Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaMarkéta Šichtařová: Závadné děti

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Markéta Šichtařová: Závadné děti

Tak si tak čtu zprávy – a nejednou se vyděsím, že jsem zaspala půl roku a zapomněla, že už je prvního dubna. Ta na první pohled seriózně se tvářící zpráva přeci nemůže být míněna jinak než jako nejapný aprílový pokus o fórek.

Jenomže ono ne. Čím víc na to koukám, tím víc mi dochází, že to evidentně někdo míní vážně. Za sedm milionů vážně.

Ministerstvo školství si totiž za oněch sedm milionů korun vymyslelo nový tříletý projekt pod názvem Genderová rovnost. Je to ve své podstatě vlastně taková „odborná“ komise, která dohlíží na to, aby do všech vnitřních dokumentů ministerstva byla řádně zapracovaná genderová rovnost a aby všichni zaměstnanci ministerstva řádně gendrově - korektně jednali.

Do určitého bodu to ještě byla legrace. Mohli jsme všechny ty „genderové odborníky“ chápat jako neškodné pomatence. Teď už ale začíná jít sranda stranou. Na léčbu nemocných dětí se sice musí zakládat sbírky a sbírat trapná víčka od lahví, ale sedm milionů vláda s klidem hodí na takovou – s prominutím - bejkárnu, jejímž cílem je dětem "vysvětlit", že jsou vlastně nějaké vadné, když napodobují mámu a tátu a chovají se tudíž podle mužských a ženských vzorů.

Mému chlapečkovi je osm měsíců a z hromady všech možných a gendrově neroztříděných hraček vždy neomylně vyhmátne autíčko. Dcera zase vždy v hromadě aut neomylně našla panenku. Podle genderové doktríny jsou asi závadní. Můj chlapeček dle výkladu tohoto nového náboženství „vykazuje stereotypní jednání a stydí se přiznat, že by ho bavilo hrát si s panenkou“, zatímco dcera „potlačovala pod vlivem gendrově stereotypní výchovy své skutečné potřeby“ a autíčkům se vyhýbala, protož se styděla vyjádřit svůj gendrově vyvážený postoj. Co to k čertu je za zvrhlost?! Podle mě jsou oba báječní a závada je naopak na ministerstvu školství, na ministerstvu sociálních věcí, v neziskovkách, v evropských fondech, v norských fondech... zkrátka ve všech, kdo jsou ochotni si nechat pro peníze vymýt mozek.

Už znovu žijeme v době, kdy se musíme bát mluvit. Namísto „soudruh Stalin je vůl“ se dneska ovšem už pomalu musíme bát použít slova jako „popelář“, „asistentka“, „zdravotní sestřička“ či „horník“. To všechno je totiž gendrově nekorektně. Správně je patrně „popeláři, popelářky a popelářata“ – ten třetí výraz označuje bezpohlavní bytosti, které se ještě nerozhodly, zda se cítí mužem či ženou. Že je to natolik hloupé, že to nikdo nemůže brát vážně? Abychom se nedivili. Když se malým a tvárným dětem vymývají hlavinky odmala, moc normálnosti jim v nich nezůstane.

Když budeme do dětí odmala hustit, že muži a ženy se neliší, že mají dělat stejnou práci a mají se chovat stejně, vlastně tím naše děti mentálně vykastrujeme. Skutečně se nakonec začnou chovat nemužsky a nežensky. Jenomže my, lidé, jaksi nejsme samosprašní. Proč asi příroda vymyslela dvě pohlaví? Proč asi napříč celou živočišnou říší nalezneme jinak zbarvené samečky a samičky? Namlouvací tanečky? Proč asi lev má hřívu a lvice ne? Proč samečci některých druhů ptáků staví hnízdo a samičky ne? Protože to všechno je způsob, jak zajistit rozmnožování. Přežití rodu.

Genderové náboženství už dávno není směšné. Je zvrácené a nebezpečné, protože dělá vše proto, aby pohlaví vymazalo. Aby se lidské samičky nechovaly jako samičky a samečci jako samečkové. Tedy aby nám znemožnilo rozmnožování. Holčička, které budeme odmala vštěpovat, že není holčička, ale bezpohlavní „to“, se psychicky zhroutí a začne vykřikovat, že je sexuálně obtěžována, jakmile ji jiné „to“ požádá o telefonní číslo či pozve na skleničku. Jak máme po bandě takových bezpohlavních a psychicky slabých „to“ chtít, aby se vzájemně seznámila, ba dokonce takovou neslýchanost, aby spolu měla sex a počala děti, to fakt netuším.

Nehodlám dovolit genderovým fanatikům, byť třeba ve vedení státu, aby ve jménu svého nového náboženství mé děti poničili. I nadále bude moje holka nosit sukně a kluk kalhoty.

Markéta Šichtařová

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+36 # Petkо Kоtоv 2017-11-03 12:29
Mila Marketo,
zavadne deti musis hledat v USA. Tam ma populace nizky stupen IQ (taky to uz poznali a chteji ho vylepsit ruskymi geny). Tam byla tez puvodne vymyslena uchyly cela genderova politika. Ze to jsou jen kreteni, to vidis uz v necetnych valkach jen s tim cilem, znicit tamnejsi populaci a prepadene staty vydrancovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-4 # Petko Kotov 2017-11-03 13:12
mily blbecku - nizke IQ mas ty - tvor ktery nema ani vlastni jmeno a pise do diskuzi jmenem nekoho jineho, kdo navzdy ovlivnil jeho zivot. Uchyle.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Petkо Kоtоv 2017-11-03 23:28
Petko, co se zase certis? Posledne jsi se na me certil jako Futin. Nejsem z SSA a [...]amotni uchylove jsou vetsinou tam (kolem 32%). Sam jsi napsal ze otce neznas, ze matka jako prostitutka sla za peniz s kazdym a tvuj otec je nejspise nejaky vygumovany American. A po nem mas nizky IQ, coz dokazuji tve zdejsi prispevky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # LubinenKremlBot 2017-11-03 13:25
Cituji Petkо Kоtоv:
Mila Marketo,
zavadne deti musis hledat v USA. Tam ma populace nizky stupen IQ (taky to uz poznali a chteji ho vylepsit ruskymi geny). Tam byla tez puvodne vymyslena uchyly cela genderova politika. Ze to jsou jen kreteni, to vidis uz v necetnych valkach jen s tim cilem, znicit tamnejsi populaci a prepadene staty vydrancovat.

A zřejmě i vygendrovat ty [...]ovo lepší já.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Adámek 2017-11-03 13:46
Opravdu jsi velice kreativní osobnost. Takový sračky co z tebe padají by jen tak nikdo nevymyslel. Doufám, že tu s námi dlouho zůstaneš, ať si užijeme tvůj neutuchající bezpohlavní humor.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # eli 2017-11-04 04:56
A mame ju tu opat, sarmantnu, neodolatelnu a takmer nezastavitelnu. Opat nieco odhaluje, odcudzuje, nad niecim lamentuje. MARKÉTKA ŠICHTAŘOVÁ, opat utoci, tentokrat nevyhladava terce v hufe genderov s krizikom smerom hore, odhalovanim svojho pohrudia, ale ide trosku hlbsie, utoci na city, odhaluje velkost svojho srdca. Vlastne, ona to srdce odhalila este pred volbami v nejakom tom jej clanku z tej doby tvrdi, ze ide volit svojim srdcom, problem vraj bol len v tom, ze taka strana, ktoru by ona chcela volit, jednoducho neexistuje. Ona je vraj silne politicky orientovana do prava a taka pravicova strana, ktora by ju priviedla do politickeho orgazmu, jednoducho v Cesku, neexistuje. V tomto clanku si ovsem smer svojich zaujmov nevybera, pretoze deti
je tu este stale pomerne dost, vsade kam sa pozries nejake vidis. Su nalavo, napravo, pred nami, za nami, vyberat nemozno. Tu Marketa, velky priestor na manevrovanie nema. Nemozno ich triedit na lavicove, pravicove,... Taketo triedenie, by spochybnovalo to hlavne, cim je samozrejme samotna podstata srdecnosti, teda sposobu, ktorym Marketa manevruje. O co jej v tomto clanku vlastne ide? Nejaka sucitna retorika s buducou generaciou naroda Ceskeho, nezapada do jej predstav o buducom stave ekonomiky, kde bude prevladat automatizacia
a robotizacia. Uz teraz sa ŠICHTAŘOVÁ v jej clankoch dovolava nezdanitelnosti robotov. Stat nebude schopny financne podporovat nezamestnanost. V jej buducom svete, nie je vela miesta pre milionove zastupy nezamestnanych, postihla ju slepota, alebo chce zaslepit inych? Ta genderova rovnost nespadla jednoducho z neba, po polrocnom spanku, toto je precizne premysleny ekonomicky plan, na znizenie populacie o ktorom ona musi nieco vediet. Za prve, ako ekonomka a za druhe, ako clenka klanu vyvolenych. Opat roni krokodilie zlzy! Generacia tychto deti, je pripravovana na bezdetnost
v legalizovanych homosexulnych zvazkoch. Touto tematikou, sa v sucasnej dobe zaoberaju vsetky media vo vlastnictve zidov, vlady vo vsetkych krajinach zapadneho sveta, ktore im oddane prisluhuju a tuto ich politiku, nekompromisne presadzuju. Pokial bude zapadny svet produkovat ekonomov, ako MARKÉTA ŠICHTAŘOVÁ, volit "srdcom,"( nie hlavou) politikov, ako Babis, kazda nasledujuca generacia bude umelo decimovana. Kolko casu zbyva do tej poslednej? Na tuto otazku mozu dat odpoved, len tie "odborne,"komis ie v ktorej maju zastupenie hlavne ekonomovia a politici. Koho obvinovat? Samozrejme Stalina, byl to "vůl." Ak by tehda, poslal do toho sibirskeho mrazaku vsetkych, ludske pokolenie by si uchovalo perspektivu slobodnej
a progresivnej buducnosti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Ignác 2017-11-03 12:35
Však si také Banditi v čele s Bartošem přáli ministerstvo školství!! Moc dobře vědí proč.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # diamond 2017-11-03 17:45
Dneska holka, zejtra kluk. Podle toho, co maminka přichystá na ráno za oblečení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # LubinenKremlBot 2017-11-04 05:12
Cituji Ignác:
Však si také Banditi v čele s Bartošem přáli ministerstvo školství!! Moc dobře vědí proč.

Páč strÿček Soroš je hodný pàn a moc nepřemýšlej ubal si jonta a čum do smarthouna
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # John Maxwell 2017-11-03 13:12
Milá Markétko tomu se řiká střet s realitou a to pravé ořechové teprv přijde, až povině budeš kupovat modlitební koberečky ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # LubinenKremlBot 2017-11-03 13:23
[...] zůstane [...]em stejně jako pinda pindou a říkejte si co chcete
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Lucif 2017-11-03 13:54
Šírenie dekadekcie pod rúškom ľudských práv je jedna z hlavných doktrín chazaromurárov, za účelom zničenia posledných zvyškov Slovanstva. Rusko im však už dávno prekazilo plány a tieto "výkriky hnusu" sú už len zo zotrvačnosti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Josef Švejk 2017-11-03 14:07
Jste na dobré cestě Markétko, třeba jednou přijdete i na to, že soudruh Stalin není vůl. Až vám děcka povyrostou ona je už škola naučí. Trénuje to už dobře 30 let. Už dávno neplatí, že jsou jen dvě věci které jsou nevyhnutelné - daně a smrt. Dnes jich máme mnohem, mnohem víc!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Věra Štimová 2017-11-03 15:29
L logika, G gaye, B bude, T tipťop. Kam se budou hrabat lesby ! Normální je nemít pohlaví a děti si nechat vyrobit v zařízeních k tomu určených. Taková 3Dtiskárna...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Josef Švejk 2017-11-03 15:44
Je-li normální nemít pohlaví, pak Štimová - zaštupovat a tátovi uříznout! Ostatně, v dnešní době mít děti je jasným projevem krajní nezodpovědnosti rodičů!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jan P-9 2017-11-03 18:01
Pamatujete jedno z hesel sametové revoluce? "Paní učitelko, už nám nemusíte lhát" !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Josef Švejk 2017-11-03 20:04
Problém je v tom, že všechno, co nám komunisti lhali o kapitalismu, byla pravda.
Problém je i v tom, že než jsme si to prakticky ověřili, už nám nic z práce našich otců a dědů neříká pane!
Problém je také v tom, že si žádné heslo nenamažete na chleba. Ani to Burešovo - bude líp!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-5 # MIVAS 2017-11-03 21:26
Jak tak sleduji chabé mozkové výplody výše, je mi smutno z neuvěřitelně nízké buď inteligenční úrovně nebo míry poznání a chápání nejen přispívajících, ale žel, i autorky článku, Markéty Šichtařové. Sem tam se od ní dalo něco číst, ale dnešní příspěvek si žádá opravdu vážnou korekci, protože je evidentní, že autorka bloudí a naprosto nechápe „která bije“. A i u přispívajících je to bezesporu tím, že každý má ve svém zorném poli pouze své EGO a na jiného, alespoň bližního, už nezbývá prostor. (Zj. 20, 1-3)
Zkusím vám všem, s dovolením, poněkud napovědět, kudy vést své myšlenkové pochody.
Začnu u paní Šichtařové, protože tím, že píše pro mnohé, má za myšlenkové omyly před nimi osobní velkou zodpovědnost. Především tedy, paní Šichtařová, „příroda“ nic nevymyslela ani teď ani nikdy předtím. Příroda byla stvořena STVOŘITELEM, Trojjediným Bohem, který stvořil vše ostatní a především člověka, kvůli kterému právě stvořil vše ostatní, tedy i přírodu. V žádném případě nejde o onoho muslimského boha, který na vyobrazeních mívá kopyto, či kravský ocas apod. a který po svých ctitelech vyžaduje oběti krve, násilí a smrt člověka, v čem si libuje podle obecně platného sloganu „čím hůř, tím líp“. Zde má ten slogan původ!
Tento muslimský pseudobůh, Pán světa, Světlonoš, Lucifer, Ďábel nebo Satan, bývá takto různě nazýván. Vždy jde o jednoho a téhož vzbouřence, božího odpůrce, z pýchy strůjce vlastního pádu a pádu mnohých, kterého čeká věčný oheň a zavržení a kterému byl dán v konci časů (který právě vrcholí) určitý časový prostor, aby tzv. prosíval boží tvory, lidi. On to ví, a s ním každý, kdo bere vážně Bibli, Písmo Svaté, a nedělá si z něj posměšky, jak mnozí hloupí činí. Tak jako on, skončí každý, kdo si s ním začíná, nebo ho dokonce uctívá. Nebudu se rozepisovat kdo všechno tam patří. Asi to mnohé samo napadne.
Ale k meritu věci. GENDER ideologie. Mnozí z vás jste už možná slyšeli podivné jméno Baphomet, hlavně v souvislosti s démonickými bytostmi. Jde o démona, jednoho z ďáblů. Tento démon byl buď nevědomými, nebo spíš totálně zblblými představiteli Národního diavadla v Brně instalován v hale divadla. Zde všem doporučuji článek: aeronet.cz/.../...
Zkuste si jméno Baphomet dát do googlu. Uvidíte sami. Mj. Titanik byl poslán ke dnu i proto, že v útrobách lodi převážel jeho sochu pro zednářskou lóži v Americe, tuším v Chicagu.
No a nejčastěji tento démon bývá zobrazován se všemi znaky obou pohlaví. Mužského i ženského.
No a protože víme, že Satan ve své pýše touží a vždy toužil být jako Bůh, který vše stvořil a člověka dokonce ke svému obrazu, chce se tato boží opice i v tom podobat Bohu a dělá vše pro to, aby i on měl své tvory. OBOUPOHLAVNÍ. To je princip GENDER vážení, protože jinak nemá naprosto žádnou logiku. Je to totální zvrácenost a kdo se jí poddá, poddává se démonickému vlivu a jako démon skončí. Podle Apokalypsy (Zjevení Sv. apoštola Jana – poslední kniha Bible) Antikrist, který je ztělesnení samotného Satana a také biblický falešný prorok, kterým je ničitel katolické církve pseudo papež František, budou uvržení navěky do jezera hořící síry. Čtěte a poznávejte, nebuďte slepí, otevřete oči, protože ten čas právě prožíváte a kdo zůstane spát, zaspí i svoji věčnou spásu a vyspinká si věčnou zkázu a zatracení.(Zj. 21, 8)
Pro potvrzení všeho výše uvedeného se mrkněte na poselství Boha Otce americké vizionářce
Glyndě Linkous/Lomax, v tomto případě zvláště sem: wingsofprophecy.blogspot.cz/.. ./...
Pro neznalé angličtiny uvádím překlad:
Poselství Boha Otce ze dne 18. září 2017
Nástroj: Glynda Linkous (USA)
TAŽENÍ ZA PROMĚNU
Mé děti, řekl jsem vám, že konec všech věcí již začal, a je to tak. Teď krok za krokem uvidíte, jak se bude dít vše, co bylo v mém svatém Slově předpověděno.
Přichází směrování ke změnám, které vás šokují. Nepřítel touží být jako Já a zahajuje tažení za pokus o přetvoření člověka ke svému obrazu. Toto tažení, tažení za proměnu, bude pokus přesvědčit lidi být lidmi obojího pohlaví, muži a zároveň i ženami. (*)
Chcete-li znát konec těchto věcí, podívejte se na začátek v mém svatém Slovu (Bibli). Je tam vše.
Bůh Otec
(*)Poznámka: Pán mi ukázal, když mi začal dávat poselství, že toto taženíbude tažením lidí, kteří se stali chirurgickým zákrokem rovni hermafroditům. Pokud jste někdy viděli sochu Satana (přesněji Baphometa), je zobrazen jako hermafrodit, jako bytost se sexuálními znaky obou pohlaví, muže i ženy.
Snad některým z vás už dochází „která bije“. Bylo by to dobré v jejich vlastním zájmu i v zájmu všech. Protože velmi rychle přichází čas, kdy budou lidé podle svých skutků rozděleni na ovce a kozly. Atd.
Smát se může každý, kdo chce. Ale podle zjevení Matky Boží v Garabandalu v roce 1961 dojde k poslednímu velkému aktu Božího Milosrdenství (ne toho co propaguje falešný pseudopapež Bergoglio) a té, ke VAROVÁNÍ. To přijde příští rok někdy v období duben-květen. A po něm přijde po 6-ti týdnech - posledního času milosti, čas spravedlnosti s vládou Antikrista.

Pro ty, kterým není lhostejné jak skončí oni i jejich drazí a bližní uvádím ještě zdroje, kde se lze trošku „poinformovat“. Bohužel je většina anglicky, ale pro mnohé to není překážka.
varovani.org/ - česky
www.poselstvi-zbytku.org/ - česky
www.lumendelumine.cz/ - česky
johnleary.com/.../...
revelacionesmarianas.com/.../
wingsofprophecy.blogspot.cz/
littlepebble.org/
afterthewarning.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # MaC 2017-11-03 23:08
>> Příroda byla stvořena STVOŘITELEM, Trojjediným Bohem, který stvořil vše ostatní a především člověka
Myslíte toho, jak sedí vedle sebe a ještě nad sebou poletuje? ..sem fakt rád, že jste mi napověděl, kudy vést své myšlenkové pochody..
Snad ještě kdybyste nám ráčil vysvětlit, kdo stvořil toho vašeho stvořitele ; )
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # květák 2017-11-04 02:50
Degenerujeme... .maminka vyfárala, splnila normy a narubala více uhlí než sovětský horník vyznamenaný řádem V.I Lenina...tatíne k spolu s Lucii Bílou ušil rekordní počet límečků na montérky pro kubánské dělníky...jejic h společný přítel Pepík se svoji manželkou Karlem půjdou na večeři...Pepíko vi bude hlídat Karlovy děti Franta...třikrá t soudně trestán za pedofil ..zítra bude víkend...manžel ka pojede s kombajnem sousedovi kosit obilí a sousedka ji bude obilí odvážet traktorem..manž el bude žehlit prádlo a soused bude hlídat a přebalovat půlroční dítě,,,p. Šichtařová by se měla přesta divit, bylo období dinosaurů dnes žijete v období kreténů..žil jsem v období kdy ve třídě byli děti chytří průměrní a hloupí...kdo splnil osnovy postoupil...dne ska jsou chytří, průměrní a ti na kterých se dá udělat doktorát, popř. slušná živnost...dnesk a je blbec...handica povej...a línej kripl, a lajdák...je sociálně slabý....dneska se nepřekládá , živnost se dá udělat ze všeho....jako každé město máme market...parkov iště..velká část pro postižené...jsm e národ mrzáků...nejsem necita...ale když si představím, že každej desátej Čech je mrzák..tj. jako po první světové válce....dovedu si představit ,že vymaštěná EU..tj. stádo kreténů vymyslí v marketech WC nejen pro vozík, ale pro auto uvidíme v EU je možné všechno...až budete brát cca 500.000 měsíčně budete se snažit vymyslet raritu ,jak my na vesnici říkáme pořádnou ptákovinu....kd yž si představím monarchii..jede n král...vládl dobře nebo špatně celé monarchii..a historicky po něm něco zůstalo...pozit ivní i negativní...po parlamentu EU historicky zůstanou jen sračky a bordel...záleží kdo historii bude psát..kritik nebo obdivovatel..vz pomenu ještě tzv. maturity...ty milióny a problémy...za komáru byly státní maturity zdarma...8,00 rozhlas...otázk y pro např.český jazyk...pro ČSSR...učitelka napsala na tabuli...a pak je vyhodnotila..ko máři byli šetřílkové...dn eska třeba jedna maturita stojí třeba miliardu...nejs me přece ořezávatka...p. Šichtařová...ni čemu se nedivte...bude hůř...dej blbci funkci...vymysl í papír...a člověk s razítkem je jako císař...samozře jmě , že může být kretém..to se nevylučuje...ko ukněte do poslanecké sněmovny..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás