Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaBilla stahuje z prodeje svou řadu bio rýže: obsahovala jedovatý arsen

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Billa stahuje z prodeje svou řadu bio rýže: obsahovala jedovatý arsen

Velké testování rýže potvrdilo závažné podezření. V některých baleních oblíbené potraviny se nachází nadlimitní množství toxinů. Neobstála ani bio rýže z Billy, v níž hygienici našli jedovatý arsen. Řetězec proto oznámil její stažení z prodeje.

Řetězec Billa na své české stránce oznámil, že z prodeje stahuje sortiment „Naše bio rýže natural 500 g“ s datem minimální trvanlivosti do 16. ledna 2019 na základě nevyhovujícího výsledku testu A DOST.

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+32 # josh (xy) 2017-04-30 11:20
Proč se to neřeší rázným úderem proti podobným firmám, které 100% mají svůj výzkum, laboratoře kontroly. Vše napovídá, jak by se jednalo o úmysl. Pokuty nic neřeší, protože se ve většině případů jedná o velké korporace, které to nepostihně. Vymění se obal a prodej pokračuje. Ukázka je vidět na distribuci z Polska a u nás Min.zemědělství jen nečině přihlíží, Kdysi fungující zákony a normy však dovedli bezpečně zničit tak, aby se o ně nedalo opřít,..To je základ té škody a těchto jednání. Ano jedli jsme předpisově dle norem a zdravě. Dle norem, kterým se tento systém brání.DOPORUČUJI
Rýže z plastiku, rýže z Vietnamu.www.youtube.com/.../
+19 # John Maxwell 2017-04-30 13:18
Joshi , máš pravdu kdysi naše normy nás chránili a byly překážkou dovozu tomu vytouženému západnímu tovaru který po r.89 dosáhl boomu ....
Dnes si chuťe tehdejšího jídla pomalu nikdo nepamatuje ...
A dnes ? jsme na tomtak, že je z cca 90% nahrazeno umělotinou a lidi jsou přesvědčeni o tom jak zdravě jedí ....
+10 # Pio 2017-04-30 20:17
Tak toto je nehorázny bordel. Zámerne trávenie nášho obyvateľstva tu na východe. a potom sa čudujú Euroskepticizmu . Dúfam že Le Pénová v májových voľbách tesnou väčšinou vyhrá inak sa veci potravinovej bezpečnosti ani samostatnosti štátu nebudú riešiť.
V Číne šéfou takýchto firiem čo miešajú do potravín jedy odsudzujú na smrť a verejne popravujú.


necenzurovane.net/.../g33.html
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+18 # chromolibden 2017-04-30 11:58
V tom videu je jasný důkaz toho,že BIO není žádné BIO!Jen to jen marketingový tah.Pokud je výrobek BIO,jak může obsahovat pesticidy?
Bio jsou jablka z našeho domácího sadu,protože jabloně se nestříkají žadnou chemikálií,co se urodí to se urodí a hlavně jsou v nich červíci.BIO jsou naše brambory,bez postřiku s použitím organického kravského,králi čího hnoje a sbíraním škůdců ručně.

Takže FUCK OFF !
+11 # 20kg 2017-04-30 12:30
Arzen nie je pesticid, ale tazky kov.
Takze BIO v pohode moze byt zamorene tazkym kovom, ale striekane nie je.

O domacich jablkach a zemiakoch mas 100% pravdu.
+13 # chromolibden 2017-04-30 12:58
Já vím,že Arzen není pesticid,prošel jsem základní školou,jak v té době všichni děti až na pár "talentů"

Viděl si to video na konci článku?
stream.cz/.../...
Tohle jsem komentoval.

"O domacich jablkach a zemiakoch mas 100% pravdu."

Vlastně nemám,zapoměl jsem na kontaminovaný vzduch :D
+13 # John Maxwell 2017-04-30 13:32
Tak tak BIO je podvod ... je to jen opravdu tah na lidi , pač je dané hrabivostí člověka mýt vše nej, kdysi "z dovozu" dnes "bio" a tak vystresovaný slepice snášejí bio vejce odchované na antibioticích v kukani, kam by nikdo jiný zvíře nezavřel ....
+11 # Dědouch1 2017-04-30 18:20
A chytráci vykřikují, jak se v ČR prodloužil věk. Nedochází jim, že ti, kteří jsou teď staří, vyrůstali na jídle, které podléhalo tvrdým normám.
Viděl jsem tabulku norem ohledně škodlivin v potravinách.
Údaje z r. 89, 02, a 15. V roce 02, byly stropy dvojnásobné a v r. 15, u většiny zmizely...
+6 # John Maxwell 2017-04-30 19:50
Přesně a těch co se nekontrolují vůbec pač by to nešlo i přes "stropy" dovážet ....
+21 # Lubinen 2017-04-30 13:26
Trávit a otravovat to by jim šlo.Billa kdyby tu celá nebyla , bylo by to nejlíp.Vraťte nám český potraviny a tímhle si krmte slimáky .Jednota a Pramen to byla
naše značka a ne tahle západní sračka.
+19 # John Maxwell 2017-04-30 13:45
Ono vrátit český potraviny půjde těžko , když vláda podporuje jen řepku z toho by hrabiš neměl radost , antimonopolní úřad dělá tak že nedělá a domácí produkce je potlačována pro zisky velkopěstitelů jako je to s vládní dotací na ovoce a zeleninu do škol ,kde naše vlastní zemědělství nemůže ani kdyby 100x chtělo pohledávku ustát a tak to jako vždy v rámci "volného trhu" v konkurenčním boji vyhraje frantík aby měl zajišten odbyt a nedemonstroval jim po ulicích a tak je to se vším ... teda ta vláda mě ale sere
+9 # chromolibden 2017-04-30 17:03
[...]enej Bureš a jeho vytváření monopolu.Co asi dělá antimonopolní úřad?Já tam chci pracovat ! Dovedu si představit jak to funguje-stovka sem,stovka tam.Parádní zaměstnání..

Mám nápad,zahraničn ím firmám zvednem daně,ať nám vrátí ty za daňové prazdniny,vysto upíme z EU a z těch daní začneme dotovat vlastní zemědělce.Konkr étně v pěstování nekomerčních plodin.Jako bonus snížíme množství řetězců na desetinu.Stát zadotuje vznik malých prodejen a tím se zvedne kvalita potravin.Naši lidi budou důstojněji pracovat a živit se.A ono by možná stačil zákon o prodeji domácích potravin v řetězcích.
+4 # John Maxwell 2017-04-30 20:02
Sice by to častečně řešilo problém ale , z jejich pohledu jsme jen spotřební země, k tomu by stačilo na podporu domácí produkce jak zeleniny tak ovoce snížit daň a osvobotit od daně přebytky od lidí , tak by vznikla realná konkurence proti řetězcům ... otazkou je zda by to vůbec někdo chtěl vládou protlačit ....kdyby se chtělo řešení by se jiste našlo ,a frantíci by hejkaly jak pošahaní ...
+2 # chromolibden 2017-05-01 10:37
No podívej se na maďary,Orbán zavřel řetězce na víkend a kašle na ně.Tam to jde i když jsou v unii,sice je všichni kritizují,ale to je logické vzhledem k tomu,že za vším stojí zájmy korporací.Podle mě je dostačující jeden hypermarket na okres,otevřený nonstop.Víš jak to funguje v Norsku?Tam koupíš jen jednu značku jogurtu,jednu značku mléka atd.Protože zemědělci prostě vytvořili asociaci do které všichni dodavatelé dodávají výrobky a stát je pomocí dotací udržuje.Musí splnovat přísné podmínky kvality.JInak mají po kšeftu.Dováží jen ovoce a zeleninu,protož e v jejich podmínkách ji nejsou schopni vypěstovat.Ařet ězce si tam prostě ani neškrtnou,jedin ý kdo se tam pokusil proniknout natrh byl Lidl,ale ten z důvodu málo kvalitních (na norské poměry) surovin musel odejít.

A jak píšeš"jestli by to by to chtěl vůbec někdo vládou protlačit..."

Nechtěl,protože mu za to nikdo nezaplatí.A jsme tam kde jsme byli...Proto souhlasím s Piovarčim s tím volit KSČ.Je to jediná strana která znamená rapidní změnu systému a dnes ti už nikdo nedovolí násilím znárodnit podniky a zavírat lidi.Navíc je taky jiná doba.
+3 # John Maxwell 2017-05-01 11:11
Jasný souhlas ....a vše vysvětluje poslední odstavec ale mám výhrady k tomu co má vlastnit stát netvrdim že 100% ale měl by v tom mít podíl aby měl páky proti spekulacím s vodou plynem a elektřinou .....uvidíme po volbách, ale mam obavy, že lidi se svých jednoduchých životů nevzdaj dokud se jich to nebude dotýkat přímo...
+3 # chromolibden 2017-05-01 11:48
Taky souhlas.Neměl jsem na mysli,nacpat vše do rukou státu.To by byla chyba a ztráta motivace.To jsou soukromé sektory co se týká norů,ale stát si hlídá prostě kvalitu,aby nežrali krmení pro prasata jako my.

Voda,plyn,elektřina patří všem,jsou to dnes bezpochyby suroviny nutné k přežití.Proto bych soukromý sektor v těchto oblastech okamžitě zrušil.Byla to jedna z největších prasáren chrochtohavlů na společnost.

Jak píšeš" lidi se svých jednoduchých životů nevzdaj ",ne,protože dokud mají co žrát,tak budou čekat,že všechny problémy za ně vyřeší někdo jiný.

A je to jako s ekologií.Dokud nebudou mít otravenou vlastní studnu,budou ignoroovat prasárny se znečišťováním.
+3 # John Maxwell 2017-05-01 13:30
Jasně jsem to pochopil že jsi neměl na mysli 100% znárodnění to fakt nejde ale pobavil by mě xicht hrabiše až by mu znárodnili hnízdo a nejen to ... to jsem sic odbočil ale tý představě jsem neodolal ....
Motivace dnešní společnosti stojí na velikosti konta v bankách což je defakto bublina a když prdne v bance zbyde na klienty akorat lejno a i když lidi vesměs tohle riziko znají a vnímají a i tak drží hubu už hezky dlouho a to jsme jen u financí ....
Takhle by se dalo poukazovat na bubliny a nesmyslnosti systému dokola, ale k ničemu to nepovede když lidi budou s kejváním vše co jim zkorumpovanci od fašobruselu po maňáskovou vladu podstrčí jako normu či zákon lidi si musí uvědomit dopad těhle zrůdností ač se jedná o cokoli bude to mít na budoucnost strašnej dopad jak na nás tak na naše děti a ty jsou naší budoucností .... nikdo nikoho nenutí myslet na stát, ale měl by myslet na rodinu ...a ta je motivací...
+2 # chromolibden 2017-05-01 14:07
No to by mě též potěšilo:) a jak...Možná stejně jako tehdy dělníky které páni továrníci vykořisťovali tak,že neměli co do huby a oni si užívali slasti života.No a pan Masaryk náš dnešní vzor do nich pro jistotu nechal ještě střílet na demonstracích,a si aby se nenudili.

Banky...to se dá řešit,jedna a státní co ty na to? :) A měnu podložit zlatem,teda aspoň tím zbytkem co nám zůstalo,když už nám ho půlku angláni sebrali,za to,že nám vůbec dovolili bojovat v jejich armádě a čtvtinu ukradli páni Havlové.

Ano naše děcka to všechno od_erou.
+3 # John Maxwell 2017-05-01 17:07
No ona jen ta jedna nakonec zbude a pak bude tóčo ....
Ten historický podtext je na místě ... je čistě věc náhodná, že se historie opakuje ?
+3 # chromolibden 2017-05-01 18:17
Lidská povaha bude ta podstata všeho,nebo se mýlím?

Zajímavé:
czechfreepress.cz/.../...
+3 # John Maxwell 2017-05-01 19:53
Přesně , ale i ta povaha a směr vývoje jedince se dá "programovat" ... v jakém prostředí vyrůstá ,jaké myšlenky a postupy řešení problémů jsou mu předávány se kterýma se setká a ty informace si člověk osvojuje a bude je dál přenášet na ostatní.Tuhle funkci plnila vesměs rodina po generace, ale když je ta funkce potlačena nahradí ji stát ve školkách školách a podobně.
Tak nakonec systém vychová asocialy a sobce kteří nebudou schopni se spojit aby se bránily protože s takovym řešením se nesetkaly a to je cílem tý fašogroup city Brusel...takže čím déle budou u moci tim horší budou následky ....
----
Článek jsem kdysi četl a když to dáš do kontextu s dnešní dobou nestačíš se divit ...
+3 # chromolibden 2017-05-01 23:42
Bohužel je to tak.A tohle se i děje,ale špatným směrem.Systém převychovává děti již v ranném věku k obrazu svému.

I za socialismu měli svoji pravdu,ale mladí lidé měli přehled.A když dneska vidím tehdejší propagandistick é týdeníky,nestač ím se divit kolik je v nich pravdy.Např. masakr v My Lai ve Vietnamu,jen jeden z mnoha zločinů napáchaných na civilistech americkou armádou,je dnes prakticky neznámý.Kdybych neviděl tento tento"komunisti cký" týdeník na CSfilm,do teď bych o něm nevěděl.

Tento systém už takhle začal pracovat,učí lidi individualismu a egoismu,sebepro sazování za každou cenu,karierismu atd. (škola je základ udržení systému a moci,z toho se vychází)To všechno je založeno na "EGU".A nemusíme chodit daleko,abychom pak viděli jak to dopadá,když nejakému děcku přeskočí a vystřílí školu.

"Tak nakonec systém vychová asocialy a sobce kteří nebudou schopni se spojit aby se bránily"

Myslím,že oni se ani nebudou chtít bránit,přestane jim záležet na společnosti,ale bude jim záležet jen na nich samotných.Systé m řiká"Chyba je v tobě,systém není dokonalý-lepší neexistuje,ale je na tobě abys budoval,napravo val.Pracuj tvrdě na sobě a budeš se mít dobře,každý svého štěstí strůjcem jest a těch mrtvol si nevšímej","Tak už to prakticky funguje teď nejen v globále,ale i ve spoustě zahraničnich firem.Čeští nadřízení nemají tendence bránit kolektiv (sorry,dneska se tomu říká TEAM) před útlakem majitelů,naopak mají tendence se zavděčit svým nadřízeným a obyčejní dělníci jsou pro ně plebs.A to je to EGO .

Dost mi to připomíná Orwella a jeho 1984.Paradox je ovšem v tom,že se nechal při psaní této knihy inspirovat děním v SSSR a stalinistickým režimem.
Mimochodem do smrti zůstal komunistou.
+2 # John Maxwell 2017-05-02 01:17
Přesně :)
S odstupem času člověk a společnost příchází na starou pravdu , že se člověk má učit z historie aby se chyby neopakovali ...
+5 # Pio 2017-04-30 20:22
Presne treba v EU revolúciu tým že ju rozmontujeme vo voľbách
+6 # John Maxwell 2017-04-30 20:33
Pio jsem zvědavej na volby , letos se ukáže jak na tom ta naše "rozvojovka" je ... či jsme jen tupé stádo kejvajicích ovcí nebo lidi co chtějí normálně žít ...
+10 # chromolibden 2017-04-30 17:13
Ale to samozřemě v systému prospěchářů,ind iviualistů Havlových demokratů nejde.
+4 # John Maxwell 2017-04-30 20:14
To vystihuje trh
Když už máme díky svědkům lahvoňovým nálepku rozvojovka tak by to chtělo ten rozvoj podpořit , ono s hnojem dovozní dělnictvo makat nebude ,defakto makat nebude nikdy ....
+3 # .lak 2017-05-01 09:09
+6 # .lak 2017-05-01 08:02
Stát jako firma
seznam.cz/.../...
+6 # josh (xy) 2017-05-01 12:04
Super, ale je potřeba to dát do emailů,..i když, kobliháři mají jiné myšlení.
+7 # chromolibden 2017-05-01 12:11
Hezky laku,jen ať každý ví co je to za krysu.
+2 # josh (xy) 2017-05-01 17:42
Chrome,., myslící lidé ví, a na ty si jednou Babinskej, postaví armádu.
+2 # chromolibden 2017-05-01 18:51
Babinskej :D Hezky no.Ale mě se nechce čekat na Babinského a zrovna tak nechci revoluci,protož e revoluce je vždy krvavá,nikdy není Sametová,to není revoluce.Obávám se ovšem,že se tomu jednou nevyhneme.

Trošku kultůry:D
www.youtube.com/.../

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás