Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domova

Sociální sítě

Reklama

Z domova

Markéta Šichtařová: Češi milují svého prezidenta

Nemyslím Toho Jednoho Prezidenta jako Frantu Vopičku. Myslím prezidenta jako úřad. Jako symbol. Historie tomu totiž chtěla, že hned první československý prezident byl výrazná osobnost.

Většina lidí je přesvědčena, že pozitivně výrazná osobnost. Jiní si naopak myslí, že kupříkladu díky svému vřelému postoji k pozemkové reformě byl negativně výrazná osobnost.

Pozor na bankomaty! Čtenář varuje spoluobčany před novým trikem, jak získat vaše peníze

Čtenář nám zaslal následující informaci o nepříjemné zkušenosti s bankomatem České spořitelny v Hodoníně, samozřejmě se nemusí jednat o ojedinělý případ:

5. 1. 2018: Ahoj přátelé. Hned se s Vámi musím podělit, jak jsem málem přišel o deset tisíc korun.

České školy dostaly mapy s ruským Krymem. Přišla okamžitá reakce z Ukrajiny

V jedné z pražských škol otec budoucího žáka objevil ve třídě mapu Evropy s ruským Krymem. O tom informoval na Twitteru.

„Dnes jsem zašel do školy na Praze 1, kam bude chodit můj syn. A co tam mají za mapu Evropy ve třídě? Učitelka o tom ví, omlouvá se, ale prý jim tyto mapy poslalo ministerstvo," napsal uživatel ppk na svém mikroblogu.

Václav Kytička: Volil jsem Horáčka, neprošel. Nesnáším Zemana, nyní volím Drahoše. Co se ale stane pak?

Z obavy o osud naší země, jsem se pokusil napsat trochu ironický, vcelku krátký článek. Motivován jsem zejména obrovskou obavou, že řada voličů kandidátů, kteří neuspěli v 1. kole, zcela bezmyšlenkovitě zvolí na truc současnému prezidentovi kandidáta Jiřího Drahoše.

Z toho mám ale osobně obrovský strach, neboť jej považuji za pózéra a slabocha, který sám bez názoru, bude dělat pouze to, co mu bude poraděno ze strany takových kapacit jako je Jakub Janda, kterého financuje kdoví kdo.

Český premiér Babiš požádá o vydání k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo

Český premiér Andrej Babiš (ANO) i předseda poslaneckého klubu jeho strany ANO Jaroslav Faltýnek požádají o vydání k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo.

Babiš na tiskové konferenci v úterý ráno uvedl, že z něj média dělají lidskou obludu, která v tom nechá rodinu a děti.

...

Jaroslav Kuchař: Koho volit na Hrad?

Ještě nikdy nebylo rozhodnutí tak obtížné. Jednak z hlediska omezeného výběru, jednak z důvodů vážnosti situace na domácí i zahraniční scéně a tedy i možných důsledků pro občany.

Neřešíme jen to, kolik nám zbyde v peněžence díky konání politiků. Jde bohužel o daleko víc. Nároky na roli prezidenta tím výrazně zesilují a jeho směřování a vliv rozhodnou o mnohém. (příspěvek vyšel 11. ledna 2017)

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás