Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa„Totalitní“ Evropská unie se chystá k šílenému pokusu zmocnit se jaderných zbraní, děsí se Le Pen

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

„Totalitní“ Evropská unie se chystá k šílenému pokusu zmocnit se jaderných zbraní, děsí se Le Pen

Francouzská populistka a vůdkyně Národní fronty Marine Le Pen promluvila proti nárokům Evropské unie, která pošilhává po francouzském a britském jaderném arzenálu v touze zmocnit ho k společnému použití národy EU. 

Ač nad takovýmito plány dumali okrajoví skalní eurofilové už desítky let jako o prostředku vynucení evropské vojenské jednoty, tak myšlenku na uchvácení jaderných zbraní vlastněných členskými státy EU pro společné blaho zatím nikdo moc vážně nebral.

Avšak v posledních týdnech se objevila záplava článků diskutujících nad těmito plány a oživení zájmu o ně už vzbudilo obavy u prezidentské kandidátky Marine Le Pen, takže ji to přimělo proti tomuto nápadu promluvit. Podle těchto tvrzení určitá vrstva evropských obranných teoretiků promlouvá na podporu těchto plánů po zvolení Donalda Trumpa prezidentem, jelikož evropští vůdci se poohlíží po obranných alternativách, pokud by nepodařilo udržet v platnosti závazky NATO a tudíž by to ohrozilo jejich vztahy s USA. 

Ač britské stažení se z EU by mohlo být předzvěstí konce výhledu na nezávislé jaderné zastrašení ve spolupráci s Bruselem, tak přibližně 300 francouzských jaderných hlavic teď pořád ještě pro Unii zůstává v jejím dosahu. 

Le Pen promlouvající při kampaňovém shromáždění odsoudila současný ubohý stav francouzské obrany a nazvala jakékoliv pokusy EU zmocnit se nějakých prvků obranného aparátu členských států „totalitarismem“.

Řekla: 

Francie byla zřídkakdy během celé své historie tak odzbrojená. Samozřejmě, pořád něco máme, ale jak ještě dlouho? – naše jaderné odstrašení. 

Slyším hlasy přimlouvající se za hrůzný projekt, který by vedl k tomu, že bychom se o své jaderné odstrašení dělili v evropském měřítku. To by bylo šílenství a zločin proti Francii, její bezpečnosti, její moci a její nezávislosti. 

Už desítky let odsuzujeme pozvolný posuv Evropské unie k totalitarismu. Tudíž vůbec nepřipadá v úvahu této nadnárodní technokratické mašinérii umožnit přístup k nějakému druhu našich vojenských kapacit! 

To by znamenalo netolerovatelnou hrozbu základním svobodám lidu Evropy. 

Marine Le Pen v posledních týdnech opakovaně vracela údery EU, když naposledy řekla, že bude spolupracovat s Británií, Polskem a Maďarskem na „demontáži“ tohoto kontinentálního bloku. Vůdkyně Národní fronty řekla, že v budoucnu bude mít „každá země svobodu a suverenitu, aby mohla hájit své vlastní zájmy.“ 

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+34 # josh (xy) 2017-03-17 10:28

...určitá vrstva evropských obranných teoretiků promlouvá na podporu těchto plánů
Bylo by dobré, věřenost s těmito teoretiky seznámit.
-41 # limopivo 2017-03-17 10:46
Souhlasím, oni totiž zřejmě neexistují. Je to další pitomost.
+14 # contumax 2017-03-17 17:29
limopivo

Francie má jaderné zbraně a NATO má jaderné zbraně v Německu a v Holandsku a VB, nyní Malá Británie...!!!
-23 # limopivo 2017-03-17 19:15
Jasne. Ale nesmysl o tom, že se to převede pod EU ... Vždyť neni ani evropská armáda. Je to jen další blbost, kterou LePen straší a krmí ty blbější z jejich příznivců
+4 # Malik 2017-03-17 10:51
jen ať začnou lítat atomovky, možná se pak ovčani probudí:)
+39 # Vladimír 2017-03-17 11:04
Malík fakt to myslíte vážně?...tož to jste asi zralý na psychinu...
Po atomovkách už by se neprobudil nikdo :-(

..a možná se s takovým přístupem te války dočkáme všichni....v Itálii řádili Sorosovci a bylo to prý kruté ,měli bychom se začít opravdu vážně ozbrojovat, třeba tajně,sehnat si něco na černo ale hlavně mít něco doma,jinak to budeme mít těžké,až to začne a ono to začne po volbách ještě letos ...
http
+14 # Che 2017-03-17 11:27
Na vyrobu atomove bomby je treba 6.3 kg plutonia nebo kolem 35 kg uranu 235. Je tudiz jen treba toto mnozstvi kovu vyrobit. Dela se to pres vysokootackove centrifugy a pomoci hexafluoridu kovu.. Myslim ze by to umela vyrobit polovina EU statu, kdyz to umi severni Korea. Mechanicka konstrukce bomby je jednoducha, prumyslovak by na to stacil. A bomby na Japonsko byly pry ukoristene bomby Wehrmachtu, Oppenheimer, "otec" A-bomby byl stejne Nemec.
+1 # fyzik21 2017-03-17 12:31
Je vidět, že jste na slovo vzatý expert. Sestrojit atomovku z plutonia zvládne středoškolák. Vyrobit na mikrony přesnou kouli, výbušniny, nanosekundovou spoušť - brnkačka.
Ignorance je tu koukám brána za samozřejmost.
+16 # Ignác 2017-03-17 12:04
>>> jakékoliv pokusy EU zmocnit se nějakých prvků obranného aparátu členských států „totalitarismem“
Ta věta je špatně. Stačí jen:
... jakékoliv pokusy EU „totalitarismem“.
Cokoli od této věty odvozeno konstatuje nabalování věcí směrem k horšímu.
+14 # Forever 2017-03-17 12:37
GO LE PEN GO!!!!!!!
MAKE FRANCE GREAT AGAIN!
FRANCE FIRST!
+4 # Věra Štimová 2017-03-17 19:12
Tyhle zbraně jsou už zastaralé, teď je něco jiného v kurzu a je to zase zbraň, ale taková, že Japonci odevzdali všechny úspory svých důchodců. Ostatně mnohé státy též. Zlato šlo pryč už před dvaceti léty.
+1 # Věra Štimová 2017-03-17 20:28
906. Poselství Matky Spásy ze dne 6. září 2013 v 18:46.

BUDE VYHLÁŠENA NOVÁ, KRUTÁ SVĚTOVÁ VÁLKA


Mé drahé dítě,
dle instrukcí mého Syna Ježíše Krista, musím odhalit, že války, které teď propuknou na Středním východě, budou předzvěstí velké bitvy, kdy bude vyhlášena nová, urputná světová válka.
Jak to láme Nejsvětější Srdce mého ubohého trpícího Syna. Nenávist, která naplňuje srdce vůdců, kterým byla obyčejnými lidmi svěřena odpovědnost za vedení svých zemí, se rozšíří. Zradí své vlastní národy. Milióny lidí budou zabity a do války bude zapojeno mnoho národů. Musíte vědět, že duše těch, kteří budou zabiti, a nejsou vinni žádným zločinem, budou mým Synem zachráněni.
Rychlost těchto válek se vystupňuje, a jakmile se do bojů zapojí čtyři části světa, bude vyhlášena velká válka. Naneštěstí budou použity atomové zbraně a mnozí budou trpět. Bude to děsivá válka, ale nebude trvat dlouho.
Modlete se, modlete se, modlete se za všechny nevinné duše a pokračujte v modlitbě mého nejsvětějšího růžence, třikrát denně, abyste zmírnili utrpení, které bude výsledkem třetí světové války.
Děkuji ti mé dítě, že jsi přijala mou výzvu. Věz, že teď je v nebi velký smutek a že ti přináším tyto závažné zprávy s těžkým srdcem.


Vaše Matka
Matka Spásy
+10 # Pokémon 2017-03-17 23:26
zahranicni.eurozpravy.cz/blizky-vychod/184934-porazka-is-nic-neresi-radikalove-se-poohlizi-po-dalsi-zemi-hrozi-ji-stejny-osud-jako-syrii-a-iraku/
Švédská ministryně pro kulturu a demokracii Alice Bah Kuhnkeová navrhla, aby byli lidé, kteří odešli bojovat za radikální skupiny, uvítáni zpět a začleněni do společnosti.

Byla objevena nová, ještě větší piča, než je Merkelová. Tohle mi už opravdu hlava nebere.
+4 # květák 2017-03-17 23:36
Selský rozum....40 let jsme byli zvyklí...pochod ovat na obranu republiky směrem na západ....skoro 30 let budeme pochodovat na východ...pžíště to bude na desítky let jih a nebo sever....kolem nás žijí lidí zlí a hodní....náš ůhlavní nepřítel je Rusko a ještě jsem nestačili zbourat všechny památníky obětí za neše osvobození....m y jsme krávy...jestli bude válka , tak jen když si to bude přát umírající kapitalismus... .těch pět procet majetných, kteří vlastní téměř celou zeměkouli a ani neplatí daně...vliv,moc a peníze tohoto světa má jen pár lidí a ti rozhodnou....fa ntasmagorie...p ředvoj reality...vlast ně by nebyly žádné války...kdyby se daly pochopit...možn á jsem jediný kdo nechápe válku...proč... .prachy?...to ostatní ČT okecá...
+5 # Pokémon 2017-03-18 00:00
zpravy.aktualne.cz/.../...

Návod, jak účinně zatočit s kriminalitou. Ten hnusný evropský humanismus vše jen zhoršuje.
0 # limopivo 2017-03-18 08:19
A že to vymýtilo vraždy a zločin v Bělorusku.
0 # George Bart. 2017-03-28 18:37
1

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás