Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaDoznání agenta CIA na smrtelné posteli: „Byl jsem součástí vražedného týmu, co zabil Johna F. Kennedyho“

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Doznání agenta CIA na smrtelné posteli: „Byl jsem součástí vražedného týmu, co zabil Johna F. Kennedyho“

(PP) Audionahrávky s „přiznáním na smrtelné posteli“, na níž bývalý agent CIA a konspirátor z Watergate E. Howard Hunt  přiznává, že za ním přišli, aby se stal součástí vražedného týmu CIA k zabití JFK, byla odvysílána tento víkend – tento ohromující vývoj však média establishmentu zcela ignorovala. 

Saint John Hunt, syn E. Howarda Hunta, se objevil v rádio-show celonárodního syndikátu Coast to Coast Live, aby prodiskutoval odhalení obsažená na této pásce.

Hunt řekl, že jeho otec jemu samotnému poslal kazetu s nahrávkou v lednu 2004 a požádal ho, aby ji po jeho smrti zveřejnil. Nahrávka byla původně 20 minut dlouhá, ale editoři to prostříhali z vysílání Coast to Coast na čtyři a půl minuty délky. Hunt však slíbil, že celou pásku nahraje brzy na svou webovou stránku. 

Podívejte se na video níže: 

E. Howard Hunt jmenuje četné lidi s přímými i nepřímými vazbami na CIA, kteří sehráli roli v zavraždění Kennedyho, přičemž sám sebe popsal v tomto spiknutí jako toho „co nedostal pořádnou roli“. Saint John Hunt souhlasí, že použití tohoto výrazu znamená, že Hunt byl ochoten sehrát v tomto vražedném spiknutí roli větší, kdyby mu ji dali. 

Hunt na nahrávce uvádí, že viceprezident Lyndon B. Johnson byl do plánování této vraždy a do jejího následného krytí také zapojen, když konstatoval, že LBJ: „Téměř maniakálně prahl, aby se stal prezidentem, a JFK považoval za překážku v dosažení tohoto cíle.“ 

Když se Saint Johna ptali, zda jeho otec sledoval konspirační teorie o vraždě Kennedyho, tak řekl, že starší Hunt nesledoval práci AJ Webermana, spisovatele na volné noze z New Yorku, který počátkem 70. let Hunta obvinil, že on byl jedním z těch tří vandráků (vyobrazených výše), které úřady krátce po vraždě vyslechly a později propustily. Jeden ze zakladatelů Mezinárodní strany mládeže, Vippies, Weberman vydal fotky těchto trampů a zjistil, že dva z nich se vyznačovali ohromující podobností s Huntem a s Frankem Sturgisem, kterého Hunt na nahrávce také jmenuje, že v tom vražedném spiknutí sehrál roli. 

Když se ho ptali na jeho názor, zda byl jeho otec opravdu jedním z těch trampů z Dealy Plaza, tak Saint John v ohromujícím odhalení řekl, že jeden z těch trampů opravdu vypadal úplně jako jeho otec v roce 1963 (viz porovnání výše). 

Ohromující podobnost operativce CIA s Frankem Stugisem, jedním z těch „trampů“. 

Další výzkumníci věří, že „Hunt tramp“ je ve skutečnosti Chauncey Holt, který zjevně později tuto skutečnost přiznal. Charles Harrelson byl údajně identifikován jako třetí tramp. 

Saint John Hunt řekl, že jeho otec byl krátce před svou smrtí „v hlubokém vnitřním konfliktu a plný výčitek,“ že to spiknutí v té době nevynesl na veřejnost a té vraždě nezabránil, ale všichni ve vládě Kennedyho nenáviděli a chtěli se ho to tak či onak zbavit. Kennedy slíbil „CIA rozdrtit na tisíc kousků a ty zbytky roztrousit do větru,“ s čímž už začal a v té agentuře tím skoro všechny dohnal k zuřivosti. 

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+61 # josh (xy) 2017-03-14 10:57
A co čeká teď,...na nanebevzetí?
+12 # vlk samotář 2017-03-14 16:10
Tak to mohu s určitostí potvrdit, že to ho určitě nečeká, protože přiznání se ke svým zločinům spáchaných na Zemi za svého života,.... tam kam odešel nic neznamená! ... A vím co tvrdím, protože "propadl sítem"!....
0 # Martin 2017-06-04 11:46


O vraždě JFK již není nejmenších pochyb, víme to díky odtajněným dokumentům CIA!

www.ragauian.cz/.../

Existoval mimo jiné 1 fundamentální důvod pro vraždu J.F.Kennedyho!

Termín “konspirační teorie“ byl cíleně vytvořen a zneužit určitými mocenskými kruhy k diskreditaci pro ně nepohodlných pravd a lidí, kteří pravdu hledají. Podle politologa Lance deHaven-Smithe tento termín vynalezla a rozšířila CIA, aby očernila a pomluvila lidi kladoucí otázky o vraždě JFK: „Kampaň CIA za popularizaci termínu »konspirační teorie« a za přetvoření víry v konspirace v předmět zesměšňování a nepřátelství musí být bohužel považována za jednu z nejúspěšnějších propagandistick ých iniciativ všech dob.“

Každý sám osobně si může fakticky ověřit, že pro vysoké mocenské a finanční kruhy existoval velmi velmi zásadní důvod pro vraždu JFK… přesně podle pravidla, když chceš znát vraha najdi motiv…

JFK totiž prosadil finanční reformu, která by odstavila od moci ty finančníky a klany, kteří nám v pozadí skrze systém soukromých centrálních bank FED fakticky vládnou doteď — zjednodušeně jde o to, že FED tiskne peníze a ty na úrok půjčuje vládě, nehorázně tím vydělává aniž by vytvořil jakoukoliv hodnotu a tak de-facto zotročuje všechny lidi, kteří jsou nuceni používat tento finanční systém » Peníze takto ukradené potom lidé v pozadí používají k protlačení svých cílů. Heslo „peníze jsou moc“ je 100% pravdivé.
-71 # Dohoda 2017-03-14 11:01
Tady je zrovna příklad, jak se pro vás vyrábí takové hoaxy:
zpravy.aktualne.cz/.../...
+54 # josh (xy) 2017-03-14 11:11
Jako pro NÁS hlupáky a ty jsi vyjimka? Každý snad má svůj mozek se závity a net, aby vyhodnotil informaci, kterou mu média předhazují...pr avda někdy je to oříšek, a někdy pro pobavení.
Nebo jsi se jen špatně vyjádřil a já špatně pochopil?
-68 # Dohoda 2017-03-14 11:19
"Pro vás" - Myslel jsem průměrného čtenáře AC24, kde se prezentují právě články, o kterých je v tom odkaze a většina je bere vážně. Uvádí se, že AC je ruská propaganda, ono to tak vypadá, a ty hoaxy , kdyby byly pravda, tak vlastně očerňují západ, takže se jim to hodí do krámu.
+17 # Lucif 2017-03-14 13:00
Myslel tým pre NÁS, gojímy.
+73 # jan lavicka 2017-03-14 11:27
Fakt nechápu, jak se v dnešní době, kdy už je dávno jasné, že USA nezákonně vraždila v Jugoslávii, stála za 2. světovou válkou (což se dá snadno dokázat), vraždila v Afghánistánu, Íráku na vylhaných důvodech, může ještě najít takový nevzdělaný blb a podřadný jedinec jako ty, co USA věří jediné slovo :)

Dnes už je jasné, že co řekne USA, tak prostě není pravda. Jim bych už nevěřil ani 1+1=2, historie vše potvrzuje.
-60 # Dohoda 2017-03-14 11:33
Jugoška je sporná i Aghánistán, ale jak to že USA stály za druhou světovou? On to nebyl Hitler, kdo měl dobyvačné plány už při nástupu k moci?
+4 # Miki 2017-03-15 11:52
Američani byli nuceni přiznat, že i napadení amerických lodí Vietnamci byla akce ve stylu False Flag k rozpoutání vojenského konfliktu. A co se stalo? Pár stovek tisíc mrtvých na druhé straně, jak říkali sami Američani, bytostí čtvrté kategorie, pár desítek tisíc mrtvých, zmrzačených či psychicky postižených vlastních žoldáků a že by někdo nesl zodpovědnost.
Afganistán se vůči Americe ničeho nedopustil, jen se tam údajně někdo skrýval, a co na tom, že ještě před pár lety je sami vyzbrojovali. V Iráku se taky žádné chemické hromadného ničení taky nenašli. Co na tom, že "údajní" teroristi byli skoro všichni Saudové, zaútočíme na Irák a veřejnosti už něco nabulíkujeme ...
+30 # Petr017 2017-03-14 12:19
Brát vážně Bakalovy Aktualne.cz chce kuráž...:))
+29 # contumax 2017-03-14 11:26
To svinstvo je už tak propletený, že se v tom nevyznají ani ti, kteří to všechno způsobili...

Všechno všichni nevědí, každý " byl jen součást " monstra státní máfie....
+17 # Dost3 2017-03-14 13:02
Ale ne, je to naopak jednoduché. Je třeba pozornost jednotlivců zacílit co nejdále od skutečných problémů, zaměstnat plebejské mozky záplavou bezcenných informací, o tom, jak je systém před vším ochraňuje, co je špatné a co dobré a jakkoliv odvést pozornost od plížívého ovládnutí každého jednotlivce. Ať jsou to pasti bank, mocenských klik, nebo reklamních a průmyslových gangstrů.
HOWGH.
+31 # abecede 2017-03-14 11:40
jasné aj lekári ktorí upodozrievali """liek""" Talidomid že poškodzuje plod boli konšpirátori, aj DDT spôsobujúce rakovinu bola konšpirácia, útok v tonkinskom zálive je vymyslený, aj stretnutie psychopatov Bilderberg bolo podľa mejnstrímových médii až donedávna niečo čo neexistuje a dalo by sa pokračovať.... Všetko čo nepasuje do obrazu tým čo vrtia psom sa označi za konšpiráciu. A dohoda -viete čo je kongitívna dizonancia? :-)
-46 # Nihilist 2017-03-14 11:54
Kennedy už nikoho nezajímá.... Sorry jako
+36 # Jaris 2017-03-14 12:52
Ze ne? Mne to napriklad zajima, protoze na lez se nesmi nikdy zapomenout. Na to prave ti darebaci spolehaji a mysleli si, ze po padesati letech promlceni uz ten pripad nikoho zajimat nebude. Ale ouha, zajima! Proto to promlceni odlozili o dalsich padesat let.
-21 # Nihilist 2017-03-14 18:02
Cituji Jaris:
Ze ne? Mne to napriklad zajima, protoze na lez se nesmi nikdy zapomenout. Na to prave ti darebaci spolehaji a mysleli si, ze po padesati letech promlceni uz ten pripad nikoho zajimat nebude. Ale ouha, zajima! Proto to promlceni odlozili o dalsich padesat let.


Meleš hovna.
+6 # Jaris 2017-03-14 23:19
Ale copak, Nihilisto, mas spatny den? Nac ta hloupa slova? Pro tentokrat Ti to odpoustim. :-)
-10 # Nihilist 2017-03-14 23:43
Meleš zase jen hovna [...]e
+6 # Piovarči 2017-03-15 00:43
Keď vraždili tebou obdivovaní to nás vždy zaujíma. Že Kenedyho vražda nikoho nezaujíma to sa hodne mýliš. Je dôležité vedieť kto ho dal zavraždiť teraz je jasné že to bola CIA. USA sú amorálne
-20 # Nihilist 2017-03-14 18:00
Cituji Nihilist:
Kennedy už nikoho nezajímá.... Sorry jako

37 čuráků má vyjebáno.
+5 # Janaz 2017-03-14 21:25
Chudáčik blbeček, priznaj sa rovno, že ani nechápeš, o čom je diskusia, si zmätený a hanbíš sa si to priznať.
-8 # Nihilist 2017-03-14 23:42
Tak mne pouč čobole o čem je diskuze
+31 # Věra Štimová 2017-03-14 12:05
Rodina Kenedyů před časem odmítla další vstup do politiky. Asi věděla, že CIA i další tajné organizace půjdou po nich. Kenedy byl člověk víry v Pravdu, nechtěl žádndé tajnosti kolem sebe, a proto byl zavražděn. Jaký by svět mohl být, pokud by ho nechali žít. Všechna ta svinstva od Vietnamu až dosud by nebyla, pokud by ho nezavraždila ta tajná klika, která dosud vraždí ty, co jim chtějí odkrýt karty. Nezabiješ !
-16 # Pavel Blaheta 2017-03-14 13:39
Jo Kennedy byl svatý - hlavně že zahýbal manželce a měl plno milenek. Tak nevypadá člověk Pravdy. Ano měl v plánu uskutečnit reformy vydávání peněz v USA a asi i nějaké další věci (to jádro v Izraeli), ale svatý nebyl.
+5 # Janaz 2017-03-14 21:27
O svätosti tu melieš akurát tak ty.
+6 # Piovarči 2017-03-15 00:50
Tak že keď mal milenku tak ho bolo treba zabiť. Kto z tých čo ho dali zabiť nemal nie milenku ale celý kŕdel prostitutiek. Zrazu bude vrah moralizovať o milenkách.
+2 # Dědouch1 2017-03-15 09:50
No právě. Kdyby měl milence, nebo kdyby těm milenkám bylo tak do dvanácti let, mohl žít, že?

P. S.
Pravý důvod je zřejmě podle třeba Blahety, vedlejší.
+25 # Lucif 2017-03-14 13:05
Každý už dnes predsa vie ako to bolo. Hlavný dôvod bol výnos 11110, ako píše Kurt nado mnou. A bolo samozrejme niekoľko vedľajších dôvodov. Ale detaily sú už nepodstatné, pretože tí čo ho zo CIA zavraždili už sú pravdepodobne pod drnom tak či onak.
+4 # Piovarči 2017-03-15 00:52
Ale CIA je toho schopná vždy odstráni koho bude treba odstrániť aj keby pritom malo zahynúť 200 pasažierov komerčného letu.
+2 # Lucif 2017-03-16 17:00
Na počte obetí nezáleží, hlavne keď ide o gojimov.
-6 # scipio 2017-03-14 13:40
Před časem šel na jedné z televizí pořad o tom, že JFK omylem třetí střelou zastřelil člen ochranky když po prvních dvou výstřelech naskakoval na doprovodné auto z boku na stupátko. Byl u toho sáhodlouhý rozbor nějakého experta na balistiku.
+9 # Sirea 2017-03-14 16:47
To video je neostré .- alebo zneostrené. Ja som videla verziu, že to šofér omylom zastrelil JFK... Ale Ruby - je Rubinstein...
+3 # scipio 2017-03-14 20:11
To není video, to tenkrát opravdu neexistovalo, je to amatérský film z amatérské kamery 8 mm jistého pana Zaprudera. Na tyto kamery prostě nešlo točit ostře, měly pouze průhledový hledáček, ostřilo se odhadem.
+18 # Monika lkema 2017-03-14 13:43
Pán který byl vyhozen 12.3.iDnes cz vlezl na náš web nachází se pod níkem : Dohoda ! Nejen že každého uráží je to i provokatér rád napadadá i sprostě a minusuje diskutující ! Pokud ho opět nedají na uzavřený pavilon budeme jsi ho muset vyslechnout ! Zřejmě silné mentálně narusená osoba !
-19 # limopivo 2017-03-14 15:46
A proč nemůže mínusovat? Vy tu mínusujete jak diví :o)
A nevidím, že by byl sprostý, jen konstatuje, že to tu vidíte velmi jednostranně a bolí vás přemýšlení.
+20 # Dědouch1 2017-03-14 15:58
"budeme si ho muset vyslechnout"
Nemusíme, Mončo, stačí párkrát přečíst jeho bláboly pro zařazení, nebo pobavení a pak "zapnout filtr" a dotyčného přeskakovat. ;)
Osobně filtruji třeba retarda popo. To je ten, co se dávno vzdal peněz, oprostil se od nich a má doupě kdesi v lese... Internet nejspíš platí providerovi fůrou hub, borůvek a jiných plodů lesa.
;)
+13 # vlk samotář 2017-03-14 16:15
:-))))
+2 # Piovarči 2017-03-15 00:56
Dedouchu hoď odkaz na tú ruskú stránku so smajlíkami
ďakujem:-))
0 # Dědouch1 2017-03-15 09:55
Už ti to někdo myslím hodil, ale hodím taky, no. ;)
smayliki.ru
0 # Pokémon 2017-03-14 23:46
Na smrtelné posteli si mohu říct, co mě napadne, abych umíral s pocitem vážené osobnosti a ukázal tak světu svůj obrovský podíl na jeho podobě, jelikož na podání přesvědčivého důkazu svých slov již není dost času i sil. Je to, jako pořad "Věřte, nevěřte".
+2 # Piovarči 2017-03-15 00:57
A práve že nie človek má práve vtedy potrebu ulaviť svojmu svedomiu
0 # Pokémon 2017-03-15 10:05
Pokud vůbec svědomí má.
+2 # Dědouch1 2017-03-15 10:00
Jak píše Pio, když máš "smrt na jazyku", sotva budeš přemýšlet o tom, jak s kým vy[...], abys vypadal líp.
Věř, že v těch chvílích člověk uvažuje jinak, než za bujarého života.
+2 # aegis 2017-03-15 13:14
Pamatuji doby, kdy i někteří trollové měli úroveň, věděli něco o psychologii davu i metodice provádění desinformace. Zpochybňovali, zaváděli, přesvědčovali o "svojí pravdě, ale neuráželi. Ti dnešní, ve velké většině, ani netuší, že cílem jejich snažení není nasrat podhradí protektorátu jak ve Výmaru, ale udržet stádo ovčanů v klidu do dalšího óbrstříhání. Systém "statu quo" má evidentně vážné kádrové problémy. Nasazuje už i pralesní ligu a kvantitou touží nahradit kvalitu.
0 # XYZ 2017-03-15 19:33
Tak jestli už ani trollové nejsou co bejvali tak je to teda vážně špatný :)) ..
+1 # Lucif 2017-03-16 17:02
To im nevrav, my ich potrebujeme na prebúdzanie ďalších spiacich ovcí :).

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás