AC24.cz

AC24.czZe světaŠéf FBI: „Absolutní soukromí v USA neexistuje. I vaše zašlé vzpomínky může vláda přezkoumávat“

Sociální sítě

Reklama

Šéf FBI: „Absolutní soukromí v USA neexistuje. I vaše zašlé vzpomínky může vláda přezkoumávat“

Šéf FBI James Comey řekl ve středu na konferenci o kybernetické bezpečnosti, že nic takového jako soukromí v Americe neexistuje. 

Comey promlouvající na konferenci na Boston College konstatoval, že Američané by už měli konečně přijmout, že jejich konverzace a komunikace nemusí zůstat soukromé. 

„Nic takového jako absolutní soukromí v Americe neexistuje; není nic, co by se vymykalo dosahu justice,“ vyhlásil Comey.

‚Ani komunikace s našimi choti, s našimi duchovními, s našimi advokáty nejsou v Americe zcela soukromé,‘ dodal tento ředitel FBI. 

Comey se pokoušel udělat normální věc z toho druhu masového dohledu, jaký vláda provozuje tak, jak to bylo v posledních několika letech odhaleno dokumenty Wikileaks, kdy poslední z nich byly zveřejněny tento týden. 

Ač Comey říkal, že Američané „mají velice rozumná očekávání o soukromí v našich domovech, v našich autech, v našich zařízeních,“ tak tvrdil, že „za odpovídajících okolností může soudce kohokoliv z nás přinutit, abychom u soudu o těchto velice soukromých komunikacích svědčili.“ 

Comey rovněž tvrdil, že FBI se nepodařilo získat přístup do 43 procent elektronických zařízení, do kterých se tato agentura pokoušela prolomit, a že kvůli tomu nějak není dotčena ta dobrá rovnováha mezi občanskými svobodami a bezpečnostní ochranou. 

„Všichni si ceníme soukromí. Všichni si ceníme bezpečnosti. Nikdy bychom neměli muset obětovat jedno kvůli druhému,“ řekl Comey s dodatkem, „naši otcové zakladatelé uzavřeli tuto vyváženou úmluvu, která tvoří těžiště této naší úžasné země, což trvá už přes dvě století.“ 

Comey během své řeči vyhlásil svůj záměr dokončit své 10 leté funkční období u FBI. „Budete se mnou muset vydržet dalších šest a půl roku,“ řekl této konferenci. 

Comey promlouval na pozadí CIA úniků „Trezor 7“, které odhalují zákulisí technik vládního masového dohledu a toho, že prezident Trump tvrdí, že byl na pokyn Obamovy administrativy odposloucháván. 

Národně bezpečnostní korespondentka Sara Carter ve středu v noci v rozhovoru se Sean Hannity odhalila, že probíhají dvě nezávislá vládní vyšetřování Trumpových serverů. 

„Mluvila jsem s několika hodně vysokými americkými činiteli, a ti to objasňovali. Ti řekli, že to byl příkaz FISA z října, který sledoval vyšetřování celkového ruského hacknutí, ale že když FBI monitorovala server v Trumpově věži, tak ten byl ve skutečnosti umístěn mimo Trumpovu věž. Takže to nebylo podle příkazu FISA. Prováděli normální strategii vyšetřování FBI, která nevyžadovala FISA. Takže vstoupili do tohoto serveru, ale FISA k tomu nepoužili. FISA však použili v říjnu, přesně v tu dobu, kdy běželo toto vyšetřování,“ uvedla Carter. 

„Takže jsou tu teď dvě jednotky tohoto špehování?!“ divil se Hannity. 

„Dvě! Ano! Dvě jednoty, takže to jsou úplně nové důkazy a vzpomeňte si, že jsme si všichni mysleli, a všichni o tom tak referovali, že ten server byl uvnitř Trumpovy věže. Server nebyl podle našich zdrojů v Trampově věži,“ potvrdila Carter. 

Carter rovněž potvrdila, že její zdroje říkají, že FBI během svého vyšetřování nenašla vůbec žádné důkazy o jakémkoliv spiknutí mezi Trumpovou kampaní a ruskou vládou. 

„Ve skutečnosti, když jsme mluvili se svými zdroji, které měly přímý přístup k tomuto vyšetřování prováděnému FBI, tak nenašli ani důkazy spiknutí s generálporučíkem Mikem Flynnem,“ uvedla Carter s dodatkem, „což je zajímavé, protože když ty úniky vyšly najevo, všichni mluvili o Loganově zákonu a všichni to tak viděli… Mysleli si, že to je součást původního vyšetřování ruského hackován a teď prezidenta Trumpa.“ 

 

Zdroj: prisonplanet.com

Loading...

Komentáře   

+27 # Piovarči 2017-03-09 19:31
V USA už nič nové pod slnkom. Šmírovanie je horšie ako v Orwelových fantáziách

Táto mapa ukazuje vojenskú situáciu vo východnej časti provincie Aleppo po nedávnych ziskov zo strany provládnych síl

Zväčšená mapa
southfront.org/.../165.jpg

Táto mapa ukazuje vojenskú situáciu v oblasti ISIS samozvaný hlavné mesto Raqqah 9. marca 2017. US-backed sýrskych demokratických síl (SDF) vyvíja zálohu východne od mesta za účelom izolácie pevnosť ISIS ,

Dňa 9. marca sýrska armáda Tiger sily, podporované sýrskymi a ruskými leteckými silami, oslobodila Jirah leteckej základne z teroristickej skupiny ISIS v provincii Aleppo. The Tiger sily tiež dostal kontrolu nad okolitých dedín Idrisiyah, Baylan a Durubiyah.
UPD: The Tiger sily neboli schopné zabezpečiť oblasť. Intenzívne boje pokračujú.
southfront.org/.../...

Táto mapa ukazuje vojenskú situáciu v irackom meste Mosul na 9. marca 2017.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
V okolí tej leteckej základne prebiehajú tuhé boje. ISIL sa ešte zďaleka nevzdali.

ISIS se dostává pod čím dál větší vojenský tlak, kterému, ačkoliv její bojovníci i nadále silně vzdorují, není schopna odolat, neboť čelí útokům ze všech stran. Konečně 23. února ztrácí al-Báb, pro Turky strategicky položené město severovýchodně od Aleppa, což se neobešlo bez 60 padlých tureckých vojáků spolu s 469 mrtvými bojovníky FSA a 1700 zraněnými. Dlouhá obrana al-Bábu vedená ISIS, která měla být demonstrací síly Turecka v severní Sýrii, byla pouhou ukázkou slabosti. FSA podporovaná Tureckem nebyla schopna postupovat bez přímé podpory ze strany turecké armády a pád města se oddálil natolik, že Turecko mohlo hrát v závěrečném boji, který se odehrál v prosinci poblíž Aleppa, pouze omezenou roli.

Turecko doufalo, že prezident Trump, narozdíl od svého předchůdce, upustí od spolupráce se syrskými Kurdy, jako s hlavními spojenci amerických pozemních sil v Sýrii. Byl tu jistý signál, že se tak již děje. Obrázky amerických vojenských vozidel přijíždějících do Mandžibu z východu podtrhují americké odhodlání odrazit turecko-kurdský střet, což by oddálilo ofenzívu proti Rakkce. Spojené státy ukázaly, že nemají námitky proti Syrské armádě a ruské „humanitární konvoji“ přijíždějící z jihu do Mandžibu.

Jsou tu i další náznaky, že tradiční mix soupeření a spolupráce charakteristick ý pro vztahy mezi USA a Ruskem se v Sýrii vychyluje směrem k větší spolupráci. Syrská armáda podrporovaná Ruskem a Hizballáhem převzala ISIS minulý čtvrtek za pomoci amerických náletů město Palmýru. Dříve se nestávalo, že by americké letectvo zaútočilo proti ISIS zatímco by bojovala proti Syrským vládním silám. Druhé dobytí Palmýry (před 3 měsíci) je jediným významným pokrokem ISIS od roku 2015.
tadesco.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # josh (xy) 2017-03-09 19:35
Pane štábní...Vy jste si, ale pospíšil;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Piovarči 2017-03-09 20:15
Hodláte vše přečíst, máte možnost s překladačem. Mně osobně je z toho na blití…..

„WEISSE SKLAVINNEN“ WARTEN AUF MUSLIMISCHE MÄNNER! – So übel wird gegen europäische & deutsche Frauen gehetzt! – Rechtsextreme oder Flüchtlingsschl epper? (1)

tadesco.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # josh (xy) 2017-03-09 20:22
Aj mě, to je na žaludeční potíže...tohle tedy nevyhledávám, ale to se musí povinně přeposlat do stáda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Richard 2017-03-10 14:37
Odpověď na otázku proč sem jdou hlavně mladí muži bez partnerek ............
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Vítězslav Crha 2017-03-09 23:27
USA umožnilo svým ať legálním,či nelegálním tzv. bezpečnostních organizací aby se naprosto odvrátili od lidství. USA tak dokázali znehodnotit veškeré zákonné lidské hodnoty,které se opírají o základní listiny lidských práv. Touto chorobou byla také napadena EU,která je bezesporu dalším nositelem likvidace lidských práv. Tato práva zahrnují písemně defacto všechny základní životní potřeby pro zdravý vývoj lidstva,společn osti a spolusoužití všech lidí na planetě. Charta OSN má taktéž ve svém programu respekt k těmto listinám,které vlastní každý stát a měl by být garantem plnění těchto listin. Tyto listiny a veledůležité zákony lidstva by měli lidstvo naplňovat jistotou,že neshody mezi státy by se měly řešit na vládních úrovních a k tomu by měly sloužit volení a odvolatelní politici. Ti se místo toho přežírají z neštěstí lidí svého národa a pošlapávají zcela odkaz dějin každého národa a tím i jeho národní povědomí,žímž páchají závažný zločin zneužití moci,mnohdy rozkrádání,ale i vraždy,obchod s narkotiky,s bílým masem a pedofílie v organizovaných skupinách. To samé platí pro soudní vykonavatele,kt eří jsou mnohdy přímo součástí organizovaného zločinu,jako například v ČR obchod s kradenými automobily po hrozně dlouhou dobu,kdy se tato vozidla nenajdou a nebo byly těm co je našli opět právní cestou odcizeny za vydatné pomoci zkorumpované policie. Namáme žádné morální právo poukazovat na tyto trestné činy v zahraničí,pokud je budeme páchat v ČR. Je nám ještě pomoci?? Touto otázkou se zabývá jistě obrovské množství lidí. Skepse je na místě. Znad to změní geopolitický obrat světové veřejnosti a politiky vůbec. Ale to už asi naše generace nezažije. Jak bych si to přál. Lidem je třeba vrátit jejich historicky vydobyté jistoty dle základní listiny lidských práv a pak je vše řešitelné. Bez toho všude bude pouze chaos a stín násilné smrti. Pokud takto nebudou na středních a vysokých školách kantoři otvírat oči mladým,tak je jejich najivita zabije ještě dřív,než založí vlastní rodiny. Každé zlo doběhne svého vyslance. Tento zákon nikdo nenapsal a je neměnný a splní se ve všech režimech.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # chromolibden 2017-03-10 13:18
Piovarči

Výborné zpravodajství ze Sýrie.Možná by si se měl starat o místní zpravodajství ty,protože mi tvoje konkrétně tyhle tvoje informace přijdou mnohem užitečnější než samotný článek.

Poklona.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # josh (xy) 2017-03-10 21:18
Už jsem mu to také psal,...asi takhle no ;]
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # krummer 2017-03-09 21:01
ale v eu je to stejne !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # mark 2017-03-09 22:33
eu je zidovsky spolek s nikym nevoleym v prime volbe lidu... schultz, tusk, juncker (jews)..... zidovsky spolek za ucelem likvidace narodu... a ovladnuti sveta v kosher stylu a podle jewish pravidel....... jak se pise v talmudu: (vy budete vladnout svetu)...... otevrete uz oco lidi
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Vítězslav Crha 2017-03-09 23:31
Ale nebudou vládnout nikomu. Není to tak lehké po tom,co lidstvo ví a ještě bude vědět.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Věra Štimová 2017-03-09 23:37
To šmírování má jeden účel, a to je naprostá kontrola všech. Proto se tady vydávají i občanky s čipem, kde je vše nahráno a pokud člověk občanku nosí, kdokoli z tajných policistů ho nenápadně přečte. Co ale s tím množstvím dat chtějí dělat, to nevím. Sami se v tom nevyznají a podle mě mají na vyhodnocování těch dat zase počítače s příslušným programem. Pak to musí dopadnout jako překládání počítače z angličtiny do češtiny :-D Jen houšť. Výsledky tedy nemusí odpovídat tomu, co chtěj hledat, proto jsou opravdu na hlavu padlí. Těch, jako je Snowden se zbavují, protože je můžou zradit, pak zbývá jenom umělá inteligence s vyhodnocujícím "mozkem" na úrovni švába.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Věra Štimová 2017-03-09 23:54
Soukromí člověka je jeho právem, pokud někdo porušuje toto právo, musí být uvězněn. Odposlouchávání a sledování člověka je v rozporu s lidským právem na svůj vlastní život. Člověk není zvíře v zoo, na které se , byť tajně chodí kdykoliv dívat ti, kteří se ho bojí, proto ho kontrolují.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Monika lkema 2017-03-10 07:51
Pokud ještě nevíte : Miloš Zeman se bude opět ucházet o znovuzvolení prezidenta České Republiky !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # .lak 2017-03-10 08:07
Tak kdyby bylo třeba nic proti Zemanovi tak vím o někom kdo skutečně není v zajetí fanglí a mamonu. Lukáš Pollert prodal medaili aby pomohl někomu jinému. ceskatelevize.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lubinen 2017-03-10 09:24
Šmírovací korporátní neofašismus ovládá svět , lidé probuďte se než bude pozdě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Kuník 2017-03-10 08:19
Jistě, je to hrůza. Nadáváním na to, jaká hrůza to je, se ale nestane stejně vůbec nic. Tohle špehování nikdo zastavit nejen nechce, ale ani nemůže. Žádný zákon, žádný politik už to nikdy nezastaví. Kontrola soukromí bude všudypřítomná a její intenzita se s rozvojem technologií a hlavně AI bude zvyšovat, až na 100%. Tomu nejde zabránit. Lze na tom najít pozitiva? ano lze....až budou myšlenky nás všech veřejné, což je i vtipné si přestavit, povede to (aspoň si myslím, že ano) ke zvýšení morální úrovně nás všech.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Věra Štimová 2017-03-10 08:52
Kontrola bude jen taková, jakou dovolíme. To znamená, budeme žádat a používat výrobky, které v sobě sledovací softwear nemají. Stačí blokovat jejich nákup a reklamovat to, co jsme již koupili s možností využití státní obchodní inspekce. Auta, televize, ale i pračky a ledničky, myčky, tam všude jsou tyto programy. Výrobci by museli prokazovat, žs tam žádná štěnice není. Ostatně politici se rovněž bouří, když je někdo špehuje. Navíc proč je čip v občankách ? Reklamovat a nenosit !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Věra Štimová 2017-03-10 09:03
Ze zednosatanistic kého oběžníku:
———- Původní zpráva ———-
Od: satanael@hell.com
Komu:
Datum: 11. 10. 2016
Předmět: Revidovaný plán na zotročení lidstva
„Mí sluhové,
revidovali jsme plán na konečné zotročení lidstva. Dostali jsme dalších 25 let navíc, abychom ještě před nástupem mé vlády udělali z lidí poslušné zombie. Budou nosit má znamení, budou poslouchat na slovo, budou se bát vyznávat Boha Otce a budou prosit, aby mohli sloužit mému Otci. (pozn. Satanovi)
1. Absolutní kontrola lidstva
– čip v každé sebemenší věci, čip na řízení pračky, ledničky, auta, bytu, domu SPLNĚNO
– GPS sledovací čipy v každém pohyblivém elektrickém přístroji, mobilech, tabletech, autech, chytrých hodinkách SPLNĚNO
– nevypínatelné mobilní telefony prostřednictvím napevno zabudované baterie, která už se nedá vyndat a proto probíhá odposlech a sledování kamerami neustále SPLNĚNO
– kamery v každém elektrické přístroji mobilní telefony, tablety, počítače, televize,, auta, aby bylo možno sledovat neustále lidi a špehovat je SPLNĚNO
– elektronická evidence tržeb pro dokonalou kontrolu pohybu peněz a jejich postupné zastavení všem křesťanským spolkům a společenstvím SPLNĚNO
– přechod na bezhotovostní platby, zákaz hotovostních plateb NESPLNĚNO
– elektronické peníze, takzvané kredity na osobním podkožním čipu NESPLNĚNO
2. Genocida a úplné vyhubení lidstva
– rozbití tradičních národních států a nevezení uprchlíků k vyvolání občanských válek v Evropě SPLNĚNO
– ovládnutí Katolické církve a prosazení ekumenického papeže SPLNĚNO
– ovládnutí ostatních křesťanských církví SPLNĚNO
– ovládnutí muslimských církví SPLNĚNO
– ovládnutí židovských církví SPLNĚNO
– mezináboženská válka mezi lidmi smlouvy SPLNĚNO
– rozbití tradičních rodin a prosazení homosexuálních vztahů SPLNĚNO
– prosazení homosexuálních adopcí na úkor heterosexuálníc h NESPLNĚNO
– snížení plodnosti žen SPLNĚNO
– snížení plodnosti mužů SPLNĚNO
– úplná neplodnost žen NESPLNĚNO
– úplná neplodnost mužů NESPLNĚNO
– vyvolání vývojových defektů u dětí SPLNĚNO
– povinné očkování smrtícími látkami SPLNĚNO
– otrava jídla průmyslovými jedy a chemikáliemi SPLNĚNO
– vytlačení přírodních plodin a zavedení smrtících geneticky modifikovaných plodin NESPLNĚNO
– zákaz pěstování plodin a domácího chovu zvířat NESPLNĚNO
– zákaz přírodních jídel NESPLNĚNO
3. Absolutní zničení Edenu
– otrava životního prostředí SPLNĚNO
– otrava oceánů NESPLNĚNO
– vyhubení rostlinstva NESPLNĚNO
– vyhubení živočichů NESPLNĚNO
– atomový úklid NESPLNĚNO
Lidé ve své hlouposti a důvěřivosti zcela předali řízení osudu lidstva mému otci Satanovi. Netuší, že je vraždíme po miliardách, že jsme otrávili jejich jídlo, že vyrábíme věci tak, aby se předčasně ničily, že jim způsobujeme neplodnost a defektní děti. Nevědí, že ráj Eden po příchodu Ježíše Krista má být zde na Zemi a že když nyní zničíme Zemi, nebude ani Eden. (POZN: NESMYSL! NIKDO NEMÁ MOC ZRUŠIT NOVÝ RÁJ NAŠEHO PÁNA JEŽÍŠE KRISTA!)
Nenávidím Filipu (pozn. tak zednosatanisti říkají mně) a její společenství (pozn. Mariánské společenství). Dosáhněte toho, aby nepsali pravdu a aby jim lidé už nepřispívali. Jsou nejnebezpečnějš ím nástrojem Panny Marie.
SATANAEL (pozn. Antikrist)
z blogu Petry Bostlové
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # xmarek 2017-03-10 10:06
Citace:
Každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží
A pokud tvrdíte, že to nemůžete změnit tak si přečtete toto: goo.gl/CDEHll

A nebo? A nebo si prostě můžete společně zabékat.Citace:
"Jen vůdci kráčejí v čele" Marek Xara
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # cocoa darriba 2017-03-10 13:07
F.R.Čech ( citace) : když se stádo splaší, ocitne se v čele chromý beran.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # lopota 2017-03-10 17:17
Shromáždily je na místo, které se hebrejsky nazývá Har-Magedon. (
)
V armagedonské bitvě bude vyvýšeno Boží svaté jméno. V té době všichni kozli „odejdou do věčného odříznutí“ a na zemi zůstane velký zástup lidí ze všech národů. ( ) Ze země zmizí všechno zlo. Když víme, jaké úžasné události jsou před námi, co by měl každý z nás dělat? Jehova inspiroval apoštola Petra, aby napsal: „Protože se to všechno má takto rozplynout, jakými lidmi byste měli být vy ve svatých činech chování a v skutcích zbožné oddanosti, když očekáváte a pevně chováte v mysli přítomnost Jehovova dne... Protože, milovaní, očekáváte tyto věci, vynasnažte se, abyste jím tedy nakonec byli shledáni neposkvrnění a bezvadní a v pokoji.“ (
) Buďme tedy rozhodnuti zůstat duchovně čistí a podporovat Knížete pokoje!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.