Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaJak to bylo s pádem komunismu v roce 1989? V další uniklé nahrávce Babiš prozradil zajímavé okolnosti

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Jak to bylo s pádem komunismu v roce 1989? V další uniklé nahrávce Babiš prozradil zajímavé okolnosti

Anonymní skupina skrytá za twitterovým účtem Julius Šuman zveřejnila novou nahrávku s Andrejem Babišem a novinářem Markem Přibilem.

Jak to bylo s okolnostmi pádu komunismu v roce 1989?

Úryvek z nahrávek:

  • „A on ten Havel se vymknul. Akorát, že ako zmenil komunistickej... A potom je vzal Čalfa. Oni totiž chtěli... Havla zvolili ještě komunisti. Tam byl ten deal, oni byli zavřený ve sklepech, oni nechceli vylezt a celý ten deal byl o tom, že Ústavu, tu komunistickou, tam nezrušili, nezrušíte komunistickou stranu, tak my zvolíme Havla. Nech dou do píči. Pravda a láska,“ dodal Babiš

Několik vět AB from Skupina Šuman on Vimeo.

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+36 # vjědec123 2017-06-29 14:08
Padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina!
Agent Bureš lže jako když tiskne. Je to slizký had.
irozhlas.cz/.../...

vlkovobloguje.wordpress.com/.. ./...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # Dost3 2017-06-29 15:48
Jak uvedl pisatel na Novinkách :

Vojtěch Karas, Beroun
Čt, 29. června 2017, 15:14:26 |
Souhlasím |
Nesouhlasím |
+3 / -3
Doporučuji toto:
odpovědně řešit imigrační proces
zrušení koncesionářskýc h poplatků pro ČT a ČR
řešení otázku romů hlavně ohledně sociálních dávek
sloučení Zdravotních pojišťoven v jednu
referendum k vystoupení z EU
zrušení Senátu
zavedení progresivní daně z příjmu fyz. osob
zákaz lichvy
zákon o prokazování majetku od r. 1989
hmotnou a trestní odpovědnost všech politiků
odvolatelnost politiků pomocí referenda
snížení počtu poslanců na 73
zákon o pracovní povinnosti vězňů
zákaz hazardních her, automatů apod.
snížení státních dotací do politiky
snížení výsluh policistům a vojákům
volby provádět pouze jeden den
deprivatizace vodáren a kanalizací
zrušení soukromých exekutorů, zavést státní
jednotné ceny léků na recept
změna názvu Letiště Václava Havla na název Letiště Praha
zrušení neziskových organizací (vysávají státní rozpočet)
Závěr: Volím SPD -pana Okamuru

Naprostý souhlas, volím SPD též.
Jen to neříkat při průzkumech.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Petkо Kоtоv 2017-06-30 23:12
Citace:
změna názvu Letiště Václava Havla na název Letiště Praha
Uz aby to bylo, Ruzynske letiste dostalo nazev zlodeje a tunelare. To by bylo lepsi postavit na Letne znova pomnik Stalina, ten nas alespon osvobodil od nacistu, Havel nechal narodni majetek v cene 16 bilionu rozkrast za nejakych 1.4 biliony.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Dědouch11 2017-07-01 10:33
Zloději, prodávají vždy pod cenou. Z dobrých důvodů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Dost3 2017-07-03 10:53
16 bilionů??
To by jste sakra musel přidat!!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # LubinenKremlBot 2017-06-29 14:21
Všicko jedna velká tragikomédia , ale platí to ovce ,jejichž převážná většina tyhle umělce asi zřejmě ráda zaplatí, to je to na tom nejsmutnější a úměvné je , že jim to stále vychází.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Věra Štimová 2017-06-29 15:04
Proč odjely sovětské tanky z Milovic za dozoru jednoho českého zpěváka ?

...Bohužel se o nás taky nepěkně píše genocida.estranky.cz/.../...
Římský klub je globální klub světových elit, který byl založen v dubnu 1968 v Rockefellerově sídle v Bellagiu v Itálii. Celosvětovou pozornost získal v roce 1972 svou zprávou „Meze růstu“ (The Limits To Growth 1972). Zpráva alarmujícím způsobem varovala, že je třeba zastavit hospodářský růst a že svět stojí před vyčerpáním přírodních zdrojů, především ropy do roku 1992. Není třeba skoro dvacet let poté zdůrazňovat, že se tento katastrofický scénář nenaplnil. V roce 1974 vydal Římský klub další publikaci „Lidstvo v bodu zvratu“ (Mankind at turning point). V této publikaci se první straně doslova píše „Země má rakovinu a tou rakovinou je lidstvo“. V knize „Populační bomba“ (Population bomb 1976) Paul Ehrlich, člen Římského klubu, na straně 152 dodává „Musíme přestat s naší snahou léčit symptomy a přikročit k vyříznutí rakoviny. Tato operace bude vyžadovat zřejmě mnoho brutálních a bezcitných rozhodnutí.“ V dnešní době Římský klub úzce spolupracuje s OSN i EU a má své zastoupení ve 31 státech. Hlavním tématem publikací Římského klubu je nutnost vytvoření nového„spravedl ivějšího“ světového řádu (New World Order) s „rozdílným“ přístupem k demokracii, trhu, lidským svobodám, přírodním zdrojům než doposud.
David Rockefeller a OSN
David Rockefeller kromě Římského klubu přímo podporuje také několik dalších organizací. Je také prominentním členem skupiny Bilderberg již od jejího založení. Je čestným předsedou organizace Council on Foreign Relation (ta má v ČR také pobočku) a zakladatel Trilaterální komise. Všechny tyto organizace sdružují na soukromé bázi osoby z nejvlivnější politických a ekonomických kruhů. Z Čech tato setkání navštívili například Karel Schwarzenberg, Alexandr Vondra, Jiří Pehe a Jan Švejnar. Přestože skupina Bilderberg sdružuje nejmocnější lidi na planetě, není příliš známá. Oficiální média o jejím zasedání, které se koná jednou ročně, v minulosti informovala jen zcela výjimečně. Možná proto, že mezi účastníky setkání byli i majitelé největších mediálních celků a obsah jednání skupiny Bilderberg je považován za tajný.
Na posledním zasedání Bilderbergu, které se konalo 12. listopadu 2009 ve stejném zámečku v Bruselu, na kterém se v roce 1957 podepisovala zakládající smlouva EU, byl přítomen také Herman Van Rompuy. Van Rompuy byl o pár dní později oficiálně zvolen prezidentem EU. V části projevu před skupinou Bilderberg, který se podařilo novinářům získat, mluvil především o jeho plánu zavedení nových „zelených“ celoevropských daní. Ve svém inauguračním projevu pak překvapil mnohé svým prohlášením, že „rok 2009 byl prvním rokem globální vlády“. Jak upozornil člen Evropského parlamentu Mario Borghezi i ostatní nominovaní na post prezidenta a ministra zahraničí EU byli v minulosti hosty Trilaterální komise nebo Bilderberg skupiny.
Rockefeller je zastánce řízené populační kontroly a je také obdivovatelem Maovy politiky v Číně (New York Times, 10.8.1973). Abychom porozuměli moderním dějinám, je potřeba si uvědomit, že Rockefellerovy nadace v minulosti podporovaly a stále podporují výzkum eugeniky (genetické šlechtění lidstva), která stojí v pozadí dnešní OSN a její populační politiky. Rockefellerova nadace například finančně podporovala Kaiser Wilhelm Institut, který fungoval jako základna pro myšlenky nacistické rasové hygieny (Kuhl s. 152). Za pozornost stojí také určitě otázka, jakou finanční roli hrála Rockefellerova rodina během 2. světové války a jakou roli hrála v souvislosti s pokusem o fašistický převrat v USA v roce 1933 (Archer).
Abychom dále pochopili spjatost Rockefellerovy rodiny s OSN, je dobré upozornit například na to, že Rockefeller daroval půdu pro stavbu sídla OSN v New Yorku a je představiteli OSN nazýván „otcem zakladatelem“.
V knize „Účel a filosofie UNESCO“ píše Julian Huxley – první ředitel UNESCO na straně 21 následující: ...
z blogu Petry Bostlové
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+48 # Pokémon 2017-06-29 15:47
Ať to bylo, jak to bylo, ale pravdou je, že demonstrace studentů v 89. bylo jen připravené divadelní představení, kterého bylo zneužito, abychom tomu uvěřili a v podstatě si Havlova banda s komunisty pouze vzájemně předali moc za určitých podmínek. Ty "určité" podmínky jsou nyní výsledkem stavu naší země v této době.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Neználek 2017-06-29 16:28
Moc se nepředává, maximálně s pokolení na pokolení kvůli smrtelnosti, kterou se zatím nepovedlo ošálit. Moc se tedy jen uchovává, případně navyšuje, či upevňuje. Změní to jen revoluce, ale to se ale nedá říci o předávání, ale o vybojování. Problémem ovšem zůstává, že si tu moc po revoluci zase přivlastní ti největší šmejdi. 89. rozhodně nebyla revoluce.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Věra Štimová 2017-06-29 17:15
218. Poselství Boha Otce ze dne 9. října 2011 v 15:30.

VEZMĚTE SI TEĎ K SRDCI MOJI POSLEDNÍ VÝZVU LIDSTVU

Má dcero,
řekni světu o lásce, kterou mám ke všem mým stvořením, ať jsou kdekoliv. Také je informuj, že nyní budu strůjcem největšího činu božského zásahu na zemi od vzkříšení mého milovaného Syna Ježíše Krista.
Všechno je připraveno pro tento veliký čin milosrdenství, ke kterému jsem svolil, abych zachránil vás všechny.
Má láska k vám je taková, že i když mám v úmyslu zabránit podvodníku v jeho pokusu zničit lidstvo, dopustím nyní jeden poslední čin milosrdenství, abyste se obrátili. Tento poslední čin k vašemu vykoupení v mých očích bude znamenat, že člověk bude moci ještě jednou poznat pravdu o mé existenci.
Mé děti, poklekněte a proste o milosrdenství pro své rodiny a své milované. Když nejsou ve stavu milosti, tak Varování bude pro ně těžké. Musíte je informovat o potřebě meditace o Pravdě.
Času je už málo. Velké varování je už téměř zde. Jakmile se uskuteční, budete se muset rozhodnout, kterou cestou se vydáte. Cestou Božího Světla, nebo cestou podvodníka. Volba bude jen na vás.
Za nějaký čas po Varování – neodvrátí-li se lidé od svých zkažených způsobů, zničím země, které vzdávají hold mistru klamu. Budou se skrývat, až má ruka dopadne v trestu, ale nebudou mít kam jít.
Moje trpělivost je u konce a Já nyní plánuji sjednotit všechny, kdo věří ve Mne, Stvořitele všech věcí a vzít je se Mnou do nového věku pokoje. Ti, kteří si vyberou jít jinou cestou, budou vrženi do ohňů pekla.
Vezměte si k srdci toto poslední volání k lidstvu. Je to čas, kdy rozhodnete o své budoucnosti. Modlete se za ty, kteří jsou slepí k mé lásce, neboť mnozí z nich, až jim bude Pravda odhalena, budou se Mi znovu vzpírat a obrátí se ke Mně zády.


Váš milovaný Stvořitel
Bůh Otec
Král Nejvyšší

varovani.org
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # cocoa darriba 2017-06-29 17:39
Cituji z textu : "Nech dou do píči. Pravda a láska,“ dodal Babiš" konec citátu :-) takhle vyzerá náhlý záchvat pravdomluvnosti :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # John Pitralon 2017-06-29 21:22
V '89 to proběhlo asi tak, že komunistické vedení v podstatě vyhnalo občany na buzerplac, kde už byl připravený Venca Bombardér s jeho žvásty o pravdě a lásce. Nejen Venca, ale i další nastrčenci. Státní televize de facto zvala lidi, ať si jdou pokojně zademonstrovat a podporovala celou předem připravenou šaškárnu v přímém přenosu. Mezitím v zákulisí se připravovalo rozkradení majetku pod záminkou "privatizace".
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Pavel Blaheta 2017-06-29 23:26
Omyl Johne - to rozkradení majetku se připravovalo již nejméně dva až tři i více roků předtím. A mohu Ti říci, jak to začalo - transformací národních podniků v akciové společnosti, protože to byl nutný předpoklad, aby mohlo dojít k "privatizaci - rozuměj rozkradení" národního majetku. Zákon totiž zakazoval privatizaci národního podniku. Proto dosud nebyl privatizován Budwar, neb je dosud národním podnikem. Nějak to tenkrát před "sametem" asi nestihli, nebo měli předvídavého ředitele. Takže to bylo několik roků předem připravováno. A kdo měl informace o budoucnosti - no přece "prognostický ústav" a pánové z něj vzešlí - Zeman, Klaus, Komárek a myslím, že i Dlouhý atd.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # John Pitralon 2017-06-30 12:30
To je pravda, připravovalo se to už dříve, a údajně probíhala jednání se Západem dlouho před takzvanou "revolucí". Výsledek je jasný - teď mají lidé kulové a oligarchové se nám smějí do xichtu. Dokonce i za vodu se tu platí cizím koncernům...

„Občané požadují ukončit tunel vodárny a vrátit vodu do rukou obcí!“
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # jiří art 2017-06-30 13:46
Každej oligarcha, bez vyjímek, je zločinec v bílým límečku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás