Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaEurokraté se staví na stranu islamistů, aby mohli útočit na proti-teroristický program Británie

Sociální sítě

Reklama

Eurokraté se staví na stranu islamistů, aby mohli útočit na proti-teroristický program Británie

Rada Evropy se přidala k chóru odporu vůči britským programům proti terorismu a k de-radikalizaci s tvrzením, že ty „v muslimské komunitě rozdmýchávají strach a roztrpčenost“. 

Tato poradní komise eurokratů ve své vysoce kritické zprávě říká: „Práce na integraci vypadá, že je ohrožena určitými aspekty politiky programů proti-terorismu a proti-extremismu proti radikalizaci, jako jsou Prevence a Kanál.“

Prevence a Kanál se zaměřují na „lidi, kteří jsou ohroženi tím, že budou zataženi do násilného extremismu“ a terorismu a byl zahájen po bombovém útoku ze 7.7. 

Od té doby už Británie neutrpěla žádným větším útokem. Ale evropské národy, které podobné iniciativy nemají, utrpěly četnými smrtonosnými útoky, které stály stovky nevinných životů. 

Avšak podle Rady Evropy je ‚vnímání‘ Prevence důležitější než toto. 

„Tato opatření jsou účastníky vnímána obecně jako úpadek ochrany práv jednotlivců, což neúměrně ovlivňuje děti náležející k národním a etnickým menšinám,“ píší. 

K těmto účastníkům patří Národní unie učitelů (NUT), která apelovala, aby se to zrušilo, a skalně levicová Národní unie studentů (NUS), která říká, že to je „rasistické“ a spolupracovala s islamisty na zorganizování workshopů poučujících studenty jak takovým programům „vzdorovat“. 

Muslimská rada Británie (která je spojená s islamisty podporujícími Kalifát z Muslimského bratrstva) a CAGE (skupina za muslimská práva, která o džihády Johnovi prohlašovala, že je to „krásný mladý muž“) jsou zuřivými odpůrci Prevent. 

Vnímání, že se tyto iniciativy „neúměrně“ zaměřují na etnické menšiny a muslimy bylo rovněž zpochybňováno. 

Ač byla velká většina teroristických útoků a spiknutí v Británii spojena s radikálním islámem, tato zpráva sama uznává, že 57 procent těch, kdo byli policii hlášení na de-radikalizaci od dubna 2012, byli muslimové. 

Navíc do ledna měl jeden z deseti celonárodně nahlášených vazby na „krajní pravici“. V Yorkshire bylo nahlášených jako „krajních pravičák“ napočítáno téměř 50 procent ze všech případů a 30 procent případů v East Midlands. 

Detektivní superintendant Nik Adams a regionální koordinátor Prevence pro Severovýchod v lednu řekl, že obnovili zaměření na „krajní pravici“. 

Uznal, že „krajní pravice“ je převážně známá pouličními protesty a poškozováním „soudržnosti komunit“, nikoliv však terorismem, řekl ale, že od doby smrti poslankyně Joe Cox v červnu usmrcené sympatizantem s nacismem se situace změnila. 

V prosinci řekl šéf-konstábl Simon Cole, tj. mluvčí Celonárodní policejní rady pro program Prevence, že Prevence je „naprostý základ“ veškerého britského proti-teroristického úsilí. Řekl: „Ti, kdo to kritizují, kritizují spíše vnímání Prevence, než to, co dělá. Není to o lidech, kteří jsou podezřelí z teroristických činů. Je to o lidech, kteří dělají členům komunit starosti a potřebují pomoci.“ 

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+42 # diamond 2017-03-11 19:56
Na snímku jsou opravdu sympatičtí mládenci. Už jen pohled na ně mě obohacuje...
O iniciativách protiprotiteror iststických skupin, komisí a neziskovek lze říct jen jedno - ti fousatí chasníci vám to stejně vyloží po svém halal. Takže nejlepší je držet si je tak, aby nebyli v dosahu (ručních palných zbraní).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Richard 2017-03-11 21:20
Kdo první dává, dvakrát dává................
( když vidím že se mne kdokoli chystá atakovat tak mu preventivně jednu vlepím . ,,obraný" útok. )

Tedy hloubám nad situací kdyby tak daleko nebyli.............
A pozor, někteří z nich jsou po tom čím prošli excelentní městský bojovníci. Pokud se dostanou ke zbraním je veliký průser. V případě konfliktu nejvyšší opatrnost, střílet na jistotu, šetřit municí a po výstřelu měnit pozici. Nehlučet, nežvanit, necinkat, hlídat si svůj stín ............... nástrahy na přilákání do volného prostoru běžné.
NEVÁHAT! Pokud kdokoli vezme zbraň do ruky musí být rozhodnut ji použít. A také ji POUŽÍT.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jesus 2017-03-13 08:33
tihle hosi uz ozbrojeny jsou...sklady maji v mesitach ..jezdi jim plne kontejnery, viz zadrzene brokovnice v recku

pripravovane EU smernici se museji smat
beztak se zavadi jen proto , aby tihle fousaci meli snazsi praci
pri genocide puvodnich obyvatel evropy :-(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Věra Štimová 2017-03-11 20:18
Ti, co se zaplétají s islamisty a chtějí takhle dobýt Evropu, si musí ujasnit jednu věc. Otrávili půdu, vodu, vzduch i potraviny, dělají vše pro to, aby snížili počet obyvatel Země, a to i zvířat. Až tedy vybijí devět desetin lidstva, tak budou mít ten slíbený ráj od satana, který si tak pracně budujou ? Nechápou, že umřou a jejich pobyt na Zemi skončí ? Nebo snad chtějí naložit mozek do nějakého živného roztoku a vrazit ho do něčeho, co měl Dart Wear, nebo jak se jmenoval ten z té temné strany Hvězdných válek ? Jinak to maj v hlavě srovnaný ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Lubinen 2017-03-11 20:46
Smutný totální úpadek tzv. západní civilizace . Sionisti si to namalovali do teď pro ně hezky ale jsem přesvědčen , že poslední slovo nebude mít jejich satánek finanční otesánek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Vseved 2017-03-11 22:55
Trochu mimo téma ,ale určitě se vyplatí podívat . V Evropě , už lidem dochází trpělivost a je jen otázkou času , kdy ten slavný MULTIKULTURALIS MUM vystěhujem sviňským krokem .

ŘECKO: Illias Kasidiaris (Zlatý úsvit) proti všem [CZ titulky] 13. 11. 2016

Video zde : www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # xmarek 2017-03-11 23:14
Už jsem to uváděl několikrát. Elementární podstata celé té uprchlické krize je v tom, že lidé (politici, vláda, nadnárodní společnosti atd) očekávají, že někdo na ně bude pokud možno zadarmo pracovat a živit je.

Jenže takto to v přírodě nefunguje. Tedy s vyjímkou parazitů. A ti jak známo, nežijí věčně. A buď se promění (transformují) v něco jiného a nebo... Nebo je prostě něco pozře.

V případě sebestředných hlupáků vlastní sebenenávist.

Elementární podstata lidí je skryta ve dvou "věcech" V lásce: goo.gl/29fqnV (sekce Učení) a tvoření. A jedno bez druhého nedokáže existovat a vždy se chtě nechtě otočí v již zmiňovanou sebenenávist.

No a to je celé.... Tadydádidádidá. . Čekal někdo něco jiného?

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Jaris 2017-03-12 05:24
No, ja jsem presvedcena, ze ti eurokrati, kdyz to s tim islamem mysli uprimne a doopravdy, by si meli nechat narust uz alespon fousy. A baby v EU parlamentu nasunout do pytlu od brambor a sup hidzb na prazdnou palici.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Vladimír 2017-03-12 08:19
Jaris,ano a bylo by to hned jako "poznávací znamení" :-) ..... a snadno rozlišitelný cíl až dojde na revoluci a bude třeba střílet do nepřítele.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # contumax 2017-03-12 11:45
Vladimír

1 ***

Jo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Pokémon 2017-03-12 10:12
A ještě jedna věc. Nemohu pochopit ty, kteří vědomě a dobrovolně pomáhají svým budoucím vrahům dělat ze sebe budoucí oběti. Není to sebedestruktivn í a hloupé?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # contumax 2017-03-12 11:49
Pokémon

Jezuitská válka spočívá z : Téze - Antitéze - Syntéze...!!!

Účel světí prostředky, a je jedno jak a kolik lidí zemře...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Pokémon 2017-03-12 12:02
No jo, ale těch hrobů, co bude třeba. Kdo je bude kopat?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # contumax 2017-03-12 17:19
Pokémon

Oni si už kopou vlastní hrob...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # kojak 2017-03-12 13:11
Hlavně si zahalit pysky :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Pokémon 2017-03-12 17:38
zahranicni.eurozpravy.cz/blizky-vychod/184442-turci-vyrazili-do-ulic-strhli-vlajku-z-nizozemskeho-konzulatu-nizozemsko-chce-zmirnit-napeti/

Turci jsou muslimové a podle toho se i chovají a projevují. Prostě uražení, rozhořčení a frustrovaní. Jaký důkaz ještě potřebujeme, abychom pochopili, že Islámské země jsou jasně přesvědčené, že jsou nadřazeni křesťanskému světu a kdo jen trochu naznačí, že nesouhlasí s jejich drzým a nabubřelým názorem, je okamžitě označen za nepřítele. Erdoganovo Turecko se začíná pomalu navracet do dávných Osmanských časů a probouzí se v nich odvěká nenávist k Evropanům. Měli bychom být ostražití. Jsou pro nás velkým nebezpečím, zvláště, když jsou členy NATO a disponují moderními zbraněmi, které by rozhodně neváhali v případě povstání použít. Jejich horkokrevní nátura může kdykoli expandovat do nenávistných útoků proti všemu křesťanskému v zemích západní Evropy, zvláště v Německu, kde jsou jich haldy a jsou ochotni rozpoutat nepokoje s nedozírnými následky. Vůbec se mi ten vývoj nelíbí. Demonstrace několika stovek Turků žijících v Německu před časem již dala dostatečně najevo svoji naprostou loajalitu svému sultánovi, pokřiky „Alláhu Akbar“, doprovázené hysterickou a bojovnou náladou se zlověstnými slovy „Řekni a my je zabijeme.“ A já jen doufám, že zůstane pouze u slov.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Věra Štimová 2017-03-12 23:08
Euro, marka, koruna, libra, to jsou měny, které čeká změna v islamizaci. Ta bude jenom změnou pro dolar, ten se bude islamizovat především, protože jeho tiskem byl zcela devalvován na pouhá čísla. Islamizace znamená znehodnocení, jak ve společnosti, tak v měnách. Je s podivem, že to nevědí ani eurokraté, kteří islamizují, čili znehodnucují celou společnost, která z islámu nevychází. Pak jsou sami islamizováni, čili znevěrohodnili sami sebe. Kdo jim nyní věří ? Jenom ti, kteří se modlí ke kamikadze ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Pokémon 2017-03-13 11:26
moneymag.cz/aktuality/7795-v-rakousku-dochazi-ke-konfliktum-mezi-islamskou-virou-a-evropskou-kulturou

A nedají si říct a nedají. Stále nechápou, že to není žádná integrace, ale přímá invaze. Kde necháte muslima usadit, již se nehne a vše si podmaní. Asi se už po 158. opakuji, ale jediná možnost, jak z toho ven, je tu svoloč vyhnat z Evropy a Islám označit za zakázanou ideologii. Tato nebezpečná verbež zde nemá co pohledávat. Naši kulturu si jejich předkové již mnohokrát snažili podmanit a tihle nejsou jiní. Kdy to těm západním omezencům konečně dojde? Až v Evropě vyhlásí Chálífát? To už nebudeme mít nic pod kontrolou a pokud to přežijeme, tak jen, jako jejich otroci. Toto chtějí vlády našim potomkům připravit, jako šťastný život v demokracii a svobodě?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Pokémon 2017-03-13 11:41


Názorná ukázka reakce mírumilovných Tureckých muslimů na Nizozemsko-ture ckou roztržku. Zatím drží v rukou jen pomeranče, za chvíli to mohou být nože.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás