Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaMaďarsko se bude bránit rozhodnutí Evropského soudu ve prospěch migrantů a posílí hranice

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Maďarsko se bude bránit rozhodnutí Evropského soudu ve prospěch migrantů a posílí hranice

BUDAPEŠŤ (AP) — Maďarská vláda říká, že se odvolá proti rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva o kompenzaci pro dva žadatele o azyl z Bangladéše, kteří byli v roce 2015 deportováni do Srbska. 

Šéf bezpečnostní poradce ministerského předsedy Viktora Orbána Gyorgy Bakondi v pátek hájil maďarskou migrační politiku s tvrzením, že je právně v pořádku a brání maďarské a evropské občany.

Bakondi rovněž zopakoval předpověď vlády, že počet lidí, kteří se na Maďarsko valí z Balkánu, jakmile se zlepší počasí, jen poroste, a že dojde zhoršení dohody s Evropskou unií o omezení přílivu migrantů. 

Bakondi řekl, že stavba druhého plotu na hranicí se Srbskem postupuje plnou rychlostí. Orbán řekl, že nový plot zastaví „i nejmohutnější dav valící se z Turecka.“ 

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+111 # Vladimír57 2017-03-19 11:45
Je vidět, že někde to jde. Maďarsko je dobrý mustr pro celou Evropu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # .lak 2017-03-19 12:19
www.youtube.com/.../

Dýmající zrcadlo, z horké linky

.7 + 8. výročí 15. března 1939 ......15 * 3 = 45 alias čínský rok Kohouta. Totiž nejen erbovní tvor Pěruna, vymahatele Práva silou mocí, ale i Svantovíta. .... Ačkoliv žiji skromně a nezadlužuji se, zadlužili mne a mojí rodnou zemi smrtícími dluhy. Vlastnoručně vykořenění světobčané beze cti a vlasti. K pohrdání vší živé Země. Cokoli udělali, nebylo dobré. Bylo zlé. Cokoli říkali, nebyla pravda. Byla lež. Cokoli našim jménem hájili, bylo proti nám. Pokud náhle hovoří o obraně našich práv a svobod, tak jen proto, aby nás zotročili... Vždyť víš, Pane: My nejsme lůza, nýbrž svrchovaný lid!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Piovarči 2017-03-19 20:56
Tie hraničné ploty napokon budú nevyhnutnou nutnosťou

VLÁDNE SILY OSLOBODILI SHARIMAH A JUNI AL-SALAMAH SOUTH OF DEIR HAFER
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jarin G. 2017-03-19 21:10
Ahoj Pio, dík za info.
Pio i další zájemci, prosím, podívejte se na "Novarepublika. cz" Je tam článek: novarepublika.cz/.../...
Jestli je tam jen čtvrtina pravda, tak chudák Sýrie a vlastně celý svět, co musí vše ztrpět!!!
To co se tam píše je doslova horor!!! Válečné zločiny, jeden za druhým. Zacíleno na civilisty a poškození infrastruktury Sýrie. Trump neTrump!!!! A nikdo o tom neinformuje, OSN dělá opět mrtvého brouka a nezaznamenal jsem ani reakce z Ruska!? Snad to jsou jen nějaké fake news!!!
P.S.: a co tohle: "Na východním okraji syrské metropole Damašku v neděli vypukly boje mezi vládními silami a povstaleckými skupinami. Rebelové zahájili útok ve čtvrti Džobár i s pomocí sebevražedných útočníků, kteří se vyhodili do povětří ve dvou autech naplněných výbušninami." Nějak to zase houstne!!! Takhle to asi bude vypadat, až džihád prohraje vojensky! Rozptýlí se a budou páchat jednotlivé teroristické útoky. Proti tomu se špatně bojuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Elen 2017-03-20 09:44
Pane Jarine G.,
Jak dlouho tu žijete, že se divíte? Jestli je pravda:
2 atomovky na Japonsko
bombardování Drážďan + dalších (na konci války)
Vietnam, napalm + další jedy
... (toho je spousta)
Co jsou USA? Dělají stále to stejné, podobně jako církkev ... rozhodují, financují ... a zotročení se vlastníma rukama likvidují (za účelem snížení vlastního počtu, pro udržitelné ovládání (těmi co rozhodují) a pod.)
RF se snaží jednat dokud to jde - bez použití jaderných zbraní ...
Jinak řečeno:
Šílenosti uvedené v článku nejsou novinkou, probíhají průběžně celou dobu. Svět, který tvoří média jednoduše neexistuje. Jsou to bláboly. fikce, nesmysly. Třeba naše distribuce jedů (zdravotnictví) , která má řízený předstupěň potravinových jedů ... a co o tom média? ŠKOLÍ pitomce, co je zdravé a co ne ...
Nakonec, nemusíme chodit do "Sýrie", stačí se pořádně rozhlédout doma (co se nám říká o tom, v čem žijeme, a v čem skutečně žijeme).
Kdo má oči a uši, vidí a slyší.
Kdo si zakrývá oči a uši, s tím je manipulováno (je použit i na vlastní likvidaci).
Ten. kdo nechce vidět a slyšet, je na tom stejně jako muslimský invazista (není mezi nimi rozdíl).
Síla člověka je v jeho vědomí a svědomí (to není fráze, ale fakt).
Pěkný den
Ps.: Velice zhruba - vytěžují státy, národy, lidské zdroje, které jim plošně poskytují prostředky na jeich zlolajné řádění po světě. K tomu jim slouží nevědomost lidských zdrojů (v což můžeme zahrnout i koupené loutkové vlády).
"Nevědomost hříchu nečiní, ALE neznalost zákona neomouvá." (proto nevědomí okoušejí "svou nevědomost sami na sobě", v tomto případě totiž nejsou tvůrci, kterými by měli být, ale nástroji svévole, těch kteří toho zneužívají).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Piovarči 2017-03-20 10:00
18. 3. 2017 Letectvo koalice vedené USA pokračuje v ničení infrastruktury v Sýrii pod záminkou boje proti terorismu, čímž nejen zbavuje civilní obyvatelstvo základních životních podmínek, ale také ohrožuje životy tisíců lidí. V poslední době oficiální Damašek vyzval OSN, aby se koalice vedená USA přestala zaměřovat na přehradu Tishrin na Eufratu a její okolí, aby se předešlo hrozící katastrofě. Syrský zástupce v OSN Mounzer Mounzer to napsal v dopise zveřejněném ve čtvrtek a adresovaném generálnímu tajemníkovi Antonio Guterresovi a Radě bezpečnosti.

USA postupujú podľa starého osvedčeného scenára. Spôsobiť protivníkovi čo najväčšie škody a Assad je ich protivník ktorého sa im nepodarilo zatiaľ zlikvidovať. Nebudú váhať aj naďalej vraždiť a dodávať teroristom a džihádistom zbrane. Ako hovoril ten iluminátsky kňaz sú to pre nich len kolaterárne straty - čím horšie tým lepšie. V Sýrii nie je iné východisko len boj na život a na smrť ako vo vlasteneckej vojne podčas Druhej svetovej vojny v Rusku. Rusko to vie Sýrska armáda to tiež vie, bez pomoci Ruska by už bola dávno Sýrska armáda zničená a USA by na území Sýrie zavádzalo tú svoju diabolskú "demokraciu"
Tu vidíme čo je Trumpeta zač. A že sme si skutočne robili len ilúzie.
Jarin vďaka za odkaz ale dúfam že je teraz všetkým jasné čo sú to USA nech zvolia kohokoľvek vždy to bude len bábka v rukách hlbokej vlády. Skrátka kapitalizmus musí nad nami všetkými zvíťaziť aj keby to malo vymazať život z tejto planéty a tak sa pravdepodobne aj stane náboženskí fanatici od Luciferiánov a Ilumunátov tomu hovoria veľká žeň v ktorej nás všetkých pošlú do štvrtej dimenzie žiť vysnívaný zlatý vek ľudstva. Tu také niečo nepripustia tu môžu vládnuť len egoistické záujmy posluhovačov Lucuferiánov.
A ako si koniec časov predstavujú kresťania podľa predpovedí Bibilie? nájdete tu je to tiež zaujímavé:
Bol by som vybral len krátke citácie ale copy paste tam nefunguje....
povvi.com/sk/bozie-kralovstvo/
A tu pod fotkami dolu je ako si to vykladajú Ilumináti
aragonit9.blogspot.sk/.../...
A toto je tá priehrada na Eufrate:

teraz.sk/.../29738-clanok.html

V oficiálním dopise bylo také napsáno, že úplné zničení těchto přehrad, které jsou terčem náletů smyje povodní města a vesnice v oblastech Aleppo, Raqqa a Deir-ez-Zor, ohrožuje životy statisíců lidí žijících v těchto oblastech. Kromě toho Mounzer Mounzer varoval, že pokud by byly poškozeny přehrady, jediný zdroj poskytující pitnou vodu pro obyvatele okolních provincií, a dál by se vážně poškodila výroba a distribuce elektrické energie v Sýrii (byla by praktiucky paralyzována), která již byla vážně poškozena v důsledku útoků spáchaných ozbrojenými teroristickými skupinami.
Aj preto Sýrska armáda potrebuje rýchlo dosiahnúť priehradu na Eufrate na ceste však stojí Deir Hafer. Dúfam že sa im to s pomocou Ruska podarí čo najskôr
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jarin G. 2017-03-20 20:39
Díky Pio za reakci. Platí to, co jsem o reakci výše napsal paní Elen. Nadšení z Trumpa a naděje v něj se u mě pomalu, ale jistě vytrácí!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # contumax 2017-03-19 14:31
Vladimír57

No dal jsem Ti bod ale to se ještě uvidí Vladimíre, něco často zpočátku vypadá slibně ale nemusí tomu tak býti...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Vladimír57 2017-03-19 23:14
Nikde netvrdím, že tento stav je pro Maďarsko setrvalý, jen si myslím, že by měl být příkladem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Radyss 2017-03-20 09:03
V některých zemích brání svoje občany vláda, v jiných se musejí občané bránit sami. Palné zbraně nám zakážou, takže co zbývá? Zase sáhneme po nožích, tak jako vždycky v historii...

www.[...]
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-03-20 09:36
No, když nechceš porušit zákony tvořené a vymáhané holotou, která je porušuje na úkor občanů běžně, můžeš mít legálně po kapsách pár dvouranných Derringerů. To je na krátkou vzdálenost docela slušný "argument".
greatgun.eu/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # smrťák 2017-03-20 12:48
Vítej Náš drahý dědku (malé D je samože záměr a nezaměnitelnost .) Ten Tvůj deringer je slabá náplast, poněvadž, jaks uvedl někde "vedle", je totální chujovina DNES vlastnit regulérní zbrojní pas (ZP). No každy člověk s IQ a EQ nad deset chápe, že v dnešním světě je majitel ZP zranitelný stejně, jako ústřice pokapaná citrónem a k tomu na jazyku kozomrda. A tak jsem zabrousil do domácích dílen.
www.youtube.com/.../
Ten poslední zdvojený svitek reklamních letáků, snadno dostupných v každé chodbě paneláků: ...představ si, že jako domobrana bychom toto reklamní rollo nacpali Kalouskovi do řiti, zapálili a utekli. Nač potom zbrojní pas?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2017-03-20 13:28
Čau Smrťáku. Můj otec byl chemik, i pyrotechnik a já jsem v tom vyrůstal...
Ten Derringer jsem zmínil proto, že je (zatím) legální a koupíš ho na občanku, nebo i v e-shopu a když jde do tuhého, je rozhodně pohodlnější šáhnout do kapsy, nebo do šuplíku pro Derringer, než lumpovi, který ohrožuje tebe, tvoji rodinu (nebo kohokoliv bezbranného, nebo slabého), strkat do zadku šulku a hledat sirky...
;)
P. S. Brizance soli s krupicí, nic moc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # smrťák 2017-03-20 13:39
:o))
Chtěl jsem jenom naznačit, že brizance není v ZP..:o)
A že jsem při tobě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+69 # Che 2017-03-19 12:09
Ono by stacilo vetrelce ne lovit, ale lode s nima potapet a za 2 dny by bylo po invazi.
Kdo presto dorazi deportovat na Spitzbergy nebo do Gronska ci na jiny ostrov, at se tam sami obohati.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Lubinen 2017-03-19 12:15
A Srolbotka potvrzen a mužem jít buď k mešitě nebo do prdele . Lidi zesraný a volby nic nevyřeší udělejte si aspoň zbroják.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Jesus 2017-03-19 12:29
Velmi souhlasim. Zbrojni prukaz je zaklad.
Pomoc hledejte na konci sve paze.
Podivejte se do svedska, policejni mluvic verejne rika ze policie nezvlada a ze nebude vsude zasahovat.
Rozpad statu v primem prenosu. Rodily svedove nechodi ven a jen cumi. Neumi si poradit s proradnou vladou. Ktera tomu vsemu co se tam deje tleska.

Take si povsimnete ze oni utoci ve smeckach a v jejich doktrine je bila nemuslimska zena jejich opravnena korist.

Hlavu vzhuru! Mrknete do dejepisu, cesi nejsou zadna orezavatka!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Jesus 2017-03-19 12:43
zbrane na to aby doma neco bylo, za malo penez.:
Preferujte jednoduche (spolehlive) zbrane

uz za 2000,- poridite komisni 12 ku brokovnici. Kat C.se ZP nemusite zadat o nakupni povoleni. Po koupi zaregistrujete na PCR.

Plne dostacujici zachovaly Revolver v dobrem stavu na obranu 38spec Arminius podridite od 1000,- Kat B na povoleni - musite nejdriv pozadat o nakupko.

Tj byt ozbrojeny na obranu sve rodiny nemusi stat desetitisice. Spise se jedna o lenost a pohodlnost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Dědouch1 2017-03-19 14:27
ZP, k čemu? Abych se dostal do evidence ozbrojených? Už teď ti může být zbraň kdykoliv odebrána a mají to ošéfované tak, že k tomu ani nemusím být doma...
Děkuji, nechci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # contumax 2017-03-19 14:33
Dědouch1

Moudrá to řeč...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jesus 2017-03-19 18:24
kdo chce, ten jde nauci se , obeha a udela si ZP, kdo nechce, hleda vymluvy.. jak jednoduche ze..

k cemu se ucit plavat ? budete mokri a mozna nastydnete..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch1 2017-03-20 09:37
Koukám, ježíšku, že chápání není tvoje silná stránka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # contumax 2017-03-20 13:33
Dědouch 1

Ne a né pochopit, žel komu není Dědku zhůry dáno v Apatice nekoupí...

Je to nad jeho chápání, žel...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # contumax 2017-03-19 14:37
Jesus

Máš na to blbéj pohled, co se týče legálně mít zbraně , protože o tom vůbec lautr nic nevíš...

Všechny zbraně seberou a to naráz všem, a v noci nebo nad raném aby se lidé nemohli včas varovat, kdo jen náznakem projeví odpor bude okamžitě zlikvidovaný... !!!

Vždycky tomu tak bylo, můžeš si věc proštudýrovat a na vojenských školách se toto vyučuje...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # antikokot 2017-03-19 12:25
Nemusíš lodě potápět,stačí je poslat pryč na volné moře a vono by je to rázem přestalo bavit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Věra Štimová 2017-03-19 13:01
youtu.be/UEcAfTUhO3I
To, co se děje teď, Klaus už odmítal. Zeman je ale proti těm Nedělkům a Bábům dost slabej. Chtělo by to asi nákup dronů do každé rodiny a hlídkovat v ulicích pohodlně bez doteku. Věřím tomu, že šmírovat migranta by bylo skvělou zábavou i pro dospívající mládež.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # contumax 2017-03-19 14:54
Věra Štímova

To je zajímavý, tak Tvůj Klaus se od počátku na tom zlu spolupodílel a teď je hrdina...???

Ten, který ČR zlikvidoval...? ??

Tak teď je gerój jó...???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # krshrc 2017-03-19 18:09
nad ním by i profesor Skála zlomil hul.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch1 2017-03-20 09:42
Já bych ji zlomil raději o něho.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # Monika lkema 2017-03-19 14:06
Orbán je jediný chlap v Evropě ve vládě kdo má koule ! Stojí za svým lidem a bráni svoji zem ! Brusel je zněho podělany vzteky jelikož sním a zjeho lidmi nehnou ! Můžou jsi narvat tak leda slimáky do Bruselu a sami se o ně starat uvidíme jak dlouho je to bude bavit !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # contumax 2017-03-19 14:52
Monika Ikema

Jediný chlap v Evropě je Vladimír Vladimírovič Putin...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Jarin G. 2017-03-19 20:45
Oba jsou to chlapáci!!! Wilders se taky snaží, Zeman má také své dobré dny a Le Pen, byť dáma není taky žádná poseroutka...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás