Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaStanislav Novotný: Lithiový zločin

Sociální sítě

Reklama

Stanislav Novotný: Lithiový zločin

Stát musí mít naprostou kontrolu nad tuzemskými zdroji surovin. Musí mít kontrolu nad jejich vyhledáváním, těžbou, zpracováním, využitím a nad obchodem s nimi. Jedná se totiž o dar, který obdrželi občané, nikoli pár nehodných správců země. Ani uhlí ani vodu ani lithium nikdo z nás nevytvořil. Dostali jsme tyto dary všichni, a tak právem žádáme, aby užitek náležel jednomu každému z nás.

Všelijakých bakalovin už jsme tady zažili hromady, a tak by bylo dobré, kdybychom alespoň lithium zachránili.

Proti korupčním možnostem, kterými disponují nadnárodní firmy a jejich domácí bílé koně, je obrana velmi těžká, ale my máme stále ještě právo volit. A pokud budeme nyní pozorně sledovat, jak se politici staví k vlastizrádnému Memorandu o porozumění mezi Ministerstvem průmyslu a obchodu a European Metals Holdings Limited v oblasti těžby a zpracování lithia, budeme vědět koho určitě nevolit. Hlavní viník je již znám – ministr průmyslu. Ale nepochybně nekonal bez souhlasu premiéra a dalších vysokých spolustraníků. Ale co ostatní koaliční strany a zejména členové vlády? Memorandum by mělo být do voleb vypovězeno, jiné řešení přece nelze přijmout. A mlčení? To si nutně musíme vykládat jako souhlas s podrazem na vlastní občany.

Před rokem 89 nás uráželo, že československý uran byl povinně vyvážen do SSSR. Vazalové Moskvy za to byli nenáviděni. Jakpak si myslíte, že budete posuzováni vy, dámy a pánové od dnešní politiky? Případ „Lithium“ je jedním z těch mnoha důvodů, proč je u nás opět poptáváno vlastenectví. Občané chtějí vidět v politice skutečné patrioty, obránce národních zájmů.

Chápu, že to není jednoduché. Ale někteří to měli ještě těžší. Srbové například vzpomínají, kterak paní Albrightová bombardovala Jugoslávii a pak si zprivatizovala kosovský Telecom. Praktická žena. A takových praktických tlaků je na vás vyvíjeno tolik! Nás zatím nikdo nebombarduje, a proto vás litovat nelze. Šli jste do volebních kampaní s bušením se v prsa, tak se laskavě postavte hrdě aspoň proti privátnímu drancování zásob lithia.

Stanislav Novotný

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+52 # josh (xy) 2017-10-08 22:58
Lithium aneb ČSSD má zajištěno zaplacení dluhu 337mil.,vnukům p. Altnera.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # .lak 2017-10-08 23:48
Tlučhubní slyntamoři nezajistili pro nikoho nic a kolem a kolem ani pro sebe a teď vyhulili co šlo a budou mít jackpot? To je na voličský zisk fakt celá nula.

Ale Gdo hraje betla? Svět peněz se utrhnul od společnosti a píp. tadesco.cz/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+26 # Stanley_K 2017-10-09 09:57
Megatunel za 3 biliony korun pouhých 17 dní před volbami do sněmovny? Australští těžaři na poslední chvíli dostali od ministra průmyslu bianco šek na privatizaci těžby lithia pod Cínovcem! Český stát si za lithiový národní poklad řekl jenom o vytvoření nekvalifikovaný ch pracovních míst !

V České republice se v tichosti schyluje k největšímu majetkovému odklonu a privatizaci nerostných zdrojů od roku 1989. Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR totiž včera v naprosté tichosti a pouhých 17 dní před volbami v ČR do poslanecké sněmovny podepsalo v Ústí nad Labem memorandum o porozumění s australskou společností European Metals Holding, která tím dostává do ruky garanční mandát na hlubinou těžbu lithia v severočeském Cínovci [1]. Jak už jsme nedávno informovali v podrobném v článku zde, pod Cínovcem se nachází jedny z největších zásob lithia na světě za bezmála 3 biliony korun, za které by šel český státní dluh splatit dokonce dvakrát. V roli řádného hospodáře je nezbytné, aby těžbu organizoval a měl ve své dikci český stát skrze státní podnik Diamo, který by mohl případně vytvořit technologické konsorcium se zahraniční společností za výhodných podmínek pro český stát, ale samotná těžba a zpracování lithia by měla zůstat v rukách českého státu. Bohužel, v celé věci se schyluje k obrovskému odklonu a privatizaci doslova za hubičku, a to pouhých 17 dní před volbami. Honem rychle, na poslední chvíli, aby se to stihlo.

vice: aeronet.cz/.../...

Kauza "Lithium", schyluje se k dalšímu tunelu? Tomio Okamura SPD
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-10 # jan lavicka 2017-10-09 10:40
tak se připoj, dej žalobu, za pár minut hotovo:

nwoo.org/.../...

zbabělé stádo s Dědouchem ti to ale budou vymlouvat, to je jejich práce k cestě ke zbytečnosti na této planetě :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-10-10 11:51
Neboj Dedouch to podpíše medzi prvými je to vlastenec. Češi treba povstať proti takejto vláde. Máte jedinečnú možno poslednú možnosť v týchto volbách dať tomuto zvrátenému systému KO.
Tak s chuťou do toho. Zaslúžia si to. A Lithium je vaše a musí byť vašim národným záujmom spravovať tieto zdroje a obchodovať s nimi tak aby ste z toho všetci mali užitok nielen užitok pre pár vyvolených, nesmie to byť váš majetok v rukách cudzincov
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-18 # jan lavicka 2017-10-09 10:35
Tak se ukažte, zbabělci typu Dědouch, lpg, popo, Maxwell, ukažte, jak jste skutečné zbabělé stádo, co jen vyhrožuje zničením (systémem), když se bude něco skutečně dělat, dáte žalobu jako my ostatní, co máme právo mluvit?

nwoo.org/.../...

Kdo nedá žalobu, je jen člen zbabělého stáda, co nemá právo nic říkat, nic psát.

Opět označíte snahu za "naivní", bez výsledku, bla bla bla, jen abyste potvrdili svou zbabělost a nemuseli nic dělat?

Kdo nepodá žalobu, ať jde domů a nikde už nic nečte, protože půjde jen o naprosto zbytečnou existenci na tomto světě, prosím, jste opravdu naprosto zbyteční, jasný důkaz, že, Dědouchu, už to máš za pár, takže jen završíš svůj přinos z nuly na nula :(

Opět zcenzurujete i tento příspěvek, proč byl smazán? :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Dědouch11 2017-10-09 12:32
Víš o mně hovno, blbečku.
Pokud jde o tebe, jsou jen dvě možnosti. Buď jsi odChovancův provokatér, nebo naivní blb. (vzájemně se to nevylučuje)
P. S. Reaguji jen proto, že sis mě vzal do huby už v první větě a všiml jsem si toho. Jinak bych neztrácel čas, šulíne.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-15 # jan lavicka 2017-10-09 13:56
a je to tu, bla bla bla bla, zbabělec, děkuji za potvrzení :)

a ještě k tomu sprostý primitiv :(

slovo "naivní" jsem u tebe trefil, to u zbabělých primitivů lze snadno :)

Chovanec by asi ze mě neměl radost, když já to udání podám, asi pro něj nepracuju, to možná ty, když opět lidi odrazuješ od aktivity, agente :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # Dědouch11 2017-10-09 21:04
" ...když já to udání podám, "
Ty blbečku, vyřváváš tady, jako bys to tr. oznámení (ty píšeš "udání", hmmm) dávno podal a tak hecuješ další..
A ta poslední věta, to je klenot. Ostatně, jako celý ten blábol.
Pá pá, blbečku a už se nenamáhej. Patříš k těm, které přeskakuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-10-11 12:46
ubohý zbabělý dobytku, to víš, že to nemůžu podat hned první den, co jsem to četl, ubohý zbabělý dobytku, co skončí na tomto světě bez užitku jen plný primitivního jedu v hubě, smutné :(

já totiž nelžu, já to skutečně podám, narozdíl od zbabělých dobytků, které představuješ :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+40 # Josef Švejk 2017-10-08 23:37
Víte pane Novotný, řídit společnost je vysoce sofistikovaná práce. Vyžaduje velice moudré hlavy a my jsme zatím dospěli pouze do stadia, kdy volíme vytrvale na tyto posty vyložené amatéry. Obvykle nerozumí ničemu a navíc neoplývají žádnou moudrostí (umí se jen moudře tvářit). Není tedy divu, že chápou své pověření jako slepice hrabající pod sebe.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # .lak 2017-10-09 08:06
Velice prozaicky řečeno bez dlouhého básnění. Parazité si dováží na ozdravění vymírajících evropanů s čtvrtinou na hranici bídy a pod z komplexů orwellovských dřístáren parazity ze dvou kontinentů s komunistickým zabezpečením z užívaných těmito skupinami a s nekonečným množstvím € své tiskárny.
S pozadím mocenských hejblů a opakuje se situace nóblesů kdy titanik nýtují laciné bezprizorné děti hubených domácích aby se vybraní mohli vést.

www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # josh (xy) 2017-10-09 10:29
Zarážející na tom je i to, že tradiční parlamentní strany, (až na vyjimku) které byly nebo jsou zastoupeny ve sněmovně ODS, TO09, VV, počínaje přes ANO, ČSSD, KDU-ČSL tyto výprodeje národního bohatství ve formně práva těžby do zahraničí dlouhodobě podporovaly anebo a nebo i nadále podporují. Andrej Babiš dokonce dvakrát v letošním roce hlasoval proti návrhu, aby problematika lithia s názvem "Informace k podmínkám vlády těžby lithia v České republice." zařazena na jednání sněmovny.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # Josef Švejk 2017-10-09 14:05
Andrej prakticky neustále něco prohlašuje a opak činí. Takže lze vzít jed na to, že "ANO bude líp". V zásadě mu to nemůže ublížit, neboť český volič se rád nechá řídit hesly na billboardech. Musí, neboť selský rozum už dávno ztratil.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-10-10 11:56
To to by bol koniec ak by sa toto ukázalo pravdou, ja dúfam že to tak nebude Švejku a držím Vám v Čechách palce.
Ak Vás paraziti vo voľbách porazia bude to koniec nielen vlastencov v Čechách, ale i v celej EU
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Pavel Blaheta 2017-10-09 11:58
Švejku, společnost není ani tak nutné "řídit" - stačí lidem neházet klacky pod nohy a především ti, kteří jsou pověření správou věcí veřejných a zákonodárci nemusí být ani moudří - stačilo by, aby měli alespoň špetku tzv. selského rozumu a hlavně a především osobní hrdost a čest a byli neúplatnými patrioty. To by pro začátek stačilo - není nám třeba chytrých darebáků. Neboť nejvíce škodí tzv. inteligentní blbec (darebák, gauner, či co jiného si dosadíte).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Josef Švejk 2017-10-09 12:53
Neřízená společnost je natolik absurdní pojem, že to snad ani nestojí za komentář! Proto jen krátce pár příkladů:
Tvrdě řízená společnost za vlády Stalina pozvedla Rusko za 30 let od ruchadla až do kosmu. Podobné tendence lze vypozorovat i v současnosti pod vedením Putina. Snad ještě více Čína v posledních desetiletích.
Podstatné a velmi důležité je ovšem kdo a jak společnost řídí! Jde-li o skupinu inteligentních lidí, nebo jen partu naprosto všeho schopných individuí jako třeba v ČEZku, či jiných "vyspělých" demokraciích.
Neexistuje neřízená společnost. Existují pouze společnosti řízené moudře, nebo blbě. ČEZko patří samozřejmě do té druhé kategorie. Volíme si pilně do vedení herce čtvrté kategorie, absolventy týdenních práv z Plzně, degenerované šlechtice a jako bonbónek navrch si nyní nadšeně zvolíme jakéhosi Bureše.
Neříká se nadarmo - nepoučitelná společnost má takovou vládu, jakou si zaslouží!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-10-10 12:00
To je pravda a memento zároveň ostáva dúfať že tentokrát to bude iné. Chlapi držím Vám palce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+36 # LubinenKremlBot 2017-10-08 23:48
Nasazeným velezrádcům , kteří infikovali ČSSD se podařilo několik neskutečných kousků a to doslova zlikvidovat jednu z nejstarších stran a zároveň nejen okrást občany této země o biliony v nejhorším a v lepším o desítky miliard ale zalést do análu fašounské EU tak ,že vylést a oklepat se z toho hnusu bude těžko proveditelné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # jan lavicka 2017-10-09 11:14
klid, každý rok se ukradne povětšinou na západ min. 1/3 rozpočtu a další bilióny z bank či korporací, kde jsme otroci

tak něco proti tomu dělej, tady začni, za pár minut hotovo:
nwoo.org/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-10-10 12:02
Teraz sa hlavne zjednotte a potiahniťe za ten správny koniec povrazu je to nevyhnutné inak vás za pomoci domácich kolaborantov ohrabú o všetko....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # Jarek* 2017-10-09 00:01
Vážený pane Novotný, Měl jste možnost se projevit v minulosti politicky dostatečně jasně. Nic zásadního jsem ve vašem případě nedohledal. Nyní se odehrává již jen to, k čemu jste v minulosti sám svým přičiněním napomáhal. Proto mi Vaše komentáře tak trochu zavání cynizmem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Jaris 2017-10-09 03:06
Na prvni pohled je to dalsi chazar. Neradno mu verit. Kam zmizeli cesti pravnici, vlastenecti politici, proste lidi zastupujici Ceskou republiku? Byli vytlaceni zidovskym personalem, ktery rozhoduje o osudu ceskeho naroda.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # r.m. 2017-10-09 10:45
obsadili všechno důležité
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-10-10 12:05
Vždy to tak robia ale začnite to tak konečne robiť aj vy. V českej vláde by mali byť ľudia ako tunajší Jozef Švejk a ďalší rozumní ľudia a vlastenci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # jake 2017-10-09 00:26
Připojte se a podejte trestní oznámení na Sobotku a Havlíčka kvůli lithiu - šablona zde:
zvedavec.org/vezkratce/14700/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Jaris 2017-10-09 03:12
Ja se chci pripojit, ale nerozumim jak. Poradte stare babce. Tem H.J.Z.L.U.M to nesmi projit jen tak. Na verejne popravy vlastizradcu prijedu expres.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Jaris 2017-10-09 03:14
Oprava: Tem H.A.J.Z.L.U.M. to nesmi projit!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-10-09 10:44
tady máš vše, co na tom nerozumíš?
nwoo.org/.../...

PŘIDEJTE SE!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # .lak 2017-10-09 12:40
Za chvíli bude nejen školství hodnoceno podle jediného evropského střihu trestného činu nezdebilnění. Pro koho je to dlouhé má HOP09°°
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-9 # jan lavicka 2017-10-09 13:59
ano, cílem je udělat bandu debilů, jako je v USA:

"1 in 4 Americans Apparently Unaware the Earth Orbits the Sun"
time.com/.../...

ale to není vtip, to EU pedofilní "elity" typu Telička, Kalousek opravdu chtějí....

ale proč ne, když je tu stále stejné zbabělé stádo Dědouchů, co jen kecají

nwoo.org/.../...
PŘIDEJTE SE!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-10-10 12:13
Lavička z Dedouchom by ste si mali radšej podať ruky je to rovnaký vlastenec ako ty. Ak sa budete takto medzi sebou žrať fašisti vás ohrabú o všetko a napokon pošlú do plynu.
Buďte jednotní Obzrite sa na vašu históriu na Husítstvo na Jána Žišku z Trocnova ten to páničkom ukázal. Dokážete to aj vy ale musíte byť jednotní. V týchto volbách môžete vyhrať prvú bitvu.
Zahoďte všetky staré svári
Tak do toho všetci spoločne.
Nedajte sa.
Je to vaša zem.
Je to vaše bohatstvo.
Je to vec vašej CTI.
Chodťe a porazte ich....
Dáte príklad všetkým naokolo
Česi Nedajte sa okradnúť
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # jan lavicka 2017-10-11 12:47
nemohli, on je psychpatický zbabělec, co jen prská a odrazuje od činnosti a vyhrožuje zničením systémem, takoví podřadní jedinci jen ničí lidstvo :)

takoví lidé jsou jen osamělí, bezcenní vlci, však jim to bude spočítáno :(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-25 # mikesak 2017-10-09 09:00
Nevím, ale myslet si, že se pod krušnými horami skrývají biliony a my si budeme žít jak v dubaji je nesmysl. Lithium může být i bezcenné, pokud dojde k technologickému pokroku a může být nahrazeno jinými kovy.

www.[...]/diskuse/total/151
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-10-10 12:17
Ale zatiaľ je líthium pokladom a nejakú dobu ešte bude tak sa ho chopte
A popri tom lithiu je tam ešte dosť aj cínu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Piovarči 2017-10-11 16:32
Mikeska nemáš pravdu

Největší automobilka na světě, německý koncern VW, oznámil v polovině září, že všechna jeho auta do roku 2030 budou nabízena jak se spalovacími, tak i s elektrickými agregáty [2]. Už v roce 2025 bude ale Volkswagen a jeho dceřinné automobilky (včetně Škody) nabízet celkem 80 vozů s čistě elektrickými pohony. A co je důležité, VW spolupracuje s Elonem Muskem, který se chystá postavit po celém světě desítky závodů nazývaných “Gigafactory”, které budou řízeny umělou inteligencí (AI) a budou ze sebe chrlit lithiové akumulátory (tzv. power blocks, nebo též power baterie) pro automobily s elektrickými agregáty [3]. Volkswagen chce vyrobit první elektromobily na platformě VW Golf a VW Passat, které budou cenově i dojezdově konkurovat právě Elonu Muskovi a jeho novému vozu Tesla Model 3, jehož cena bude pouhých $35,000, takže s takovou cenou se elektrická auta stanou plně konkurenceschop nými s běžnými auty se spalovacími motory [4].
Svět míří k elektrifikaci dopravy
aeronet.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # karel1515 2017-10-09 10:44
Jděte k volbám lidi, už to fakt není sranda...

zajímavé informace:
www.fb.com/brightmindczsk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+23 # r.m. 2017-10-09 10:44
Členové prakticky všech vlád po sametové taškařici patří do pracovních lágrů. Smečky kriminálníků jen čekaly na tajnými službami zinscenovaný 17. listopad 1989.
Privatizační zločiny jsou nepromlčitelné.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Pavel Blaheta 2017-10-09 12:04
r.m. tak či tak - tlačí se mi na jazyk slova jedné písničky: ".... jedem do Afriky, dobře to nedopadne ......
Nějak se množí zprávy nebo i jen drobná jakoby "varování".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # tlačítko 2017-10-09 13:36
Ano, tento fakt byl prý připraven už 11 let dopředu těmi, o kterých se nesmí mluvit.
Klaus - prognostický úřad, Havel - dosazená loutka. Kdyby tenkrát Moskva luskla, rozprášila by to tu na padrť, studenty a naivní lidi k tomu jen využili jako zástěrku pro oblbnutí davu, než to prokouknou, ale to už tu nic nezbylo... Tento fakt vím od člověka z tehdejších bezpečnostních složek, takže není důvod nevěřit a hlavně to, co říkal, se stalo.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # r.m. 2017-10-09 15:03
Tlačítko + Pavel Blaheta: oba máte pravdu. Jádro všech tzv. opozičních skupin tvořili chazaři. Finance sháněl chazar ze Svobodky (safrajaksetend ědekjmenoval), shromažďoval chazar Janouch ve Švédsku a tady rozděloval chazar Benda.(otec toho kreténa z ODS co nikdy nic nedělal)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Piovarči 2017-10-10 12:20
Teraz keď to vieme tak do nich ľudia. !!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-22 # Ing. Miloslav Dědek 2017-10-09 13:03
Tvrzení autora článku pana Stanislava Novotného: "Ani uhlí ani vodu ani lithium nikdo z nás nevytvořil. Dostali jsme tyto dary všichni, a tak právem žádáme, aby užitek náležel jednomu každému z nás." není domyšlené. Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. Bylo by samozřejmě nutné zakomponovat do toho principy zásluhovosti, pomoc potřebným, mechanizmy přerozdělování atd. . Více je uvedeno v dopisu všem lidem na planetě - [...]/2015/01/o tevreny-dopis-v sem-lidem-na-pl anete.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # jan lavicka 2017-10-09 14:07
prosím smazat, jasný spam od debilů tu nemá co dělat, tudíž to není cenzura
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-16 # Ing. Miloslav Dědek 2017-10-09 14:37
Pane lavička, nesouhlas s mým názorem zřejmě nedovedete zdůvodnit. Váš požadavek je hloupý a trapný.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # r.m. 2017-10-09 15:03
není hloupý, pokud chcete vidět hlupáka postavte se před zrcadlo
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Josef Švejk 2017-10-09 18:21
Vysvětlovat hlupákovi, že je hlupák nemá smysl. Zvlášť ne hlupákovi s pocitem geniality. Je to totéž, jako zakazovat staré panně Eulálii Čubíkové ze Zvonokos, aby se ji nezrychloval dech při sledování chlapů s poza záclonky, jak očůrávají plot.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Nováková Jarka 2017-10-10 09:54
plně souhlasím.zase se "ti nahoře"obohatí a rozkradou co tady v té naší maličké zemičce ještě zbylo...a vůbec premierovi a minystrům nejde o nás voliče.tak pojďme k volbám a volme jiné strany než co vládnou.dejme šanci jiným stranám
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Piovarči 2017-10-10 12:32
Tak tak a urobte to radikálne....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Copyright 2017 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás