Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaOkamura chce zrušit Senát a zestátnit Českou televizi a Český rozhlas. Přišly bouřlivé reakce nejen od politiků

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Okamura chce zrušit Senát a zestátnit Českou televizi a Český rozhlas. Přišly bouřlivé reakce nejen od politiků

Představitelé předních politických stran v Česku nesouhlasí s pondělními výroky předsedy hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury o zestátnění veřejnoprávních médií. Podle politiků by to vedlo ke konci demokracie v Česku.

Okamuru kritizoval i generální ředitel ČRo René Zavoral, jehož prohlášení se dnes připojila i Česká televize. Politiky vyzývá, aby bránili principy demokracie a nezávislost médií, uvedl Deník.cz.

PROHLÁŠENÍ ČESKÉHO ROZHLASU: PŘEDSEDA SPD OKAMURA SVÝMI VÝROKY O ZESTÁTNĚNÍ ČRO A ČT OHROŽUJE PRINCIPY DEMOKRACIE

Český rozhlas se důrazně ohrazuje proti tvrzením předsedy SPD Tomia Okamury, která pronesl v pondělním rozhovoru v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu a která ohrožují demokratické principy, na nichž byla vybudována Česká republika. Hospodaření Českého rozhlasu bylo, je a bude vždy zcela transparentní. Úvahy o zestátnění médií veřejné služby by pak znamenaly pošlapání demokratického zřízení v naší zemi.

Český rozhlas nemá žádné problémy s hospodařením, naopak hospodaří zcela transparentně a naplňuje beze zbytku všechna ustanovení, která mu ukládají příslušné zákony včetně zákona o veřejných zakázkách či registru smluv. Jeho zprávy o hospodaření pak byly bez výhrad schváleny Poslaneckou sněmovnou. Český rozhlas se rovněž nikdy nebránil tomu, aby bylo jeho hospodaření podrobeno kontrole NKÚ. Naopak tento postup uvítá.

Zcela razantně Český rozhlas odmítá myšlenku pana Okamury o zestátnění médií veřejné služby. Podobný krok by byl bezprecedentním narušením demokratických principů, na kterých stojí Česká republika. Byl by to krok zpět k totalitnímu systému, kterého se česká společnost zbavila v listopadu 1989 po sametové revoluci. Zestátnění Českého rozhlasu a České televize by znamenalo potlačení svobody projevu, narušení objektivního a pravdivého informování veřejnosti.

Český rozhlas je moderním, sebevědomým, nestranným a vyváženým médiem veřejné služby. Plní svoje poslání odpovědně a důsledně tak, jak mu ukládá zákon o ČRo i Kodex ČRo. Tvrzení pana Okamury na adresu Českého rozhlasu jsou nepravdivá, zcela nepodložená a zavádějící.

René Zavoral

generální ředitel Českého rozhlasu

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+159 # LubinenKremlBot 2017-10-24 15:38
Potrefený husy nejvíce kejhaj .Dvořâk si nechal dovymydlit mozeček v ussa śkoleními a piráti jsou Sorosjugend .To že občané musí platit koncesi nestátnímu subjektu je absurdita sama o sobě a o nezávislosti čt to je jako když vyžilá padesátka na E 55 řekne policajtům ale já nic já jsem nevinná pořád panna ,vždyť chlapce připustím jenom s kondomem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Slávek 2017-10-24 16:35
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # r.m. 2017-10-28 21:03
Dvořák prošel užším výběrem na členství v Husákově KSČ. To je holt tak, když se chlívy pořádně nevymetou.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+68 # Ignác 2017-10-24 19:13
Všiml jsem si, že Piráti by rádi ministerstvo školství!!
Není divu. Budou mít pod palcem indoktrinaci budoucí generace, na niž sází! Stejně to dělali nacisti.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # .lak 2017-10-25 17:24
Ale vždyť ta vzdělávací soustava je jenom o privatizaci otroků s privilegizací vyvolených parchantů. Chce snad někdo tvrdit že memorující ubožáci jsou nějakým způsobem přínosní a tvůrčí? Mají hodnotu záznamových zařízení a akcí co do nich kmotři úžerů hodí a to v lepším případě. Jsou to ruce, nože, meče, pistole, pušky, děla i atomovky zájmových kromě konqisty extrémně podloudných ziskovců úžerů. V kapitalismu a třeba náboženství eu tak / time 11:03 nwoo.org/.../...
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Jarin G. 2017-10-24 23:43
Ahoj Lubi! Jsem ze všeho nějaký zmatený! Veřejněprávní média nejsou státní? Kdo je tedy jejich vlastníkem? Dvořák, Kalousek, "Pražská kavárna" či Bakala? Nebo kdo vlastně.'? Pokud nejsou státní, tak ať si to platí majitel! Nebo i jiné daně také nejdou státu (poplatek za ČT a ČR jsou jen druh daně), ale k soukromým majitelům? K čemu jsou tam ty "Rady"? Ty jsou také něčím majetkem? Proboha, co se to s námi hrají za absurdní divadlo? To napsal Ionescu? Ale ten je mrtvý. Flaška je přeci taky už dávno v těch 2 urnách! No ale pohrobků je tu neustále, jak vidno, víc než dost (viď miláčku Hedviko). Chudák Karel Kryl se musí v hrobě obracet jak větrník! To je demokracie, to je právo, spravedlnost? V čem to, proboha, žijeme?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # LubinenKremlBot 2017-10-25 07:12
Cituji Jarin G.:
Ahoj Lubi! Jsem ze všeho nějaký zmatený! Veřejněprávní média nejsou státní? Kdo je tedy jejich vlastníkem? Dvořák, Kalousek, "Pražská kavárna" či Bakala? Nebo kdo vlastně.'? Pokud nejsou státní, tak ať si to platí majitel! Nebo i jiné daně také nejdou státu (poplatek za ČT a ČR jsou jen druh daně), ale k soukromým majitelům? K čemu jsou tam ty "Rady"? Ty jsou také něčím majetkem? Proboha, co se to s námi hrají za absurdní divadlo? To napsal Ionescu? Flaška je přeci už dávno v těch 2 urnách! No ale pohrobků je tu neustále víc než dost (viď miláčku Hedviko). Chudák Karel Kryl se musí v hrobě obracet jak větrník! To je demokracie, to je právo, spravedlnost? V čem to, proboha, žijeme?

Ahoj Jari . ČT má statut právnické osoby nezávislé na státní správě ,voleného gen. ředitele radou pro rozhlas a tv a ta je volena parlamentními stranami.Dá se stáhnout v PDf , když zadáš do vyhledavače ,,statut čt''a po přečtení hned pochopíš , že se jedná o prodlouženou ruku chazarbangsters kýho parazita , který má jediný zájem nám vnutit své zrůdné myšlení k dokončení svých plánů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Jarin G. 2017-10-25 09:35
Čus Lubi!
Zjednoduším to. Jsou placeni státem, tzn. daňovými poplatníky, čili námi, ale jsou na státu (na nás) nezávislé a mohou si dělat, v žoldu "Pražské kavárny", Kalouska, chazarských skupin apod., co uznají sami za vhodné a správné, bez ohledu na pravdu? Mohou nám lhát od rána do noci tak, jak jim to nařídí páníčkové? My máme jen držet hubu a krok a platit je?! No to je Absurdistán!
P.S.: doplněno 25.10.:
Jste mafie! Okamura posílá další drsný vzkaz vedení ČT a rozhlasu a rozjíždí peklo: Wollner, Moravec, Fridrichová, Sněhurka...
parlamentnilisty.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Dědouch11 2017-10-25 10:19
++++++++++++
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jarin G. 2017-10-25 18:57
Děkuji zdvořile, vážený Dědouchu! ;op
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # eli 2017-10-27 05:42
Oni sa zrejme do toho kondomu usiluju nacpat aj cely stat. Uplne ho izolovat, Lubi.
Demokracia, to sme my, so vsetkym co vlastnime a to ostatne je velmi nebezpecny, nedemokraticky stat. V zahlahlavi oficialneho nazvu Ceska republika, stoji, ze je to parlamentny, demokraticky pravny stat s liberalnym politickym systemom. Tvrdenie, ze vlastnictvo medialnych prostriedkov takymto statom, je utokom na demokraticke zriadenie samotneho statu, je v podstate podryvanim autority statnej moci, ktore by malo byt trestne stihane. René Zavoral, je podryvac autority statu, jednoducho kriminalnik. Medialna objektivita v parlamentnej demokracii, musi byt zarucena parlamentom v ktorom su zastupene vsetky hlavne prudy politickej aktivity v spolocosti. Medialne vlastnictvo v sukromnom vlastnictve, nemoze zarucit objektivitu v informovanosti spolocnosti.
Tento system sa hrubo zneuziva elitnou kastou v hospodarskej a politickej oblasti statu. Prevlada nekontrolovana dezinformacia a manipulacia verejnejnosti, ktora im zaistuje vyhody v hospodarskych a politickych aktivitach. Staci poukazat na aktivitu oklo Andreja Babisa. Tento oligarcha, plne kontroluje Mladu frontu, DNES a Lidové noviny, co ho stavia do zvyhodnenej propagacnej pozicie, vo vsetkych smeroch. Vdaka tymto mediam, dokazal oblbnut tretinu volicov v nedavnych volbach, co mu zarucilo post prveho ministra. Tomio Okamura, je jednym z mala politickych aktivistov v Ceskej republike, ktoremu na osude naroda, skutocne zalezi. Tak, ako slovenska a polska, aj ceska pospolitost, je popretkavana parazitnou chazarskou genetikou, ktora ju vytlaca na pokraj existencie. Zachranu mozno hladat len v krizeni s tou orientalnou, japonskou. Zacat by sa malo hned od vychodu, od Kremenca.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+117 # prasoallahpes 2017-10-24 15:42
Výborně, jen tak dál.
ODSáckou, TOPáckou a černoprdelnicko u televizi předělat. A koryta zloduchům v senátu zrušit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+67 # WC 2017-10-24 16:00
Cituji prasoallahpes:
Výborně, jen tak dál.
ODSáckou, TOPáckou a černoprdelnickou televizi předělat. A koryta zloduchům v senátu zrušit.

Deklarovaná nestrannost ČT až člověka nutí na "velkou stranu".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+87 # Stanley_K 2017-10-24 15:43
Lidem lze vládnout tak dlouho, dokud jim něco poskytujete.
Připravte člověka o všechno a on přestane být ve vaší moci.
Alexander Solženicin

www.youtube.com/.../

Zase se potvrdilo přísloví "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne !"
Myslím, že hnutí ANO bude na tom názorově podobně jako Okamura.
Ti co nesouhlasí si můžou vytvořit vlastní TV např.:Soros TV, TOP09 TV, KDU TV, ODS TV.

Na Slovensku mají (oficiální) přívlastek: "Mienko-tvorné média" - Tj. Ti co vytvářejí veřejné mínění.

Otázka k (hlubokému) zamyšlení: :-D
Proč prezident republiky k prezentaci svých názorů, volí jinou televizi než ČTV ?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Petko Kotov© 2017-10-24 15:44
90% normalnich lidi (jako ja) by stacilo, aby nemuselo platit za ty srac*, co na ct tecou z otvoru ruznych podobne postizenych
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Petko Kotov© 2017-10-24 16:36
jeste napis, ze bys chtel, aby ct byla konecne normalni televizi pro normalni lidi, troubo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+49 # Věra Štimová 2017-10-24 15:54
Pokud máme všichni ze zákona povinnost platit jak Český rozhlas, tak Českou televizi, pak nechápu výroky jak Okamury, tak generálních ředitelů těchto institucí. Pokud něco platíme povinně, je to státní, ať si někdo říká co chce. Po ovoci a platbách poznáš. Tito tři vip představitelé něčeho, by si měli uvědomit význam nejenom pojmů, ale i činů. Pokud ale nebude povinnost platit cokoliv, pak konečně si budeme moct platit toho a to, co opravdu potřebujeme. Řeči, kecy, lži, polopravdy a zmatení je v televizi i v rozhlase plná nůše. Rádi zaplatíme ty pořady, které se nám líbí. To ostatní si nesmí nárokovat naše těžce vydělané peníze. Pak jenom slyšíme a vidíme ty ho..na, co se produkují za naše povinné platby.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Josef Švejk 2017-10-24 16:11
Štimová, Vaše těžce vydělané peníze Vám nenáleží. Pokud jste to ještě za 30 let při nákupech nepochopila, pak Vás o tom brzy přesvědčí Agrofert.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Ondra 2017-10-24 18:05
je to jednoduchy.. tak vyhodte televizi z okna a je komplet po problemu.. ja ji nedavno taky zrusil a reknu vam ze mam o 500 kc tezsi penezenku a cistejsi hlavu.. z pozorovani ttelevize se rodej takovyhle nazory jako je vas.. ne spatny ale zavadejici
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+72 # Josef Švejk 2017-10-24 15:55
Jakmile někdo vyhlásí boj za demokracii měl by být okamžitě hospitalizován v Bohnicích! A pokud si umí zavázat tkaničky u bot - a je tedy svéprávný - deponovat do Mírova.
I malé dítě dneska ví, že demokracie je jako yetti - všichni o ní mluví, ale nikdo ji neviděl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # armagedon 2017-10-24 16:24
Yettiho pry ale nekolik lidi uz i videlo :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # diamond 2017-10-24 17:00
A o tom, co nikdo neviděl, se dá navykládat lecjaká chujovina.
Ten s. Bartošek mluví jak kovaný proletář.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+64 # Slávek 2017-10-24 16:34
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Vladimír57 2017-10-25 00:16
Nevěřím ani na přesný čas.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+45 # krleš 2017-10-24 16:37
Jak minulá, tak ani budoucí vláda neudělá NIC. Tomio bohužel nesežene pro tuto akci dostatečnou podporu, nikdo další se k němu nepřidá. Takže to zbývá na lidech, aby se rozhodli, jestli chtějí ze svých peněz platit pravdoláskařsko u ČT. A ať mi nikdo neříká, že nejdou zrušit koncesionářské poplatky, já jsem je před časem zrušil. Sice se mi ozvali proč neplatím, ale uvedl jsem ji jako důvod, že když vidím lži jejich moderátorů tak bleji a už se neozvali. Takže já za nevyžádané lži neplatím. A je to na každém z vás.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # Venda 2017-10-24 17:11
Opět se potvrzuje, že demokracie začíná tam, kde končí signál ČT.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Jan Kadlec 2017-10-24 22:48
Jistě, protože zestátnění je jeden z pilířů demokracie, to ví přece každý...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # xmarek 2017-10-24 17:31
Chtít může, není zájem veřejnosti: goo.gl/CDEHll Nicméně siibem nezarmoutíš a OVčan: goo.gl/iKiiV3 na ně Sorry Jako slyší, no ni?

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Dědouch11 2017-10-24 18:43
To už tě zase pustili?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # hju 2017-10-24 23:02
druhej Daliborek?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # diamond 2017-10-24 17:39
Jo, Dvořáku.
Jestli si myslíš, že někoho ukecáš, aby šel demonstrovat za tvou ohroženou nezávislou ČT, musíš se obrátit na tzv. pražské kafilérníky. Už ani řadovej pražák nevstane z kanape. Na tvoje "pravdy" totiž sere Bílej Tesák.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Tona Gavel 2017-10-24 17:41
Je podvečer a pozoruji,jak lítají chemiktrans,kro pí sběsile !,....,do rána z h bude mlhovina andromédy,to máme pozdrav amíků k volbám.......
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Mirek H 2017-10-24 20:15
kdo vlastni čt a český rozhlas? komu platime nařízené oplatky? včetně skrytych majitelu. vite to nekdo?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Sutr 2017-10-24 21:04
Údaje z veřejné části Živnostenského rejstříku

Platnost k 24.10.2017 20:55:41


Subjekt
Název:
ČESKÝ ROZHLAS
(zapsáno od 29.12.2000)
Adresa sídla:Vinohrads ká 1409/12, 120 00, Praha 2 - Vinohrady
(zapsáno od 29.12.2000)
Identifikační číslo osoby:45245053
(zapsáno od 29.12.2000)


Statutární orgán nebo jeho členové:
Jméno a příjmení:Mgr. René Zavoral (2)Vznik funkce:21.01.20 16Zapsáno:od 01.03.2016

Jméno a příjmení:Mgr. Peter Duhan (3)Vznik funkce:01.03.20 10Zánik funkce:21.01.20 16Zapsáno:od 29.04.2010 do 01.03.2016

Jméno a příjmení:Ing. Václav Kasík (1)Vznik funkce:27.12.20 00Zánik funkce:28.02.20 10Zapsáno:od 29.12.2000 do 29.04.2010Živnostenská oprávnění

Živnostenské oprávnění č. 1: [provozovny]
Předmět podnikání:Výrob a, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákonaObory činnosti:Půjčov ání průmyslového a spotřebního zboží Zahájeno: 27.12.2000 Vydavatelství, nakladatelství Zahájeno: 27.12.2000 Poskytování služeb formou pracovní síly Zahájeno: 27.12.2000 Velkoobchod Zahájeno: 13.02.2002 Specializovaný maloobchod Zahájeno: 13.02.2002 Ubytovací služby Zahájeno: 03.09.2007 Druh živnosti:Ohlašo vací volná Vznik oprávnění:27.12 .2000Doba platnosti oprávnění:na dobu neurčitou


Živnostenské oprávnění č. 2: [provozovny]
Předmět podnikání:Půjčo vání průmyslového a spotřebního zbožíDruh živnosti:Ohlašo vací volná Vznik oprávnění:27.12 .2000Datum zániku:30.06.2008

Odpovědný zástupce:
Jméno a příjmení:Ing. Václav Kasík (1)Ustanoven dne:29.12.2000U končen dne:24.09.2007Živnostenské oprávnění č. 3: [provozovny]
Předmět podnikání:Vydav atelství, nakladatelstvíD ruh živnosti:Ohlašo vací volná Vznik oprávnění:27.12 .2000Datum zániku:30.06.2008

Odpovědný zástupce:
Jméno a příjmení:Ing. Václav Kasík (1)Ustanoven dne:27.12.2000U končen dne:24.09.2007Živnostenské oprávnění č. 4: [provozovny]
Předmět podnikání:Posky tování služeb formou pracovní sílyDruh živnosti:Ohlašo vací volná Vznik oprávnění:27.12 .2000Datum zániku:30.06.2008

Odpovědný zástupce:
Jméno a příjmení:Ing. Václav Kasík (1)Ustanoven dne:27.12.2000U končen dne:24.09.2007Živnostenské oprávnění č. 5:
Předmět podnikání:Velko obchodDruh živnosti:Ohlašo vací volná Vznik oprávnění:13.02 .2002Datum zániku:30.06.2008

Odpovědný zástupce:
Jméno a příjmení:Ing. Václav Kasík (1)Ustanoven dne:13.02.2002U končen dne:24.09.2007Živnostenské oprávnění č. 6:
Předmět podnikání:Speci alizovaný maloobchodDruh živnosti:Ohlašo vací volná Vznik oprávnění:13.02 .2002Datum zániku:30.06.2008

Odpovědný zástupce:
Jméno a příjmení:Ing. Václav Kasík (1)Ustanoven dne:13.02.2002U končen dne:24.09.2007Živnostenské oprávnění č. 7:
Předmět podnikání:Ubyto vací službyDruh živnosti:Ohlašo vací volná Vznik oprávnění:03.09 .2007Datum zániku:30.06.2008Provozovny k předmětu podnikání číslo

1. Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona: [živnost]

Obor činnosti: Půjčování průmyslového a spotřebního zboží
Adresa:Vinohrad ská 1409/12, 120 00, Praha 2 - Vinohrady Identifikační číslo provozovny:1003 832466Zahájení provozování dne:27.12.2000


Obor činnosti: Vydavatelství, nakladatelství
Adresa:Vinohrad ská 1409/12, 120 00, Praha 2 - Vinohrady Identifikační číslo provozovny:1003 832466Zahájení provozování dne:27.12.2000


Obor činnosti: Poskytování služeb formou pracovní síly
Adresa:Vinohrad ská 1409/12, 120 00, Praha 2 - Vinohrady Identifikační číslo provozovny:1003 832466Zahájení provozování dne:27.12.20002. Půjčování průmyslového a spotřebního zboží: [živnost]
Adresa:Vinohrad ská 1409/12, 120 00, Praha 2 - Vinohrady Identifikační číslo provozovny:1003 832466Zahájení provozování dne:27.12.2000U končení provozování dne:30.06.20083. Vydavatelství, nakladatelství: [živnost]
Adresa:Vinohrad ská 1409/12, 120 00, Praha 2 - Vinohrady Identifikační číslo provozovny:1003 832466Zahájení provozování dne:27.12.2000U končení provozování dne:30.06.20084. Poskytování služeb formou pracovní síly: [živnost]
Adresa:Vinohrad ská 1409/12, 120 00, Praha 2 - Vinohrady Identifikační číslo provozovny:1003 832466Zahájení provozování dne:27.12.2000U končení provozování dne:30.06.2008
Seznam zúčastněných osob
Jméno a příjmení:Ing. Václav Kasík (1) Datum narození:09.08. 1947 Občanství:Česká republika

Jméno a příjmení:Mgr. René Zavoral (2) Datum narození:04.04. 1976

Jméno a příjmení:Mgr. Peter Duhan (3) Datum narození:11.11. 1946
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # Drak 2017-10-24 20:50
Svým hraným rozhořčením, jen zakrývají to, co má Okamura skutečně na mysli. Aby se ČR a ČT, dostala ze spárů jejich manažerů a zaměstnanců, sloužících USA a EU, sluníčkářů, neziskovkařů a vrátil se smysl toho, proč byly ustaveny. A to je pravdivě informovat a zbytečně informace nekomentovat, neodklánět, ne polo, či čtvrtpravdit, nelhat a nevyhazovat ty neuvěřitelné peníze, které z donucení platíme, i když jsme si televizi i rozhlas několikanásobně zaplatili.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-6 # Jan Kadlec 2017-10-24 22:43
A tohle by se podle vás stalo, pokud by se ČT zestátnila? Kolik je Vám let, že uvažujete tak naivně? Média jsou a vždycky budou jenom hlásná trouba zájmových skupin, rozumný člověk s tímto faktem nebojuje ale počítá...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # r.m. 2017-10-28 21:12
možná by se vrátila slavná moderátorka Dušica Zimová
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-22 # Martin Klátil 2017-10-24 21:48
Tak principy demokracie tu ohrožuje tak akorát Okamura :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Jan Kadlec 2017-10-24 22:41
To je od něj snad jediný dobrý nápad. Každý přece stejně dávno ví, že ČT dělá reportáže zásadně na politickou objednávku, tak proč se s tím tajit? Když se jednoduše zestátní, tak to konečně budou všichni vědět i oficiálně, že ČT je jenom hlásná trouba politiků...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Florida 2017-10-24 23:44
A vo když za 4 roky vyhraje třeba ODS a bude státní televize? Na televizi politici nemají mít přímý vliv. To je cesta do pekel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # vlk samotář 2017-10-25 00:47
Kdo neví, o co jde v ČT... a NOVA..:

Rodinná m a f i e ! Jedním slovem, je to hnus!
02.10.2016 11:35


V záplavě emigrantských informací přeposílám tuto následující proto, abychom se vůbec vyznali u nás doma, když někdo blbě žvaní v masmédiích, kdo je kdo...???
Obrazovku ČT a TV NOVA ovládlo "monstrum"
Monika Mac Donagh Pajerová (dále jen Monika MDP)
tak už to víme, aneb kdo vede hysterickou mediální štvanici proti Zemanovi
Google o Monice MDP:
1. Monika MDP - bývalá studentská vůdkyně z r.1989, nyní pedagožka pražského centra New York University je nevlastní sestrou Jiřího Dientsbiera ml.
(protizemanovské červené karty rozdávala Šárka Kadlecová, bývalá zaměstnankyně Amerického velvyslanectví - jaká náhoda !). NYU je něco, jako byl dříve VUML, jen teď je to Havlismus.
2. Monika MDP je vdaná za Ira, Petra Mac Donagha.
3. Měla milenecký vztah s Lubomírem Zaorálkem (dnes ministr zahraničních věcí) a po rozvodu s ním žila. Proto Zaorálek brojí proti Zemanovi?
4. Její dcera Emma Smetana je moderátorka TV Nova (narodila se v Paříži, kde M.MDP žila se svým prvním manželem Smetanou). Emma Smetana žije s muzikantem a hercem izraelského původu Jordanem Hajem.
5. Sestrou Moniky Mac Donagh Pajerové, je "Biomasa" Kateřina Jacques (jméno má po francouzském exmanželovi Christian u Jacques). K. Jacques je partnerkou Martina Bursíka, předsedy strany Zelených a místopředsedy ODS Topolánkovy vlády. Porodila mu dceru Noemi. Bursík dříve žil s Monikou - nevlastní sestrou Jiřího Dienstbiera ml. Jiří Dienstbierst st. byl 4x ženatý, jeho třetí manželkou byla Květa Dienstbierová, bývalá manželka Ivana Havla. Ivan Havel je bratrem ex-prezidenta Václava Havla. Jiří Dienstbier ml.(protizemano vská klika v
ČSSD) se narodil ve Washingtonu a je americký státní občan (takže máme Američana ve vládě!!!).
Tak to je rodinná MAFIE (rodinný propletenec na nejvyšší úrovni):
Klan organizující hysterické mediální a červeno-kartičk ové kampaně proti Zemanovi
Pošli to dál...


Více zde: hnutisocialneslabych.cz/.../.. .

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # julius 2017-10-25 06:44
1-televizi uz davno nemam ani jina media. Mam par usmolenych LP desek a verte ci ne me to staci.
2-prestal jsem vlastnit televizi prave od doby co nam vnucuje JEJICH demokracii
3-CT jde o koryto tak prska ne o pravdu tu muze sirit i jako statni televize
4-koncesionarske poplatky jsou hnus neco jako skryta dan platis je i kdy je nesledujes. Jejich blbost mohly zavest jiny typ placenu treba kartickou zakoupenou v tabaku kteoru strcite do televize a ta to dekoduje. Jenze to by mila CT zjistila ze nema ani na proud do zarovky
5-Kdysi televizni porady ne sice vsechny ale dost jich bylo ucila. Od slusnosti, laskce i moudrosti, pravde ci chovani. Dneska to je tisice serialovych nesmyslu na ubohem zaklade totalni propadaky od nejakejch stars ci jak se ty blbosti jmenujou po vymenu manzelek a dalsich vymylacich programu. Krtecka jak sije kalhotky jsem nevidel v seznamu TV ani na jednom programu uz asi dva roky, Neboztici lasce, blazni ze stadionu ci kam se podela sedma rota se uz asi ani nebudou vysilat.Vim to od kluku s prace. Hlavne to multi kulti to tam bezi od rana do vecera. A zpravy? To je snad jeste vetsi komedie nez vymena manzelek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # RobinB 2017-10-25 14:06
Média by měly být státní, pokud se živí poplatky z rozhlasu a TV. Pokud chtějí být privátní, ať se živí sami.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Věra Štimová 2017-10-25 17:50
Pokud musíme platit za něco, pak to musí být přece objednáno od nás, ne od toho, kdo rozhodne za nás. Proto ti, kteří mají výhody toho, že jejich "firmy " musíme ze zákona sponzorovat, budou muset říci proč to dělají. Pokud je důvodem zase klečení v kobkách a vzývání Satana, aby oni měli a jiní neměli, pak půjdou do ho..en. Satan jim to už osobně zařídil. Můžou být rádi, že budou naživu aspoň jako esterichia coli a pod.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # r.m. 2017-10-28 21:10
"Petko Kotov 2014-06-20 19:38
uz ponekolikate sem pisu ze ano, jsem tu inkognito.
Ale cenzor jen toto asui uz 4x smazal.
Asi to s tou nezavislosti webu tady nebude tak zhave
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # tkea 2014-06-21 00:30
osobne si myslim, ze kdyz nebudes nikoho hloupe urazet, nikdo te mazat nebude. Nebo jsi si jen parkrat spletl tlacitka odeslat/zrusit. pri cetnosti tvych "prispevku" bych se tomu nedivil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # Petko Kotov 2014-06-21 02:20
nespletl jsem se s jistotou a poslal jednu vec i pod jinym jmenem - par minut nez zmizela. - vec bez nadavek, sprostych slov atd....
Tady nemizi asi jen prispevky rasisticke, protizapadni, protizidovske atd..."
---------
nějak hoch pozměnil styl, blbec )))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás