AC24.cz

AC24.czZe světa

Sociální sítě

Reklama

Ze světa

Přichází větší hrozba pro lidstvo, než jaderná válka. Sto předních vědců varuje: zastavte to!

Více než 100 předních technologických expertů, včetně miliardářů a šéfa společnosti Tesla Elona Muska, vyzvalo OSN, aby zakazovala vývoj takzvaných „robotů zabijáků“. Odborníci na umělou inteligenci varují ve svém dopise před třetí revolucí v bitvě a říkají, že „smrtící autonomní“ technologie je Pandořina skříňka. Je důležité jednat včas a zakázat používání umělé inteligence při manipulaci se zbraněmi.

„Když se tyto metody rozvíjejí, rozsah možných ozbrojených konfliktů se výrazně zvýší a míra, s jakou budou tyto případy moci jít daleko, přesahuje lidské porozumění,“ říkají odborníci.

Islámský stát oznámil další evropské město, ve kterém má být uskutečněný teroristický útok

Teroristická organizácia pôsobiaca pod názvom Islamský štát oznámila, že najbližší útok plánuje v Ríme, uviedol Telegram-kanál Shot.

V sociálnej sieti sa objavila fotografia rímskeho Colosea s textom, že „stane sa to čoskoro“. Predtým Islamský štát zobral na seba zodpovednosť za teroristický akt v Barcelone, kde dodávka  vletela do davu ľudí prechádzajúcich sa po bulvári La Rambla. 14 ľudí zahynulo, viac než 100 bolo zranených.

Vědci na dálku tajně „hacknuli“ mozek a zmocnili se kontroly nad pohyby těla

Vědci objevili způsob, jak tajně lidské bytosti hacknout mozek a zmocnit se kontroly nad jejími končetinami.

Tým vedený profesorem fyziky Arnsem Pralle, PhD z Univerzity v Buffalu našli způsob, jak testované subjekty zmrazit na místě a zcela je zbavit kontroly nad jejich tělesnými funkcemi pomocí nové techniky zvané „magneto-termální stimulace.“

Bgr.com píše:

11. září naplánovaly určité živly ve Washingtonu a v Tel Avivu, tvrdí americký vědec

Teroristické útoky z 11. září nebyly plánovány a řízeny z Afghánistánu, jak tvrdí prezident Donald Trump, uvádí americký vědec a žurnalista Dr. Kevin Barrett.

Dr. Barrett, který je zakládajícím členem Vědeckého panelu pro vyšetřování 11.9, řekl Press TV, že ty útoky byly zrežírovány určitými živly ve Washingtonu DC a v Tel Avivu. Barrettovy komentáře přichází po prohlášení proneseném Trumpem během jeho politického proslovu o Afghánistánu.

Švýcarská studia potvrdila, co někteří dávno vědí. Svět kontroluje pouhých 147 korporací

Studie švýcarského Spolkového institutu technologií v Zurichu zjistila, že svět kontroluje pouhých 147 korporací, které inscenují světové události a kontrolují vlády.

Tato analýza, která sledovala vztahy mezi 43 000 nadnárodními korporacemi, identifikovala, že pouze malá hrstka mega-korporací, převážně bank, má disproporční moc nad světovými událostmi.

Používala známý dětský pudr, dostala rakovinu. Firma Johnson & Johnson musí vyplatit rekordní odškodné 417 milionů dolarů

Porota v americkém Los Angeles udělila v pondělí společnosti Johnson & Johnson rekordní odškodné 417 milionů dolarů hospitalizované ženě. Ta tvrdila v žalobě, že dětský pudr způsobuje rakovinu vaječníků, když se pravidelně aplikuje v rámci hygieny žen.

Verdikt v soudním procesu zahájeném společností Evou Echeverriovou představuje nejvyšší částku přiznanou v soudním řádu v podobných případech vůči firmě Johnson & Johnson v celých Spojených státech.

Top of Page

Copyright © 2011–2017 AC24, s.r.o. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.