Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaV pořadu Máte slovo moderátorce Jílkové praskly nervy a zařvala, jako nikdy předtím

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

V pořadu Máte slovo moderátorce Jílkové praskly nervy a zařvala, jako nikdy předtím

Nedávno osmkrát osm poslanců navrhlo trestat ty, kteří hanobí prezidenta a tato problematika byla i středem zájmu televizního diskusního pořadu Máte slovo, který byl vysílaný první prosincový čtvrtek večer na ČT.

"Návrh zákona jsem předložil, neboť společnost hrubne,“ měl jasno poslanec KSČM Zdeněk Ondráček jeden z navrhovatelů zákona.

"Tento návrat zavání komunistickou ochranou papalášů. Ve svobodné společnosti nemají mít politici ochranu před vlastními voliči,“ prohlásil europoslanec a exministr spravedlnosti Jiří Pospíšil a jedním dechem dodal, že sám není rozhodně příznivcem vulgarit. "Ve chvíli, kdy je politik chráněn více než občan, je papaláš," prohlásil Pospíšil a slovo papaláš se mu tak zalíbilo, že jej v pořadu uvedl celkem asi dvacetkrát.

"Tento návrh podporuje ztrátu svobody nás všech. Politik, veřejná osoba, musí snést i drsné slovo. Takto vypadá postupné omezování svobody slova," přidal se ještě ředitel Občanského institutu Roman Joch, aby dodal, že ... "Pan Miloš Zeman je starý, nemocný člověk, kdyby váš zákon byl přijat, musí jít pan prezident do vězení, neboť nikdo nehanobí prezidentský úřad tak jako on," domníval se muž jménem Joch.

"Pan doktor Joch těžko pana prezidenta urazí. Ty snahy jsou tedy velmi marné," poznamenal psychiatr a vydavatel webu Nová republika Ivan David, jemuž vadilo zejména označení "Starý nemocný muž," kterým řečník stojící na straně společně s Pospíšel řekl."Vulgární nadávky nejsou kritikou a kritikou nejsou ani lživá tvrzení,“ dodal David.

"Tento zákon existoval za T. G. Masaryka, existuje v řadě zemí," připomenul spisovatel Krystek, který seděl mezi diváky.

"Jestliže udělám vaši hlavu jako rozmázlé lejno, tak vám to nevadí?" zeptal se v následné bouřlivé diskusi Ondráček Pospíšila.

"A víte, kolik dostanu kritických dopisů? Ale mně to nevadí. Dal jsem se na vojnu, musím bojovat," hájil se europoslanec Pospíšil.

"Proč by měl mít soudruh prezident větší ochranu?“ zeptal se jeden z diváků a zavinil tak velký zmatek. Za značného křiku a při hádce zařvala moderátorka hromovým "Moment!" a dosáhla na chvíli ve studiu klid.

"Pomluva není hanobení. Pomluva je to, že o jiném řeknete ošklivý údaj. Hanobením se rozumí subjektivní, hrubě urážlivý projev zesměšňující projev dané osoby," prohlásil poslanec Ondráček, ale "My chceme vědět, za co budeme zavření,“ dožadoval se Pospíšil. "Jak je vidět, komunistický poslanec není schopen ani říct, co je hanobení. Pan Ondráček má pocit, že je 16. listopad 1989 a on má pendrek a těší se, až nás zbije," řekl Joch. "Problém je, že pan Joch nemá právní vzdělání a šíří hysterii," nedal se vytočit Ondráček, který byl dříve ve službách Veřejné bezpečnosti, jak se nazývala dříve Policie ČR.

Probíraly se i situace když někdo slyší taková slova od prezidenta, tak pak nejsou schopni reagovat jiným slovníkem?

"Pokládám to za dobrou příležitost, abychom se rozhovořili o úrovni komunikace," řekl Ivan David a připomenul, jak získaly popularitu skupiny Pussy Riot, Ztohoven a další.

Zákon je totiž podle Davida nebezpečný i v tom, že mnozí lidé se budou snažit najít sprosté slovo, aby byli co nejzajímavější. „Ten zákon je kontraproduktivní. Ale vznikl proto, že je potřeba zabránit verbálním útokům na prezidenta,“ sdělil David, který není nikterak nakloněný k tomu, aby byl přijatý v navrhované podobě.

Zdroj: pz.cz

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+171 # petr nope 2016-12-04 11:01
Pokud by byl prezident kníže Karel,Pospíšil by byl ten,který by takovýto zákon tvrdě prosazoval.A pokud by Karlovi na hrad vyvěsil někdo modré trenky,a rozšmikal by prezidentskou standardu,byl by to znovu on,kdo by požadoval pro viníky velmi tvrdý trest!!!!!!
-110 # romanromanovič 2016-12-04 11:55
ale hovno, to je jen tvoje zbožné přání Peťulko :)
+113 # petr nope 2016-12-04 12:12
To si piš Románku,že by Pospíšil nepovažoval za klukovinu zničení prezidentské standardy za padesát tisíc Kč,pokud by vlála nad Karlovou hlavou....to není žádné moje zbožné přání,to je holý fakt.!!!!! Moje zbožné přání je,aby na hradě vydržel co možná nejdéle Miloš.
-79 # romanromanovič 2016-12-04 14:28
S Milošem je to opravdu zbožné přání, protože pravděpodobnost toho, že nechcípne do 4 let je asi tak vysoká jako pravděpodobnost , že do měsíce vstane na Marsu první Čech.
A když je to holý fakt, tak k tomu existují důkazy. Máš nějaký relevantní důkazy? Nebo je důvodem tvých myšlenek podstoupená lobotomie, Peťulko ? :)
+51 # petr nope 2016-12-04 15:51
Už to,že se neobejdeš bez sprostých slov při obhajobě svého "klienta"je samo o sobě důkaz toho,že by i tvůj chráněnec jednal naprosto nekompromisně,a bez rukaviček,s těmi,kteří by pohrdali Karlem na hradě..
-24 # romanromanovič 2016-12-04 19:53
Tleskám tvoji logice, Peťulko.
+59 # smrťák 2016-12-04 12:20
.
+30 # John Pitralon 2016-12-04 16:51
Jo, to je ta sebranka a jejich euroatlatické hodnoty, které jak se zdá, spočívají hlavně v systematické debilizaci. Jinou hodnotu tam nevidím.

------------------------
"Helsinky - Patoložka musela přepracovat zprávu o masakru v Račaku, aby očernila Srby před tím, než začalo bombardování Srbska."
denik.cz/.../...

„Byla jsem zmatená a nebyla jsem připravena odpovědět. Ta těla patřila teroristům, srbským vojákům a obyvatelům vesnice,“ uvedla Rantaová o nátlaku, který na ni vyvinul americký diplomat. Aby svou zprávu upravila proti Srbům, žádali i finští diplomaté, kteří se ozvali z Helsinek."
Zprávu pod tlakem přepracovala a předložila mezinárodní veřejnosti. Avšak stále má uschovánu tu původní.

"„Je třeba, abychom si zapamatovali, co se stalo v Račaku. … Nevinní lidé, ženy a děti, byli odvedeni ze svých domovů do jedné rokle, přinuceni kleknout do prachu a skoseni palbou,“ řekl pak tehdejší americký prezident Bill Clinton.
+16 # yzidor 2016-12-04 19:34
...to bylo to HUMANITÁRNÍ bombardování dle humanisty Václava Havla???
+24 # John Pitralon 2016-12-04 19:52
Ano, takzvaný "masakr" v Račaku 15. ledna 1999, záminka k tomu "humanitárnímu" bombardování, což obnášelo 10 tisíc leteckých útoků a 2,5 tisíce střel s plochou dráhou letu.Takže jako obvykle zfalšovali dokumentaci, a Havel pak plácal něco o humanitě.
-9 # _hju_ 2016-12-05 09:35
Az budes v rusku a budes potrebovat do nemocnice pak pochopis... Nechaji te klidne ctyri hodiny cekat.. (slepe strevo) Vsude naznacujou ze jim neco musis dat, rodina ti musi prinest vsechno jinak bys tam snad chcipnul haldy, ja sem dokonce byl svedkem jak mlady pan doktror mlatil 90letyho starecka jeho pantofli, protoze se v nemocici pomocil, ty pomeru jsou fakt hrozny...
Je mi jasny ze v usa si bez penez/pojisteni ani neprdnes ale to posoudit nemohu tam jsem nezil. Leze mi na nervy kdyz nekdo tady chvali rusko ve vsem... a ani tam nikdy nebyl nebo nezil..
Ano neco je tam i ok, ale tady pisete o rusku jako o raji a to jste tedy dost vedle.
Prosím, jeďte do ruska na par mesicu potom pochopite...
+11 # smrťák 2016-12-05 12:39
.
+5 # Dědouch1 2016-12-05 12:50
+++
+4 # Fanny 2016-12-05 18:31
Velmi hezký napsané,mam na ty časy rozbitých kolen moc krásné vzpomínky,to je to co dnešní mládež nikdy nepozná,skoda ani nevědí o co přicházejí při dnešním způsobu zivota
-1 # diamond 2016-12-06 09:07
Chlapče, špatně znáš své pappenheimské.. .. ;)
0 # Jarek* 2016-12-10 15:00
Posíšil je sprostá úplatná kurva.
+4 # Jiri Kuba 2016-12-04 12:11
Jílková je borka :D
+49 # Historik 2016-12-04 13:06
Ten pořad se snaží zrušit už nejméně rok. Ať už má jakoukoli úroveň, jde o poslední pořad čété, který nabízí prostor oběma stranám. Občas tam zaznívají věci, které musí cenzory rozpalovat doběla. Proto ten tlak.
Ve čtvrtek jsem se díval a hlavní problém byl , že Jílková hlasitě okřikovala eurofila a homosexuála Pospíšila. A to neměla dělat.
+5 # diamond 2016-12-06 09:22
Pohled z této strany opravdu nevěstí pro Jílkovou nic dobrého - dovolila si okřiknout 1/ eurounijní 2/ bukvici, 3/ systematicky kritizující prezidenta. Pokud je pan kulaťoučký europoslanec s tvářičkou chlapečka 4/ vyvoleného původu, tak je to jasné.
Mám obavy, aby z ní ČT neudělala nezaměstnaného. Takhle totálně selhat před obrazovkami celého národa...
Vsadil bych se, že je to již řešeno v televizních kuloárech a vznikají různé tlaky na zrušení pořadu. Ale o tom už nebudu spekulovat, aby mě Jourová nezcenzurovala, že šířím poplašnou zprávu.
-1 # Historik 2016-12-06 16:12
On to veřejně prezentoval Sarapatka- člen rady pro rozhl. a televizní vysílání na svém fůjbůčku.
- že Jílková svou práci dlouhodobě nezvládá a pořad je třeba ukončit.
Takže tak...
+26 # Ludvík 2016-12-04 13:07
Chudáci,když se má slušnost chránit zákonem je asi něco špatně.
+42 # Josef Švejk 2016-12-04 14:01
Už 27let je asi něco špatně. Od určité úrovně pak nezbývá, než když se grobiánům mravy pěstí řádnou ranou pěstí. Překvapilo by vás, jak účinná metoda to je.
+20 # Vladimír57 2016-12-04 18:47
Nepřekvapilo. Jedna facka lepší, než tisíc zbytečných slov. Ani hrubý pytel se neopravuje hedvábím.
+2 # diamond 2016-12-06 09:24
O tom už dávno něco věděli ti báječní chlapci z Arizony... ;)
+6 # cocoa darriba 2016-12-04 15:41
tak to dopadá, když se zaměňuje symbol a osoba
+17 # Židovský klam 2016-12-04 19:34
Vy bláhoví naivové,myslíte si,že Jílková,vyzáží i rodem odporná židovka,by si dovolila tak zahulákat na další židovskou svini alias Pospíšila,který dělá křoví vládnoucí židovské mafii a jeho resort likviduje židosystému nepohodlné,kdyb y to neměla příkazem ve scénáři??!!
Kurva myslete!! Jinak jsme ztratili nárok na existenci a budoucnost!Ale jak to tak sleduji,není nám pomoci!
Viz. chvála dalšího židovského megazloděje Babiše a "jeho" EET. Chválíte vlastní vrahy a lupiče vlastního soukromí a majetku,vy tupci a kdy už pochopíte,že zde pořádek nikdy nebude,pokud se nebude v ulicích střílet a kreatury z videa a další mnohé podobné nebudou viset na kandelábrech!
+3 # Fanny 2016-12-05 18:42
Tahle chudera Jílková by mohla dělat domovnici v pavlačovem domě,nebo podle toho,jak se vždy vymodi, u cirkusu,ona asi nemá doma zrcadlo,fakt nechápu,ze jí někdo neřekne jak vypadá,to samé platí o moderátorkach na Ct,vypada to že jim poplatky nestačí a tak jim šijí že zbytků????????.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás