AC24.cz

AC24.czZ domovaLubomír Man: Poslanecká sněmovna zažila svůj nejostudnější den. Při volbách na to vzpomeňme...

Sociální sítě

Reklama

Lubomír Man: Poslanecká sněmovna zažila svůj nejostudnější den. Při volbách na to vzpomeňme...

Nejostudnější svůj den zažila česká poslanecká sněmovna 12. července t.r., když hlasy svých 119 poslanců ze 165 poslanců přítomných, odhlasovala nástup našich vojáků k ruským hranicím na území Litvy, Estonska, Lotyšska a Polska, kde mají od začátku příštího roku (pokud tažení posvětí i senát ČR, s čímž se najisto počítá), setrvat (pokud ovšem mezitím nezačne válečná mela), v rámci tzv. posíleného předsunutí sil NATO v Evropě, dva a půl roku.

O návrhu se debatovalo hodinu a půl, pár minut trvalo hlasování, takže naší poslanecké sněmovně, kterou jsme v roce 2013 volili v domnění že volíme sbor rozvážných, slušných a uvážlivých lidí, zabraly necelé dvě hodiny na to, aby nejen ze sebe, ale z celé České republiky a všech jejích občanů učinilo komplice a spolupachatele připravované útočné války germánskoanglosaského světa proti nejmocnější slovanské zemi i záštitě Slovanstva Ruské federaci. Zemi, která musí být zničena, protože jí kromě jejího hříchu slovanského ještě nedošlo (jak už dávno došlo jak nám, tak téměř celé Evropě – s výjimkou nepokořitelného Srbska), že jediným vůdcem světa dnes už může být jen vyvolený a nepostradatelný národ americký, který, jak se vyjádřil někdejší prezident USA Obama, je oprávněn zkroutit ruce těch zemí, které by nedělaly to, co USA potřebují, aby dělaly.

My, náš národ, naše sněmovna – a tudíž my všichni, které tato sněmovna reprezentuje – jsme de facto jejím hlasováním stvrdili, že se s tímto názorem, Obamou vyjádřeným, ztotožňujeme a jsme ochotni jej podpořit i vojensky, jmenovitě pak vysláním našich vojáků na ruskou hranici, kde budou připraveni k akci. Formálně a propagačně k obraně baltských zemí, ale fakticky k útoku na Rusko.

Pro toto 12. července t.r. z přítomných 165 poslanců hlasovalo přítomných 119 poslanců.

ČSSD: ano: 36 ne: 1 nepřihlášen: 3 zdržel se: 5 omluven: 5

ANO: ano: 35 ne: 0 nepřihlášen: 3 zdržel se: 5 omluven: 5

KSČM: ano: 0 ne:28 nepřihlášen: 1 zdržel se: 0 omluven: 1

TOP09: ano: 21 ne: 0 nepřihlášen: 1 zdržel se: 0 omluven: 4

ODS: ano: 13 ne: 0 nepřihlášen: 1 zdržel se: 0 omluven: 2

KDU-ČSL: ano: 13 ne: 0 nepřihlášen: 0 zdržel se: 0 omluven: 1

Úsvit: ano: 1 ne: 1 nepřihlášen: 0 zdržel se: 3 omluven: 1

Nezařazeni: ano: 0 ne: 4 nepřihlášen: 2 zdržel se: 2 omluven: 0

Lubomír Man

Komentáře   

+75 # mamlas und trap 2017-07-27 18:40
vsechny ceske politiky kteri takto hlasovali bych poslal do ruska a nechal je tam postrilet za pripravu na vrazdeni desitek milionu obcanu Ruska i dalsich zemi Evropy
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+65 # Piovarči 2017-07-27 18:50
To už sa fakt všetci zapredali tomu Belzebubovi v USA?
Češi spočítajte to tým uplateným trúdom vo vláde. Nakopte im prdele a na Východný front by mali narukovať všetci poslanci osobne čo za túto šialenosť hlasovali.
V Sýrii dostávajú USA poriadne na frak. Sýrska armáda začala mohutne postupovať na Sukhna a k Deir Ezzor.
USA plány v Sýrii sa rozpúšťajú do prázdna.

Pro-vládne sily podporované ruskými leteckými a vojenskými silami vstúpili do plynárenského poľa Sukhna v blízkosti dôležitého mesta Sukhna
V súčasnosti prebiehajú ťažké zrážky v oblasti zemného plynu. Ak ho vládne jednotky zabezpečia, ďalším krokom bude vstup do mesta Sukhna
Predtým, v priebehu tejto doby, armáda a jej spojenci oslobodili niekoľko kopcov s výhľadom na mesto.
Obrana ISIL je pred zrútením
A teraz už treba nakopať do gulí aj domácich vlastizradcov a zapredancov. Jedinečnú šancu máte vo voľbách, ktoré sú možno posledné.....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+30 # Jaris 2017-07-28 05:41
Proc politicke gaunery vozit az do Ruska? Staci tradicni popravy na Staromestskem namesti. Misto kata se sekyrou staci jedna kulka mezi oci tdnesnim politickym degeneratum. K tomu jeste pridat debilni umelecko slunickarskou verbez a hned se rady Cechu slusne procisti. Ale ze tech svini tam mate, jak naseto!
Ted jeste zalezi na moralce samotnych vojaku,kteri maji moznost rici jednoznacne ne!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # josh (xy) 2017-07-28 09:53
Navíc, z preferncí hlasování ani není potřeba jmenný seznam....Co partaj to vlastizrada...J sme jim prostě u prdele a po nich potopa, mají svůj vlastní svět. Asi je dobré uvedenou info šířit před volbami, nesleduji a nevím zda byla propuštěna do hlav národa......Kuw a, jak bych se styděl být politik,....při jít domu a postavit do dveří...
Do kamene historie navždy vytesat.."Žili, byli, škodili, tomuto národu..."
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # Piovarči 2017-07-28 16:52
Vojaci budú plniť len príkazy, Ako ten USA kretén generál čo zhodí jadrovky kdekoľvek keď to bude mať rozkazom.
Sú to magori - žoldáci - urobia všetko čo páničkovia prikážu. Všetko je len o peniazoch a predajné prostitutky môžeš všade prehadzovať vidlami.
A v parlamentoch a vládach ich je najviac.

Ak ten Augiášov chliev nevyčistíte vo voľbách tak už nikdy a budú vám vládnuť len prachy. Kúpia si vás napokon všetkých. A koho nekúpia a bude moc prekážať najmú si naňho vraha takto funguje táto zmagorená spoločnosť slúžiaca Satanovi.

V provincii Raqqah oslobodili tigrové sily Sýrskej arabskej armády (SAA) Wadi 'Ubayd ropné pole a ďalej pokročili smerom k takzvanému Bishriho trojuholníku, aby získali kontrolu nad týmto dôležitým logistickým miestom. Stretnutia v blízkosti Subkah a Ghanim Ali sú teraz prebieha, kde pro-vládne kmene sily snažia oslobodiť tieto dve dediny z ISIS.

aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+52 # Dascha 2017-07-27 18:43
Doufám, že nejenom na tohle hlasování lidé nezapomenou.... ..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # josh (xy) 2017-07-27 22:23
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # josh (xy) 2017-07-28 10:08
Pokud to nepřebijí guláše, kobližky....

Jedno je jisté, nejsou v politice pro blaho národa a jsou tam zadarmo drazí a nefunkční,..
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jaris 2017-07-28 12:15
Tahle strana by se spravneji mela jmenovat "Dobre uz bylo, nebude lip".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+76 # LubinenKremlBot 2017-07-27 18:55
Typický vděk vlastizrádců za miliony hrdinných obětí ze strany Sovétského svazu, potažmo Ruska .Je mi stydno , že žiju v zemí koupitelných vlastizrádných čubčích synů a děvek , které si svými cinkrlátky a márkety plných otrávených sraček tak lechce koupí satanova chazarská parazitická špína bez ducha a srdce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+62 # to je jedno 2017-07-27 18:59
preji smrt vsem ceskym poslancum co zvedli ruku pro valku proti rusku a poslali tam ceske vojaky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # prorok 2017-07-27 19:45
Hnus,Rotshildov i prachy a úplatné politické běhny.Vojáci neposlouchejte je
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+42 # julius 2017-07-27 20:17
"Nejostudnější svůj den zažila česká poslanecká sněmovna 12. července "

No ja se domnivam ze nejostudnejsi neni den ale poslednich par let. Protoze uz politikum nezalezi na lidech ale na koryte.

Co ale nechapu jak je mozne ze stale dost lidi prevazne zamestnancu je za stranu ANO -Hrabise kdyz dostanou sice pridano ale zapominaji ze v jejich peneznenkach nezustane po tomto zisku ani o kacku vic. Pak me je divne kdyz nechapou, ze jsou zamestnanci? Jako zamestnanec musim mit zakonite nejake zamestnavatele. A pokud je zamestnavatel pak je to v tomto pripade zase jen nejaka spolecnost ci soukromnik. V tomto pripade jdou proti tem co je zamestnavaji. Tohle me tedy fakt hlava nebere. Chape to nekdo??
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Jaris 2017-07-28 09:35
Vyznam slova ministr znamena sluzebnik neboli servant. Maji to ti zvoralkovosobot kove a langsadlovo- marxove nejak popletene. Misto, aby se chopili role sluzebnika, tak si hrajou na vsemocne arogantni pany a panimamy.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-07-28 17:01
Dovolili ste im to. Volili ste ich. A žiaľ veľa ľudí ich chce voliť aj naďalej....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Věra Štimová 2017-07-27 21:25
Ti, co zvedli ruku pro válku, do války půjdou, ale bude to válka o život právě ten jejich. Ostatní jsou jenom otroci. Volby dnes nejsou nic jiného, než zmanipulované a dohodnuté výsledky zrady za naše peníze. Důkaz na webu Petry Bostlové po zadání hesla oběžník je tam. Nejenom u nás, ale v Rakousku, Francii, Polsku a Slovensku. Britové s tím také zápolí a Američany natolik poškodili, že jejich dluh se vyšplhal tak vysoko, jako nikde na světě. Jsou to věřící, silně věřící, lásku nechtěj, tak dostali prachy. Za kolik nás prodali tady si taky najděte. Stačilo jim některým jenom 150 000 Kč. Nezařazení, ti nezradili ani jeden, proto ti nezařazení mají možnost zůstat, ostatní budou bojovat sami se sebou. Oni přesně vědí, co říkám, naprosto přesně. Jo díky, tati, taky si myslím, že spravedlnost musí být.!!!!!!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # jesus 2017-07-27 22:31
[...] satanisticky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # jesus 2017-07-27 22:31
napsal jsem: s -v-i-n-ě satanistický
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+29 # Ondra 2017-07-27 22:59
neskutecne me tahle arogance vlady vytaci..
tak trochu ale nechapu lidi kteri jsou v armade, ty pesaky co je posilaj jako prvni na frontu.. bud maji vygumovany mozky nebo to nechteji videt.. osobne bych rad byl v armade protoze bych mel moznost branit svuj narod ale polozte si otazku je tahle situace normalni? NENI!!! v tom pripade bych se i za cenu vojenskeho soudu vzeprej takhle pitomejm rozkazum.. momentalne je CR v takove situaci ze ji je jakakoli armada s prominutim k ho**

nechci zpochybnovat funkce vojaku jako takove a nechci tim nikoho urazit ale vojak se selskym rozumem by tam nesel..

nakonec to vypada tak ze si fakt najdu nekde daaaaleko na sibiri kousek louky a doziju tam zivot stylem kterym chci ja :( je mi z toho vseho smutno a mam vztek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Věra Štimová 2017-07-27 23:07
Zrada našich vládních představitelů cosi vypovídá. Je nad slunce jasnější, že stát není to, co kope za nás, ale to, co kope za satanisty všeho druhu. Po celém světě, Bohu žel.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Věra Štimová 2017-07-28 00:17
———- Původní zpráva ———-
Od: profesorka@templo.it
Komu:
Datum: 20. 10. 2015
Předmět: Mimořádné echo pro satanisty

 

„AVE SATANAS 666,

Započala operace Nákaza 666. Samotný Satan začal šířit unikátní chřipkový vir se speciální mikrobiotickou funkcí. Virus se dostane kapénkovou infekcí do dýchacích cest člověka stejně jako obyčejná chřipka. Chřipka se specializuje na tvorbu další kapénkové infekce, zatímco speciální virus  666 započne čipovat člověka mnoha multidimenzioná lními operačními čipy biologického charakteru a vede nového satanistu k samostatnosti. V jeho osobnosti narůstá Satan na úkor Hospodina, duše se začne chovat jako zvíře. Jak vidíte Satan si ještě musí pohrát se silou viru, protože člověk poslaný na Mary Mac Govern (pozn. na Marii Božího Milosrdenství! Skrze kterou náš Pán mluvil v poselství Varování!) zklamal, nevydržel, zemřel, začal předčasně napadat. ALE sATAN MÁ VŠE VE SVÝCH RUKOU! pOVAŽTE JSME NA PRAHU NOVÉHO sATANOVA VĚKU A DÍLA! Zatím tajit, že virus je dílem Satana a já jsem skromná jeho poradkyně a udělám vše, co Satan bude chtít, miluji ho!

lidovky.cz/.../...

DUBLIN Incident připomínající úvodní scénu z hororu se v neděli odehrál v letadle irské společnosti Aer Lingus. Agresivní pasažér pokousal spolucestujícíh o, načež upadl do bezvědomí a nedlouho poté zemřel. Příčina jeho úmrtí zůstává nejasná, oběť agresora je nyní v péči lékařů. Policie záhadný případ vyšetřuje.

Znepokojivý útok narušil dvouhodinový let Aer Lingus z portugalského Lisabonu do irského Dublinu.

Jeden z cestujících, podle serveru RTE News 24letý mladík nikoli irské národnosti, začal během cesty projevovat patrný neklid a rozrušení, jež brzy poté přerostly v agresivitu a muž napadl a pokousal jednoho ze spolucestujícíc h. Záhadná smrt muže. Možná to byl černý pasažér, který vypadl z letadla

Posádce se agresora podařilo přemoci a spoutat, dotyčný však zanedlouho upadl do bezvědomí. Kapitán letu vyhlásil na palubě pohotovost a odklonil letadlo ze směru na Dublin do bližšího Corku, na jehož letišti krátce před šestou večer tamního času přistálo. Přivolaní zdravotníci už ovšem mohli jen konstatovat, že muž zemřel. Jeho oběť byla převezena do nemocnice.

Policie bizarní případ stále vyšetřuje. Hned po přistání vyslechla jak posádku, tak přibližně 170 cestujících, jež autobus zajištěný Aer Lingus po asi třech hodinách převezl do hlavního města.
Zabíjela droga?

Vysvětlení mladíkova agresivního chování, jakož i příčina jeho úmrtí dosud zůstávají záhadou, již podle vyšetřovatelů objasní teprve plánovaná pitva. Jisté vodítko by nicméně mohla poskytnout pasažérka, kterou policisté zadrželi na letišti krátce před půlnocí. V zavazadle ženy, již vyšetřovatelé pokládají za společnici zesnulého, nalezli při kontrole podezřelou látku, kterou se nyní snaží určit prostřednictvím laboratorní analýzy.

Incident na palubě Aer Lingus připomíná případ, jenž v létě 2012 šokoval americké Miami. Zalarmovaní policisté se tehdy stali svědky děsuplného výjevu, kdy se nahý mladý muž na ulici vrhl na pětašedesátilet ého bezdomovce a začal bezmocnému muži rvát zuby obličej. Útočník, posléze identifikovaný jako Rudy Eugene, nejenže nereagoval na výkřiky strážníků, ale zprvu jej nezastavily ani výstřely a svou oběť přestal zaživa pojídat až v okamžiku, kdy mu poslední z kulek vnikla do hlavy.

Sociální sítě a v jejich echu i bulvární média tragédii okamžitě překřtily na „zombie apokalypsu“ a v nadsázce se předháněly v odhadech, za jak dlouho zachvátí smrtící epidemie i další světadíly. Vyšetřovatelé nakonec nabídli vysvětlení, že Eugenovu netečnou agresivitu a nebývalou sílu zavinila vysoce nebezpečná syntetická droga, přezdívaná koupelová sůl. Ta může u svého uživatele vyvolat život ohrožující delirium, mezi jehož příznaky patří silné halucinace, zrychlení srdečního tepu spjaté s prudkým zvýšením tělesné teploty či právě stavy zuřivosti spjaté s nadlidskou silou, které často vyústí v krvavé násilí.

Ilena (pozn. má to být Helena Illnerová, bývalá šéfka Československé akademie věd!)

Sestra profesorka“

https://[...].wordpress.com/2015/10/21/dablova-epidemie-jiz-zapocala/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Monika lkemae 2017-07-28 10:49
Pro celou Českou vládu na chystat tepláky a lampičky !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Vandal 2017-07-28 12:50
Chybí mi jména těch vlastizrádců.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # petr-burian 2017-07-29 01:44
STBures ma hovno, vse patri americke kabale, tedy chazarum, on je jen bilej konik, sam priznal, ze dostal prachy z USSA. Jako bakala-kabala na OKD.A proto jim vse prochazi bez ujmy.
parlamentnilisty.cz/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # petr-burian 2017-07-29 01:46 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Jardulin 2017-07-29 10:00
www.psp.cz/.../listina.html
Listina základních práv a svobod
Článek 9
(1) Nikdo nesmí být podroben nuceným pracím nebo službám.
(2) Ustanovení odstavce 1 se nevztahuje na:
b) vojenskou službu nebo jinou službu stanovenou zákonem namísto povinné vojenské služby,


zakonyprolidi.cz/.../2004-585
§ 1
(1) Branná povinnost je povinnost státního občana České republiky
zahrnuje povinnost občana podrobit se odvodnímu řízení, vykonávat vojenskou činnou službu a plnit další povinnosti stanovené tímto zákonem.
(3) Vojenskou činnou službou za stavu ohrožení státu nebo válečného stavu je mimořádná služba.
§ 2
Vznik branné povinnosti
(1) Branná povinnost vzniká občanovi ode dne, v němž dosáhne věku 18 let.
§ 16
(1) Mimořádná služba končí nejpozději do 3 měsíců po zrušení stavu ohrožení státu nebo válečného stavu. Během této doby se vojáci z jejího výkonu propouštějí buď jednotlivě nebo hromadně


www.psp.cz/.../s059170.htm#r5
www.psp.cz/.../s059180.htm#r2
Stenoprotokol ze zasedání vlády.

Tak pokud jste si přečetli odkazy možná už víte kam směřuju, ale dovolte mi se trochu rozepsat.

Každému je jasné, že pouštět se do válečného konfliktu je absolutní nesmysl a nikdo se nechystá napadat Rusko. Proto také to "krásné slovní spojení" posílení předsunuté přítomnosti. Tedy něčeho se "bojíme" tak pošleme k hranicim hlídku. Jenže co se bude dít na druhé straně hranic... .Tam si řeknou, hele maj tam armádu, je třeba to sledovat, tak tedy pošlem taky hlídku. A zpět na druhé straně " Hele maj tam vojáky a je jich víc potřebujem posílit posílení přensunuté přítomnost ":o) A je tu začarovaný kruch vzájemného posilování posil.
Nikomu nejde o to začít válku, ale vyvolat pocit že tu je. V budoucnu to nebude studená válka, ale fiktivní válka. Myslím že už víte proč. No jasně v případě ohrožení je možnost povolat "do zbarně" i obyvatelstvo. Pozor branná povinost nerozděluje muže a ženy!!!!!! Branná povinnost vzniká občanovi ode dne, v němž dosáhne věku 18 let.
Tak nikdo nepředpokládá posílat lidi střílet, ale zajistit výkonou a levnou pracovní sílu. Nikdo nesmí být podroben nuceným pracím nebo službám pokud se nejedná o vojenskou službu. Víte, že byl zrušen zákaz páce žen v důlním průmyslu? ( Ten platí ve většině světa včetně afrických rozvojových zemích ) A teď se vedou tahanice, kdo bude vyhlašovat ohrožení státu. Prozatím to musí projít horní i dolní sněmovnou, ale ten co teď sedí na ministerstvu tahá za nitky, tak aby stačilo vyhlášení ministerstvem obrany.
Pokud jste četli stenoprotokoly, tak kromě jako vždy bezvadně připraveného poslance Černého, jste se museli prokousat parlamentním trolingem, až k vystoupení ministra obrany. Ten mě dostal větou "Já nemusím mít příliš velkou fantazii na to, abych se při tom množství kybernetických útoků..... " Takže těch 1200 vojáků co se tam budou točit ve čtyřech směnách, budou stát pěkně v řadě vedle optiky hlídat internetové spojení a jak pude kolem nějaké útočné uskupení jediček a nul začnou střílet? :o)
Svinstvo se na nás valí za všech stran a věřit, že Putin je zárukou ochrany míru, může jen člověk co v rusku nemluvil s normálníma klukama. Teď čeká na podpis Putina zákon zakazující užívání VPN od listopadu a do diskuzí se bude moci přihlásit jen s telefoním číslem od ledna. Pokud si nivně myslíte, že je v rámci boje s kyberzločinem respektuji to. Názor druhého je slušné respektovat ať je hlopý sebevíce. Je to prostě pro to, že je třeba lidem konrolovat přístup k informacím. Putin to začne a projede to celý svět. Ministersvo pravdy bude řídit co si přečteme.

Válka je mír
Svoboda je otroctví
Nevědomost je síla
( Orwell 1984 )

Lev umírá. Nevěřte orlum ani medvědum.
Ovce není stádové zvíře !!!!!! Ve volné přírodě se stáduje, až na ochranu před zimou a vzájemě si pomáhají. Buďme ovce!
Za neviditelnou legii Jardulin.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Copyright © 2011–2017 AC24, s.r.o. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.