Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaUkliďme Česko: Po Velikonocích proběhne opět velký jarní úklid

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Ukliďme Česko: Po Velikonocích proběhne opět velký jarní úklid

Dnem „D“, kdy se v rámci kampaně Ukliďme svět, ukliďme Česko bude uklízet v celé republice, je letos sobota 7. dubna. Uklízet nepořádek v přírodě, městech a obcích je však možné i v jiných termínech. Důležité je, se co nejdříve přihlásit na www.UklidmeCesko.cz.

Přípravy dalšího ročníku celorepublikové úklidové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko jsou v plném proudu. Do jejího uskutečnění v sobotu 7. dubna zbývá necelých 50 dní a na webových stránkách projektu postupně přibývají zaregistrovaní organizátoři místních úklidů a dobrovolníci, kteří se první dubnovou sobotu společně vydají do boje proti černým skládkám a nepořádku ve svém okolí.

Zapojit veřejnost do mapování, uklízení a především pak prevence vzniku nepořádku a černých skládek se snaží organizátoři ze spolku Ukliďme Česko a Českého svazu ochránců přírody. Vloni se díky nim do uklízení zapojilo na 96 000 dobrovolníků, kteří sesbírali přes 1 500 tun nepořádku. Pokud je i Vám myšlenka dobrovolnické úklidové akce blízká, neváhejte se k nim letos připojit a zorganizujte si úklid ve Vašem okolí.

„Snažíme se organizátorům místních úklidů organizaci co nejvíce ulehčit a podpořit je nejen radami, mediální kampaní ale i materiálně, především zajištěním balíčků s pytli a rukavicemi pro dobrovolníky,“ říká jedna z pořadatelek akce, Katka Landová. „Abychom věděli, kolik účastníků se letos chystá uklízet a mohli jim materiál včas přichystat a rozeslat, potřebujeme, aby se nám přihlásili co nejdříve, ať už jsou ze zájmových sdružení, škol, firem či nadšení jednotlivci“, dodává.

Úklidového materiálu by organizátoři měli mít pro letošek dostatek díky partnerům, kteří úklidové akce dlouhodobě podporují, jako Nadační fond Veolia, tak i zásluhou nového významného partnera, kterým se pro letošek stala Komerční banka. Zaměstnanci uvedených a dalších partnerských firem se navíc sami aktivně zapojují do uklízení.

„Prostředí, ve kterém žijeme, patří nám všem. Nikomu by proto nemělo být jedno, jak vypadá. Je to totiž naše vizitka. Jsem proto velmi rád, že zaměstnanci Komerční banky mohou jít příkladem,“ uvedl k tomu Jan Juchelka, předseda představenstva a generální ředitel Komerční banky.

Přidat se může opravdu každý dle svých možností, od mapování nepořádku, až po zorganizování vlastní úklidové akce. Veškeré potřebné informace k tomu naleznete na www.UklidmeCesko.cz tak neváhejte, termín letošního jarního úklidu se blíží a po Velikonocích, v sobotu 7. dubna „jdeme na to“!

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+23 # smrťák 2018-02-26 16:16
...no já nechci kurwa bonzovat, ale mi to tu smrdí převratem! :o))

P.S....konečně.
P.S. 2
Když jsem jezdíval třeba v zimě dálkové, se svačinou a termoskou, ...v mraze mínus třicet, se zapnutým topením fungujícího socialismu, ať už s kamiónem, či se zájezďákem, jako takové rarity jsme si všichni všímali káňat, která mrznoucí venku "dozorovala" obrovské plochy okolních polí. Na každém vyvýšeném místě, jako jsou třeba sloupy el. vedení, či osamělých stromů, sedělo káně a vyčihovalo myši, hraboše atd.
Tak nějak mi připadá, když projedu ve volných, ale ZCELA mých svobodných chvílích většinu tzv. webů, že tam v diskuzích sedí vždycky nějaké "káně" na soc. dávkách a v režii US buzerantoidní skládky lží a nenávistí a "dozoruje" a za mrzký groš se snaží z příkazu a ZA KAŽDOU KAŽDIČKOU CENU narušovat pokojné názory NORMÁLNÍCH lidí. V běžném životě, jakoby stáli na úzké lávce, kterou prochází každé ráno do poctivé práce dav havířů směrem na šichtu.:o)))) Srandovní představa "odporu". Do držky by dostali!!
Sranda je ta, že ti normální tam přispívají DOBROVOLNĚ a se svobodnou vůli, kdežto ta "káňata" psychicky narušených pacientů tam jsou zavěšena z povinnosti. Z rozkazů nadřízených kápů. Jsou totiž na šichtě a mají za úkol na příkaz nějakého US žida skákat do řeči dospělým LIDEM. Jo. kdyby byli alespoň taky dospělí. Jsou to sopli, kteří nenašli uplatnění v běžném pracovním životě, jak jim doporučovali rodiče. Ztracené duše. Ztracené existence.

Trosce, soustředěné jen na sebe,
té bude uzavřená brána do nebes.
Bude pykat spravedlivě dvojí smrtí.
Upadne do prachu, odkud vzešla.
Neoplakavaná, nectěná, neopěvovaná
Walter Scott 1771-1832
youtu.be/DymEcvMptUU?t=36s

Mimochodem použito ve veselohře : "Na hromnice". A nejsem "věřící". Kdo taky, že jó..:o)

Jak asi mrzký musí být život s tímto "signum laudis" rozlehlé, zcela parazitické, pražské kafilérky. (neotázka)
+13 # LubinenKremlBot 2018-02-26 16:29
Nejdří odklidiť sajrajt co teň něpořadek robi , nebudu menovať fšak je fšici dobře zname na čt u Hlodafca je vidavame a potým možme s chuti sebe vlastni začiť fčíl Látko s chlífkom kolom.
+13 # LubinenKremlBot 2018-02-26 16:33
Homeroidi z kafilerky měnijó taktiku Smrťáčku fšimni si.
+19 # Dědouch11 2018-02-26 17:50
Příliš hezký příměr. Ale jako vždy, pravda v zábavném podání.
P. S. Nejdřív mě napadlo, že se bude uklízet ve vládě, PS a státním aparátu obecně. :D
+20 # josh (xy) 2018-02-26 18:03
Také mě to hned při nápisu trklo, že v politice třeba úklidu a vyházet ten odpad.
Já s uklidem pokračuji, protože na to magistrát sere. Kdybych neuklidil sníh, lidi se pozabíjej. A jarní úklid, stejně jako v zimě, proč nejdou radní příkladem a neskočí do tepláků a neudělají soboty a akce v rámci Z. My totiž na rozdíl od nich si na to vyděláme....a máme právo odpočinku. My si vyděláme i na to, aby ty černý nahnali do ulic uklízet, ale to ne, to neudělají, ty makat nebuou......Tak , co vlasně chtějí? Všichni jsme pro čistotu, ale ne, že z nás někdo bude dělat hlupáky.
Myslím, že radní mají páku na to, aby těm černejm proměnili dávky na výplatu. Vyhranit 2x2km na cikána a kontrolovat jak maká. Tak to dělají např. Maxikáni v USA a je to funkční....Tak kde je problém?
+22 # .lak 2018-02-26 21:06
Dá se souhlasit ale to srovnání s kánětem teda neskousnu holoubci.

Když jsem byl na cvičení tak tam kluk povídal že měl souseda který měl na řetízku sovu na špalku a jeho soused vedle výstavního vlčáka a prý mu povídal hele dej pozor jestli ti pes přeskočí plot máš po něm. Že se prý jen smál, prej takovej ptáček. No a jednoho dne přeskočil a raroh ze psa strhnul kůži a dostal šok že už se ani necuk. Mají prý nabroušené drápy jako žiletky zobákem, ale to obecně dravci všichni.

Ps. Jsou to elegáni co spíš ukončují utrpení slabších a nemocných na rozdíl tedy nějakých mrzkých intelektových břídilů simulujících sirény poplachu nadmutým mocí. Tolik asi k službě málo mocných kryplíkům bez zábran. A tam mi z tohodle pohledu srovnání prostě chybí. Navíc jsem citovka a za zahradou je lom kde si dávají dravci dostaveníčka a mají tam své letecké dny. V termických proudech krouží ale co je zajímavější mají své ptačí zpěvy spíš tedy nejsou zpěvní ale bohaté a hlasité mluvy štěstí, když se a v hojném počtu dostaví medituji s nimi a nějak jim rozumím. A neser mi smrťáku kámoše.

Každé srovnání kulhá a tedy beru že dostat do obrazu zjednodušením k něčemu je. Ale zrovna se srovnáním šperků fauny jsi mne dojal, hlavně ta podobnost by mohla být v jisté neomylnosti a tady tito zástupní dělají služby ječivých sirén (agresivní rozbrečený nepříčetný řičící autista toho co nezná je dnes prototyp pravých ruk lůzrzbohatlíků už za mne školstvím odpadu odpadů milován protože se mohli zastat někoho debilnějšího než jsou oni sami, postřeh) šmejdům zmarů v nenahraditelnos ti proti nejbystřejším a orientujícím se na ony úžery, proto ta reakce, no.
+17 # smrťák 2018-02-27 02:52
Ten příměr je výlučně o tom "dozoru" na sloupech v těch diskuzích na desítkách tzv. "proruských" webů.
Káně mě napadlo jen letmo, mimoděk, mimochodem, na okraj, okrajově, nebylo po ruce "mozku" mému nic rychlejšího. To podle klasické mrazivé krajiny, kdy můžeš vidět myšilovky připravené na svých "strážních věžích", což je pro ně typické.
Kdybych napsal, že na těch sloupech sedí ježibaby, tak by možná na mě vystartovala Langšádlová, nebo Vašáryová. V apokalyptické vizi, nedejstalin, Pavlína Filipovská.
To si nevybereš. Neměl jsem v úmyslu odepisovat káňata.
Beru zpět.

P.S. neboli....omlou vám se všem káňatům, že jsem se opovážil dát je (chuďátka) do souvislosti s udavačskou hnojačkou, povětšinou z Prahééé.
P.S. 2 ..taky jsem si už párkrát stačil všimnout Tvé militantní lásky k fauně. :o)
Neboj, jsme na jednom voru.
P.S. 3 ...Buď zdráv navěky, zálesáku netýkavko..:o)
+15 # .lak 2018-02-27 07:43
Ty taky. Tak jo.
+2 # r.m. 2018-02-28 15:38
Můžu potvrdit, v rovinatých krajích, samý pole vůkol, na kandelábrech jich skutečně posedávají hejna, od jara do podzimu taky sbírají zvířata ulovený autama.
Využívají i toho, že některá kořist přes silnici musí přejít a do asfaltu se opravdu těžko zahrabává.
+14 # vjědec123 2018-02-26 17:06
Příkladný budovatel nového řádu
Dosáhli rekordu ve sběru papíru!
Ve všem vždy první a přesně na míru.
Sebrané spisy, sežraly krysy.
Co bylo kdysi, spolkly už lisy!
+11 # LubinenKremlBot 2018-02-26 17:14
Vyhrňme si... a nebo ohrňme si č...,? zase si z nas dělaji ču*aky ,očekavejme z jara až slezou sněhy na kontrolu novodobe gestapaky od fürer Makrel , ti maji radi požadny požadek v koloniach protektoratnych .
+20 # vjědec123 2018-02-26 17:36
Rozdávání nových karet
G20 schází se a v novém hávu.
Slyšet je z pódia německou krávu.
Soros jen z povzdálí muziku tvrdí.
Rothschild se usmívá, na všechny prdí.

Dávno je v plánu, papírky z FEDu.
Na širém světě, odsunout k ledu.
Migrant se houfuje a zuby cení.
Budoucnost Evropy? Vždyť žádná není!
+20 # vjědec123 2018-02-26 17:38
Pod mostem se nás sejdou tisíce (z bývalých "králíkáren")
Sedět někde za mekáčem
a být skvělým bezdomáčem.
Drahomile, hlas ti dám.
Nebudu tak jenom sám.
Králíkárnu nemám, chalupu mi vzali.
Policajti demokratů ještě na hřbet dali.
+13 # Dědouch11 2018-02-26 17:54
Tedy ty jedeš, při pondělku!
:D
;o)
+17 # julius 2018-02-26 17:37
Jsem asi natvrdlej, Jak to myslej s tim uklidem??? Vite to se da chapat ruzne. A co je mysleno tou spinou??? Aby to nebylo nakonec neco proti necemu?!
A je to tak ci onak rozhodne pokud pujde nekdo uklizet pujdou ti slusni co binec nedelajl. Ti co ho delaji budou zrovna muset byt jinde a mit hooodne prace. Takze koho to vlaste clanek oslovuje ??
+11 # r.m. 2018-02-26 18:22
čím víc budem trousit papírky a plasty, tím víc pracovních příležitostí vytvoříme
Bordelem za lepší kapitalismus a nikdy jinak!
-2 # Vít Henoch 2018-02-26 17:38
Úklid by měl být i v téhle prasárně, kterou nám nabízí jak google, tak každý chytrý mobil
Přihlášení do zařízení, které není vaše
Chcete-li se dočasně přihlásit do počítače, telefonu nebo tabletu, který patří někomu jinému, použijte okno anonymního prohlížení.

Soukromé prohlížení
Pokud se přihlašujete do zařízení, které používají ostatní uživatelé, postupujte podle níže uvedených pokynů. Ostatní lidé tak nebudou moci:

použít váš účet Google,
zjistit, co jste vyhledávali a jaké weby jste navštívili,
zjistit, že jste se přihlásili pomocí svého účtu.
ZAŘÍZENÍ ANDROID POČÍTAČ
V telefonu nebo tabletu Android spusťte prohlížeč, např. Chrome.
Otevřete anonymní okno. Postup závisí na použité aplikaci:
Chrome
Firefox
Přejděte na nějakou službu Google, např. www.google.cz, a přihlaste se k účtu.
Až budete chtít práci na internetu ukončit, zavřete všechna anonymní okna nebo se odhlaste. Postup odhlášení:
Přejděte na nějakou službu Google, např. www.google.cz.
Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku, iniciálu nebo e-mailovou adresu.
Klepněte na Odhlásit se.
Princip anonymního prohlížení


Kdy anonymní režim použít
+10 # r.m. 2018-02-26 18:27
narazil jsem na malý problém při výrobě kyseliny pikrové, prosim tě porať mi weby, kde se o tom píše
-
Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku, iniciálu nebo e-mailovou adresu.
kdo tam má profilovou fotku na gogle je blb a patří mu to))
P.S. Henoch nemínusujou tady jak mešuge.
Syrian soldier sends a video message to Ghouta militants - www.youtube.com/.../
+13 # Dědouch11 2018-02-26 19:43
"narazil jsem na malý problém při výrobě kyseliny pikrové,..."
Připomněl jsi mi můj nápad v asi čtrnácti letech. Zaplaťhenoch, jsem to nedotáhnul do kýžené sklizně krystalků, ale ty pohlavky, které jsem od táty inkasoval, si ještě pamatuji.
:D
+13 # r.m. 2018-02-26 18:20
no hurá, bude se znárodňovat PPF, KKCG, Eurovia, Metrostav a kupa dalších z privatizační kleptosmetánky původem z komunistických servismanů.
Kde je sraz a kolik špagátů máme přinýst?
+13 # Jarek Kozela 2018-02-26 21:35
Hodně.
-5 # balwan 2018-02-26 19:15
+13 # Rudolf 2018-02-26 20:45
Nevím co je "Česko", tak nic nebude. Až se naučíte název republiky, tak se ozvěte.
+13 # .lak 2018-02-26 20:48
+1 # r.m. 2018-02-28 15:51

Obrázek odpovídá na otázku "kolik musí člověk v insolvenci zaplatit z dluhu". Místní kleptokracie nebude tolerovat žádný napodobování plebsem!
twitter.com/DanielHule
-

David Chour - Břetislavova 71, Chrudim I, 537 01 Chrudim
Sluha miliardáře davida Berana ve firmě Proficredit poskytující predátorské půjčky.
Proficredit patří ke sponzorům dětského fondu Unicef
jaké půjčky poskytuje se dá najít zde: twitter.com/DanielHule


Terezie Dobrovolná (Miss ČR 1997) s úžerníkem Davidem Beranem Podle časopisu Forbes je desátým nejbohatším Čechem s majetkem téměř 13 miliard korun. Je majitelem nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, jež působí na finančních trzích střední a východní Evropy.
+5 # Dědouch11 2018-02-27 09:38
Taky mě to tahá za uši. Ta změna, byl nápad hodný magorů a používám dál původní a jediný správný název, Čechy.
O ruzyňském letišti, raději nemluvit...
+3 # krshrc 2018-02-27 10:54
Abych pravdu řekl,tak si nevzpomínam že by někdo použil ten uchylnej název,každý odlítá nebo přilítá na Ruzyn.
+2 # Dědouch11 2018-02-27 11:39
Taky jsem to slyšel/viděl, jen v me e e e diích.
+18 # Jarek Kozela 2018-02-26 21:33
Až se půjde na úklid v parlamentu a v senátu a nejen tam, dejte mi vědět. Vidle mám už na to dávno nabroušené.
-3 # Vít Henoch 2018-02-26 21:51
Ahoj Jarku,

neboj, parlament vemu zgruntu. Beru si to na starost a přihodím senát, abych potěšil národ. Stačím na to sám, do dvou hodin to bude zmáknutý. Satana vemu sebou, on je všechny dobře zná, bude radit. Až to doděláme, přibereme ještě ty panáky z bank, co kradou jak straky. Omlouvám se strakám, ty jsou z obliga. Už je to rok a půl, co jsem jim říkal, ať neblbnou a nakradený vrátěj, ale nedali si říct, tak Satan si je podá. Jejich problém, avízo dostali, no a nic.

Henoch

Mimochodem, Ježíš bude dělat něco jinýho, žádný soudy. Vždy soudil jenom Satan. Tak to bylo vždycky a teď taky. Takže jejich kámoš jim řekne o lepu na ně. Já mu zas do jeho karet tolik nevidím. Ale oni před ním klečeli, dělali si z něj boha, tak jim dá takovej ráj, až se z toho, no to je jejich problém...
+2 # Přemek 2018-02-28 23:28
A uklízet se bude i ten chlív ve Sněmovní?

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás