Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVěda potvrzuje, že lidé absorbují energii od jiných

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Věda potvrzuje, že lidé absorbují energii od jiných

Stalo se vám někdy, když jste byli s jinou osobou, že jste cítili divný pocit, jako by vám ta osoba kradla energii? „Všechno je energie,“ je jedním hlavních axiomů vědy a ani lidským bytostem není transformace na energii cizí. 

Zajímavá studie provedená Universitou v Bielefeld v Německu ukazuje, že rostliny mohou absorbovat energii z jiných rostlin. Olivia Bader-Lee, lékařka a terapeutka, postupovala podle výsledků tohoto výzkumu.

Věda, která studuje chování energie v živých věcech, se nazývá bioenergetika. 

Tento výzkum byl veden na řasách, konkrétně na Chlamydomonas reinhardtii. Objevil, že ty mají kromě fotosyntézy i alternativní zdroj energie a že absorbují energii z jiné řasy. Tento výzkum má na starosti německý biolog Olaf Fruse a o jeho objevech referoval Naturesite.com. 

Podle Bader-Lee jsou naše těla jako houby, co absorbují energii, která je kolem nás. „Právě proto se někteří lidé cítí v určité skupině lidí nepohodlně, když je tam směs energií a emocí.“ 

„Lidské tělo je velice podobné rostlině, když nasává a absorbuje energii potřebnou k ukojení našeho emotivního stavu a může energetizovat buňky a zvýšit množství kortizolu a urychlit štěpení, aby nakrmilo buňky podle emotivní potřeby,“ pokračuje Bader-Lee. 

Proto mnozí lidé mohou měnit svou náladu, což vede k tomu, že se stresují, rozhněvají se, začnou být úzkostliví, smutní, ale také blažení, optimističtí a rozesmátí. 

Bader-Lee říká, že člověk v průběhu staletí ztratil vazbu s přírodou, při níž tato výměna energií lidstvu přinášela nesmírný prospěch. 

Nakonec i duch je energie, a to, co nazýváme „nadpřirozené“, není nic jiného než projev různých energií ve světě. To bylo známo už pradávným kulturám ze všech kontinentů, ale věda se rozhodla to ignorovat a jen pár vědců se odvažuje touto otázkou zabývat, protože se bojí kritiky a odmítání ve vědecké komunitě. 

Zdroj: nature.com, theusualroutine.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+64 # josh (xy) 2017-03-20 14:26
Stalo se vám někdy, když jste byli s jinou osobou, že jste cítili divný pocit, jako by vám ta osoba kradla energii?
Myslím, že to nemusí být i v přímém kontaktu,..stej ný jev, potvrzuje nejen věda, ale i já, při pohledu na plno novodobých politiků.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Mac 2017-03-20 14:54
jj kradou.. ale myslím, hlavně peníze - i když i to je specifická forma energie. Takže suma sumárum - politici kradou peníze, což sice všichni vědí, ale teď to máme vědecky potvrzené ))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Elen 2017-03-20 15:12
Když se na to podíváme materialisticky , tj. kradou peníze, což je forma energie. Tak musí okrádaní vynakládat mnohem více práce (i v čase), než by bylo třeba bez těchto krádeží. Tzn., že v konečném důsledku kradou lidem čas (který vynakládají na mnohem větší množství práce, než je třeba), tudíž i jejich životy.
K tomu přičtěme, stresy, vyhoření a pod. (z přetížení otrockou prací), vznik chorob a předčasnou smrt.
To je docela slušný, NE Bohu libý počin.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Piovarči 2017-03-20 19:36
Elen kradnú ľuďom energiu tým že ich zastrašujú,
kradnú ľuďom energiu tým že ich okrádajú nízkymi mzdami, čím zároveň kradnú ľuďom aj čas na to aby mali čas sa vzdelávať a prekuknúť túto ich hru
Kradnú energiu tým že vytvárajú prostredie plné stresu a napätia.
Mentálne cieľené útoky sú bežné aj na diaľku a dokážu byť veľmi citeľné hlavne pre citlivejšie povahy
Pozitívna energia buduje negatívna deštruuje.
Tú deštrukciu vo svete možno jasne vidieť.
Ale ako Elen správne píše treba prepnúť na pozitívne ladenie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Janina 2017-03-20 20:29
Respektovat máme toho, kdo je HODEN ÚCTY!
Pomáhat máme tomu, kdo je HODEN POMOCI!
Milovat máme toho, kdo je HODEN LÁSKY.

Duchovnost není v tom, že člověk odejde na tiché místo a tam se bude modlit… modlit… modlit a přitom nic NEDĚLAT!
Člověk má svoji energii nasměrovat na TVOŘENÍ, na BITVU S NESPRAVEDLIVOST Í!
Morální člověk za svoje skutky neočekává žádné díky.
Morální, statečný, čestný člověk nehledá osobní výhody, nelituje se za oběť, kterou přinesl.
Nelze ho zastrašit, koupit, donutit udělat něco proti svému SVĚDOMÍ!
Je možné ho pouze zabít, zničit ho fyzicky, ale i tak, neklekne na kolena, aby smířeně a se založenýma rukama čekal, až mu podřežou hrdlo, avšak bude se s nepřítelem prát do poslední kapky krve, do svého posledního dechu.
Morálně vyspělý člověk se věnuje činnostem na blaho svého národu, aby děti byly šťastné, aby staří lidé byli syti a upraveni, aby bohatl národ, bohatl nejen materiálně, nýbrž i duchovně a pohyboval se přitom ke světlu.

V dnešním světě parazité manipulují vědomím mas a odvádějí pozornost lidí od reálných skutečností, které opravdu mohou změnit svět k lepšímu.
Aby se člověk nezabýval činnostmi, po kterých by se stal lepším, které z něho budou kapku po kapce vytlačovat otroka a zvíře v něm.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Piovarči 2017-03-20 22:13
Janina veľmi pekne napísané +++++++
Svet potrebuje hrdinou veľkého Ducha
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Janina 2017-03-20 22:45
Jsou tam napsány i myšlenky pana Nikolaje Levašova.
Máte pravdu svět potřebuje takové hrdiny.
Problém je ten, a bylo tomu tak v podstatě vždy, že svět je zaplněn převážně profánními lidmi - hrozné slovo, že?
V kabalistické terminologii (Halevi) se jim říká lidé vegetativní úrovně,
v gnostické terminologii se nazývají hylikové - z řeckého hylé, což je hmota, látka,
v buddhistické terminologii se jejich stav označuje adžňána nebo avidjá - v sanskrtu nevědomost, neznalost, zaslepenost.

