AC24.cz

AC24.czZe světaPapež varoval před vzestupem populistického „zla“ v západních demokraciích

Sociální sítě

Reklama

Papež varoval před vzestupem populistického „zla“ v západních demokraciích

BERLÍN (AP) — Papež František v interview s německými novinami varoval před nebezpečím vzestupu populismu v Západních demokraciích. 

Papež v úterý řekl Die Zeit, že „populismus je zlo, a jak ukázalo minulé století, skončí špatně.“ 

Rovněž řekl, že odmítá jakýkoliv kult kolem papežství a že je normální věřící, zrovna tak, jako každý jiný. 

František řekl: „Nepohlížím na sebe jako na něco zvláštního… Jsem hříšník, jsem chybující.“ 

V tomto prvním větším interview, které František poskytl německým novinám, se papeže ptali, zda zažil okamžik, při němž by pochyboval o existenci Boha. Odpověděl: „I já znám okamžiky prázdnoty.“ 

Poukázal však, že okamžiky krizí jsou rovněž šancí povyrůst, když řekl, že věřící, který to nezažil, zůstává „infantilní“. 

Zdroj: breitbart.com

Loading...

Komentáře   

+73 # Lubinen 2017-03-11 10:21
Výme za koho kopeš Fando . Nic dobrýho z tebe nekouká a ani nebude i v katolický církvy tě mnozí prokoukli včetně některých Kardinálů.Víme komu sloužíš ale Ježíš Kristus to rozhodně nebude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # Vítězslav Crha 2017-03-11 12:25
Jak varoval západní země? Toto praSE SATANISTICKÉ TO ZLO TAM POSLAL S JASNÝM VZKAZEM. Zničte větší část lidstva a použijte na to lidi s nižším IQ,to znamená čmoudy,kteří se množí s kýmkoliv a čímkoliv. Jsou to kříženci lidí a židle,bez rozumu a jakéhokoliv vzdělání. Nyní západní země sklízí své nabrané ovoce. Jako bnývalý východní blok bychom měli zase být tímto blokem a střežit si svou budoucnost. Západní země kde již je obrovské množství židlo-lidí se z toho bude jenom těžko vymaňovat. My si to ale musíme uchránit bez ohledu na politiky. Na to dojdou i ti,kteří zatím souhlasí s kavárnou,protož e se jich to dotkne taktéž. Samy dojedou na svou hloupost,nevzdě lanost co se týká historie. Až jim nějaký čmoud přefikne 5 ti letou dcerenku a přibere i synka,pak bude těžko bycha honit. Tento idiot v bílých hadrech je zlosyn č. 1 a měl by být utracen a v kafilerii spálen spolu s practvem,co bylo vyvražděno pro údajnou ptačí chřipku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # olinka215 2017-03-11 16:48
Hned jsem si vzpomněla,jak pedofilní kněze, vlastně, své "bratry v hříchu" potrestal za pedofilii denními modlitbami...
Co můžeme čekat od někoho, kdo káže vyspělým národům,na jejichž práci a potu,vyrostla celá civilizace,aby měli pouze jedno dítě?
Co čekat od někoho,kdo líbá nohy muslimům?
Kdo káže křesťanům, které muslimové po tisících systematicky vyvražďují, aby muslimy přijímali s otevřenou náručí?
S každým jeho provoláním, se více a více odhaluje jeho jezuitská tvář a skutečné poslání..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # jan lavicka 2017-03-13 11:51
První jasně prokazatelný "papež", co je satanista, podpůrce pedofilů a genocidy a psychopat, to jsem opravdu nečekal :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Jaroslav Kukla 2017-03-11 18:19
K tomuto chazarovi mam otocenu iba holu rit, a do jeho kasy.Som k jeho talmudickym kaznam slepy a hluchy.Pre mna je to Malachim talmud-posol smrti, vlk v ovcom kozuchu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # 4majusicka4 2017-03-11 23:59
Nuz, veď aj v proroctvách bolo písane že posledným pápežom bude antichrist :P (a prosím neplette tu že čerňoch, cela biblia je napísana symbolicky a aj toto označenie je v biblii symbolické a nie fyzické, chápe sa to skôr na dušu ako na pleť)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # tora 2017-03-12 23:14 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # contumax 2017-03-11 10:45
Pjapjež slouží NWOO, je to jezuita...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Che 2017-03-11 12:50
Citace:
Papež v úterý řekl Die Zeit, že „populismus je zlo, a jak ukázalo minulé století, skončí špatně.“, že „populismus je zlo, a jak ukázalo minulé století, skončí špatně.“
(prelozeno: Papež v úterý řekl Tomu Casu.........) nerozumim, co skonci spatne zlo ci populismus.

Papezi Flucifere, minula stoleti jsou dukazem, co cirkev umela a umi, podobne jako dnes CIA.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Lucif 2017-03-11 14:00
No dovoľ? :) Papa Rimsky nie je Lu-cifer, je to Bergoglio - čisto Chazarské meno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jaroslav Kukla 2017-03-11 18:25
Je to luci-Fero I, a syn hory-Bergoglio, chazar zo Striebornej zeme a so " zlatym klincom" programu: JWO, teda Jew World Order...Prajem mu skory smutok pod Murom narekov, nagila naga-had hadov...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # moje meno 2017-03-11 19:09
Je to čierny pápež, takisto meno František ma pôvodne význam čierného.. Je čierny najmä tým, že je neoficálnym rímskym pápežom - jezuitom, ktorým cirkev zakázala učiť a šíriť ich lži.. no predsa sami si ho zvolili, teda satan to tak chcel.

Pravdepodobne bude posledným pápežom, lebo ten podľa malachiašovho proroctva/ nostradáma má byť čierny.. nie v pravom slova zmysle, ale každý pápež bol označený nejakým slovom alebo vetou, no všetko sedí.. len čas ukáže, aké sú jeho činy ..

Falošný prorok, ktorý CHCE zjednotiť všetky cirkvi, vierovyznania (náboženstva), národy (rasy).. jeden Boh, jedna mena, jeden štát .. z toho nič dobre určite nebude, nech sa nám to páči alebo nie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # .lak 2017-03-11 14:31
Tjo nejny ňoumáljní oudalalt.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Malik 2017-03-11 10:54
Aáááá žid franta se opět ozývá. ale to je jen dobře, ví a víc lidí se konečně odvrátí od židovského projektu křesťanství v čele s vrchním židem Ježíšem:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Lucif 2017-03-11 11:13
Franta si asi myslí že všetky jeho ovečky žerú seno. Opak populizmu je totiž elitizmus. Dali si to dokonca aj do židopédie:
en.wikipedia.org/wiki/Elitism
Citace:
Oppositions of elitism include anti-elitism, egalitarianism, populism and political theory of pluralism
A ak populizmus, ktorý je základným pilierom demokracie, je zlo, tak potom Franta ovorene priznal (znova) príslušnosť ku korporátnym fašistom/elitis tom/liberalisto m. Liberalizmus nie je nič iné ako skrytý fašizmus, skrývajúci sa akože za slobodu, vždy deštruktívne uprednostňujúci menšinu (sloboda pre menšinu) na úkor väčšiny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # maximon 2017-03-11 11:23
Celá katolická církev byla založena za jediným účelem. Odvést pozornost od původního poselství a učení Ježíše Krista a ovečky svést z cesty. Tenhle satan je ale hodně velkej gauner, navíc absolutně nevěřící. Jeho "víra" je pro něj pouze způsobem a nástrojem jak manipulovat s davem ve svůj prospěch a své pošahané plány založené na chtíči, nevědomosti a hlouposti. Je to obyčejnej démon z pekel. Nic víc. Stejně tak jako jeho předchůdci, kteří vraždili, znásilňovali a mučili děti, opájeli se drogama a plánovali jak zotročovat lidstvo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # maximon 2017-03-11 11:25
oprava: a realizovat své pošahané plány založené na chtíči.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # erika 2017-03-11 11:24
Zaujímavé je, že to hovorí populista, ktorý každú chvíľu vyskočí z prvej strany nejakého plátku.
Na také zverejnenie potrebujú jeho súhlas, tak o akom to hovorí populizme?
Nerešpektovanie jeho chorých téz je znakom, že veriaci majú Ducha, ktorý pápežovi chýba. Ducha Pravdy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Lucif 2017-03-11 12:41
S tou poslednou vetou súhlas, ale mám dojem že vám nie je úplne jasné čo je to populizmus. Nie je to však nič zvláštne, pretože média hlavného prúdu prekrúcajú význam tohoto slova úplne naopak. Snažia sa ho zmeniť na nadávku, výsmech, akési synonymum šovinizmu. A niet divu, veď centrálnou myšlienkou populizmu je, že "demokracia by mala odrážať čistú a neriedenú vôľu ľudu", preto je to populizmus = vox populi, hlas ľudu. Teda je populizmus v priamej opozícii elitizmu, a korporátne média existujú len vďaka elitizmu, prečo by teda hovorili o tejto ideológii, ktorá by pre nich znamenala koniec ziskov, pravdu? A preto paradoxne, Kotlebovcov ako čistých populistov nazývajú fašistami, pričom fašizmus je elitizmus :). Vidíte ako sa manipuluje? A chazari v minulosti opakovane zneužili populizmus k tomu, aby sa úzka elita dostala k moci - napr. Hitler, ktorý tiež nalákal ľud na populistické kroky a nacionálny socializmus. Pritom samotné tvrdenie o vyvolenosti rasy je elitizmus - takže opak populizmu a skutočnú moc v "nacionálne socialistickom" Nemecku mala americká banková elita, čiže šlo o čistý fašizmus, žiadny socializmus. Ale dnes je nacizmus používaný ako synonymum fašizmu, a socializmus už pomaly tiež. Nečudo že ľudia sú zmätení, veď to je cieľ.
Židopédia dokonca ide tak ďaleko, že "populistickú diktatúru" prehlasuje za politický smer :). To je niečo ako mokré sucho, alebo biela čierňava..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # erika 2017-03-11 12:59
Populista, ako je nám predstavený médiami a politikmi, ktorí sa týmto pomenovaním navzájom radi častujú, je človek, ktorý vraví to, čo chcú ľudia počuť...mnohý populista si v skutočnosti to, čo vraví nemyslí a keď dostane príležitosť konať, ani tak nekoná.
Dnešný populista už nie je hlasom ľudu, ale hlasom, ktorý chce ľud počuť a skrze populistické táraniny nachytá voličov, ktorým sa po voľbách vysmeje.
-"prosím vás, to nemôžete brať vážne, to bola len predvolebná rétorika!"
Doba v ktorej žijeme, sa značne vzdialila ideálom antiky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Lucif 2017-03-11 13:46
Áno, veď som písal, že elitisti sa s obľubou skrývajú za populizmus, a preto treba mať v tých pojmoch jasno. Populista nie je ten čo vraví čo ľudia chcú počuť, to je len dôsledok pejoratizácie tohoto výrazu médiami, taký človek je práve elitista/fašist a. Doba keď im to ľudia žrali sa práveže chýli ku koncu, džin už je z lampy vonku, kvôli tomu sa tak všetci elitisti boja. Pápež, média, súčasné politické špičky, proste celá Mafia. Za Kotlebovcami totiž vidno aj hmatateľné výsledky, a to je pre elity vrcholne nebezpečné. Preto Fico tak zúri, preto založil gestapo ktoré potiera opozičné názory.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # vlk samotář 2017-03-11 11:28
Jako zástupce ZLA na Zemi, to musí vědět velmi dobře, kde se vynořuje další zlo, když se podílí na jeho vytváření...:-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Monika lkema 2017-03-11 11:34
Tento Satan se dopustil tolik zločinu a přestupku proti katolíkům a jiným věřícím že to nemá smysl se o tom vůbec rozšiřovat ! Poslouchat žvanění a lhaní tohoto Jezuita nemá pro většinu lidstva už žádnou cenu !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Malik 2017-03-11 11:55
Žádnej Satan ani bůh není, vše to je vymyšlené židy, abyste se báli Satana a modlili se k bohu. Ježíš byl žid, apoštolové byli židi, celá bible je jen o židech. A je mi líto že jako slovani, tuhle židovskou pohádku hltáte i s navijákem a svojí energii a auru, směřujete k židovi-ježíši. Už se proberte!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-19 # maximon 2017-03-11 16:00
No já taky vim něco o židech. Nejsou to sice lidi jako my, tedy nevim kdo jsi ty, ale každej chce žít a pohání ho boží princip. I žid. Jsou inteligentní, schopní, bystří a geny trochu jiné než ostatní i když podobné. Proč? Protože jsou potomci těch "bohů" co se křížili s lidma. "Sestupovali na Zem, protože je uhranula krása pozemských žen", tedy svého vlastního výtvoru. "bohové" je civilizace, která nás stvořila a to ze sebe, ze svých genů, z genů ukradených a z genů, které speciálně vytvořili za účelem výroby člověka - funkčního těla v zóně, kde není pražádný původní život, pouze ten jejich speciální, umělý, kterým hodlají osídlit svůj vlastní vesmír, umístěný mimo původní stvoření a uplácaný z prvků a ideí, které nikdo nechce, protože neslouží ničemu dobrému. Mimo proto, že je oddělen od ducha a duše jak nejdále to jen jde, v podstatě matrix, aby tady panovaly jiné zákony, a vznikaly naprosto jiné, odlišné a cizorodé formy života, než jak je tomu v obvyklém stvoření. Židé jsou v podstatě potomci vládců našeho světa, ale ti k nim nemají žádný extra vztah, obzvláště ne jiný než k nám ostatním. Jediným rozdílem mezi námi a židy je to, že oni jsou biologickými potomky a my jsme plně laboratorní experiment. Ale dnes se ten rozdíl již stírá, vzhledem k mezirasovému křížení. Náš vztah k Bohu - Původnímu Životu, jehož všichni a všechno ve všem víceméně dobře, špatně anebo vychytrale pouze kopírují, je zcela nezávislý na tom jaké jsme rasy, protože bez principu života který nás oživuje bychom vůbec nikterak ani nikdo nebyli ani neexistovali, v původním slova smyslu. Nedá se říct, že by žid musel být horší anebo lepší, než ostatní. Všichni jsou špatní, dokud nenaleznou sami sebe. Když se naleznou, zjistí co jsou zač. A to mohou být buď špatní-ti co přišli ve svém já s upravenými a zlořádnými ideály, anebo dobří, kteří přišli ze světa originálního, kde vše funguje tak jak má, vyhovuje všem kolem nich a kteří šíří poznání. A potom nastane okamžik, kdy se ten špatný musí rozhodnout co dál. Buď požádá o konverzi anebo dál plní svůj úkol prznit vše původní. Ti dobří s radostí pokračují ve svém úkolu. Jsou tady ještě běžní lidé ani dobří ani špatní, ovce, které končí v otroctví anebo požádají o konverzi. Příčinou zla na světě není žid, ale nevědomost o světě kolem nás a příčinou zla v našich konkrétních životech je status quo našeho života, který tvoří souhrn svobodných voleb a rozhodnutí vůči pravému Životu. Nedá se předpokládat, že člověk žijící v běžné úrovni vědomí (na úrovni matrixu) změní sám od sebe něco ze skutečných voleb vůči Originálu. Změna může přijít pouze při nějakém šoku, otřesu z následků svých vlastních voleb, kdy se člověk tím otřesem lehce odpoutá od matrixu a napadne ho, zda je skutečně tím vším za co jsme ho pokládali anebo jsou i jiné části reality, než ve kterou jsme celý svůj život věřili. Nic jiného lidem ani nezbývá, protože jejich vědomí je tak násilně nastaveno, nasměrováno, povzbuzováno a obklopeno takovými ideály, které ho matou, zaplétají stále více do dalších a větších lží o sobě a všem kolem něj.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Malik 2017-03-11 16:14
Co bereš za matroš? nechceš mi nějaký poslat?:))))))) ))))))))))))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # maximon 2017-03-11 18:42
:-D Ale jo, tuhle reakci jsem čekal. :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # acidjoe 2017-03-11 18:53
maximone, to je ale idiot, malik, což?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # maximon 2017-03-11 19:04
Zatim nevím, neznam ho. :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # acidjoe 2017-03-12 08:45
stačí to, co napsal......... .......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Vladimír57 2017-03-11 18:23
"Jsou inteligentní, schopní, bystří" až tak moc, že když je tahali po poušti čtyřicet let, tak si nikdo z nich nevšiml, že je vodí pořád dokola.
Chlape, to co jsi napsal je tak dobré, že bys na to mohl klidně dostat i důchod.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # maximon 2017-03-11 18:48
K té inteligenci wikipedia:

Jednotlivci všech ras se mohou pohybovat ve všech výškách inteligence. Výsledky některých měření ukazují nejvyšší průměrné IQ u východních Asiatů (Číňané, Japonci, Korejci) a aškenázských Židů. Za nimi s IQ okolo 100 následují evropští běloši a po nich skupiny jako Hispánci, Arabové či Indové. Nejnižší naměřené průměrné IQ mají afričtí černoši a Austrálci.
____________
Takže si zas tak moc nefandi, chlape. :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Lucif 2017-03-11 19:36
Uvedomuješ si že cituješ wikipédiu, chazarský zdroj - to je akoby si citoval ČT..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # maximon 2017-03-13 00:49
Za vším vidět chazara, podle mne je to spíš paranoia.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # HR 2017-03-12 13:26
Unika Ti, ze Chazari su potomkami turkotatarskych kmenov, so semitskymi Zidmi sa trochu miesali, takze s tym IQ si dost mimo. Cistych Semitov je uz malo uz aj v samotnom Izraeli, to su gro Chazari. Semiti su Palestinci...as i takto.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # maximon 2017-03-11 19:00
K poušti: Chodit 40 let v absolutně vyprahlé poušti zřejmě nejde. Takže to asi úplná poušť nebyla a kdo ví, kam na těch "40 let" zmizeli. Následovali ho tam dobrovolně že? Co bylo cílem - nějaký druh poznání a osvícení. Osvícení a poznání k čemu. K osvobození se z nějakého druhu neznalosti a nemusí to znamenat nic pozitivního pro ostatní. Tvůj ironický tón bych chápal, ale nemůžu jinak, než reagovat na to, co konkrétního říkáš, i když je to v podstatě o ničem. Třeba to ale skutečně víš, proč je tahali 40 let po poušti. :-D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # vlk samotář 2017-03-11 20:05
Něco k tomu cestování..:

morbud.sdb.cz/vtipy/

:-)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Malik 2017-03-11 20:20
Proč putoval Mojžíš s Izraelity pouští 40 let?
Protože se s nimi styděl jít přes město…


Asi nejlepší ze vśech, díky super stránka:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Janaz 2017-03-13 11:28
Horšie je, že vraj ich Boh 40 rokov vodil po púšti a nakoniec ich doviedol na jediné miesto na Blízkom Východe, kde nie je ropa! Tomu sa už hovorí smola!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Lucif 2017-03-11 19:32
Maximon, Acidjoe, Chazari si musia mädliť ruky štastím keď vidia ako Slovania prebrali ich dejiny zvané Iz-Tory-Ja a stotožnujú sa s nimi :):

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Malik 2017-03-11 20:00
Přesně tak:) obrázek bomba si dojebal totálně:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Lubinen 2017-03-11 21:47
Maximone nevím proč Vám dávají mínus.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # zuza1 2017-03-12 18:55
Časy krve a bratrovražd
přinesou Cizozemští žreci
na prostory zemí Rodů Rasy Velké (běloši)
a obracet začnou lidi na víru svoji...
Lidé Rasy (běloši) budou prosit
o pomoc Cizozemské žrece,
sloužící Cizím bohům
i bohu Světa Tmy
A žreci (církev) zavražděného Poutníka (Kristus)
s lživou horlivostí, začnou utěšovat je,
a ovládnou Duše jejich,
a bohatství dětí Člověčenských
A vyhlásí lidi Rasy Velké (bělochy) za otroky boha,
kterého oni sami zavraždili

-----------
úryvek Slovanských Véd
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-22 # acidjoe 2017-03-11 16:17
Tak to se prober ty, ty hovado. Pominu fakt, že Ježíš byl opravdu velmi Vědomá entita, tak Ježíš byl Judejec.

V době Piláta Pontského neexistovala v Judeji žádná náboženská, rasová nebo národnostní skupina známá jako „židé“, ani neexistovala před touto dobou žádná takto identifikovaná skupina nikde jinde na světě.

Tato smyšlenka o které píšeš, se objevila až asi v 18. stol.

Apropo, hezký nick, to je arabsky ne?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Malik 2017-03-11 17:00
V době pilátá a dávno před ním byly slované spojení se spiritualitou, přirodou a vesmírem, dokud nepřišel chazar metodéj, který vydal dekret zabíjet slovany , kteří nechtěli příjmout tu tvojí slavnou entitu. Co si źidi dělali u mrtvého moře mi je u prdele. Já sem slovan a nějaké židovské pohádky, včetné te o židovi ježíšovi mě vůbec nezajímají! Hovado si tady ty že obhajujeś židy a nevíś o svém původu ani hovno, je mi tě líto.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # acidjoe 2017-03-11 19:03
Já sem něco psal o svém původu? O tom snad nebyla řeč. Jsi dost odbočil, magore!

O svém původu toho vím dosti, nicméně nejde nereagovat na tvoje plky, chápeš?

Takže, jsem hrdý na to, že jsem Slovan, ale to nic nemění na tom, že přesně takový kriplové jako ty, si měnili dějiny, jak se jim to hodilo.

Nebo blitky typu, že není žádný bůh ani satan. Ano, není žádný pán na obláčku a pekelník s rohama, co šéfuje tam dole.

Ale existence Kosmického Vědomí(bůh), to už je věc zcela jiná. A o existenci např. démonů může pochybovat snad jen totální nihilista, stačí se jen o to trochu zajímat.

Ale tobě beztak nemá cenu nic vysvětlovat,k tobě se vzhledem k tvé super informační bariéře žádné informace nedostanou.

Ty už přece dávno všechno moc dobře víš, viď? :D :D :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Malik 2017-03-11 19:43
V bibli se píše že ježíš přišel za ztracenými dětmi izraele, ne za slovanama. Jinak přeloženo přišel vznešený žid za zvrhlýma židama a už odjakživa to byly juden-židi tak si nevýmýšlej. tudíž se slovanama to nemá nic společného. Slované žili v souznění s přírodou, vesmírem v harmonii. Dokud nepřišel žid Metodéj a začal lidem cpát ŽIDOVSKOU bibly a kdo nechtél byl popraven viz. dekret o zabíjení slovanů a zmrdi jako ty, kteří hltají židovský výmysl křesťanství a říkají že slovani byly zvířata,pohani a já nevím co, jsou hanbou slovanů, ty nemáš právo se nazývat slovanem si jen další židovský poskok co opakuje metodéjovou pohádku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Lucif 2017-03-11 21:47
Len ich nechaj. Nič im nevnucuj, raz nato prídu aj sami. Slovania boli pravoslávni, lebo slávili Prav, nie preto že boli kresťania. Táto krádež, je iba ďalšou "stopou žida". Malá ukážka toho čo si myslí Kiril o Slovanoch:

Preklad zvýrazneného textu:
A kto boli Slovania? Barbary, ľudia hovoriaci nezrozumiteľným jazykom, ľudia druhej kategórie. Takmer zvery.

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # acidjoe 2017-03-12 23:04
tohle nosim na tričku, ty kriple vymrdanej, nařknul jsi mě z věcí, které nezastávám, jsi lhář a tmář, Tvá nenávist tě zničí

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Malik 2017-03-13 07:36
Nemusíš uź pŕedstírat, ukázal ses v plné parádě ty prašivej židě!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Janaz 2017-03-13 11:33
Žid možno nie si pôvodom, ale zmýšľaním určite. A to ten najhorší žid.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-13 # moje meno 2017-03-11 19:24
Malik -1

smutný virtuálny život, ak neveríš v nič.. tak tu nemáš čo hľadať a komentovať nejakého pedofila z vatikánu. prosím o slušnosť a inteligenčnú úroveň, ďakujeme
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Malik 2017-03-11 19:48
človék má fyzickou stránku-télo a psychickou stránku-vědomí, které dokáže u vyrovnaných jedinců, dovést ćlověka někam dál v poznání. Ale démoni, andélé, bozi a tyhle hovadiny jsou jen pohádky na strašení dětí a některých zaostalých jedinců:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # moje meno 2017-03-11 22:28
Vidím, že zmysel tvojho života je urážať zaostalých jedincov ako som ja, v nezmyselnom virtuálnom svete.. gratulujem, klaniam sa ti.. inteligenčne budeš vysoko, kedže potrebuješ byť za dobrého/ pravdovravného. . len aby môjmu egu pohladilo chtíč.

Popravde, by som nechcel byť v tvojom "POZNANÍ"
kedže z neho vidíme pravú tvár.. súdim iba podľa ovocia, presne takto spoznáš človeka, proroka, učiteľa.. pán dokonalý sudca, moralista, učiteľ

Samozrjeme, všetko je len evolucia, veľky tresk a bum.. všetko bolo.. nikto a nič to neriadi, všetko vzniklo len tak, žijeme si len tak pre potešenie pudov, aby sme vypisovali na nejakych internetoch..

Zamysli sa.. je jedná vec, že Boha zneužili na ovládanie ľudí, ale s tým nemá nič Stvoriteľ spoločné..

To, že človek plytvá svoju energiu na pomoc druhým.. predsa o tom je celý BOH/ Kristus.. milovať bližného.. nevidím v tom nič neľudské, satanské, neetické..

Možno si zle pochopil zmysel Kristovho učenia.. tu vôbec nejde o peniaze, chodenie niekde do kostola a podobne obrady a služby.. celé je to zneuživanie

Každý jedinec bojuje zo svojím vnútorným/ zvieracím egom, ktoré máme od prírody.. to ego nám bráni v spoznaní Boha, presne odvtedy, ako ho Adam a Eva v raji porušili..

Zatmenie mozgu nám bráni poznať tu jedinú pravdu.. Satan je veľmi šikovný a ovláda mysle mnohých, aby nedokazali milovať, aby nedokazali dať svetu to, prečo sme boli stvorení a aký zmysel ma náš život..

To, že berieš Boha/ Satana - Peklo/ Nebo ako veľký strašiak, niečo nenormálne, nečisté, pohoršujúce, primitívne.. je len a len tvoj problém, s ktorým ti nik nepomôže, len ty sám.. musíš spoznať sám seba a otvoriť si srdce, kto vlastne si ?

Príroda je dokonalá, jedinečná.. len ty sám ako jedinec robíš/ nerobíš veci, ktoré ovplyvňujú všetko a všetkých. Ty sám môžeš prenášať hory, ale musíš chcieť.. Každý jeden človek je zodpovedný za svoje činy..

Karma ? Možno, ale určite keby každý bol súdený iba podľa toho pravidla, tak všetci zahynieme ! Prečo ? Lebo nikto z nás nie je dokonalý, každý robý chyby.. prečo ? Lebo sme len ľudia, prečo sme ľudia ? lebo sme Božím darom

Nejde tu o reinkarnáciu, lebo by nemala zmysel, keby sme boli v nevedomí o predošlích životoch/ vedomostiach.. kto by bol za nás zodpovedný ? žeby Boh ? žeby mi sami ? Stále sa to tu opakuje, kto hľadá sám sebá.. spozna "Boha"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # acidjoe 2017-03-12 08:44
Je mi líto, že tu máme tolik omezenců, kteří ti dávají plusíky za ty lži. Ale neva, du si pustit Led Zeppelin a jdu něco dělat radši.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Malik 2017-03-12 10:51
Jediný omezenec a zrádce slovanů si tady ty. Nech se obŕezat, zmiz za svýma bratrama do izraele a nás slovany nech na pokoji:) Ty plusíky jsou znamení, že ćím dál tím víc lidí se probíra z tisicileté lži jménem křesťanství a nalezají sami sebe!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # maximon 2017-03-13 01:16
Pokud si je nedáváš sám. V dikusi, kde nejsi, dostanu ty tvý plusíky a tam kam vlezeš ty, mam stejnej počet, ale v mínusech. Neni to trochu divný? To že jsi vysazenej na židy-chazary je zřejmý, co konkrétního tobě osobně dělají? Ovlivňují nějak zásadně kvalitu tvýho života? Jsi snad chudej, nasranej, okradenej, tvuj život stojí díky nim za hovno? Něco tady povídáš o vědomí a vývoji duševna člověka, ale když se nad tím tak zamyslíme, z hlediska karmickýho (zákona akce-reakce, neboli zachování energie, přitahování stejného stejným nebo cheš-li, každej má to co si sám zvolil svou vlastní blbostí, byť se to tak z úhlu pozemskýho pozorovatele člověk tak hned nezdá) máš v podstatě s chazarama nějakou zvláštní vazbu. Jak se říká, ošklivost na druhých je naše vlastní, osvícený vidí v každém a ve všem dokonalost, byť na povrchu je každý a všechno nedokonalé. Tvým současným životem je realizace souhrnu ideí a činů tvého života minulého, předchozího, pokud tedy uznáme, že všemu co se děje musí předcházet nějaké dnes již skryté děje minulé. Nic nemůže vzniknout jen tak samo o sobě, aniž by tomu něco předcházelo. Kdo si myslí, že je pouze oběť druhejch, je dost zoufalej blb. A jestli tady máme někoho, kdo za všim vidí žida anebo chazara, snaží se zřejmě a podobně tak jako mccarthysti házet všechny svý neúspěchy na rusa. A mluv laskavě za sebe a ne za druhý. Já jsem taky Slovan a nepotřebuju hned druhýho urážet, když má svoje pojetí svět, svoje přesvědčení, poznání a úhel pohledu. Tohle fakt nepochopim...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Malik 2017-03-13 10:09
Shřnme si fakta: Slovani žili v klidu, v míru, dávno věděli o vědomí a spiritualitě. Dokud nepřišli Chazaři v čele s metodějem, který vydal dekret, že kdo nebude konvertovat na jejich židovské křesťanství a uznávat žida krista za spasitele zemře, přes půl populace slovanu byla vyhlazena, hovoří se až o 80%. Zplundrovali naší krásnou zem a dělali si z nás otorka ve jménu žida Krista!Dále několik let se vedly války s cílem dobýt Slovany, nebo nejlépe je vyhladit. Dále komunistická revoluce sponzorovaná německýma židma, díky které zemřelo v Rusku a na ukrajině 30 miliónů Slovanů. Dnes chtějí židi nám nasrat do Evropy kozomrdy a porodností nás vyhladit, mezitím obkličuji Rusko, aby ho dobyli a jejich hlavní cíl vyhladit Slovany se splnil. Toto sou ty pánbičkáři FAKTA! že sem vysazanej na židy? Jaký skutečný vlastenec a rozumný Slovan by nebyl? kdz už tisíciletí nás chtéjí vyhladit. A tvoje kecy o karmě, buď na ostatní hodný, to co uděláš se ti vratí, jde úplné stranou. Teď a tady jde o přežítí nás Slovanů a pokud se už nevzbouŕíme a nevyhladíme ty zmrdy tak zaniknem. žádné modlení a držení za ručičky nám nepomůže, tady už jen pomůže násílí!!!!!! ty nemáš právo se nazývat slovanem, jsi jen další panbíčkáŕ, co si myslí že néjaký vymyślený bůh ho spasí. Wake UP!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # maximon 2017-03-13 01:21
Křesťanství který znáš ty a celej svět je sice největší podvod na světě,ale zamyslel se někdy nad tím, proč ten podvod vznikl? Podvody zakrývají nějakou velkou pravdu. To jsi zatím nepochopil? :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Malik 2017-03-13 07:34
Pravda je- židi parazitují a chtéjí vyhladit slovany! to že se jich zastaváš, svédčí o tom komu slouźíš:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # maximon 2017-03-14 00:28
Jojo, taky znam tuhle pohádku. Nikomu nesloužim víc než ty, pokud máš český občanství a pracuješ v ČR. Vytváříš český HDP a z toho se platí dluhy. A ty určitě víš komu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Věra Štimová 2017-03-11 12:51
Učení obou papežů je naprosto odlišné. Každopádně Františkovi patří dík, že to tak jasně dokázal oddělit a Benedikt se teď s těmi, co vyznávají gender, nemusí dohadovat. Je to čím dál jasnější, že ta Františkova církev je právě pro vyznavače gender a podobných zajímavostí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # George Bart 2017-03-11 13:14
Takže zdravý rozum a touha národů po vlastní identitě je podle Franty "populistické zlo"? Nemůžu si pomoct, ale vládnou nám naprosto neléčitelní pacienti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Věra Štimová 2017-03-11 16:23
Je jasné, že teď ti, kteří jsou za tímto populistou, který dělá hřích neustále a více populárním, jsou velmi nadšení, že jim on dovolí všechno, kromě jedné věci, nenasytit hladového a chudého imigranta. Celá jeho duchovenská poradenská organizace to zařizovala dlouhá léta a jeho první činy i slova byly o chudých, které je třeba sytit a opečovávat tak, aby se v Evropě cítili jako doma. OSN potvrdí, že to tak je.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Vlastik 2017-03-11 19:09
Co to ten Fanoš hulí?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Malik 2017-03-11 20:04
asi heroin z afghánu od muslimů a Cia:))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Vladimír57 2017-03-11 20:56
Vlastiku, co hulí, no jako většina, oni na holky moc nejsou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Vlastik 2017-03-12 14:30
A na cigára taky ne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Wygwaz 2017-03-11 23:03
Pořád nějak nechápu jak tohle satanisticky pako může být papež... Lidi hladovej hlavně že církev má peněz po kokot..porad nechápu že tu luzu ještě nerozprasili..P EDOFILNI MAFIE!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Věra Štimová 2017-03-12 15:02
Litanie JEŽÍŠ LIDSTVU (2) – Za milost ochrany před plameny pekla:
Ó, Nejvyšší Nebeský Otče,
miluji Tě.
Uctívám Tě.
Pane, smiluj se.
Pane, odpusť nám naše viny.
Velebím Tě.
Chválím Tě.
Vzdávám Ti dík za všechny mimořádné
milosti.
Prosím Tě o milost ochrany pro mé mi-
lované:
(jmenujte všechny ty, které máte na se-
znamu k záchraně duší)
Nabízím Ti moji věrnost v každém čase.
Ó, Otče, nejvyšší na nebesích,
Stvořiteli všech věcí,
Stvořiteli vesmíru,
Stvořiteli lidstva,
Jsi počátek všech věcí.
Jsi zdrojem Lásky.
Jsi Láskou.
Miluji Tě.
Uctívám Tě.
Podřizuji se Ti.
Prosím Tě o milosrdenství pro všechny
duše, které Tě neznají, které Tě neuctívají,
které odmítají tvou ruku milosrdenství.
Nabízím se Ti v mysli, tělu i duši, abys je
mohl vzít do své náruče, do bezpečí od Zlé-
ho.
Prosím Tě, abys otevřel bránu ráje, aby
všechny tvoje děti se konečně mohly sjedno-
tit v dědictví, které jsi stvořil pro všechny z
nás. Amen.
fatym.com
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Věra Štimová 2017-03-13 18:24 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.