AC24.cz
AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

loading...

Ze světa

Bývalý agent CIA prozrazuje detaily metod umlčení informátorů. Nyní pochopíte, proč se tak málo informací dostane ven

Po dobu viac než päť desaťročí tajné služby americkej vlády vyvíjali systematickú kampaň s cieľom zabrániť akémukoľvek zamestnancovi alebo bývalému zamestnancovi týchto agentúr v odhalení akýchkoľvek informácií, ktoré by podávali dôkazy o nelegálnych alebo protiústavných aktivitách vykonávaných americkou vládou.

Za týmto účelom vytvorili rozsiahlu sieť s cieľom umlčať kohokoľvek z týchto informátorov, členov jeho rodiny alebo príbuzných, ktorí by chceli sprístupniť nejaké z tajomstiev verejnosti.

VIDEO: Nespokojení farmáři stříkali suché mléko na budovu Rady EU v Bruselu

Výrobci mléka z deseti zemí, kteří se účastní protestní akce v Bruselu proti politice EU v mléčném průmyslu, nastříkali s pomocí ventilátorů na budovu Rady EU tunu suchého mléka, píše Efe.

Mlékaři pro řešení krize požadují vytvořit stálý mechanismus regulace výroby mléka v zemích EU.

Pákistán vyhrožuje použitím jaderných zbraní, pokud na něj Indie zaútočí

Pákistán oznámil, že použije všechny zbraně, které má k dispozici, aby ubránil svou zemi, včetně jaderných zbraní. Oficiální zástupci Pákistánu vyhrožují použitím jaderných zbraní pokud se Indie pokusí o invazi po tom, co náčelník indické armády vydal prohlášení, že v případě teroristického incidentu zaútočí na Pakistán. 

Jeden ze zástupců řekl pro Financial Times: „Pokud bude někdy naše národní bezpečnost ohrožena cizí vyspělou silou, tak Pákistán použije všechny své zbraně - a tím myslím všechny zbraně - aby ochránil svou zemi.“

Trump: CNN bude v Bílém domě zařazeno na blacklist - další média budou následovat

CNN bylo zakázáno se účastnit veškerých Trumpových událostí během proběhlé páteční inaugurace. S odkazem na zdroj v přechodném týmu, zde stanice nebude vítána ani na budoucích tiskových konferencích Bílého domu.

CNN bylo obviněno za neobjektivní zpravodajství již během voleb, Trump nazval toto médium za „fake news - falešné zprávy“, které tlačí svojí destruktivní agendu.

Tato „fanynka“ Donalda Trumpa psychicky neunesla jeho inauguraci

Stejně jako nový americký prezident Donald Trump složil přísahu, jeho pravděpodobně odpůrkyně vyjádřila svůj značný nesouhlas, když seděla se zkříženýma nohama v blízkosti Capital Hill. Nový prezident složením slibu ukončil osmileté vládnutí Baracka Obamy, jehož odkaz z velké části odmítá a ohlašuje jeho demontáž.

Odhalení cenzurního průmyslu „falešných zpráv“

  • Jmenujte jediného člověka nebo organizaci, jimž byste věřili, že by měli kontrolovat, co říkáte. Komu důvěřujete, že by měl kontrolovat, co můžete číst, nebo za vás činit rozhodnutí o tom, co je pravda a co pravda není? Komu důvěřujete, že by mohl dělat policistu nad vaším myšlením?
  • Německá vláda si myslí, že přesně ví, kdo by měl být arbitrem pravdy a které články by se mělo dovolovat, aby byly vystaveny. Ona sama!
  • To by vedlo k monopolizaci mediálního průmyslu. Jedna nebo dvě ohromné platformy by dominovaly veřejné debatě; okrajové hlasy by byly ignorovány nebo vyloučeny.
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.