Bohužel člověk je stále stejný, točíme se v kruhu, místo aby jsme stoupali po spirále.
V dnešní době, ale máme jednu velkou výhodu, mocnou zbraň - a to jsou informace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # kebe 2017-03-20 22:32
zdravim vas vsechny...
jak bych zacal...nikdy do mistnich diskuzi neprispivam, nikdy jsem neprispel, ale asi prisel ten spravny cas, abych vam to napsal....hrozn e si cenim mistnich "diskuteru", ale hlavne LIDI....a k memu prekvapeni(a nesmirnemu poteseni) je vas vice,nez jsem cekal...pani janinou, piovarcim, dedouchem,smrta kem,jarinem, richardem,joshe m,vitezslavem crhou, che, elen a ja nevim kym vsim jeste, tedy vim,jen me tak rychle nenapadaji jmena,na ty mam horsi pamet, zacinaje, tak mnohymi dalsimi konce...byt i nekterymi negativnimi(nan apada me presny vyraz,pouzil bych idioty,ale spis neco mezi pravdolaskari a eurohodnotari by bylo presnejsi,petko priklad za vsechny),ale i taci jsou "potreba", abychom nesunuli na vavrinech...nci mene... abych se dostal k jadru veci..nedavno jsem zjistil, ze jsem o generaci ci skoro o dve generace mladsi nez drtiva vetsina vyse jmenovanch, ale tim, o cem tu diskutjete,co tu resite,jak argumentujete, dokladate dukazy,priklady ,vysledky....do davate energii me...protoze ja si s vetsinou mladsich o takovych vecech nedokazu prumluvit,nedok azi diskutovat,neza jima je to, nechteji se o tom bavit....zkarac ene nejsou vubec otevreni premyslet nad jinymi vecmi, podle meho nazoru normalne premyslet, ale v dnesni dobe se tomu spis zacina rikat alternativne premyslet...ner ikam,ze vsichni,ale je jich cim dal mene...zpravidl a i hodne a tezce pracuji, takze nemaji tolik casu na premysleni..ti co pracuji mene a maji vice casu, ti naopak premyslet a nromalne rozebirat veci,pidit se po pricine, to je moc nezajima,proste to nekde v telce,radiu,na fejsbucku ci kdekoliv jinde slyseli a je to asi ok, co bych s tim delal, stejne s tim nic nezmuzu,tak nad tim ani nebudu premyslet,radsi si pustim americky serial,s mobilem v ruce odepisuju na kdejakou sracku kdekomu...a kdyz uz nejakou informaci prijmou, pripadne je jim to clovek schopen ukazat na vlastni oci,tak se hrozne divi,ze slepice snese vejce a kdyz je kohout a slepice vejce vysedi nebo se da do lihne,tak se vylihne male kure :)
ale to uz jsem se trosku rozcilil :) spousta z nich tohle jeste vi...ale o moc vice uz ne...a ja vim,diky vam vsem, vim proc to, mimojine, tak je...protoze neposlouchaji "starsi"...a neni to jen starsi vekove,ale treba i zkusenostmi,zna lostmi....i kdyz vetsinou to jde ruku v ruce... mladi musi poslouchat starsi, cerpat z jejich zkusenosti a znalosti... a dale je rozvijet,premys let nad tim,zkusit si to,umet to...protoze co jinak predaji dalsi generaci ? vzdyt z deti mych vrstevniku,poku d nejake budou mit,bodou na elektromice zavisle, zpravidla obeznejsi, line a myslici si, ze kureci prsa rostou v tescu v regalu, pripadne nebudou jist maso vubec, proto, to, co ji treba prase, muzou jist taky,pole se pohnoji chemkama a maso neni poterba,proto tu muzeme mit vsude repku, ze ktery vyrobime, naftu, sice vyrobime jeden litra a na jeho vyrobu spotrebujeme 3 litry normalni nafty,ale to nevadi, protoze je to bio...a bohuzel to nebudou jen jejich deti,vidim to uz i u mych vrstevniku.... ale to jsem se nejak rozvvasnil... chci vam vsem(skoro vsem, az asi jen na pet[...]ov),hla vne tem vyse jmenovanym,moc podekovat, protoze me dodava energii cist vase prispevky,ja energii cerpam z vas a zpravidla radeji nez clanky (obcas bych mistnim "novinarum" nakopal), ctu diskuze pod nimi...

jeste jednou DIKY !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Jaris 2017-03-20 23:36
Kebe, je to pravda, ze jsme zde vetsinou starsi generace a nase "moudrost videt veci ve spravnem svetle" prisla s vekem. A Ty jsi nadcasovy! Vidis to driv nez my! Byla bych moc rada, kdyby ses k nam pripojil v diskuzich. I Ty jsi mi dnes dodal energii, ze ne vsichni mladi lide jsou ztraceni. Zdravim z Australie! Vaz si toho, ze mate tolik alternativnich vebu. U nas jsem zatim zadny nenasla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # josh (xy) 2017-03-21 00:15
Vítej kebe. Ta tvoje přímnost je milá, stejně jako to odhodlání, že jsi se osmělil a vložil pár řádků pocitů skutečně generace, která je samozřejmně odlišná od předchozí. Mnozí z tvých vrstevníků, budou postupně vylézat z krunýře naivity a vidě svět reálný, ale jestli to již nebude pozdě na prozření, na změny,.protože poslední dobou utahování všeho kol, je rychlejší a rychlejší. Vše se mění k horšímu. Ano, již nyní jste zaplaveni technikou tak, že nevnímáte hodnoty života, nevnímáte potřebu založit rodinu a její hodnoty, které by měly být hodnotou společnosti. Nemáte hrdost k zemi, jako měli naši předci. Generace starších se mohla opřít o změny ve společnosti vyvolané mladými. Nezbývá, než těm, co mají dobré smýšlení stejně jako ty, než držet palce!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Janina 2017-03-21 00:31
Ahoj kebe, také jsem z počátku jenom četla diskuse (článek nebyl až tak důležitý).
Až asi po půl roce jsem se odhodlala něco sesmolit.
Mladí lidé s otevřenou myslí jsou důležití, jsou budoucnost.
Díky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # vlk samotář 2017-03-21 01:10
Zajisté!
Mládí musíme podporovat!..:-)
- "Jednou budou dělat na naše důchody..!"..., .. jak vždy říkal můj děda z Vysočiny...:-))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Vladimír57 2017-03-21 19:49
Kebe, vítej. Naše krásná zemička potřebuje přemyšlivé mládí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # vlk samotář 2017-03-21 01:14
Píšeš inteligentně.
Pokračuj v tom dál.... ať je nás víc..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # contumax 2017-03-21 07:38
Kebe

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # kebe 2017-03-22 23:05
Diky lidicky,diky moc, pokusim se psat casteji, ale jak mi cas dovoli, ted ja jaro a prace vyskakala sama, tak je potreba ji udelat, vcera jsem padl unavou a ani tu nebyl, dnes je casu vice a jsem mile,moc mile,prekvapen vasimi reakcemi, neustale mi potvrzujete, ze jsem tu spravne :). Tim bych se rad malinko dostal jeste k sobe,at se vam malicko predstavim...ne jenze alternativni(to slovo se mi nelibi,ale pry se to dnes takto s oblibou rika) weby ctu, pry i alternativne ziju. Uz kdyz jsem chodil do skoly(nejprve 5 let zs, pak 5 let gymnazia (osmileteho,del si pribeh:),potom 4 roky prumyslovky(z toho v souctu zameskanych hodin skoro jeden rok zameskany), pak 4 roky pofiderniho studia na bakalare), tak jsem prosel takovym vyvojem mysleni, ze jsem si rekl,ze to takto neni spravne...v 17 jsem se osamostatnil,za cal bydlet sam,chodit po brigadach(mimoj ine i ty zameskane hodiny:),snazit se nejak uzivit..nejprve s nelibosti rodicu, kterou vystridalo porozumeni a snaha mi pomahat, takze po roce mi pomohli s bydlenim, abych se mohl soustredit vice na skolu a potom i sel na vysokou a nemusel tolik pracovat...takz e mi zbylo vice casu a mohl jsem pracovat na "svem"...nejprv e jsem se pustil do rozebirani aut a prodej dilu, chvili tohle,chvili tamto, (obchodniho ducha jsem vzdy mel, uz odmala, vzdycky jsem umel najit kupce na skoro cokoliv :)) ...a postupne zacal zjistovat, ze ten system,co me nuti a navadi nejakym smerem nemusi byt nutne ten spravny, ze pokud clovek chce, tak je schopen delat to,co ho bavi,v cem nerikam,ze je nejlepsi,ale aspon dobry, chvili to a chvili tamto a je schopen se uzivit ledascim, ale musi chtit...a diky tomu se mi otevrely zase jine obzory, za prazdnniny rozebirani aut jsem pochopil pulku veci, co jsem se za predchozi 4 roky naucit mel, ale vlastne nenaucil,vyjma nekolik prisnych (ale ferovych) ucitelu, kteri nas vzdy drtili a vyzadovali,abyc hom to umeli spravne...a na ty jsem si najednou vzpomnel a vse chapal nejen teoreticky,ale i prakticky...a tak je to se vsemi skolami...ale tech ucitelu bylo minumum, vetsina resila trosku jiny veci, pak se clovek musel naucit par nesmyslnch veci, z kterych napsal test a hotovo...sakra, ale to se zase uz dostavam uplne jinam,mam moc myslenek,malo pismenek :) v soucasnosti ziju v malym domku,zivim se ruzne(od statu ani korunu,vsechno si platim sam), ale hlavnim zdrojem obzivy...dalo by se rici ze farmarim(mozna ekobiofarmarim :D), ale to asi neni ten spravny vyraz,spis se snazim budovat neco, co bylo drive normalni...mit doma slipku na vajicka,kachnu, husu na pekac,prase v chlivku,hnuj na zahon, zahon na rajcata,papriky ,redkvicky,okur ky,zbytky zase prasata a slipkam a zase dokola....psa na hlidani,kocku na mysi,stromy na jabka,hrusky,sv estky, zahradu na seno....a zacinam zjistovat, ze to vsechno dava uplne nejvetsi smysl...zacal jsem na zelene louce a prakticky vse jsem vybudoval sam(za obrovske pomoci rodiny,pratel a poslednich 2 letech me milovane pritelkyne)...a to jsem byl puvodne z velkomesta, pak malomesta a neumel skoro nic...cehoz ted silene lituju, protoze uz bych byl dale a umel toho vice...ale nikdy neni pozde, snad se to jeste vsechno stihnu naucit :) krome rodicu skoro nikde nic nedluzim, vse platim vcas (elektrika,mobi l, zdravotni, net a nejake dalsi nesmyslne platby), spoustu poterbnych veci vymenim, nekdo ma chut na kachnu, ja zase potrebuju zrni,srot,zbytk y, stavebni material...no proste cokoliv,co se mi bude hodit...spustu veci se da sehnat zadarmo a krasne je vyuzit(cihly,zb ytky na krmeni,seno a asi milion dalsich veci..a jeste jsou lidi radi,ze jim to odvezete :)
takze tak nejak ziju, pracuju treba i 16 hodin denne, kdyz se da byt venku, pres zimu a spatne pocasi se vice flakam a snazim se alespon vzdelavat dusevne,treba,j ako jednu zimu,naucit se treba programovat, druhou zimu trosku investovat....v e zkratce delam si skoro co chci,aniz bychmusel chodit do prace, byt nekdy nejaky cas zavreny a pak dostat penize ne ucet, ale obcas je to poradna makacka,14 a vic hodin..a jsem za to rad..my uz na vojne nebyli a trosku nam to chybi..ne kvuli tem tancikum,zbrani m a cele te zelenomozkove saskarne, ale kvuli tomu abychom poznali, co je to tvrda prace a troska smyslu pro povinnost...

ja mam tu vyhodu, oproti vojne, ze jsem sam sobe generalem :) a i kdyz me ne vsechno vzdycky bavi, ne vsechno umim dobre, tak vim, ze mi to za to stoji...takze se omlouvam, ze na vase duchody platbou socialniho pojisteni neprispivam...a le kdyz jsem to secetl, tak platim na danich(DPH,spot rebni,ekodan,z nemovitosti za auto a nevim jake dane jeste) stejne takovych penez, ze kdybych to platit nemusel, tak uz nepotrebuju vydelavat skoro vubec... ono stejne rikali (ti v te politice:), ze na duchody brzy uz nebude na zadne tak jako tak :) a pak take, ze nas,pry, ti migranti spasi :)... (cihly na zed,misto plotu mam...je jich hodne,byly zadarmo)

tak tu mate zase kousek o me, at vite, co za floutka to jsem :) ja uz o vas,alespon nekterych,vim take mnoho..pokusim se obcas prispet necim alespon trosku hodnotnym, ale i kdyz normalne se mi huba nezastavi, budu tu spise tichym (spis tisim....zvlast ni slovo,ale pry se to pise takto :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # contumax 2017-03-21 08:41
Piovarči

Izrael vyhrožuje Sýrii, že zničí syrské PVO...

P. S.

Proč toto není aktuální na těchto stránkách...???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Elen 2017-03-20 15:00
V tom případě se poohlédněte po nějakém dobrém cvičení (které Vám bude vyhovovat) a utvořte si blok. Nefunguje to okamžitě, ale cvičení dělá mistra.
A pak se můžeme divit, že jsou tak vykrmení (je známo, že negativní tvor se živí negativní energií, tj. vyvolá emoce a má hody).
Pěkný den
Ps.: Moudří říkají, že pozitivní energie je pro ně nepoživatelná, na základě toho je nejjednodušší "přepnout si knoflík" teoreticky by měl umět "přepínat" své emoce každý člověk, jak je to u nečlověků, není jisté, čistě logicky vzato, by je pozitivní energie asi "zbořilia".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # FahoirNubiet 2017-03-20 17:19
Mám s tím bohužel hodně zkušenosti. Je to dost nepříjemné, ale snažím se s tím bojovat, i když někdy když se setkám s člověkem o něco silnějším tak je to dost těžké, jsem poměrně optimistický člověk spíš se snažím předávat krásnou energii, ale trpím na úzkosti, takže v tomhle období se snažím lidem tak něják vyvarovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # FahoirNubiet 2017-03-20 17:21
Jo a co se týče politiků, jednoduše na ně nekoukám :D Protože většina z nich jsou psychouši, nemyslím, vyšinutý, samozřejmě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # jaho 2017-03-20 15:59
Tak Rockefeller už energii nikomu krást nebude.
Zombie zdechla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Cyril 2017-03-20 16:32
SVĚT SI ZASE TROCHU VÍC ODDYCHL!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # zleoš 2017-03-20 16:56
Taky jsem se zaradoval, ale stále zbývá těch prašivých kurev spousty k ozdobení kandelábrů.
Btw. netušíte proč je pod tou dobrou zprávou na babišovkách zakázaná diskuze? :)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-22 # limopivo 2017-03-20 17:32
A ta diskuse je tam asi zakázaná, aby tam nepřispívali idioti jako vy. Na zvracení mate prostor zde.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Piovarči 2017-03-20 19:41
Že sa vôbec chodíš do tých zvratkou válať:-DDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # Roman Stones 2017-03-20 16:57
Jeho potencionální dárci orgánů konečně budou ušetřeni.
Doufám,že se tahle zrůda smaží v pekle,na podpal kotle
měl "papírků" dost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # jandera 2017-03-20 17:21
Skvělé období nejdřív katolické nenažrané prase VLK a ted tento požírač dětí jen tak dále
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Roman Stones 2017-03-20 18:18
Novinky jak hned zareagovaly blokací diskuze u článků těchto osob,zřejmě "srdečných kondolencí" bylo až moc...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lucif 2017-03-20 18:04
Práve somto chcel napísať. Inak mu smrť tento rok predpovedali :): yournewswire.com/.../

Citace:
According to the owners of DeathList.net, Queen Elizabeth II, former US Presidents George H.W. Bush and Jimmy Carter, and New World Order henchman David Rockefeller are about to shuffle off the mortal coil in 2017.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Věra Štimová 2017-03-20 17:04
Zákon o zachování a přeměně hmoty a energie funguje i na lidech. Jak ale dopadne tohle ?
youtu.be/wkdqFpVRsDE
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # edurard 2017-03-20 17:33
Jak komicke co lide vedi od jakziva ted vedci zjisti. To jsou slataniny aby tu mohla AC24 poustet neskutecne mnozstvi reklam. JInak to proste nevidim. Kam se podela puvodni AC24 ??
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # contumax 2017-03-21 08:43
edurard

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch1 2017-03-21 10:00
S tvým příspěvkem souhlasím, i nesouhlasím.
Je pravda, že výběr článků už není "bohviečo", ale reklamy zřejmě zajišťují provoz. Nedokáži odhadnout potřebné náklady na provoz, ani výnos z reklam, ale pochybuji, že jde o "rýžoviště".
Každopádně každý, jen trochu zběhlý uživatel, se reklam dokáže zbavit. Já nevidím ani jednu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Věra Štimová 2017-03-20 18:04
Veškerá energie, která se na něco použije, třeba na dobré zažívání, se musí někde spotřebovat. Je ale jasný, že vědci zapoměli, že do svých výpočtů nezahrnuli energii těch sedmi miliard živých lidí, natož aby počítali s energetickou spotřebou svýho mozku. Pak jenom se dohadují o existenci temný hmoty, kterou nikdo nedokázal a přitom ani nevědí, že existuje něco jako neutrinové pole. S tím si ale taky neporadili, jinak by dokázali vysvětlit konstantní rychlost šíření světla všemi směry. Že se světlo šíří po vlnoplochách je přece známá věc. Pak se musí šířit jako stojaté vlnění. Jenom ten obilný lán je nahrazen neutrinovým polem. Pokud by s ním počítali, všimli by si relativity času při měření mimo hmotné body. Čili ve vakuu, respektive v nezachytitelné síti neutrinového pole není čas. Protože to pole prostě stojí na rozdíl od planet. Tam, kde je neutrinové pole, tam je i vesmír.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # XYZ 2017-03-20 18:36
taky mám občas pocit , že mě vysává nějakej nazighoul..
No a do toho eště stát v podobě armády zbytečnejch byrokratů ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # XYZ 2017-03-20 18:42
jinak co se píše v článku , že v určitejch kolektivech blabla ..

Jednoduše ..

S partou čů**ků se spolupracuje špatně .. Kdo nezažil ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # contumax 2017-03-20 20:52
XYZ

Jedině souhlas...!!!

P. S.

Když vždy, když uvidím v TV vepřový hlavy politický scény, tak mě občas chytá amok a říkám si často, proč takový ču*áci se serou do všeho a do všech...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jaris 2017-03-20 23:51
Ona existuje energie kladna a zaporna. Ta kladna nabiji a doda vam silu, ta zaporna vas vysaje a je nebezpecna. To citi kazdy, kdyz treba posloucha Putinuv projev. V opacnem pripade, kdy jde o velice negativni energii je, kdyz ctete o pripadu Pizza gate. Z nektereho cloveka je citit kladna energie a z nektereho zaporna. Kdyz vam tu energii vezme, budete se citit unaveni a budete mit neprijemny pocit. V takovem pripade je nejlepsi najit si zdroj, ktery vam tu energii zase vrati.Ja se napriklad citim velice dobre treba v obycejnem zahradnictvi, kde voni rozkvetle kvety. Uz jste nekdy objali velky stalety strom? To vam je nadhera! Zkuste to.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jaris 2017-03-20 23:53
Samozrejme, ze Putin vyzaruje velice silnou kladnou energii. To abychom si rozumeli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # vlk samotář 2017-03-21 01:22
Kdo má zájem pochopit v základech, jak fungují energie, ať se zaposlouchá do vyprávění Petra Chobota.
Ten člověk mi vysvětlil spoustu věcí, s kterými jsem zápasil od mala a sám si je nedokázal vysvětlit.

Petr Chobot - Energie Zvířat a Mentální Magie (04)

www.youtube.com/.../Potom už si mne vyhlédl můj učitel, když jsem dokázal překonat jisté bariéry.

Víc k energiím "nesmím" říci...

Další odkazy na pokračování série vyprávění je na Jackrab bit - na "třetím listě" (načist další) - zde:

www.youtube.com/.../videos

Nejlépe uměl modulovat energie léčitel pan Zezulka...:

www.youtube.com/.../

Ten za to nemusel ničím platit ze svých energíí a čerpal pro léčení čistou energii z vesmíru.
Léčili herce Suchého..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Pokémon 2017-03-21 01:26
veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/184500-matky-uz-nebudou-potreba-vedci-vypestovali-novy-zivot-v-laboratori-hlasi-genetickou-revoluci/
Jediné, co vědcům chybí nejen k tomuto pokusu, ale i k celkovému stvoření nového života bez jakékoliv pomoci ze strany matky, je právě umělá děloha. Tu by ale měli být schopni vyrobit do dvou let.

Ti vědci. Opět nás hodlají zaskočit svojí genialitou a tak vymýšlejí kundoviny a to doslova. Začnou prý vyrábět umělý [...]. Vidím, že lidstvo je opravdu již těsně před svým zánikem, tak rychle mažu do hospody, abych si stihnul ještě něco normálního užít.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # XXAAA 2017-03-22 19:24
Jediný důvod, proč jsem vlezl na tuhle stránku, je screenshot ze seriálu Hvězdná brána...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás