale čakajú a čakajú až je nás miliárd sedem .....
+13 # Lubinen 2017-04-08 11:59
Ta doba k tomu musela uzrát a to je právě teď.Technologie dnešní doby pracují především pro satanisty NWO.
+31 # .lak 2017-04-08 07:47
Zemička je maličká, 8. metrů převýšení zakřivení na 10. km. Zato kašparů s napoleónskými komplexy je tu snad nekonečné množství.
+9 # Lucif 2017-04-08 08:53
Je to 5 metrov zakrivenia na 8 km, ale pointa výborná :).
+15 # .lak 2017-04-08 09:17
Čobolo tobolo. www.youtube.com/.../
+1 # Lubinen 2017-04-08 22:48
Tu roli ,,bohů'' mohou přijmout pouze lidé v srdci otevřeném neboť tam najdeš vstupní bránu k věcem nepoznaným.
+14 # .lak 2017-04-08 09:17
Rozvojovka www.youtube.com/.../ na probuzení
+6 # Nihilist 2017-04-08 09:07
Už žádný oslavný článek o Trumpovi spasiteli lidstva a celého světa nebude? :D :D :D
+11 # Ondras 2017-04-08 09:52
Zase jsme těm politikům nalítli...jako v této zemi, když jsou volby...posledn í zbytky naděje, že se něco volbama změní a pak 4 roky nadávání si, že už tam nemam chodit a jaký jsme vlastně hlupáci stylem: kdybych se o tu politiku vůbec nezajímal, mohl jsem už umět hrát na kytaru.
Co si budeme povídat, politika je shit téma na jakékoli společenské akci, ta kytara alespoň potěší.
+16 # Jaris 2017-04-08 09:56
Urcite bude. Po tom bombardovani Syrie ziskal sympatie Izraele, US neokonu, Saudu i Erdogana, Ted se zacnou psat na Trumpa ody na radost.
+27 # josh (xy) 2017-04-08 10:06
Už ne,...je fakt, že nemůže dát lidem práci, ale může jim dát do rukou zbraně a poslat válčit, jako žoldáky, má málou cenu, je levný.....
Jeden zarážející fakt je, že:
V Americe je člověk dospělý v 21 letech. Do 21 nesmí do herny, nesmí pít alkohl - není dospělý. ALE v 18 letech je natolik dospělý, že mu můžou dát do ruky zbraně a poslat ho zabíjet, zemřít !!!
+24 # Dědouch1 2017-04-08 11:38
A Ty informace o Trumpovi, jsou k mání až po volbách...
Klasika. Lahvoň byl taky světec a fakta se objevila na veřejnosti, až když pošel...
Před:
"Tady máte úžasného člověka, morálního giganta, vlastence... Víte koho volit!"
Po:
"Co jste si zvolili, to tam máte!"
+12 # josh (xy) 2017-04-08 12:44
Měl jen své křivé a rodinné cíle a ty na 100% splnil.
Nosili ho tady jak svátost na ramenou...."dis ident", kdo je víc, nekoukali na charakter. Kdo znás měl hovno po předcích, mohl být jen skutečným a pravým disidentem, pokud se nezalek a chtěl bojovat s větrnými mlýny, ale ne už tak ta "0", To nebyl disident, to nebyl hrdina. Nebojoval proti systému, ani proti bolševikovi, to byl hlad po rodinném majetku, který ale skutečně dobyl i přes zákony to neumožňující. Kdyby kdosi nezastavil jeho kámošku Chadimovou, dceru vesnického malíře pokojů, která si nárokovala nemožné manipulacemi v katastru, dosáhla snad i na Hradčany...nako nec jí lahvoň dal stejně amnestii. I víme komu máme poděkovat za kandidaturu Havla,....Prost ě mi Češi jsme stále ustrašení pinčlové na vodítku.
+19 # vlk samotář 2017-04-08 13:01
Když si představím, jaká masa lidí to musí být, co se každý den jen v Pentagonu živí vytvářením konspirací po celém světě, tak mi běhá mráz po zádech, jak velké množství NEUŽITEČNÝCH PARAZITŮ musí dělná společnosti i jinde po světě živit ze své práce, aby se neměla dobře!!!


A jak by nám všem bylo dobře, kdybychom se těch parazitů zbavili!

Umí si vůbec někdo představit, že bysme mohli potom chodit do práce jen třeba tři dny v týdnu a jen na 6 hodin za stejné peníze???

A to bysme mohli, kdybysme neživili PARAZITY, kteří nic neprodukují, ale stále nám musí dokazovat, jak jsou pro nás důležití!!!
+11 # josh (xy) 2017-04-08 13:56
Vlku, jen jsme zaměstnali špatné lidi a ty lidi, se navíc záhadně množí a množí a rozkrádají naše vytvořené hodnoty a zásoby. Kdyby se měl stát, jak říká Babinskej řídit jako firma,..tak prostě tyhle zaměstnance vymeteš na ulici.
+10 # vlk samotář 2017-04-08 16:53
Je potřeba najmout ty správné..:-))

mojevideo.sk/.../...).html

Za uvedený odkaz v liště vždy musíte doklepnou i ".html", které je za odkazem, pokud tam je...
Jinak se video nezobrazí.

+2 # Lubinen 2017-04-09 18:04
Některé konspirace jsou natolik inspirativní, že nakonec podle nich jedou.Vůbec bych se tomu nedivil, že jim nakonec i radíme.Tak že tak
+16 # kojak 2017-04-08 09:17
Trump jako falešný prorok :) Velká naděje a velké zklamání ...
+6 # Nihilist 2017-04-08 09:27
Já jsem do toho šmejda žádné naděje nevkládal a tudíž nejsem ani zklamaný. Trump je jako politik absolutní imbecil a jak se chová, tak i jedná. Jestli někdo posune svět ke III. světové tak to nebude Hillary, ale on.
+11 # vlk samotář 2017-04-08 13:05
To se potom někteří v epicentru dočkají i vlastní anihilace, že?..:-)))
+5 # Věra Štimová 2017-04-08 10:50
Falešný prorok je ten, co tak úspěšně nevědomky rozkryl pravdu ve Vatikánské celosvětové organizaci, která se vydávala za církev apoštolů vedených Duchem Svatým, Otcem. Slovo církev má původní význam, a to je rodina. Proto Vatikán tuto instituci řídil prostřednictvím těch, kterým se říkalo Otče. Jenže rodina žije rodiným životem a mají děti, protože je v nich Duch Života, Otec a Matka jejich Duší. To, že věří, že přišel Ježíš, aby je zachránil, je sjednocuje a proto si říkají křesťané. Mnozí museli i do Vatikánské instituce zachraňovat ty ovce, které věřily každé blbosti a museli se tak přizpůsobit těm blbostem, co tato instituce poskytovala. Zákaz mít rodinu a umrtvovat se - ovládat touhu mít rodinu. Mnozí byli obráceni a pak sloužili Kristu. Benedikt byl přeci v mládí v hitlerjuden. Potom tito papeži byli zdrojem útoků od těch, kteří jim dali hlas a věřili v satana. Panoptikum stále trvá a Franta se činí. Lóže P2 bude jeho horlivou aktivitou, rovněž naplánovanou nevědomky rozložena jako první. Ta česká by mohla následovat. Naděje umírá poslední.
+9 # Nihilist 2017-04-08 13:00
Církev to je banda pedofilní verbeže krytá Vatikánem.
+7 # Lubinen 2017-04-08 12:01
Teď si na to kápnul
+14 # contumax 2017-04-08 10:57
Ve všech zemích světa existují dvě vlády, jedna je viditelná a ta druhá neviditelná vládne...

Ve všech státech světa existují dva i více klanů, kteří někdy spolupracují o moc a často také proti sobě...

Trump je loutka, to je bez debat...!!!
+3 # Lubinen 2017-04-08 12:04
Contumax 100 bodů
+4 # contumax 2017-04-08 18:27
Lubinen

Díky Ti...
+18 # Pokémon 2017-04-08 11:10
Dámy a pánové, když jsem zde před jistou dobou, (asi několik měsíců) uvedl, že se Trump brzy odvrátí od toho, co všechno před inaugurací a v kampaních prohlašoval za své cíle, že se brzy zařadí po boku svých předchůdců a kdy jsem rovněž uváděl, že on pro mne nebyl takovým spasitelem, jak se snažil prezentovat, tak jsem mnohými z Vás byl mínusován. Nikdy jsem mu to neuvěřil, má to totiž vyryto ve svém výraze ve tváři a jeho chování, chůze, gesta vypovídají o jeho nevyzpytatelné povaze zbrklého, přespříliš sebevědomého frajera s prvky typického amerického akčního hrdiny, který svými neuváženými kroky uvrhne svět do ještě větších sraček, než dosud byl. Připravte se na to nejhorší, to bude asi to, co mohu k tomu dodat.
+11 # Lubinen 2017-04-08 12:10
Pokémon musíš je pochopit ,lidé se bojí toho co stejně asi musí přijít a doufají,že to nemůže být tak hrozný jak je předpovězeno.Al e všechno je jen sehrána trpká komedie,která nám ukazuje jak hodně záleží vládnoucím jelitům na lidech.
+5 # contumax 2017-04-08 18:26
Pokémon

1 ***
+18 # Pokémon 2017-04-08 11:30
A ještě chci dodat, že bychom si již měli uvědomit, že každý, kdo vstupuje do politiky, se po zvolení chová přesně opačně, než, jak se v kampaních prezentuje. A proto se nedá v tomto shnilém "demokratickém" systému věřit vůbec nikomu. Je to všechno o penězích a mamonu. Myslím, že by bylo na světě lépe, kdyby nás vedli třeba delfíni.
+8 # Lubinen 2017-04-08 12:18
Proto dnes je ta politika bezcharakterní .Nikomu slušnýmu se do ní nechce a když do ní vstoupíš a nebudeš s vlky víti tak se tě hodně brzo zbavěj.Demokrac ie tohoto typu není dávno slušným olečenským řádem ale naopak neřádem spolupracujícím s Luciferem.
+16 # r.m. 2017-04-08 11:58
Mulikulturní obohacení, Stockholm

Migrantský spratek se raduje v přímém přenosu švédské TV 4 z místa útoku.
Zdroj: www.nordfront.se/.../
-
Za povšimnutí stojí, že oproti útokům ve Francii a v Německu jsou k dispozici kvalitní fotografie. Tento útok je pravý.
---
Majitel kamionu, kterým útočil terorista v Berlíně, požaduje odškodnění od německé vlády
zpravy.aktualne.cz/.../...
+7 # Petron 2017-04-08 12:38Je to satanistická loutka jak hrom!
+19 # vjědec123 2017-04-08 12:40
+12 # .lak 2017-04-08 14:48
Ti snad museli mít kojnou starou blažkovou navíc blábolivou s bse za mlada. °!° °!°
+8 # Dědouch1 2017-04-08 18:08
Divní???
+11 # josh (xy) 2017-04-08 19:12
prapodivní
+4 # Vladimír57 2017-04-08 23:43
.
+25 # Monika lkema 2017-04-08 13:13
Víte še Švédsko se postavilo za Asada a bylo proti bombardování Syrie ? Stejně také Čina Rusko Bolívie Brazílie a Le-Pen ! Myslím že Rusko již nebude nikomu ustupovat a vydá náležítou odpověď ! Pokud se dnes tyto USA sarančata vrhnou na Syrii vycucaji jejich zdroje dostanou chuť i na Rusko ! A Putin nechce bojovat na svém území musí vydat vážnou odpověď teď vSýrii! Přeji Rusku hodně úspěchu vykročit do předu a udeřit prvni a silně !
+15 # josh (xy) 2017-04-08 14:03
Ano Moniko, správně. Rusové potřebují podporu mírumilovných a logicky myslíích lidí. Podporu zemí, pak mojou něco konat. Nevím tedy proč zrovna Švédové, z jakého důvodu, ale jedině dobře,...Za nás to bohužel ve prospěch usa odteskal se slzami radosti a vletdoprdelství Sobotka s vládou, mi jsme nic.....Pokud by se ten sliz netlačil do usa, nemusel by se trapně poklonkovat. Stačilo počka na nějaké vyhodnocení situace,...ne. Ani nevím, co Orbán.
+4 # Neznalek 2017-04-08 14:25
Nevim jak vy tady spici nebo probuzeni... svejkove dedkove mladici patrioti udavaci nacionalisti komunisti socialisti partaci zevlaci zaprodanci fizly retardi trolove, a dalsi
ale osobne jsem odejl mimo nasi republiku mezi tyhle smejdy
Delsi dobu jsem pripraven zemrit v tomto boji kazdopadne nehodlam zemrit sam a pro nic za nic minimalne jich par sebou vezmu k Bozimu soudu ..sedet doma a jen nadavat mne uz nebavilo

a hledame dalsi ..

recept je jednoduchy jelikoz jde z velke casti o rezii staci zmenit scenar a nebudem se ptat rezisera ani scenaristy implementujeme svuj
staci udelat x obdobnych utoku jen za jinou vec a toto teror dzihad divadelko navzdy zkonci ..

terorrismus se stal jiz synonymem pro tyhle dzihadisty - nastroj strachu a manipulace obyvatelstva - zmenime to rychle

jakmile se to rozjede vice zacnou padat nejen evropane ale predevsim kozomrdi tak jako se infiltrovaly oni infiltrovani jsme se i my - tercu je vic nez dost ..
mame to mnohem lehci oni sami nedokazou nic
k takovym cinum potrebuji - mesity a mista kde se musi sejit nemaji koule na to sami.. nekdo to do nich dlouho husti nez jim z toho hrabne a jdou se odpalit ci rozjet nakladak pesi zonou ..je pravdou ze malo kdo z nich zna koran vsem doporucujeme si koran precist a nastudovat patricne casti ktere jasne usvedcuji koran ze je to jen ideologie za ucelem ovladnuti davu .. viz ty x panenskych kurev v nebi - sex to je ciste pozemska, telesna, materialni , az opustime telo tezko muzemem mit sex a toto vetsina z tech kozomrdu celkem rychle pochopi ale musi mu to nekdo v klidu rici a od vasich monitoru a hospod se to kozomrd nedozvi zkuste to taky cim vic kozormrdu pochopi tim mensi budou pozdeji ztraty na vsech stranach ..
+6 # Věra Štimová 2017-04-08 22:18
Švédové se postavili za Assada a světe div se, migranti z jihu si najednou oblíbili polární kruh. Divné. Polární medvědi, braňte se !!
+7 # Věra Štimová 2017-04-08 14:56
Pokud máte děti, jste snadno skrze ně vydíratelní. Trump najednou říkal, že musí být flexibilní. Ten útok byl plánovaný od roku 2013, sami jste tady podali důkazy. Proto je velký rozdíl mezi těmi, kteří děti mají a kteří mají gender filozofii. Otázka je, jak se nenechat vydírat. Je jasné, že tyhle metody vydírání, jsou vlastní mafii. Potom ale mafie patří za mříže. Pokud by politice, kteří jsou takto vydíráni cítili podporu národa a ten by za nimi stál, mohl by si dovolit říct, kdo a proč ho vydírá a proč jeho rozhodnutí nejsou v souladu se zdravým rozumem. Pokud ale tyhle otce rodin, kteří jsou v pasti, nepodpoříme, bude jim diktovat právě ten, kdo je vydírá a navíc prosazuje Prág Pride.
+8 # Propa 2017-04-08 18:56
Tak som veľmi sklamaný ... do Trumpa som vkladal všetky moje nádeje ... už neviem čo si mám o tom všetko myslieť ... ach jaj
+7 # .lak 2017-04-08 19:38
-2 # slobodaaa 2017-04-09 11:03
Odrazu ste dostali prikaz na Trumpa kydat? Este vcera ste sa mu usilovne strkali do zadku :DDD

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás