Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaKongres zahajuje „plnocenné vyšetřování George Sorose“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Kongres zahajuje „plnocenné vyšetřování George Sorose“

To temné financování radikálních levičáků neblaze proslulým globalistou Georgem Sorosem po celém světě ho nakonec dohnalo, jelikož Kongres oznámil „plné vyšetřování“ jeho záležitostí počínaje jeho pokusy instalovat ve Východní Evropě levičácké režimy pomocí peněz amerických daňových poplatníků. 

Toto vyšetřování bylo zahájeno poté, co George Soros použil miliony dolarů amerických daňových poplatníků udělených jeho nadaci Open Society Foundation bývalým prezidentem Barackem Obamou, aby pomohl podpořit levičáctví a rozdmychával změny v cizích zemích. 

Tyto peníze se měly použít „nezaujatě a nestranně“ a když se Open Society Foundation nepodařilo přesvědčit Kongres, že tento zákon se dodržoval, tak bylo zahájeno vyšetřování. 

Zprávy o tomto kongresovém vyšetřování přichází spolu s tím, jak Evropu dále zachvacují proti-Sorosovské demonstrace s tím, že hnutí Stop operaci Soros nabývá na lidové podpoře v zemích znepokojených ze Sorose jakožto z předvoje pokusů o zničení jejich tradičních kultur. 

CBN News hlásí: Miliardář George Soros byl už dávno obviňován z vměšování do evropských politik a teď už i američtí zákonodárci požadují odpovědi na zprávy, že dolary z amerických daní mají pomoci financovat různé liberální záležitosti v malé konzervativní zemičce Makedonii. 

Sedm kongresmanů chce vědět, proč si americký velvyslanec v Makedonii Jess Baily jmenovaný Barackem Obamou vybral Sorosovu Open Society Foundation jako hlavního realizátora projektů Americké agentury pro mezinárodní rozvoj (USAID) v této zemi. 

K těmto zákonodárcům patří Rep. Christopher Smith, R-N.J., Rep. Randy Hultgren, R-Illi., Rep. Robert Aderholt, R-Ala., Rep. Louie Gohmert, R-Texas, Rep. Robert Pittenger, R-N.C., Rep. Jeff Fortenberry R-Neb., a Trent Franks, R-Ariz. 

Ti v lednu napsali do Baily dopis rozvádějící jejich obavy. 

„Dostávalo se mi v posledních několika letech věrohodných zpráv, že americká diplomatická mise v Makedonii aktivně intervenovala do stranických politik v Makedonii stejně jako, že formovalo její mediální prostor a občanskou společnost často s upřednostňováním skupin jednoho politického přesvědčení proti jiným,“ napsal reprezentant Smith. 

Ministerstvo zahraničí odpovědělo jiným dopisem vysvětlením, že ty granty se udělovaly na základě „procesu veřejné soutěže.“ Dopis rovněž konstatoval, že diplomatická mise pracovala na prosazování amerických zájmů „v nezaujatém, nestranném, objektivním a transparentním výběrovém procesu.“ 

Tato vágní odpověď ty kongresmany podnítila, aby požádali Úřad vládní odpovědnosti a generálního inspektora, aby to plně vyšetřili. 

CBN New mluvila s reprezentantem Gohmertem a ptala se ho na jeho poslední schůzky s poslanci makedonského parlamentu. 

„Když máte vůdce z jiné země a ti říkají: ‚vaše vláda nám říká, že nám pomohou, ale musíme schválit zákony o sňatcích stejného pohlaví, a že musíme platit potraty,‘ tak víte, že Spojené státy si už nezaslouží požehnání boží, protože se pokoušíme různým zemím vnutit, aby opustily svou náboženskou víru,“ řekl Gohmert. 

Také konzervativní dozírající skupina Judicial Watch provádí své vlastní vyšetřování. 

V tiskové zprávě uvádí seznam určitých důležitých skutečností a čísel jako od roku 2012 probíhající umístění asi 5 milionů $ z USAID do levičáckých Sorosovských skupin v Makedonii. 

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+95 # josh (xy) 2017-03-15 20:14
Trůn pro ďábla .....
+84 # Jarin G. 2017-03-15 21:14
Já bych s tím křeslem ještě počkal. Četl jsem, že už ho naživo nikdo dlouho neviděl. Ale může to být i fake news. Navíc, kdyby k tomu i došlo a po zásluze by ho odsoudili k trestu smrti, tak při pohledu na ten vynález by to tu trosku stejně kleplo. Já bych zvolil humánnější způsob. Sebral bych mu veškeré finance, nemovitost atp. atd. (to je pro vyvoleného větší trest než smrt) a zavřel bych ho do krimu až zčerná, na samotku o chlebu a vodě, aby mohl přemýšlet, co všechno ten chazerský zloduch světu provedl!!!
+59 # Vladimír57 2017-03-15 22:00
A co jej v krimu oženit s nějakým tmavším bukanýrem, konečně, láska je láska.
+73 # josh (xy) 2017-03-15 22:14
+43 # Janina 2017-03-15 22:29
A opět jste se trefil:)) A opět se Vás musím zeptat - kam na ty obrázky chodíte?
Jenom označení slušivého oblečku toho ještěra ty 000, bych vyměnila za 666.
+26 # josh (xy) 2017-03-15 22:52
;)
+32 # Janina 2017-03-15 22:57
Jste prostě skvělý:))
Ani to nemůžu dopsat jak se směju.
+26 # josh (xy) 2017-03-15 23:02
+12 # Janina 2017-03-16 14:37
Můžu mít prosbičku?
Nemohl by jste ten pruhovaný obleček navléci na anglickou Alžbětku?
Ta podoba těch dvou je zarážející. Možná se pletu, potřebovala bych to vidět. Díky.
+9 # Piovarči 2017-03-16 18:01
Ono by ich to mohlo byť celé panoptikum v tých pruhovaných oblečkoch:-)
+9 # josh (xy) 2017-03-16 18:36
Ahojky Janino. Myslím, že ke královně nedůstojné,...i když mám také námitku, že mladý páreček, od České republiky se nenamáhal ani převzít plnokrevníka... tak místo královny jsem šaty spíchnul jiné, kteé také padnou..;)
+2 # Jan Hink 2017-03-16 20:49
Možná by to číslo šlo vyjádřit slovem: nula
+19 # .lak 2017-03-16 00:52
Je rychlej. Beru odsud www.google.com/imghp?hl=cs
+27 # Jarin G. 2017-03-15 22:31
Ty jsi sakra neuvěřitelně rychlý!!! Ještě, že nejsi pistolník z Divokého západu. :o)
+28 # Lucif 2017-03-15 22:40
A zákaz chcípnuť, kým všetky zločiny neodmaká. Má čo robiť najmenej najbližších 10000 rokov..
+22 # Vladimír57 2017-03-16 00:46
Docela mu ten stejnokroj sedí.
+21 # Jarin G. 2017-03-15 22:29
No vylepšovat mu to můžeme, proč né. A neviděl bych v tom jen sex (to by se mu mohlo i líbit). Ono posluhovat tomu bukanýrovi s IQ70 by byla taky radost pro toho "filantropa". Za špatně provedený či pomalu plněný příkaz, facka přes celou hubu. Navíc by musel povinně poslouchat zprávy RT, Pjakina apod. Hlavně ty zprávy o ruských úspěších!
+15 # smrťák 2017-03-16 07:03
.
+17 # Dascha 2017-03-16 08:40
Smrťáku, nikam se neztrácej, to je přesně to, co tá pornojandova banda chce. Abychom všichni zmlkli a drželi huby.. Proto ty mínusy,proto ty debilní ( nekteré) příspěvky Vždyť jsou za to placeni. Ti různí Jandové, Romancevové a spol..Vždycky jsem tě ráda četla,....tak mi to nekaz.
+15 # marieza 2017-03-16 09:29
tež vidim ,že Smrták vždycky ,ukáže se sporadicky,na lednici stále visí ,jeho mrazu stupnice,líbí se mi velice :-) komentáře jeho vždycky ,zesměšnili hlupé nicky ,ztratili jsme smíchu zdroj ,ktery však měl vždycinky ,svoje skryte účinky ,zly a hlupy nikdy nebyl ,Smrták nebyl žádny debil , otrávil ho hnupů houfec ,hlavně jeden ,co má toulec ,naplněný zlem a jedem ,a my ,co poznat nedovedem ,Smrtak že je věčně s námi ,i když bude za horami ,máme ho vždy za krkem ,jeho parte NEBEREM .Na památku Smrtákovi ,Marieza.
+15 # Janina 2017-03-16 10:31
mariezo děkuji, nejen za smrťáka, ale za nás všechny (pokud se přidají) - teda za mě určitě.
A ty smrťáku, už mě fakt štveš, jak vzdávám, jak pláču?
Víš, ironie je někdy účinnější než nadávka nebo facka a ty máš ten nadhled, fackoval jsi zleva, zprava.
A tvoje srandovní příspěvky?
Jistě byly i pro zasmání, ale skoro vždycky tam bylo schováno to něco navíc. Kdo chtěl, viděl.
Myslím, že už jsme to probírali.
Taky jsem Vám psala u článku zmláceného Slováka - o tom, že poslední dobou je to tady humus. Samý troll, každý se pere s každým, červená diskuse, u článků, které mají přes 10000 návštěv je hodnocení do deseti bodů a teď se přitvrdilo s mazáním příspěvků
A co jako?
Tak to všichni zabalíme, pustíme si čété, budeme slastně hltat každé slovo, které nám předžvýkají, stoupneme si v jednom šiku za obludária typu evropských hodnot, dáme si pivčo - jé my se máme, a?
To už si do toho hrobu můžeme lehnout v předstihu hned i s naším potomstvem, na nic nečekejme.
Také jsem byla v pokušení, že už ani čárku.
Jenže pak mě napadlo - ale vždyť to je právě to co chtějí, aby tady byli samé "výkřiky do tmy", druhý Iděs.
A proto ani náhodou!
Už jsem ti psala o té ruce, kde každý jeden prst nemá žádnou sílu, ale když se ruka sevře v pěst.....
Takže zopakuji:
nevím co se s tímto webem děje, buď změnil majitele, nebo trolling vychází z řad správců webu nebo jsou to nájezdy zvenčí, ale v tom případě by neměl být admin impotentní a něco s tím dělat.
Pokud to ovšem není záměr a úmyslná tolerance.
+9 # smrťák 2017-03-16 16:28
.
+8 # Piovarči 2017-03-16 18:12
Smrtáku a bude húř... a dávam ++++++++++
+6 # Jarin G. 2017-03-16 20:51
a proto každého smrťáka, obzvláště toho našeho, potřebujeme!!!
Můj sen, celý šik smrťáků s kosami, ležérně přehozenými přes ramena kráčí směrem k budově s nápisem AC24 (i Eu a další) čistit od šmejdů. Na krátko se zastaví, všichni začínají brousit kosy s popěvkem na zubech (na rtech by to asi nešlo), ty víš jakým,......Dal ší vývoj je nasnadě.
+5 # Jarin G. 2017-03-16 21:05
Smrťáku, vykašli se na dotyčného. Vždyť právě o tohle mu šlo, dostat tě odtud. Žárlivost je, chlope, sviňa. Vždyť jsi ohrožoval, dle jeho názoru, jeho výsostné postavení a dovolil jsi se mu oponovat, nesouhlasit s jeho dedukcemi. To on bytostně nesnáší. On se staví do role učitele a vůdce těch ostatních a je třeba ho jen chválit. On už tady zas tak moc nebývá a komentáře má čím dál kratší. No a ty si myslíš, že tu nemáš okruh přátel? Podívej se, jak po tobě holky jedou ;o). Kolik je tu reakcí a jakých na tvůj odchod a to i jinde! To o něčem taky svědčí. Na nějaké +/- se vyprdni. Já včera vyhrál červený diplom! No a co?! I kdybych tu měl jen jednu spřízněnou dušičku, tak tady budu. A kdybych neměl ani ji, tak PROTI VŠEM, že bratře Jirásku. A na závěr, u mě vždy oporu najdeš, já se před nikým neskloním, i kdyby to byl zakladatel tohoto serveru. Nikoho jiného do svých válek ani zatahovat nechci a řekl bych, že ani žádnou tady taky nevedu. Těm pár trollíkům se můžu vysmát, ti jsou pro srandu králíkům. A hlavně a na závěr: když nejde o život, tak jde o hovno (byť jsem slušný chlap, tak teď natvrdo)!!!
+6 # cawes 2017-03-16 21:57
smrťák neopováž sa ujsť, neviem čo sa deje, ale ja si to dodatočne počítam a beda ti ak neuvidím tu tvoj zálesácky ksicht, nájdem si ťa v horách a napráskam ti na bendžo... radím radšej hoď spiatočku :))
+7 # Janina 2017-03-16 22:17
Správně cawes, půjdu s tebou:)
+5 # Jarin G. 2017-03-16 22:28
Já se taky dobrovolně hlásím. Když nás bude víc, nebudem se báti (vlka) smrťáka nic! A najít ho nebude problém. V současnosti kácí stromy se svou velkoobjemovou řetězovkou, jejíž řev je nezaměnitelný a něco v tom řevu připomíná svist kosy při sekání dutých hlav.
+5 # Dědouch1 2017-03-17 12:26
Já vám ho děvčata podržím.
+7 # cawes 2017-03-17 14:00
smrťák je človek čo ma podvedome dvíha na nohy, som diabetik, trochu veľmi prisladká a skoro rok problém s nohou. Boli chvíle keď som to vzdala, doslova, telo si žilo nezávislý život od vedomia... a zrazu smrťák, najslnejší človek akého som stretla, vpadla som do vašej rodiny a je mi s vami dobre.
Preto si myslím, že tieto osobné šarvátky sú malichernosti, smrťák vyhral tú najťažšiu bitku o život a nádherne, dôstojne.
Janina :)) vieš si to predstaviť ako dve postarše dámy hľadajú s navigáciou v pralese smrťáka
Zdravím vás všetkých a prajem nádherný deň

... a ešte k téme, nech je akokoľvek zle s tým hore by som nemenila
+5 # Janina 2017-03-17 17:06
Teď jsi mě cawes pobavila, sice bych neřekla postarší dámy:)) (fyzičku mám více než dobrou), tak snad dámy v nejlepších letech:), ale s tou navigací to mám na štýru.
Už jenom ta představa, vždyť já se ztratím i při hledání hub v lese, chodit na houby - to přímo miluji.
To se mnou musí chodit manžel a pořád koukat kde jsem. Dvakrát mě zatočit, tak se nikdy domů nevrátím.
Tak jednoduché by to měl, kdyby se mě chtěl zbavit:)
Ale je dobré, že Dědouch by šel s námi, tak tu orientaci bych mu ráda přenechala.
Buď zdráva.
+5 # smrťák 2017-03-17 23:41
.
+4 # cawes 2017-03-18 14:15
Hurá, tu si :))
+3 # marieza 2017-03-18 18:41
...uuuááááááá.. ..:-))))))...sm rták....:-)))
+3 # Janina 2017-03-19 01:56
Hlavně aby tam neměl Skarabea ještě by se mohl transformovat:)
+5 # Jarin G. 2017-03-16 22:18
Tys už tu ale taky dlouho nebyla, viď cawesi? Rád jsem tě tu vídával! Jde o to, že smrťákovi zase smazali příspěvek a to poněkolikáté, i když v tom nebylo nic závadného. Abys to nemusela hledat (pokud tě to zajímá), tak je to v článku „NEOCHRÁNILI“: PUTIN OZNÁMIL, ŽE MEDVEDĚV ONEMOCNĚL ze 14.3. a je to asi v 1/5 stránky. Tam na to smrťák ostře reaguje A to byla ta poslední kapka!
+6 # Dědouch1 2017-03-17 12:35
Cawes je děvče. Jedno z našich zdejších úžasných děvčat.
Těmi chvalozpěvy musím šetřit, aby nám děvčata nezpychla a neodnášely to doma jejich nebohé silnější polovičky.
;)
+3 # smrťák 2017-03-17 23:53
.
+2 # Jarin G. 2017-03-18 09:54
Dík, opraveno!
+3 # cawes 2017-03-18 14:18
Dedouch, keby si vedel ako som rada že ťa vidím
0 # Dědouch1 2017-03-24 18:07
Jsem rád, že jsi ráda. ;)
+5 # Dědouch1 2017-03-17 12:45
Smrťáku, pár zdejších dobrých duší už ti za tvoje zaječí úmysly nandalo. Hezky ti vysvětlili, že je to blbost. Já se přidávám, ale budu stručný:

N E S E R !

Co všechno je v tom obsaženo, ty víš. Bylo by to na stránku
+7 # Janina 2017-03-17 17:24
Dědouchu jedno slovo a řečeno vše:)
Nevím jestli jste četl diskusi asi dva? týdny zpátky.
Mě hodně trápí ta věc mezi smrťákem a Richardem.
Mám ráda smrťáka, ale také si ráda přečtu Richarda. (už dlouho se neozval)
A cítím pocit viny - vím (nebo si alespoň myslím), že za to nemůžu, ale byla jsem v tom sporu jako ta rozbuška.
Nebo to vidím špatně a byla to poslední kapka, po které jsem nevěřila svým očím.
Opravdu mě to mrzí a kdyby to bylo v mých silách, tak celou tu diskusi bych vygumovala z paměti obou i ze svojí.
+6 # Dědouch1 2017-03-17 18:09
Ano, Janino, četl. A mám stejný problém, jako Vy. Taky mám rád oba. Měl jsem tenkrát hodně velké drama a osobní krizi, ve které mě Smrťák podporoval, ale mailoval jsem mu i k té věci s Richardem:
"Smrťáku, Vladislave, Vláďo,
každý má něco, nějakou "vadu na kráse"... Všiml jsem si, že Richard někdy spřádá a kombinuje příliš přehnaně, zvlášť pokud jde o trolly a podobné existence, ale pokud jde o dění ve světě, pálí a kombinuje mu to hodně dobře, poctivě na tom maká a zpravidla souhlasím.
Že si dva nesednou, je normální. A to na sebe nemusí ani promluvit... Oba jste navíc v té chvíli mohli být citlivější, snadno nasratelní...
Ve věcech společných, vlastně bez přehánění globálního významu, jste na stejné straně a to je hlavní.Nějaký čas na sebe nebudete reagovat a ono to vysvědí. Doufám."
Smrťák mi svůj postoj vysvětlil (jistě chápete, že jeho slova sem kopírovat nebudu) v tom smyslu, že Richarda "nerozdýchá", protože ho urazil, jako nikdo. Na AC, že možná občas nakoukne...
Začal sem nejen k mé radosti opět trochu chodit, ale...
+6 # Janina 2017-03-17 20:17
Díky Dědouchu, hezká slova, myslela jsem si, že to tak bylo.
Vím, že je smrťák hodně uražený, taky bych byla.
Také jako Vy jsem se jim snažila vysvětlit, že jsou vlastně v jednom mančavtu, kopou na stejnou branku, ale pak už bylo řečeno hodně zlých slov.
Tak snad to naše povídání si oba přečtou, protože mě to opravdu jedno není a ráda bych je tady viděla oba dva. Protože oba jsou přínosem, každý po svém.
Přeji hezký večer.
+2 # smrťák 2017-03-17 22:52
.
+2 # Jarin G. 2017-03-17 23:17
hezké, ale nemohu to otevřít :). Dole máš ode mě vzkaz! Dík, už se ti to zobrazilo :)
+4 # marieza 2017-03-18 12:46
Smrtáku ,osobně je mi líto ,že končíš ,ale lidsky tě chápu ....odpust mi jednu hrubku ve slově ,,zesměšnily,, ,takto je to správně ,a to ,že tě máme za krkem ,nám nikdo neodpáře ...měj se .Zdravím tež Janinu a další normální lidi :-)
+7 # Jarin G. 2017-03-16 20:46
Ahoj kamaráde! Tohle bych od chlapa, který jezdí domů z hospody na vysoko objemové řetězovce na zimním řetězu a to i v březnu, nečekal. Takhle my husiti (Slovani starších ročníků s nevymytými mozky) z boje neutíkáme. Naopak. S pokřikem Hrrrrrrr na ně!!!, je vymydlíme. Ty víš, že i mně, nejdříve jako tvému 2. nicku a později už přímo mě, bylo vyhrožováno, že si tady ani neškrtnu. Odpověděl jsem dotyčnému, že pro mě už neexistuje, jeho příspěvky zásadně přeskakuji, nečtu, nehodnotím ani nemínusuji, to by bylo pod mou úroveň. A napsal jsem mu také, že odtud nevypadnu, i kdybych sem měl umístit každý den jen tu klasickou tečku. A proto, i když mě témata zrovna neberou, alespoň to trochu prolítnu, něco málo podotknu a když se zadaří, tak přijde na řadu i sranda pokec s kamarády, veterány (tím myslím ročník narození) , o ničem, ale veselém! Vím, že to naštve, když tě někdo smázne a to opakovaně, zvlášť, když tomu věnuješ svůj čas. Já tak složité příspěvky nemám a když o ně přijdu (stalo se to vlastně jenom jednou), tak si zanadávám a jdu dál. Mě nedostanou :-). To bych musel dostat oficiální ban a nemohl se sem dostat. Ale jednak mám i IT známého a přinejhorším bych šel jinam. Svět se kvůli AC24 nezboří.
..............
Na tvém místě bych pro jistotu psal delší příspěvky s odkazy někde na textovém editoru a pak je jen překopíroval (pokud bych se k něčemu takovému dostal, tak to určitě udělám a je jedno jestli bych to napsal nejdřív sem a pak si to zkopíroval a uložil nebo opačně). A až by tě zase smázli, a to není okamžitě, tak bych na tvém místě to s velkou chutí a doplňkovým komentářem, který by si za klobouk nedali, zapíchl znovu a třeba pod každý článek.
............... ...

Nezapomeň, že i bratr Žižka byl velký bojovník, ale i velký stratég. Buď jim i ty, bratře!!! Na závěr ti zpívám Kdož sú boží....(buď rád, že to neslyšíš, já zpívám skvěle, ale až po "požití", když se přestanu slyšet..)
+5 # smrťák 2017-03-17 22:47
.
+4 # Jarin G. 2017-03-17 23:04
Ty vole (takhle oslovuju v dojetí, abych byl za chlapa), jinému bychom to přeci nenapsali!!! Dokonce jsi i dostal zpátky Cawes (toho si obzvlášť važ)! A hele, nech si tu symboliku, jó!!! Já už se dneska rozloučil, ale nakonec mi to nedalo a jukl jsem jen sem. Trefa! Jenom jsem nemohl otevřít ten odkaz výše!? A to je jedno, hlavně, že uvažuješ....A nezapomeň: "Padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina"
+11 # Adolf Hitler 2017-03-16 07:26
Sóroš je určitě na smrt nemocen,tak je to jen,aby lidé měli zadostiučinění. ....a jedeme dál......jen naiva může něco čekat,byla by to pořádná mašinérie,nejso u ale chechtáky ani se jich nedostává,dluhy rostou,takže jeden neví čeho se ještě dočkáme,zatím sórošům dávají za vinu.........
+45 # Historik 2017-03-15 20:19
No konečně a trvalo to jen pár roků. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu....
Stejně ale, nejvíc by mě zajímalo, jestli se třeba za pár let dozvíme konkrétní fakta z činosti Open Society, kde všude, co, jak, za kolik a hlavně PROČ.
+23 # НКВД 2017-03-15 20:53
soros.dcleaks.com

Aspon cast dokumentu vyhackovana z OSF
+8 # pozorovatel 2017-03-16 10:49
+23 # Jarin G. 2017-03-15 21:18
Určitě se to dozvíme i oficiálně, ale tak za 50 roků! Možná i o něco později.
+63 # Cyril 2017-03-15 20:30
Sorosi ty kryple... nějak vám to NWO kolabuje. Ať už si každý věří čemu chce, platí jeden zákon a tomu já teda věřím. ZLO NIKDY NEVYHRAJE. NAKONEC SEMELE TY CO HO ZASELI. DŘÍV NEBO POZDĚJI.
+7 # contumax 2017-03-15 20:48
Cyril

1 ***

NWO bude podle Bible mě to tak vychází ale i tak Ti nechci brát iluze...

Možná tomu někteří utečou do bezpečí, nevím...
+23 # Cyril 2017-03-15 21:27
Pravda, ale ve vysledku zlo prohraje.
+3 # contumax 2017-03-16 07:26
Cyril

Ano přesně zlo ve výsledku skončí...!!!
+3 # Piovarči 2017-03-16 18:20
áno ale najprv nás všetkých pobijú vo veľkých žních ten iluminát to jasne povedal že naplnia písma
+9 # J K 2017-03-16 06:32
Hej, ale iný NWO, než si ho predstavujú naši elitári.. keď sa splnia už aj tie posledné strany Biblie, tak takýto odpad spoločnosti už bude dávno hniť pod zemou a nebude treba žiadnych politikov.. Nebude na Zemi kľud, pokiaľ človek nad človekom bude vládnuť..
+19 # josh (xy) 2017-03-16 07:34
Ještě není konec,....ještě jsme nevyhráli, je to ďábel.
+7 # Historik 2017-03-16 16:32
To je super !!! :-))))))
Hasta la vista šmejde !
+58 # Pokec 2017-03-15 20:53
Že je Soros chazarská zrůda je jasné ! ALe co je zo za nesmysl, který se všichni darebáci světa snaží přesvědčit, že se jedná o "levičáky" či neomarxisty a mnoho lidé na to slyší. Nejde o žádnou levici ani marxisty ! Marxismus t byl jakýkoli, tak bojoval za práva (pracující) většiny. Tito [...]i bojují za sebe, za své zvrácené představy o světě a nadvládě nad nim, kdy zvrhlá psychopatická menšina parazitů vnucuje svůj názor většině ! A to nemí marxismus ale čistý fašismus !!!!!
+23 # Jarin G. 2017-03-15 21:27
Pokeci, tady se objevuje jakýsi Malik, který likviduje, mimo jiné skupiny, všechny levičáky u nás. Smrt levičákům je jedno z jeho hesel. Ten blb ani netuší, že socdemáci mají s levicí něco málo společného jen pár dní před volbami, když naslibují cokoliv (pak se z toho stejně vykroutí) a tzv. komunisti, si jen pod Filipem, zahřívají svůj parlamentní chlívek. Máš pravdu, spousta lidí používá název levice i tam, kde to s ní nemá nic společného.
+25 # Dědouch1 2017-03-15 22:24
"...pár dní před volbami, když naslibují cokoliv..."
Ano, naslibují hory, doly, i s horníkama.
Ozubenej žalud, by mohl vyprávět. A měl by. Hlavně těm horníkům, o těch dolech...
+20 # Jarin G. 2017-03-15 22:36
...jenom si dovolím malinko doplnit. Ti horníci, prý, mívají sny o bytech, co ten dotyčný daroval Bakalovi (další dobytek, kamarád Vaška Láhve). A prý při tom , ve spaní, strašlivě skřípou zuby a hledají podvědomě klacky!
+14 # Dědouch1 2017-03-15 23:19
Dostal jsi mě, Doughu Badmane! Místo těch dolů, měly být byty. Ale měnit to nebudu.
;)
-52 # Apollo 11 2017-03-15 21:38
Pan Soros je především velký filantrop a vynikající filozof, což primitívům prostě vadí. Ale dobře jim tak!
+57 # Jarin G. 2017-03-15 21:42
Tak dobrý ironický šleh jsem tu už dlouho nečetl!!! Jsi králem sarkasmu, alespoň na AC24! Ano, Soros má rád lidi a hlavně vnitřnosti těch mladých, vhodných na transplantace. Mladá krev taky není k zahození! Taková transfůzička staré krve za mladou dělá divy.
-49 # Apollo 11 2017-03-15 21:49
Za svou prospěšnost lidstvu byl oceněn mimojiné čestnými doktoráty na Oxfordu a Yaleu.
+40 # Jarin G. 2017-03-15 22:02
A ten titul je za co? Za kvalifikované lidožroutství na nejvyšší doktorské úrovni?
+25 # Jaris 2017-03-16 03:42
Apollo11 odstartuj laskave do vesmiru a uz se nevracej. Nech si take raketu dobre zkontrolovat, to vis ono to dost casto pada.
+32 # Dědouch1 2017-03-15 22:30
Taková je holt doba, trollíku. Venca lahvoň jich měl...
Taky filantrop, že?
Máš volný pohyb, nebo tě jen občas pustí k tabletu přilepenýmu ke stolu?
+19 # 8746597452 2017-03-16 01:23
ty vole, nepij už tu okenu, očividně ti to škodí.
+12 # Jaris 2017-03-16 03:37
Jako vtip pro dnesni den, dost dobry. Chi, chi, chi, ha ha haaaaaaaaaaaaaa aaaaaa!
+29 # Monika lkema 2017-03-15 22:05
Zombi by se měl vrátit do Maďarského vězení společně se slimáky jsi sníma užívat když vydal plno peněz na jejich přepravu ! Orbán by mu ukázal otevřenou náruč ! Sebrat všechny jeho majetky a nakradene peníze !
+19 # Jitka 2017-03-15 22:20
Co je levičáckého na aktivitách Sorose ve prospěch nadnárodních korporací? Co je levicového na barevných revolucích? Ujasněte si pojmy. Uvědomuje si autor článku, že "levice" v USA je něco jiného než levice v Evropě? Proč se autor tohoto blábolu nepodepsal?
+11 # Ignác 2017-03-16 07:32
Na ty, co jsou nad ním, se nedostane.
Ale jinak z textu:
>>> pomocí peněz amerických daňových poplatníků
A co kdyby to dělal ze svých peněz. To by bylo v pořádku?
>>> Tato vágní odpověď ty kongresmany podnítila..
Kdyby odpověděli obšírně, nechali by to "kongresmani" asi být.
>>> V tiskové zprávě uvádí seznam určitých důležitých skutečností a čísel jako od roku 2012 probíhající umístění asi 5 milionů $ z USAID do levičáckých Sorosovských skupin v Makedonii.
A co ty biliony dolarů co se od té doby vyhodily na ostatní "projekty" jako např. Ukrajinský Majdan a další "operace", o kterých veřejnost neví?

Jsem zvědav, kam až toto "vyšetřování" zajde, pokud to neuschne, nebo se v chapadlech vyšetřovatelé neztratí. Vždyť by následně museli pozavírat či usmažit min. polovinu bývalé či stále ještě nynější politické garnitůrky USA!
+2 # contumax 2017-03-16 08:35
Trochu mimo článek...

Babiš má průser...!!!

" Ať žijou poctiví zloději " !!!
+5 # contumax 2017-03-16 08:38
Všelijaký vyšetřovací komise a kongres, těm to vždycky trvá léta a nakonec zjistí, že nikdo za nic nemůže...

" Napadá mě jestli za to nemůžu já " !!!
+12 # Jan P-9 2017-03-16 08:49
Ano a "nejlevicovější " převrat byl ten na Ukrajině.
+8 # .lak 2017-03-16 10:29
www.youtube.com/.../ za holáre lepšího tisku jak z rotaček FED
+10 # pozorovatel 2017-03-16 10:52
zopár úryvkov:

George Soros: “Som blázon, ktorý chce mať vplyv. Som ako boh”

„Vždy som sa na seba díval ako na boha. Pravdu povediac od detstva som v sebe nosil mesiášske fantázie, o ktorých som cítil, že ich musím kontrolovať, ináč ma môžu dostať do problémov.“

“Je to druh choroby, keď sa považujete za boha, za tvorcu všetkého, ale cítim sa spokojne, pretože som to začal uskutočňovať.“ Ako podotýka server usanewsflash.co m, ak „blázon“ disponuje biliónmi, nikdy nie je „irelevantný“ …

“Som niečo na spôsob deus ex machina. Som niečo výnimočné. Som veľmi spokojný so svojím obrazom na verejnosti, pretože som ho vytvoril sám. Reprezentuje to, ako chcem aby ma ľudia vnímali, nie aký som. Viete v skutočnosti nie som nezištný filantrop. Som veľmi egocentrický“… uviedol v roku 1994 pre New York Times.

Pred svojím životopiscom Michaelom Kaufmanom poodkryl svoju dušu: “Som blázon, ktorý chce mať vplyv.“ Soros sám uvádza, že v jeho rodine sa vyskytli psychické poruchy, jeho starý otec trpel paranoidnými predstavami. “V mojej rodine je veľa šialenstva. Zatiaľ sa mi podarilo tomu uniknúť,”

Server končí svoj článok o osobnosti tohto vplyvného muža, citáciou z jeho knihy Soros o Sorosovi: “Neakceptujem zákony zavedené inými… V obdobiach kedy sa menia režimy, normálne zákony neplatia.“

www.hlavnespravy.sk/.../824635

---------------------------

George Soros: ‘I Am A God, I Created Everything, I Control America And Hillary Clinton’

Anglická verzia vyššie citovaného článku. Obsahuje viac podrobností, mimo iného aj takýto citát:

“Next to my fantasies about being God, I also have very strong fantasies of being mad,” Soros said on British TV. “In fact, my grandfather was actually paranoid. I have a lot of madness in my family. So far I have escaped it.“

voľne preložené: „Okrem mojich predstáv, že som Boh, mám tiež veľmi silné predstavy, že som šialený“, povedal Soros v britskej televízii. „V skutočnosti môj starý otec trpel paranojou. V našej rodine je mnoho prípadov šialenstva. Ja tomu zatiaľ úspešne unikám“.

superstation95.com/.../1886
+3 # contumax 2017-03-16 14:38
Pozorovatel

1 ***
0 # Věra Štimová 2017-03-16 17:16
Civilní rozkaz Papeže Františka Obamovi
Papež František v tomto civilním rozkaze psaném jeho právním zástupcem RUSI korporací Spojených Státu Amerických (která de jure patří Vatikánu), jmenuje generála Hama Obamovym nástupcem a všem úředníkům státní správy, vojákům, agenturám a jiným institucím nařizuje neposlouchat Obamovy rozkazy.

Dukazy, ze Spojene Staty jsou KORPORACE a nikoliv STAT:

The United States Isn’t a Country; It’s a Corporation!
PROOF Vatican Owns Corporate UNITED STATES
The Hidden Vatican Crown Empire

A TADY JSOU JINE STATY JAKO VLADNI KORPORACE

Více zde: m.benjamin-fulford-cz.webnode. cz/.../

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás