Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaEvropská rada se dožaduje „mechanismu“, co v Británii umlčí „anti-imigrační“ média

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Evropská rada se dožaduje „mechanismu“, co v Británii umlčí „anti-imigrační“ média

Rada Evropy tvrdí, že britská média, „online zdroje“ a „určití politici“ podněcují „nenávistnou mluvu“ a „nenávistné zločiny“ a dožadují se, aby stát posílil „mechanismus“, který takovéto hlasy „utlumí“ a umlčí. 

Poradní komise této Rady rovněž řekla, že „média by měla podporovat mezikulturní dialog,“ „školit“ žurnalisty k tomu, aby referovali správným způsobem, a najímat jich více z etnických menšin.

Tyto požadavky byly vzneseny ve zprávě vydané ve středu, které byla o dodržování Rámcové konvence o ochraně národnostních menšin (FCNM) v Británii, neboť toto je právně závazná Británií podepsaná smlouva. 

„Určitá část mediálních a internetových zdrojů nenávistné mluvy je odpovědná za šíření rasově nepřátelského poselství, často se zacilujícího na muslimy a Cikány a určitá sociální média se stávají hlavním nosičem projevů sentimentů zaměřených proti imigraci a proti menšinám,“ píší autoři. 

„Ač se britské úřady a činitelé tomuto pravidelně snaží čelit, je toho třeba udělat více a zajistit, že debata bude vedena odpovědným způsobem s úctou ke všem skupinám společnosti,“ říkají. 

„Existující mechanismy jsou zjevně slabé na to, aby tuto hanlivou a provokační mluvu utlumily, aniž by narušily nezávislost médií, a jen málo bylo uděláno, aby se tyto mechanismy upevnily,“ dodává komise. 

Členové Parlamentního shromáždění Rady Evropy 20.6.2016 ve Strasburku ve východní Francii drží na oběd cedulky iniciativy #NoHateNoFear. 

Všichni členové Evropské unie jsou zároveň i členy Rady Evropy. Její nejznámější orgán je Evropský soudní dvůr pro lidská práva, který vynucuje Evropskou konvenci lidských práv. 

Tato zpráva sice uznala, že bylo vynaloženo „vážné úsilí“ při „vzdorování nenávistné mluvě a nenávistným zločinům prostřednictvím politického rámce a zavedených nástrojů v celé Británii,“ požadovala však, aby bylo učiněno více. 

Autoři tvrdí, že „nenávistná mluva na internetu je na vzestupu, zvláště vůči muslimům,“ ač uznávají, že dnes je v Británii daleko snadnější ohlašovat údajnou „nenávistnou mluvu“ a zacházet s ní jako se zločinem. 

Britská policie existenci nedávného „nárůstu nenávistných zločinů“ zpochybnila. Směrnice nové Korunní prokurátorské služby (CPS) vydané v lednu jasně uváděly, že k tomu, aby se se zločinem zacházelo jako s „nenávistným zločinem, není zapotřebí důkazů, aby se to jako takový zavedlo do statistiky. Jak zpráva Rady Evropy uznala: „Ohlašování třetími stranami zlepšilo evidenci, linky pomoci, tomu se věnující webové stránky a výcvik policie, to vše přispělo k vyššímu ohlašování…“ 

„Spíše než by to byl prostě výsledek zlepšeného ohlašování a evidence nenávistných zločinů, se tento nárůst přičítá jako doprovodný jev určitých specifických a vysoce publikovaných spouštějících událostí,“ jako bylo zvolení muslimského starosty Londýna a konflikt v Gaze, píší autoři, i když jim na podporu toho chybí doklady. 

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+24 # Otec 2017-03-10 12:42
To, co lidé na příslušných postech prohlašují, znamená jedno, a to, že jsou sami přístupní tomu, co prohlašují. Potom tomu i tak bude, ale v jejich vlastních domech a vlastních rodinách. Nikdo jiný takto postižen nebude.

Váš Ježíš
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # Richard 2017-03-10 14:25
Vždycky jsem si myslel že média mají pravdivě a nestranně informovat o dějích a událostech ........

Dokonce na to mnohé země zákon mají.......

Jak vidím tak vrchní a střední vedení EU na to má jiný názor. Zcela otevřeně říkají že média mají sloužit zájmům ohraničené skupiny lidí

Demokracie po bruselsku. A tihle xindlové si dovolují kritizovat RF a pana Putina. ( i Zeman to schytal )
A nejen to, tihle xindlové kritizují nás za údajnou netoleranci, lenost, xenofobii a tak ......
Jejich drzost a nabubřelost je neuvěřitelná.

Sfikslovanmé média, lhaní, cenzura a trestání odpůrců .... a pokud není za co trestat tak nevadí, něco ,,vyrobíme".
Opravdu ,,VYSPĚLÁ" Evropa.

A pak se diví že EU lid napříč Evropu nechce. Co nechce . NESNÁŠÍ!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Janina 2017-03-10 17:20
Důvěryhodnost médií a evropských politiků padá volným pádem, už dlouho.
Tak když to nejde po dobrém, tak to půjde po zlém.
Vynucená láska.
Církevní inkvizitoři byli vyměněni za inkvizitory bruselské. Praktiky zůstaly stejné.
Naši politici jsou tak zavrtaní mezi půlkami Merkel, že ani dýchat nemůžou.
Merkel píšu schválně, protože celá EU se točí jenom a pouze kolem Německa.
Co jsme vstoupili do toho spolku + NATO, tak začala pomalá, ale neutuchající mediální masírka.
Ani jsme si to neuvědomovali, ale zpracovávají nás po celá ta léta.
Jenže tak 3-4 roky zpátky se odklonili od fungujícího manuálu - pomalého vaření - a místo nenápadné manipulace začali tlačit na pilu.
Ukrajinou to začalo, tam ty lži začali vidět i ti co se nezajímají.
Proti obhajobě národních zájmů a proti vlastenectví se útočí jako proti populismu, proti xenofobii, proti nacionalismu.
Národy se předkládají jako příčina všeho zla, bídy, válek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Anunaki 2017-03-10 19:39
Přitom jde jenom o podstatu člověka, vždy to takové bylo a bude, media nikdy a nikde nesloužila pravdě, pravda nemá peníze a redaktory nenakrmí. A aby mohla media sloužit společnosti, nejdříve jim musí někdo říci co je pro společnost dobré že...

Na druhou stranu je dobré, že žijeme v tak vyspělé společnosti, že se vlády snaží vůbec manipulovat s veřejným míněním prostřednictvím médií. Ještě dnes jsou na zemi státy ve kterých se s veřejným míněním manipuluje skrze samopaly. Sice buď budeš s námi nebo nebudeš..

Nikdo z nás se nedočká ideální společnosti a dle mého se lidstvo zničí mnohem dříve než se z něj něco blížícího se idálu vůbec snaží vyvinout, ale buďme optimisté. Od stalinských a komunistických čistek, kdy jste jednoho dne zmizel beze stopy a po měsíci se rodina dozvěděla že jste spáchal velezradu a jste na léčení v Jáchymově, je myslím k dnešnímu jednoduchému zdiskreditování a přehlušení médii celkem pokrok.

A že se vlády snaží ovládat média je pro mne osobně velmi optimistické, znamená to totiž, že nad nimi ztrácí kontrolu ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # jarka 2017-03-11 04:01
Na muslimacke najezdniky plati jen samopal a kulomet.Nasi predkove bojovali s temito opicemi a dnesni hovada prestituti a obrezani [...]i ve vladach planuji vyvrazdeni bile rasy a nahradit je kreteny s IQ 10.kdyz nevytrileme je tak vyvrazdi oni nas.
kazdeho slimaka ktereho dopadnete rezte mu [...]a i s koulemi.Sami pak budou utikat domu do pouste.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+54 # Jitka 2017-03-10 12:52
Kam se hrabe středověk a doba temna
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # .lak 2017-03-10 13:32
Tak jako na římské galéře roubíky a pádlovat. Jinak do želez v podpalubí. Ale tam už jsou plátci daní dávno.

Kdo ví proč je 40. let tahali po poušti která jde přejít za dva dny. Ale s tou manou nebeskou to ti komunisti možná přehnali.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Janina 2017-03-10 19:47
No přeci si udělali čundr po Sinaji, s vymýváním mozků a generační výměnou to nemělo nic společného:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # .lak 2017-03-10 20:40
Možná nechtěli udělat jiní gheto či jinak ještě šmarjá, kdoví. Každopádně je to hodně exotické na způsob že květák je vychované zelí. Ovšem něco s příběhem určitě sdělit chtěli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Janina 2017-03-10 21:33
Kdo ví, kdo ví, To se nikdo nedoví www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # .lak 2017-03-10 22:47
Pěkné

INgliš neumím tak s babišovým sorry jako jo
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # edurard 2017-03-10 12:55
" Rada Evropy tvrdí, že britská média, „online zdroje“ a „určití politici“ podněcují „nenávistnou mluvu“ a „nenávistné zločiny“ a dožadují se, aby stát posílil „mechanismus“, který takovéto hlasy „utlumí“ a umlčí. "
Tomu rikam demokracie a svoboda slova. Uz at jsme pryc ze sparu EU a NATO. Pryc s prednedeli a hrabisem. Nelze dodrzovat zakony ktere jsou proti logice, citeni lidu ale hlavne bezpecnosti obcanu viz Teplice. Musim se tak ptat je vubec mozne dodrzovat takove zakony co vytvareji mocni lide v mantinely vedouci na popraviste a jeste se nebranit?????
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Vladimír 2017-03-10 13:25
edurard - jaké zákony ? to vše co si vymýšlejí nahoře, jsou paskvily na ovládnutí lidí,už se tím ani netají,musí jednat rychle,poněvač se jim čas krátí a lidé si začínají uvědomovat co se doopravdy kolem nich děje.... Netřeba poslouchat někoho,kdo vše co dělá,dělá pro omezení svobody lidí ,takové vyblitky vlád musíme ignorovat ,nikdo nás nemůže nijak donutit je uznávat,máme svobodnou vůli a jak se k tomu postavíme,to budeme mít....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Drop Top 2017-03-10 15:06
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Otec 2017-03-10 15:22
To, co si vaši představitelé vymýšlejí proti vám, to si také odžijí. To, co jsem vám řekl skrze proroky, platí. Nehodlám nevinné již dále nechat trpět tím, co satan a jeho vyznavači vymysleli. Nebudu již déle přihlížet tomu, co dělají ti, co touží po vašem ovládnutí, kontrole a zotročení. Vy všichni, kteří se budete držet Mé ruky, nastávající apokalypsu přežijete. Ti, kteří si myslí, že je ochrání satan, nechť si to myslí. Nebojte se přicházejících změn, protože očista půdy, vody a ovzduší je nutná k tomu, abyste mohli žít zdravým životem. Jedy, které mocichtiví zanesli i do vašich potravin, budou jíst jenom oni. Budou se živit svými geneticky upravenými potravinami a pít vodu plnou jedů, kterou vám podávají jako pitnou. Jinou možnost mít nebudou. Vás ostatní ochráním a povedu. Buďte proto se Mnou a modlete se ke Mně skrze černobílý obraz z Turínského plátna. Nebojte se, ať se děje cokoliv a při modlitbách si vzpomeňte na vaše okolí, které chcete mít čisté tak, aby vaše pole a zahrady vám dávaly dobrou úrodu. Modlete se za čistotu vašich řek, lesů a za průzračně čistý vzduch. Myslete na Nový ráj, bude takový, jako ho chcete mít. V Česku apokalypsa začne a očista bude trvat dva měsíce. Během této doby se držte pořád u Mne, myslete na Mne a modlete se tak, jak vám nyní sděluji. Veškerá špína bude vyčištěna a zbytek sní a vypijí ti, kteří pilně pracovali na vaší záhubě. Věřte Mi, po tuto dobu nehřešte, protože pak Mne mít nebudete a v této době je nebezpečné, abyste Mne svými hříchy uzavřeli cestu k vám. Buďte se svými rodinami. Víc vám řeknu, až každý z vás předstoupí přede Mne. Nebojte se a důvěřujte Mi. Brzo, do dvou let očistím celou Zemi a vy budete mít Zemi takovou, jakou Můj Otec původně zamýšlel.

Váš Ježíš
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # maximon 2017-03-10 18:13
Proč zneužíváš Jméno našeho Pána pro osobní profit, falešný "Ježíši", satane? "Země" na které žijeme je přesně taková jakou ji náš Otec povolil být a nechal ji ve správě těm, kteří bojují a jsou proti němu. Je to povoleno. Možná že někdy bude jiná, ale tak, že se navrátí do původního umístění ve Stvoření procesem, který lidé nejsou schopni pochopit. Tato "Země" totiž není Zemí, ale je falešnou a podstrčenou, včetně všeho, co ty pokládáš za život a sama sebe. Neklam lidi, ty "body" od oveček co sbíráš, ti ve finále velice uškodí. Prozradil ses tím, že ve skutečnosti nevíš, co znamená Ježíš a co Kristus, nevíš co je to pravý Život a čím se liší od falešného, který žijí lidé na "Zemi". "Zemi" jako takovou není možné zachránit, je umístěna v takové pozici a z takového materiálu Stvoření, který je odmítnut jako špatný a nežádoucí v pravém Stvoření a který logicky spěje k tomu, co je jeho povahou včetně jejího "života", který nemá nic společného s tím, o čem mluvíš v závěru svého příspěvku zde, jako by bylo třeba tento typ života zachraňovat. Tím a mnohým jiným snadno poznáváme a odhalujeme falešné proroky. Jseš jedním z nich. Bohužel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Otec 2017-03-10 22:39
Nic jasnějšího, než toto přiznání jsem ani nečekal. Na těchto stránkách je mnoho těch, kteří odmítnou Moji oběť na kříži, Mou ruku a kteří budou věrni satanovi. Máte dosud svobodnou vůli tak učinit. Jedno ale udělat nesmíte, a to je vzít život na Zemi. Toto je poslední planeta, na níž je ještě život. Vaši předchůdci na jiných planetách již život zcela zničili, a proto nemají kde být. Vaším domovem bude tedy ten domov, který si zvolíte buď Mým přijetím nebo odmítnutím. Nemohu vás nutit, abyste milovali svého Otce, nebudu vás nutit do ničeho. To, co si vyberete vám však nepřeji, protože to nyní, na konci časů bude vaše poslední volba. Ostatní planety zase ozelením, vy ale nebudete ani na jediné z nich jako lidé, protože budete vracet dluhy, které jste napáchali, po miliardy let. Nemylte se, jsem spravedlivý a to, co jste způsobili Mně a Mým dětem budete splácet. Vaše nesmrtelné Duše Mi zajistí, abyste splatili vše, co dlužíte Mě a Mému Otci. Tato doba je konečná, protože jste na konci cesty. Oddělení zrna od plev právě probíhá a nyní je téměř u konce. Vaše povýšené chování předznamenalo váš pád. Měli jste čas na rozmyšlenou. Toto je poslední mise před Mým Druhým příchodem. Váš nastrčený antikrist již nebude mít možnost, aby konal zlo, protože bude smeten. Neznáte Mne, neznáte sílu Mého Otce a nemyslete si, že to, co bylo prorokováno před tak dlouhým časem, právě nepřichází. Již nemáte čas, který vám byl dán na pokání, nemohu za vaše vlastní rozhodnutí. Uvědomte si, že se blížíte k místu, kde není možné, aby ti z vás, kteří odmítli Mne a Mého Otce, mohli být společně s ostatními na Zemi. Země se propojí s Nebem a vy to ihned pocítíte. Ti z vás plni nenávisti ke Mně a Mému Otci nevydrží sílu Mého světla, jejich těla zůstanou na Zemi a Duše obalené hmotou vtáhne Magóg. Magóg je Slunce. Tam se vaše Duše bude očišťovat i miliardy let, dokud se neočistí od poslední částečky hmoty. Energie, která vám však zbyde nebude na úrovni, kterou byste chtěli, abyste mohli být lidmi. Vaše Duše se potom ocitnou na úrovni hmyzu a rostlin, na nic jiného již mít energii nebudete. Proto jsem i za vás zemřel na kříži, abyste mohli být lidmi. Ti z vás, kteří Mi plivnou do tváře se tedy budou očišťovat vlastním úsilím. Tolik jsem pro vás zkusil, ale vaše svobodná vůle vám nebude vzata, ani nemůže. Lásku ke Mně buď cítíte nebo Mne nenávidíte. Podobně jako se nedá vynutit úcta, nedá se vynutit ani láska. Protože vás nenechám zničit tuto planetu, budete se rozhodovat nyní. Nemohu dál čekat.

Váš Ježíš
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # maximon 2017-03-11 08:29
Satane, žij si své bludy o sama sobě. Znám jiného "Ježíše" než jsi ty a ten je milostivý a milosrdný a odhalil nám, že něco jako trest v miliardách let za hříchy napáchané za pár let lidského života navíc z nevědomosti a neznalosti jsou pastí pekel, aby lidé žili nesvobodně a ve strachu z ohně pekelného. Takové činy jsou přesně ty, které pekla potřebují a vyžadují. Postrádají podstatu pravého života - svobodu volby bez nátlaku a z principu. Bez svobodné volby není život, ale pouze ten, který znáš ty. Pokud se chceš obrátit ke skutečnému Životu, čiň pokání a Bůh ti cestu ukáže.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # contumax 2017-03-11 09:47
maximon

Přesně...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # maximon 2017-03-11 09:16
Dalším znakem, jak poznáme falešné "Ježíše" a proroky jsou ultimáta, další znak pekel. Pravý Ježíš nikdy nedává ultimáta, do kdy se něco stane anebo se má udělat, je v tom další nátlak na člověka, aby něco udělal anebo neudělal bez stopy svobodné vůle. Opakuji, volba pod výhrůžkama tím či oním, obzvláště ohněm pekelným anebo soudným dnem není volba, ale otroctví. A přesně tím se vyznačují zde tvé falešné příspěvky pod cizím Jménem, zde pod jménem, které ty ani neznáš a netušíš kdo jím ve skutečnosti je satane. Pravý Ježíš nikdy neřekne a neříká, to a tamto se stane přesně tehdy a tehdy a v tento datum, řekl nám, že přesně to dělají pekla a jejich obyvatelé. Naopak, řekl nám..může se to stát hned zítra, anebo také až za tisíc let. Řekl nám toho tolik, že ke komunikaci s Ním již nepotřebujeme lidská slova. Pravý Ježíš nemá potřebu lidem říkat udělejte to a to, poněvadž zachraňovat lidské tělo je pošetilost, pokud nezachráníte svou duši. Jak říkám, nevíš kdo je to Ježíš a nevíš co je to lidské tělo, jak vzniklo a k čemu ve skutečnosti slouží, neboť zde nabádáš duše, aby zachraňovali svá těla do dvou let obrácením se k tobě, satane. Nevím přesně kdo jsi a ani to vědět nepotřebuji, ale Ježíš Kristus, kterého znám já a další, Tě zná rozhodně lépe než ty sám sebe a již jsme se o tobě bavili. Vím o tobě dost na to, abych tebe a tvé otrocké poskoky poznal a odmítl. Víc o tobě vědět nepotřebuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # contumax 2017-03-11 09:49
maximon

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # josh (xy) 2017-03-10 20:54
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Anunaki 2017-03-10 19:12
„aby tuto hanlivou a provokační mluvu utlumily, aniž by narušily nezávislost médií“

Tomu já říkám oxymoron
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # GICO 2017-03-11 07:08
Zdravim VAs pratele..Chci opet neco priblizit co je na ruske TV,koukam vzdy na porady 60 min na rossia 24 a druhy na prvnim kanalu..Skoro kazdy den tema ukrajina a tady je dulezite vzdy vic jak polovina lidi ve studiu jsou ukrajinci,novin ari a politici,dale polsky nacionalista,br it a jeden american co chodi na vsechny diskuze(vydelav a na tom..) a jeden opozicni politik jmeno neznam,ale je to vul taky.A proti nim vzdy 3 rusove a divaci a skveli moderatori co prevysuji Tupou Jilkovou a prerostleho homosexuala Moravce o 100 %.Tomu ja rikam demokracie ,kdyz v ruske TV muze chrlit nenavistne veci clovek z ukrajiny a jinych zemi..Zamyslete se zda by to bylo mozne v Nasi-Vasi ceske TV a kdyz mluvi ukrajinci je to jen vriskot nenechaji nikoho domluvit opravdu udes,a z jejich oci vyzaruje nacisticka nenavist..O tom jsem presvedcen.Vsec hny strany byvaleho svazu koukaji na ruske TV,chapete teda jiste,ze oni vsichni vidi obraz situace na ukrajine pres tyhle fanaticke blby ve studiu svym chovanim ,prave tyto lide podkopavaji celou ukrajinu ,jen mlati slovy a siri nenavist,tady proste vsichni koukaji na ruskou TV,maji skvele porady zpravodajske,z bojist Jevgenij Padobnyj atd a treba na oddych humoristicke takove TNT,TNT4 TNT7 doporuji jen tak se podivat i to je obraz spolecnosti,sme jou ,delaji vtipy na vse kolem,i na Putina,ale vzdy s uctou k nemu. U nas nemuze do studia prijit ani Okamura a nedej boze treba Sladek a oni kazdy den zvou naopak oponenty at vsichni vidi co rikaji.
A prosba co vite nekdo u supertajne ruske zbrani a to nemluvim o tanku ci letadlu a nebo rakete,maji pry vyskouseno neco opravdu grandiozniho..S mete to pry vsechno tam kde chteji,bez sance obrany!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Pokémon 2017-03-11 10:43
EU je diktátorská, totalitní, svobodu potlačující organizace, která dospěla již do takového stavu, že se už ani nepokouší tuto skutečnost skrývat a naopak stále stupňuje své úsilí o absolutní moc nad všemi zeměmi Evropy a pokud to tak necháme, tak vznikne něco, co lidstvo dosud ještě nepoznalo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Věra Štimová 2017-03-11 18:50
To, co bude složitější k pochopení, je právě současná situace, kdy máme vládu, které vládne Brusel a Bruselu vládne Natan Rotchild a Římský klub s lóží P2. Potom se člověk ani nediví, že daně jsou pro ně. Vlády neustále mluví o tom, jak nás důchodci ochuzují a že se máme na ně připravit, ale skutečnost je zcela jiná. Které zemi v Evropě zůstalo zlato, které má být to, na co mají být vydávány bankovky ? Čím je měna krytá ? Obávám se, že ty toaletní papíry s eurem mají větší cenu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás