AC24.cz

AC24.czZe světaAssange tvrdí, že zpravodajští činitelé a Hillary „potichoučku tlačí na převzetí moci Pencem místo Trumpa“

Sociální sítě

Reklama

Assange tvrdí, že zpravodajští činitelé a Hillary „potichoučku tlačí na převzetí moci Pencem místo Trumpa“

Přes víkend jsme si všímali povídaček o tom, že někteří vidí ve viceprezidentu Miku Pencovi „pojistku Hlubokého státu,“ a teď soudě podle tweetů z Wikileaks, to Julian Assannge vidí tak, že to je plán Clintonů a zpravodajských činitelů.

...

Assagnův tweet: 

Clintonová tento měsíc soukromě prohlásila, že potichoučku tlačí na převzetí moci Pencem. Tvrdila, že Pence je předpověditelný a navíc porazitelný. 

K tomu dodal … 

Assagnův tweet: 

Dva činitelé ze zpravodajské komunity, co mají blízko k Pencovi, tento měsíc soukromě prohlásili, že plánují převzetí moci Pencem. To by neřekli, kdyby s tím Pence nesouhlasil. 

Jak uvádí The Daily Caller, Assangova tvrzení zjevně přichází v reakci na zprávy, že prezident Trump dal v pondělí večer CIA autorizaci k provádění útoků drony na teroristy… 

Assagnův tweet: 

Jednostranným předáním moci CIA nad jejími útoky drony v této době signalizuje Bílý dům, že vydírání, nedostatek loajality a nedostatek kompetence stejně se vyplácí. 

Jak už jsme usoudili předtím, pokud Trump nepřijme přístup Studené války 2.0 Baracka Obamy a Hillary Clinton a bude-li kvůli tomu vyhnán svou vlastní administrativou stejně, jako to udělali jeho hlavnímu poradci generálu Flynnovi, tak je úplně jasné, kdo ho nahradí: Mike Pence. Bez ohledu na to, co si člověk myslí o Trumpovi a jeho administrativě a politikách, které zatím rozjel, tu zůstává fakt, že to byl Trump, kdo vyhrál americké volby. Ti lidé, kteří pracují za scénou na jeho svržení, nepodléhají demokratické kontrole, ani nepracují v zájmu americké veřejnosti. Nezbývá nám než se jich ptát, jak by vlastně to obnovení vztahů s Ruskem – tj. s jadernou mocností – mohlo případně ohrozit americké životy. Zatím ale před námi obě tyto cesty pořád ještě zůstávají. 

Součástí první cesty je, že to Trump to vzdá a přijme proti-ruskou agendu, jak se to už projevuje v jeho rozhodnutích poslat více pozemních vojsk do Sýrie spolu se saúdskými vojsky, která budou záměrně odporovat syrskému režimu (úzkému spojenci Ruska). Součástí druhé cesty je další přímý puč uvnitř Trumpovy administrativy, tentokrát takový, co z Bílého domu vyžene Trumpa samotného tak, aby ho mohl nahradit Mike Pence, válečný jestřáb, který bude úplně nejšťastnější, pokud bude moci odvést tu práci, kterou chtěla udělat Hillary. 

Zdroj: southfront.org

Loading...

Komentáře   

+21 # josh (xy) 2017-03-16 10:12
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # .lak 2017-03-16 10:35
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jarin G. 2017-03-16 20:17
taky . a řekl bych .laku, že moje je hezší :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-03-16 21:51
Do puntíku souhlas.
;o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jarin G. 2017-03-16 21:58
Ještě jednou vyřizuji pozdrav od smrťáka, Janina byla s ním v diskuzi a "mladýho" jsem ještě tady neviděl. Asi ještě šúruje hajzlíky! Nebo, že by už šel pro to Smíchovský? Kdyby se tu ukázal, tak i on je pozdravován (zaznamenal jsem, že nás smrťák, při tom škádlení včera sledoval)! A to je přímo mazácká pochvala! Trumfnout už to může jen fotka před nastatrovanou V3Skou!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch1 2017-03-17 12:19


Tak nastartovaná "vejtřaska" by byla.
Já jsem se dožadoval od manželky pochval, před nastartovaným Helmutem (můj WV G5)... Divný ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # pozorovatel 2017-03-16 10:56
Ako prebieha pád impéria.

Paralela s úpadkom Rímskej ríše a Britského impéria a snaha odvodiť na základe toho pravdepodobný vývoj udalostí v Amerike.

diskuter.wordpress.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Dascha 2017-03-16 11:04
Hovoří o tom i nový Pjakin. Podle něho už Penc pochopil, že nemá proti Trumpovi nic dělat. Byl prý varován zveřejněním nějakých mailů své ženy......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Věra Štimová 2017-03-16 11:37
Zveřejnit mail komukoliv může každý, kdo si nastaví mobil nebo počítač jako server. Když si člověk koupí počítač, tak ve většině případů je již jako server nastaven. Pak je jednoduché pro kohokoli si přečíst cokoli a hesla jsou v tomto případě jenom pro ty, kteří tomu nevěří. Hillary a její deep klika to asi neví. Proto nejenom Assange, ale i všichni ostatní mají k dispozici i to, co je přísně tajné. Ty informace kolují mezi zeměmi a jejich servery, aniž by o tom majitelé tušili. Tento způsob přenosu informací začal, když se lidé dobrovolně přihlásili k projektům o sledování oblohy, vesmíru na pozadí spořiče obrazovky. Pak už to bylo jenom otázkou nastavení počítačů přímo ve výrobě. Softwear windows umožňuje sledovat cokoli a hacknou rovněž cokoli. Proto je tak snadné si prostudovat to, co je přísně tajné. Dalo by se říci, že se to těm, kteří chtěli mermomocí špehovat, vymklo z rukou a nyní jim šetřiče obrazovky a nejen oni dělají očka v jejich vlastních řadách, a to bez jejich vědomí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Dědouch1 2017-03-16 13:50
"Softwear windows"
Jako že jemně opotřebená okna, jo?
Krom toho, že blábolíte, milostivá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Věra Štimová 2017-03-16 14:46 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Dědouch1 2017-03-16 19:23
A kdepak je tam ten váš "Softwear windows"?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Lucif 2017-03-16 15:09
Citace:
Zveřejnit mail komukoliv může každý, kdo si nastaví mobil nebo počítač jako server. Když si člověk koupí počítač, tak ve většině případů je již jako server nastaven. Pak je jednoduché pro kohokoli si přečíst cokoli a hesla jsou v tomto případě jenom pro ty, kteří tomu nevěří.
Čo to trepeš prosím ťa. Naštuduj si protokol SMTP. Ide skôr o to, že väčšina užívateľských emailových schránok je na SMTP servroch spoločností, ktoré túto službu ponúkajú "zadarmo". Skutočnou "platbou" je však voľný prístup týchto spoločností k týmto osobným dátam. A za ďalšie, SMTP nie je šifrovaný, takže štandardný email môže byť "odchytený" každým routrom cez ktorý prejde. Šifrovanie je možné len ak to podporuje emailový klient odosielateľa aj príjemcu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Věra Štimová 2017-03-16 16:06
hahaha
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Pep Kadlecek 2017-03-17 09:53
Probůh, tak proč všichni ty widlows používáte, to mi hlava nebere
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # maximon 2017-03-16 11:20
Jak může Asange tweetovat, když ho odpojili od internetu? To mi hlava nebere. To že ho odpojili na ambasádě se řeší, ale že je zase připojenej, to se nenapíše? Otázka je, zda to tedy píše Asange anebo někdo, kdo se za něj jenom vydává. Osvětlil to Asange?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Lucif 2017-03-16 15:14
Tak ako ISIS môže na youtube nahrávať popravy, ktoré tam potom ostávajú mesiace. Je totiž hrozne problematické zablokovať im kontá, či zmazať obsah :). Ale skúste porušiť copyright nahraním pár sekúnd nejakej muziky, tak máte do 10 minút zmazaný obsah a bloknuté konto..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # cepop 2017-03-16 21:39
Na USA,je treba udret jadrovym uderom,ak to Rusko neurobi,urobi to skor,alebo neskor amerika! Ak to amerika neurobi neprezije !! Amerike ide o posledne stadium...kapit alismu s je korystnicky,par azitny a co dnes prebieha je zahnivajuci...t otiz niet kolonii,zdrojov a jedina sanca bola NWO...ze sa Rusko musi rozdelit s prirodnymi zdrojmi...ruske zdroje su na predaj,ale usa si predstavuju,ze oni budu predavat v cudzej krajine,ked polozia domace spolocnosti....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Jaris 2017-03-17 03:33
Ted si nejsem jista, nevybral si Pence sam Trump? Opravte mne, jestli se mylim
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Věra Štimová 2017-03-19 17:00
———- Původní zpráva ———-
Od: robinson@hell.com
Komu:
Datum: 27. 11. 2016
Předmět: Zakládáme novou politickou stranu Realisté
„AVE SATANAS 666!!!

Zakládáme novou politickou stranu Realisté. Hrozí, že bratři Bába a Tomio666 nepoberou hlasy občanů a proto zakládáme stranu, která jim pomůže rozhodnout se. Obsadíme 20 % voličů. zpravy.idnes.cz/.../...
Jsme skvělí www.youtube.com/.../
Program pro veřejnost je jasný www.realiste.cz
Politické strany, které vstoupily do třetího tisíciletí, narazily na potíže ztráty obsahu. Tradiční důvody k existenci politických stran pominuly společně se zavedením demokratických principů vlády a jistot sociálního státu. Díky rozpadu pevně ohraničených sociálních skupin se otupila ostří společenských konfliktů. Do dělníků se nestřílí, všichni mají zákonem zajištěnou dovolenou, minimální mzdu, zdravotní a důchodové pojištění. To je, samozřejmě, veliký úspěch, který stál společnost mnoho sil. Nezbývá než tradičním stranám, které pomohly Evropě dojít až sem, poděkovat. Jejich původních cílů bylo dosaženo a v té chvíli jako by ztratily důvod své existence. Smyslem jejich bytí se stala samotná účast na moci a obhajoba zájmů vlivných minorit a zájmových skupin. Nemají jedinečný program ani odbornost, nejsou schopny se rozvíjet ani nacházet léky na vznikající problémy. Veškerou svoji aktivitu soustředí na udržení moci pro moc samotnou, nikoli pro zlepšování kondice státu a národa.
Současné politické elity nedokážou pochopit stále rychlejší společenské, technologické a přírodní změny, které prožíváme a které budou hrát v našich životech stále zásadnější roli. Nejsou schopny reagovat na nové výzvy, které ohrožují ekonomickou stabilitu a bezpečnost země. Nejsou schopny zajistit spravedlnost včas a pro každého bez rozdílu. Nevštěpují občanům pocit osobní a společenské odpovědnosti a současně odmítají posilovat odpovědnost veřejné správy. Nepečují o národní bohatství, jako jsou například krajina, kulturní dědictví, a především lidé, kteří zde žijí. Současné politické elity totiž nevytvářejí prostředí a společenské klima pro zachování, obnovu a rozvoj národního bohatství. Tím devastují národní perspektivu.
Realisté mají cíl tyto hodnoty bránit pro blaho země a blaho národa. Hlavními hodnotami Realistů jsou: rodina, bezpečnost, spravedlnost, odpovědnost a národní bohatství. Důraz na národ je záměrný a cílený, neboť jedině v sepětí vlasti a národa vzniká potřeba ochrany jedinečných hodnot, které nás činí šťastnými, zakládají pocit sounáležitosti a dávají perspektivu našim dětem. Realisté netouží po izolaci a snahou Realistů není hledání rozdílů mezi kulturami a jinými národy. Naším cílem je ochrana naší země před takovými vlivy, které mohou způsobit destabilizaci a přinést nežádoucí nevratné změny, po nichž netoužíme. Realisté jsou přesvědčeni, že stejně jako oni, netouží po takových změnách ani většina národa.
z blogu Petry Bostlpvé
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.