Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaTrumpův poradce Rogers Stone Jr. přežil pokus o atentát následující po pokusech odhalit „zkorumpovaný hluboký stát“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Trumpův poradce Rogers Stone Jr. přežil pokus o atentát následující po pokusech odhalit „zkorumpovaný hluboký stát“

Trumpův poradce Roger Stone ve středu přežil pokus o atentát, uprostřed fám, že to bylo jeho odhalování plánů Hlubokého státu na podvracení Trumpa, čím se vydal na nebezpečnou dráhu. 

Podle Stona do něj narazilo záhadné temně tónované auto a trvalo na tom, že ta srážka „byla nehoda.“ To je ale letos už druhý pokus o jeho život. 

Stone je jeden z mála lidi z vnitřních kruhů Washingtonu DC ochotných vypovídat proti Clintonům a také opakovaně vyzýval k trestnímu stíhání Hillary Clinton za trestuhodné zacházení s tajnými emaily, když byla ministryní zahraničí. 

Washingtonexaminer.com hlásí

Dlouhodobý Trumpův důvěrník Roger Stone ve středu řekl, že na Floridě byl účastníkem autonehody. 

„To auto, ve kterém jsem cestoval, rozpláclo velké šedé temně tónované 4 dveřové auto se zatemněnými skly,“ tweetnul tento barvitý politický konzultant a bývalý poradce prezidenta Trumpa. 

Stone, který nedávno propagoval svou knihu o prezidentu Trumpovi, po havárii mluvil s Alexem Jones z Infowars, přičemž tvrdil: „Mně to jako nehoda nepřipadá.“ 

Stone rovněž na Pompano Beach mluvil s CBS Miami. „Prostě do nás naplno najeli,“ řekl. „Mám zhmožděniny, ale jsem OK.“ 

Kolem Stona bývalého pomocníka Richarda Nixona, který býval označován za špinavého politického intrikána, se točí kontroverze dlouhé roky, když protlačoval konspirační teorie, k nimž patřil vražedný gang Clintonů a to, že za vraždou prezidenta Johna F. Kennedyho byl bývalý prezident Lyndon Johnson. 

Stone už předtím tvrdil, že byl obětí pokusu o atentát. V lednu říkal, že ho otrávili ve snaze zabránit mu, aby odhaloval to, co nazýval „lží o ruském hacknutí“, kterou šířil „hluboký stát“ jako konspirační teorii, kterou se zpravodajská komunita snaží podvrátit prezidenta Trumpa. 

Stone po nehodě ve středu uváděl, že k havárii došlo „ve stejný den, kdy mě vedoucí Demokraté ve Zpravodajské komisi předvolali,“ abych se před touto komisí objevil, a tvrdil, že tato kolize „by určitě mohla“ být s tím skandálem s ruským hackováním spojená, hlásil CBS Miami

Senátor John McCain, R-Ariz, a další o víkend řekli, že je „zjevně“ nutné, aby Stone při slyšení před senátní Zpravodajkou komisí, co zkoumá zapojení Ruska do voleb 2016, vypovídal. 

Tento měsíc bylo kolem Stona horko kvůli odhalení, že měl kontakty s hackerem Demokratického národního výboru Gucciferem 2.0, o kterém americká zpravodajská komunita tvrdí, že je ruskou zpravodajskou špičkou. Trumpovi činitelé popřeli jakýkoliv kontakt s ruskými činiteli během kampaně 2016. 

Stone tvrdí, že se s Rusy nijak nespikl a řekl, že jeho komunikace s Gucciferem 2.0 byla „neškodná“, jelikož tehdy nevěděl, že by Guccifer 2.0 měl být údajně ruským agentem. 

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+25 # Věra Štimová 2017-03-17 14:01
Tomu člověku přeju dlouhý život. Snad prosí alespoň Nebe o ochranu, pokud jeho anděl strážný má plný ruce práce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jaroslav Kukla 2017-03-17 14:35
Je to chazar, a tym sa neda vibec nic verit...Navyse, tajny kabal je tajny kabal...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Venda 2017-03-17 15:38
No jestli teda auto trvalo na svém a říkalo, že to byla nehoda, tak je pachatel jasný. cs.wikipedia.org/.../....

Utopenec se svým KITTem ve službách Deep state. A hned je námět na pár dílů. :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Věra Štimová 2017-03-17 18:57
Potom, co mercedesy bouraj bez zásahu řidičů, která auta nemají ten softwear ? Pokud totiž je na radaru, pak je to jako s těmi spadlými letadly. Kdo jede po dálnici, kde je ten systém údajného zpoplatnění náklaďáků, pak je neustále na dálkovém ovládání. Už se o tom ac 24, zmiňovalo, tak jízda autem plným softwearu je jako jízda pod vlivem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # limopivo 2017-03-18 08:49
Proto je lepší používat software. Softwear je mrcha.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # limopivo 2017-03-18 08:46
Já bych tomu autu věřil. Když trvalo po nehodě, na tom že to fakt byla nehoda. Zajimalo by mě jaký ma takové šedé temně tónované auto hlas.

Další expertní překlad AC24.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Věra Štimová 2017-03-18 19:32 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás