Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaDr. Kevin Barrett: Trump je „loutkou“ hlubokého státu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Dr. Kevin Barrett: Trump je „loutkou“ hlubokého státu

Americký učenec Dr. Kevin Barret tvrdí, že prezident Donald Trump je svolnou loutkou Hlubokého státu instalovanou CIA, aby strhla pozornost alternativních médií. 

Poté, co tiskový tajemník Bílého domu Sean Spicer v pátek oznámil, že Hluboký stát se pokouší „podvracet vládu prezidenta Trumpa,“ Barrett prohlásil, že toto přiznání je záměrným klamem k zmatení veřejnosti, aby před ní skryli fakt, že Trump je sám součástí Hlubokého státu. 

Spicerovo přiznání opomíjí životně důležité informace o zločinech hlubokého státu páchaných proti americké veřejnosti. „A teď tu Sean Spicer v podstatě světu přiznává, že hluboký stát existuje. Spicer ale nešel až tak daleko, aby přiznal, že ten hluboký stát odpálil i Dvojčata, aby nás zavlekl do těch válek za Izrael. Ale místo toho tak nějak zkouší ukazovat prstem na Obamu a jeho lidi jako na zapletené s hlubokým státem. To je ale teď příliš povrchní analýza,“ řekl Press TV Dr. Barrett. 

Presstv.ir hlásí

Peter Dale Scott popularizoval výraz ‚hluboký stát‘ 

„Profesor Peter Dale Scott z University of California byl asi tím výzkumníkem, který se o popularizaci termínu hluboký stát zasloužil nejvíce. A ten přišel s celým jeho konceptem při analýze zavraždění prezidenta John F. Kennedyho,“ řekl Dr. Barrett. 

„Dnes už i mainstreamoví žurnalisté a historici jako David Talbot a další akceptují, že prezidenta John F. Kennedyho nezavraždil osamělý potrhlík, konkrétně Lee Harvey Oswald, nýbrž že byl svržen pučem určitými živly amerického hlubokého státu včetně bývalého ředitele CIA Allana Dullese, viz Talbotova kniha (Ďábelská šachovnice: Allen Dulles, CIA a vzestup americké tajné vlády) a bývalý šéf kontrašpionáže James Jesus Angleton, který býval styčným důstojníkem mezi izraelským Mossadem a CIA, stejně jako živly z organizovaného zločinu, které pravidelně spolupracují s těmito živly CIA,“ konstatoval. 

„Takže to byla svým způsobem mnohonárodní zpravodajská operace se značnou mírou zapojení izraelských účastníků, jak vysvětlil Michael Collins ve své knize, Konečný rozsudek: Chybějící článek v konspiraci za zavraždění JFK,“ konstatoval. 

„Peter Dale Scott to nedotáhl až ke konci s izraelskou stopou, ale vytáhl termín hluboký stát postavený na jeho výzkumu zavraždění JFK a později puče z 11. září, do něhož se v podstatě zapojily živly americko-izraelského hlubokého státu stejného typu, které vyhodily výbušninami do povětří Světové obchodní centrum a zinscenovali neexistující únosy letadel spíše než údajné sebevražedné únosy – ve skutečnosti v letadlech žádní arabští únosci nebyli – takže zase další hrozný klam jako při vraždě Kennedyho nebo bychom mohli říci i při vraždách jako když v roce 1968 zabili Bobba Kennedyho – zase zabitého CIA a lidmi napojenými na Izrael s vazbami na organizovaný zločin,“ uvádí tento analytik. 

„K takovýmto zjištěním se dospívalo ve studiích o hlubokém státu. A teď je velice zajímavé, že dnes tu máme prezidenta Donalda Trumpa, jedním z jehož hlavních poradců je ten provozovatel špinavých politických triků Roger Stone, který napsal knihu (Muž, který zabil Kennedyho: Případ proti LBJ) o tom, jak byl Lyndon B. Johnson součástí zabití jeho předchůdce Johna F. Kennedyho,“ řekl. 

‚Donalda Trumpa vytvořil Roy Cohn‘ 

„A teď Sean Spicer v podstatě světu přiznává, že hluboký stát existuje. Spicer nešel ale až tak daleko, aby přiznal, že hluboký stát vyhodil do povětří Dvojčata, aby nás zavlekl do těch válek za Izrael, které následovaly. Ale místo toho se pokouší ukazovat prstem na Obamu a jeho lidi jako na ty spjaté s hlubokým státem. To je ale teď příliš povrchní analýza,“ poukazuje Dr. Barrett. 

„Ve skutečnosti je ale Donald Trump sám do velké míry produktem těch nejhorších a nejohavnějších sil v hlubokém státě,“ řekl tento komentátor. 

„Donalda Trumpa stvořil Roy Cohn, mafiánský boss, který měl v kapse zkorumpované soudce a zkorumpované policisty v New Yorku a který býval přímým prostředníkem mezi J. Edgar Hooverem a americkými médii a který pro CIA organizoval operace pedofilního vydírání. Roy Cohn je v tom všem klíčovým hráčem. A Roy Cohn je muž, co udělal Donalda Trumpa,“ argumentuje. 

„Tak by snad měl Sean Spicer odhalit o hodně více o hlubokém státu včetně vazeb svého šéfa prezidenta Trumpa na nejhorší živly v hlubokém státu, o jakých zatím nebyl moc ochoten mluvit,“ uzavírá to tento učenec. 

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+30 # Jarin G. 2017-03-15 12:16
Další z mnoha konspirací?! A co takhle alespoň chvíli počkat, klasicky to bývá 100 dnů, až skutečně něco zásadního udělá nebo přednese. Já tam zatím nějaké zásadní zvraty ani do plusu, ale ani do mínusu, v zahraniční politice nevidím. Ne že by nic nedělal, to ne, ale je to spíš k té Amerika first. Zatím to vidím na zákulisní bitvu, kdo z koho a tím myslím i ty šedé eminence v pozadí, které si to mezi sebou rozdávají, včetně těch Bohem vyvolených... O prachy pak jde vždy až v první řadě.
+25 # josh (xy) 2017-03-15 12:38
Asi tak,....počkáme si. Týká se to všech, ať chceme nebo ne ! Většina doufá, hrstka šílí a pikle kuje;)
+19 # Piovarči 2017-03-15 15:02
Myslím si to isté už od začiatku je to len šikovný ťah elít v pozadí. Henry Kissinger to už dávnejšie predznamenal keď zistil že USA politika voči Rusku na Ukrajine neslávi žiadne výsledky skôr naopak posiluje Rusko ekonomicky i vojensky. A situácia sa zmiernila to je treba priznať.

A toto je fakt vážne zaujímavé čítanie
www.[...].cz/.../

V nadväznosti na predchádzajúcu pokroky v oblasti Palmyra ( tu a tu ), sýrske vládne sily zaistený plochu poľa Mustadira plynu juhovýchodne od starobylého mesta a zahájil útok proti teroristickej skupiny ISIS v smere plynového poľa v Araku.

Operácia je aktívne podporená vojnovými lietadlami sýrskeho Air Force a ruskej leteckej a kozmickej techniky síl útočných vrtuľníkov.
Oddelene, governent sily vyvíjajú pokrok v oblasti Al-Talila križovatke, ale teraz už tam repoted pozoruhodné zisky.
Sýrske vládne sily sú rapidlty rozširuje svoju zónu kontroly okolo starobylého mesta Palmyra nedávno oslobodenej od teroristickej skupiny ISIS. Sýrska armáda a jej spojenci sú pravdepodobne s cieľom získať kontrolu nad toľko zemného plynu a ropné polia v oblasti, ako môžu. To by umožnilo zmierniť energetickú krízu, ktorým čelia krajiny.
translate.google.sk/.../...
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+16 # Jarin G. 2017-03-15 15:22
Výborně. Zase se to pohnulo. Energie je vždy důležitá. Tobě samo dík!
+2 # zuza1 2017-03-15 19:25
Přečetla jsem si ty díly na odkazu [...] a dle mého názoru, je to jako vždy cca 90% pravdy a 10% lží. A pro nás bělochy Slovany je těch 10% lží fatálních. To nejdůležitější tam nebylo řečeno.
+5 # Piovarči 2017-03-15 22:55
Zuza skús to doplniť čo nebolo povedané zaujímal by ma tvoj názor. Možeš to napísať aj tu na koniec pod ten článok úplne naspodku
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+1 # lpg 2017-03-16 18:04
Já bych řekl, že s tou pravdou a lží je to přesně opačně. Oni vždycky na zrnko pravdy navlečou celou hromadu lží.
Pokud je to opravdu někdo ze skryté vládnoucí kasty, tak se jen snaží lidi přesvědčit, že oni vlastně za nic nemůžou a že to všechno dokonce dělají pro naše dobro. To je pro ně ostatně taky typické.
Vždyť to dělají i vlády, když ne všech tak většiny zemí světa. A ve vládách jsou jen jejich loutky, přesněji loutky jejich loutek.
+1 # Adolf Hitler 2017-03-15 16:10
Takovým nesmyslům může uvěřit jen blázen nebo americký demokrat.....ju j,to jsou čurýny....
+3 # Jarin G. 2017-03-15 22:20
Ádo, stáváš se místním terčem. Za co mínusy nevím ani já. Asi si myslí, že tím bláznem myslíš mě. Já jsem to pochopil jinak.
+8 # John Maxwell 2017-03-15 16:32
Vystihl jsi to dobře "zásadní zvraty ani do plusu, ale ani do mínusu, v zahraniční politice nevidím"
+23 # .lak 2017-03-15 12:27
Budulínci jejich prc. korporáty - masmédia - finační trhy - banky - ochlokracie na dojírně stroje bez duše ždímání a hlavně užívání korupce a arogance moci zastírané za pořádky. Faktem je že již mnozí politici zapoměli koho jsou zaměstnanci. Ovšem neosobní syndykát právnických osob si matlá oběti i z řad jejich zájmových obyvatel a celkově se jedná již o takřka sci-fi nemoc ražení vetigo a přívěsků zhoubného mechanismu umělé inteligence.
prvopodstata.blog.cz/.../...
+14 # Pokémon 2017-03-15 16:01
Paráda, teď už opravdu se nedá věřit nikdy ničemu a nikomu. Tolik konspirací není možné spolehlivě zkoumat, takže, co se dnes napíše na papír, nebo někdo pronese v nějaké Tv, co někomu patří, ani nevíme komu, můžeme tak jen hádat, vo co gou.
+4 # contumax 2017-03-15 16:44
Pokémon

Nedá toť svatá pravda Pokémon...
+7 # acidjoe 2017-03-15 17:15
čas ukáže
+5 # Sirea 2017-03-15 19:40
Oni si asi pletú deep state-štát v štáte a globalistov - toto amícki mudrci nevedia, že existuje. Takže tam nijakú východnú ( a západnú už vôbec) múdrosť nečakajme...
+4 # Vladimír57 2017-03-16 00:44
Něco z Aeronetu.
aeronet.cz/.../...
0 # aegis 2017-03-16 10:42
Ke stejnému tématu : outsidermedia.cz/.../

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás