Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaAť si, kdo chce, co chce, říká, ČT24 zvala veřejnost na demonstrace, tvrdí student politologie

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Ať si, kdo chce, co chce, říká, ČT24 zvala veřejnost na demonstrace, tvrdí student politologie

„Ať si, kdo chce, co chce, říká, ČT24 zvala veřejnost na demonstrace pro odvolání poslance Ondráčka z vedení komise pro kontrolu GIPS a z kterých se vyklubala i demonstrace proti premiérovi v demisi Andrejovi Babišovi,“ tvrdí student politologie.

...

Říká se ... Česká, tedy naše televize. To znamená, že je záludná? To je vážné obvinění. Podle čeho tak soudíte?

„Když se ráno díváte na program ČT24 a každou čtvrthodinu slyšíte, že se budou na jedenácti místech konat demonstrace pro odvolání komunistického poslance, které organizují náhodní dobrovolníci pomocí facebooku, tak to není nic jiného než pozvánka na tyto demonstrace,“ říká dál student politologie, který si nepřeje být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu.

Ale vždyť to Česká televize dělá u všech událostí. Třeba zvala na setkání Pražanů s úspěšnou olympioničkou Ester Ledeckou?

To je sice pravda, ale to nebyla politická akce. To byla akce Magistrátu hl.m. Prahy a pro veřejnost bez jakéhokoliv politického zaměření, ale v případě demonstrací zvala jen ty voliče, kteří mají protestovat proti voličům jiných stran. A to není všechno.

Co vás ještě popudilo?

Že se těm demostracím věnovala pozornost v dalších zpravodajských relacích. Téměř všude byl štáb, který v přímých vstupech informoval, že se někde stovky a na některých místech snad i tisíce lidí přišly vyslovit nějaký svůj názor, který byl pořád omílaný zjednodušením faktů. Komunista, s kterým byl Československou televizí natočený v lednu 1989 rozhovor, jak souhlasí se zásahem proti tehedejším demonstrantům, má šéfovat komisi, která dohlíží na současné policisty. Navíc se k současným demonstrujícím lidem na náměstích přidali stálí kritici Andreje Babiše, kteří protestovali, že je trestně stíhaný a že jej považují zase podle zpráv především České televize za agenta estébáka působícího v této roli před rokem 1990, třebaže se proti tomu názoru Babiš odvolal.

Stejně si myslím, že až na tu čtvrthodinovou opakovanost zpráv o chystané demonstraci a délkou neobvyklých přenosů a počtem míst odkud se vysílaly vstupy, asi Česká televize jen plnila úlohu zpravodajství? Proč to popíráte

Něco o tom vím, jak demonstraci s komparzisty, kterým rozdáte mávátka a transparenty, dokáže uspořádat trochu lépe situovaná neziskovka bojující za cokoliv. Ale k tomu všemu potřebujete média. V nedávné době trochu divné nebyly jen reportáže ČT z míst demonstrací, ale třeba zajímavá byla nedávno i reportáž z návštěvy premiéra na Zlínsku. Díváte se na obrázky, kde jde Babiš a vedle stojící člověk křiči na něj: Ať žije soudruh Bureš! Vsadil bych se, že to byl v ten den možná ojedinělý výkřik. Určitě by se našlo mnohem více obrázků, jak Babiše lidi vítají a usmívají se na něj. To je stejné jako záběry na dvě červené karty v rukou osob, které přišly na setkání s prezidentem Zemanem, ale které nikdy nezapomene natočit Česká televize. Jako na zavolanou.

Zdroj: pz.cz

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+55 # mlhoš 2018-03-09 10:13
Ten študent politologie nech si dá veľký pozor.
Pri dnešnom systéme môže veľmi rýchlo skončiť školu ale aj svoju púť pri svojich správnych názoroch.
-7 # balwan 2018-03-09 10:35
-33 # Marvanec 2018-03-09 11:06
Student politologie (nebo redaktor, který si ho vymyslel) má zjevně problém s realitou.
Premiér stíhaný policií = Pravda
Premiér ve svazcích STB = Pravda
Ondráček bijící studenty = Pravda
Ondráček co si myslí, že to bylo OK = Pravda

Tak se nedivte, že s tím někteří lidé nesouhlasí a vyjadřují svůj názor. Naštěstí stále ještě mohou...
+43 # Jan P-9 2018-03-09 12:26
Já myslím, že realita je taková, že ČT, kterou si platíme není nestranná.
Premiér stíhaný policií = pravda, ale platí presumpce neviny, dokud nerozhodne soud. Souhlasím ale s tím, že v jiném státě by asi rezignoval a počkal na soud.
Premiér ve svazcích STB - zatím neprokázáno.
Ondráček zasahoval jen jednou, při tzv.Palachově týdnu. Mimochodem jak se Vám líbil zákrok španělské policie proti kataláncům vloni?
+32 # Wiloni 2018-03-09 13:03
ČT ani nemůže být nestranná, když už de fakto patří Bakalovi.
Jinak pokládat otázky tomuto jedinci nemá smysl.
On tu není kvůli debatě, ale prostě proto, že to má befelem pro neziskovku.
Problém s vyjádřením nesouhlasu rozhodně nemám, ale pokud tomu dělá krytí mediální a politickou agitaci veřejnoprávní médium, tak s tím už problém mám.
Na toto "odhalení" ovšem není potřeba žádný student politologie, to vidí každý, kdo má oči.
-20 # Marvanec 2018-03-09 13:18
Wiloni, mohl bych napsat, že jsi placen Babišem. je to stejná kravina, co si napsal ty.
+26 # Wiloni 2018-03-09 14:06
Klidně to napiš.
I když netuším, proč ne rovnou Putinem?
-17 # Marvanec 2018-03-09 14:28
Protože si nenapsal, že já jsem placen Sorosem, ale jen neziskovkami :o) Ale je to fuk, blbost je to v každém případě.
-14 # Marvanec 2018-03-09 13:18
Zásah proti Kataláncům se mi nelíbí vůbec. To byla prasárna. A Ondráčkovi bych nevyčítal, že ho nahnali na zákrok, ale to, že to vidí jako něco, co je v pořádku. V tom je pro mě velký problém.
A ano, platí presumpce nevinny, ale normální je v takovém případě odstoupit a počkat, jak píšete.
+26 # vlk samotář 2018-03-09 18:02
Nějak nechápu, co se na Slovensku děje, ale pokud se začne střílet, tak by měli všichni zmizet, protože to Amíci tam dělají další Majdan, aby odstranili proevropského Fica a dosadili tam pomocí Háchy2 - Kisky, proamerickou vládu.

Taky by mne zajímalo, jestli když příště někdo hodí chlapa pod auto, tak kvůli tomu bude muset hned odstoupit ministr dopravy, protože ještě není vyřešená vražda dvou lidí, kde je mohl klidně zastřelit sok v lásce, a kvůli tomu má padnout vláda???

Taky nechápu, že protestují naši v Praze a v Brně, když už jsme každý samostatným státem?
Nezbláznila se už definitivně ta Kavárna v Praze??
+23 # Pavel Blaheta 2018-03-09 18:31
Vlku to je přece jednoduché - všichni jsou placeni jednou agenturou. Takže když "páníček" zavelí a zaplatí tak jdou protestovat a křičet a mávat mávátky atd.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás