AC24.cz

AC24.czZe světaStephen Hawking: Přichází apokalypsa robotů, která zničí lidstvo. Je třeba, aby „světová vláda“ jednala dříve, než bude pozdě

Sociální sítě

Reklama

Stephen Hawking: Přichází apokalypsa robotů, která zničí lidstvo. Je třeba, aby „světová vláda“ jednala dříve, než bude pozdě

Profesor Stephen Hawking světové vůdce varoval, aby udržovali umělou inteligenci pod kontrolou, než zničí lidstvo.  Tento renomovaný fyzik řekl, že lidé se potřebují dobrat k identifikaci hrozeb ze strany umělé inteligence, než se problémy eskalují. 

„Od počátku civilizace byla agrese stejně užitečná, jako byla definitivní výhodou pro přežití,“ řekl tento vědec v interview s Times.

...

„Je to Darwinovou evolucí hluboce zadrátováno do našich genů. Avšak teď už technologie pokročila takovým tempem, že tato agrese by nás mohla zničit všeobecnou jadernou nebo biologickou válkou. Potřebujeme tento hluboký instinkt kontrolovat svým logickým rozumem.“ 

RT hlásí

Hawking dodal, že nejlepším řešením by byla „nějaké forma světové vlády“, která by dohlížela na vývoj mocné umělé inteligence. 

„Jenže ta by se mohla zvrhnout na tyranii. Všechno to může znít jako plné chmur, já jsem ale optimista. Myslím si, že lidská rasa doroste k tomu, aby si s těmito výzvami poradila,“ dodal. 

Hawking se už v minulosti vyjadřoval o potenciálním nebezpečí umělé inteligence. 

„Skutečná hrozba umělé inteligence nespočívá v zášti, nýbrž v kompetenci,“ napsal v roce 2015 do Reddit Q&A. 

„Superinteligentní umělá inteligence bude na plnění svých úkolů extrémně dobrá, ale když tyto cíle nebudou v souladu s našimi, tak budeme v potížích.“ 

„Ani vy nejspíš nejste zlí a plní nenávisti k mravencům, a nešlapete po nich ze zášti, ale když máte na starosti projekt hydroelektrické zelené energie a v oblasti, co to má zaplavit je mraveniště, tak mají mravenci smůlu. Nenechme lidstvo dostat se do postavení těchto mravenců.“ 

Loading...

Komentáře   

+45 # josh (xy) 2017-03-17 10:11
Historie (obzvášť posledních let) naznačuje, že je prozatím dobré, držet pod kontolou usa.

...hlavně zastrašit..

a pak se zakopat. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-03-18 00:07
Sýrska armáda sa chystá k obchvatu Deir Hafer

Po krátkej prestrelke aganist ISIS teroristov, vládne sily, vedené sýrska armáda Tiger síl, lbierated dedinu Kiyariyah ktorý sa nachádza priamo na sever od ISIS-držal mesto Deir Hafer.
Dneska, vládne vojská oslobodila dediny Khassaf a Zubayda a Khassaf Hill .
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # eli 2017-03-18 05:58
Historia potvrdzuje, ze na vyvoj ludskej spolocnosti, mal vzdy najvacsi vplyv jej samotny mocensky system. Moc, je v podstate schopnost ovplyvnovat, alebo priamo riadit spravanie ludi a prevziat nad nimi uplnu kontrolu. Sucasna doba, je charakteristick a absenciou ideologie a v takychto podmienkach, udrziavanie politickej moci, nie je jednoduchou zalezitostou. Priemyselna revolucia zaciatkom 19. storocia a vedecko-technic ka revolucia na prelome 19. a 20. storocia, priviedli spolocnost do kritickeho bodu, kde technika zacina vytlacat ludsky faktor z dalsieho procesu zdokonalovania v tejto revolucnej epoche. Taktiez, tento trend prinasa aj nove problemy samotnemu mocenskemu systemu, ktory na udrzanie svojej moci, vela moznosti nema. Bud spolocnost dotlaci do nejakej autoritativne riadenej nabozenskej doktriny, alebo ju jednoducho bude udrziavat v neustalom strachu. Ako je urcite vsetkym dobre zname, tuto prvu moznost adoptovala aj zidovska oligarchia v Rusku, vedena Putinom, kde ideologiu socializmu, nahradzuju archaickou verziou nabozenskej doktriny, ktoru hlavne mladez, absolutne odmieta. Myslim, ze drama okolo hriesneho charakteru mladeznickej skupiny Pussy Riot a tzv. posvatnou dostojnostou ortodoxnych pijavic, je kazdemu dobre znama. Druhu moznost, uspesne praktizuju v celom zapadnom spolocenskom systeme, uz niekolko desatroci. Strach z terorizmu, sa ukazal byt velmi efektivny, bolo vytvorenych okolo dvoch stoviek roznych teroristickych organizacii, ktore udrziavali v pozore cely zapadny svet(en.wikipedia.org/.../...).
Vojny demokracie proti terorizmu a naopak, vytvorili potoky krvi, priniesli velke migracne problemy, je nutne prist s niecim inym. Mimozemska inteligencia
a samozrejme ta umela, ponuka slubnu alternativu, ale i tato moznost, ma velmi obmedzene aplikacne moznosti. Totiz, tak ako u pokusoch Putina zavliect mladu generaciu Rusov do stredoveku i apokalipsa robotov, je podmienena inteligencnou obmedzenostou tej dnesnej a samozrejme aj niekolko generacii po nej. Mam dojem, ze v tomto pripade vyspelost Gojov, velmi podcenuju.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # deep 2017-03-17 10:14
" Tento renomovaný fyzik řekl, že lidé se potřebují ",
" Od počátku civilizace byla agrese stejně užitečná, jako byla definitivní výhodou pro přežití, řekl "
On někdy něco řekl ? :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Lubinen 2017-03-17 16:09
Psychopatický luciferián jako když vyšiješ
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumax 2017-03-17 17:16
Lubinen

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Janina 2017-03-17 17:48
Hawking dodal, že nejlepším řešením by byla „nějaké forma světové vlády“.
Za koho peníze takto mluví? zmetek jeden.
Tak mě napadlo s tou protlačovanou, spasitelskou, vše řešící "světovou vládou" - opisuje Ing. Dědek od Hawkinga nebo Hawking od Ing. Dědka?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Elen 2017-03-17 21:23
Někde jsem četla (nebo slyšela), že cokoliv mají v plánu (pastýři oveček), musí to nejprve lidem "říct" (představit, oznámit). Nerozuměla jsem tomu (vždyť by to všichni odmítli). Ale to je velmi velký omyl. Celá ta naprosto šílená mašinérie (všemožná média atd.) lidi posouvají (jak potřebují) viz. pád dvojčat, prý o tom byl předem natočem film a nejen o tom.
Mluví se o Orwelovi a pod. vizionářích, ale jsou to skutečně vizionáři? Nemůže to být náhodou tak, že se lidem podsune (podsunuje) nějaká vize a lidé přečtením (či shlédnutím) této vizi dodávají energii, v podstatě jí pomáhají materializovat?
Lidem strčí "něco pod nos" a lidé se (nevědomky) "napojují" a to jim vysává energii, na formování předložené vize...
No a tento Hawking, možná jen předkládá další vizi, kterou by rádi
a teď potřebují "tuto vizi vykrmit". Je negativní a požírá negativní energii - to nakonec všechny jejich vize.
A jsme zase u toho, že "nikdo nevytvoří nic jiného, než je on sám".
Takže, kdyby chtěl varovat, řekl by (asi):
"Lidi chystá se na Vás bouda a musíte si jí sami postavit a ještě se do ní zavřít." Je to prašivec. Nás zajímá Zlatý věk a vy hawkingové si tvořte své boudy sami, "kdo čím zachází, ..."
Asi tak
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Piovarči 2017-03-17 22:08
Presne upriamujeme sa na Zlatý vek vylaďujme sa naň pozitívnym zacielením. Nekrmme démonov nezaoberajme sa nimi
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Mordechaj Belz 2017-03-18 13:49
Ano, media realitu neukazují, ale vytvářejí. Mimo to se mi zdá, že Stephen Hawking není normální. Z toho co v poslední době vypouští z úst lze usoudit, že dočista zešílel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # fujiminavaja 2017-03-17 10:25
Hawking je jen loutka/celebrit a.... "to se vždycky nasměju, když čtu něco kde ho zmiňují". Většinou ve spojení nechytřejšího člověka ve vesmíru....Jeho vozík pravděpodobně již jiná inteligence napadla.... -každý vyloží po svém, úhlů pohledu je více....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Pokémon 2017-03-17 11:11
Už by ten koupený zmetek měl přestat strašit lidstvo a že to máme spočítané, víme již dávno, tak ať se zase věnuje těm svým černým dírám a vysere se na tu pitomou demagogii děsit svět svými apokalyptickými vizemi. Připadá mi, jako kdyby seděl s tou dvoukolkou na okraji horizontu událostí a viděl budoucnost, ale nejspíš, je jako uznávaná světová kapacita zneužíván pro jisté účely. Je totiž úplně bezbranný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Piovarči 2017-03-17 11:41
Nuž tak mu to prepáčme. Umelá inteligencia by mala mať v sebe pevne zakotvenú prioritu ochraňovať človeka, lenže je problém keď ju zapojíme do válčenia a to sa deje alebo bude diať.

Kedysi som čítal článok, že v roku 2040 by mal výkon počítačov dosiahnuť výkon jedného ľudského mozgu. Potom predpovedali, že výkon bude rásť podstatne rýchlejšie a už v roku 2050 by sme mali mať počítače schopné uvažovať ako celé ľudstvo.

Obávate sa vy osobne umelej inteligencie a budúcnosti, ktorá nás v spojení s ňou čaká?

Odpoviem vám takto. Drvivá väčšina ľudí, ktorí pracujú na vývoji a implementácii umelej inteligencie, už nemá aktívne profily na sociálnych sieťach. A platí to aj o mne. Viem, čo dokáže umelá inteligencia a nie som na Facebooku. Okrem profesionálnej siete LinkedIn už žiadnu inú sociálnu sieť nepoužívam.

Vzhľadom na to, že sa zaoberáme zberom dát zo sociálnych sietí a máme prehľad aj o informáciách dostupných na dark weboch, tak si myslím, že je treba byť veľmi obozretný. Mám tri deti a budem im veľmi, veľmi dôkladne vysvetľovať, že internet má pamäť a čokoľvek sa tam napíše, je tam navždy. V tejto oblasti treba byť veľmi obozretný a myslím si, že tieto technológie sú zneužiteľné.

Hovoríte iba o ľuďoch, ktorí sú aktívni na sociálnych sieťach, alebo aj o tých, čo ničím neprispievajú, iba sledujú?

Pokiaľ som aktívny na sociálnych sieťach, tak odovzdávam množstvo informácií, ktoré môžu byť zbierané a využívané tretími stranami. Ak som iba pasívny, pre tretie strany sa stávam takmer neviditeľný, lebo tam skrátka tie dáta nie sú. Ale stále som viditeľný pre veľkých hráčov ako je Facebook, Google, Twitter, LinkedIn atď., ktorí o vás môžu zbierať informácie.
zive.sk/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...

6 trendov najbližších rokov. Umelá inteligencia odhaľuje hackerov, fog computing a kolaborácia v cloude
pcrevue.sk/.../...

Nové technológie by nám však mohli aj výrazne zlepšiť život:
Vedci z nemeckého Inštitútu Maxa Plancka vytvoril malé roboty, ktoré by mohli plávať v krvi a opraviť poškodené tkanivá či prepraviť liek na konkrétne miesto.
Stále však čelia viskozite krvi: tá nielenže znemožňuje pohyb, ale aj ovplyvňuje jej rýchlosť. Problém chcú vyriešiť robotmi v tvare mušle, ktoré by boli poháňané vonkajším magnetickým poľom.
aktuality.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Dědouch1 2017-03-17 13:14
"Vedci z nemeckého Inštitútu Maxa Plancka vytvoril malé roboty, ..."
To mi připomnělo film "Fantastická cesta" z roku 60 a něco... Jistě znáš.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # josh (xy) 2017-03-17 13:23
Také pamatuji dědouchu,...na tu dobobu zvláštní film se zvláštní myšlenkou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Piovarči 2017-03-17 14:46
To pamätáme viacerí preto som to tam dal:-) Ale je to s tým rozdielom že ešte nezmenšujeme človeka:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Pokémon 2017-03-17 14:01
Výborný film, na tu dobu. Jako mladík jsem hltal tento snímek opravdu s obdivem. Snažil jsem se ho někde získat, ale nezadařilo se. Kdybyste někdo narazil na zdroj, dejte mi sem, prosím, adresu linku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # josh (xy) 2017-03-17 16:46
Fantastická cesta ulozto.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Pokémon 2017-03-17 14:09
Zapomněl jsem tě opravit, že to nebyli malí roboti, nýbrž, živá lidská posádka lékařů, kterou i s člunem vědci zmenšili a vpravili je injekční jehlou do operovaného člověka. Jen, pro upřesnění.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Dědouch1 2017-03-17 18:33
Atomová ponorka tuším.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Vladimír57 2017-03-17 17:12
A řekl to on, je vůbec schopen se vyjádřit???Hofk ing.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Vladimír 2017-03-17 11:11
" Hawking dodal, že nejlepším řešením by byla „nějaké forma světové vlády“, která by dohlížela na vývoj mocné umělé inteligence. "
...to je zcela evidentní názor propagátora NWO. My lid všeobecný ale víme o tom, že by jsi už Hawkingu měl raději skončit svou pouť, než naděláš více škody jak užitku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Piovarči 2017-03-17 12:13
To fakt z toho poriadne vyčuhuje. Boja sa konkurencie z Ruska a Číny
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Dědouch1 2017-03-17 13:20
Ani mu netrvalo moc dlouho, než odmaskoval za koho kope. Asi už to má za pár a vidí, že páníčkové to mají taky nahnutý.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Piovarči 2017-03-17 15:00
Aj on stále ešte potrebuje granty či? Ale nemusel by ak žije už len so zdravotného dôchodku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Guldur 2017-03-17 11:11
Ten už se naplácal takových hovadin.... Bohužel nejen hovadin, ale tezí přímo mu předložených ze skriptů elitářů, NWO, žido-upírských satanistů - nazývejte je jak chcete, je to jedna chamraď účelně směřující lidstvo k záhubě jako ultimátní službu svému pravému vládci.
Při svém postižení by mohl mít alespoň trochu pokory a doufat v lepší karmický dar v příští životním kole - takto sotva může chtít více... no, každý ať si tyto věci přebírá po svém...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Che 2017-03-17 11:17
Hawking uz uplne zblbnul.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # contumax 2017-03-17 17:19
Che

No jo ale je jich na milióny...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # David 2017-03-17 11:49
Pod pojmem robot co ničí lidstvo si jako první vybavím Veškrnu!
Čím to asi bude?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Lucif 2017-03-17 12:01
Jediné logické vysvetlenie Hawkingových "ujetých" výrokov je, že jeho vozík napadol počítačový vírus :).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Piovarči 2017-03-17 14:50
Lucif dobréééé:-DDDDD
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Dědouch1 2017-03-17 18:43
Možná se vyjadřuje pomocí compu, který je součástí té kriplkáry. No a pak není vyloučeno, že mu káru hekli Putinovi kyberšpióni. Ta pak vypustila takový blábol, aby byl vjedec za blba a aby nasměrovali pozornost tam, kam potřebují.
Len tak jednoduché je to...
;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Lucif 2017-03-17 19:33
..Pišta len bezradne ťuká tými dvoma prstami ale synťák nereaguje a pod kontrolou viru len melie a melie :)..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # cocoa darriba 2017-03-17 12:08
Pišto, di už do prdele !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Pokémon 2017-03-17 12:34
globe24.cz/.../...

Trochu mimo téma, ale dnes již téměř vše souvisí se vším.
Tato hysterie okolo ubitého plameňáka dětmi v Jihlavské ZOO v zahraničních médiích začíná dostávat trochu jiný rozměr. Tím nechci ty grázly nijak omlouvat, to, co udělali je hnus a patří do polepšovny. Jenže mi připadá, že je to přesně ten způsob snahy západní kultury, jak nás světu vylíčit, že jsme národem necitlivým, netolerantním a že vedeme všechny děti k nenávisti ke zvířatům a potažmo u nich záměrně prohlubujeme protihumánní myšlení vůči lidem jiných zvyků a kultur. Tolik reakcí, které média denně o tomto incidentu ve světě zveřejňují se mi jeví, jako účelové, zvláště, když ještě před několika pár dny se ve francouzské ZOO stala ještě strašnější zrůdnost, když kdosi (nejspíš to byly české děti), zastřelil vzácného nosorožce a motorovou pilou mu uřízli roh.
Při logice myšlení lidí, kteří kritizovali, jak je možné, že si nikdo v Jihlavské ZOO ničeho nevšimnul, bych rád slyšel, jak by vysvětlili skutečnost, že v té francouzské ZOO neslyšel nikdo střelbu ani následný řev motorové pily? Velmi divné, že?
Navíc, kdyby ještě ti západní kritici Čechů tušili, že ti čeští kluci jsou vlastně "diskriiminovan í" malí Rómové, nejspíš by bylo ticho po pěšině. Prostě, nyní se byrokratům na západě hodí jakákoliv záminka k tomu, aby měli vůči neposlušným rebelům důvod k různým sankcím, trestům a jiným diktátorským zásahům.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Lucif 2017-03-17 12:51
Stačí:
1. Zákon proti neziskovkám aký platí v Rusku, USA či Izraeli
2. Zákon proti zahraničným a súkromným médiám - odobrať vysielaciu licenciu každému médiu kde majoritným vlastníkom nie je štát a zastaviť akékoľvek financovanie médií zo zahraničia
..a slniečkári sa vytratia ako huby počas sucha..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Vladimír57 2017-03-17 17:21
Pro Pokémon.
Vyrábět konflikty pod vylhanou záminkou s miliony mrtvých lidí není problém, ale zabitý plameňák to už problém je.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumax 2017-03-17 17:42
Vladimír57

Výborný postřeh...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Věra Štimová 2017-03-17 13:26
Hawking je jenom ten, co nemá jinou možnost, než přemýšlet a zároveň je vlastně tím, který, pokud nebude propagovat NWO, tak ho sundají z té jeho židle. Myslím, že mezi řádky je čitelný tak, jak jsme byli za komunismu vycvičeni. Kolik vědců tohle už zažilo. Nakonec i ti, kteří se snaží o granty to znají. Vůbec bych Hawkinga nesoudila, protože je vlastně bezmocný. Vypadá to, že mu funguje už jenom mozek, nic jiného a ten nám mezi řádky sděluje jenom to, že ti roboti nejsou rozeznatelní od normálního člověka. Jenom naprostá bezcitnost a práce proti člověku je charakterizuje. Ten plán k vybití devíti desetin populace, je jenom to, co je všeobecně známé a člověk tohle nevymyslel. Pud sebezáchovy člověka se neslučuje se zabíjením vlastních dětí, jedy ve vodě, v půdě, práškování z letadel, to není plán člověka. Lidi a plno vědců ani neví, že ty dílčí úkoly, které dostávají, jsou na jejich zničení. Celek je jasný, ta práce, pokud se dá dohromady, pak to dává smysl. I ten likvidační systém vládnutí je charakteristick ý právě pro naprostou absenci citu těchto umělých inteligencí. Podzemní laboratoře jsou v pohotovosti a tam zuří otevřená válka proti těmto strojům. Toho, kdo to vše vynesl na světlo myslím už zabili, ale to, co někdo před časem o nich dal k diskuzi, je skutečnost, která mrazí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Piovarči 2017-03-17 14:56
Daj na to nejaký odkaz
Lebo tut to vysvetlujú inak veľkú žeň chcú organizátori konca časov
www.suenee.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # cocoa darriba 2017-03-17 15:31
Jeden protimluv na druhý , to jsou děsné bláboly v tom odkazu. Je-li něco údajně apriori nekonečně inteligentní, tak to NEPOTŘEBUJE testovat samo sebe, atd. atd. . Autor toho blábolu je blázen.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Věra Štimová 2017-03-17 19:08
Někdo dal ten odkaz na článek tady na ac24, myslím v souvislosti s cia nebo tak. Je to v diskuzi. Nemám čas to hledat, je to asi před měsícem. Ten člověk mluvil o tom, jak se jednoduše taví skála, aby se dala udělat utajená laboratoř a jak dole maj nějaký zrůdy, co se jim namnožili, smrděj a jdou teď po nich. Asi se někomu nepovedlo DNA. Během jeho řeči je slyšet z venku vrtulník, jakoby šel po něm. Tak to po celou dobu, co mluvil taky vyznělo. Byl to nějakej geolog, vypadal mladě, ale měl zcela bílý vlasy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # Čechofil 2017-03-17 13:49
Čech je jako oheň. Dobrý sluha, špatný pán.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # .lak 2017-03-17 15:57
Dydlace ychtyle
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jarin G. 2017-03-17 21:29
Máš v nicku chybičku. Nikoliv Čechofil ale správně je pro tebe nick Čechofob. To ale ty nedokážeš rozlišit, viď?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # XYZ 2017-03-17 16:58
samý kktiny.. Už mě to přestává bavit.. Víte co mi chybí na AC24 aktuální články k aktuálnímu dění .. ty voe průzkum voleb .. do sněmovny by se dostali i piráti .. zase začíná ovlivňování voliče a klasické oblbování .. Já Vám k tomu aktuálnimu dění v republice klidně budu psát články externě ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # XYZ 2017-03-17 17:01
btw.. bartoš je tak extrémě levičácký pako, že sem s klidem v duši natahá klidně araby afgánce eritrejce cokoli prostě multikulti tvor .. Ono by to klidně mohlo i fungovat, ale asi leda v idéálnim světě stejně jako komunismus .. prostě blbost .. lidi jsou lidi ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Vladimír57 2017-03-17 19:55
Adam B. Bartoš?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # kpt.fischkopf 2017-03-18 11:58
Cituji XYZ:
samý kktiny.. Už mě to přestává bavit.. Víte co mi chybí na AC24 aktuální články k aktuálnímu dění .. ty voe průzkum voleb .. do sněmovny by se dostali i piráti .. zase začíná ovlivňování voliče a klasické oblbování .. Já Vám k tomu aktuálnimu dění v republice klidně budu psát články externě ...


VAN BARTOŠ mladý navnadil na legalizaci konopí a teď je zneužívá na boj za příjímání uprchlíků.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # XYZ 2017-03-18 12:25
no on je navnadil více zajímavejma věcma než jen legalizace v době kdy se nějak začínali formovat zhruba před 10 lety mi přišli taky jako zajímavý ..
Asi před 2 lety jsem zjistil jaká je to parta skutečnejch ubožáků a co se tam pohybuje mezi nima za individua ... vymaštěná parta ultra levičáckejch bukvic co ví o životě hov.no .. Bartoš néco v palici rozhodně má, ale ty jeho nhsledi to je odpad ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumax 2017-03-17 17:25
Je to blbéj propagátor transhumanismu. ..!!!

Star Wars, Terminátor, X Men atd.

Cíl filmů s iluminátského hnízda Holy Wood je NWO...

Připravit národy na digitální koncentrák...!! !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Lucif 2017-03-17 19:42
On je transhuman už pár desiatok rokov, no pochybujem že niekoho namotá aby chcel život ako má on :). Ale taký Michio Kaku, ten je transhumanista ako vyšitý. Zapredávanie vlastných rodov - ak to ľudia robia nevedome, lebo sú tupé ovce, ako títo tu, tak sa to ešte dá pochopiť:
czechfreepress.cz/.../...

Ale ak to niekto robí vedome, ako Kaku, či Hawking, tak to už chce špeciálny typ kriváka..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # XYZ 2017-03-17 17:55
a vzpoura strojů ?

www.youtube.com/.../

nacpěte to umělou inteligenci pošlete do města můžete to rozjet.. k tomu partu dronů .. Už je to realita .. Akorát je to zatim jen naprogramováno ..Chybí umělá inteligence, ale ta neni potřeba zatim ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # xmarek 2017-03-17 22:05
Víte co stroje neumí? Nenávidět. Toto je doména lidí. Opakem je Láska: goo.gl/29fqnV (sekce Učení) a to je zase doména chytrých lidí, kteří se mají rádi a používají své EGO a Rozum (tvoření) ku prospěchu svému a ostatních lidí.

Takže jakákoliv vzpoura tak i tak bude vycházet z lidí. A tito lidé se logicky nemají rádi a tak svou nenávist šíří směrem k sobě podobným. Stroje hraji roli "prostředníka". Bez Rozumu a EGO-a.

Stranu si můžete vybrat. Hezký den.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # .lak 2017-03-17 23:31
To je hodně plytký, pomocí nich se optimalizuje. S počítačemi brilantně. A už si viděl ziskovce který by byl spokojen s optimalizací? A pokud to bude na stroji který spočítá životnost že jsi dostal zápal plic seš černý petr.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # XYZ 2017-03-18 12:20
předpokládám , že až bude umělá inteligence začne postupem času trpět stejnejma problémama jako člověk .. emoce apod .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # xmarek 2017-03-17 22:00
Díval jsem se včera na film Terminátor I. Moc hezká podívaná plná paradoxů. Např. to, že John Connor vyslal svého přítele kterému dal fotku, aby ve své podstatě oplodnil svou matku a přišel na svět. Takže kdyby neexistoval v budoucnosti tak by nemohl vyslat do minulosti nikoho.

Trošku fantas magorie, která mi připomíná Červeného Trpaslíka a paradox za kterého vznikl Lister (from Smag).

No a nyní k věci. Kdyby nebyly mašiny tak by mně zajímalo jak by tento (jak to slušně nazvat) nemohl za účasti médií a jemu podobných vůbec kvákat ty své nesmysly, kterým věří jen jedinec s IQ less 89.Docela výmluvná fotka nemyslíte?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # contumax 2017-03-18 09:06
xmarek

1 *******
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # XYZ 2017-03-18 12:22
jo taky mě tyhle paradoxi znervózňujou v určitejch filmech .. ale asi je to o té staré otázce co bylo dřív slepice nebo vejce ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Pokémon 2017-03-17 22:15
josh (xy)
Díky moc za odkaz, už to stahuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Pokémon 2017-03-17 23:48
veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/184916-zeme-se-zahriva-mnohem-rychleji-nez-se-cekalo-oteplovani-proniklo-uz-i-pod-povrch/

Napadá mě, jestli to prudké oteplení Země nějak nesouvisí s prudkým výskytem homosexuálů ve všech oblastech lidské činnosti. Kam dnes nahlédnete, tam se to buznami jen hemží a nyní přiznala zvýšenou teplotu i ministryně Karla Šlechtová. Řekl bych, že i ten Sobotka bude nejspíš hulibrk. To se potom vědcům nejspíš křivdí, když někdo oteplování bagatelizuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Anunaki 2017-03-18 02:21
Hawking pořád něco mele o tom jak nás věda zničí, což je u vědce docela zarážející. Ale začínám mít pocit že buď blbne, nebo je hacknutej
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # stwener 2017-03-18 09:56
Že je lidstvo v prde**, zejména zásluhou velevážené JůEsEj, už každý normální člověk ví. Netřeba strašit umělou inteligencí, to je myslím v současnosti ten nejmenší problém...

PS: Sorry jako, ale pravda musí ven: goo.gl/vmMhjs !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Ing. Miloslav Dědek 2017-03-20 12:10
Hawking prohlásil, že nejlepším řešením uvedených problémů by byla "nějaké forma světové vlády", která by dohlížela na vývoj mocné umělé inteligence. Jedna možnost vzniku globální světovlády je popsána v článku: NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD - miloslav7.blogspot.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.