Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaMarkéta Šichtařová: Prosba pravdoláskařům & xenofobům

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Markéta Šichtařová: Prosba pravdoláskařům & xenofobům

Při pohledu na celkem hutně zaplněné pražské Václavské náměstí musí valnou část nekoblihářů napadnout: „Tak fajn, fázi číslo 1 bychom tu možná zdárně měli rozběhnutou.“

Pro začátek OK. Tudíž to bychom měli v tuto chvíli před sebou ještě nějakých bratru šest dalších navazujících fází:

Fáze 2: Zrušit bonzáckou elektronickou evidenci tržeb. (Taky jste si všimli, jak v lidech podobně jako ten Sauronův prsten z Mordoru uvolnila všechny ty hnusné, temné lidské vlastnosti a znovu se nám rozmohlo udavačství vyfabulovaných prohřešků, prostě jen z pomstychtivosti, že sousedovi běží kšeft lépe?)

Fáze 3: Zrušit veskrze zbytečná kontrolní daňová hlášení. (Nejste-li podnikatelé, možná jste si ani nevšimli, nakolik kvůli nim narostla drobným podnikatelům administrativa, na veřejných financích to ale jaksi není vidět.)

Fáze 4: Zrušit přímou volbu prezidenta. (Existují prezidentské systémy, a existují „premiérské“ politické systémy. V tom prvním má silnou roli prezident, v tom druhém vláda a její premiér. A pak je tu systém takzvaný český. Totiž který se navenek tváří jako „premiérský“, ale v realitě do všeho kvaňhá prezident libovolného jména, jelikož kvůli přímé volbě má v podstatě pravdivý dojem, že má neotřesitelnou pozici a může si to dovolit. A tudíž se dvěma kohouty na smetišti nefunguje nic, paralyzované je vše.)

Fáze 5: Zrušit dotace. (Zastavení dotací pro veskrze neužitečný fotbal, který principálně vždy byl, je a bude jen zábavou, byť notně rozšířenou, bylo jen obstojným prvním výkopem. Neexistuje jediný smysluplný argument, proč by třeba sortovní antitalent Franta Vomáčka, toho času šachový virtuóz, měl přispívat ze svých daní na čutání, když čutálisté nepřispívají na rozvoj mozkových závitů Franty Vomáčky. Koneckonců rok 2016 ukázal, že když pořádně ořízneme dotace z EU, na které máme „nárok“, naše ekonomika pořád dokáže rekordně růst a ještě k tomu vykáže „zázračný“ přebytek státního rozpočtu. Jen tak dál.)

Fáze 6: Postavit na příští rok nevylhaný vyrovnaný rozpočet. (Říkám nevylhaný. To znamená bez účetních triků. To znamená ne jako v roce 2016, kdy jsme přebytek dosáhli jen omylem. Myslím takový rozpočet, aby nevypadal dobře jen před volbami, a po nich potopa.)

Fáze 7: No a pak ještě celkově uklidit i ten zbývající drobný svinčík nadělaný za poslední čtyři roky. (Tedy třeba zrušit zákaz kouření – který mně, zapřisáhlému nekuřákovi, silně pije krev. Zrušit povinné školky, které jsou jen výrazem diskriminace většiny menšinou. Zrušit inkluzi ve školství. A zrušit i další prkotiny v podobě zákazů, příkazů, předpisů a omezení, které nám během posledních čtyř let zkomplikovaly, ale nijak nevylepšily život).

Ona by totiž ta fáze číslo jedna, kterou právě v přímém přenosu můžeme sledovat na českých náměstích, neměla bez fází číslo 2-7 valného smyslu. Cožpak o to, technicky vzato není to rušení buzerací zas tak těžké. Zvlášť když víme, na jaké rezorty se máme zaměřit: Vzala bych to z jedné vody načisto zejména od Financí, přes Ministerstvo práce a sociálních věcí, až po školství. Jenomže... ... jenomže mám trochu obavy.

Mám obavy, aby nám ony klíčové fáze 2-7 nezesabotovaly veskrze hloupé a kontraproduktivní rozbroje mezi "pravdoláskaři" a "xenofoby".

Nemám tyhle nálepky ráda. (Mezi námi, já bývám častěji od nálepkářů nálepkována jako „ekonomický populista “, ačkoliv jsem nikdy jaksi nepochopila, co je populistického na tom říkat nepopulární věci.) Ale pro zjednodušení si je vypůjčme, protože se ukazuje, že zrychlují komunikaci. Prostě jedni mají rádi imigranty, druzí o ně nestojí.

Netrklo vás na záběrech z plných náměstí něco zvláštního? Ne? A co třeba toto: Na pódiích bylo sice plno chronických „pravdoláskařů“, kteří se na nich promenádovali už v roce 1989. Na tom by samozřejmě nebylo nic špatného, proč by nemohli mít nechuť ke koblihám i k hradní neotesanosti? Ale „xenofobové“ nějak chyběli. A jak tak znám české reálie, užuž začínám mít mírné obavy, aby „pravdoláskaři“ a „ne-pravdoláskaři“ nepodlehli dojmu, že si musejí za každou cenu zachovat fazónu a s „těmi druhými“ se nebavit: aby se nerozhodli, že to raději koblihy, než se proti koblihám spojit s „těmi druhými“ s odlišným názorem na imigraci.

Já bych ale skoro řekla, že nadešel velmi vzácný okamžik, kdy výjimečně má aspoň nakrátko smysl říct: NEPŘÍTEL MÉHO NEPŘÍTELE JE MÝM PŘÍTELEM.

A hrát si na „pravdoláskaře“ versus „xenofoby“ můžeme znovu začít později, až alespoň malou část z toho svinčíku uklidíme. Aspoň jednu. Aspoň třeba EET, na tom by se snad dalo shodnout... Prosííííím....

Markéta Šichtařová

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+45 # Killik 2017-05-12 15:34
V případě že vyhrají pravdoláskaři nad xenofobama, tak nám budou všechny tyto problémy (=fáze) vyjmenované v blogu za pár let připadat jako naprosté prkotiny a s nostalgií budeme vzpomínat na doby, kdy jsme takovéto problémy měli.
V případě pravdoláskařů jsou fáze 5, 6, a 7 nedotknutelné tabu.
Fáze 5 Dotace: Pravdoláskaři bez dotací? Zcela nepředstaviteln é. Požadovat po pravdoláskařích život bez dotací, to je jako žádat po nich sebevraždu.
Fáze 6 Vyrovnaný rozpočet: Podobně jako 5. Kde by se braly peníze na ty dotace a pro neziskovky ve kterých pravdoláskaři žijí? A až konečně začneme přijímat uprchlíky, tak bude zapotřebí sakra hodně peněz.
Fáze 7 Uklidit svinčík: Absolutně nepřijatelné. V něčem musíme vyhovět božskému Bruselu, něco si musíme zasvinit například kvůli norským fondům, něco je vlastní iniciativa. A nechat si šáhnout na inkluzi? Proboha, vždyť ta je součástí velikého pravdoláskařské ho komplexu likvidace školství a výchovy zástupů pravdoláskařů. Vůbec jeden ze základních pilířů pravdolásky.
+1 # Petko Kotov 2017-05-12 16:30
soudruzka v zivote moc neuspela tak zacilila na primitivy pro ktere se ona muze zdat vzdelana a chytra.
K tem tvym blabolum jen dodam ze zeme ktere uprchliky prijimaji v obrovskych poctech se i diky nim staly tak ekonomicky silne ze muzou posilat dotace zaostalym zemim vychodni Evropy znicenym ruskou okupaci . Ty prestoze vidi jakou silu maji ekonomiky s velkym poctem uprchliku se kvuli sve hlouposti a rasismu uprchlikum brani.
teto hlouposti vyuziva trapna ruska propaganda ve snaze rozdelit EU a oslabit sve byvale kolonie. Rus picuje proti muslimum ale sam ma ve sve populaci muslimu 20 + mil. Radeji rozpoutal vrazednou a bezohlednou valku nez aby nechal muslimy z Cecenska opustit Rusko. Uprel jim pravo na sebeurceni ktereho ma plnou tlamu na anektovanem Krymu. Pokrytec. Nastesti v Evrope je pitomcu vericich ruske propagande malo, uprchlici jsou vitani a je jim pomahano k lepsimu zivotu i k plne integraci. Radeji pomahat 100 uprchlikum nez jednomu proruskemu kolaborantskemu ksindlu.
+14 # Jura 2017-05-12 18:19
Bez se, s tou svoji ruskou propagandou, vycpat. 5-ti [...]e.
0 # Pеtkо Коtоv 2017-05-12 19:52
Jsem jen neintelygentni korunovany blb bez vzdelani a teplous, jinak nic poradneho neumim, pisu je to, co mi predepise Americka embasada.
+13 # Jura 2017-05-12 18:16
Jakoby pi.Sichtarova nevedela, ze nepritel meho nepritele mi klidne vrazi kudlu do zad, az chcipne nas spolecny nepritel.
...u nas na Morave tomu rikame: "CZert spolky zacal, ale meniloval."
+6 # Lubinen 2017-05-12 21:30
Aneb jak zdebilizovat část stáda .Nikdy se nám nepodaří přesvédćit vašechny ovečky , že jejich pastýři to s nimi myslejí ,,dobře''.
+2 # ing. Pejčoch 2017-05-18 15:19
Paní Markéto, jedině fáze 6 je přijatelná. Ty ostatní ne. Ony ani tak nejsou kvůli Vám, ale opatření, která kritizujete mají něco do sebe. Život sám ukáže, do jaké míry to které bude zrušeno.
+35 # bubeník 2017-05-12 16:13
A co ty vyrovnané rozpočty za kLause, dotované laciným a korupčním prodejem kapitálu podniků? Zapomenout?
A co takhle zrušit státní penzijní systém vážená pravičačko? Že máme komunistické státní penze vám nepřijde? Vám nepříjde divné, že stát přerozděluje 1/3 rozpočtu právě proto?
A co zdanit ty nadnárodní firmy, které získaly kapitál za pakatel-korupčn ě a de facto ukradly? Ty stamiliardy tekoucí ven vám také nevadí? Pak jen žvaníte.
+7 # Jura 2017-05-12 18:30
To zadne vyrovnane rozpocty nebyly!!!
Podle soucasnych kriterii (stanovenych EU, ale pravdivych, na rozdil od tech tehdejsich), se totiz do bilance st. rozpoctu zapocitavaji i pohyby ve verejnych fondech, tedy i CKA!!!.
Pricemz prodej st. majetku, neni "prijmova operace", protoze hodnota majetku se tim nemeni!!! Je preci jedno, jestli vlastnim majetek, ve forme nejakeho podniku, nebo financni hotovost. Ucetne je to stejne!!!
Naopak vydaje CKA, by se podle soucasnych pravidel pocitaly jako zaporna bilance st. rozpoctu.

Je alarmujici, jak obrovkou masu nevzdelanych (mozna i nevzdelavatelny ch) idiotu, se podarilo touhle lzi (o "vyrovnanych" rozpoctech) indoktrinovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ve skutecnosti, byla bilance t.zv. "Klausovych" vlad -2bio.!!!!! Kc
+11 # Jura 2017-05-12 18:37
Jeste aby nevznikly nejasnosti. Tohle vsechno jsem vedel uz v 90tych letech, ale jakmile jsem se jen sluvkem nekde zminil, ukricel me zfanatizovany dav.
Proto jsem take jasne volil "ano", v referendu pro EU, protoze jsem vedel, ze podle norem platnych v EU, neni mozne neviditelne rozkradat biliony, pres agentury, vedene kamaradicky.
Pokud budu mit moznost volbu opakovat (delam pro to vse, co je v mych silach a budu volit SPD), budu volit "NE", protoze se podminky, za kterych jsem hlasoval "ano", vyrazne zmenily a vinu na tom nesou nevolene spicky EU, nikoliv ja.
Jak rika p.President: "Jen hlupak nemeni nazor!".
+24 # vjědec123 2017-05-12 16:56
Mám takový dojem, že je to nastrčený červ, který jen rýpá do společnosti, tak aby se dala ovládat.
Protože některé kroky povedou k ještě většímu bordelu a lobismu ve společnosti.
Tohoto by se měla držet:
.........Je mi líto, že jsem jediný prezident zemí EU, který se účastní tohoto fóra ke grandióznímu projektu One Belt, One Road – Nové hedvábné stezky,“ sdělil český prezident na jednání ve Velkém lidovém paláci na náměstí Nebeského klidu, kde se přijetí konalo. .......
Proč tam nebyli euronáckové?!
0 # Petko Kotov 2017-05-12 17:01
levne cinske dovozy nici cenu prace Evropanu. Trouba Zeman chce lidem v EU jeste vic uskodit, aby kvuli cinske konkurenci brali jeste mene. Cinsky trh si tam bolsevik tvrde reguluje a hlupak Zeman jim otevira cestu aby vas mohli vykoristovat.
Kdyz Cesi pracuji v zapadnich firmach tak ty prispivaji i do rozpoctu EU z ktereho se Cechum vraci podstatna cast ve forme dotaci.
Hlupak Zeman pomaha Cinanum odvazet zisky z Ceska do Asie a nevrati se z toho vubec nic. Uz aby toho ozraleho hlupaka z Hradu vyhodili , neuveritelne jake skody on dela.
0 # Pеtkо Коtоv 2017-05-12 19:58
Kdyz se tak divam na blbost co jsem vyblil, tak mi je jasny, ze nevzdelany [...] je 100-krat chitrejsi nez ja.
+37 # vjědec123 2017-05-12 17:03
Protože jejich namyšlenost a nadřazenost je vidět na každém kroku.
Nemohou jet se Zemanem do Číny.
Kdyby ale jel Zeman s nimi, tak to by bylo správné.
Stejně však přilezou a budou slintat, aby na ně také zbylo.
A jak by asi dopadli šejdíři, kteří šidí stát v Číně?!
V mnoha případech mi Šichtařová připadá jako Havlův vyslanec. I když se tváří úplně opačně.
+14 # Jura 2017-05-12 22:08
Zas tak moc si nefandeme. Nemecka delegace jela do Ciny v mnohem pocetnejsim slozeni, nez Zeman s Kellnerem, hlavne top-manazeri nemeckych prumyslovych korporaci, tam byli zastopeni v hojnem poctu. Vysledky neznam jejich cesty, ale mohu se domnivat, podle indicii:

- vlastizradna -a Herman, si pozval zlocince, ktery se (samozvane) oznacuje za reinkarnaci dalajlamy a "duch se otevrel". Co by taky neudelal pro potomky vlastizradnych Heinlainovcu, ktere nazyva "prateli". Pokusil se torpedovat Zemanovu snahu v Cine, jenze Cinani nejsou nejspis tak uplne blbi. Oni uz vedi, ze prumyslove celky, ktere kupuji od Nemcu, se vyrabeji u nas a Nemci na nich akorat "vytvari" obchodni prirazku. Proc by chodili za prekupnikem, kdyz muzou mit stejne od vyrobce. Proto nasledovala i ta hysterie, kolem "strycka Bradyho" a mavani fanglickama otrokarske teokracie ze strany zradcu v TOP-09 a jejicb (dnes uz) B-cka, lidovcu.
+21 # vjědec123 2017-05-12 17:09
Z toho, jak někteří reagují usuzuji, že jsem se strefil.
Banderovská EUroafrika jako slouha duhového strýčka je opravdu cílem nás všech?!
+17 # vjědec123 2017-05-12 17:15
A co se děje u ukropů? Mezi které se asi chceme zařadit.
... Poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny za Radikální stranu Andrej Artěmenko, který navrhl „plán“ na sejmutí sankcí proti Rusku, tvrdí, že Kyjev zaplatil 400 tisíc dolarů americké lobbistické firmě za setkání ukrajinské delegace s nejvyšším vedením USA. ...
.....Podle jeho slov bude náležitá informace o tom publikována, na základě amerického zákonodárství, během šesti měsíců na oficiálních zdrojích Ministerstva spravedlnosti USA....
Podle jeho slov bude náležitá informace o tom publikována, na základě amerického zákonodárství, během šesti měsíců na oficiálních zdrojích Ministerstva spravedlnosti USA.
Převzato z cz.sputniknews.com/.../...
+21 # John Maxwell 2017-05-12 17:28
Ukrajina bude další hvězdou na teroristický vlajce ?
+12 # vjědec123 2017-05-12 19:18
Abychom nezapomněli, jak se žije na zámku.
zpravy.idnes.cz/.../...
+8 # John Maxwell 2017-05-12 19:58
Tak už budem na přetřesu ....
Europarlament „předepíše recept“ na překonání české krize. Názor
Česko se v nejbližším čase stane středem pozornosti europoslanců: 1. května má výbor Evropského parlamentu pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci projednat situaci kolem vicepremiéra a ministra financí ČR Andreje Babiše a na pořadu jednání plenárního zasedání Europarlamentu 1. června je téma svobody českých masmédií.
cz.sputniknews.com/.../...
+11 # John Maxwell 2017-05-12 17:24
Souhlas jde o rozlišovací schopnosti jednotlivců a špagáty .
+16 # vjědec123 2017-05-12 17:30
A protože naši oligarchové s mnoha politiky nám chtějí "zajistit vyšší" životní úroveň a "zvýšit" mzdy, tak to v neonacistické EUroafrice vypadá takto: -D-D-D-D-D

+14 # Věra Štimová 2017-05-12 17:24
Neurážejte Pravdu a neurážejte Lásku. Ti, kteří tak nazýváte, s Pravdou a Láskou nemají vůbec nic společného. Pravda vás osvobodí a ti lidé, které tak nazýváte, vás naopak dostali do tohoto otroctví různých nařízení. Pravdoláskař není ani stoupenec Václava Havla, není tím, kdo by měl být vůbec brán v potaz, protože je to pouhý slouha toho tam dole. Tak by měl být nazýván, tímto pravým jménem. Není ani hoden označení sluha, protože ho vystihuje spíše slovo slouha, to je ten pravý výraz pro ty, kteří se najímají neziskovkami na zrádcovskou práci na vlastním národu. Patří mezi ně paradoxně i ti, kteří nas nutí platit NATO a Brusel. Ti rovněž přece zabíjejí národ. Ani Brusel ani NATO nemá národní zájmy. Jenom vláda, která odmítne Brusel i NATO, je naší vládou. Jak chtějí cizinci poroučet Čechům za jejich vlastní peníze a proč ? Spočítejte si prosím počet zákonů, počet jejich novel a počet norem a potom se podívejte na ta letadla nad vámi a vzpomeňte si, že na to chtějí dvě procenta z našeho rozpočtu, aby nám zničili zdraví i jídlo na zahradách. O zdravé jídlo na polích se stará Slovák a studuje genetiku potravin i s pomocí roundupu.
+18 # vjědec123 2017-05-12 18:48
Šichtařová by se měla radši zaměřit sem, než na podporu rozkrádání státu, ožebračování obyvatelstva a euronáckovských oligarchů.

.... Podle jeho slov existuje velký zájem o fórum.
„Zájem je velký. Víte, že na fórum zavítá indický premiér pan Modi, naším hostem bude rovněž generální tajemník OSN (Antonio — red.) Guterres, další zahraniční představitelé a rovněž federální kancléř Rakouska Christian Kern. Všichni se zúčastní Petrohradského mezinárodního ekonomického fóra 1-3. června," řekl na závěr Peskov.....
+15 # Kurt Kolibka 2017-05-12 18:58
No vcelku se dá souhlasit až na tu přímou volbu prezidenta. Kouzlem nechtěného totiž nyní máme sice hrubého a neotesaného, ale zato prezidenta, který už tím, že nastoluje některá témata (často národního zájmu) zpomaluje jejich likvidaci (nebo napopak implementaci) veskrze zparchantělými proglobalistick ými parlamentními stranami.
+12 # Josef Švejk 2017-05-12 20:34
Možná když odhlédnete od "nastolování témat národního zájmu" si všimnete kupříkladu i jiných (nenastolovanýc h) témat. Například ustavení guvernérem ČNB Jiřího Rusnoka, který neúnavně pokračoval (jak signalizoval předem) v práci svého předchůdce. Výsledek - vytištění 2,5 bilionů nekrytých kč - nákup eur (podpora eura). Možná vám to ještě nedochází, ale krytí oněch nekrytých 2,5 bilionů zajistíte v příštích letech svou pilnou prací.
A to je jen jeden z mnoha příkladů "nastolování témat národního zájmu"!
+9 # .lak 2017-05-12 21:08
Tím si koryto v babylonu nepojistí protože ho musulmani rozeberou do mrtě. A kam otrocká dřina tedy či ve prospěch koho se žene už může být i natvrdlým zřejmé. Tedy nejen outsorsizace od 89. na západ od nás. A mrkněte na mapku isil/isis kdy to země comonwelltu s nyní poloviční úlyjkou zmuslimované francie a německa vzdala brexitem. Ale vítači a sluníčkáři budou dělat ejchuchů juchů protože jim nedochází že zdroje nebudou a pro ně tuplem, ledaže by jim to do uší narval
špindlič.
+20 # Josef Švejk 2017-05-12 20:07
Milá Markétko, možná jste ve svém svatém nadšení jen přehlédla, že shromáždění rozhořčených občanů byl ve skutečnosti pouhý další pokus o ČEZký majdan.
+9 # .lak 2017-05-12 21:44
Je zřejmé že toto video bylo nadčasové a podle všeho dění je to zamýšlený industriál euál.
www.youtube.com/.../ 5:15
www.youtube.com/.../
aeronet.cz/.../...
„Plán Barbarossa 2 – je tam i Váš podpis?“ Jak Putin v Soči zmrazil Merkelovou
-2 # ctenar 2017-05-12 20:56
ja preferuji presidentsky system odshora a velmi kratke volebni cykly odspodu, jednorocni, tedy pokud nam jde o vec a ne o funkce, ze :-)
+6 # Dalibor 2017-05-12 21:02
Naprosto zbytečný a naivní příspěvek od Šichtařové.

Dokud lidé nepochopí, že čelí nové ideologii se vším všudy, tak se budou psát takovéto články. V Západní civilizaci se už desítky let instaluje úplně nový systém hodnot.

Nerozumím tomu, proč lidé nesrovnají ideje komunismu a multikulturalis mu. Komunisté dělali vše ve jménu lidu, ve jménu dělnické třídy, proti sociální nespravedlnosti , kterou spatřovali v soukromém vlastnictví výrobních prostředků.Na společnost se dívají pouze takto, nic jiného je nezajímá a ostatní výklady vyvrací rozpracovanou marxistickou ideologií.

Multikulturalisti, Ideologové univerzálního lidství vykřikují velmi podobná hesla. Ve jménu menšiny, ve jménu svobody, proti útlaku a rasové či kulturní diskriminaci, ve jménu lidství! Na společnost se dívají pouze takto, nic jiného je nezajímá a ostatní výklady vyvrací rozpracovanou multi-kulti ideologií.

Jak dlouho budou lidé spoléhat na zdravý rozum?
Copak se zaslepeným komunistou bylo možno vést řeč na základě zdravého rozumu?

Cožpak s pevně věřícím dogmatikem multi-kulti ideologie je nějaká rozumná řeč?

Kde nejsou argumenty rozumu, tam fungují argumenty moci. A tu si vzali oni. Kdy se odpůrci havloidů, sluníčkářů, pravdoláskařů, dobroserů, následovníků kultu univerzálního lidství, kdy se odpůrci probudíte?

Copak se komunisté s někým srali?
Copak si myslíte, že se budou tihle magoři srát s náma?
Kdo si myslí, že totalita není možná - zvláště v demokracii, tak ještě spí!

Lidé, vzbuďte se!!!!
+14 # Věra Štimová 2017-05-12 21:14
Měli jsme ještě za komunistů tzv. národní hospodářsví, národní podniky, potom najednou státní hospodářství a státní podniky. Brzy nadnárodní hospodářství a nadnárodní podniky a teď náme nadnárodní, tzv. světovou vládu, která s českou vládou nemá nic společného, máme strany, které jsou velké i malé a u toho zůstaly. Navíc máme i hnutí, které za sebou ani nespláchlo a není to hnutí mysli.
0 # MirekM 2017-05-13 08:36
Šichtařová výborně,
skoro jako vždy. Pouze chybí bod č.8.
Upravíme ústavu. Jak? No přece na vládu jedné strany, tentokrát asi na .......... .

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás