Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaJuncker potichoučku kuje pikle, jak po Brexitu v EU zařídit více Evropy

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Juncker potichoučku kuje pikle, jak po Brexitu v EU zařídit více Evropy

Zdroje z vnitřku komise říkají, že šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker rozbíhá vše, aby tváří v tvář volání po vytvoření dvojvrstvého Evropského projektu zařídil ‚více Evropy‘.

Když Juncker 1. března odhalil bílou knihu tohoto bloku pro strategii po Brexitu, tak nastínil pět možných cest vpřed: 1) „Pokračovat dál“; 2) „Nic kromě společného trhu“; 3) „Ti, kdo chtějí více, dosáhnou více“; 4) „Dělat toho méně, ale efektivněji“; a 5) „Dělat toho daleko více společně“.

Vůdci Francie, Německa, Španělska a Itálie se vyjádřili na pondělní tiskové konferenci, že upřednostňují dvojproudou Unii, což je linie, kterou předtím zastával i Juncker.

Ale v reakci na tiskovou zprávu, že to je jen póza, jakou Juncker zaujal, zdroje Komise zkouší objasnit, že se v současnosti posunul k podpoře páté možnosti – více Evropy.

Juncker řekl, že si dá pozor, aby se to moc nerozkřiklo, protože má strach ze vzedmutí odporu vlád a občanů, pokud by se na Komisi pohlíželo jako na něco, co uvaluje na lid Evropy větší integraci.

„Mohlo by se na to pohlížet jako na další projekt uvalený Bruselem,“ řekl EURACTIV činitel Komise.

On naopak spoléhá na to, že se objeví odpor z principu u visegrádských zemí (Polska, Maďarska, z České republiky a Slovenska) proti myšlence dvouproudé unie.

„Bez ohledu na rychlost integrace všichni potřebujeme táhnout v jednom směru, abychom měli společné cíle, vize a důvěru v silnou a prosperující Unii,“ řekli ve společném prohlášení vydaném 2. března vůdci čtyř visegrádských zemí.

Ty akceptují, že „zvýšení kooperace“ umožněné dohodami o EU by šlo využít „k zajištění nezbytné flexibility.“

Ale dodaly, že „jakákoliv forma zvýšené kooperace by měla být otevřená pro všechny členské státy a měla by se přísně vyhýbat jakémukoliv druhu dezintegrace z jednotného trhu, Schengenské oblasti a Evropské unie samotné.“

Jejich postoj je staví do sporu s jejich Západoevropskými partnery, zvláště s Francií, Německem, Španělskem a Itálií. Vůdci těchto čtyř zemí se v pondělí sešli ve Versailles ve Francii, kde se připravují na nadcházející shromáždění EU, kvůli kterému se dohadují na úmluvě, jak hnout s integrací vpřed a dosáhnout jejího vyššího tempa a umožnit dalším členským státům do toho nastoupit teprve až pro ně bude vhodný čas.

„Musíme mít odvahu smířit se s myšlenkou, že některé země se mohou hnout vpřed o trochu rychleji než jiné,“ řekla německá kancléřka Angela Merkel.

Zdroj: breitbart.com

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+43 # Zan 2017-03-09 15:40
A omezenci z V4 opět chrápou. Když už 2 rychlostní Evropa, tak by to měli brát doslova. Ergo - Junkerova a V4 jako samostatné celky. A bude vystaráno.
+48 # Dost3 2017-03-09 15:52
Vzduchovky za trám a zásobníky pod hnůj – tak možná budou postupovat někteří, až Brusel dosáhne svého. Směrnice EU o zbraních, která mimo jiné žádá povinné hlášení vzduchovek na policii, má zásadní podporu socialistické a lidové sekce v parlamentu EU. V těchto sekcích je zastoupena ČSSD, jsou tam lidovci a TOP 09. Sobotka s Chovancem si sice teď hrají na ty, kdo nás před diktátem EU ochrání, podstatný je ovšem fakt, že nemáme na výběr. Schválenou směrnici jsme povinni podle smluv o fungování EU v určitém čase aplikovat do naší legislativy. Je to naše povinnost vyplývající z členství v EU.
Jsme země s předstíranou suverenitou. Rozhoduje se v Bruselu.
Verbální nesouhlas českých vládních politiků s regulací legálního držení zbraní, je pouze zoufalá hra, jak tuto skutečnost skrýt před vlastními občany.
Statisíce legálních držitelů zbraní naprosto špatně vyhodnocují situaci. V EU nebude místo pro svobodu legálně držet a vlastnit zbraň.
Ozbroje ný občan je nebezpečný pro záměry elit EU.
Systém, který se bojí vlastních občanů je na konci. Nečekejte, než Evropská unie se svou salámovou metodou dojde až do absurdního konce, podpořt e ve volbách na podzim 2017 návrh hnutí SPD – Tomio Okamura uspořádat referendum o vystoupení ČR z EU, podpořte czexit!

