Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaMuž, který byl odsouzen na 12 let za střelbu na exekutory napsal tento vzkaz před svou sebevraždou

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Muž, který byl odsouzen na 12 let za střelbu na exekutory napsal tento vzkaz před svou sebevraždou

Jaroslav Janata z Napajedel měl v následujících dnech nastoupit do vězení za to, že střílel na exekutory. Soud mu vyměřil 12letý trest za mřížemi, místo toho spáchal sebevraždu skokem ze sedmého patra panelového domu.

Několik hodin před svou smrtí zanechal na svém blogu vzkaz, který si nyní níže můžete přečíst.

V úterý dvanáctého ledna 2016 jsem přijel domů z noční směny. Dal jsem si sprchu a u půl osmé ráno jsem šel spát. Ze spaní mne probudil zvláštní zvuk.

Přinutilo mne to vstát. V polospánku jsem zajistil západku dveří od pokoje. A v tom jsem uslyšel kroky a hlasy nejméně dvou osob, které se pohybovaly v předsíni mého bytu. Jejich hlasy jsem slyšel, ale v psychickém stavu v jakém jsem se nacházel, tedy vyděšen k smrti, jsem nevnímal smysl či význam jejich slov. Rychle jsem se obléknul a ve strachu o svůj život jsem vytáhnul svou legálně drženou zbraň. Cizí osoby se pohybovaly v mém bytě a pokoušely se násilím dostat ke mně do pokoje. Ve strachu o své zdraví a život jsem natáhnul závěr své téměř 70 let staré pistole Browning ráže 6,35 mm, a připravil se ke střelbě. Zamířil jsem na otevírající se dveře za kterými stáli dva neznámí muži. Oba dva se lekli a utekli mimo byt.

Došel jsem ke dveřím pokoje a rychle jsem je opět zajistil západkou. V tom jsem uslyšel, že se jeden z útočníků vrací. Slyšel jsem jeho hlas stále blíže. Musel stát na chodbě těsně u dveří mého bytu a hlasitě hovořil. Slyšel jsem zvláštní kovové zvuky, které zněly jako nabíjení dlouhé zbraně. To už jsem měl opravdu panický strach o svůj život. Z mého úhlu pohledu to vypadalo jako by se chtěl vrátit do mého bytu a opakovat svůj útok na mou osobu. Rozhodl jsem se pro varovný výstřel. Nejdříve měl směřovat do podlahy. Potom jsem si to rozmyslel a chtěl raději vystřelit do stropu. Zbraň má dvoučinnou spoušť. Spoušť se musí nejdříve stlačit a až při jejím uvolnění dojde k výstřelu. V průběhu pohybu zbraně směrem ze zdola nahoru došlo k uvolnění spoušť a tedy k výstřelu. Střela prošla dveřmi pokoje v jejich levé části z mého pohledu. Přesně 32 cm od levého okraje dveří a 53 cm od jejich pravého okraje. Hlas útočníka zněl zprava. Střela tedy vůbec nemířila jeho směrem. Měla za úkol jej varovat, aby se nepokoušel znovu opakovat svůj násilný vstup do bytu a útok na mou osobu. Došel jsem ke dveřím pokoje. Odemknul jsem zapadku a otevřel dveře do předsíně. Pootevřenými dveřmi jsem uviděl stát v mezipatře cizí osobu. Namířil jsem na ni zbraň a dotyčný se dal na útěk po schodišti dolů. Chtěl jsem zavřít hlavní dveře. Na nich byl přilepený papír, který jsem strhnul a zároveň jsem zabouchnul hlavní dveře. Pravděpodobně jsem si papír přečetl a zjistil jsem, že neznámé osoby, které za použití brutálního násilí vnikly ke mně do bytu, když jsem tvrdě spal po noční směně, jsou zřejmě exekutoři. Stále v polospánku jsem se pohyboval po bytě. Byl jsem i na balkoně. Sednul jsem si na gauč a únavou usínal. Probral mne silný zvuk vrtulníku těsně před mými okny. Vzal jsem si bundu a vyšel na balkón. Mezi domy právě přistával policejní vrtulník a z něj vybíhali ozbrojení policisté. Na balkoně vedlejšího bytu se objevil muž v černé policejní uniformě a představil se jako policejní vyjednavač. Požádal mne zda bych mu nevydal svou zbraň. Mám k uniformám respekt a tak jsem mu vydal svou zbraň a náboje. Potom jsme se dohodli, že na mne počká přede dveřmi mého bytu. Cestou jsem jako zákonů dbalý občan vzal svůj občanský průkaz.

V předsíni jsem zjistil, že se nemůžu dostat ven z bytu. Když jsem zabouchnul hlavní dveře už v nich nebyl zámek ani klika. Takže dveře se zevnitř nedaly otevřít. Klika ležela na chodbě. Museli mi otevřít zvenčí členové zásahové jednotky. Vyšel jsem ven. Prohledali mne a nechal jsem si nasadit pouta. Potom mne odvezli do Zlína na Policii. Tam jsem absolvoval dechový test na alkohol s negativním výsledkem. S policejní hlídkou jsme odjeli do Baťovy nemocnice na odběr krve kvůli přítomnosti alkoholu či omamných látek. Opět s negativním výsledkem.

Poté jsem absolvoval několik výslechů. Parafinový test na přítomnost povýstřelových zplodin. Odevzdal jsem bundu a košili na testy. S policisty, kteří se chovali naprosto profesionálně a korektně jsem plně spolupracoval. Skončil jsem v cele předběžného zadržení. Souhlasil jsem s prohlídkou svého bytu. Asi v půl páté jsme jeli zpět do Napajedel. Policejní technici změřili důležité údaje a odebrali stopy. Například vystřelenou nábojnici. Byt byl opatřen náhradním zámkem a zapečetěn. Vrátili jsme se do Zlína a noc jsem strávil v cele předběžného zadržení. Spát se tam moc nedá. Druhý den odpoledne už jsem kvůli nedostatku spánku byl smrtelně unaven. Odmítl jsem výslech a policisté mne propustili. A šel jsem na autobus a jel domů.

Telefonoval jsem rodině a přátelům. A zjistil, že kvůli jedinému varovnému výstřelu, který rozpoutal doslova válečné manévry, jsem mediálně slavný. Ale budu čelit obvinění z trestného činu vyhrožování zbraní úřední osobě a maření výkonu soudního rozhodnutí. To by mne nenapadlo. V okamžiku, kdy jsem mířil na oba neznáme muže jsem samozřejmě ani náhodou netušil, že se jedná o úřední osoby. Byl jsem probuzen z hlubokého spánku. Protože jsem celou noc pracoval a šel spát až v půl osmé ráno, měl jsem v devět ráno, kdy se dotyční násilím dostali do mého bytu v podstatě hlubokou noc. Asi tak půl druhé ráno. Když vás někdo vzbudí v půl druhé ráno a vnikne k vám do bytu, asi nelze předpokládat, že se budete chovat normálně a racionálně jako přes den a v bdělém stavu.

Pokračoval jsem normálně v životě. Chodil jsem do práce, zdravil sousedy, chodil nakupovat, jezdil autobusem. Asi po týdnu jsem se od kolegy z práce dozvěděl, že mne státní zástupce obvinil z vraždy ve stadiu pokusu. To je úmyslný a plánovaný trestný čin se sazbou 15 let nepodmíněně až doživotí. Přečetl si to někde na internetu. Trochu nezvyklé. Takže jako potencionální vrah jsem prakticky celý rok pokračoval ve svém životě. Státní zástupce neměl jediný důkaz, který by potvrdil jeho verzi příběhu. Přesto to s nesmyslnou žalobou zkusil a soudkyně to prostě bez důkazů akceptovala. Společnost si patrně oddechla, že jsem jako hrozba pro občany byl za pokus o vraždu v říjnu odsouzen na 12 let nepodmíněně do vězení. Ani odvolání k vrchnímu soudu v Olomouci nepomohlo. Jsem prostě hrozba.i kterou je třeba zavřít až zčerná. Přitom se nikomu nic nestalo a úmyslně jsem nikoho neohrozil. Ale bylo třeba vytvořit obětního beránka a exemplární případ. Možná, že se losovalo z klobouku a vytáhli moje jméno.

Stav české justice je opravdu tristní. Možná právě to je důvodem, že tento stát tak vzdaluje civilizovaným, demokratickým a právním státům západní Evropy. Jen pár čísel pro národohospodáře amatéry. Za loňský rok, kdy jsem čelil obvinění jsem pracoval. Byl jsem užitečný. Svou prací jsem vydělal s odvody zaměstnavatele asi 250 tisíc korun superhrubého. Na zdravotním pojištění byl odvod asi 30 tisíc, na sociálním skoro 50 tisíc, na dani z příjmu asi 16 tisíc korun. Čistého jsem vydělal asi 160 tisíc korun. Na splácení svých dluhů jsem z toho použil asi 50 tisíc. Nyní mne čeká nejméně 8 let ve věznici s ostrahou. Denní náklady na jednoho vězně pro daňové poplatníky dělají něco přes 1500 korun. Ročně téměř půl milionu. Můj osmiletý pobyt(po dvou třetinách trestu můžu být propuštěn)bude stát daňové poplatníky nejméně 4 miliony korun.

Přitom nechtělo to moc. Stačilo změnit obvinění z plánovaného úmyslného činu vraždy ve stadiu pokusu na zabití ve stadiu pokusu. Trestní sazba je 3-10 let. A udělit trest na spodní hranici. Tedy vězení na tři roky. Nejlépe s podmíněným odkladem dejme tomu na pět let. Za těch pět let bych daňové poplatníky nestál ani korunu. Naopak. Při stávajících příjmech bych za těch pět let odvedl do státní pokladny asi 150 tisíc korun na zdravotním pojištění, asi 250 tisíc korun na sociálním pojištění, asi 80 tisíc na dani z příjmu a svým věřitelům bych zaplatil asi 250 tisíc korun. Ale hlavně udělal bych spoustu poctivé práce a byl bych této společnosti prospěšný a užitečný. Není divu, že to s touto zemí jde z kopce. Když za čin, který jsem spáchal jsou de fakto trestání všichni daňoví poplatníci. Přitom jeho společenská nebezpečnost byla naprosto zanedbatelná. Zejména ve srovnání se skutečně násilnými trestnými činy.i které mají za následek zranění či dokonce smrt jiných osob.

Možná by se měli daňoví poplatníci zamyslet, zda se jim vyplatí platit tak drahý represivní aparát, který místo na jejich zájmy mysli spíše na ty své. Až vám v nemocnici řeknou, že na operaci vašeho dítěte není dost peněz, zamyslete se proč má tato země více policistů, soudců, příslušníků vězeňské služby a hlavně vězňů v přepočtu na sto tisíc obyvatel, než neskonale bohatší země západní či severní Evropy. Možná jsou bohatší zkrátka proto, že neutrácí peníze daňových poplatníků zbytečně. Jako v mém případě.

Samozřejmě jako rozpočtové odpovědný občan vím, jak se legálně vyhnout nástupu do vězení a ušetřit tak českým daňovým poplatníkům náklady za můj pobyt ve věznici s ostrahou. Bohužel tento způsob je opravdu až příliš definitivní. Ale je jediný. Není na vybranou.

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-13 # Jan Kadlec 2017-02-24 14:33
Jsem nedůvěřivý člověk. Rád bych si přečetl také vyjádření druhé strany, než si udělám obrázek...EDIT: Za co ten mínus? To mám jako ihned sežrat všechno, co si přečtu?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-47 # limopivo 2017-02-24 14:51
Ano, to je princip zdejsiho webu. Musi se verit, nikoli myslet. To se zde tresta minusy.

Pokud to bylo, jak to ten pan posal, tak je to obrovska prasarna. Ale souhlasim s vami, je to jen pohled z jedne strany.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Popo 2017-02-24 14:58
Cituji limopivo:
Musi se verit, nikoli myslet. To se zde tresta minusy.
Klameš až sa ti z huby práší!!! Za seba možem povedaž že už dávno nemyslím a pravda je taký že s tými mínusmi čo tu mám si možem už pomali začať tapetovať moju jaskyňku...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+56 # Josef Švejk 2017-02-24 14:51
Pokud vám chybí vyjádření druhé strany, tak sledujte pilně ČT24 a nakupujte státem podporovaná média. Možná pán bůh dopustí a vy zjistíte, že nedůvěřivost je jen váš soukromý pocit, kterým se podvědomě snažíte zamaskovat vlastní hloupost.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # Janina 2017-02-24 17:08
Čété už z pana Janaty udělala vyšinutého jedince, který neunesl ....bla, bla, bla.
Místo, aby se zamysleli nad tím, že celý systém exekucí je cílevědomě zaměřen na sociální a existenční likvidaci lidí.
Je to odporný systém.
Státní aparát by měl chránit sociálně i finančně méně gramotné jedince - to prosím není myšleno jako urážka, se vzděláním to nemá nic společného, protože je evidentní, že v těchto otázkách jsou někteří méně zdatní. (a může to být uklizečka zrovna tak jak inženýr).
Nemělo by docházet k tomu, aby lidé byli existenčně ohroženi.
Jistě, dluhy se mají splácet, ale má to být nastaveno tak, aby to nikoho existenčně nezničilo.
Exekutorské náklady o 100 i víc procent převyšující výši dlužné částky.
Za co? Vždyť ten exekutorský náklad představuje vypsání pár (tři, čtyři?) papírů.

Ano, lidé jsou nezodpovědní a půjčují si i na blbosti, které životně nepotřebují.
Jsou dokonale uzamčeni v materiálním světě, systému.
Žít na dluh, co na tom? Celý stát žije na dluh, celý svět žije na dluh. Je to tak snadné.
Vždyť se podívejte na reklamy - každá druhá je o tom, kdo nám půjčí peníze, jaká banka je lepší, neplaťte hned, ale až potom,....
Celý systém na tom stojí a je to jenom jedna z dalších deformací, degradací společnosti.
Okovy, které dobrovolně přijímáme a hlavně začínáme vnímat jako normu.
Pohlcení materiálním světem, roztáčíme spirálu státem posvěcené lichvy a nevidíme, že dostáváme cinkrlátka, pozlátka.
A víte co je nejhorší? Že pokřivují myšlení už i těch nejmenších dětí.
Je mi až špatně z toho jak przní už i naše krásné pohádky.
"Že já jsem si na ty jahody půjčovala" nebo - re-půjčka, to si děti vybaví, když se řekne Dvanáct měsíčků.
Ne, že dobro bylo odměněno.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Gabi 2017-02-24 17:57
Predpokladám, že tak ako v Čechách, aj na SK. My máme tých exekutorov aj exekuciií na počet obyv. viac. Ale chcela som o inom. To nie je iba o nezodpovednosti a nákupe jahôd. Koľkým zamestnancom, napriek tomu, že pracovali, nebola vyplatená mzda? Koľkí malí podnikatelia, živnostníci, boli poškodení reštrukturalizá ciou ich dlžníkov - nebol to len Váhostav a.s. - jeho dlhy odpustené, jeho veritelia si môžu ...ísť požičať za úžernícky úrok , aby nakŕmili deti, aby zaplatili povinné odvody. Vedia ma rozčúliť komentáre " dlhy sa majú splácať " Áno, majú! Ale aby sme to mohli napísať, musí platiť vymožiteľnosť práva . Pre všetkých, nielen pre horných 10 tisíc. To čo sa stalo, by malo byť mementom pre všetkých exekútorov, pre všetkých veriteľov, ktorí z dlhu 1000 eur dokážu hravo vyrobiť dlh 10 000 eur.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Janina 2017-02-24 18:46
Gabi, můj příspěvek byl všeobecný a hned v úvodu píšu, že stát by měl své občany chránit.
Ale nechrání, nepracuje pro blaho národa, pro spokojenost lidí, kteří si celý ten státní aparát platí.
Vím, že každý se může dostat do těžké životní situace, kdy je bez prostředků a jíst i bydlet se musí.
A tito lidé jsou ne vlastní vinou nahnáni do náruče lichvářů. A pak když nemohou najít práci, je to tragédie pro celou rodinu.
Další skupinou jsou lidé, kteří si chtějí pořídit bydlení. Bez úvěru nebo hypotéky si nemají šanci pořídit bydlení. A splácí až do důchodu.
A další skupina jsou ti, kteří si opravdu půjčují na blbosti a dostanou se do takové spirály, že vytloukají půjčku půjčkou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+34 # Josef Švejk 2017-02-24 20:33
"Stát by měl své občany chránit!!!" Vše ostatní je nadbytečné!
Stát, ve smyslu nadstavby společnosti je tu proto, aby pro své obyvatele zajišťoval servis, který si nemohou zajistit sami(!), proto si jej lidé vymysleli. Stát, který nastaví zákony, které umožňují okrádat obyvatelstvo ať už jakkoliv (vodné, zdravotnické poplatky, předražené a nekvalitní potraviny, prodej svých statků cizincům (roční zisk 300 mld do cizích kapes), nastavení koruny k euru na 27 kč = roční ztráta 1000 mld, nastavení mezd na úroveň 1/4 vzhledem ke srovnatelným státům,.... atd, atd). Nemá smysl zde všechno vypisovat. Podstatné je že vše toto náš stát od roku 89 neplní a toto neplnění systematicky prohlubuje. Tento stát si už 27 let neplní své nejzákladnější povinnosti na které vybírá povinně poplatky v podobě daní!
Z tohoto úhlu pohledu je tento stát protilidový a zločinný a lidé mají plné právo se tomu bránit všemi dostupnými prostředky! Opakuji - Všemi dostupnými prostředky! Až toto lidé pochopí, nebude docházet k podobným tragédiím, neboť nebudou existovat ani důvody, které by je způsobovaly!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # josh (xy) 2017-02-24 21:01
Na českém realitním trhu vybuchla bomba. K mání je jedna z nejdražších nemovitostí, která se v Česku kdy prodávala. Jde o zámek v Klecanech u Prahy, který si jeho majitel podnikatel Jens Beckhauser cení na jednu miliardu korun. Zprávu přinesly Hlavní zprávy Televize Barrandov. tyden.cz/.../...

Jen malá vsuvka,..kolik lidí tenhle neřád obral, kolik jich došlo exekuce,,a to za neschopnosti našich politiků, justice,...druá věc je ta, že tyto peníze zde měly kolovat, takto je vyveze jedinec ven.... okradl naše lidi, lidi, které nedovedl ochránit stát. Lidi staré i naivní, kteří nevěřili, že to je možné, protože žili i do r 1989. Dá se tedy říci, že je okradl tento stát s těmito politiky a jemu a mnoho dalším k tomu pomohl. Jsou to jen drobné, které nám zde chybí,...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Audit 2017-02-24 22:21
O kom mluvíš, o tom lidu, který v 89´ hnal komunisty, kteří jim dali bydlení, školství, zdravotnictví zdarma, doživotní jistoty a práci.
Tak PROČ dnes nadávají, proč nejdou znovu na tu Letnou?

PROTOŽE JIM TO VYHOVUJE - nic jiného mne nenapadá.
Když mi něco vadí, tak s tím něco dělám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # josh (xy) 2017-02-24 22:59
Myslíš, že jim to vyhovuje?
Někteří jsou staří, někteří pohodní, něktří,...ale určitě, tak jak si myslíš, že jim to vyhovuje je nesmyl. Je to ztráta nadějí, bezmosnost, pohodlnost,..
Vít Bárta, jednou zaplatil na demonstraci vlak z Ostravy a co se dělo?...Nastoup ilo 16 lidí - slovy "šestnáct", kteří si možná odjeli nakoupit.
Možná ti ostatní nechtěli být zesměšňováni, proč tam jsou, že jsou tam odboráři a pod...a podobně. Ale fakt je, že možná, že ten chumel ostraváků stmelený s houfem všech doufajích a věřících ve změny, mohl docílit změny.....Možná , že by ti ostraváci měli nazpět své byty, že by nemuseli hloupě přihlížet, jak jsou okradeni. Stačilo jít na ten Václavák, projít s davem na Narodní, hrdě koukat a nebo sklopit oči před zraky šašků shlížejících z Národního divadla,...a pak, a pak se nechat rozpustitv cajtam v davu...aby,..
Je to pohodlnost, je to mnoho faktorů, které nahrává této společnocti "vyvolených", i těch, co se bijí v prsa, jak je dobře a poté prchají v autě na leasing do svých hypotékových doupat....Ano, teď se možná mají ok, zatím, ale ti nahoře je mezi sebe nepustí, a tak nevědomky šlapají po schodech jeden za druhým, jeden den za druhým do sraček doby.
Ti nahoře mají jiné své řebříčky hodnot i peněz....oni také musejí soutěžit,,,,,tě žké spaní, kdy já, či onen dohoním konečně Kellnera , kdy už, už si mne všimne Forbes,..konečn ě....a proč.....a dole se zatím se zmítá ta špína ve sračkách.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # .lak 2017-02-25 09:39
Hypotéka je zlatá klec nevolníků. Takoví se bojí znelíbit kořistníkům, pardon ziskovcům a zaměstnavatelům .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # contumax 2017-02-25 07:53
Josef Švejk

1 *******
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # contumax 2017-02-25 07:55
Gabi

Naprostý souhlas...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Lubinen 2017-02-24 18:48
Jani apsolutní souhlas s Vámi a apsolutní nesouhlas s režimem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # Jan Kadlec 2017-02-24 18:49
Promiňte, ale po tom, co jsem napsal, tak jsem se samozřejmě o vyjádření druhé strany zajímal. Bohužel jsem však žádné nenašel. Mě totiž nezajímá, co o případu píší média, mě zajímá, co mohou k případu říct jeho aktéři, tedy ti "napadení" exekutoři. Jejich vyjádření a jejich verzi příběhu jsem však nikde nenašel. Všude se píše jenom o panu Janatovi a jeho vyjádření k celé události...

Hloupý možná jsem, ale určitě ne díky nedůvěřivosti. Možná, že vy jste důvěřivec a hltáte z médií vše, co se na vás valí. A tak věříte, že USA bojuje s teroristy, že geneticky modifikované potraviny jsou zdravé nebo že se Rusko snaží ovládnout svět. Já ale potřebuji informace z více než jednoho zdroje, abych něčemu věřil. A třeba výše popsanému vůbec nevěřím a pevně doufám, že i vy se občas snažíte maskovat vlastní hloupost nedůvěrou a minimálně o výše popsaném trochu přemýšlíte...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # nanopile 2017-02-25 20:40
Prečo by pred smrťou klamal? Aké vyjadrenie chceš. Pal do P.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-8 # Audit 2017-02-24 18:07
Přečti si jeho blogy - ten týpek se tam točí, jak korouhvička podle toho, jak se mu vede.

A ten dluh nebyl nijak malý, když čtu - a svým věřitelům bych zaplatil asi 250 tisíc korun.
Samozřejmě zapomněl dodat jak dluh vznikl a jaká je jeho výše.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # Willbr 2017-02-24 15:55
Jenom technický dotaz; A ti exekutoři než vylomili dveře, to nezkoušeli zazvonit, nebo zabouchat? Jinak souhlas s mysak001. Když už chcípnout, tak v boji a se zbraní v ruce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # contumax 2017-02-24 15:57
Je to horší než si člověk chce připustit...!!!

Tohle nedělali ani za války nacisté, aby exekutor ukradl dům staré ženě nemocné rakovinou, nebo rodině s malými dětmi...

Kolik už asi lidí k vůli exekútorům spáchalo sebevraždu...?? ?

Svým způsobem i ti kteří zůstanou okradeni exekutori jsou totálně psychicky zabití...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Lubinen 2017-02-24 18:57
Contumax je to tak, nemoc zlatého telátka je vážná nemoc ale momomoribundus ji vyléčí aspoň doufám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # josh (xy) 2017-02-24 16:06
Verdikty jsou značně rozdílné :
Jaroslava Janoty, který dostal 12 let nepodmíněně za střelbu na exekutora. V podobném případě, kdy kosovský Albánec střílel na policisty a dokonce jednoho zranil, byl však soudem osvobozený.

Pak mne zarazila poslední věta...jako rozpočt ové odpovědný občan vím,...
Jen se ptám, protože nevím, jak u něj došlo k dluhu, jakému, a proč...rozpočto vě odpovědný. Každý člověk by přece měl znát svoje finanční možnosti,...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Vladimír57 2017-02-24 17:14
Mohl mít lépe placenou práci o kterou přišel a až následně se dostal do platební neschopnosti. Nic bližšího o tom nevím, jen mě tato možnost napadla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Kurt Kolibka 2017-02-24 16:13
To co v jeho textu zcela postrádám je informace, jestli ti exekutoři přišli právem (tzn. měl dluhy, které neplatil) nebo ne.
Jinak je to smutný příběh ať se to odehrálo tak, jak to popisuje nebo jinak, protože na konci zemřel zbytečně člověk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # magg 2017-02-24 19:20
exekutor určitě měl právo(v těžkých uvozovkách),pro blém bych viděl v tom,že kdysy tě nikdo nemusel upozornovat na to jestli někde něco dlužíš a automaticky to dostal exekutor na vymáhání
jinak exekutor nexekutor,nemá právo se k někomu vloupat a dělat si tam sám co chce
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # peto88 2017-02-24 19:04
LIDE PROSIM POVSTANTE PROTI TOMUHLE SILENEMU METRIXU KTERY ZPUSOBUJE GENOCIDU NARODA>
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Audit 2017-02-24 19:28
Vypni si ten Caps Lock a řekni, který lid.
Většina si volí pořád stejný systém - asi jim to vyhovuje.
Podívej se pravdě do očí - Matrix si vytváří ten LID.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # krummer 2017-02-24 19:33
posledni 3 odstavce ten pan vubec nemel psat, svuj trest si proto zaslozi
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # .lak 2017-02-24 19:41 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # mysak001 2017-02-24 20:21
Cituji krummer:
posledni 3 odstavce ten pan vubec nemel psat, svuj trest si proto zaslozi

Pán měl především po okradení a nařčení imaginárním ideozločinem(v žádném systému z principu není trestné bránění se vetřelci) jednat a vzít pár těch žebráků s sebou,ale to už jsem zde výš říkal.
Pán sám svou zbytečnou sebevraždou znevěrohodnil vlastní smrt a učinil ji zcela zbytečnou.
Prohlásí ho labilním bláznem a Slovany naložený dobytčák se jménem Evropa a kdysi Česká republika jede dál vstříc svému zániku za hurónského souhlasného pokřiku většiny intelektem chudších příslušníků této kdysi výspy Střední Evropy a současné k likvidaci určené montážní a odbytištní kolonie.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Jan Kadlec 2017-02-25 07:55
Z toho všeho, co jste tady napsal, by lepší právník udělal trestný čin nabádání k vraždě jako nic. Popřemýšlejte nad tím, zda zabíjení exekutorů je skutečně to správné řešení problémů s dluhy...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # XYZ 2017-02-24 22:32
tohle je pomalu na relativně klidnou debatu někde u piva ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # XYZ 2017-02-24 22:40
Dneska jsem viděl relativně slušnou armádu relativně nezaměstnaných jen ty relativní zbřeně proti relativnímu protivníkovi jim chyběli ... Ale jinak byli asi všeho schopný ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # jirik 2017-02-25 13:19
Je tomu jen pár dní, co se v ostravském panelovém domě zabarikádoval 62letý senior a vyhrožoval, že v bytě odpálí granát. Důvod? Exekutor si přišel pro jeho majetek. Na místo dorazila policie, která muže zadržela. Výbušninu nenašla.
info.cz/.../...
Případ ukazuje, že problémy s exekutory nepronásledují jen nezodpovědné lidi, kteří si neobezřetně půjčovali z vlastního rozmaru. A právě důchodci patří mezi vůbec nejohroženější skupinu. Zatímco celkový počet exekucí se postupně snižuje, v jejich případě jde opačným směrem. Za posledních 12 let stoupl trojnásobně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Lubinen 2017-02-25 15:39
Stal se z toho vážný společenský problém a chyba rozhodně není jen na straně dlužníků, spíše naopak ale to se samo sebou nelíbí těm úvěrové nenažranejm.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # prorok 2017-02-25 14:16
SOUD EXEKUTOR-EXISTE NCIONÁLNÍ UZKOST občana
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # cocoa darriba 2017-02-25 21:35
tak nevím kolečko systému se polámalo, vzorně se točilo a náhle kdosi nasypal písek, a nyní mám tu evidentně sděluje, že se chce zabít, protože radostné točení v kriminále už prý není košer, prozření bývá velice bolestné, ale není důvod se z toho pokakat, jenže kolečku velice záleží na mínění ostatních koleček, tak se zdá, že neprozřelo ani po prodělaném martýriu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-2 # XYZ 2017-02-26 10:24
Tobě už taky praskaj kolečka co :))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # anonym124 2017-03-15 10:45
myslíte si že stát který jsme si vycinkali v 89´ je snad tady pro to aby se postaral o své občany? absolutně ne , snad kdyby jste patřil do kasty vyvolených a "celebrit"
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Sociální 2017-03-18 20:13
Myslím, že nejenom pan Janota, ale i další lidé, kteří se ocitnou v tak krizové situaci, že jsou ohroženi například ztrátou domova, by měli využít minimálně krizové intervencewww.mousou.cz/.../ např. v rámci sociálních služeb.
Jana, sociální pracovnice
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # فن بیان 2017-05-16 13:53
شما به هر حرفه ای که مشغول باشید، حتما به این موضوع فکر کرده اید که چقدر خوب بود که اگرفن بیان خوبی داشتید، اینکار را ما به راحتی به شما آموزش میدهیم فن بیان در واقع میزان نفوذ سخن شما در افراد را شامل می شود. یعنی اینکه صحبتهای ما به چه میزان در افراد اثرگذار خواهد بود. هنگامی که از فن بیان خوبی برخوردار نباشیم مدام نادیده گرفته می شویم و همین امر موجب می شود که اعتماد به نفس خود را از دست داده و دچار اضطراب گردیم. برای بهبود فن بیان روش های گوناگونی وجود دارد که هریک از این روشها از جنبه های گوناگون مورد سنجش و بررسی قرار گرفته است. ارتباط چشمی ، لبخند زدن و اشتیاق برخی از این راهها می باشد.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás