AC24.cz

AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

Ze světa

Krušné chvilky na palubě Airbusu, který se třepal jako pračka. Pilot vyzýval k modlitbám

Nedělní ranní let z australského Perthu do Malajsie se pro 359 lidí na palubě změnil z pohodové cesty na chvíle obrovské hrůzy.

Ani ne po dvou hodinách od vzletu se ozval hlasitý výbuch z motoru a Airbus A330 se začal pořádně třást. Cestujícím na klidu nepřidala ani prosba kapitána, který je vyzval, aby se modlili.

Tragédie na výletní lodi: Hrůzostrašné záběry sekund boje o život, 6 mrtvých, 31 pohřešovaných

Na přehradě Guatapé, nedaleko kolumbijského města Medellín, se v neděli potopila turistická loď se zhruba 160 pasažéry. Šest lidí zahynulo a dalších 31 je nezvěstných, informoval prezident Juan Manuel Santos, který přijel na místo neštěstí.

Jak řekl, 122 lidí se podařilo zachránit nebo se dokázali dostat na břeh vlastními silami. Na pomoc k potápějící se čtyřpodlažní trajektu El Almirante okamžitě vyrazily rekreační lodě i vodní skútry a pomáhali zachránit co nejvíce lidí, čímž zřejmě zabránili ještě větší tragédii. Po dalších, kteří mohli přežít, pátrají záchranáři, včetně hasičů z okolních měst a pilotů ozbrojených sil.

Merkron: Merkelová s Macronem říkají, že po Brexitu bude už konečně EU pracovat pro Německo s Francií

(AFP) — Emmanule Macron a Angela Merkel využili prvního bruselského summitu francouzského prezidenta v pátek, aby vyslali nepochybné poselství, že jejich země mají v úmyslu vést EU v jejím po-brexitovém obrození.

Tento franko-germánský mocenský pár po schůzkách s 26 protějšky z Evropské unie uspořádal neobvyklou společnou tiskovou konferenci s oběma svými vlajkami na pozadí spolu s modrým logem tohoto bloku se žlutými hvězdami.

Švédsko zařadí „genderové projevy a sexuální příslušnost“ mezi zločiny z nenávisti a říká, že rasa je nevědecká

Švédský ministr spravedlnosti Morgan Johansson oznámil, že vláda hledá jak zařadit „genderové projevy a sexuální příslušnost“ do své současné legislativy o zločinech z nenávisti. Současná legislativa zločinů z nenávisti, známých jako podněcování k nenávisti, se vztahuje na projevy zaměřené na lidi na základě jejich sexuální orientace, rasy a náboženského přesvědčení.

Co to má znamenat? Na Marsu Googlem objeveny lidské stavby

Na Marsu se objevují na fotografiích s velkým rozlišením údajné lidské instalace. Vidíme budovy vybavené solárními panely k neustálému napájení a parabolické rádiové antény. Jsou tam rovněž snímky vnitřků těchto obrázků, což nás vede k domněnce, že to je od NASA žert.

Google s NASA si z nás dělají legraci?

Stanley Kubrick učil Nicole Kidman, že svět řídí pedofilové

Stanley Kubrick tvrdíval, že „svět řídí pedofilové“, uvádí Nicole Kidman, která říká, že ji tento mainstreamu se stranící režisér během natáčení filmu u nás promítaného pod názvem Spalující touha s původním názvem v angličtině Oči doširoka zavřené (označující lidi odmítající vidět, co odporuje jejich předsudkům) poučoval o tom, „jak svět opravdu funguje a kdo je opravdu za scénou.“

„Stanley mi vyprávěl, jak je svět řízen pedofily,“ vzpomínala Nicole Kidman, když v Los Angeles propagovala Velké malé lži od HBO.

Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.