AC24.cz

AC24.czZe světaVůdci EU se schází k rozhovorům o boji s euroskepticismem a populismem

Sociální sítě

Reklama

Vůdci EU se schází k rozhovorům o boji s euroskepticismem a populismem

Poslanci Evropského parlamentu spolu se starosty „progresivních“ měst celého kontinentu se sešli k diskusi, „jak se potýkat s Euroskepticismem a populismem.“ 

„V době, kdy Evropa prahne po udržení své legitimity a relevance tváří v tvář rostoucí deziluzi a Euroskepticismu, mohou právě města poskytnout ten kritický spojovací článek s občanstvem,“ oznamovala webová stránka úterního summitu ‚euro-měst‘.

Vůdci během tohoto shromáždění navrhli širokou škálu potenciálních možností nápravy včetně poskytnutí více peněz regionům, pro-evropské (pro-EU) „vzdělávání“, užší vazby s Ruskem a ukončení migrační krize.

Starosta německého Mannheimu Peter Kurz poukazoval, že láska lidí k EU uvadá, protože jsou to ignoranti. „Evropa potřebuje více politického vzdělání,“ řekl podle EURACTIV. 

„Lidé nejsou proti Evropě, lidé mají problém s EU tak, jak dnes funguje,“ tvrdil šéf-vyjednavač Brexitu za Evropskou komisi Guy Verhofstadt. 

Minulý měsíc bývalý prezident Evropského parlamentu Martin Schulz řekl, že populismus je „virus“, který „by mohl vést ke konci EU,“ k čemuž došlo jen pár dnů poté, co pan Verhofstadt řekl, že blok se potýká s „existenční krizí,“ a mohl by „zmizet“. 

Starosta slovinské Ljublaně Zoran Janković na EU apeloval, aby byla méně nepřátelská vůči čím dál nacionalističtějšímu Rusku, což je názor v méně liberálních východoevropských státech velmi populární. 

Žádal zrušení sankcí proti Rusku s dodatkem: „Kdokoliv, kdo by chtěl být v EU, by měl být začleněn.“ 

„Evropa má příliš pomalý rozhodovací proces, potřebujeme se už zbavit embarga na Rusko. Musíme konkurovat Číně a nové Americe,“ řekl Luigi Brugnaro, starosta Benátek v souznění s panem Jankovićem. 

„Možná nastal čas, abychom se podívali sami na sebe a našli, co jsme udělali špatně. Mělo by nás zajímat, proč je ten populismus na vzestupu právě teď,“ dodal. 

Avšak první místopředseda Evropské komise Frans Timmermans řekl, že redistribuce zdrojů do venkovských a upadajících oblastí by mohla učinit evropskou vládu u voličů populárnější. 

„Nemůžete se dívat na rozvoj měst, aniž byste spolu s tím viděli rozvoj venkovských oblastí. Musíme se vyhnout tomu, aby ten samý národ žil ve dvou různých světech podle toho, žijeme-li v městských nebo ve venkovských oblastech,“ řekl pan Timmermans. 

„Dnes se nám vede dobře, avšak zítra budeme zdrceni,“ dodal. 

Zdroj: breitbart.com

Loading...

Komentáře   

+33 # john.malik 2017-03-10 11:30
Proto volte národní demokracii Adama bartoše, jedinou stranu v čr, která otevřeně vystupuje proti židovské nadvládě, která nićí naše tradice, zvyky a kulturu. Smrt levičákům, liberálům, neomarxistům a sionistům!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-12 # jan lavicka 2017-03-10 11:35
Souhlas, ale pro začátek stačí volit hlavně ty, co ohlašují odchod z bolševicko-naci stických uskupení NATO a EU.

Jinak ale stádní nicnedělající dobytek si zaslouží žít v otroctví, podlidé, co nic skutečně nedělají, si svobodu nezaslouží.

Prosím, najděte si každý své akce a obětujte pravidelně pár stokorunek ročně, jen naivní blázen si dnes myslí, že lze něco změnit bez práce (peněz), když jsou to hlavně peníze, co nám svobodu chtějí zničit (navíc za NAŠE peníze = daně):

"Give me control of a nation's money and I care not who makes it's laws" — Mayer Amschel Bauer Rothschild
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Quercus 2017-03-10 21:25
Jde to s tebou povážlivě z kopce Lahvičko.
Nejdřív jsi loboval za tisíce měsíčně, pak několik stovek jednou za dva měsíce a teď už jenom pár stokorunek ročně.
Vsadím se o všechno co jsi do teď vybral (asi pak nebudu kdovíjak v balíku), že na Velikonoce už budeš koledovat jen o drobné do prasátka.

Ps: naštěstí už ti zrušili haléře, to bys tu otravoval ještě na dušičky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # jan lavicka 2017-03-13 09:07
LŽEŠ, já žádný peníze nikdy po nikom nechtěl, nedostal ani nechci.
Komu sloužíš, psychopate, co rád tak lže?
Ty musíš být velmi ubohá bytost, která je založena na primitivní lži, provokatére, je mi tě líto, podčlověku :)
Smutný to život musíš mít, je mi tě opravdu mooooc líto :)

ps: Dochodil jsi alespoň základku? :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # smrťák 2017-03-10 12:11
Nikoliv Johne kamaráde. Ani to, ani ono. Právě že tříštění (volby) nás "holotu" rozděluje na TISÍCE směrů. A to je to, proč se nikdy nelze sjednotit. Příkladem budiž moje služba vlasti v létech cca 73. Pokud jsme měli názor (třeba v začátcích výcviku), byli jsme jako jednotlivci lehce zranitelní. Samože každý zvlášť a exemplárně. Ale postupem vojenského drilu a po zkušenostech s buzerací, jsme (jako rota) začali držet spolu. Ke konci prvního půl roku jsme byli jako jednolitý kámen. Začali jsme být silou, kterou nebylo možno porazit. Navzdory mazácké i důstojnické vojně. Naše póza v osobním volnu byla:.. na jednom lokti nasunutá kanada a v druhé ruce kartáč s globinem. Pokud po podlaze zrovna nehvízdal kombajn s hydrovoskem. Kam se hrabe nějaký Špinavý tucet.
Na apelplace se jednou vyšetřovalo, kdo včera chlastal pivo na cimře z baně od světla. (Taková ta velká bílá skleněná koule, co visí u stropu.Tam se vešlo cca patnáct a více piv, pro které přes zeď do blízké putyky skočil vylosováný.)
..."..kdo včera donesl pivo na cimru?!!" Nikdo?!! Naposledy se ptám!" Hrozila totiž kvůli tomu 3. světová. Vystoupil jsem z řady s jedním kámošem. Bylo by blbé, aby za takovou cypárnu trpěli všichni. Pak vystoupil třetí, čtvrtý, osmý dvacátý. Místo basy pro jednotlivce jsme všichni nafasovali cvičák. V dešti a s imperialisty na hranicích. S plnou polní a lopatkami na kopání zákopů. Do kasáren jsme se doplazili až večer, celí od bahna, dorasování jako 300 u Thermopyl. Večer po důkladné hygieně jsme opětovně losovali, kdo skočí přes zeď do putyky.
Mnohem později asi po roce jsme někde chlastali i s tím pplk. co nás na cvičáku lámal, máčel a drhal, jak len. On už měl vypito a tak se kecalo. I on zkazal: Tehdy, když jste vylezli z řady všichni, musel jsem vás nějak potrestat. Ale za ten kon jsem byl na vás hrdý a jsem dodnes.
Teprve před civilem jsme si my záklaďáci na sebe navzájem prozrazovali, kdo je jakého smýšlení, či vyznání. Syn kulaka, syn komunisty, syn kurvy, (zkurvysyn), dcera plukovníka, příznivec Bartoše, atd. Pokud máme možnost říct svůj názor, NIKDY, NIKDY se v ničem neshodnem. Takže dokud to všechno nevyleze do ulic se sudlicemi, palcáty, kosami v přímém směru, srpy a kladivy, jako jeden .....žena, nedosáhne se ničeho. Tolik tedy o vzpomínkách "kolik se vlastně vleze piv do bílé baně u stropu".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # john.malik 2017-03-10 12:27
se vśí úctou co to má s politikou společného?, tenhle systém jde zvrátit jen zevnitř jeho pravidly. Do prahy napochodovat na vládu 300 tisíc lidí nepříjde jako tudle v rumunsku. Proto se systém musí zvrátit volbami a proto je potŕeba lidem otvírat oči a ukazovat kdo za to skutećné stojí. A bartoš je jediný úplně jediný politik, který otevřené řekl že naše vláda je složená z židů kteři nás chtěji vydrancovat a následné vyhladit. žádná jiná strana to neříká, proč? protože to jsou posraní levičací, kteří nemají koule. Bartoš byl a je jediný politik kdo má odvahu a zato má můj hlas a respekt. Od doby vzniku jeho strany v ničem nepolevil a nezměnil program, ba naopak přitvrdil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # smrťák 2017-03-10 12:42
Já vím.
Ovšem v diskuzích je těžké dát návod na řízení prosperujícího státu, Chce to zřejmě čas, který ovšem nemáme. Jedině žluč v bělmu mění dějiny. Ne leasing na tablet.
Buď zdráv Johne, a ať se ti splní Tvé sny.:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Janina 2017-03-10 17:46
Právě ta změna musí přijít od zdola, jenom v tom případě to bude fungovat.
Hezký příběh jsi napsal výše:)
To je jak s tou rukou - každý jeden prst je žádná síla, ale když sevřeš ruku v pěst...
Proto je v zájmu nejvyšším, aby jsme se mezi sebou hádali a rvali, čím více stran, tím pro někoho lépe, jen ať se hlasy pěkně roztříští a rozpustí v nicotě do 5%.
Opět známá praxe historií prověřená - rozděl a panuj.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # smrťák 2017-03-10 18:28
Jasně, nebo jak praví náčelník Stará stanová kůže: BINGO!! WOW!! :o)
Apropos, víš kolik se vejde piv do té největší baně u stropu?:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Janina 2017-03-10 18:53
Ahoj, jo tak s testíkem jdeš na mě.
No psal jsi 15 a více, ale nevím jestli to byla ta největší? Malá, větší, největší? 10, 15, 20?
Tohle jsem fakt nezkoušela, dám se poddat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # smrťák 2017-03-10 19:02
No přece záleží na tom, do kolika je v putyce otevřeno.:o)
Chybělas mi, vlastně chybíte mi všichni.
Dolce vita bych přidal. Miluju všechny, kromě Pavlíny Filipovské.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Jarin G. 2017-03-10 19:43
Ahoj kamaráde, ani jsem tu dnes nechtěl být. Vnučka přitáhla ze školky nějaký sajrajt a jsme všichni nachcípaný jako cyp! Ani na pivo nemám chuť! Ale když jsem rychle to tady prolétl, kdo tu je, tak jsem musel alespoň tě POZDRAVIT. Dobře, že se tu objevuješ, i když né tak často, jak by bylo potřeba!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # smrťák 2017-03-10 20:03
Kdo jsi??????????????????????????
....................???????????????????

Dělám si prdel :o). Jak jinak. Ty jsi CHLAP, který ví, co se sluší. Mám momentálně čtvrtku rumu (bohužel havlistických 37%). To znamená, že to je na dvě kávy. Ale určitě jsem zapomněl ti poděkovat, že Ty jsi ten srdečný smích, který trýská odsud až na konec světa.
Buď zdráv Jarine. G.:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # erika 2017-03-10 18:25
Tak to si napísal krásne, smrťáku.
Toto mi chýba na Slovensku. Tam sa to žerie tak, že pokiaľ nemajú rovnaký názor ešte aj na nesmrteľnosť chrústa, budú sa nenávidieť a napádať.
Všetko je rozdrobené na atómy a kým sa vadia pre toho chrústa/ obrazne/, tak nás obsadia potichučky nebadane vojská US armády aj s technikou.
A to je zúfalé.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # smrťák 2017-03-10 18:37
Ahoj Eriko..:o)
Já nejsem starý sprosťák a k ženám už vůbec né. Ale jako i ve výuce biologie a vyprávění anekdot, by se nemělo "komolit" jádro vtipu.
A tak se u nás říkalo: Víš který zvuk nelze nahrát na magneťák? --..Hučení v klacku.
No a to "hučení" je stále více slyšet. Od Šumavy k Tatrám.
Odpusť starci jeho přímočarost.
Zdravím Tebe i celé Slovensko.
P.S. mimojiné jsem sloužil vojnu i v Košiciach a v Piešťanoch a na Slovensku mám ještě dost kamarádů...:o)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # erika 2017-03-10 19:13
Reagovala som na tú súdržnosť, smrťáku, keď ťa všetci podporili a stúpli si s tebou do rady,. Nepátrali po tom, kto má aké zmýšľanie, či z akej je rodiny...
Urobili to, čo bolo v tej chvíli treba urobiť.
To je výstižné, a to sme akosi zabudli. Akoby každý hral za seba hru pre všetkých, ktorú jednotlivec nikdy sám neuhrá.
Akonáhle niekto vystúpi a má na niečo iný názor, než skupinka, začne kádrovanie.
Nie je zas toľko ľudí, ktorí by vedeli veci reálne meniť, mnohí vedia o tom iba hovoriť. To však nebráni hujerom, aby iných napádali a vyraďovali. Preto sa na Slovensku nikdy nič nezmení. Dostali nás na vzájomnú podozrievavosť až nenávisť.
Tiež ťa zdravím. :-)
Ja som zas pracovala v Jihlave nejakú chvíľu a mám na to tie najkrajšie spomienky, Na mesto ale hlavne na ľudí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # smrťák 2017-03-10 19:45
Jsi dobrá.
Nikdy nedocílíme toho, že budeme psát své názory a doufat v jejich přínos, když nás diriguje tento nacistický web.
Mažou celé diskuze na přání idiotů, placených vládou.
Třeba zde ac24.cz/.../...
Zmizely příspěvky, které nesouhlasily s idiocii. Cca 20 ks příspěvků. Byly ponechány jen ty"neškodné". Můžu doložit (prt scr sys rq)
Nebo s hlasy v poměru návštěvnosti (nahoře v přístupech)
ac24.cz/.../...
Kdo to asi řídí?
...a přitom kurwahytrell, kolik je prostoru pro klidnou, neškodnou srandu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Janina 2017-03-10 22:08
To snad ne, tak to je mazec. Tu vymazanou diskusi si velice dobře pamatuji.
Nehodící se škrtněte, rovnou vymažte.
Taky by mě zajímalo kdo to asi řídí.
Pornokoniáš nebo Odchovančata?
Nebo jedno tělo jsou? Dvojjedinní?
P.S.
S tím pivčem výše, to bylo dobré, jenom jedna technická - co když mají nonstop?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # smrťák 2017-03-11 00:55
Tak nonstop, (ten výraz myslím) byl tehdy pro hospody zakázan. Ale mé oblíbené je, že nonstop mají v pekle.:o) Je tam totiž celoročně teplo, studené pivo a všechny ženské.:o)))
No ale momentálně mi stačí, že moji synove (je tam větší věkový rozdíl) se štenkrují na téma lezení. Ten starší je bývalý horolezec (jako bývalý černoch) a ten mladší momentálně "obšťastňuje" tc.(tv) věže v reichu. Psal mi, že oservisovali věž cca 200 m vysokou. Ten starší hned vyjel, že ať si vyzkouší Starostu v Adršpachách, než začne machrovat. A ten mladší mu odvětil:".. Starostu?...... Kdykoliv. Bez lana a s trojkou v žíle." Chlámal jsem se, jako Burián.
Víš Jano, když starý dědek (jako já) je velice spokojený, je nebezpečí, že ho hryzne do nohy nějaký přízemní had. Tak to beru i s tou osobní pokorou. Myslím to štěstí, že jsou spokojení oni dva.
P.S. jó a od kozáka Dědoucha mám pozdravovat všechna moudrá a inteligentní děvčata.:o)
Takže zdravím Jeho jménem (i Svým) logicky i Tebe...:o)
Howg.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Janina 2017-03-12 22:15
To je od Dědoucha (i tebe) milé, také ho moc zdravím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # erika 2017-03-11 11:00
Je to smutné, smrťáku. U nás je to podobné. Kto sa tak strašne bojí pravdy?
Všetko smeruje k rušeniu diskusií. Pod mnohými článkami u nás v niektorých novinách už žiadna diskusia nie je...Väčšinou sú to ale tie, ktoré nemajú veľkú čítanosť a aby prežili, platia ich divní sponzori...
Nedovolia ľuďom s iným názorom hovoriť s občanmi, prekazia im stretnutie tým, že zakážu prenajať miestnosť napr. v kultúrnom dome obce, či mesta, alebo v priestoroch knižnice..To sa teraz deje .T.E.Rostasovi - Zem &Vek...Je to úbohosť a budí to pohoršenie.
Posielam ti výbornú reláciu, kde sa tiež hovorí pravda.
www.youtube.com/.../
a celkom ma dostalo aj toto:
medzicas.sk/.../
Je najvyšší čas sa zobudiť.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # vlk samotář 2017-03-10 13:59
Nemám nic osobního proti Bartošovi, ale z pragmatického hlediska NEMÁ VE VOLBÁCH ŠANCI a jen sebere zbytečně hlasy Okamurovi, které nakonec propadnou.

Udělal by lépe, kdyby sám svým voličům doporučil, aby volili SPD, protože tyto volby jsou rozhodující o naší budoucnosti a jsou POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOSTÍ, JAK SE VYMANIT Z VLIVU TAKOVÝCH MAGORŮ, JAKO JE JUNCKER, MERKELOVÁ, SCHULTZ a další usurpátoři moci v EU a demagogičtí despoti!

Obávám se ale, že ani Bartoš není takový formát, aby si uvědomil vážnost stavu věci a dokázal překročit svůj stín ve prospěch národa, protože i on má blíže k tomu, že je pro něj prioritou - živit se politikou, než že chce skutečně pomáhat této zemi!

Nechci ale nikomu sahat do jeho svědomí,....... i když jsou někteří, kteří mu do něj vidí víc, než on sám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Richard 2017-03-10 14:33
Nevím to jistě ale to co říkáš má logiku.
Ale já se ještě nerozhodl.
Potřebujeme aby ,,NAŠE" strana měla výsledek takový aby se bez ni nedalo vládnout.

Hlavně ven z EU, zavřít všechny za Lisabonskou smlouvu ......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # vlk samotář 2017-03-10 16:31
Ano.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # john.malik 2017-03-10 16:58
okamura se spojí s babišem a ods a bude se vymlouvat. uvidíte bude to divadlo jako sobotka s babiśem, akorát místo babiše který nadává na sobotku, bude okamura nadávat na babiśe. uvidíte sami. A hovna typu ať své voliče pośle spd, to by byl zrádce, jako okamura který se spojils židovským levičakem velebou z spo. To bartoś není a nebude proto volím jednoznačné národní demokracii.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # vlk samotář 2017-03-10 22:29
Bartoše brzy židi sundají stejně, jako Kenedyho, a u nás Sládka, Republikány, Dělnickou stranu, a pod..., protože oni jsou mstiví a útoky na jejich ardesu v takovém gardu, nepromíjí.
Na jejch zájmy občas ano....

Uvědomte si, že jejich peníze dokázaly zničit i Ku-Klux-Klan!
A jaká to byla mocná organizace!

Okamura to dělá chytře - má jen cíl a zbytečně "někoho" nedráždí adresně!

Podle mne na to má, a já mám rád chytré lidi.
Pitomce nesnáším.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Janina 2017-03-10 18:03
Souhlasím s tebou i s Vlkem, ale jaká to má být strana?
Bartoš nemá šanci, prostě nemá. Může se to někomu nelíbit a nesouhlasit, ale podle mě se nedostane přes 5%.
Četla jsem tady kritiku Okamury, ale ať se na mě nikdo nezlobí, Okamura není kam vítr tam plášť. To co říká teď, říká celou dobu. Do parlamentu se dostane a přeji mu, aby výsledek byl dvouciferný.
A věrchuška se ho bojí, jinak by ho média neignorovala. Úplně ho vygumovali.

Napsal jsi - "Potřebujeme aby ,,NAŠE" strana měla výsledek takový aby se bez ni nedalo vládnout" - která to tedy bude, aby se to dalo realizovat?
I kdyby získala přes 15%, tak ji současní vlčáci převálcují a spojí se třeba i s ďáblem.
Lidovci jsou prodejná korouhvička, ti půjdou s každým, ČSSD po dnešku končí, žádná sebereflexe, Topka se nad 5% stěží dostane, ODS se začne odrážet ode dna, KSČ stagnuje-nediví m se, Robejškův účelový projekt Realisté? záleží kolik dostane prostoru v médiích a Babiš? tak ten si bude moct vybrat (nelíbí se mi to, ale bude to realita) ze všech výše zmíněných.
Problém jsou i zůstanou koalice a pokud se to nezmění, vždy to bude o kompromisech.
A nevidím žádného "borce", který by dostal tolik hlasů, aby mohl vládnout sám a složit většinovou vládu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # john.malik 2017-03-10 18:34
A co jeho spojení s levičákem velebou z SPO? měsíc předtím říkal, že se po rozpadnutí úsvitu s nikým nespojí tudíž nasral si do huby. Teď poslední roky pořád kritizuje babiše, jeho eet, pŕíjmy atd. A když mu babiš (na kterého tolik nadáva) nabídne být s ním v koalici okamura to pŕíjme, tím si opét nasere do huby a tudíź pro mé to je zrádce. A to že nemá prostor v mediích je jen divadlo. Kdyby by opravdu tak na obtíž podali by na néj žalobu, rozbili by jeho stranu, nic z toho se nestalo proč asi. Okamura je jen dalśí pěšák na šachovnici. Bartoš to tŕeba nevyhraje, ale jak jsem psal, nikdy nepolevil od svého programu a jako jediný řekl v čr že sionisti ovládají skrz banky svět a je potřeba je vyhnat nebo vyhladit. Bartoš je jediná nadéje čr.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Janina 2017-03-10 19:07
Hmm, a proč tak útočně?
Tak já Vám něco řeknu, vidíte jenom to co chcete vidět.
A víte co? Mě Veleba z SPO vůbec, ale vůbec nevadí. Velice si vážím toho muže, který se jako jeden z mála nebojí říkat co si myslí a Váš útok na něj je přinejmenším neuvážený.
Potřebujeme pronárodní politiky, vlastence a to by mělo být rozhodující.
Škatulata vlevo, vpravo, střed. Perte se a žerte se , komu se to hodí?
A to Vaše když, až - proč vynášíte předčasné soudy?
Jak můžete dopředu vědět jak se zachová?
Jeho boty nenosíte.
A vygumování Okamury není divadlo, i negativní reklama je reklama.
Já s Bartošem problém nemám a jeho program není špatný, ale jsem realista.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # john.malik 2017-03-10 19:27
uvidíš sám:) a můj otec zná Velebu osobně a můžu tě ubezpečit že je to levičák jak vyšitej co pro prachy udělá vše:) už jen jak vypadá, tlusté malé vyžrané prase s kudrnatými vlasy a velkým čelem- prototyp žiďáka. Koukni se na Bartoše, zdatný chlap ve formé, co má zbroják a je pŕipraven jít do první linie a položit život za nás. Už vidím velebu jak si vezme pistoli a jde do první ŕady bránit naśi vlast nebo okamura:))))))) )))))))) ani hovno:))))))))) )))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # john.malik 2017-03-10 19:35
ale plné spousty z Vás chápu, věříte židovskému projektu křesťanství, když při tom Metoděj když přinesl to vaše tzv učení krista, vydal dekret zabíjet slovany co nechtějí pŕijmout žida ježíše(který byl pouhý žid, žádný syn boží), tak je pak těźké vám vysvětlit, že je potŕeba udélat hlavní věc a to vyhostit všechny židy a jim podobné smyšlející parazity, ŕeśíte okamuru, to jak to bude, s kým se spojí atd. přitom je potřeba pouze vyhnat židy a znárodit majetek který nám ukradli a kradou. A přesné tohle tvrdí a prosazuje pouze bartoś, to že 90 % čechů tomu nevéří je jejich problém, který ale časem si každý ovćan uvědomí:)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # .lak 2017-03-10 20:45
Tam to máte, mečem a křížem a ještě jim tlačí restitučku, kolikrát v dějínach, no. www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Quercus 2017-03-10 21:10
Třeba máš pravdu, ale třeba se pleteš i ty...
Co my víme....?
Co ty víš....?
Okamura muže zradit.....!
I Bartoš může zradit.....!
Ti ostatní už zradili..... socdemáci, komunisti,......
Někteří byli zrádci od začátku.... Babišovci, Kalouskovci, modrý ptáci.....
Prase aby se v nich vyznalo.....
Celkem tě chápu, ten Bartoš má kuráž, má charisma, ....volíš naději.... neřekl zatím nic, s čím bych nesouhlasil (to co jsem slyšel)....ale to jsou pořád jenom slova a ty nevíš, co se děje v zákulisí......, leda že bys tam byl s nimi....

Koho budu volit já, to ještě "úplně přesně" nevím....
Co vím naprosto přesně, koho volit nebudu!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # mysak001 2017-03-10 14:06
Cituji john.malik:
Proto volte národní demokracii Adama bartoše, jedinou stranu v čr, která otevřeně vystupuje proti židovské nadvládě, která nićí naše tradice, zvyky a kulturu. Smrt levičákům, liberálům, neomarxistům a sionistům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Volme Národní demokracii!! Je to poslední šance vymanit se zpod jařma židovské destrukce a sebezničení.
Ikdyž pochybuji,že "volby" o něčem rozhodnou,židé, vlastizrádci a kolaboranti už ovládli veškerou legislativu včetně sčítacích mechanismů ČSÚ,...bude téct krev,hodně krve!Jinou cestu nevidím a pokud se nevschopíme a nebudeme bojovat,zcela oprávněně jako národ a posléze bílé národy zanikneme. Protože když národ dobrovolně rezignuje na svou obranu,nic jiného než vlastní oprávněný zánik si nezaslouží!

narodnidemokracie.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # .lak 2017-03-10 11:50
Seladoni papalášují. www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Elen 2017-03-10 11:57
Takže EU opět nenabízí nic jiného, než boj se svými vlastními občany (jako vždy).
Bývalé soc. státy vydrancovala a drancuje. Nastolila odporný lichvářský genocidní režim, požírá likviduje ničí ... pomocí NATO, poskoků USA.
EU svůj mizerný, bídný stav zaplácla hordou muslimu.
Migraci spustila pomocí NATO - likvidací a ničením jejich zemí (které už před tím zneužívala, asi málo).
V Evropě nastolovala trvrdý diktátorský režim s výrobou chudých, nezaměstnaných - bez budoucnosti (což překryla? invazisty).
A TEĎ JEŠTĚ DÁLE DRZE BOJUJE.
Za předpokladu, že by EU uvažovala o své budoucnosti, musela by neprodleně ukončit války, podvod s invazisty, zrušit idiotská nesmyslná nařízení, ... začít pracovat pro lidi (ve spolupráci s CELOU Evropou).
Ale, jak je vidět, ZASE NIC! Stále se bojuje, místo toho, aby se spolupracovalo výhodně pro všechny
a začal se uklízet ten jejich svinčík.
Šlapou po lidech a chtějí, aby je milovali? To určitě nemyslí vážně. To je podobné, jako volební boj parazitů, kteří jsou jen parazity a není výběr, než jen z parazitů.
Určitě by se dalo uvažovat o Evropě, její spolupráci, ale v této formě (kde proti nám bojue) NE E.
Lidi jsou pro ně ovce, dobytek, asi nemají zrcadla.
DEJTE JIM ZRCADLA! ("Zrcadlo nemůže odrážet tváře bohů. dívají-li se do něj opice.")
Pěkný den
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Jitka 2017-03-10 12:01
V historické paměti všech evropských národů je zakořeněno vědomí zabitých předků a znásilněných žen, když "musulmani" dobývali křesťanský svět.
Na našich polích jsou pradávné hroby, ve kterých se naši předkové otáčejí a ptají se. Jak je možné, že vlastizrádci, zaprodanci, jidášové již nevisí na šibenicích i když jsou jejich jména i obličeje veřejně známy. Podá už konečně někdo žalobu na ten lidský parazitický odpad, aby matky našich dětí mohly klidně spát a tátové smysluplně pracovat?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Elen 2017-03-10 12:17
Naše "inteligence" se asi úspěšně "poameričtila". Nemá čas bojuje o koryta jako "vepři v prasečáku".

A máme tu pohádku (Šípková Růženka):
A na těch schodech bylo psáno:
"Kdo střeží čas, zná cenu zlata."
A o schod výš:
"Čím je zlato, když se ti času nedostává?"

Z článku:
„Dnes se nám vede dobře, avšak zítra budeme zdrceni,“ dodal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # George Bart 2017-03-10 16:27
Rozumím tomu dobře? EU chce tedy bojovat s čím dál tím větší nasraností výrazné většiny občanů EU na to jak produkujou jednu neuvěřitelnou pitomost za druhou a nebere to konce-tedy "euroskeptikům" ? A proti "populistům"? jak se snaží panstvo mediálně ponížit vlastence.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # George Bart 2017-03-10 16:42
Dodatek. To budu chtít vidět. Mimozemšťani.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Vladimír 2017-03-10 16:49
„Lidé nejsou proti Evropě, lidé mají problém s EU tak, jak dnes funguje,“ tvrdil šéf-vyjednavač Brexitu za Evropskou komisi Guy Verhofstadt.

Tento "Gay" Guy Verhovstadt ( podle jména typický žido-chazar ) asi zapoměl,že tu EU vytvořili právě proto aby fungovala tak, jak dnes funguje/nefungu je....a jinak ani nemůže,proto se musí zákonitě rozložit....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # GICO 2017-03-11 07:42
Zdravim pratele..Hlavne bych chtel rict,ze me moc tesi,ze vazeny smrtak zase zde pise a dava moznosti k zamysleni stejne jako druzi tady na Ac.Dnes jsem cetl jak Zeman moudre rekl jak hodla kandidovat a ,ze sere na nejake debaty a nejakou konkurenci a nebude s k ni vyjadrovat.Tim jim dal peknej sach oni budou vriskat proti zdi od Zemana zadny komentar,on bude jen dal pracovat a jezdit po republice jako by se nic nedelo.Uplne Vidim zdeseni u Horacka a ostatnich jak proti tomu budou bojovat,on si jich nebude vsimat..Tecka. A lidi uvidi jak herci se snazi hrat na kanditaty a jeden opravdovy prezident se venuje sve praci a s tema kasparama ani nekomunikuje.. Aspon tak to vidim ja..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # aegis 2017-03-13 09:45
Souhlas s Vladimírem. Scénář EU = Dulles nad Co., hlavní herci = boží vyvolenci, Lisabon = aktivace nukleární miny v základech. Dtto Ruská Federace a její US ústava, Rothschildova Ruská centrální banka a vláda liberastů. Oboje nemůže přežít bez zásadních změn. V Rusku si u změny řekne a prosadí ekonomika/ulice dříve nebo později. Vyvolení oligarchové za EK se budou držet kormidla do posledního živého evr. goje. Je to třídní válka konce dalšího cyklu biblického projektu. Parazitu docházejí zdroje a k dalším se nemůže dostat. Tak chcípne (tak USA i EU chcípnou) a my s nimi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.