Masíčko z Polska pro fajnšmekry. - Dobrou chuť

Polské mleté maso z Lidlu obsahovalo salmonelu

dnes 16:26
Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) ve čtvrtek varovala, aby lidé nejedli mix polského hovězího a vepřového mletého masa z Lidlu. V balení inspektoři zjistili bakterie salmonely.
+61 # Janina 2017-03-09 16:06
Vůbec nechápu, že Babiš má u lidí takovou podporu.
Copak fakt někomu stačí - všeci kradnů?
Proč je nezajímá co za obludy má ve svém týmu?
Vyložený hlupák Pelikán, ještě horší Stropnický se svým významně zdviženým obočím, když odříkává svou roli a ještě blbě.
Velezrádkyně Jourová, která prohlásila, že každý kdo neuznává ty jejich gayevropské hodnoty, to znamená více migrantů, více gender, více zvráceností, více Bruselu, tak se má z Evropy odstěhovat. A ona tam přece není proto, aby hájila zájmy ČR, ale EU.

V celém Bruselu jsou podělaný až za ušima, koryto je koryto.
Už aby se ta lavina spustila, protože tento projekt, v tomto složení nás přivede do záhuby.
+25 # Che 2017-03-09 16:21
Janinko, podporu Burese Ti vysvetlim touto selskou moudrosti:

Prijde dobra vila k Cechovi a chce mu splnit jedno prani.
Cech rekne: Vis dobra vilo, soused ma takove krasne tluste a ruzove prasatko.
Dobra vila: Rozumim, ty chces mit taky takove.
Cech: Ne dobra vilo, ja chci, aby mu chciplo.
+8 # cocoa darriba 2017-03-10 08:20
precizní ! jen málo "národů" bylo vyšlechtěno dějinami k tak dokonalé interpersonální závisti
+32 # Dost3 2017-03-09 16:24
O Hrabišovi píši na jiném místě:
Český volič to je tele
hnedka dělá kotrmelce,
když mu Babiš řekne hele:
"Nasypu ti do krmelce"
Za koblihu a páreček zas a zas
dá mu občan-tele hlas!

Všem doporučuji přečíst si na Slovensku zakázanou knihu „Počestný Andrej Babiš“.
Velmi výživné - při troše snaze najdete na netu.

Ostatně on to dělá chytře. Alibismem cílí na střední třídu, neboť dobře ví, že u těch nejchudších nepochodí a ti bohatší volit nechodí.
Dokud budou mít ovce co žrát, tak jim bude jejich budoucnost ukradená.
Kdyby prase vědělo co ho čeká, tak přestane žrát, aleono žije v sladkém nevědomí.

Jak se tam dostal???

Až do roku 2011 byl Andrej Babiš znám jako podnikatel v potravinářství a agrochemii v souvislosti s jeho koncernem Agrofert, jenž sdružuje desítky podniků včetně společností Penam, Olma nebo Kostelecké uzeniny. Toho roku ale Babiš začal veřejně a poměrně často kritizovat poměry v zemi a navážet se do politické scény.

Výsledkem bylo v říjnu téhož roku zaregistrování ochranných známek Akce nespokojených občanů a ANO 2011, pod nimiž se začalo formovat občanské sdružení. Původně přitom Babiš důrazně odmítal, že by chtěl vstoupit do politiky. Brzy však otočil a v rozhovoru pro Právo připustil, že „v případě úspěchu se sdružení může transformovat v politickou stranu.

A stále přitom vykřikoval, že nemá žádné politické ambice a ejhle tu máš čerte kropáč.
+16 # .lak 2017-03-09 19:13
Spíš se samovolí zainteresované rodinky tradicionalisti ckých státních připarazitátorů a nedbají podstaty z které tyjí. Viz od dubna rozvojovka. Tak dlouho prošetřovali lidi a zem s infrastrukturou k prosperitě na blahobyt utahovači opasků až to světově uznali že mzdový příjem prakticky zaprodaného hospodářství je na splnění parametrů vyžranova.
+6 # eli 2017-03-10 01:31
Cit:DOST3
Všem doporučuji přečíst si na Slovensku zakázanou knihu „Počestný Andrej Babiš“.
Velmi výživné - při troše snaze najdete na netu.

slovensko.co.uk/.../...).pdf

Na tejto stranke vloz do Search, "Babis pdf"
+4 # cepop 2017-03-10 06:44
Eli,to su take povedacky..poce stny Ondra Babisu...je jaky je a ak nezavreli a neznicili Kalouska a Sasu Vondru za 380 milionovu skodu Ceskemu statu v Promopro o com to tu debatujete?Ondr a je financny zralok,lebo kapitalismus je taky a na dobrotu by zasel!Socik tu bol a nepacil sa nam...mozeme si porovnat,co bolo to bolo,ale kapitalismus je holyud!
+5 # eli 2017-03-10 08:35
Mas pravdu cepop v tych "povedackach,"j e vlastne vsetko o tom, aky ten Babis v skutocnosti je.
Kalousek a Vondra, su tiez presne taki, aki su, jeden pokryveny parez, vedle druheho presne tak, ako v tom devastovanom svatom lese zvanom Hollywood, teda v tvojom vystiznom podani "holyude." Tyto udy, ci parezy, tvoria tiez jeden velky les zvany kapitalizmus a tiez robia vsetko preto, aby na dobrotu nezasel"(opat velmi vystizny vyraz cepop). Svet ma len dve sance, bud tento les zapalit, alebo ho vyrubat, teda zbavit sa tych udov, jedneho po druhom a preto je nutne, aby sme o nich vedeli.
O tom, je vlastne aj ta kniha a cela debata, co robia tie udy, aby sme sa ich nemohli zbavit a co nerobime my, je celkom podrobne napisane v prispevku Dost3, hore. Ja k tomu nemam co dodat.
+6 # Lubinen 2017-03-10 09:46
Cepop myslím si ,že si nemáme co vyčìtat . Slovenská politická scéna je spíš k pláči. Kiska král slovenských ůžernických hadů , který dosazuje do soudní moci jednu krávu za druhou . Lidská blbost kvete všude Slovensko nevyjímaje.
+1 # cepop 2017-03-10 23:45
Lubinen,slovens ko-kovbojsko,so m schvalne nespomenul,ta krajina zazrakov je stratena,ale CR,tam sa stale nieco deje a je tam humor...ja sa len smejem,ako Ondro zo slovenska,hybe krajinou,za koblizek..hi.
+15 # contumax 2017-03-09 17:17
Janina

Poslední věta, že nás přivede do záhuby - tak to stalo, jestli jsi si toho nevšimla...!!!
+23 # Janina 2017-03-09 19:08
Ale všimla, nejsem ani slepá ani hluchá.
Jenže ono nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.
Proto jsem napsala co jsem napsala, upřímně nejvíc se děsím varianty, že by jsme se staly další spolkovou zemí Německa.
I když si myslím, že kolonie s levnou pracovní sílou je pro ně výhodnější.
O nic jiného u nás již nepůjde, jelikož všechno prošustrovali, jo pardon ještě to lithium co máme, ale to je jenom otázka času.
Jenom lidské zdroje tady zůstaly a i ty s úspěchem redukují, nás darmožrouty.
Pár tupců se stále tváří a vykřikují, že patříme na západ.
Jenže celý ten západ nás i zbytek východní Evropy považuje za odpad, podlidi, otroky, póvl.
Vždycky to tak bylo a vždycky to tak bude.
Pan Che to popsal přesně, myšlení se musí změnit, po nás potopa je fakt blbý přístup.
Před chvílí kvákala na čété Zuzka Roithovic.
Jak je ten Zeman špatný, jakou chybu jeho zvolením Češi udělali, bla, bla,..
Nechápu lidi co volí Babiše a také nechápu ty co dají hlas Lidovcům - vypadá to, že jsem hodně nechápavá.
Korouhvičkám, kteří se spojí třeba i s ďáblem, hlavně aby zůstali zaháčkovaní.
Doufám, že Zeman kandidovat bude, ať už jim všem ta žluč praskne.
Co se týká Okamury, všimli jste si jak dokonale ho vygumovali?
Kromě Parlamentních listů - ticho po pěšině, neexistuje.
Dovedete si představit to zděšení, že lidi jsou rozhodnutí mu hlas dát?
A válcuje i guru čété Kalouska, to nerozdejchají.
Okamura sám vyzývá své voliče, aby se hlásili do volebních komisí a hlavně, aby šli volit až v sobotu.
+18 # John Maxwell 2017-03-09 18:10
No jo když ona laciná kantýna vyhrává volby je libo koblížek či klobásku ... to je o myšlení národa na politiku serem ta se nás netýká co sám zmůžu nák to dopadne a stejně je to jedno kdo tam je .... tak vypadá uvažování vyplachlejch ovcí.
+18 # diamond 2017-03-09 18:55
Pochopila jste to naprosto přesně: čeští ojroposlanci (až na výjimky) nejsou v Bruselu pro to, aby zde hájili či dokonce prosazovali (jen probůh, to ne, co by si vrchnost myslela) české zájmy. Jsou tam pro to, aby v ČR zaváděli a prosazovali (z)vůli řídících orgánů EU. To je jejich práce, to se od nich očekává.
+4 # cepop 2017-03-10 06:35
Janina,Babis sa dopracoval k svojmu imperiu vlastnymi rukami,je to globalista,to ANO,ale konal v ramci zakonov CR a EU.Dnes je problem Kalouska,aby nedostal lacnejsiu naftu,na ktoru ma ,ako kazdy iny farmar,narok,to len trivialny priklad.Ten Kalousek,ktory udelal botu na CR,napr.v Promopro spolu s genom Ceskeho naroda,Sasom Vondrom 380 melounu!!To Vam,akosi nevadi a vobec sa tym nepohorsujete.P olovica cechov je hlavne nasrana,ze je nejaky Ondra ze slovenska vo vlade CR.Tesim sa a pockam,co dokaze Okamura.Tiez sa tesim celonarodnemu povstani drobnich podnikatelu se zavedenim el.evidence.Pre co sa tomu brania?Lebo vsetci kradnu,presne to hovori Ondra!Tisice malich podvodnicku,mil iony uniku na danich,lebo cesi boli vzdy vykukove !Ale,Janina,ber te ma s usmevom.Tesim sa,ze ceska politicka scena je plna obrovsky kabaret a zabava...len ovcan zaplace !
+31 # olinka215 2017-03-09 16:37
Dost3: " podpořte ve volbách na podzim 2017 návrh hnutí SPD – Tomio Okamura uspořádat referendum o vystoupení ČR z EU, podpořte czexit!"

K tomu mám jen jednu dobrou radu.
Moje dcera studovala politoligii (nikdy jsem nepochopila proč) a vždycky svým přátelům kladla na srdce,že pokud jdou volit,tak nejvhodnější čas je v sobotu, těsně před uzavřením volebních místností. Tehdy zbývá nejméně času na zfalšování volebních výsledků,ovšem pouze za předpokladu,že je nefalšuje předem domluvená volební komise.
S ohledem na situaci vůbec nepochybuji o tom,že k falšování v neprospěch SPD dojde
-17 # contumax 2017-03-09 17:19
Olinka

Co pořád blbnete s nějakéjma volbama...??? !!!

Taková blbá zabržděnost...! !!
+13 # Josef Švejk 2017-03-09 17:39
Pokud máte možnost dodatečně editovat své příspěvky, bylo by nanejvýš vhodné si tento smazat. Je mimořádně připitomělý!
PS: Olinka215 Bude nesmírně obtížné přesvědčit občana Koblihu, aby se své pochutiny dobrovolně vzdal. Obávám se, že koblihy a sójové párky už zabudoval do své DNA.
+14 # Olga 2017-03-09 17:51
olinka215
Pořád doufám,že ta mlčící většina, ještě není úplně zdegenerovaná to bez ohledu na to,čím je krmena
+10 # .lak 2017-03-09 19:29
Ty informace rádoby výkvětu jsou určené skutečně pro hovězí a oblbování placebem s úsměvy na zubožovaný organismus a kostru industriálu společnosti může stačit pouze na vydření s podstaty za víceméně mazání medu okolo hub naivů a s tím vystačit bez kolapsu nelze a již výše zmíněná rozvojovka by měla většině rozsvítit poslední varování - nepojedete, ušoupete si kelčičky. Pepa má recht.

Zdánlivě mimo. Asi to s tím krmením bude jinak, protože jsem zahlédl že okolo žaludku je více neuronů než prý v mozku. A co dovedou nenažraní je zapracované do klasické pohádky o budulínkovi. No a o fantazírování z hladu to může být klidně jako s tou ..čou ke zdi.
+15 # John Maxwell 2017-03-09 19:40
No jde o to aby ta mlčicí většina nebyla posléze ilegální menšinou ve své domovině... a právě proto to lze vyjádřit u voleb...
+11 # contumax 2017-03-09 17:14
Dost3

1 ***
+24 # Che 2017-03-09 16:28
Kdyby ve V4 byla vyse platu alespon 3/4 platu jako v Nemecku a jezibaba Erika nevnucovala nikomu teroristicke vetrelce, vetsina lidi by ani proti EU ani proti Euru nic nemela.

Bud to debil Juncker nechape, nebo je i mozne, ze o te mizerii ve V4 ani nevi,nebot je vetsinou jen vozraly.
+14 # contumax 2017-03-09 18:16
Maj to marný maj to marný... loď se potápí...!!!

Vře to všude, kdo má rozum pochopí o co jde a podle toho se zachová...!!!
+23 # josh (xy) 2017-03-09 19:39
řešení ? !
+21 # Josef Švejk 2017-03-09 20:25
Ač tam nevidím všechny, i tak je to nádherná vize.
+14 # Vítězslav Crha 2017-03-09 19:05
A lidé pochopili. Ještě před rokem jsem slýchával od známých ,že volit nepůjdou a najednou opak a také jako já dělají podporu nevolby politických stran,které zejména již ve vládě pobývaly a nic a nic a zase nic. Lidem už došlo,jak to všechno je a hlavně sledují západní státy po migraci bojovníků za islám. To stačí na to,aby se lekli a toto zde nechtěli. Dají to o volbách vědět. O to se nebojím a je nás již strašně moc. Každý chápe ža byla a jsou denně pošlapávána práva občanů a spousty dobrých novinářů a lidí z tajných služeb to dávají dnes a denně na portály a přeposílá se šíleně článků,až z toho někteří lidé blbnou. Je to tím,že pokud to začali sledovat až poslední dobou, tak neznají souvislosti s články,které jsme četli již třeba v roce 2013 a k tomu další hledání a dohledání dat a souvislostí. Ale to doženou,to se také nebojím. Hlavní je ta idea a ta už zabrala. Je nutnos jít k volbám a to v každém případě,protože jednou budeme soudit některé fikslaře za politickou krádež dat,důležitých pro řádný chod státu a jeho kladný vývoj. Tak to bude. Je třeba si věci nenechávat pro sebe,ale posílat dál a dál a nasytit národ vlastenectvím. Putinovi se to daří jedna báseň. Ta hrstka podvraťáků to nespasí a dodávají pouze vodu pod náš mlýn. Musíte to tak brát.
+32 # vlk samotář 2017-03-09 19:21
Nechci vám brát iluze, ale podle zprávy od mého učitele v poslední depeši, budou tyto naše volby na podzim nejdůležitější ze všech, které jsme tady od převratu měli.

Podle "symbolů" - jestli si národ nezvolí na podzim Okamuru, protože on je jedinou zárukou, že se zavede "referendum" a "odvolatelnost politiků",... následně v referendu se neprosadí vystoupení z EU a NATO, tak je to konec naší země, tak jak jsme ji znali a staneme se navěky jen "slepým střevem", odkalištěm a bezvýznamným přívěškem našeho hlavního kolonizátora - Německa, které nás potom už nikdy nepustí ze sféry svého vlivu a bude nás jen ždímat!!!

JEŠTĚ NA PODZIM MÁME POSLEDNÍ ŠANCI VYBUDOVAT "NÁSLEDNĚ" SVOBODNÝ NEUTRÁLNÍ STÁT PO VZORU ŠVÝCARSKA, KTERÝ BUDE OBCHODOVAT BEZ OMEZENÍ S CELÝM SVĚTEM a nebude muset nikoho poslouchat, PROTOŽE MY JSME "STŘEDOZEM" A MUSÍME TOHO VYUŽÍT!!!

Jestli tuto šanci promrháme, další SVOBODNÉ volby už nebudou, protože nebudou mít smysl pro nás, ale pro muslimy, kteří nás díky rozhodnutí Bruselu a Schutze zaplaví a přečíslují,... a dostanou i volební právo!!!

A TO BUDE NÁŠ KONEC!!!

Celá naše budoucnost a všechno kolem nás je jen o symbolech!

Zatím to máme ve vlastních rukách!
+23 # John Maxwell 2017-03-09 19:48
Máš pravdu Vlku a už o tom byla i debata, že jsou to poslední volby , pak už si samovláda prosadí totalitu která v Evropě nebyla a budem rýt teprv držkama v hnoji....
+23 # vlk samotář 2017-03-09 20:07
No ale je potřeba to šířit mezi voliče a "VYSVĚTLIT JIM PODSTATU PROBLÉMU", aby se sami rozhodli, protože ty [...] v médiích o tom národu ani nešpitnou, aby se náhodou zase něco nedozvěděl, ..... a potom budou všichni čumět jak tele na nové vrata!

Ani Babiš není zárukou, protože má kolem sebe exoty jako Teličku, Stropnického, "Ďourovou", Pelikána a další proevropské zaprodance, kteří by bez koryta v Bruselu byli bez zdrojů královských příjmů, a těm ten bordel vyhovuje, protože pro náš národ ještě nic pozitivního neudělali a jen mu škodí!

Pamatujete na výrok Topolánka - "Kdybysme voličům před volbami řekli, co na ně chystáme, nikdy by nás nezvolili!"
A Nečas to jen později potvrdil provedenou "církevní zlodějinou", ke které mu mandát ve volbách nikdo z voličů nedal!
O slibech socanů ani nemluvě!
+11 # olinka215 2017-03-09 21:22
Ahoj vlku=))
Vypsal jsi to jasně a srozumitelně. Každý,kdo má aspoň trochu zdravého rozumu, musí vidět, kam nás vedou a kam to celé směřuje. Totální otroctví je jediný správný příměr...
Jediné, čeho se bojím,je lidská zaslepenost a lhostejnost. I když vidím kolem sebe,že je to mnohem lepší a lepší..
Ještě pořád se najde spousta těch,kteří díky vlastní pohodlnosti a lenosti,volit nepůjdou, a nebo se nechají koupit velkohubými sliby,a pak,jak je jejich zvykem,budou nejvíc ječet.
Zatím se ještě rochní v iluzi, že je dobře a hůř nebude.
Spokojeně si užívají ten svůj "smrádek,ale teploučko" v bláhové naději,že všechno dobře dopadne.
Ale nedopadne,pokud to VŠICHNI nevezmeme do svých rukou..
Jedno staré heslo říkalo,že v jednotě je síla a to heslo platí dnes dvojnásob!
+6 # vlk samotář 2017-03-09 22:49
Já jsem spíš na vysvětlování - "Tři pruty Svatopluka", když jde o pochopení významu jednoty.
Tam se to prezentuje názorně a jednoduše...:-)
+7 # cocoa darriba 2017-03-10 08:26
...No ale je potřeba to šířit mezi voliče a "VYSVĚTLIT JIM PODSTATU PROBLÉMU"...

sice máte pravdu, ale dokresluje to obrázek voliče jako úplného kreténa, o čemž se zde můžeme už ČTVRT STOLETÍ přesvědčovat
+9 # Janina 2017-03-09 22:48
Tak to Vlku vidím bledě.
Okamura bude mít jistě víc než těch ušmoulaných 5% co mu milostivě přiznávají, ale aby vyhrál, tak k tomu jsme ještě nevyspěli, jako národ myslím.
Většina je zblblá Babišem, nevím co by se muselo stát, aby nevyhrál.
Modlení nám sice nepomůže, ale můžeme to aspoň zkusit a doufat, že se tentokrát symboly mýlí.
Ale tomu já zase nevěřím.
Řeč symbolů je jako skrytý návod (protože jsme k ní hluší i slepí), který leží všem na očích.
Ani ta americká Hekaté s pochodní nezhasla pro nic za nic.
+10 # Monika lkema 2017-03-10 06:54
Jednak Tomio je pouze poloviční Japonec a má matku Z Moravy !volby budou na podzim ! Do té doby zvítězí nebo mohli by vNizozemi a Francie Le-Pen vím zě teď proti ni řvou ale to je na druhou stranu dobře jelikož víc a víc lidi ji bude dávat hlasy ! Navíc za ni stojí silna strana Globalistů která nechala padnout i svoji Clintonku ! Tudíž Eu se rozpadne a Brusel také půjde do haje a nějaký ožrala zaleze do svoji domoviny ! Potom se budou třást převlékat kabáty zdrhat ze scény i český zloději zrádci a komedianta ! A nastane podzim mili přátele a konečne svobodné volby !
-5 # Paprikkk 2017-03-10 07:53
O jakým referendu tu mluvíte proboha... Asi vám uniklo že díky panu diensbierovi je nějaký referendum úplně k ničemu protože v něm lidí nemůžou vůbec rozhodovat o ničem důležitým jako je vystoupení z nato nebo EU vy naivky????
+2 # Paprikkk 2017-03-10 08:11
A volte okamuru? To je vtip? Vždyť ten člověk parazituje na názorech jednoduchejch lidí prave jako třeba že rozjede referendum o kterým určíte moc dobře ví že je úplně k ničemu ve formě v jaky je zákon o referendu napsanej... Myslíte si že vláda nechá od lidí kecat do svých věcí a riskovat v dnesní době že se dostane k moci nějakej ke korytu se věčně skrabajicí Okamura kterej rozjede referendum? Cha chaa??????????? ??????????????? ??
+2 # Paprikkk 2017-03-10 08:32
Alespoň poprosím o vyjadreni za co ten minus...( Jen v případě že jste zákon o referendu četl jinak je mi vás Paleček dolů ukradenej:)
+3 # Zan 2017-03-10 11:00
Zásadní nedostatek v té slavné EU je to, že neexistuje odvolávání zprofanovaných europoslanců a komisařů voliči. A také to, že oni všichni jsou placeni EU a ne vlastními rozpočty národa. (I když je vlastně stejně platí, ale bez vlivu ne jejich prebendy. Dobře zařízeno).A to v EU dobře vědí. Ono platí - koho chleba jíš, toho píseň zpívej. A proto pokud se tohle nezmění, nezmění se ani EU. PROTO JE POTŘEBA PROSADIT TUTO ZMĚNU. Anebo odejít z EU.
0 # Věra Štimová 2017-03-13 12:35

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás