Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domova11 cizinců proti jedné turistce: Skupinové znásilnění v centru Prahy

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

11 cizinců proti jedné turistce: Skupinové znásilnění v centru Prahy

Policie hlavního města vyšetřuje případ znásilnění dívky v hotelu. Na pokoji jednoho z hotelů v centru Prahy dívku údajně napadlo šest cizinců, které policie zadržela, zatím ale nikdo nebyl obviněn.

V pondělí ráno policie dostala oznámení o incidentu z hotelu na Náprstkově ulici.

„Přijali jsme oznámení, že v apartmánu mělo šest turistů znásilnit turistku. Ta se měla s jedním z mužů seznámit v noci v baru v centru Prahy a následně se měli domluvit, že půjdou spolu na pokoj," řekl stránce novinky.cz mluvčí policie Jan Daněk.

K cizincům se údajně mělo přidat pět známých, kteří měli dívku znásilnit. Policie všech šest mužů zadržela.

Zdroj: novinky.cz

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

-7 # julius 2018-04-03 19:06
Podivejte. Ja tam u toho nebyl. Muze to byt pravda a nemusi. Tak 50 na 50. Uz jsem pochopil ze informace techto typu jsou dvoje. Jedny pravdive ale jinak jen takzvana nasy--cka aby se neco delo. Co si domyslete vy. A proto dokud nevidim a neproziju tak at si info trhne nohou. To bych mohl verit na ET ci na pitomce v obraze. NEVERTE inofrmacim pokud si je neoverite.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Vítězslav Crha 2018-04-03 19:31
To máš naprostou pravdu a tu potvrzuje již nadpis 11 mužů a ono jich bylo 6.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Che 2018-04-03 20:49
Rozumel bych to tak, ze 6 cizincu divku obohatili (formulace cinu podle Merklove) a pridalo se dalsich 5 znamych, takze ji suma sumarum divku obohacovalo 11 cizincu, nejspise muslimu z Arabie, jinak by bylo napsano odkud ti cizinci byli.
Ale kdyz si chtela divka vrznout s jednim Arabem, a nakonec jich dostala 11, tak jeji kvalitu ani nechci dal komentovat, kazdy si domysli sve.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Pavel Blaheta 2018-04-03 21:31
---
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Vítězslav Crha 2018-04-03 19:26
Dcera dnes vítězoslavně prohlásila že kamarádka byla na Velikonoce v Římě a že všechno naprosto v pohodě. Nevíte někdo,jaká je tam opravdu situace a případně tuto info neokořenili nějakými záběry? Moc se mi tomuto výroku nechce věřit,když vidím to množství toulavejch agresivních čuňat. Díky,protože ona si myslí,že čtu samé kecy a bludy a přitom to není pravda.Já ale vím své,jenomže jsem tam nebyl a tak nemohu protiřečit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Janaz 2018-04-03 19:52
Máte problém s chápaním? K 6 mužom, ktorých sa podarilo zatknúť, sa pri znásilnení pridalo ešte 5, ktorí zrejme ušli a zatiaľ ih nezatkli, Čomu z toho nerozumiete?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # LubinenKremlBot 2018-04-03 20:53
Sláfenberg by zekla zvykala si je svoboda nomání sexualni turistika i umělkyňa známèho ministra války doporučuje takto se obohacovat , pohlavní styk je pouhá výmêna informací a turistka z toho udělá násilný akt.Měla by po novu být šťastná ,že si ji někdo vůbec všiml , depák Praha je a bude světová.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Monika 2018-04-04 04:26
Je to turistka a cestuje sama po Praze a večer trávý v baru ? Nebo sexuální pracovnice která ohlíží nový terén na práci ? Vypadá to že hledala nějaké obohacení a dostavilo se ho více nežli tušila !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Jaris 2018-04-04 05:52
Propanajana! Kdo tak asi pujde na hotel s chlapem, jeste k tomu brevnym arabacem, ktereho zna par hodin? Pry turistka, hahaha! Zrejme nedostala nekolikanasobno u mzdu, tak hura na policii "meetuuu'.
Blbka je to!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # jirik 2018-04-04 09:32
„Usměj se na muslima“, „hoď na muslima květiny“ – to jsou jen některé z možností, jak ocenit muslimy a jejich zásluhy o Británii na den Miluj muslima - #LoveAMuslimDay.
https://[...]ne.ws/hhAB
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Elen 2018-04-04 11:48
Řeknu to takhle:
Znásilňovači jsou vrazi duší.
(nebyla jsem znásilněna, díky Bohu, uvádím to pro idioty)
Znásilnění poškozuje tělo, ale hlavně a především duši.
Protože žijeme v nemravném pokleslém světě materializmu, preferujícím nízké - zvířecí pudy, jsou tresty za tento zločin (poškozující oběť na celý život - jedná se o zmrzačení) TRAPNĚ, UBOZE NÍZKÉ.
Odvíjí se to od toho, kdo vyhlašuje zákony, což jsou stvoření TRAPNĚ UBOZE NÍZKÁ ("nikdo neudělá nic jiného, než jen to, čím je sám" - zákony jsou takové, jaký je ten, kdo je schvaluje a ještě musí být obecně ochota se jim podřizovat).
Nevím proč a jak se u nás vzal obdiv k Západu a jeho nekultuře, zvrácenostem, chamtivosti.
Nesnáším, opakuji, nesnáším Západ jeho pakulturu z celé duše už od dětství, z kina, filmů o zlatokopech, střílení indiánů (všechy Vinetů), bylo ni z nich zle. Později Vietnam a pod. To ještě neznamená, "že si mi líbil Brežněv".
K článku:
Jestliže u nás došlo k hromadnému znásilnění, měl by následovat trest velmi vysoký za organizovaný zločin! Jinak se budou takovéto případy opakovat a toto může tolerovat pouze společnost zvrácená, nelidská, spějící ke svému zániku.
"Kdo si neváží života, nezasluhuje ho".
Nositelkou života je žena a tu ochraňuje muž.
Žena zdravá na těle i na duchu, dává společnosti zdravé pokolení => ochrana ženy = ochrana dítěte = péče o budoucnost.
"Společnost, která nechrání vlastní děti, je určena k zániku."
CO JE NA TOM NEJASNÉHO, NEPOCHOPITELNÉH O, CO?

Dodatek: Je úplně jedno, jestli hlupačka šla na pokoj s cizím chlapem ... (možná jí toto dala do vínku výchova, vzory společnosti a pod.)
TO NIC NEMĚNÍ NA TOM, ŽE DOŠLO K ZÁVAŽNÉMU ORGANIZOVANÉMU ZLOČINU.
Takže:
- jestliže jsme kulturní společnost s potencionálem rozvoje, budeme nejpřísněji trestat zločiny, zaměřené proti lidem, lidskosti, ochraňovat život, to nejcennější.
- jestliže jsme dekadentní Západ, topící se v žumpě své zvrhlosti, budeme tolerovat likvidaci života, lidskosti a shnijeme ve vlastném hnilobném puchu.
O tom rozhoduje veřejné mínění, protože jen to určuje manévrovací prostor pro politiky. I když se to nezdá - "hlas lidu, hlas Boží" a je jen na lidu, nakolik se nechá zblbnout, otupit.
Vždyť bez voličů "kapitalizmu a hnáty trhu, by tu nemohli řádit jak černá ruka". Každý chtěl být bohatý jako na západě, "tak tu máš čerte kropáč".
Jemomže bohatství je "někde jinde", než dřepění na hromadě zlata.
Podívejme se, jakého ubožáka udělalo "bohatství" z Babiše: Vlezlý úsměv v hrbatém předklonu, před "poslem vladaře", který má v jedné ruce klacek a v druhé cinká mincemi - dva skřeti, jeden ubožejší, než druhý.
Pěkný den
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2018-04-04 15:49
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás