Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaJe to tady: Obamův bratr odhaluje keňský rodný list bývalého prezidenta

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Je to tady: Obamův bratr odhaluje keňský rodný list bývalého prezidenta

Toto odhalení přichází ve stejné době, jako tvrzení absolventů Columbijské university, že Obama ve skutečnosti tuto instituci nenavštěvoval. Starší bratr Baracka Obamy Malik Obama zveřejnil na Twitteru to, co vypadá jako keňský rodný list bývalého prezidenta. 

Rodný list vydaný britským protektorátem Keňa uvádí, že Barack Hussein Obama II se narodil 4. srpna 1961 ve všeobecné nemocnici v Mombasse v pobřežní provincii Keni.

Malik, který se v Keni narodil a vyrostl zde, se přestěhoval v 80. letech do oblasti Washington D.C. a naturalizoval se na amerického občana a vypadá to, že u jeho mladšího bratra Baracka, přes tvrzení, že se narodil na Havaji, je to něco podobného, pokud je tedy keňský rodný list předložený Malikem pravý. 

Fámy o pravosti amerického rodného listu Baracka Obamy se pořád ne a ne vytratit. Loni vedla pětiletá studie forenzních výzkumníků k tvrzení, že „10 znaků“ dokazuje, že Obamův havajský dokument je podvrh

Malik Obama, který během prezidentských voleb 2016 oznámil svou podporu Donaldu Trumpovi, se svému mladšímu bratrovi odcizil, když si stěžoval, že bývalý prezident se od své rodiny během druhého funkčního období distancoval. 

Malik od té doby využíval Twitter na podporu Trumpa a ke zveřejňování ztrapňujících informací o svém mladším bratrovi, avšak publikace údajného keňského rodného listu Baracka Obamy je prozatím tím nejvíce poškozujícím tweetem. 

Toto odhalení hrozí, že delegitimizuje prezidentství jeho bratra a odhalí největší lež naší éry. 

Kdo je Barack Obama? 

Rodný list Baracka Obamy není jedinou kontroverzí, která hrozí, že bývalému prezidentovi vybuchne do tváře a odhalí jeho celoživotní lži. Všichni spolužáci z jeho absolventské třídy z politických věd v roce 83 na Columbii tvrdí, že prezident na tu univerzitu nechodil, přestože Obama tvrdí, že svůj diplom získal na této prestižní škole. 

Wayne Allyn Root, absolvent Columbia z této třídy, říká, že se ptal svých spolužáků, zda si Baracka pamatují, a nikdo z nich netvrdí, že by ho kdy během těch čtyř let na Columbii potkal. 

„Ptal jsem se všech spolužáků, které jsem potkal na našem 30 setkání, mnozí z nich jsou v politologii jedničkami, jestli někdy Obamu potkali nebo ho viděli. Odpovědí bylo od všech rezolutní NE. Ptal jsem se jich, jestli jim to nepřipadá divné, nebo znepokojivé, jak je to možné? Všichni odpovídali ANO.“ 

„Ptal jsem se jich, jestli si myslí, že je možné, že by se významný absolvent politologie nikdy nesetkal s kolegou dalším expertem z naší malé třídy? Všichni na mě divně koukli a odpověděli NE. Tak jsem se ptal: ‚Jak by to mohlo být možné? Můžete to vysvětlit?‘ Nikdo odpověď neměl.“ 

Wayne Allyn Root sám sebe popsal jako Demokrata, který pro bývalého prezidenta hlasoval v obojích volbách. Nemá k němu žádnou zášť ani jeho spolužáci, jelikož vysvětluje

„Mějte přitom na paměti, že ti lidé, se kterými jsem mluvil, jsou všichni – muži i ženy – oddanými liberálními demokraty, kteří hlasovali pro Obamu. Hádám, že 90% z nich je významných přispěvatelů na demokratické kampaně. Moji spolužáci z Colubie jsou smetánkou americké společnosti. Právníci, doktoři, členové miliardářských spekulativních fondů, hvězdy médií. Oni Obamu zbožňují. Ale všichni přiznávají, že ho během studií na Columbii nikdy nepotkali.“ 

„Nikdo ho nikdy nepotkal. Co je horší, nikdo si ani nepamatuje, že by kdy tu jeho unikátní dobře pamatovatelnou tvář viděl. Zamyslete se nad tím na chvíli. Náš spolužák je prezidentem Spojených států. Neměl by si ho někdo pamatovat? Nebo přinejmenším tvrdit, že si ho pamatuje?“ 

Také profesoři z Columbie mají své pochybnosti o Obamových tvrzení, že tuto instituci ze škol Slonovinové ligy navštěvoval: 

„Jeden spolužák mi řekl, že byl svědkem, kdy jeden z neuznávanějších profesorů v historii Columbia University měl před pár lety proslov k učencům. Po tom proslovu byly otázky a odpovědi. Tohoto proslulého profesora se ptali na Obamu na Columbii. A on řekl: ‚Mám o tom příběhu své pochybnosti.‘ Posluchači byli ohromeni. Hned přešel k další otázce a nikdy to nerozvinul.“ 

Tak, kdo je Barack Obama? Jeho starší bratr tvrdí, že prezident o svém narození jinde než v Keni lže. Jeho údajní bývalí spolužáci tvrdí, že Columbijskou univerzitu nenavštěvoval. S tím, jak hrozí, že se rozjede skandál s odposloucháváním „horším než Watergate,“ co zničí Obamův odkaz, nevypadá to náhodou, že se ve skutečnosti díváme na největší podfuk moderní éry? 

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+74 # josh (xy) 2017-03-10 21:57
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # .lak 2017-03-10 22:25 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+166 # olinka215 2017-03-10 22:12
Kdo je Obama?
Lhář,podvodník, zloděj a manipulátor,kte rý se ze všech sil snažil rozpoutat třetí válku -zřejmě jako poděkování za Nobelovu cenu míru.
Ten,který se nestyděl moralizovat a stavět se do pozice toho,kdo je morální celosvětovou autoritou, vhodnou následování.
Ten, který vyvolal protiruskou hysterii,nemají cí za poslední desítky let obdoby.
Ten,který vojensky napadal jeden stát po druhém a ty,které nenapadl, tam vyvolal barevnou revoluci.
Zkrátka vrah,mající na rukou krev statisíců lidí
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+82 # Janina 2017-03-10 23:15
Silní si myslí, že mohou páchat jakékoliv zlo.
Že jim vše projde, protože se jich všichni bojí a protože mají všude nastrkané "své hochy" i štěnice.
A kdo by stál o majdan, že?

Jenom bych Olinko dodala, že právě Obama stál u zrodu chalífátu a džihád pozvedl na novou úroveň - za to asi dostal tu Nobelovku.
Takto si teroristé Daeš cení Baracka Husseina Obamy:
„Můžeme si připomenout Afghánistán, George Bush nám přinesl Irák, ale skutečným hrdinou je Obama, který byl u počátků našeho chalífátu.
Díky němu se nám podařilo zbavit se nesouhlasných států, které se neřídily zákony šaría.
Obama byl schopen nás zbavit Kaddáfího, který pro nás byl překážkou v nastolení práva.
Nyní, díky milosrdnému Alláhovi, jsou všechny naše skupiny sjednoceny,“ je uvedeno v prohlášení.

„Obamo, dal jsi nám zbraně, které používáme proti tvým nepřátelům. Udělal jsi pro nás hodně, Obamo, proto tě vyhlašujeme naším chalífou, naším průvodcem na cestě k Alláhovi,“ prohlašují teroristé.
LifeNews.ru
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+84 # olinka215 2017-03-10 23:55
Máte pravdu,předevší m jsem měla napsat,že je to světový terorista číslo 1.
Strůjce neštěstí Ukrajiny,Sýrie
Libye,Jemenu...vlastně celého středního východu.
Když si uvědomíme,co všechno má na svědomí,tak
se nechce ani věřit,že to všechno stihl za 8 let...
Výčet jeho skutků je tak obsáhlý,že lze lehko něco pominout.
Je to, doslova, netvor a měl by být souzen a odsouzen za zločiny proti lidskosti.
Myslím si,že pro něj neexistuje adekvátní trest,protože každý trest je pro něj malý....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+65 # Janina 2017-03-11 00:27
Popsala jste ho (a s ním celý jeho ansábl) přesně.
Na druhou stranu se žádnému z jeho předchůdců nepodařilo tak zdiskreditovat USA jako jemu.
Ani polo[...]ní Bush to nedokázal, protože Amerika tehdy byla silná.
Splnil úkol, prestiž USA ve světě roztála jako nám za oknem sníh. Perestrojka může začít.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # smrťák 2017-03-11 02:34
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # .lak 2017-03-11 06:08
Jen podotknu drobné upřesnění. Pro nezasvětcené nevěřící Tomáše to není z encyklopedie Kýho Výra ale samotného ctěného Hafalaleho. Tak jest a budiž na věru už od soudných věků do zitra furt v jeky a jedině tak a nijak jinak bez protože proč Enyka Benyka - kliky Bé! ša lom
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # josh (xy) 2017-03-11 08:48
Captain America snad dá vše do pořádku;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-83 # limopivo 2017-03-10 23:54
AC24. Kvalitní a ověřené zpravodajství. A nebo že by ruské sračky že stoky? Spíš to druhé. Ale některým to stačí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+59 # Dandy 2017-03-11 02:56
Asi tě strašně udivím, limopivo, zdejší lidi to většinou nemají v hlavě postavené tak, že "někde jsou ověřené a kvalitní zprávy, kterým se věří" a jinde jsou "ruské sračky, které jsou všechny špatně". Takhle to vidí lidi s totalitním, nesamostatným mozkem. Zdejší čtenáři se orientují svojí hlavou a je víceméně jedno, jestli je semtam nějaká zpráva nepravdivá, nebo úplně zcestná. Chytrý se v tom vyzná bez větších obtíží. A i falešná zpráva o něčem svědčí, třeba o záměrech jejího šiřitele, a to je přece taky důležitá informace.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # sroninp 2017-03-11 06:53
dej si limo nebo pivo ... na víc stejně nemáš ... co víš o Rusku ? nic, že ? možná jen to, co se dozvíš od těch, kteří proti němu štvou. Ale tobě to stačí, ty víc nepotřebuješ, protože jsi omezený a neschopný vlastního úsudku ... už máš před sebou to pivo ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Lubinen 2017-03-11 09:09
Cituji limopivo:
AC24. Kvalitní a ověřené zpravodajství. A nebo že by ruské sračky že stoky? Spíš to druhé. Ale některým to stačí...

Limonádový nádivo nech se tahat za nos až do smrti takovým jako ty to patří.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # Jana Karásková 2017-03-10 23:57
www.youtube.com/.../

2010 demonstrace před Bílým domem - ten samý rodný list...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Monika lkema 2017-03-11 07:17
Na YouTube byli ukazovaly jeho mansión v USA za 7 milionů potom dům v Jordásku opět za pár milionů nakradl jsi plno dalších mil ! Měl by to vše vrátit lidem v USA nebo jeho státu a řádně odsouzen ! Vše jeho dekrety pozbyt platnosti veškerá nařízení co se dodnes podporuji také zrušit hlavně vymazat tohoto Muslinskeho černocha z učebnic a ze všeho ! Aby nezůstala žádna vzpomínka ! Konec tohoto krvavé ho vraha který zavinil rozdat několika států a zemi hlavne na Středním Vyˇchodě!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Ignác 2017-03-11 09:34
>>> vymazat tohoto Muslimskeho černocha z učebnic a ze všeho
Ani omylem. Ten tam musí zůstat i spolu s jeho činy a motivací pro ně. Jen si představte, že by tam mohlo být, že MUSEL dodatečně vrátit Nobelovku z důvodů, které známe. A děti by se tím učili, co je to za kreatůrku. Sluníčkáře a "demokraty" by trefil šlak. K tomu přidat pár pikošek o Clintonových a jejich gangu atd.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # George Bart 2017-03-11 07:48
No a co, že je Obama podvodník? U nás je to jako jinak, jo? Vládne nám slovenskej megazloděj s budulínkem, kterej se v ČSSD narodil a nikdy nikde nepracoval, prodavač zeleniny s podvodným titulem nám dělá ministra vnitra, hérec prudí v armádě a mohl bych pokračovat do nekonečna. Piště taky sem tam o těch našich sráčích a ne jen o cizích.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # cocoa darriba 2017-03-11 10:36
To není v zadání tohoto webu, my jsme tu v ráji a koukáme se přes moře do pekla, móc dobrý pocit pro prosťáčky na jatka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # john.malik 2017-03-11 07:52
Obama je další opice, co patří do klece:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # contumax 2017-03-11 09:54
john.malik

Kdo se povyšuje bude ponížen...

I Ty jsi vopičák...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # .lak 2017-03-11 08:27
Můj ty thon do
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Ignác 2017-03-11 10:02
Jen tak okrajově (je-li to pravda):
ceskatelevize.cz/.../...

Jsem zvědav, kdy to protlačí jako ofiko stanovisko EU. A další je, že brána pro imigraci z těchto zemí tím zůstává nadále otevřená. Euromed běží směle dál.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumax 2017-03-11 10:28
Je to tady, odhalení - ale jaksi pozdě...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Pokémon 2017-03-11 10:29
Není ta zmínka v Bibli o falešném mesiáši právě o té Obamově opici? Někdo řídí svět podle knihy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # contumax 2017-03-11 10:41
Pokémon

Ne není o něm nic v Bibli, protože to byl jen lokaj satana, ale je tam o tom, že Vatikán budu vládnout, ale jen 3 a půl roku, bude to nejhorší totalita, kterou kdy lidstvo zažije...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jaris 2017-03-11 10:52
Samozrejme, ze je znamo, ze se Obama na Hawaji nenarodil. Jen mam otazku, kde vzal jeho "bratr" Obamuv rodny list? Specielne,kdyz se nestykali.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás