Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světa„Tak nashle“: Evropané ukázali Sorosovi na dveře

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

„Tak nashle“: Evropané ukázali Sorosovi na dveře

Vypadá to, že některé evropské země spěchají využit situaci, aby „zametly“ s neziskovkami, jež financují Američané.

Americké neziskové organizace (NGO) upadly do nemilosti. Itálie, Maďarsko, Česko a dokonce i Polsko, které bylo donedávna považováno za neochvějného amerického spojence, vystoupily proti NGO, jež jsou financované ze Spojených států. Tedy proti těm, které po celém světě prosazují globalizaci a demokracii v její americké interpretaci.

Nejvíce to schytal George Soros. Například maďarský premiér Viktor Orbán označil finančníka a jeho Open Society Foundations za zástěrku pro „financování politických aktivistů." Podle českého prezidenta Miloše Zemana Soros plánoval „barevnou revoluci" v Čechách. Vládnoucí polská strana Právo a spravedlnost zase obvinila miliardáře z toho, že připravuje půdu pro přesídlení muslimských uprchlíků na břehy Visly.

Tato obvinění lze těžko označit za bezdůvodná. Během posledních desetiletí Sorosovo jméno se neustále objevovalo po celém světě, když řeč šla o masových protestech a o pádech vlád. Co se týče migrační krize v Evropě, tak od samého počátku vypadala jako dobře připravená, a hlavně financovaná, operace.

Italská média naznačují, že Soros otevřeně sliboval poskytnout půlmiliardy dolarů neziskovým organizacím, jež pomáhají uprchlíkům s přepravou na evropský kontinent. Přičemž podle slov novinářů taková „egoistická filantropie" nemá nic společného s pomocí lidem v nouzi. Místo toho podporuje obchod s lidmi a podněcuje práci převaděčů.

Vůči Sorosovi a jeho strukturám se nahromadil velký počet výhrad, a to i v samotných USA. Není náhoda, že jeho jméno se zmiňovalo během „ženského pochodu" proti americké hlavě státu Donaldu Trumpovi. I sám prezident naznačil, že už stačilo utrácet peníze na „export demokracie". Je na čase se soustředit na domácích problémech. Možná některé země využily příležitost, aby rychle „zametly" s nevládními organizacemi financujícími Američany.

Zdroj: snews.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+87 # Monika lkema 2017-03-13 11:11
Zombi do rakve a orgány vrátit na Ukrajinu prosím !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+59 # contumax 2017-03-13 11:29
Moc EU nevěřím, od Sere še brali prachy i vepřový hlavy...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # Věra Štimová 2017-03-13 12:06
To, co charakterizuje neziskovky, jsou jejich podporovatelé. Neziskové organizace jsou jenom k tomu, aby kryly něčí zájmy. Navíc pojem nezisková organizace, je nesmysl. Lepší je pojem žebrácké organizace. Ty jsou ale schovány za mnohými organizacemi, které mají za úkol se starat o potřebné. Jenomže pokud se nějaká organizace chce starat o potřebné, musí být zase zisková. To znamená, pokud rodina šoupne přestárlého rodiče do LDNky, musí počítat s tím, že to zaplatí. Není přece možné poskytovat služby bez zisku. Potom ty organizace parazitují na ostatních. Takových organizací je již tolik, že vybírají po Praze peníze každý kilometr a všude, kudy chodí víc lidí. Nikdo ale nemá přehled, na co opravdu přispěli. Je to tak nechutné, kolik těchto žebráků existuje. Největším žebrákem a parazitem je však jedna organizace a má na to svůj systém. Ti, kteří nějakým způsobem onemocněli, si platí tunelovanou VZP. Ať tedy se platí přímo tomu, kdo služby poskytuje a ne přes záhadné podnikání pojišťoven a smluvních lékařů a nemocnic. Až bude zrušena tato černá díra na peníze pojištěnců, pak nikdo nebude muset žebrat o pomoc, protože ona nepomůže. Je to podobně jako sociální pojištění, podvod na vysoké úrovni. Místo toho, aby si člověk mohl rozhodovat o svých penězích na stáří, musí nechat ty "chytřejší" rozhodovat o sobě s obrovskými ztrátami za platby tomuto nesmyslnému aparátu. Navíc daně tomu, kdo nás nezastupuje, je kapitola sama o sobě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+60 # Pokémon 2017-03-13 12:08
Sebrat všem těmto prasatům majetky a bude klid.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # Ignác 2017-03-13 12:36
>>> Viktor Orbán označil finančníka a jeho Open Society Foundations za zástěrku pro „financování politických aktivistů."
Označit nemusel. To dnes rozumní lidé vědí.

>>> „egoistická filantropie"
Bingo. Už hodně let si slovo "filantrop" spojuji s očišťováním špinavého svědomí. Ale mohou existovat v řádu jednotek i skuteční filantropové.

Soros je jen výše postavený králík, štít, finančník na špinavou práci. Nutno poznamenat, že i dílčí úspěch v řadě je lepší, než nic.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # Vítězslav Crha 2017-03-13 12:41
ˇJo jo přesně,sbrat a vyhnat ze země,třeba do Sírie stavět zbořené domy,které jejich soukmenovci nechali humanitárně rozbombardovat
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # cocoa darriba 2017-03-13 13:03
obávám se , že přání otcem myšlenky a skutek utek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Pokémon 2017-03-13 14:38
Problém dnešní politickokorekt ní doby je strach otevřeně říct pravdu, prostě správně pojmenovat všechny ty události, které média v soukromých rukou globalistů a strůjců NWO překrucují naopak, než je skutečnost. Proč se nikdo z ostatních Evropských vůdců ještě nevyjádřil k tomu, že Turecká agrese proti suverénní zemi je opravdu agresí, zatím diplomatickou, ale i tak je to agrese. Bojí se, že když se oprávněně zastanou malé země, budou ti panovační agresoři upírat zrak i na ně a rozhněvat si rozjetého Erdogana nechtějí ti zbabělci ani náhodou. Takovým bojácným přístupem jen posilujeme myšlenky a úmysly muslimů ovládnout celou Evropu a naši postupnou likvidaci. Ještě stačí akorát dodat: „A k tomu jim dopomáhej, ne Bůh, ani Alláh, ale my sami“.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Pokémon 2017-03-13 15:55
Muže, kteří znásilňují ženy a vzápětí je odsoudí za to, že měly nemanželský sex a samy se neubránily, nepovažuji za inteligentní bytosti, tak proč něco takového integrovat? Zdá se někomu, že těmito primitivy obohatíme náš nekulturní a málo vyspělý kontinent? Zvláštní posuzování kladných stránek multikulturní společnosti. Z Evropana se časem stane hybridní tvor, nejspíš prasočlověk a tomu tedy říkám evoluční pokrok.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Pokémon 2017-03-14 10:49
Chápe západ vůbec myšlení probouzejícího se Turecka? Co, to asi znamená, když Erdogan veřejně prohodí, že Evropané jsou nacisté a že Německo je první na řadě? Jde o to, že ten sultán bez turbanu ladí svou zemi k budoucímu útoku na naše území (myšleno Evropu), tím, že docela nápadně vyvolává v zemi strach u svých odpůrců a trochu nenápadně bojovnou náladu svých krvelačných bestií. Je nutné, aby se Evropa sjednotila a nedala mu žádnou příležitost k podobným kouskům a tu svini nadobro vyléčila z té horečky a pohádky o tisíci a jedné noci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Pokémon 2017-03-14 11:49
zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/184602-muzi-by-meli-za-masturbaci-platit-pokutu-jde-o-akt-proti-nenarozenemu-diteti-tvrdi-americka-politicka/

Nevíte někdo o nějaké obyvatelné planetě, kde by se dalo normálně žít? Tady na Zemi to už není k vydržení. Abych se už bál i doma si na [...]íku vytřepat kabanos. Svět evidentně zaniká, jelikož se vlády ujímají šílenci a psychopaté, ženy nevyjímaje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás