Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaMiloš Zeman zvítězil v prezidentských volbách

Sociální sítě

Reklama

Miloš Zeman zvítězil v prezidentských volbách

Úřadující prezident Miloš Zeman porazil ve druhém kole prezidentských voleb v České republice bývalého předsedu Akademie věd České republiky Jiřího Drahoše.

Miloš Zeman obhájil svůj mandát na dobu dalších pěti let. Po sečtení hlasů získal Miloš Zeman 51,48 % a Jiří Drahoš 48,51 % hlasů voličů.

...

Jiří Drahoš přiznal porážku a svému soupeři poblahopřál.

​Česká média tvrdí, že Jiřího Drahoše nejvíce podporovali voliči v Praze, ve Středních Čechách a v Královéhradeckém kraji. V ostatních regionech zvítězil úřadující prezident Miloš Zeman.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+83 # josh (xy) 2018-01-27 16:43
Očekávám vlastenecké burácivé haló v ulicích, stejně jako NAGANO
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+150 # olinka215 2018-01-27 16:57
Ahoj Joshi=)))
Neumím slovy popsat, jak strašně velikou mám radost z toho, že jsme vyhráli
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+104 # josh (xy) 2018-01-27 17:12
To snad všichni lidé dobré víry...Dnes si otevřu další lávev portského.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+91 # Láda 2018-01-27 17:40
Také otevřu Tullamoru / jinak nepiju, tak bude ležet v lednici pro případné návštěvy / a užívám si důležité výhry.
Sice jsem přišel o kanarádství několika pozlátkových kolegyň ze školy / dovolil jsem si říci, že budu volit Zemana/ ale to vezme čert.
Učitelský sbor, to je jedna velká stoka vlezdoprdelistů a kývačů. Podle toho jsou už na 1. stupni děti " SPRÁVNĚ FORMOVANÉ"
Dopředu se omlouvám těm málo učitelkám, které se vymykají , ale když jsem poslouchal jejich názory na volbu přrezidenta / rákety s VŠ vzděláním / připadalo mi , že se chystá volba muže roku. Čím hezčí učitelka, tím dutější hlava, ale doslova. . A pozor, mluvim o věkové skupině 45- 65 let. Žádných 25-40, kde by se to dalo omluvit mladiskou pomateností!
Polovina jučitelek je na prážkách na nervy, neb inklusi ve škole nezvládají, ale pro Drahoše by se nechaly roztrhat - Už se těším na ty jejich protažené , silně nabarvené obličeje v pondělí na poradě:-):-):-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # josh (xy) 2018-01-27 17:52
Neber to tak příteli, rozum zvítězil a přátelsví se někdy ukáže jinak, tedy to nebylo až takové přátelství. Politika do přítelství asi nepatří...i kdyby jsi se roztrhal, v přesvědčování, každý máme sůj mozek a názor. Pro zachování přátelství a první jejich odovědi, je lépe říci aha...dál už je to jen bezvýznamná, hrotící se situace, kdy už se pak hádají dva hlupáci...takže zavčasu. A učitelky co masírují naše mladé mozky, to je ostuda i strach z předešlé doby, který jsme si ale vypěstovali precedentem Horákové.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # 3.14čovinka 2018-01-27 18:44
Národ má šťastnou ruku

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # josh (xy) 2018-01-27 18:47
Šoda, že ten národ představuje jen 51,36%.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # 3.14čovinka 2018-01-27 19:10
je to škoda, no. Ale rozhoduje většina v této volbě.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # r.m. 2018-01-28 01:17
člověče, pamatuju tě jako velkýho prudiče pár let dozadu, co se stalo?
Nebo se pletu a je to jen podobnej nick z doby Aldouse, Ezekiela a spol?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # 3.14čovinka 2018-01-28 08:27
no, to buď bude ňáká mejlka, nebo shoda "jmen", nebo nějaké konkrétní neshody na nějaké téma. Považuju se za Člověka, nikoliv za Dělníka(biorobo ta). A proto mám na většinu důležitějších věcí nejen názor, ale i argumenty. A proto je možné, že jsem se zde snažil obhájit některé své názory. Vím, že se se zdejší komunitou neshodnu na existenci Chem-trails. Obhajuji pozici, že takto masivně nejsou. Vím, že to nadzvedlo mandle nejednomu. Ale jsem Člověk a proto jdu proti názoru většiny, když jsem o svém názoru přesvědčen. Nicméně ve většině názorů, které se zde probírají, se se zdejší komunitou víceméně shodnu. Možná z tohoto všeho pramení onen dojem, že jsem nějaký prudič....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # r.m. 2018-01-29 13:33
jo, to bude ono
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+56 # Přemek 2018-01-27 19:19
Když se započte všechna ta protizemanovská propagandistick á kampaň a odečtou se hlasy pro Drahoše tentokrát ještě zmanipuilovanýc h voličů, je to velkolepé vítězství.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # smrťák 2018-01-27 20:11
Nejprve si bleskovou rozcvičkou promrskáme psaný projev. (ztuhlé pracky)
Aby to cyp-píp střelil
kur-píp-wa do pi-píp-či čur-píp-ák dojeb-píp-baný Ha-píp-vel Ma-píp-gda Va-píp-šary-píp-jová
Ště-píp-tina Jan-píp-da Dru-píp-hoš. Pa-píp-vlína Fili-píp-povská.
Dobrý je to. Tak jedem.

Z bajky mudrce Ezopa II. Reinkarnovaného.
Anglosaské vandalské tlupy napadly včelí úl, sesadily a zabily včelí královnu, sežraly všechen med a vosk a mateří kašičku s propolisem a nastolily KONEČNĚ demokracii a svobodu všem včelám mimo rozmlácený úl.
Ostatní smradlavý hmyz jim k tomu tleskal a veselil se. Ale předčasně.

Ve volebním štábu favorizovaného Druhoša se spustila předčasná pijatyka. Sedmdesátiletí jinoši v oblecích z italských secondhandů a dlouhými sněhobílými kšticemi, svázanými na zátylcích do ohonu (horáček ten ne), si užuž ťukali šampuskami, kde kamuflovali břečkou, zvanou osmička Havlovar drahý sekt. Na IGRISTOJE tentokrát nezbylo, protože všechny doláče padly na zkorumpovávání nerozhodnutých voličů M.Z., kteří ještě těsně před sobotním vyhodnocením výsledků voleb pobíhali (jako každý den) okolo kontejnérů a nadávali na ty zkur-píp-vené fr. hole, které nejdou nijak a o nic opřít, aniž by spadly na zem. „Za to může Zeman. A částečně i Putin. Kupte si německé hole a budete spokojeni“, kvičel kolem třicetiletý ředitel konzerváren Kafilerka lidem a.s.
A zatenčas ve štábu
Pozor vyletí španělský ptáček, heknul za stolem ležící zcela chlastem dorasovaný svatební fotograf Černý a hodil šavli až k výčepu nekuřáckého pajzlu. Smradlavá kosa vykonala své, po té co dosáhla na zásuvku el. sítě. Nastal ZKRAT jak cyp-píp, pojistky vybité a najednou všude vůkol tma, že to vypnulo i plynové zapalovače místních kuřáků. Nalej, zařvala jedna z manželek známého režiséra. Do místnosti vešel s hořící smolnou loučí „ščotnik“ volebních hlasů a zařval: Ticho!! Už mám výsledky a vyhrál to zase ten kripl.
Hurá zařval Horáček a ihned dostal neznámou dlaní po hmatu šlehu přes oko.
Myslím tím Zemana!! Blbče!!
A který skončil Druhoš? ozval se další ležící střelec s trojkou v žíle.
Já to můžu je-píp-bat, řekl stahovač králičích kůží a šel míchat beton.

A venku se zatím spokojené včelstvo opět sjednotilo.

P.S. já vím, nic moc. Ale snaha tam byla.:o))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # olinka215 2018-01-27 20:25
Smrťáčkůůů=))))
Ty prostě nezklameš za žádné situace=))))
I když je Tvůj humor břitký, tak v něm nechybí něco, těžko definovatelného , co ho dělá, svým způsobem, vlídným. Ať komentuješ, svým nezaměnitelným stylem cokoliv, vždycky se pobavím a zasměju.
Jsi fakt super
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # Vladimír57 2018-01-27 20:40
Čau všichni.
Snad mi odpustíte známé heslo bývalého zrzavého opilce, již pět let totálně nasazeného v pekle.
Nedá mi a musím. Dnes po dlouhé době opravdu zvítězila pravda a láska nad lží a nenávisti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # olinka215 2018-01-27 20:43
Ahoj Vláďo, ale že jí to trvalo, viďte=)))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+32 # Vladimír57 2018-01-27 21:17
Olinko, trvalo, ale dočkali jsme se. Přiznám se, že jsem trnul v momentech, kdy šla procenta Druhošovi nahoru. Měli jsme dnes návštěvu, manželka zrovna v této pro mě kritické chvíli nalévala víno na přípitek a jestli chci taky. Zařval jsem, že chci rum, ten pravý, Tuzemák a okamžitě jsem jej kopnul. Samozřejmě jsem byl pokárán, že jsem si nepřipil, tak říkám, nemůžu za to, že jste všichni tak pomalí, když jde o všechno a musel jsem si nalít další. Uklidnil jsem se až bylo jasno. A teď je mi opravdu dobře.
Jen by mě mě zajímalo, jestli ty kecy Druhoše, že neprohráli a on neodchází, byl nějaký vzkaz. Je to pakáž špinavých šmejdů a nevěřím jim absolutně nic.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # olinka215 2018-01-27 21:51
Naprosto Vám rozumím, já měla také slabší chvilky, ale ani na vteřinu jsem nepřestala věřit a doufat.
Když bylo jasné, že jsme vyhráli, tak se dostavila neskutečná úleva a skoro bych řekla, že i euforie. Bouchli jsme bublinky a připili si na vítězství a na zdraví pana prezidenta.
Teprve pak jsem se podívala, jak Drahoš uznal porážku a jednu chviličku jsem měla pocit, jakoby se mu ulevilo.
Pak následoval projev pana prezidenta. Dostala mě ta čistá radost,ten upřímný úsměv, žádný pokřivený škleb, ale radostiplný úsměv. Těch pár slov, které pan prezident pronesl, bylo jen potvrzením toho, jak dobrý státník to je. To, jak poděkoval i Drahošovým voličům, bylo opravdu skvělým tahem. Tím jim řekl, prohráli jste,ale vážím si vás. Co jiného by od něj, vzhledem k tomu,jak se chovali, ještě chtěli slyšet.
Jeho smysl pro humor to vše ještě odlehčil..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # LubinenKremlBot 2018-01-27 21:53
Cituji olinka215:
Ahoj Vláďo, a že jí to trvalo, viďte=)))

Oli gratulace i Smrťáčkovi ,jako vždy talent v sobě nezapře .Dnes jim to kafíčko povolební moc chutnat nebude , viděl bych to až na ranní kakajíčko s loupáčkem a pribiňáčkem .Tuhle kafilérni zatuchlinu budou rozdýchávat jeśtě dlouho .Přejme vítězi hodně zdraví a štěsti ,neprůstřelnou ochranku ,ta už stačila proplesknout presstitutní vtěrky od Bakuly tuneloidní .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Janinna 2018-01-27 23:13
Ahoj Pane spisovateli:)) myslíš tu kreaturu umělce Davida Černého, který dneska rituálně spálil volební lístek se jménem našeho Pana prezidenta?
To víš, takhle se dělá umění, hlavně si k tomu pozvat novinářskou chamraď.
seznamzpravy.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # smrťák 2018-01-28 00:16
Ahoj všichni a díky :o)
Ahoj Jani,
Jo, přesně,
ale název kreatúra je pro toho podřadného židovského krypla velká pocta. Jakou musí mít to kanalstvo hrůzu z pana Zemana, když se musí prezentovat, jako idiot. Čili typický představitel pražské kejklířské kafilérky.
To například já jsem se s lístkem druhoše netahal ven, ale rozcupoval ho hned ve volební místnosti s tím, že jsem zvolal zpoza plenty: " Hádej kdo?"
Komise zhasla světlo a sborově zapěla:
" Hádej kde?"
A v tu ránu všechny banderovské štětky začly venku vzteky trubičkou z asfaltky nasávat lajnu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jaris 2018-01-28 06:27
To jsem se zasmala, Smrtaku! Davam 100 bodu a jeste jeden navic, synku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # .lak 2018-01-28 07:37
Usociopatizace jim nevyšla tak zas zmobilizují do dalších voleb.
nwoo.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # josh (xy) 2018-01-28 10:20
Smrťáku, jako vždy boduješ.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Dědouch11 2018-01-28 11:04
++++++++
Smrťáku, tys tam byl! :D
Dobrá reportáž psaná bez oprátky. Díky!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # Dagmar 2018-01-27 17:47
Olinko, joshi ano, všichni lidé dobré víry a hlavně normálně uvažující mají dnes radost.....Josh i - tak to portské ti " sakra" závidím. já si dala štamprličku slivovičky....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # josh (xy) 2018-01-27 18:18
Ahoj.Dášo, tak to je také rozumná volba, ne však pro některá játra, která by měla ale tolerovat tuto událost významnou pro nás ,dobře smýšlející vlastence.
A jinak, kapitalistiké markety ho mají pro nás připravy,....ta k honem, den nekončí, je pro nás připraven klidný, pohodový a veselý večer. ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # olinka215 2018-01-27 18:27
Ahoj Dášo=))
My šli rovnou do bublinek=)))
Jsou chvíle, které si zaslouží být zapity a tohle je jedna z nich. Jsem opravdu v povznesené náladě a cloumá mnou neskutečná radost=))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+56 # Vaclav2 2018-01-27 18:00
Připijme si - otvírám královské víno - r. 2003 Chateauneuf du Pape...dostal jsem jej před 10ti lety.

Na zdraví vám všem diskutérům...kt erí drželi palce a taky pro to něco udělali. (celý den mě bolel žaludek nervozitou a náhle nic!!!)

Vaclav
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+53 # Janinna 2018-01-27 18:13
Ahoj Václave, ano, velké poděkování všem zdejším diskutérům.
Za atmosféru, malování dobrých scénářů, vzájemnou podporu - i slovenských přátel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # josh (xy) 2018-01-27 18:21
Ano, dobrá volba a důvod jej otevřít. Důvod je i pro např. vnoučata, ale tohle má prioritu a je to pro jejich dobro a oddalování Bruselu.
Mj. čtyři tv. stanice získaly pestrý silvestrovský materiál.;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+37 # John Maxwell 2018-01-27 19:40
Zdravím všechny, ... vrátim se z roboty a taková dobrá zpráva .... tak zatím Čechy zůstanou Čechům !!! a to je děsně důležité vítěztví i pro budoucnost ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Janinna 2018-01-27 23:26
Ahoj Johne, kde jsi? dlouho jsem tě tady neviděla:)
Ano, tohle vítězství bylo hodně důležité. Budoucnost vidím optimisticky.
Nebude to lehké, protože nuly, které v životě nic nedokázaly budou řvát o pravdě, lásce a slušnosti, kterou pan Zeman pošlapává a rozděluje společnost a straší lidi a jezdí do toho Ruska, kde žerou malé děti a ..... spoustu další špíny.
Předpokládám, že v tom některý zoufalec uvidí tu oblíbenou "ruskou stopu", ne-li samotného Putina.
Možná se již připravují na pražský majdan, tyrkysovou revoluci, protože oni neumí přijmout porážku.
Důležité je, že v čele státu stanul opět Pan státník, vlastenec a plánované peklo se neuskuteční.
Myslím, že zažijeme čistky, o kterých jsme ani nedoufali:)
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # John Maxwell 2018-01-28 18:59
Ahoj Janni , dost práce a dost mě dal zabrat PC kdy si začal dělat sám co chtěl a to si stroj nesmí dovolit :)) tak jsem musel najít zdroj smetí a podle toho ho eliminovat do budoucna ...
Po volbách bude předpokládám halekot dydlátorů hledající i to co neni aby jim koryt neubulo ,na druhou stranu je dost práce s klacky (PK) aby se začlo opravdu něco dělat na poli vnitřní politiky a ,že tý práce pokud má politika k něcemu vůbec bejt je strašně moc ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+39 # Vítězslav Crha 2018-01-27 18:55
Díky Bohu,ani jsem nemohl spát a odpoledne to byla jedna velká detektivka s jedna neznámým- Zato potom to bylo tóčo se slivovičkou. Dokonce jsem na domeček vystavil naši vlajku obrovských rozměrů,pocháze jící ještě z dob 2.sv.války a má mnohé za sebou. Dala nám ji babička a to má svoji auru. Díky moc Vám všem,co jste psavci a svoji práci jste odevzdali a výsledek je dnešní sláva,jako za Nagana. SUPER SUPER SUPER .Jrenom podotýkám neusnout na vavřínech a pojistit si dopředu alespoň 3 naše kandidáty na post prezidenta pro všechny případy. Ta kalouskodrahoši áda právě na toto spoléhá. Je nutné toto opravdu diskutovat a hledat již od této chvíle. Fašista je schopen všeho a když na to nestačí USA rádi pomohou. Mají na to patent.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+60 # Janinna 2018-01-27 17:01
Ahoj joshi, tak doufám, že máš pro mě připravenou tu druhou skleničku, že jsi ji neuklidil.:))))
Je co zapíjet.
Gratuluji nám, občanům ČR, ke správné volbě.
Mám takovou radost. Nepochybovala jsem o vítězství pana Zemana.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # josh (xy) 2018-01-27 17:24
Ahoj Jani,...už nejen skleničku, ale celou, celičkou láhev k tomu veselí dobrému pocitu. Tep poklesl ze 120 na normál, který zvyšovala kavárna a pár pomatených lidí lidí, kteří se nechali zotročit
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Janinna 2018-01-27 17:35
Mňam Portské, na zdraví:)) hurá, hurá:)) Pud sebezáchovy naštěstí zafungoval:))
Drahoušek mele, že jedeme dál, energie, která se vzedmula....v Praze a okolí, a na Božím Daru??? nikam nemizí. Neprohráli jsme. - Blb zůstane blbem, jak neprohráli?, to jako nějaký plán "B"?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+31 # Fanny 2018-01-27 17:59
Cituji Janinna:
Mňam Portské, na zdraví:)) hurá, hurá:)) Pud sebezáchovy naštěstí zafungoval:))
Drahoušek mele, že jedeme dál, energie, která se vzedmula....v Praze a okolí, a na Božím Daru??? nikam nemizí. Neprohráli jsme. - Blb zůstane blbem, jak neprohráli?, to jako nějaký plán "B"?

No u těchhle [...]ů nikdy jeden neví,někde jsem četla,že ta jeho kotrmelína měla prohlásit,že když prohrají,tak bude pokračovat pražský mejdan,tak bychom měli být ve střehu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Janinna 2018-01-27 23:30
Ne jenom ona. Určitě to jen tak neskousnou, uvidíme s čím se vytasí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # josh (xy) 2018-01-27 18:01
Na zdraví Janinno, zvedám před večerem, zatím pomyslnou číši k připití na vítěztví rozum a obzvlášť na tvé zdraví a zdravé myšlenky.
Když vypustíme osobu Zemana, jako takovou, tak vyhrál normální zdravý, vlastenecký rozum těch, co se dovedou ohlédnou do historie,...boh užel, tento bude ale postupně odcházet...i díky těm, jak si nade mnou stěžuje učitelský Láda....Takže Vivat posledním z posledních a těm, co mají zdravé vlastenecké myšlení a cítění, než bude zašlapáno do bruselského hnoje Evropy.

Nakonec, poražený kandidát má možnost v obcích, na které se spožděním chtěl zavést internet, v důchodu obohacovat stahováním kožek, či štípáním dříví, až po správné namíchání betonu profesionálně, jak jinak, však se mu to slovo zalíbilo, ale rozhodně ne politiku. Jeden pokus byl pro vlastence nepřijemný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Vladimír57 2018-01-27 21:20
Řekl bych, ševče, drž se svého kopyta.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # LubinenKremlBot 2018-01-29 08:41
Citace:
Na zdraví Janinno, zvedám před večerem, zatím pomyslnou číši k připití na vítěztví rozum a obzvlášť na tvé zdraví a zdravé myšlenky.
Když vypustíme osobu Zemana, jako takovou, tak vyhrál normální zdravý, vlastenecký rozum těch, co se dovedou ohlédnou do historie,...bohužel, tento bude ale postupně odcházet...i díky těm, jak si nade mnou stěžuje učitelský Láda....Takže Vivat posledním z posledních a těm, co mají zdravé vlastenecké myšlení a cítění, než bude zašlapáno do bruselského hnoje Evropy.

Nakonec, poražený kandidát má možnost v obcích, na které se spožděním chtěl zavést internet, v důchodu obohacovat stahováním kožek, či štípáním dříví, až po správné namíchání betonu profesionálně, jak jinak, však se mu to slovo zalíbilo, ale rozhodně ne politiku. Jeden pokus byl pro vlastence nepřijemný.
Cituji Vladimír57:
Řekl bych, ševče, drž se svého kopyta.

Takto bychom dopadli jako ten Drahouškův králík , kdyby byl zvolen prezidentem
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # r.m. 2018-01-27 22:22

zdrcený fanklub
-

zdrcená židule
-

Taky přemýšlíte co je to za kost mezi protokolářem a Hůlkou?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # olinka215 2018-01-27 22:48
Myslím, že je to Mynářova manželka=)))
Ale řeknu Vám, ty kyselé ksichty a vyděšené výrazy Drahošových podporovatelů stojí za to=))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # r.m. 2018-01-27 22:59
tak Mynářova, můj zájem opadl o řád))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Janinna 2018-01-27 23:44
A proč r.m., nevypadá přeci vůbec špatně?
www.barrandov.tv/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # r.m. 2018-01-28 01:02
ech, škoda slov, je opravdu povedená, zvlášť s vyčesanými vlasy a líčením v první řadě diváků v prvním i druhém duelu, ale když si představím ty Mynářovy pracky na ní...))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Vladimír57 2018-01-28 04:32
Vole, by sis jí před tím pořádně vykoupal, nebo Ti snad neteče voda!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # r.m. 2018-01-29 13:34
)) voda teče))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Jaris 2018-01-28 06:03
Ta fotka s Drahosem a Kudlakovou se mi libi. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # vlk samotář 2018-01-29 11:02
Těma křivýma hubama jsi mi udělal radost..:-)))
Dík....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # kaizen 2018-01-30 04:35
Thank you for your sharing. Thanks to this article I can learn more things. Expand your knowledge and abilities. Actually the article is very practical. Thank you!
despacito lyrics
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # josh (xy) 2018-01-27 16:44
space rent for the café Prague.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # LubinenKremlBot 2018-01-27 17:11
Chce se my zvolat SLÁVA VÍTĚZI čest poraženému ,:dovolil jsem si takovou ještě malou předvolební nekorektnost ,kterou na adresu Miloše rozhodně mainstrém sorošbakalovský nešetřil a ani po volbách ,jak vidím nešetří a naopak se to bude stupňovat Sionfašouni pláčou a fašist soroš tv vyhrocuje ale MY SE RADUJME A SLAVME.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # Ondra 2018-01-27 17:42
neni moc co slavit.. osobne sem rad ze to dopadlo takhle ale porad me znervoznuje tech 48% ovecek, nejvic me rozesmutnuje moje nejblizsi okoli a lidi ktere sem povazoval za "chytre" jak se snadno nechali naockovat prodrahosovskou politikou a dokazou odsoudit cloveka jen kvuli vzhledu.. na tomhle by mel pan zeman zapracovat a z tech 48% udelat minimum (ovsem nejenom zeman ale my vsichni)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Láda 2018-01-27 17:57
I mé pocity, o kterých se zmiňuji výše :-( V prvním případě by bylo potřeba udělat bolestivý řez a zabezpečit, aby alespoň ČT1 bylo nezávislým TV programem. A ne žumpou pražské kafilérky, kde najde oporu kde jaký pobuda z řad rádoby umělců, komediantů, sportovců...., který si kopne do prezidenta.!!!! Tak , jak to provedli nedávno v Maďarsku.!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+43 # Fanny 2018-01-27 18:11
Ondro,samozřejm ě máte pravdu v mém okolí je to stejné.Šla jsem s kamarády volit a jedna moje kamarádka,že bude volit Drahoše,zeptala jsem se proč ,co jí na něm imponuje.Odpově děla,že líp vypadá a že Zemana nesnáší,na otázku proč co jí na něm vadí,neuměla odpovědět a nakonec prohlásila,že on stejně brzy zhebne.To mě samozřejmě rozpálilo a vynadala jsem jí a zeptala jsem se jí,co by řekla,kdyby to o její matce řekl někdo jiný a odpověď:moje máma je zdravá a to je jí 58 let a uvažuje jako žáček 5.třídy,ale s tím nic nenaděláte,tam už je to marný.
Víc mě děsí to hloupé mládí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # John Pitralon 2018-01-27 19:59
Že ten věšák na falešný brejle dostane 48% hlasů, je zarážející. Byl naprosto marný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Che 2018-01-27 22:12
Taky se divim ze Dutohlava volilo tolik lidi z 10-ti milionove spodiny, jak se vyjadril v duelu. Volby Trumpa mely byt o vice nez 10% cinknute ve prospech Hitlery, ale to nestacilo. Mozna ze to je u Zemana podobne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # r.m. 2018-01-28 01:11
volili chiméru představenou médii,
A kolik lidí na něm makalo, mainstreamem ani myš pro Zemana neproklouzla, dopadlo to ještě dobře.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Pavel Blaheta 2018-01-28 03:33
Njn a co když on ty brýle zoufale nutně potřebuje ne kvůli dioptriím, ale kvůli tomu, že je v nich například zabudovaná smyčka, díky které může event. poslouchat něčí rady z minirepráčku, který má v uchu a nikdo jej nevidí - je to velké zhruba jen 5 mm, dá se to zastrčit do ucha a pan Drahoš to určitě zná, protože to jistě zkoušeli na něj někteří studenti při zkouškách, že jim někdo radil, kdo nebyl fyzicky přítomen a nebyl vidět, ale díky tomu přenosovému zařízení slyšel a mohl radit dotyčnému. Takže pokud tuto technologii jeho loutkovodiči použili při poslední debatě, tak ani to mu nepomohlo. Díky Bohu za to. Modlil jsem se ke všem patronům České země za nás za všechny, za tuto zemi, a také za zdraví pana Zemana, aby mu vydrželo co nejdýl. Máme určitý ČAS na všechno co je třeba udělat. Je třeba vypráskat Soroše s jeho neziskovkama z ČR tak jak to už udělalo Maďarsko a Rakousko a myslím, že i Polsko (ale tím Polskem si nejsem jist). Dále je třeba vyčistit tu novinářskou špínu co žije z Bakalových peněz, neb znáte to: Čí chleba jíš toho píseň zpívej. Byla to hrůza co Bakalovy média vyváděly a ČT jim u toho zdatně sekundovala (až na ČT 24).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Láda 2018-01-28 09:13
přesněto mě napadlo, že už před půl rokem pražská kafilerka věděla, že Drahoš se nemůže postavit čelem proti Zemanovi.
I sám Drahoš si toho byl vědom, proto trval na otázkách dopředu, strkal si do ucha naslouchátko, v ruce měl velký mobil a přesto se Zeman nesnížil k tomu, že by poukázal na dopingové prostředky soupeře.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2018-01-28 11:32
Pražská stoka, vjedci stávající i budoucí, €hujeři, neziskovky, rusofobové, většina z "kultůry" atd atp, se holt snažili, seč mohli...
A mezi těmi "nevoliči", je jistě taky nějaká desítka % Čechů, kteří jimi chtějí zůstat...
P. S. Snahu volby cinknout ve prospěch křivoše, bych taky nevylučoval.
Díkyhenoch, to nestačilo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Marvanec 2018-01-28 17:56
Dědouchu, voliči Drahoše jsou lidé jako voliči Zemana. Tohle černobílé vidění je známkou toho, že v sobě máš hodně nenávisti. Ale to je házení hrachu na zeď v tvém případě. Ty vidíš okolo sebe jen nepřátele. Člověk s jiným názorem = nepřitel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Dědouch11 2018-01-29 11:50
To není nenávist (tu nechovám prakticky k nikomu), ale despekt, papoušku. Ten na základě tvých dosavadních projevů tady, chovám i k tobě a nestojím o tvá "moudra", tak šetři svým hrachem, moulo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # LubinenKremlBot 2018-01-29 14:36
Cituji Marvanec:
Dědouchu, voliči Drahoše jsou lidé jako voliči Zemana. Tohle černobílé vidění je známkou toho, že v sobě máš hodně nenávisti. Ale to je házení hrachu na zeď v tvém případě. Ty vidíš okolo sebe jen nepřátele. Člověk s jiným názorem = nepřitel.

Mravenečku to je sebeobrana a vlastenecký postoj ale to zřejmě nikdy nepochopíš ,kdyby byli všichni jako ty ,tak už tady všichni dávno hajlujou před mešitou .zabedněnče.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+44 # Lucif 2018-01-27 18:15
Super, ešte má nadpolovičná väčšina Čechov zdravý rozum aj napriek intenzívnej Soroš-masáži. Už som sa bál, že tam budete mať českého Kisku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+33 # Přemek 2018-01-27 19:16
A to navzdory mocenskému tlaku euroatlantickýc h parazitů a jejich slouhů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Rudolf 2018-01-27 19:18
Skončili voľby Zeman vs. ( Drahoš + Fischer + Horáček + Hilšer + Kulhánek + Topolánek + "pražská kavárna") očakávaným výsledkom. Blahoželám k dobrému výberu a k zvoleniu domáceho a nezvoleniu "zahraničného" kandidáta. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Lucie 2018-01-27 21:20
Dnes jsem šla podruhé hrdě zvolit pana Prezidenta Zemana a doufala sem v jeho vítězství ve volbách proto jsem moc šťastná že nás zdravě smýšlejících bylo o něco (ikdyž stále málo)víc než těch kteří se skutečně nezajímají o pravdu a naši budoucnost.Samo zřejmě okamžitě po vyhlášení výsledků začla ta mediální sračka kritiky na Miloše snas ještě větší než během voleb a musím se tomu smát.Horší je že je tolik lidí co volili Drahoše a dokonce můj desetiletý bratr který je ještě dítě mi nadal za mou správnou volbu..doufám že až doroste do dospělosti zmoudří a bude to vidět všechno jinýma očima :-) Jinak přeji panu prezidentovi mnoho sil a vůle dál prosazovat své názory.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # r.m. 2018-01-27 22:21


fotky k nezaplacení, figurantovým fanouškům ulítly fčely
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Monika 2018-01-28 04:48
Gratulaci všem Čechům co drželi palečky pro Zemana přeji z dalekého Japonska ! Je koncem ledna a ta nešťastná osmička 2018 konečně protrhla smůlu kterou národ pronásleduje a začíná se rok který všechno v dobro obrátí ! Moc vám to lidé Český přeji s celého srdce a i vám všem na tomto webu !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # LubinenKremlBot 2018-01-28 09:10
Ahoj Moni je to i tvoje vítězství ,které je třeba slavit i v Japonsku ,však Tomio se narodil v Tokio,tak to pořádně oslav máš proč.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Jaris 2018-01-28 06:01
Nezapomente, ze zahranicni volici, byvali osmactyricatnic i a osmasedesatnici jsou suchari a volili zasadne Dr.vostepa Drahose.
Temto emigrantum by nemelo byt dovoleno michat se do statnich voleb, protoze v CR neziji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # olinka215 2018-01-28 10:56
Ahoj Jaris=))
Máš naprostou pravdu, neměli by volit. Pokud tuhle zemi opustili, pak nemají žádné právo a především právo morální míchat se do voleb,
Taky jsem podepsala petici, která požaduje zrušení volebního práva pro lidi ,trvale žijící v cizině.
Je jasné, že z toho nic nebude, ( a přesto jsem cítila potřebu podepsat=))prot ože všichni víme,že jsou to většinou hlasy páté kolony, se kterými se dá lehko čachrovat. Stačí vzpomenou na poslední volby v Rakousku...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Marvanec 2018-01-28 17:53
Jaris, to je nesmysl. Většina lidí, co volí v zahraničí jsou lidé, kteří tam pracují a pak se vrací do ČR. Ten důvod je spíš v tom, že vidí prezidenta Zemana jako člověka, který toho moc dobrého pro ČR v zahraničí nedělá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jaris 2018-01-29 11:45
Ja mluvim o permanentni rezidenci, Marvanec. Pokud pracuje Cech v zahranici a bydliste ma v CR, tak je vporadku, aby volil.
Ja ziji temer 40let v Australii a nedovolila bych si zasahovat do rozhodnuti Cechu, Moravaku a Slezanu.Je to ciste vase volba. Ja mohu pouze sympatizovat.
Mam zpravu, ze Cesi ze Sydney a Canberry volili z cca z 95% Drahose! Pouze 5% pro Zemana. Ta hruza, ze by prevazili rucicku voleb ve prospech panacy Drahose! Zde zijou lidi, kteri ustrnuli myslenim v r.1948 a 1968 a jsou silne proamericti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-7 # Marvanec 2018-01-28 17:54
Sluší se poblahopřát prezidentu Zemanovi k vítězství. A doufat, že nebude dál rozeštvávat společnost. Jak moc se mu to daří je vidět v této diskusi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # John Maxwell 2018-01-28 19:39
Vidíš jen to co vidět chceš ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-11 # Marvanec 2018-01-28 19:56
Neymslím si, když si tady pročteš tu diskusi. Nechápu to nutkání nasadit Drahošovi psí hlavu a tupit jeho příznivce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # .lak 2018-01-28 23:28
Ďábel se skrývá v detailech. Led 28, 2018 12:17
aeronet.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás