Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaTrumpův šéf životního prostředí říká, že hlavním tahounem globálního oteplování není oxid uhličitý

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Trumpův šéf životního prostředí říká, že hlavním tahounem globálního oteplování není oxid uhličitý

V interview, které určitě uvede krev amerických přecitlivělých ekologistů do varu, o čemž upřímně doufáme, že to nezpůsobí žádnou škodu globální teplotě, se nový Trumpův šéf Agentury ochrany životního prostředí EPA Scott Pruitt objevil na CNBC, aby mj. jiné řekl, že o žádném člověkem způsobeném globálním oteplování pořád ještě rozhodnout  nelze.

Od CNBC:

„Myslím si, že přesnost měření vlivu lidské aktivity na klima lze provést jedině velice pochybně, a existují nesmírné neshody ohledně dopadu na něj, takže bych nesouhlasil s tím, že je to hlavní přispěvatel ke globálnímu oteplení, které jsme zažili,“ řekl CNBC Sqauwk Box. 

„Ale pořád to ještě nevíme… Je třeba pokračovat v debatě a nadále revidovat a analyzovat.“ 

Samozřejmě, že Demokraté a ekologisti byli vehementně proti nominaci Pruittta, aby on vedl  

EPA, vzhledem k jeho minulému úsilí zrušit tzv. ‚Pařížskou úmluvu‘ stejně jako jiné předpisy, na které pohlíží jako na přehnané regulace za Obamy. 

Pruitt rovněž prohlásil Pařížskou úmluvu, tj. mezinárodní dohodu zaměřenou na zmírnění dopadů klimatické změny, za „mizernou smlouvu“. Řekl, že staví Spojené státy na jiné hřiště než rozvojové země jako Čína a Indie. 

„Napadlo mě, že s Pařížskou úmluvou, Pařížskou dohodou či Pařížskou smlouvou, jak chcete, by se mělo zacházet jako se smlouvou, takže by měla projít potvrzení Senátu. Jinak je to znepokojivé,“ řekl. 

Pařížská dohoda byla vyjednána ministerstvem zahraničí a je o budoucím dodržování amerických závazků přijatých za Obamy, teď to ale povede ministr zahraničí Rex Tillerson. 

Samozřejmě, že když budou platformu směřování EPA formovat ‚radikální‘ myšlenky, jako ty uvedené níže, tak chápeme, že obavy ekologistů… takovýto druh racionálního smýšlení od EPA prostě nesnesou. 


Na obrázku: Věřím, že my jako agentura a my jako národ můžeme být jak pro energii a pracovní místa, tak i pro životní prostředí. – Že si nemusíme vybírat mezi jedním a druhým. SCOTT PRUITT ADMINISTRÁTOR EPA 

Zdroj: zerohedge.com

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+40 # Jitka 2017-03-10 11:10
Všichni oteplovači by se měli vyvézt do Grónska, aby si počkali na optimální teplotu. Pro nás ostatní by to bylo rozhodně nejlevnější řešení. Globální oteplování je zlodějna, která vytáhla miliardy z kapes poplatníků a způsobila nenahraditelné škody na životním prostředí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # Anunaki 2017-03-10 19:00
Z kapes daňových poplatníků je vytahováno přesně tolik, kolik je daňový poplatník ochoten zaplatit aniž by u toho páchal sebevraždu nebo vzpouru. Je úplně jedno na co to jde. Tento princip platí již od počátku států. Jako argument je to tedy nesmyslné, pokud by se žádné peníze na problematiku globálního oteplování neuvolňovali, jistě by nebyly daně nižší. Bohužel vliv člověka na klima je jasný, do očí bijící a hlavně nezvratný. Důvod proč Trump dělá že neexistuje tak jako to dělal Klaus je jediný, ví že boj proti GO poškozuje ekonomiku. Ale myslím že je dobré nazývat věci správnými jmény a konečně si ujasnit že stanovisko není zda globální oteplování existuje nebo ne, ale zda na to sereme a jedeme vesele dál nebo ne. Samozřejmě že za současného stavu je jasné že srát na to je jediná možnost, protože pokud budeme s GO bojovat, přesune se výroba jednoduše někam kde na to serou. Výsledkem tedy bude že na to budou srát všichni dokud se lidstvo nezahubí. Je smutná realita že jedině globální vláda (NVO) může docílit celosvětových změn, jako je snížení porodnosti za účelem snížení populace a ekologické změny. Nebo snad existuje jiný způsob?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # .lak 2017-03-10 19:31
Normální vzdělání, ale s vírovci to nejde kvuli programování a možná s fanatismem nevzdělatelnost i. Potom je nenechat připarazitovat k tvořivým ale to je asi společný jmenovatel aparátčíků klíšťat v demokradtůrách a tam jedině programy neomarxistů odříznout od zdrojů otroků banksterů neoliberálů. Dále od čerpání renty z daní na neziskovky stylu já na bráchu brácha na mne což je nový průmysl exotik.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Josef Švejk 2017-03-10 12:00
Ten říká to a ten zas ono a všichni dohromady nakecají moc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # .lak 2017-03-10 13:56
Poudala
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # J.K. 2017-03-10 21:11
Jen tak pro zajimavost: www.youtube.com/.../
Stěžejní fakta jsou poskytnuta od 54.30 min.
Ne vše, co nás ve škole ve fyzice učili, je dnes pravda,
bohužel,...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # peto88 2017-03-11 10:43
VIM CO JE TO. JE TO PRELIDNENI.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Miki 2017-03-15 11:06
Celé je to nesmysl. Každý školák ví, že oxidem uhličitým se živí rostliny a přeměňují ho na kyslík. Více "uhlíku" rovná se více žrádla a následně více kyslíku. Jedná se o přirozenou regulaci, která se dá narušit i člověkem ale ne zvýšením podílu "uhlíku"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás