Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaVůdci EU se schází k rozhovorům o boji s euroskepticismem a populismem

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Vůdci EU se schází k rozhovorům o boji s euroskepticismem a populismem

Poslanci Evropského parlamentu spolu se starosty „progresivních“ měst celého kontinentu se sešli k diskusi, „jak se potýkat s Euroskepticismem a populismem.“ 

„V době, kdy Evropa prahne po udržení své legitimity a relevance tváří v tvář rostoucí deziluzi a Euroskepticismu, mohou právě města poskytnout ten kritický spojovací článek s občanstvem,“ oznamovala webová stránka úterního summitu ‚euro-měst‘.

Vůdci během tohoto shromáždění navrhli širokou škálu potenciálních možností nápravy včetně poskytnutí více peněz regionům, pro-evropské (pro-EU) „vzdělávání“, užší vazby s Ruskem a ukončení migrační krize.

Starosta německého Mannheimu Peter Kurz poukazoval, že láska lidí k EU uvadá, protože jsou to ignoranti. „Evropa potřebuje více politického vzdělání,“ řekl podle EURACTIV. 

„Lidé nejsou proti Evropě, lidé mají problém s EU tak, jak dnes funguje,“ tvrdil šéf-vyjednavač Brexitu za Evropskou komisi Guy Verhofstadt. 

Minulý měsíc bývalý prezident Evropského parlamentu Martin Schulz řekl, že populismus je „virus“, který „by mohl vést ke konci EU,“ k čemuž došlo jen pár dnů poté, co pan Verhofstadt řekl, že blok se potýká s „existenční krizí,“ a mohl by „zmizet“. 

Starosta slovinské Ljublaně Zoran Janković na EU apeloval, aby byla méně nepřátelská vůči čím dál nacionalističtějšímu Rusku, což je názor v méně liberálních východoevropských státech velmi populární. 

Žádal zrušení sankcí proti Rusku s dodatkem: „Kdokoliv, kdo by chtěl být v EU, by měl být začleněn.“ 

„Evropa má příliš pomalý rozhodovací proces, potřebujeme se už zbavit embarga na Rusko. Musíme konkurovat Číně a nové Americe,“ řekl Luigi Brugnaro, starosta Benátek v souznění s panem Jankovićem. 

„Možná nastal čas, abychom se podívali sami na sebe a našli, co jsme udělali špatně. Mělo by nás zajímat, proč je ten populismus na vzestupu právě teď,“ dodal. 

Avšak první místopředseda Evropské komise Frans Timmermans řekl, že redistribuce zdrojů do venkovských a upadajících oblastí by mohla učinit evropskou vládu u voličů populárnější. 

„Nemůžete se dívat na rozvoj měst, aniž byste spolu s tím viděli rozvoj venkovských oblastí. Musíme se vyhnout tomu, aby ten samý národ žil ve dvou různých světech podle toho, žijeme-li v městských nebo ve venkovských oblastech,“ řekl pan Timmermans. 

„Dnes se nám vede dobře, avšak zítra budeme zdrceni,“ dodal. 

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+16 # .lak 2017-03-10 11:50
Seladoni papalášují. www.youtube.com/.../
+38 # Elen 2017-03-10 11:57
Takže EU opět nenabízí nic jiného, než boj se svými vlastními občany (jako vždy).
Bývalé soc. státy vydrancovala a drancuje. Nastolila odporný lichvářský genocidní režim, požírá likviduje ničí ... pomocí NATO, poskoků USA.
EU svůj mizerný, bídný stav zaplácla hordou muslimu.
Migraci spustila pomocí NATO - likvidací a ničením jejich zemí (které už před tím zneužívala, asi málo).
V Evropě nastolovala trvrdý diktátorský režim s výrobou chudých, nezaměstnaných - bez budoucnosti (což překryla? invazisty).
A TEĎ JEŠTĚ DÁLE DRZE BOJUJE.
Za předpokladu, že by EU uvažovala o své budoucnosti, musela by neprodleně ukončit války, podvod s invazisty, zrušit idiotská nesmyslná nařízení, ... začít pracovat pro lidi (ve spolupráci s CELOU Evropou).
Ale, jak je vidět, ZASE NIC! Stále se bojuje, místo toho, aby se spolupracovalo výhodně pro všechny
a začal se uklízet ten jejich svinčík.
Šlapou po lidech a chtějí, aby je milovali? To určitě nemyslí vážně. To je podobné, jako volební boj parazitů, kteří jsou jen parazity a není výběr, než jen z parazitů.
Určitě by se dalo uvažovat o Evropě, její spolupráci, ale v této formě (kde proti nám bojue) NE E.
Lidi jsou pro ně ovce, dobytek, asi nemají zrcadla.
DEJTE JIM ZRCADLA! ("Zrcadlo nemůže odrážet tváře bohů. dívají-li se do něj opice.")
Pěkný den
+27 # Jitka 2017-03-10 12:01
V historické paměti všech evropských národů je zakořeněno vědomí zabitých předků a znásilněných žen, když "musulmani" dobývali křesťanský svět.
Na našich polích jsou pradávné hroby, ve kterých se naši předkové otáčejí a ptají se. Jak je možné, že vlastizrádci, zaprodanci, jidášové již nevisí na šibenicích i když jsou jejich jména i obličeje veřejně známy. Podá už konečně někdo žalobu na ten lidský parazitický odpad, aby matky našich dětí mohly klidně spát a tátové smysluplně pracovat?
+24 # Elen 2017-03-10 12:17
Naše "inteligence" se asi úspěšně "poameričtila". Nemá čas bojuje o koryta jako "vepři v prasečáku".

A máme tu pohádku (Šípková Růženka):
A na těch schodech bylo psáno:
"Kdo střeží čas, zná cenu zlata."
A o schod výš:
"Čím je zlato, když se ti času nedostává?"

Z článku:
„Dnes se nám vede dobře, avšak zítra budeme zdrceni,“ dodal.
+16 # George Bart 2017-03-10 16:27
Rozumím tomu dobře? EU chce tedy bojovat s čím dál tím větší nasraností výrazné většiny občanů EU na to jak produkujou jednu neuvěřitelnou pitomost za druhou a nebere to konce-tedy "euroskeptikům" ? A proti "populistům"? jak se snaží panstvo mediálně ponížit vlastence.
+8 # George Bart 2017-03-10 16:42
Dodatek. To budu chtít vidět. Mimozemšťani.
0 # aegis 2017-03-13 09:45
Souhlas s Vladimírem. Scénář EU = Dulles nad Co., hlavní herci = boží vyvolenci, Lisabon = aktivace nukleární miny v základech. Dtto Ruská Federace a její US ústava, Rothschildova Ruská centrální banka a vláda liberastů. Oboje nemůže přežít bez zásadních změn. V Rusku si u změny řekne a prosadí ekonomika/ulice dříve nebo později. Vyvolení oligarchové za EK se budou držet kormidla do posledního živého evr. goje. Je to třídní válka konce dalšího cyklu biblického projektu. Parazitu docházejí zdroje a k dalším se nemůže dostat. Tak chcípne (tak USA i EU chcípnou) a my s nimi.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás