Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaAnonymní úředník newyorského magistrátu uvedl příčinu smrti Vitalije Čurkina

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Anonymní úředník newyorského magistrátu uvedl příčinu smrti Vitalije Čurkina

Navzdory slibům nezveřejňovat informaci o příčinách smrti stálého zástupce RF při OSN Vitalije Čurkina a zákonodárství USA oznámili úřady New Yorku médiím prostřednictvím anonymního zdroje, že ruský diplomat zemřel na srdeční záchvat.

Oznámil to americké agentuře Associated Press představitel magistrátu, který sdělit své jméno z toho důvodu, že nemá právo hovořit na toto téma veřejně.

RIA Novosti nedostala zatím oficiální komentář ruské strany.

„Stálý zástupce Ruska při OSN, jehož zdravotní stav se prudce zhoršil v minulém měsíci, zemřel na srdeční záchvat, žádná podezření z kriminálu nejsou", podotýká se ve zprávě agentury, která se odvolává na slova nejmenovaného vysoce postaveného představitele newyorského magistrátu.

Kancelář soudního lékaře New Yorku v pátek oficiálně oznámila, že nebude zveřejňovat příčiny smrti stálého zástupce Ruska při OSN „s cílem dodržení mezinárodního práva a protokolu". Odpovídá to také americkému zákonodárství. Na stálém zastupitelství Ruska při OSN zdůraznili, že toto rozhodnutí odpovídá zásadám diplomatické imunity.

Stálý zástupce RF při OSN Vitalij Čurkin náhle zemřel v New Yorku 20. února, den před svými 65. narozeninami. Funkci stálého zástupce vykonával od 8. dubna 2006.

Zdroj: snews.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-42 # Věra Štimová 2017-03-13 19:23
Věk 66 let je příliž krátký na to, aby kdokoli umíral na kolaps srdce. To se děje jenom u extrémě obézních jedinců. Příčinou ale může být Codex alimentaris.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-24 # eli 2017-03-14 05:56
Vodka, vodka, job tvoju mat!
www.youtube.com/.../

Po Gorbacovom zvyseni cien alkoholu v Rusku v roku 1984 a po dalsom v roku 2006, sa konzumacia alkoholu vyrazne znizila, ale aj napriek tymto opatreniam, priemerny vek muzov v Rusku, je stale nizky. Pendluje na hranici 64 rokov, co posuva Rusko na 50-te miesto vo svete s najnizsim priemerom veku muzov. Statistika je skutocne sokujuca, kazdy stvrty Rus, zomrie pred dovrsenim veku 55 rokov.
thelancet.com/.../fulltext
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # Vítězslav Crha 2017-03-13 20:31
Ano jeho smrt je obestřena tajemstvím a tak nikdo zatím nesdělil co že se stalo. Nicméně podmínky pro spekulace zde jsou. v poslední době za podivných okolností zemřelo mnoho dobrých Ruských lidí,kteří pracovali jak na politických postech,tak ve výzkumných ústavech. Konspirační teorie zde jsou a z nich vylívá,že existují zbraně,které způsobují závažné nemoci končící mnohdy rychlou a bolestivou smrtí. Já se přikláním k této rétorice a myslím si,že tímto způsobem byl zavražděn oficiální ruský vysoký představitel rady OSN Vitalij Čurkin. Prý to byl opravdu velice rozumný a férový člověk a slovan k tomu. Škoda každého slušného slovana,který pak bude chybět až budou zlikvidovány křivácké elity.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-21 # limopivo 2017-03-13 23:29
Sostal infarkt. Chapu, že je to málo konspirativní, ale holt se stalo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Burgán 2017-03-14 03:03
Proč slovo "konspirace"? Tady nemá co dělat. Jestli dostaly tajné služby rozkaz ho oddělat, stejně jako oddělali Miloševiče v Haagu, tak to prostě udělaly. Žádná konspirace, prostě standardní akce tajných služeb utržených ze řetězu.

Čurkin skvěle hájil Rusko a mazal si na chleba Samanthu Power tak, že skrze ní ponižoval celé USA, takže bylo hodně důvodů se mu pomstít.

Ale kdo fandí složitějším a méně pravděpodobným teoriím, může si myslet, že zemřel skutečně jako zdravý člověk na selhání srdce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Jaris 2017-03-14 06:10
Na to, ze je prirozene, ze za poslednich pul roku padali ruzni vyslanci jak zrale svestky do hrobu, se mi nechce verit. Priklanim se, ze ve vsech pripadech slo o umyslnou vrazdu nepohodlnych osobnosti. Oficialni zpravy po tolika podvodech a lzich jsou pro mne neprijatelne.
Budiz zeme lehka temto vyznamnym lidem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Monika lkema 2017-03-14 07:19
Byl to výborný člověk a100% oddaný Rusku jeho straně a Putinovy ! Snad i nejlepší diplomat za posledni roky ! Ani na minutu nevěřím že to nebyla vražda !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Jiri Novak 2017-03-14 13:11
No, jestliže dostal posmrtně okamžitě nejvyšší vyznamenání, pak to znamená, že neodešel ze světa přirozenou smrtí. Ono v té době, co zemřel, měli Ukrajinci předsednictví v OSN. Takže vyplynula z toho zjevně nutnost pro Čurkina s jejich diplomaty osobně jednat o určitých věcech. O takových věcech se jedná zřejmě beze svědků a v kanceláři. V Čurkinově kanceláři. Každej normálně uvažující si to může dát dohromady.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lucif 2017-03-14 13:25
Čurkin bol podľa pitevnej správy otrávený:
abs.cbn-tv.com/.../

Pitevná správa:
Citace:
Moderate centrolobular liver necrosis without inflammatory signs and discrete biliary stasis, significant vascular congestion of the lungs, probably due to acute cardiac insufficiency, significant necrosis from all layers of colon mucosa and submucosa alternating with better-preserved zones, and mixed intestinal flora but no evidence of invasive bacterial lesions. Significant lysis of the adrenal glands.
Preklad: mierna centrolobulárna nekróza pečene bez zápalových príznakov a diskrétnej žĺčovej stázy, významné vaskulárne zahltenie pľúc, pravdepodobne kvôli nedostatku srdcovej činnosti, signifikantná nekróza všetkých vrstiev črevnej mukózy (hlienu) a submukózy striedajúca sa s občasnými zónami s miernejšími príznakmi a zmiešanou črevnou flórou, ale bez znakov bakteriálnej traumy tkanív. Signifikantná lýza adrenalínových žliaz.

= infarkt po otrave jedlom, čierne na bielom.

Kto chce vedieť viac, komentoval to aj Pjakin 21.02, ako úmyselnú vraždu, hneď na začiatku "Otázok odpovedí", pričom tam vysvetľuje súvislosti..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás