Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaDavid Martínek: Hrad v obležení & Run na Zemana

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

David Martínek: Hrad v obležení & Run na Zemana

Je jisté, že run přijít musel, je to stejně nevyhnutelné jako dlouhá a škaredá zima před námi. Je třeba Miloše Zemana dehonestovat, zničit, udělat z něj opici, lháře a podvodníka. Nechutně, drsně, tak jak to bývá. Ok. Ale řekněme si tohle.

Miloše Zemana jsem jako mnoho jiných nevolil. A nevítal. Pro mě byla volba mezi hospodským, lesníkem + knížetem (vlastní slova K.S.) a důchodcem z Vysočiny (také vlastní slova) tristní. Když nastupoval do úřadu, napsal jsem, že bude kontroverzním prezidentem, který lidi rozdělí.

Stalo se. Společnost je rozdělená na dva tábory a vzájemná nevraživost začíná přerůstat v nepochopení a napětí.

Ale.

Miloš Zeman udělal pro tuhle zemi jednu úžasnou věc. On dal naději lidem, kteří jsou životem odsouzení k práci, spotřebě, přežívání. Naději, že by mohlo být lépe. Že se jich někdo zastává, někdo za ně mluví a někdo se jim snaží pomoci.

Jde o sociálně slabší lidi, důchodce, dělníky, proletariát a prekariát, městskou chudinu, nezaměstnané, opuštěné a staré lidi, maminy s dětmi, učitelky, úředníky, prodavačky, živnostníky. Normální lidi. To je hlavní proud příznivců Miloše Zemana. Jsou to ti, kdo nemají v životě to štěstí, že mohou sedět v redakcích, pracovat v divadlech, mít vlastní firmy, řídit korporace, nebo zakládat start-upy. Jsou to lidé, kteří tohle neumí a možná ani nechtějí. Chtějí normální život, normální práci, svůj volný čas, rodinu, děti. A teď pozor. Tihle lidi jsou úžasní! 

Tihle lidé jsou solí země. Bez nich by žádná společnost nebyla. Pravdou je, že ve skrytu duše si ta druhá část společnosti, česká pseudo vyšší střední třída, pseudo buržousti, pseudo intelektuálové a pseudo tvůrci hodnot a systému těchto lidí neváží. Normální lidé nejsou cool. Jsou obyčejní. Nejsou jak z lifestylových magazínů. Nemají silné a inspirativní příběhy. A nejspíš o ně ani nestojí. 

Jejich hlas nebyl léta slyšet. Byli kolonkami ve výkazech. Jen statistikou. Zaměstnanci. Hmota, určená ke zpracování.

Je to hnusné. A je to třeba změnit.

Miloš Zeman tohle dělá. Mění optiku společnosti.

To je moc dobře.

Obyčejní a normální lidé moc dobře slyší.

Mají právo věřit, že jejich život má být dobrý a kvalitní. 

Dobrý a kvalitní život není určen jen pro vybrané. Musí být pro všechny. Nebo alespoň pro možné maximum lidí.

Protože faktem je, že když budou bohatší, zabezpečenější a svobodnější všichni tito lidé, bude společnost prosperovat o poznání lépe. A vydělají na tom i ti úspěšnější. O tohle jde.

Žijeme v mýtu, že "to nejde". Stát to neutáhne.

Ale běžte. To není pravda. Stačí se podívat do Bavorska.

Vidím sešikované šiky v čele s Halíkem, Pithartem a Horáčkem a chce se mi zvracet. Tohle nejsou lidé, kterým by tihle normální lidé věřili. Mají je za šašky. Běžte do hospody, mluvte se svými rodiči, mluvte se svými babičkami, mluvte se svými zaměstnanci, dělníky a ptejte se. A nepřemlouvejte bábu. Ale poslouchejte a ptejte se. A budete možná velmi překvapeni, jak pregnantních odpovědi se vám dostane.

Proč si lidé váží tohoto prezidenta.

Čekám opravdový run. 

Nebudu se Miloše Zemana zastávat. Je to profesionální politik, je v čele nejvýznamnějšího úřadu ve státě, má svou práci zvládat a umět. Musí zvládnout každou situaci. Jeho úřad to vyžaduje. Musí si vybrat správné lidi. Musí myslet a jednat správně. Pokud dělá práci špatně, odpovědí budou volby. Rozhodnou lidé, voliči v přímé volbě.

Lidé, ne mediální a političtí šíbři.

Nelíbí se mi ten postdalajlámovský run. Nechci teror. Nechci trvalou dehonestaci a ignoraci názorů člověka, kterého si zvolila nadpoloviční většina národa. To je neúcta jak němu samotnému, tak i k samotnému úřadu prezidenta.

Je to tak, že když nebude dobrý, lidé ho v příští přímé volbě nezvolí.

A nakonec. Myslím, že tahle trvalá dehonestace a neúcta k jeho osobě symbolizuje strach těch v životě úspěšnějších, těch, kteří rozhodují, připustit, že i jiní mají právo na slušný život. Iracionální strach, že kdybychom dopustili, aby se tihle takzvaně normální lidé měli také dobře, možná by nám pak někde chybělo. A možná by se hůře vládlo, hůře by se vydělávaly peníze, hůře by šlo lidi obírat daněmi a nízkými platy a lidé by si moc vyskakovali.

Myslím, že tohle myšlení určité sorty lidí, kteří si myslí, že jsou víc než ti obyčejní, je velký problém společnosti.

Nejsou. S odpuštěním, díru do prdele máme všichni stejnou.

David Martínek

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+80 # smrt 2016-10-23 10:47
No pasaran!!
Žumpo kavárenská..
+75 # Richard 2016-10-23 11:06
Asi tak. Lidé považující výraz morální za sprosté slovo ,,někoho" kritizují.
Od těchto líných placených sviní je vlastně kritika kohokoli doporučením protože oni kohokoli lepšího než jsou oni nesnesou. Mají totiž pocit že ta jejich amorálnost nebude tak zřejmá. A ještě vydělají.

Jako by ta nesouvisí ale:

Šerif Milwaukee vyzývá k povstání proti federálním úřadům USA.

Předposlední tv debatu Clintonová-Trum p všechna média komentují, že šlo o jasnou výhru Clintonové, protože pracují pro státní elitu USA. Trump doložil celé seznamy agentur, které provedly výzkum u diváků a podle kterých zvítězil on, ale všichni tvrdí, že zvítězila Clintonová.

občané stojí proti policii a naopak, obecný trend je nenávidět policisty, policisté od začátku roku zastřelili už 700 lidí, střílení je běžné a na policisty si nikdo nesmí stěžovat.

A reakcí Putin sdělil: „Víme, co jsi zač, do kouta tě neženeme, ale jako politický činitel jsi u nás skončil. Jako s francouzským prezidentem s tebou budeme jednat, až přestanete hájit zájmy cizí země“.

USA nejsou schopné vést v současnosti válku. Nejdříve Húsiíté zničili americký katamarán, poté byl třikrát ostřelován jejich torpédoborec, ale rakety třikrát skončily v moři – možné ale je, že vůbec žádné nebyly. Ať to bylo jakkoliv, USA prohlásily „Možná žádná raketa nebyla,možná jen selhala počítačová síť torpédoborce“, přesto Američané na pokyn prezidenta Obamy (pozn.: více) bombardovali civilní objekty a vzniká otázka – v jakém stavu vlastně jsou americké ozbrojené síly, když žádné rakety neletí a oni si myslí, že letí?! Je možné to využít a začít potápět jejich lodě?
aeronet.cz/.../...

To je jen malá ukázka toho co se děje. A pan prezident Zeman je sjednocujícím prvkem všech slušně smýšlejících lidí této země. A některá jeho prohlášení byla určena lidem jenž ještě váhají nebo nemají dostatek informací.

Vyděšenost amorálních líných [...]ů žijících s zlodějny, lhaní a žoldu nadnárodních ,,všech možných uskupení" dosahuje vrcholu. Cítí ve vzduchu strach.

A tak se mezinárodní situace projevuje i u nás. Tak jak jde čas a události ve světě tak se z vyděšení a na rozkaz rozhodli útočit na pana prezidenta.

Ale protože mají černé duše a jsou prokazatelní lháři tak to dělají po svém. Jako všechno. Jací jsou, takové jsou i jejich činy.
V principu jsou všichni stejní. Jako kekel zde. Lže a lže a když hrozí usvědčení ze lži snaží se změnit téma. A když to nezabere změní nik a začne s jiným.
Nepřipomíná vám to silně dění ve světě?
+34 # Dědouch 2016-10-23 13:32
1*
-21 # jigga 2016-10-24 02:13
Aha. Takže Rusko má jedinou poruchovou letadlovou loď, ale USA nejsou schopny válčit, zdroj ruský web aeronet, tak joooooo :-D
+14 # Dědouch 2016-10-24 11:50
Poruchovou? :D
Jak daleko dojely ty fungl nové nejúžasnější necky, co prezentovala SSA NAVY?
:DDD
-3 # whocares 2016-10-31 00:28
President Zeman ze je sjednocujicim prvkem? A kde to vidite?

Uprimne: je to cele jenom hra, aby lide nevenovali pozornost podstatnym vecem. Az president bude vracet zakony odporujici Ustave, teprve ma cenu nad nim jako nad presidentem premyslet. Zatim vsechny proti lidem podepsal aniz se obtezoval naslouchat hlasu tech, kteri na jejich neustavnost upozornovali. A do oci bijici je jeho postoj k referendu. Polovina lidi jsou u nej blbci a alkoholici. Takze nemohou o nicem rozhodovat a referendum je zbytecnost.Abso lutne nechapu, jak si ho za takova slova vubec nekdo muze vazit. Vzdyt se vsem lidem vysmiva.

Jedine komedianti mohou rict, ze Hrad je v oblezeni, jde o pohopouhy boj o koryto.
+44 # Che 2016-10-23 11:04
Citace:
S odpuštěním, díru do prdele máme všichni stejnou.
Nemame. Nekdo ji ma vetsi, aby se tam dalo vlezt.
+27 # .lak 2016-10-23 11:29
Tak nějak, budulínci mají ve virtuálu tolik že by mohli skoupit nejen sluneční soustavu ale galaxii včetně přilehlých. No ale z jejich dosud bašty amíci mohou bez ruských motorů na oběžnou dráhu leda z trampolíny. No a tak to musí policky korektně "uctivým vysvětlovat demokradtůrně. Citace:
Nemame. Nekdo ji ma vetsi, aby se tam dalo vlezt
+62 # remingtonist 2016-10-23 11:21
Symbolické je, že dalajláma se setkal právě s největším zdejším nacistou. ...Revokuje to ony Tibeťany, co bránili Hitlerův bunkr.
+24 # Andrea Kopecká 2016-10-23 11:33
Jak to bylo ve skutečnosti?

lajkit.cz/.../...
+34 # Richard 2016-10-23 12:39
Z odkazu Andrea Kopecká výše.

K sobě připoutaní otroci, z nichž jeden je bezruký


Horní řada zleva doprava: výrobky tibetských lámů z lebek popravených otroků - amulety z odřezaných rukou (byly nošeny na opasku) - otrok nesoucí na zádech jiného otroka, kterému odsekali nohy za neposlušnost vůči majiteli. Spodní řada zleva doprava: otrok a pes - jeden pelech pro oba - otrok v kládě - otrokyně s odseknutým chodidlem
+42 # Audit 2016-10-23 12:51
Přidám ještě něco:

National Geographic natáčel v Tibetu otrokářský systém v roce 1953 za poslední vlády Dalajlámy před osvobozením Čínou:

www.youtube.com/.../
+45 # Tona Gavel 2016-10-23 11:21
Nějak se v té Gavólově demokracii pozapomnělo,kdo a co nás ve skutečnosti živí,k emu máme mít všichni úctu.......a na dané-svaté zákony se pro tu demokracii zapomnělo už úplně......pro lásku k USA a židovi do kážou šlapat i po našich státních symbolech a státnosti vůbec,copak je toto vůbec rozum??????.... .říká se,k čemu je hlupákovi rozum???
+35 # Audit 2016-10-23 11:22
Pane Martínku - tohle je výsledek kapitalistickéh o vnímání světa.

Nic jiného zatím nemusíte hledat.
Jinak pěkně popsána realita.
Bohužel těm o kterých píšete stačí jejich životní iluze - Ulice, Růžová zahrada (spíše růžové brýle) a podobné telenovely.
Oni nechtějí nic měnit, protože stále "doufají" - tak jsem byl poučen jedním z nich.
+17 # Sabina 2016-10-23 16:28
Neřekla bych, že nechtějí nic měnit, ale jsou vedeni bezmocí něco změnit, protože i např. volby jsou vlastně jen divadlo, nic se nezmění, i tváře zůstávají stále stejné
+13 # Dědouch 2016-10-23 21:57
Dovoluji si poopravit. To už dávno nejsou tváře, ale pořád stejné ksichty.
+4 # Emílio Vinčenzo 2016-10-25 18:47
Naprostá pravda...změna k lepšímu nastane. ale pouze v podobě DEFENESTRACE !
+28 # Audit 2016-10-23 12:02
Teď jsem se docela pobavil na Novinkách nad tímto komentářem k článku Česko posiluje boj s ruskou propagandou, píší tamní média:

Lukáš Hamřík, Lysice
Neděle, 23. října 2016, 11:44:55 | Souhlasím | Nesouhlasím | Nahlásit | -9
Zacinam mit hruzu z toho kdyz vidim sireni tech snah o opetovny zchudnuti a privedeni Ceska pod primej dohled Ruska.
Nechapu ten masochismus.
Asi je estebakum a praskacum smutno po bide a atmosfere strachu. My ostatni co mame trikrat vic aut a domu nez v obdobi nechchopnosti bysme nemeli drzet hubu a krok.

---------------------------------------------------------------

Internet nekonečný zdroj informací.
Jak jsou ti lidé jednodušší Lukáš Hamřík z Lysice:

www.facebook.com/.../

Spíše bezdomovec než majitel několika aut a domů :-)
+30 # Audit 2016-10-23 12:09
Ještě jeden demokratický komentář z jeho dvou povolených na Novinkách:

Lukáš Hamřík, Lysice
Neděle, 23. října 2016, 11:54:21 | Souhlasím | Nesouhlasím | Nahlásit | -3
Nevim kde berou tu drzost stezovat si na "svobodu slova" estebaci hajici dobu dobu, kdy clovek nesmel jit na skolu protoze nemel dost tridni puvod, clovek sel do kriminalu protoze neco vlastnil, sel do uranovyho dolu protoze vlast branil ze "spatne" svetove strany, vyhodili ho z prace a sel zametat protoze odmitl ucast na hromadnym vitani okupace sve zeme.
Az to tak bude, budete moct velebit tu nalitou luzu ze Sibire


Dle fakebooku toho hošan zažil strašně hodně ve svých 25 letech.
+9 # Dědouch 2016-10-23 13:41
1*
+19 # MIVAS 2016-10-23 16:14
:) možná je Lukáš Hamřík z Lysic jen pseudonym toho vola Hermanna :))
+1 # maricka 2017-06-29 10:29
Asi jako Vojta Dyk /nar.1985/ podepisoval v roce 1985 Několik slov ....
+23 # Richard 2016-10-23 12:13
Už je stránka pryč. Škoda že nemáš screen capture.

Jinak další chudák který nic nemá a chytil se do osidel snadného výdělku nechápajíc souvislosti.
Nebo svině která díky lenosti a neschopnosti nemá nic a chce nahoru morálka nemorálka.
+25 # Audit 2016-10-23 12:21
Myslíte ten profil na fakebooku - ten tam je.

Nejhorší na tom celém je, že kdyby opravdu byl vlastníkem několika domů a aut tak se mu nelze divit, že se mu líbí režim ve kterém žije.
Ale takhle zblého propagandou skoro bezdomovce ve věku 25 let - tomu se říká úspěch.
+9 # Audit 2016-10-23 12:29
Tak ještě ten screen, když tak:

+19 # Richard 2016-10-23 12:41
Supr. Ulož si ho a to tak aby byla jasná souvislost mezi jeho žvásty a jeho osobou.
Přijde doba kdy se bude muset připomínat kdo je kdo.
+1 # whocares 2016-10-31 00:20
Ten Lukas Hamrik z Lysic je typicky priklad zombika.

Clovek umira, kdyz prestane fungovat mozek ( ostatni organy ziji dal jeste nekolik hodin. Tento clovek je mrtvy, nebot mozek ma nefunkcni.

Nema cenu srovnavat detaily , bylo by to nadlouho.
Predchozi rezim se o cloveka staral od narozeni az do smrti. Pece o zdravi byla na jednom z prvnich mist.
Soucasny system lidi likviduje od sveho prosazeni se a v soucasne dobe si uz platime sve vrahy, o nicem jinem ta migracni "vlna" neni. Kdo je zivy, to vidi a uvedomuje si, ze zadny z tech baraku ci aut mu zivot nezachrani, naopak po techto lidech pujdou privandrovali zabijaci jako prvni.
+29 # Ateista 2016-10-23 13:26
Jak kdysi napsal Jan Keller:
Časem to snad pochopí i lidé s VŠ vzděláním.
Ti zaprodanci se skutečně nejlépe zesměšňují sami.
Situace se mění, pražská kavárna je díky své uzavřenosti poměrně ne inteligentní.
+16 # Dědouch 2016-10-23 13:50
Příčina toho, že pražská kavárna je "ne inteligentní" rozhodně není v její "uzavřenosti".
+30 # George Bart 2016-10-23 13:32
Je dobře, že lidé kteří mohou do médií se začínají ozývat. A přibývá jich. Naši političtí a neziskový elitáři si vytvořili jakousi "sektářskou realitu" kam obyčejný občan nepatří. Jediný k čemu občan je jim občan dobrej, jsou prachy s kterými zacházejí jako by jim patřili. Občana považují za chodící dvounohý hovado, kterýho si všímaj jen při šaškárně zvané volby. Jinak je dobrej jen na cálování jejich prasáren a korupce.
+19 # Audit 2016-10-23 14:01
Občana považují za chodící dvounohý hovado, kterýho si všímaj jen při šaškárně zvané volby. Jinak je dobrej jen na cálování jejich prasáren a korupce.

A mají pravdu předsedo:

Volební fanynka ke kandidátovi:
Pane vás musí volit všichni chytří lidé.
Kandidát:
Ale já potřebují většinu.


+35 # Kolemjdoucí 2016-10-23 14:13
Zběsilý hon kavárenské soldatesky na prezidenta Zemana je nechutný. Teď se k tomu nízce a podle propůjčil ministr kultury Daniel Herman. Podepisujte petici za Hermanovo odvolání z ministerského postu:

www.petice24.com/.../
0 # whocares 2016-10-31 00:30
To jenom sionisti predvadeji nove divadlo. Kdyz oni ti zidi bez hrani nedokazi zit.

Petice jsou na prd. Nikdo je ani necte.
-8 # Barry 2016-10-23 19:49
Dovolil bych si autorovi sdělit,že užívání šlechtických titulů je u nás ze zákona zakázáno. A asi bych se poptal lidí v Novém Veselí či nyní lidí z okolí prezidenta,koli k asi času posedí v hospodě. Vy to víte? Pokud né, tak na úvod blbnete hlavy a já článek dále nečtu.
+2 # Barry 2016-10-23 19:53
Omluva autorovi, měl jsem číst o dva řádky dále
+30 # olinka nová 2016-10-23 21:04
Vážený pane,sice nevím,kdo jste,ale každé Vaše slovo je pravda. To,co si dovolí vůči prezidentovi naši rádoby "intelektuálové a samozvaná elita," je do nebe volající. To,jak pohrdají pracujícími lidmi je téměř k pláči. To,jak z nás dělají xenofoby a rasisty je neuvěřitelná drzost. Co mě však děsí nejvíce, je jejich neuvěřitelný pocit nadřazenosti,se kterým si dovolují nás poučovat,radit nám,dokonce nám diktovat,co si máme a smíme myslet.Pohrdám jedním,každým z nich a neustále spoléhám a věřím v inteligenci nás podceńovaných.
+9 # Dědouch 2016-10-23 22:04
1*
+2 # Karolko 2016-10-24 10:50
--navíc,chlapci vytáhli Pitharta,který 2 týdny po uměleckém převratu,hlásal v TV,že slyší trávu růst, Horáček zatím ještě chodil do Fortuny sázet. Tak tráva je již k pokosení a Horáček i Kocáb jsou ctihodní občané. Jsem pesimista, Zemana se příšte nepovede zvolit ! Lidská paměť je dokonalou,cílen ou propagandou ošálitelná.
+6 # ameba 2016-10-25 13:25
Přečtěte si co říká publicista ahudebník Petr Štěpánek:
http
K situaci kolem hradu, jenutné se vrátit na zem a mrknout do Ústavy ČR. Navenek jedná za ČR podle Ústavy prezident ČR a každý ministřík i předseda vlády i kdokoliv jiný musí mít zmocnění od prezidenta. Proto předseda vlády, minstr zahraničí, předseda senátu i sněmovny přijali ono prohlášení ve věci ČLR, protože jim, kvůli přehmatu Hermana hrozilo, že příjdou o generální plné moci, které při nástupu do vlády, od prezidenta obdrželi. Herman jednal v rozporu s plnou mocí, kterou obržel a byl předem upozorněn aby tak nečinil. Po dnešní tiskové konferenci vedoucího protokolu prezidentské kanceláře je jasné, že vše ostatní je jenom další vlna špíny pražské kavárny, která soustavně vydává lež a nenávist za prvdu a lásku. Holky a kluci, kteří spolu mluví, po prohraných volbách znovu excelují. Stále nechápou, že jejich čas již dávno pominul.
+4 # pojdmetozmenit 2016-10-28 23:38
Vážení,
navrhujeme odvolání ministra kultury pro nevhodné chování a pro nehájení českých zájmů a postojů našeho národa, která byla budována po generace našich rodičů. Tento ministr se snaží soustavně dehonestovat českou normální většinovou společnost. Hají evidentě zájmy někoho jiného. Koho tedy? Žádáme tímto premiéra ČR o odvolání pana ministra kultury. Děkujeme většina občanů ČR

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás