Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZ domovaMarkéta Šichtařová: Jak vypěstovat dítě jak v Matrixu

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Markéta Šichtařová: Jak vypěstovat dítě jak v Matrixu

Ta paní se asi zbláznila, prohlásila nevěřícně ministryně práce a sociálních věcí Michaela o své kolegyni z Poslanecké sněmovny Jitce Chalánkové. Spor se týkal návrhu zákona, který by připustil umělé oplodnění pro single ženy.

...

Minstryně Marksová – jak není těžké při znalosti jejích dosavadních počinů odhadnout – právo na umělé oplodnění pro ženy bez partnera prosazovala. Nově by tak stačilo, aby žena jednoduše přišla do reprodukčního centra, oznámila, že chce dítě, a domů by se klidně mohla vrátit těhotná – ať už by partnera měla nebo ne. Ať už by s tím její případný partner souhlasil či nesouhlasil. Ať už by její partner byl či nebyl ochotný se o cizí dítě start.

Naproti tomu paní Chalánková se postavila do čela táboru těch poslanců, kterým se takové uspořádání nepozdávalo. Protože paní poslankyně nebyla sama – a díky tomu také návrh nakonec neprošel. Proti zákonu se vyslovil například i spolustraník Marksové, ministr zdravotnictví Ludvík. I odtud je zřejmé, že citlivé a potenciálně výbušné otázky typu umělé oplodnění, sňatky mezi stejnými pohlavími, potraty a další podobné nemají u nás jednotlivé politické strany vyjasněné a i dvě osobnosti z jedné strany na ně mohou mít zcela opačný názor.

Popravdě řečeno, o duševní zdraví paní Chalánkové nemám nejmenší obavy. A spolu s ní hlasitě volám: Právo na dítě nepatří mezi základní lidská práva. A je vrcholně nebezpečné si s pojmy jako „základní právo“ zahrávat. Právě takové žonglování s (ne)právy je jedním z důvodů, proč dnešní evropská civilizace jde do kopru a prověřené a staletí fungující hodnoty se vytrácejí. Proč lidé mají pocit neukotvení a trpí depresemi jako nikdy dřív. A proč evropská kultura je postupně míchána a nahrazována kulturou lidí přicházejících z Afriky a východu.

Jestli se nepletu, pořád se v dnešní době oháníme rovností pohlaví. Tak to by ovšem chtělo dodat, že když má podle paní Marksové žena právo na dítě, má ho i muž, že? A když má podle paní Marksové právo na oplodnění žena i bez partnera, kvůli rovnosti pohlaví je nezbytné, aby měl právo na dítě i muž bez ženy – nebo se snad pletu, že přesně takhle to má dnešní rovnostářsky bezpohlavní společnost nastavené? Budeme tedy každému single muži, kterému se zachce dítěte, za veřejné peníze poskytovat nosnice, které mu pronajmou svou dělohu a dítě vypěstují? Že je to zvrácené a vypadá to nechutně byť jen napsané? Že to vede k představně líhně na lidi jako v Matrixu? Ale vždyť pokud budeme uvažovat přesně podle pravidel tak, jak je má paní Marksová nastavená – rovnost pohlaví, nárok na dítě – pak to k tomu zákonitě musí vést!

Pokouším se vžít do role ženy, která touží po dítěti, ale nemá partnera. A je to tíživý pocit. Přesně takový pocit jsem sice nezažila, ale znám jiný pocit: Pocit, když přijdete o chtěné, ale ještě nenarozené dítě. Taková žena začne po dítěti toužit víc než kdykoliv předtím. Celá její bytost se v tu chvíli upíná k jedinému: Opět otěhotnět a donosit nové dítě. Vše ostatní jde stranou. Ta touha je tak obrovská, bytostná, že muž ji těžko může obsáhnout; může spíš jen uvěřit, než si sám představit. Možná, že pocity ženy, která „jen“ nemá partnera, a tedy nemá ani těhotenství, nemusí být natolik zjitřené, ale nepochybuji o tom, že jistě také mohou být nesnesitelně silné, zvláště pokud žena má dojem, že jí už tikají biologické hodiny. S každou takovou ženou mám soucit. A přesto říkám: Dítě není právem.

Dítě je spíš něčím jako „darem“ (a to říkám bez jakéhokoliv náboženského podtextu). A když už se narodí, zaslouží si život nejlepší možný. Co to znamená „nejlepší možný“? Znamená to oba rodiče. Proč? Protože nejsme samosprašní, tudíž to tak evoluce chtěla. Evoluce se to rozhodla zařídit tak, že o dítě se mají starat dva lidé. Nejen proto, že dva je ve smečce víc než jeden, ale také proto, že pokud matku přejede auto, je tu ještě otec, který dítě chtěl také; a protože jej chtěl, neváhá se o něj postarat.

Jenomže svolením k umělému oplodnění žen bez partnerů začneme podle poptávky na míru ze zkumavky vyrábět děti bez otců. Tedy děti, které do vínku nedostanou to, co evoluce chtěla. Stoprocentně podepisuji, co prohlásil ministr zdravotnictví Ludvík: Podle něj asistovaná reprodukce vychází z předpokladu neplodného páru. Nikoliv neplodné ženy. A stát by měl preferovat úplné rodiny.

Jistě, je tu po ruce námitka, že mnoho otců si zplodilo dítě, o které se nestará. Chybička se vyskytne. Ale v takovém případě také známe institut výživného. Takový otec se sice nemusí chtít ke svému dítěti hlásit, ale společnost ho k tomu přesto nutí, aby aspoň částečně svým povinnostem vůči dítěti dostál. Ano, povinnostem, protože povinnost je rubem každého práva. Jistě že takových případů je hodně. Ale ne, nesouhlasím s tím, že je to tak správné, rozumějme, že je to pro dítě ta nejvýhodnější možná varianta. A když už jako společnost fušujeme přírodním zákonům do řemesla tím, že jsme vymyslili a zavedli umělé oplodnění, pak bychom to alespoň měli dělat nejlépe, jak umíme, tedy pro dítě nejvýhodněji.

Neobstojí ani námitka, že ženy dnes zákon obcházejí a domluví se s kamarádem, aby pro ně souhlas s umělým oplodněním podepsal. Že tedy nový zákon by jen legalizoval dnešní praxi. Je v tom přeci jen jeden zásadní rozdíl. Pokud se totiž vyfabulovaný partner přihlásí k umělému oplodnění, vystupuje před zákonem jako náhradní otec. A měl by si pochopitelně této role také být vědom. (Není-li, jeho hloupost.) Ostatně to také celkem účinně brání tomu, aby si někdo založil živnost jen na tom, že denně sehraje desetkrát habaďůru s partnerstvím a podepsal deseti ženám za úplatu souhlas s umělým oplodněním. Nový zákon by ovšem jakoukoliv odpovědnost přehrál jen na jedinou osobu. Neboli odpovědnost za dítě by ještě zmenšil.

Neustále se oháníme tím, na co všechno máme nárok; ale odpovědnost se nám čím dál víc někam vytrácí. Jsem ráda, že zákon neprošel. Nepochybuji sice o tom, že je jen otázkou času, než ho někdo zkusí protlačit znovu; rodina se totiž čím dál víc v Evropě stává nemoderním přežitkem. Ale čím víc ten okamžik oddálíme, tím větší šance je, že tahle podivná epocha sociálního inženýrství se změní zase v jinou módní vlnu a odezní, aniž by u nás napáchala nevratné škody.

Markéta Šichtařová

Loading...

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+33 # Mazour 2017-04-28 13:09
Naprosto souhlasím.
Žádné "právo na dítě" neexistuje a ani existovat nemůže.
A o tom, že by to snad bylo dokonce "základní lidské právo" nemůže být vůbec ani řeči.
(A když už jsme u těch základních lidských práv a svobod - zoufale nám chybí nějaká reciproční Listina základních lidských povinností a závazků)
+2 # John Maxwell 2017-04-28 18:23
existuje jen jedna základní občanská (lidská je o charakteru) povinnost ve státě.... platit daně a z těch se dá financovat lecos ....
poupraveno
+6 # Josef Švejk 2017-04-28 13:32
Až tu budeme mít cca 10 - 20 - 30 mil přišedších, tak tato diskusní módní vlna odezní, paní Šichtařová. Paní Marksová a ostatní bojovnice za to či ono budou tiše snášet jedno děcko za druhým, jako dnes slepice vajíčka ve svých drátěných kotcích. Celá jejich bytost se bude upínat k jedinému a veškerá traumata pominou. Ani my nepřijdeme zkrátka, budeme jen o trošku kratší.
+4 # John Maxwell 2017-04-28 19:36
Tak tak....a aby toho nebylo na společnost málo tak skrze politické trendy se prosadí podle vzoru NWO jedno náboženství (islám) a s ním věk rodiček ....
Tenhle bordel bude lidstvo pokud se nezničí uklízet staletí než se obnoví lidské hodnoty počínajíc rodinou....
+20 # Ignác 2017-04-28 14:14
Právo na dítě NESMÍ být uplatňováno plošně. Tohle NENÍ z hlavy Marksové. Výroba dětí se plánuje za účelem nahrazení tradičního modelu. Výhodné je to pro inženýry moci k výrobě loajálních bojovníků, poddaných a náhradních dílů. Zneužívají k tomu mateřské zatemnění některých žen. Inseminátoři se dají koupit vždy.
Generace budoucí se mají na co těšit.

To je ten svět, kde systém za loajalitu vyhoví všem:
www.seberizeni.cz/.../

Demokracie je podmíněna extrémně vysokým, důsledným a plošným smyslem pro zodpovědnost. Jinak ... to radši domýšlet nebudu. Však se někteří dočkají a ostatní to bohužel ods... odnesou.
+11 # tora 2017-04-28 14:25
Jen aby bylo jasno. Velmi tvrde se pracuje na tom, aby nebylo potreba k oplodneni muze a zenu, a k vynoseni a porodeni ditete zenu. Zatim se to zkryva za kvetnate a humanni fraze a idee, ale smeruje to k necemu jinemu. Chytry se dovtipi.

newscientist.com/.../...
+3 # jajajajajajaaja 2017-04-28 15:57
nejhorsi je ze dnes se da vsechno obchcat ;/ diky penezum

slysel jsem ze v anglii bali zasadne holky kluky a ne naopak...a prej si tam zeny nechavaji schvalne "naprcat" a pak se rozejdou...prot oze tam plati vyzivne za muze stat ktery nasledne vymaha prachy po muzi (a ne male) a tak jsou zeny "za vodou"

nekteri kluci ze sebe diky tomu udelali alkoholiky (tam se to bere jako nemoc) a dostavate za to penize lol....prej staci nekde 1x zajit na kontrolu ze opravdu mate ledviny ci jatra v prdeli a horsi se to :D lol!!! a tak vlastne nakonec plati vse stat (ale jako proc ne kdyz politici taky okradaji stat ....jsou nam holt peknym vzorem)

holt prodejna zvracena doba

a pak vidite ty decka venku i mezi 21:00 a cca 22:00 bose venku litat....protoz e tam je to nastavene takto:

1. Dite
2. Zena
3. Pes
4. Muz xDDD (lol muzi to nemaji lehke jak se muze zdat) navic to je rovnopravne jak nevim co

tzn zeny se o deti moc nestrachuji zrejme maji je jen jako dojne kravy na penize (vitejte v realite) je hnusna :X (chce se mi blit)

jednou jsem videl jak se policajti pripravuji vtrhnout do jednoho bytu kdyz jsem sel z fitka...tak jsem se zastavil mozna i zapalil a vyckaval co se bude dit (jo byl jsem [...] a kouril jsem) policiste klepali...nic.. .posleze z dodavky vytahli beranidlo...pra sk...(rikam si [...] muz tyra zenu pravdepodobne) a zachvili rev a vychazi policajti spolu s muzem asi jako muj malicek :D xD a zenou co mela asi 150kg xD (bylo to obracene!!!!) jsem nemohl uverit svym ocim lol ....jsem si rikal kde je ta rovno pravnost :D
+1 # jajajajajajaaja 2017-04-28 16:29
1x rocne (ta kontrola) ze jste alkoholik
+8 # .lak 2017-04-28 16:21
Jako nechápete že s terminologií lidských zdrojů konstruktu korporátníků bruselon podneziskovky ziskovců islamistů na blízkém východě a v africe přichází formátovanost dle gust velkomožných majitelů a nějaké pocity užitých jsou jim srdečně putna i když poťouchlost z dotčení může být také součást jejich vůle. Jdou za cílem zisku kterými mohou být i realizované choutky a vášně znuděných budulínků.
Chcete je hledat? Tady můžete začít u povznesených. www.youtube.com/.../
+11 # Iveta 2017-04-28 18:27
Souhlasím. Právo na dítě neexistuje a bohužel se vytrácí i podpora rodiny. Fajn, že ten zákon zatím neprošel. Můžeme poděkovat p. Chalánkové a p. Ludvíkovi. Vypadá to, že všechny ty západní "vymoženost" se k nám dostávají později. :-)
0 # Věra Štimová 2017-04-28 18:33
Umělá líheň lidí je dávno vynalezená. Říkají tomu klony a je to přísně tajný. Hillary by věděla. Další děkují svému stvořiteli v templech za život, jiné rodiče nemaje. Igelitový pytlík je jejich bohem a ten blb, co tohle kopíruje od Matky přírody, bude muset vysvětlovat.... viz varovani.org

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás