AC24.cz

AC24.czZe světaPolicejní brutalita na Slovensku: 13 výstřelů a kopance do hlavy mladé dívce

Sociální sítě

Reklama

Policejní brutalita na Slovensku: 13 výstřelů a kopance do hlavy mladé dívce

Na začátku srpna informovala slovenská média o policejní honičce v Trnavě, která skončila až v Madunicích. Muži zákona vypálili 13 ran na unikající auto řidičky Michaely (22) a jejích tří kamarádek.

Ta měla v plánu je rozvést domů, ačkoliv neměla řidičské oprávnění. Vozidlo zastavilo poté, co na něj policisté vypálili 13 střel. 

Ačkoliv ani řízení této mladé ženy nebylo v osudnou noc v souladu se zákonem, obrovskou hrůzu vyvolává brutalita policistů. Nový Čas získal kompletní video ze zásahu, které prověřuje inspekce ministerstva vnitra. Na něm je jasně vidět, jak Michaelu muži zákona surově kopou do hlavy a hrudníku, když leží na zemi.

Loading...

Komentáře   

+89 # J K 2017-03-09 13:58
Ako áno, je to blbá krava, ale hanbím sa za tieto zakomplexované vypatlané hlavy..som zvedavý, či by tak riešili aj obohacujúcich jadrových fyzikov.. je pravda, že aj po takých už u nás strieľali, i keď neviem sa zbaviť pocitu, že keby vtedy vedeli, že sa tam vezú "obohacovači", tak si nedovolia po nich vystreliť..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Vítězslav Crha 2017-03-10 00:05
Tak tady vidíte,jak policie dává právníkovi a obhájci té pitomé holky všechny trumfy,aby ten proces ta holka vyhrála a ještě návdavkem získala odškodnění za ublížení na zdraví. Dobře napsané zprávy o vyšetření ji posunují k vítězství sporu. Začala pitominou,která je bezesporu trestným činem ve stádiu pokusu,ale policie ten trestný čin dokonala a navíc v organizované skupině. No tak na to jsem moc zvědav,jak to dopadne. To se dozvíme ze sdělovacích prostředků. Prostě ta káča to vyhraje a to je nezpochybniteln é. U ní chybí důsledek a vše co zavinila je ve stádiu pokusu. V rukou má toto video
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+86 # Monika lkema 2017-03-09 14:05
Není divu za počůráni knihy dalši dívku zatýkala celá banda uzbrojenců jako by to byla obávaná teroristka !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+91 # J K 2017-03-09 14:18
najviac na smiech bolo, že ju bralo celú spútanú 40 po zuby vyzbrojenych policajtov na 12 autách, a o pár dní zatýkali recidivistu, ktorý opakovane vraždil, dvaja policajti v šiltovečkách. Chlap jak hora, nepríčetný pohľad a len klepietka na rukách. Keby chcel, ubije ich predkožkou. Ale na mladé holky treba zásahovku ako na mafiánskeho bossa..a hlavne ich treba riadne dobiť. Toto budú nejaké komplexy. Asi sú doma pod papučou..chudáč ikovia..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+63 # J K 2017-03-09 14:34
Začo mínusy? Zato, že som poukázal na asymetrické a neadekvátne použitie silových zložiek pri zatýkaní holky čo ocikala nejakú knižku vs. nedostatočné zabezpečenie pri zatýkaní viacnásobného vraha:))))??? Haaaalooooooooo !!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Neutralityhasop 2017-03-09 14:40
Ak auto nedokazu chytit, logicky povolaju z najblizsich dedin kde boli hliadky posily. Ako taxiky chlape. Logika nepusti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # J K 2017-03-09 14:53
To mi je jasne, ale ak si pozorne ešte raz prečítaš, čo som napísal, tak ti z toho vyplynie (teraz polopate):
-mladá holka+ocikaná kniha=40 policajtov+12 áut
-viacnásobný vrah+riziko zúfalého počinu kedy by mohol ublížiť aj tým zatýkajúcim policajtom=dvaja policajti v šiltovkách
ja som totiž odpovedal na koment Moniky Ikemy, ktorá písala o tej holke, čo vyrábala "extrémistické" video. Najprv čítaj a nevytrhávaj si komenty z kontextu, chlape:)..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Neutralityhasop 2017-03-09 17:29
Letmo som prebehol komenty mobilom. Myslel som ze k tejto teme to bolo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # chromolibden 2017-03-09 20:55


Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # .lak 2017-03-10 09:45
Kdysi dávno za sedmero řekami a horami se jelo ze zábavy na kárce od sena za motorkou v 15. Či na stroji a dvanáct povozem i 70 fakt. Jedna věc byl známý kolorit tamních veselic a druhá že střelbu by si zajisté z poloviny myslivci nenechali ujít a potom by se střílelo jak u verdunu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # chromolibden 2017-03-10 13:42
Kde jsou ty časy...?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+67 # Peter Lehocky 2017-03-09 14:07
Co si mozu ludia o policii mysliet ked uvidia tento zasah ? Ako to policajti ospravedlnia ?
Obvinenym hrozi 4az10 rokov.
Za 10 ich pustit a potom do uranovej bane makat do smrti.
Psychopati.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+61 # Dost3 2017-03-09 14:12
Jestli ta řidička Michaela nebyl spíše Michal.

Co se ale děje v Německu, o tom nás nikdo neinformuje, kromě SPD prostřednictvím Radima Fialy místopředsedy jediné volitelné strany, která se stále beze změny drží svého programu.
Z toho také plyne, že T.Okamura je třetím nejoblíbenějším politikem.
Bohužel stále vede kobliho-párko gauner Babiš.
Stále platí - při jakémkoliv průzkumu neříkejte, Vaše skutečné názory. Lžete stejně, jako oni lžou nám.

A teď co se děje v tom Německu:
„Uprchlík“ v Německu sexuálně zneužil 6letou dívku. 20 měsíců podmíněně
22. 02. 2017 12:07:00
Pakistánský „uprchlík“ v Německu sexuálně zneužil 6letou dívku. Policie byla pohotová a 27letého imigranta zadržela. Když se násilníka pokusil napadnout otec dívky, policie rozzuřeného otce zastřelila.
Když se u soudu „uprchlíka“ zeptali, proč malou holčičku sexuálně napadl, odvětil: „Bylo to spontalní, tak to vyšlo – je mi jedno, jestli je to malá holčička nebo dospělá žena.“ Německý soud situaci zhodnotil a za ohavný trestný čin proti malému dítěti, který holčičce může zničit cely její život a který ji připravil o tatínka, udělil útočníkovi rok a osm měsíců vězení podmíněně.
Matka holčičky nemohla takovému rozsudku uvěřit a nemohla pochopit, jak takového člověka mohou pustit ven mezi lidi. Nezaznamenal jsem v médích žádnou informaci o tom, že by měl být „uprchlík“ Tayyab M. vyhoštěn, takže je zřejmě tady, mezi námi.
Co k tomu dodat? Snad jen to, že podobné myšlení a z něho vyplývající násilí se nesmí dostat do České republiky.
PS: po publikaci tohoto článku jsem obdržel od redakce iDNES následující email: "Vážený pane Fialo, Váš poslední blog porušuje kodex blogera, viz: Na titulní straně blog iDNES.cz nemohou být: články, které se týkají aktuálního politického či společenského dění a nejsou dostatečně zdrojovány, přičemž za relevantní nelze považovat zdroje z nedůvěryhodných webových stránek, hoaxy ap. U závažných témat musí bloger pracovat minimálně se dvěma na sobě nezávislými relevantními a důvěryhodným zdroji Doplňte prosím do článku zdroje, v opačném případě bychom ho museli z titulní strany stáhnout."
Děkuji za email, níže uvádím zdroj, doufám, že mainstreamové německé medium, jehož měsíční čtenost přesahuje 100 milionů, je dostatečným zdrojem: bild.de/.../...
A zde je mainstreamový zdroj z Velké Británie, čtenost přes 50 milionů měsíčně: express.co.uk/.../...
V případě potřeby dodám další mainstreamové zdroje.
Autor: Radim Fiala | středa 22.2.2017 12:07 | karma článku: 48.63 | přečteno: 20661x

fialaradim.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=588621

a dále cenzura Hrabišových médií:
iDNES napsala o klíčové konferenci Le Pen. To, že tam vystoupil Okamura, cenzurovali
21. 01. 2017 17:51:58
Dnes na německé konferenci nejsilnějších evropských vlasteneckých stran dorazilo přes 350 novinářů z celého světa. Byli tam lidé snad ze všech kontinentů. Za české novináře, kteří to mají hned za rohem, nedorazil nikdo.
A v článku Idnes o této konferenci je jasně vidět tvrdá ruka cenzury.
Redakce iDNES je nechce vidět. Nechce ani slyšet o tom, že Tomio Okamura spolu s Marine Le Pen, Geertem Wildersem, Matteo Salvinim, lídry FPÖ, AfD a dalšími předsedy politických stran jasně deklaroval: přišel čas skoncovat s eurem, ukončit islamizaci Evropy a zastavit diktát Bruselu.
Sdílejte a jak říká Donald Trump, nevěřte FAKE NEWS.
Autor: Radim Fiala | sobota 21.1.2017 17:51 | karma článku: 48.85 | přečteno: 20186x
Zdroj: fialaradim.blog.idnes.cz/.../
A jsou tam i další obrázky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+52 # Richard 2017-03-09 14:12
Trnava Madunice ..... 19 km.
19 km zbytečné honičky kdy šlo o život policistům a té krávě též.
Ba co víc, v ohrožení byli chodci......... .. cyklisti a též posádky ostatních aut........
Honička v ostrém provozu. Vůbec se nedivím že policistům vytekli nervy.
Na tu krávu myslí kde kdo ale na lidi které mohla zabít nikdo.
A vrcholem je že to absolvovala bez zkušeností ( nemá řidičák a je velmi mladá ) a s posádkou o kterých tvrdí že to jsou kamarádky. A ona je ,,KAMARÁDSKY" ohrozila na životě.

Co by ji tak udělali kdyby zastavila na první vyzvání?
V podstatě nic....... nějaká pokuta a třeba zákaz........
Silnice kde se pohybují běžně lidé NENÍ závodní dráha. Již takhle je dost tragédií i bez pitomců.

Nicméně to policisté řádně přehnali Tohle je již moc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # josh (xy) 2017-03-09 14:35
Myslím, že jsi to Richarde celé dobře vyhodnotil a shrnul...Ano video je nechutné a ti vypatlanci, bylo vidět, že je to pro ně adrenalin..Vypa tlanci proto, že musí dobře vědět o záznamu, který běží na kameru a chybí jim psychická sebekontrola.
Je fakt, že třeba i v té Americe, policie nemá čas zkoumat, kdo je za volantem a pro ně je to také adrenalin a povinnost vozidlo zastavit - je to pak jak hra....což se třeba stalo, že mladých 6 idiotů naložených v autě skončilo na betonovém pilíři. Je to realita, na mladé není čas a výsledek je jaký je. Těžko hodnotit,...nem ůžou je nechat jet, protože kdyby někoh holky smetly, bylo by keců, výsměchu cajtům. Pro ty mladé je to hra a jak píšeš, hovno by se jim stalo, kdyby zastavily,...by lo to, kdo s koho. Je to ale oboustranně nechutné !!!.


Nedalo mi, protože se mi to nezdálo, a tak připojuji, že tedy skutečně, to co vypadlo z auta, ani zdaleka nepřipomíná křehkou dívčinu. A to, že najížděla na cajty a následná jejich nasranost....Pr oblém č. jedna jsou rodiče, tohle mít doma, nedává záruku dobrého chování mimo domov...a informace je ze srpna 2016..takže, toto video, které nám zde předhodili, je jen jednostranné "chudinky děčata" Možná by bylo i zajímavé při těch kopancích, kdyby cajt zjistili, že je tam jeho dcera, jestli by kopal dál.......asi tak.

Přes třicet výstřelů padlo krátce po pondělní půlnoci při pronásledování podezřelého automobilu v okolí slovenské Trnavy. Řidičku zastavovala hlídka, ona však namířila vůz přímo na policistu a následně ujela. Honička pokračovala až do dvacet kilometrů vzdálené obce Madunice. Mladá řidička ohrožovala ostatní motoristy, a tak strážci zákona začali střílet.
Bylo použito 19 varovných výstřelů do vzduchu a 13 výstřelů na auto,“ uvedla trnavská policejní mluvčí Martina Kredatusová.

Po zastavení vozu v Madunicích policisté zjistili, že v automobilu byly čtyři mladé ženy.

„Jednadvacetiletá řidička, která není držitelem řidičského průkazu, utrpěla zranění hrudníku. Další 16letá dívka utrpěla střelné zranění ramene. Dvě spolujezdkyně ve věku 19 a 17 let neutrpěly žádná zranění,“ dodala mluvčí.

Kriminalistický technik při následné prohlídce automobilu zajistil stopy po omamných látkách a podle Kredatusové je podezření, že řidička mohla být pod vlivem drog. Kromě jiného je trestně stíhána kvůli útoku na veřejného činitele.

Podle serveru zpiestan.sk bylo také na vozidle značky Fiat Brava evidenční číslo (registrační značka) z jiného auta.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lucif 2017-03-09 15:15
Že tá blbá krava ohrozila nespočet ľudí je bez diskusie. Kamarátky ohrozila a zato strieľali aj ponich? Tí vypatlanci ich ohrozili rovnako, plus streľba "na pneumatiky" nie je nič iné ako poprava bez súdu, pri jazde autom je rozptyl takýchto výstrelov značný. Bola to poprava nielen tých dievčat, ale aj okoloidúcich. Auto sa zastavuje trochu inak, prečo si v tomto neberú príklad z Američanov?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # pepec 2017-03-09 14:27
ACAB- ALL COPS ARE BASTARDS
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Neutralityhasop 2017-03-09 14:36
Vodicka bola nahulena, vsetky mali okolo 16 rokov. Po celej tejto akcii sa na fejsbuku chvalila a hrala na hrdinku. Aj takato je opacna pravda. Policia mohla strielat na gumy, co aj robila ale ak ma nekto roztrasene ruky a auta sa trepu nikto asi nema musku ako bruce willis. Nech to bolo akokolvek. Keby zabila vasu matku cakajucu vnoci na zastavke z poobednej smeny, reakcie by boli.. policia nebola schopna zastavit auto. Stale je na muske policia ale policia na sr v skutocnosti je ovela ucinnejsia ochranit ludi ako v zahranici. V takom anglicku moslim podreze vojaka pred buckinghamskym palacom a policia ho necha vykrvacat lebo cakaju na specialne komando ktore ho zlikviduje. Po uliciach lietaju blazni ktori by nemali dostat ani vodicske, ale tam ak vodic ma zaplatene vsetko, nemozu ho zastavit! Co je to za bezpecnost? A vo francuzsku? Tam uz ani policia nieje, strach cestovat.. na pumpe zastavit.. co najbezpecnejsi pocit ma clovek aj tak na SR alebo v Cechach a tu na strednej EU.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Lucif 2017-03-09 15:47
A keby vašu matku zabila guľka, ktorá mala ísť "na pneumatiku", ale vodič práve nabehol na hrboľ, zametie sa to pod koberec. "Strieľanie na pneumatiky" z idúceho auta je holý nezmysel, ktorý nepraktizuje ani polícia v USA, a to sa prosím bavíme o policajnom štáte. Kto to nechápe, tak nasleduje niekoľko dôvodov:
1. Ak by aj trafili pneumatiku, môže to spôsobiť že prenasledované auto sa stane ešte nepredvídateľne jším, čo je absolútne špatný nápad v ostrej premávke. Ak niekomu za jazdy už explodovala pneumatika, vie o čom hovorím.
2. Je absolútne nemožné spoľahlivo trafiť čokoľvek na idúcom aute z idúceho auta, pričom treba vziať do úvahy aj malú presnosť pištole na viac ako 20-25m.
3. Nie je vôbec isté že pneumatika prestrelená z 9mm pištole hneď sfúkne, niekedy sa proste po prelete guľky znova uzavrie a spúšťa len pomaly (experimentálne overené, hľadajte na internete).
4. Guľky sa odrážajú, špeciálne ak narazia na pohybujúci sa cieľ a od asfaltu pod uhlom sa odrazia s takmer 100% istotou a miesto dole guľka zrazu ide hore. Na druhej strane dokážu prejsť kapotou takmer bez straty energie.
5. Nie je vôbec isté či sa v aute napr. nenachádza rukojemník, alebo osoba ktorá by nikdy nesúhlasila s počínaním vodiča. Tejto osobe reálne hrozí poprava rovnako ako unikajúcemu vodičovi/páchat eľovi. Nikdy sa vám nestalo že vás zviezol nejaký váš známy? Čo ak by mu zrazu "prdlo v bedni" a začal by unikať polícii, ktorá by potom omylom zastrelila vás, pri "streľbe na pneumatiky"?

-Najbezpečnejši e na zastavenie auta sú pásy s ostňami, ktoré spôsobia pomalé vypustenie všetkých 4 pneumatík = predvídateľné zastavenie prenasledovanéh o auta. Logisticky by toto nemal byť absolútne žiadny problém, stačí použiť vysielačku. Druhý spôsob je jemné vytlačenie zadku auta z jazdnej stopy, na mieste kde prípadný šmyk prenasledovanéh o auta nikoho neohrozí. Tiež sa používa obkľúčenie a pomalé vybrzdenie prenasledovanéh o auta. Ďalšia možnosť je zátaras policajnými vozidlami. Ale nikdy nikdy! nie streľba, s výnimkou opätovania streľby, ale to už nie je streľba na pneumatiky, ale na vodiča, čiže úplne iná kategória, o ktorej sa tu nebavíme. Miesto číhania na pokuty by teda radšej policajti mohli trénovať zastavovanie unikajúcich vozidiel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumax 2017-03-09 17:43
Neutralityhasho p

1 ***
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # chromolibden 2017-03-10 13:00
"Vodicka bola nahulena, vsetky mali okolo 16 rokov. Po celej tejto akcii sa na fejsbuku chvalila a hrala na hrdinku. Aj takato je opacna pravda. Policia mohla strielat na gumy, co aj robila ale ak ma nekto roztrasene ruky a auta sa trepu nikto asi nema musku ako bruce willis."

Tak nevím,mě nepřijde moc férové kopat někoho na zemi a mít z toho ještě radost,navíc 16ti letá žaba je určitě ohromě nebezpečná pro ozbrojeného fízla.

Fízlové na Slovensku jsou obecně magoři,jejich jednání ne jenom v těchto případech je brutální.Zažil jsem jejich zátach specialních jednotaek na legálním koncertě v Půchově.Ve výsledku nenašli žádné drogy jen pár opilých jedinců.Nikoho nezatkli,ale některým jedincům kteří pouze slovně oponovali,ve svých dodávkách rázně vysvětlovali kdo je tam pánem.

ACAB
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Anunaki 2017-03-09 14:42
Dobře jí tak pindě vylízaný. Řídit neumí, ohrozila kamarádky, chodce, ostatní řidiče a nic se jí samozřejmě nestane. Max dostane zákaz a pokutu, tak alespoň trochu dostala za vyučenou. Mohlo tam jít třeba dítě po silnici a bylo by po něm. Na to není omluva, dostala co si zasloužila, ještě bych jí přidal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # J K 2017-03-09 15:02
Keď ju kopali, bola už postrelená a upadla do bezvedomia. Chápem, že na hrubý mech hrubá záplata, ale keď už bola v bezvedomí, neminulo sa to trocha účinku? Jedine že by účinok mal byť liečenie ich komplexov. Čo viac by si jej okrem dvoch strelných rán a kopancov do hlavy chcel ešte pridať? Polícia by v prvom rade mala byť príkladom v dodržiavaní zákonov (chápem, že nie vždy to ide a niekedy sa veci musia riešiť off record), to ako keď mi decko (ktoré nemám) chytia s jointom, tak čo, tiež ho majú dobiť lebo potenciálne mohlo k tomu nalákať aj iné deti(ako ona mohla potenciálne niekoho zraziť)? Nemyslím, že tvoja logika vynucovania dodržiavania zákonov je úplne najšťastnejšia. Ale samozrejme stojím si za tým, že je to debilná krava a zaslúži prísny trest. Ale nie takto. Kto z nás neurobil v mladosti nejakú riadnu debilinu, nech hodí kameňom/komento m:)..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Anunaki 2017-03-09 15:26
Máte pravdu, měli by počkat až jí pustí z nemocnice a pak teprve pořádně do držky. Já nejsem zastánce násilí, pokud by jí soud poslal do vězení na pár měsíců nebo by popotahoval rodiče, tak v pohodě, ale to se nestane. Dnešní mládež si myslí že může všechno, rodiče na ně serou a zákon je na ně krátkej, jsou nedotknutejní. Já taky dělal jako kluk blbosti, taky jsem jezdil na motorce bez papírů, ale když byl průser, tak jsem si to pěkně vylízal a ne že jsem se tomu vysmál na facebooku. Pak je to samej 16 ti letej řidič co někde sejme děti co jdou do školy a nic. Prostě člověk musí počítat s důsledkama a důsledek může být i to že vás policajti zastřelí pokud budete ujíždět nebo že jim rupnou nervy a dají vám do držky...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # J K 2017-03-09 15:49
Dnešná mládež môže na SK všetko? Odsledujte si, čo urobili mladej žabe keď ošťala korán. Tínedžerov zatvárajú za cigu z trávy (v tomto ste vy, Česi,trošku rozumnejší).Sam ozrejme, že som za to, aby každý úmyselný prečin bol spravodlivo potrestaný. Spravodlivo. Predsa nemôžme trestať ľudí za to, čo by sa mohlo stať, ale iba za to, čo sa skutočne stalo. To by sme potom mohli potrestať aj iné hlúpe deti, ktoré nedbalo vbehli na cestu, vodič ubrzdil, dokopy nič síce nespôsobili ale čo K E B Y sa vodič ľakne a zabije sa s celou posádkou. Nestalo sa to, ale poďme dobiť to decko lebo sa to MOHLO stať. A aj keď sa to nestalo, tak policajtom prdli nervy a decko dokopali. A vlastne, dajme mu doživotie, lebo nemuselo by sa vybúrať iba auto, mohol to byť autobus! Viem že urobila NESKUTOČNÚ blbosť, aj za to chvastúňstvo na FB by zaslúžila zo dve otcovské, už od pohľadu ktovie čo je zač, ale naozaj by sa to malo riešiť na počkanie bez súdu a o treste by mali rozhodovať premotivovaní testosteróni v uniformách? Ešte raz: neobhajujem, čo urobila, len si myslím, že každý by mal mať právo na spravodlivý trest. Spravodlivý.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # J K 2017-03-09 15:53
Ešte jedna vec: dať niekomu do držky ako trest až tak úplne nevylučujem, niekedy povie jedna facka viac ako tisíc slov:), ale kopať do hlavy holku v bezvedomí s dvoma strelnými ranami je už troška cez, nemyslíte?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Vítězslav Crha 2017-03-09 23:54
Jak znám myšlení dnešní mládeže tak bude požadovat po policii pěkné prachy za poškození zdraví a bude operovat tím že ona mohla ohrozit ale nikoho nezranila,zatím co policajti ji nejen postřelili,ale ještě kopali do bezvládného těla,které v tu dobu nemůže biologicky vyvolat obranné reflexy,což může zdravotní stav doslova zdemolovat. Bude to ještě zajímavá kauza a protože je mezinárodně profláklá,bude její potrestání na snadě. Teď neřeším její přestupek a jednání,které nese stopy trest.činu. Řeším podstatu důsledku neprofesionální ho postupu policie. To totiž není jediný případ,kdy policie si myslí,že může všechno a tak vezme spravedlnost do svých rukou. Tady to soudruzi odserou s plnou parádou a ani bych se nedivil,kdyby tu holku pitomou z toho dobrý právník vysekal. Tak trochu si myslím že ano a že to tak bude. Buď se to zamete,a nebo policie strácí kredit i u svých,tedy u justice.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Anunaki 2017-03-09 15:58
S tím nemohu souhlasit, toto je jiná situace, pokud se rozhodnete ujíždět policii v běžném voze, neexistuje varianta že se nic nestane. Jsou jenom 3 možnosti
1. Naboříte to do zdi nebo stromu a zabijete posádku v autě
2. Naboříte to do jiného auta nebo chodce a zabijete i je
3. Budou po vás střílet dokud vás netrefí
Nedovedu si představit variantu kdy se nic nestane..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # J K 2017-03-09 16:10
Myslel som to tak že sa nič nestalo z tých hororových scénarov kde v noci zrazí celú škôlku na prechode, že vďaka obrovskému šťastiu a tomu že to bolo v noci nikoho nezrazila a ublížila iba sebe. A podobné scénare, kde tu niektorí obhajujú tú bitku, že ju má za to, že síce nikoho nezrazila, ale MOHLA zraziť, tak k tomu len toľko, ako som napísal - dať niekomu pár výchovných do držky síce naozaj úplne nevylučujem ako výchovnú metódu, ale už 3.krát opakujem: Nemyslíte, že 3 veľkí chlapi, ktorí kopú do hlavy 16-ročnú holku v bezvedomí s dvoma strelnými ranami bolo troška cez? Ešte k tomu tí, čo by mali ísť príkladom? A vy ešte napíšete, že vy by ste jej ešte pridali? A prezentujete sa doslova, že nie ste zástancom násilia. Ehm.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Anunaki 2017-03-09 16:33
Já neobhajuju jejich chování, jednali v jakémsi afektu a návalu adrenalinu. Jen bych nerad dělal z fetky co nandaná ujíždí policajtům s autem plným nezletilých kamarádek mučedníka. Ta holka bude asi pěkný kvítko, byl bych, jak jsem již psal, mnohem radši kdyby jí normálně zatkli a pak poslali sedět. Ale dělat že se nic nestalo a že holky jenom blbly a zlí policajti je pak neprávem napadli je cesta do pekel. Ona celou situaci zavinila, riskovala životy všech v tom autě a i životy náhodných kolemjdoucích. Nechal bych jí zaplatit tu operaci hrudníku a všechny další škody. Auto je zbraň a u mě osobně, pokud někdo na fetu ohrožuje zbraní ostatní tak ať ho policajti pro mě za mě klidně na místě odstřelí jako škodnou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Lucif 2017-03-09 16:57
Len furt nechápeš že strieľať po nich v takejto situácii je ako hasiť oheň benzínom.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # J K 2017-03-09 17:09
Výstižné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # J K 2017-03-09 17:03
Súhlasím, až na poslednú vetu. Nemôžme trestať niekoho na počkanie bez súdu. Nikdy si nemôžte byť istý, či vedľa vodiča nesedí nejaký idiot, čo ho ohrozuje nejakou zbraňou a núti ho zdrhať. Ak vám 10 ročný výkuk čmajzne auto a tiež v strachu spanikári a bude prchať policajtom, tiež ho na mieste zastreliť, lebo šoféroval zbraň? Ak by sme riadili súdnictvo a vymáhanie zákona týmto spôsobom, vraciame sa do čias fašistického nemecka, a mali by sme byť už snáď natoľko poučení z histórie, že tam sa už nikto snáď nechce vrátiť..myslím, že základom stabilného a bezpečného štátneho zriadenia je absolútna spravodlivosť a spravodlivé tresty pre všetkých bez dvojakého metra. A toto váš postoj totálne ignoruje. Tiež ste pod vplyvom emócií a je dobre, že nerozhodujete o tom, kto vinný je a kto nie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Vladimír57 2017-03-09 15:19
Tak a teď všichni "ctihodní soudci" ruku na srdce. Schvalovali by jste postup policajtů stejně, jako v tomto případě, jednalo-li by se o vaše dítě, či vnuka???
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Anunaki 2017-03-09 15:37
Pokud by moje dítě bylo spolujezdec tak určitě, ještě bych řidičku zažaloval za pokus o vraždu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Vladimír57 2017-03-09 16:58
Dík, i to je odpověď. Nehájim ji, udělala špatnou věc, ale kopat do břicha a hlavy ležicího člověka?! to o kopajících něco vypovídá, pokud by ji dali obuchem po prdeli, vůbec bych nereagoval. Jenže, ani to kopání do ní, není ten hlavní problém. Ta hovada střílela po autě, ve kterém byli další tři lidé, kteří neřídili a to je k zamýšlení!!! V ČR jsme měli případ, kdy střelbou idioti v uniformách zastavovali auto a zastřelili ženu, matku dvou dětí. Šla po chodníku a neměla s tím nic společného. Tento případ, který uvádím, není jediný, podobných je víc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Anunaki 2017-03-09 19:17
Ano a v obou případech je na vině ten kdo situaci začal, tedy ten kdo se rozhodl ujíždět policii. Hawk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lubomír Cechman Vorac 2017-03-09 17:32
Cituji Anunaki:
Dobře jí tak pindě vylízaný. Řídit neumí, ohrozila kamarádky, chodce, ostatní řidiče a nic se jí samozřejmě nestane. Max dostane zákaz a pokutu, tak alespoň trochu dostala za vyučenou. Mohlo tam jít třeba dítě po silnici a bylo by po něm. Na to není omluva, dostala co si zasloužila, ještě bych jí přidal.

A ty máš jakou hodnost, ty hovado!?!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Brunero 2017-03-10 14:47
Tak nech ju vyfliaskajú, pokiaľ odvrkuje, ale nie kopať hlava-nehlava. Oni chcú "napomenúť", že je ich potrebné poslúchať. To so má, no my ich budeme mať naďalej za tupé hlavy nie políciu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # blu 2017-03-09 15:03
Iný spôsob nebol ? štátom platení vykopávači obočí sa mohli konečne niekde prejaviť , svoje naučené hmaty a kopy efektne ukázať slovači
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-17 # xmarek 2017-03-09 15:56
Jakým způsobem já jakožto obyčejný občan zabráním tomu, aby se ke mně policie nechovala podobným způsobem?

Ve své podstatě pouze tím, že budu apelovat na politiky: goo.gl/CDEHll aby k tomu nedocházelo. A budu je "otravovat" tak dlouho až to začnou řešit.

Prostě budu jako ta štěnice. Otravná neustále SPAMující: goo.gl/iKiiV3 až se z toho ty pijavice nahoře potento.

A myslíte si, že pak budou spokojeně chrochtat?

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Anunaki 2017-03-09 16:35
Až budeš nafetlej brázdit silnice v autě plnym dětí, který řídíš podruhé v životě, tak doufám že tě policajti rovnou odstřelí..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Lucif 2017-03-09 16:58
A s ním omylom aj deti, že. Tebe by som teda zbroják nedal.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Anunaki 2017-03-09 19:06
To je ale zodpovědnost toho řidiče a ne policajtů. O to jde. Kdyby je postříleli všechny, nebo sjelu ze skály a zabili se, pořád to bude odpovědnost toho řidiče. Ten kdo situaci způsobil je zodpovědný za to co se udá. Pokud mi zloděj vleze do bytu tak ho odstřelím a je to jeho problém, on tu situaci začal. A že to byl nezletilej kluk co chtěl jen nějaký prachy na fet je mi líto, ale nemůžu to čuchat. Chápu Vaše ideály, ale jsou nemístné. To přestaneme střílet po teroristech, protože možná mají pod bundou dítě? nebo někdo unesl jejich rodinu a vydírá je?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lucif 2017-03-09 19:28
Áno, to je zodpovednosť a blbosť toho vodiča. Ale to už je jedno, keď sú deti mrtvé. Keby zišli zo zrázu, tak za to samozrejme policajti nemôžu, ale keď im vpália guľku do hlavy, lebo sorryjako kolaterál, my sme mierili na gumy, tak zato samozrejme áno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Anunaki 2017-03-09 19:44
Tedy myslíte že je z hlediska bezpečnosti lepší nechat lidi ujíždět? Tedy v praxi by to vypadalo tak že bude každej druhej řídit ožralej a kdyby náhodou ho chtěli policajti zastavit tak ujede? Protože to mi z toho vychází, buď se ujíždějícící vůz zastaví všemi dostupnými prostředky, nebo se nechá jet.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Lucif 2017-03-09 20:35
Už som to tu dnes písal, ako sa zastavuje vozidlo. Nie je na tom nič zložité a ide to aj bez použitia smrtiacej zbrane.

Napr. ako to robia Rusi:
www.youtube.com/.../

Alebo toto, a hlavne dobre počúvaj čo pri tom hovoria - oni ani nespravia "pit maneuvre" keď by tým mohli ohroziť ostatných. Pit manéver je v čase 6:06:
www.youtube.com/.../

Tu použijú "spike strip", v čase 0:35:
www.youtube.com/.../

A toto je budúcnosť, lasso na zastavovanie áut :):
www.youtube.com/.../

Vylepšené spiky:
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Lubomír Cechman Vorac 2017-03-09 17:38
Cituji Anunaki:
Až budeš nafetlej brázdit silnice v autě plnym dětí, který řídíš podruhé v životě, tak doufám že tě policajti rovnou odstřelí..

Bůh ochraňuj všechny jestli jdeš dnes do služby
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Anunaki 2017-03-09 19:24
Nejsem policajt, jen mojí neteř sejmul ožralej kluk v ukradeném autě. Možná to můj úsudek trochu mlží, ale stejně si stojím za svým že jakmile se rozhodnete ujíždět policii, tak vše co se následně udá je na Vaší zodpovědnot.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # mysak001 2017-03-09 18:58
Cituji xmarek:
Jakým způsobem já jakožto obyčejný občan zabráním tomu, aby se ke mně policie nechovala podobným způsobem?

Ve své podstatě pouze tím, že budu apelovat na politiky: goo.gl/CDEHll aby k tomu nedocházelo. A budu je "otravovat" tak dlouho až to začnou řešit.

Prostě budu jako ta štěnice. Otravná neustále SPAMující: goo.gl/iKiiV3 až se z toho ty pijavice nahoře potento.

A myslíte si, že pak budou spokojeně chrochtat?S peticemi si tak víš co,...vytřou s nimi prdel,vždyť si z nás dělají srandu už zcela otevřeně (vyniká mimo jiné židovský podvodník a udavač babiš).

JEDINÉ PETICI,KTERÉ TI ZMRDI ROZUMÍ JE TA OLOVĚNÁ !!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # contumax 2017-03-10 08:45
Myšák 001

Když neplati už ani zákony, bude platit olovo...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # contumax 2017-03-10 08:47
Myšák 001

Úžasný...!!!

Úžasná pravda...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # contumax 2017-03-09 17:23
Rozhodně mají prostředky na zábrany před ujíždějícím autem, ty ozubený hroty - zábrany se jen položí na silnici pár kilometrů před ujíždějícím řidičem...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # anča 2017-03-09 17:57
Som zvedavý na ohlasy keby tá fula počmáraná zabila voľakoho nevinného v oproti idúcom aute,nedajbože celú rodinu.Doprial by som to každému čo tu nadáva na policajtov,aby mu taká počmáraná škatuľa rozbila len auto a poisťovňa mu nedala ani drajciar!!!!!!! !!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Lubomír Cechman Vorac 2017-03-09 19:21
Cituji anča:
Som zvedavý na ohlasy keby tá fula počmáraná zabila voľakoho nevinného v oproti idúcom aute,nedajbože celú rodinu.Doprial by som to každému čo tu nadáva na policajtov,aby mu taká počmáraná škatuľa rozbila len auto a poisťovňa mu nedala ani drajciar!!!!!!!!!

Na základě úvahy KEBY, KDYBY ji chtěli zastřelit a pak brutálně ukopat k smrti! Běž se vykecat do nejbližší nálevny, tam ti ty kecy neprojdou beztrestně jako tady!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Anunaki 2017-03-09 19:49
To by tu brečeli jak jí ti neschopní policajti nedokázali zastavit a proč teda nestříleli když nezastavovala :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # contumax 2017-03-09 18:12
Ty nacisti nejsou normální, to představují státní moc..
???

To vypovídá o tom, že stát je o ničem, k policii berou psychopaty a primitivní násilníky...

Jsem zvědav až se to otočí a lid půjde proti nim...!!!

Zalezou jako potkani...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # mysak001 2017-03-09 18:51
Cituji contumax :
Ty nacisti nejsou normální, to představují státní moc..
???

To vypovídá o tom, že stát je o ničem, k policii berou psychopaty a primitivní násilníky...

Jsem zvědav až se to otočí a lid půjde proti nim...!!!

Zalezou jako potkani...!!!


Máš absolutní pravdu,...ale co očekáváš po žoldnéřské de facto ochrance protinárodní protektorátní,l ikvidační,...po dvodem,velezrad ou a zpronevěrou národního majetku k moci se dostavší židovské loutkové pseuovládě?!
Policie ČR,stejně jako podobné složky ve všech židy likvidovaných státech-rozumně jme státech většiny Evropy s nainstalovanými "vládami",majíc ími jediný cíl-likvidaci a nahrazení původního obyvatelstva.

Jich-pijavic a vlastizrádců jsou destítky,stovky ,maximálně tisíce,...nás jsou miliony a přesto se necháme hrstkou talmudistických sionistických prasat bez odporu likvidovat,tero rizovat,okrádat ! Oni z nás stáhnou kůži za živa,pokud reálně nepocítí odpor,který musí být razantnější jejich uzurpace.
Tady,dokud se na ulicích nebude střílet a ti zmrdi nebudou nacházet své spoluzloděje s prostřelenou hlavou v příkopech,nikdy se nic nezmění,neboť oni rozumí pouze brutální síle a jedinou formou PETICE,které rozumí,je strach z vlastní smrti(dle Talmudu zásadně nevěří v posmrtný život).

A zločinecká organizace POLICIE??
Brzo nadejde obdoba toho,když naši Ruští bratři hnali napříč Evropou prašivý Wehrmacht.
Všichni příslušníci zločinné SS byli na místě za svá zvěrstva zastřeleni.
Podobný osud stihne i současné zločince,..ale je jen jediný rozdíl,tím totiž je skutečnost,že ve své době jednotky SS svůj národ v podstatě opravdu chránily,...ale současná zločinecká organizace PČR národ zcela evidentně likviduje (vědomně plní likvidační rozkazy protektorátní správy) ,o to je to horší a zcela neodpustitelné.
Za vlastizradu a napomáhání národní genocidě je trest smrti zcela jednoznačný!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Lucif 2017-03-09 20:04
Citace:
dle Talmudu zásadně nevěří v posmrtný život
Pretože pre Chazarov ani žiadny nie je. Boli naklonovaní v labáku v časoch Adama. Oni sa neinkarnujú, je to telo bez duše.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # zuza1 2017-03-10 13:23
Přesně tak, nemají Ducha ani Svědomí. Tak je psáno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # contumax 2017-03-10 08:43
myšák001

Absolutní se souhlas myšáku...!!!

Dávám Ti sedm hvězd...!!!

1 *******
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # vojta 2017-03-09 19:25
Otřesné! Ale žijí! V některých státech USA by byli už všichni po smrti. Chci věřit, že slovenskou policii neškolí psychopatičtí instruktori z USA.
"Červený koberec" M.Kotlebovi na nejvyšší místa ve slovenské vládě!!!! A rychle!!!!
Jediná odpověď ..... Česko pak bude následovat ....
Zatím pozdravuji Ahoj a doufám, že to nebudu muset psát v budoucnu povinně nějak arabsky?!?! Vojta
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # MA3X 2017-03-09 23:09
feťačka je svině, mohla zabít lidi, udělali blbost, ýe uniklo video, skoro teroristka, , patří ji to, magorce
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # chromolibden 2017-03-10 13:10
Všichni holanďané jsou féťáci !!! Svině a terroristi.A všechny vožralce za volantem ukopeme k smrti,protože jsou to alkoholici.

To jsou názory ... až se člověk nestačí divit.

Nekdy si říkám,že jsem rád za ty svině co nám vládnou,než aby nám vládli takový zaslepení chudáci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Lubomír Cechman Vorac 2017-03-10 18:32
Cituji chromolibden:
Všichni holanďané jsou féťáci !!! Svině a terroristi.A všechny vožralce za volantem ukopeme k smrti,protože jsou to alkoholici.

To jsou názory ... až se člověk nestačí divit.

Nekdy si říkám,že jsem rád za ty svině co nám vládnou,než aby nám vládli takový zaslepení chudáci.

Taky se nestačím divit, ale za ty ,, svině" bych až tak rád nebyl ????
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Lubomír Cechman Vorac 2017-03-10 18:21
Cituji MA3X:
feťačka je svině, mohla zabít lidi, udělali blbost, ýe uniklo video, skoro teroristka, , patří ji to, magorce

Nevysazuj předepsané léky, realita tě může zabít
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # květák 2017-03-10 01:12
Vidím to úplně jinak....už Švejk říkal ...disciplína musí bejt ..vy kluci pitomí ..jinak bychom lezli po stromech jako vopice....celou tuhle smutnou věc zapříčinila nedisciplínovan á 22 letá holka....pominu to, že ji asi surově pak zmlátili.....vý sledek....polic ajti to odserou...átové od rodin...popř .vězení, bez práce apod...mohli se na ni vyprdnout....al e to už by platilo,to co já říkám...jako důchodce....pol icii k životu nepotřebuji, jsou úplně k hovnu,za řivot mě dali pár pokut za pásy a mírné překročení rychlosti...kdy ž jsem je potřeboval...ne byli k nalezeni...moje zkušenost....po licie je k hovnu a když nějakému darebákovi nebo darebačce nakopou prdel, tak jdou bručet....mají to těžké....k policii by měli brát slepce, aby neviěli, když děláte lotroviny....po sledně byl případ kdy pacifikovali poldové nějakého ksindla,který jim rozmlátil auto až u toho vypustil duši..nemám rád policajta ani darebnice....a kdo s ní sympatizuje, at navrhne zrušení policie...jsem pro...aspoň můžeme jezdit vožralý...a bez papírů...a chodci ať se modlí...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # cocoa darriba 2017-03-10 08:32
stačí použít mozek , a ne varlata, ale to je předem vyloučeno výběrem kandidátů a především populace
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Jarek* 2017-03-10 11:41
Je to hnus. Nic neospravedlní divokou střelbu a následné kopance do postřelené ženské ležící na zemi. To není policie, ale sprostá banda psychopatů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Lubomír Cechman Vorac 2017-03-10 18:16
Cituji Jarek*:
Je to hnus. Nic neospravedlní divokou střelbu a následné kopance do postřelené ženské ležící na zemi. To není policie, ale sprostá banda psychopatů.

Máš u mě sto a více plusů
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.