Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaVlastimil Podracký: Zemanova cesta do Ruska a akce globalistů

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Vlastimil Podracký: Zemanova cesta do Ruska a akce globalistů

Premiérka Mayová vystoupila opět ostře proti Rusku a jeho údajnému ovlivňování voleb v západních zemích. Je viděl obrovský strach z propíchnutí informační bubliny, kterou vytvořily vládnoucí elity na celém Západě. Tento strach je spíše hypotetický, skutečné informace o aktivitách Ruska nejsou dokázané, spíše se operuje s možnostmi, které dnešní informační technika umožňuje. Rusko je otloukánek, na kterého se všechno svede, ale strach má obecnější charakter, totéž, co se přičítá Putinovi, může přece dělat kdokoliv, když jsou metody známé a otevřené.

Naopak prezidentu Zemanovi Rusko nevadí. Opět jede za Putinem, se kterým se setká v Soči a dokonce se má setkat s Gorbačovam. Sbírá body před volbami a lednu uvidíme, jak mu to prospěje. Vidíme, že nejen v Evropě, ale i nás je národ rozdělen, to není samozřejmě jen náhledem na Rusko, ale příčiny jsou hlubší.

Informační vílka proti Rusku je toho jenom jakýmsi obrazem, jakýmsi vnějším projevem. Na Rusko je možno si dovolit plivnout, dokonce je to v módě (kdo neplive, není správný Evropan), horší by bylo plivnout na Mohameda, za to se už dnes v Evropě trestá, pokud nepotrestá zákon, potrestají muslimové samotní. Putin musí být zničen, ne proto, že by byl komunistický nebo diktátorský, to samo o sobě dnes nikomu nevadí, ale proto že je konzervativní a je ideovým spojencem přirozených konzervativců v evropské civilizaci.

Poslední revoluce

Pokud chceme pochopit podstatu současných událostí, pokládám za důležité se zamyslet nad genezí oněch dvou skupin, které proti sobě vystupují na domácím kolbišti a zatahují do toho okolní státy. Vidíme nejradikálněji v Polsku a Maďarsku, že reakce na světový globalizační vývoj vede k jakémusi národnímu konzervatismu. Podobný zápas vede i Trump.

Každá doba má svoje pokrokáře a konzervativce. V podstatě se mění jen ideová náplň těchto směrů a pochopit ji, je klíčem k pochopení dilematu doby. Pokrokáři bojují, vedou války, dělají revoluce. Konzervativci hájí současný stav a dejme tomu hodnoty běžného života, který je ohrožen revolucí. Pokrokáři se nemusí nutně rekrutovat z bývalých pokrokářů a konzervativci z bývalých konzervativců. Může to být úplně naopak. Dnes pokrokáři ovládli establishment a konzervativní lid se bouří. Spouštěcím momentem této bouře je migrační krize, která vytrhla konzervativce z šedé zóny a vzbudila u nich obranné reakce. Tyto reakce vlastní jen ten, kdo je bytostným přirozeným konzervativcem. Globalističtí odpadlíci, které budoucnost národa nezajímá, tento instinkt ztratili na školení o „evropských hodnotách“ nebo jiném vymývání mozků.

Dnes jsou pokrokáři globalistickými aktivisty, odmítli hájit historické národní zájmy, už se vznášejí ve vlnách „světového oceánu idejí“ a multikulturní existence. Charakteristickým znakem je otevřenost světu; rovnost každého s každým; rozdávání majetku, který nevlastní; život bez rodiny; obvykle též cestování, zahraniční školy a část života v zahraničí; ale hlavně odloučenost od domova a ztráta odpovědnosti za svoji zemi. Typickým příkladem globalistické revoluce je akce Antify na Národní třídě v době letošních oslav 17. listopadu: „náckové táhněte, migranti vítejte“, je přesně to, co globalisté cítí. Chtějí si uzurpovat minulost, chtějí si přivlastnit Havla a každého, kdo jen trochu byl kosmopolitní a evropeistický. Ale povšimněme si jejich jakési nezodpovědné svobody: co se stane s naší zemí, když se potopí do moře migrantů? Ale jim je to jedno, oni mají jen svobodu, nikoliv zodpovědnost, tu předali jiným, aby je za to mohli nazývat nácky.

Tuto revoluci nedělají jen mladí kosmopolité, ale tato revoluce strhuje i ty, kteří se neorientovali v tomto světě, třeba bývalé antikomunisty, kteří bojem proti komunismu ztratili vztah je svému lidu a své zemi. Emigranti se zařazují na tu nebo onu stranu, buď jsou z nich národní konzervativci, chtějí zachovat svoji někdejší vlast, nebo je pro ně globalismus východiskem z jejich komplexů. Tato revoluce není ani socialistická, ani liberální, nebo je obojí.

Staré rozdělení na levici a pravici ztrácí na významu. Konfliktní linie mezi globalisty a národními konzervativci jde napříč všemi starými stranami a hnutími. Strany konfliktu se zabarvují různými ideovými znaky svého původního smýšlení. Mnozí melou svoje staré mantry a snaží se je nějak zařadit do doby, ale ono to nejde, obvykle jsou mimo. Globalisté konzervativce někdy očerňují jako komunisty a levičáky, což je nesmysl, pomlouvačné je i označení nacionalista a xenofob. Konzervatismus v sobě obsahuje nutně sounáležitost se svým domovem. V rámci myšlení vykořeněných globalistů je taková sounáležitost nepochopitelná, protože oni znají jen náležitost k ideologii nebo ke kolektivu nějaké globalistické organizace.

Revoluce globalismu je poslední revolucí v evropské civilizaci a konzervativci hájí poslední zbytky starého evropského světa tradic, které jsou už jen částečně křesťanské, jsou liberální i sociální, jsou prostě vším tím, co Evropa zažila. Dnešní revolucionáři se už neosvobodili jenom od nějakých nadřízených struktur, ale už i od své přirozenosti, od rodin, od obce, od národa a stát je jen prostředkem k dokončení revoluce, potom se zlikviduje. Co bude potom, neví ani samotní globalisté, vědí jenom, co nebude. Je to revoluce neplodných (Merkelová a Macron bez dětí), je to osvobození od všech závazků. Žádná revoluce se nikdy nestarala o rodiny a děti, ale nikdy nedošla tak daleko v ideologii chaosu, aby rodiny přímo rozkládala a děti odmítala. Revolucionáři cítí, že po nich už nikdo nebude, utěšují se ovšem nadějí, že jejich chaos zachvátí všechny národy a vzejde nový svět. Jiné národy jim ovšem nerozumí, jejich ideály nepřijímají, ale jejich zlost a nenávist momentálně vyplivaná na symbol vzdoru Putina, signalizuje strach z následků svých nezodpovědných činů a pomsty zodpovědných.

Z této revoluce už není návratu, zatímco mladí komunističtí revolucionáři kdysi zpívali: „My jsme mládež nová, mládež Gottwaldova…“ a za dvacet let vítali Dubčeka a chtěli se VRÁTIT k demokracii, kterou likvidovali, dnešní revolucionáři se nebudou moci kam vracet.

Zeman v čele

Zeman pochopil velice dobře lidový konzervatismus. Hraje dědu z vysočiny, jakéhosi praotce Čecha, který vystoupil z lůna dějin a přichází zachránit český lid. Ví dobře, co přirození konzervativci cítí. Občas udělá nějaké hlouposti, vede zbytečný boj se vzdušnými zámky (jako je Peroutka), přežene servilnost k Číně a Rusku, nicméně je českým lidovým konzervativcem proto, že je vzdorovitý. Neskloní šíji před západními a potažmo evropskými mocenskými silami a jezdí udělovat vyznamenání ruským vojákům z druhé světové války. A to vše v dohledu celého světa a ke zlosti globalistů (a dalších jeho odpůrců, kterým je možná pouze lidsky protivný); to je provokace evokující probuzení k diskusi, kterou právě globalisté odmítají, vždyť oni mají jedinou pravdu a o té se nediskutuje.

Globalisté možná nepochopili tuto hru, možná dělají, že nepochopili, a kydají na něj svůj mediální hnůj osočujíce jej jako ruského vazala. Ale ono je to jinak. Zeman sbírá body svým vzdorem, který lidoví konzervativci cítí, svojí odvahou, svojí nezařazeností do řady plivajících a bezradných ideologů Západu. Zeman nejenom, že ucítil příležitost v této roli, on je tomu určitě oddán a stane se lidovým hrdinou, o kterém si národ bude šeptem vyprávět v budoucích dobách globalistického útlaku, totality chaosu a evropského „žaláře národů“ pod vládou šária. Ale asi se mýlí. Pokud globalisté zvítězí, nebude už žádný národ, který by si šeptal, a nebudou už žádné dějiny. Jejich revoluce je absolutní, velká říjnová byla jen přípravou konečného vítězství hlouposti nad lidským rodem.

Vlastimil Podracký

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+81 # Monika 2017-11-21 13:19
Jsem s Ruskem jdu s Ruskem a miluji Rusko !
+40 # smrťák 2017-11-21 13:38
.
+19 # Jarin G. 2017-11-21 20:40
+64 # Dobrý Den 2017-11-21 13:30
Lidé si mysleli, že komunismus přijde z východu, ale mýlili se.
Přišel z tzv. demokratického západu v jeho trockistické povaze.
"Demokratický západ" se tak dlouho kamarádil se satanem, aby rozvrátil Rusko, až se sám tím satanem stal.
+55 # LubinenKremlBot 2017-11-21 14:00
Ano Matička Rus je nadějí pro celý svět.
+54 # olinka215 2017-11-21 14:15
Ahoj Lubi, máš naprostou pravdu.
To jen my, zaslepení povrchním leskem západu, jsme se nechali oklamat a vlákat do jeho náruče, kde jsme se nestali rovnocennými partnery,ale jen a pouze zdrojem levné pracovní síly, odbytištěm jejich šuntu, a především jejich vydržovateli, starajícími se o západní blahobyt.
Nejsmutnější na tom je, že námi nikdy nepřestali opovrhovat, stále nás považují za méněcenné a snad o to víc se jim naše vládnoucí garnitura snaží zalíbit tím, že poslouchá jejich příkazy a úslužně se klaní se shrbenými zády.
Pokud by padlo Rusko, je se všemi slovanskými zeměmi konec. Nechápu zaslepence, kterým to stále není jasné
+45 # John Maxwell 2017-11-21 14:39
Ahoj
všici :))
Zeman boduje , u normálně smýšlejících lidí ...
V Kremlu zhodnotili Zemanovu pozici vůči Rusku
Zájem českého prezidenta Miloše Zemana o rozvoj vztahů s Ruskem dělá dojem na evropském kontinentu, oznámil novinářům tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov.
cz.sputniknews.com/.../...

Rusko konzultuje s Českem podporu Severního proudu 2 kvůli zapojení českého plynovodního systému do transportu plynu, píše se v materiálech ke schůzce prezidentů dvou zemí.
cz.sputniknews.com/.../...

Putin řekl Zemanovi, jak velká část syrského území je pod kontrolou Asada
Více než 98 % území Sýrie je pod vládní kontrolou, řekl ruský prezident Vladimir Putin na setkání se svým českým kolegou.
cz.sputniknews.com/.../...

A nejvíc mě pobavilo toto :
Zeman na schůzce s Putinem odmítl služby překladatele
Český prezident Miloš Zeman na setkání s ruským kolegou Vladimirem Putinem požádal nepřekládat jeho slova z ruštiny: čeští žurnalisté tomu i tak musí rozumět.
cz.sputniknews.com/.../...

To se v EU po*erou podporovat RF :)))
+25 # LubinenKremlBot 2017-11-21 15:30
Ahoj Oli jsou to zaslepenci ,kteřï to celé ještě neprohlédli nebo si naivně myslí, že je ušetří.
+20 # Vladimír57 2017-11-21 18:32
Určitá část zaslepenci jsou, něco budou obyčejní idioti a zbytek připadá na pátou kolonu.
+8 # eli 2017-11-22 05:51
Urcite, Dobrý Den, komunizmus prisiel z tzv. demokratickeho zapadu spolu s Trotskym. Ten na tom vychode zostal, ale Trocky sa na zapad vratil, napokon o tejto dobe existuju historicke zaznamy. Trotskysti sa zmocnili Ruska, az v roku 1991, tato doba, uz tiez patri historii, ale pan Podracky, opisuje dobu sucasnu.
Opisuje tu podstatu sucasnych udalosti skutocne pravdivo? Kazda doba ma svojich pokrokarov
a konzervativcov. Kazda doba, je dobou hojnosti pre jednych a dobou utrap, pre druhych. Ti prvi, chcu uchovat(teda zakonzervovat) to co maju, ti druhi, chcu pokrocit do doby, kde nieco budu mat. Prekvapuje ma len skutocnost, ze pokrokarov a globalistov, supol do jedneho vreca. Kto nas napaskoval do Europskej unie, kto organizuje migracnu zahubu? Je to prave konzervativna skupina vladnucich elit, ktora usiluje globalizovat svet, ziskat neobmedzenu moc a uchovat nakradnute majetky. Pokrokari nasledovali Gottwalda a o dve dekady vitali Dubceka, len preto, aby skorigoval len to, co Gottwald prehnal. Dubcek, sa neusiloval vratit spolocnost do minulosti tak, ako to urobil Havel. Pokrokari, sa nikdy Havla nesnazili privlastnit a Zeman, nikdy na cele konzervatizmu nestal. Ako to pan Podradcky, vsetko vidi?

"Pokrokáři bojují, vedou války, dělají revoluce. Konzervativci hájí současný stav a dejme tomu hodnoty běžného života, který je ohrožen revolucí."

Perfektne vystihnute, ze? Konzervativci hájí a Pokrokáři bojují! Preco tomu tak je? Kto su skutocne ti Pokrokáři a kto ti Konzervativci? Co vlastne ti konzervativci hájí a zaco ti Pokrokáři bojují? Do tejto problematiky pan Podracky, pravda velmi hlboko nezachadza, zmienuje sa len o tom, ze ti Pokrokáři, su za rovnost každého s každým a rozdáváju majetok, ktorý vraj nevlastnia. Urcite nemusim zdoraznovat, ze tu ide o majetok, ktory vlastnia konzervativci, pretoze po kazdej takej revolucii v ktorej pokrokari rozdaju (niekedy sa tomu hovori aj zostatnia), konzervativci dokazu tento majetok po urcitej dobe vytunelovat naspat. Prekvapuje niekoho, ze tento cyklus sa pravidelne opakuje? Urcite nie, prekvapenim je skutocnost, ze dnes(z pohladu pana Podrackeho), "pokrokáři ovládli establishment a konzervativní lid se bouří."Kto tu ovladol establishment, su vladnuce konzervativne elity, tie rozhoduju o tom, komu co dat, koho do Europy pozvat a uvitat, kolko a kde rozdelit. Kto vlastne vytvara tie informacne bubliny?
+10 # Dobrý Den 2017-11-22 10:48
Máte pravdu. Jde o převrácení hodnot, které ještě navíc málokdo jako takové poznává.
Tak dochází k zmatení lidu, které politikáři umně využívají na pokyn svých pánů k prosazení zlotřilých cílů.
Dnešní člověk, aby se dobře orientoval ve společnosti, musí vycházet z přítomné doby, nesoudit jen podle řečí a především, nenechat se ovlivnit.
+17 # Vít Henoch 2017-11-21 14:14
Zeman, Trump i další prezidenti, jsou nyní v hledáčku globalistických sil. Proto jejich život je na hraně a mnozí jim o něj usilují i tak, že je vydírají mafiánským způsobem, čili výhrůžkami přes jejich rodiny. Havel vlastně děti neměl, proto ho nezabili dříve, než jak víte, kdy byl zabit. Pokud totiž člověk z ničeho nic vypadá tak, jakoby zestárnul o třicet let, je z něho najednou nazelenalá troska a pobyt v nemocnici mu tento stav vlastně způsobil, pak by bylo na místě udělat rozbor jeho těla na přítomnost jedů. Jenže byl spálen, důkazy jeho otravy byly zničeny a pikle pučí jako celé jaro. Není novinkou metoda zvaná plutoniem rychle a účinně. Jistě si vzpomínáte na politiky takto rychle odstraněné. Zemana už nemohu přijmout za prezidenta, ačkoliv se autor článku velmi snaží ho propagovat. Prostě cítím, jak podléhá tomu nátlaku. Nemá smysl to rozebírat, navíc by měl opustit rychle politiku, dokud je naživu, pak politika už opustí jeho. Dát si svoje věci do pořádku především v rodinách, je nyní víc než důležité. Ti, kteří sledují blížící se události, vědí o čem mluvím. Opakuji stokrát, že nepotřebuju politiku k tomu, abych přežil. Nepotřebuju ani politiky, ať už jsou kdekoliv a odkudkoliv. Co potřebuju, je to, čemu se říká národní sounáležitost, odvaha, upřímnost a snaha ochránit svůj národ. Nejsme občané, nejsme ovčané, nejsme majetek NWO, nejsme věřící v globální oteplování a nejsme na hlavu padlí, abychom nevěděli, že skutečnost, kterou prožíváme, je být, či nebýt. Nechceme tady rozvračeče naší identity, nechceme nikoho cizího, aby tady skupoval pole a kazil jedy vodu, nechceme tady systém nadnárodních institucí s uvažováním umělé inteligence typu závodů ve výrobě zmetků, jedů a umělé rýže. Nechceme podržtašky a nohsledy, nechceme vidět zloděje místo turistů a nechceme, aby o nás rozhodovali jiní. My, náš národ nyní rozhodujeme o sobě, o České kotlině a Moravských pláních. O Slezku a o tom, jaká bude budoucnost našich dětí. Nyní se láme čas, kdy ti, kteří se nepřipraví na boj o vlastní rodiny, přijdou o ně. Žádný politik nám v tomto nepomůže. Politika v tomto směru vůbec neexistuje. To, co nyní musíme udělat, je bránit naše děti před zničením od politiků. To, co vykazuje náš zákoník, je čtení pro politiky, ne pro nás.
My máme Zákon, přirozený Zákon. Ten Zákon je v našich srdcích a všichni víme, jaký Zákon to je. Ten, kdo ho nezná, není člověkem.
+14 # Zorro M. 2017-11-21 21:17
cituji ".. nepotřebuju politiku k tomu, abych přežil. Nepotřebuju ani politiky, ať už jsou kdekoliv a odkudkoliv. Co potřebuju, je to, čemu se říká národní sounáležitost, odvaha, upřímnost a snaha ochránit svůj národ."
wow, ses rozjel ... nějaký NOx v palivu ? :)
lidé VŽDY potřebovali a potřebují Vůdce!
a jen s prominutím deb*l si za to slovo dosadí nějakou "vhodnou zrůdu" (často AH), aniž by popřemýšlel, proč to tak je ...
+11 # Dědouch11 2017-11-22 10:25
Dočetl jsem (bohužel) až k tvé konspiraci o odstranění lahvoně a tím s tebou končím, ježíšku. Jsi blb, těžkého kalibru.
+3 # Jarin G. 2017-11-22 22:13
To je něco, viď, Vláďo.
Proto mě šokuje hodnocení toho výblitku +15!!! Jeho sekta se tu nějak rychle rozšiřuje. Za ty blbosti, co napsal to není!
Taky jsem to dočetl k: "Havel vlastně děti neměl, proto ho nezabili dříve, než jak víte, kdy byl zabit."
No to už ani není konspirace, to je debilita, přesto se to na AC24, kde Flaška není v oblibě, chytlo!!
+10 # Monika 2017-11-22 00:45
Jarin G: Děkuji za krásný pohled vy jste moje zlatičko !
+9 # Jarin G. 2017-11-22 10:09
Děkuji Moni a nápodobně!
Jeden hezký citát na dnešek:

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás